توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SUPINFO یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در سال 1965 تاسیس شد و توسط دولت فرانسه و شرکت های پیشرو در صنعت کامپیوتر در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

SUPINFO در 36 دانشگاه در فرانسه و در سراسر جهان است. هدف اصلی SUPINFO آموزش دادن به مهندسان کامپیوتر و کارشناسان سطح بالا است. هنگامی که دانش آموزان از مدرسه فارغ التحصیل می شوند، آنها برای بهره برداری از فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) واجد شرایط می باشند. SUPINFO دیپلم کارشناسی ارشد علمی در سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی را که توسط دولت فرانسه تأیید شده است و در سطح بالاتر از سطح ملی ثبت شده حرفه ای فرانسه، سطح 1 (BAC 5، Master، Engineer) ثبت شده است.


SUPINFO دیپلم های زیر را ارائه می دهد:

• لیسانس علوم (BAC 3) 180 اعتبار بدست می آورد (آزمون های تعیین شده توسط B1، B2 و B3)
• مدرک کارشناسی ارشد ملی (استاد، مهندس) که توسط کارشناسی ارشد بین المللی MSC (BAC 5) تایید شده است، 300 اعتبار (از طریق امتحانات تعیین شده توسط B1، B2 B3، M1 و M2)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

SUPINFO International University

L 'اکول د ' محاسبات به طور کلی می خواهد مواد خود را به برآورده کردن انتظارات از تمام شرکت و حصول اطمینان از فرصت ها 'مشاغل گسترش یافته است.بنابراین، تمام گز ... [+]

استاد

SUPINFO است عالی خصوصی موسسه آموزشی تاسیس در سال 1965، به رسمیت شناخته شده توسط دولت فرانسه و رهبران جهان در صنعت فناوری اطلاعات.

با 36 پردیس خود را در فرانسه و در جهان، حرفه اصلی SUPINFO است به آموزش مهندسین در سطح بالا، متخصصان فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در عملیات کسب و کار و به طور مستقیم به ترک خود مدرسه . بنابراین ارائه می شود "استاد بین المللی علوم" به عنوان یک متخصص در سیستم های کامپیوتری و اطلاعات صدور گواهینامه توسط دولت فرانسه در فرانسه و در ثبت ملی صدور گواهینامه حرفه ای در بالاترین سطح از ثبت نام، سطح I (سینی 5 ، کارشناسی ارشد، مهندس).... [-]

فرانسه Paris Bordeaux Caen Clermont-Ferrand Grenoble بلژیک Brussels  + 4 بیشتر
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی