Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

• Solvay Brussels School

دانشکده سولوی بروکسل، دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه لیبره دوبروکسل، یکی از بزرگترین دانشگاههای بلژیک است که دارای یک سنت عالی در زمینه آموزش عالی است. هر ساله مدرسه ای که EQUIS- و AMBA-معتبر است ، از بیش از 4000 دانش آموز استقبال می کند و بیش از 30 برنامه را شامل می شود، از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی ارشد، MBA، آموزش اجرایی و برنامه های شرکت . ماموریت SBS-EM تاثیری تعیین کننده و مثبتی بر چالش های اقتصادی و تجاری دارد. مدرسه تلاش می کند تا از چالش های اقتصادی و تجاری ترین زمان های ما با یک ترکیب منحصر به فرد از سختی های علمی، تعامل متنی و مهارت های حل مساله برخوردار باشد.

as
ارزشهای دانشکده سولوی بروکسل:

تحقیق رایگان، تعالی، روحیه کارآفرینی، ادغام، فرصت برابر، حکومت دموکراتیک، رابطه اجتماعی

• بروکسل، شهر بین المللی و پایتخت اروپا

در قلب اروپا، فقط 1h20 توسط قطار از پاریس، 1h30 از آمستردام، و 1h50 از لندن و کلن، بروکسل ارائه می دهد تمام مزایای یک شهر پایتخت و کیفیت زندگی یک شهر بزرگ و پر جنب و جوش است. بروکسل به تمام مؤسسات عمده اروپائی مهاجرت می کند. این صندلی رسمی اتحادیه اروپا و بسیاری از نهادهای تصمیم گیری و تصمیم گیری سیاسی و اقتصادی است و بر تعداد روزافزون کسب و کارها، سازمان ها و کارشناسان بین المللی تأثیر می گذارد. سنت مهمان نوازی و تبادل در سبزترین سرمایه در اروپا به معنای بازدید کننده و ساکنین یکسان است می تواند یک ترکیب وسیع از غذاهای و موسیقی جهان را داشته باشد، در حالی که می توانید از یک میزبان موزه ها و نمایشگاه ها استفاده کنید.

• خدمات شغلی

SBS-EM فعالیت های توسعه شخصی را ارائه می دهد که هدایای عملی و مربیگری فردی را در مورد رویکرد بازار کار، کارگاه ها، نوشتن CV و نامه های کاربردی، شبیه سازی مصاحبه و غیره ارائه می دهد. - رویدادهای شرکتی (سخنرانی ها و سمینارها) با ارقام برجسته کسب و کار ارائه شرکت ها و فرصت های شغلی آنها. در طول سالها، SBS-EM متوقف شد "به عنوان یک شبکه استخدام و متوقف کردن =" به عنوان ارتباط برقرار شده با شرکت های سراسر بلژیک و در سراسر جهان است.

• برنامه بین المللی

با جهانی شدن، اکنون یک واقعیت است، مدرسه این فرصت را برای زندگی و تحصیل در خارج از کشور را در نظر می گیرد alt = "به عنوان اساسی در تجربه یادگیری دانش آموزان آستانه" مالت ". این مدرسه فرصت های زیادی برای تحرک فراهم می کند: برنامه تبادل بین المللی (یک ترم در خارج از کشور - بیش از صد شرکا)، چند درجه دو (یک سال در خارج از کشور)، Malt Networked = QTEM (دو ترم در خارج از کشور) بهترین راه برای دانشجویان برای آماده شدن برای زندگی حرفه ای و محیط بین المللی است.

• فارغ التحصیلان مشهور

ماریان برتراند، استاد اقتصاد، دانشگاه شیکاگو

Punit Bhatia، مدیر کل ING (هند)

لوران بوتون، استاد اقتصاد، دانشگاه بوستون

لیور کوهن، مدیر بانکداری محصولات

اریک بوئر د لا گیرود، رئیس جمهور، ING بلژیک

گاتان د رالت = "assenfosse، پژوهشگر، دانشگاه ملبورن

Mathialt = "به عنوان Dewatripont، مدیر بانک ملی بلژیک

دومینیک لرووی، مدیر عامل، بلگاکوم

ایزابل مدیروس، مدیر فرایند کارشناس، ING بلژیک

اولیویه پاولز، مدیر مذاکرات عمده فروشی، سرویس وایمکس وایمکس وایمکس

پیتر پرت، عضو هیئت مدیره، بانک مرکزی اروپا

Nicolalt = "به عنوان ستیز، همکار بنیانگذار

ژان ون Wetter، مدیر کشور (تانزانیا)، VSO Talk

خوزه Zurstralt = "آستن، کارآفرین، موسس بانک Skynet و Keytrade

اطلاعات بیشتر: solvay.edu

مکان ها

بروکسل

Address
Solvay Brussels School
Avenue F.D. Roosevelt 42
1050 Bruxelles

B-1050 بروکسل, بلژیک

جرج تاون

Address
جرج تاون, منطقه کلمبیا, آمریکا

میلان

Address
Via Raffaele Lambruschini,4C
20156 میلان, لومباردی, ایتالیا

اعتیار سنجی ها