KU Leuven

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

الهام بخش از برجسته

KU Leuven موسسه ای برای تحقیق و آموزش و پرورش با درخواست تجدید نظر بین المللی است. کلیه برنامه های این دانشگاه مبتنی بر تحقیقات خلاقانه دانشمندان و اساتید آن است.

KU Leuven در بین 50 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد!

از فلسفه رنسانس گرفته تا فناوری فناوری پیشرفته: KU Leuven به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا ، دارای یک سنت طولانی از تحقیقات زمینی و آموزش با کیفیت بالا است.

مطالعه

دانشجویان آینده نگر

به عنوان یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی اروپا ، KU Leuven طیف وسیعی از برنامه های تحقیقاتی مبتنی بر تحقیق را ارائه می دهد. مدرک KU Leuven در سراسر جهان بسیار ارزشمند است و به شما یک مزیت رقابتی می دهد.

دانشجویان فعلی

مهم نیست که در کدام محوطه دانشگاه هستید ، اما امکانات بسیار کمی در دسترس شما است. خدمات ما برای دانشجویان به شما در زمینه مسکن ، تحصیل و بورسیه کمک می کند. آنها همچنین فعالیت های ورزشی و فرهنگی ارائه می دهند.

چرا KU Leuven

KU Leuven یکی از دانشگاه های دارای رتبه بالا و مشهور در اروپا است. این یک سنت دیرینه از تحقیقات پیشگام و آموزش باکیفیت است. اما KU Leuven نیز نقاط قوت بسیار خوبی دارد.

برنامه ها

KU Leuven انواع مختلفی از برنامه ها ، از جمله برنامه های کارشناسی ارشد و (کارشناسی ارشد) ، دوره های آموزش مداوم و برنامه های پل سازی را ارائه می دهد.

دانشکده ها

آموزش توسط 15 دانشکده برگزار می شود که به سه گروه علوم انسانی و اجتماعی تقسیم می شوند. علوم ، مهندسی و فناوری؛ و علوم زیست پزشکی. تعدادی از دانشکده ها برنامه هایی را در مکانهای مختلف در فلاندر و بروکسل ارائه می دهند.

تحصیلات

KU Leuven به ایده دانش آموزان درباره آینده متوسل می شود. دانشگاه در پیشرفت شخصی دانشجویان و روشی که می خواهند به شکل گیری جامعه کمک کنند ، کمک می کند.

سازمان

KU Leuven تقریباً در همه زمینه ها به آموزش و تحقیقات اختصاص داده شده است. پانزده دانشکده آن آموزش و پرورش ارائه می دهند ، در حالی که فعالیت های تحقیقاتی توسط بخش ها و گروه های تحقیقاتی برگزار می شود. این دانشکده ها و بخش ها ، به نوبه خود ، در سه گروه علوم انسانی و علوم اجتماعی ، علوم ، مهندسی و فناوری (ست) و علوم زیست پزشکی قرار می گیرند . هر یک از این گروه ها برای برنامه های آموزش دکتری خود دارای یک مدرسه دکترا هستند.

KU Leuven دارای چهارده دانشگاه است که در 10 شهر فلاندر گسترش یافته است.

برنامه استراتژیک KU Leuven در 5 پروژه

با این برنامه خط مشی دانشگاهی ، KU Leuven به عنوان یک دانشگاه بلندپروازانه ، بین المللی با محوریت و تحقیق فشرده ، هدف و هدایت روشنی برای توسعه بیشتر آن ارائه می دهد.

نقطه عزیمت یک برنامه استراتژیک با 5 پروژه است. این پنج پروژه بلند مدت به معنای کلی مرتبط و ضروری هستند اما در عین حال به اهداف مشخص و انتخاب های بعدی سیاست نیز ترجمه می شوند.

مکان ها

لوون

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 لوون, فلاندرها, بلژیک

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)