توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

KU Leuven . الهام بخش برجسته.

KU Leuven در سال 1425 تاسیس شده و برای شش قرن، مرکز یادگیری بوده است. امروزه دانشگاه بزرگ و بالاترین رتبه بلژیک و همچنین یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است.

KU Leuven به عنوان یک مرکز تحقیقاتی اروپایی و یکی از موسسین اتحادیه دانشگاه های اروپایی (LERU)، برنامه های متنوعی را برای زبان انگلیسی ارائه می دهد که با تحقیقات بین رشته ای با کیفیت بالا در دانشگاه و بیمارستان های بین المللی مطابقت یافته است. KU Leuven با داشتن یک مرکز برجسته مرکزی در قلب اروپا، تجربه واقعی بین المللی، آموزش عالی با کیفیت بالا، تحقیقات در سطح جهانی و نوآوری پیشرفته را ارائه می دهد.

KU Leuven همواره در رتبه بندی های بین المللی خوب عمل می کند. در حال حاضر 47 بار در رتبه بندی رتبه بندی در سطح جهانی آموزش (2017-2018) و 71st در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS (2017-2018) رتبه بندی شده است. این توسط دانشگاه رویترز (2016 و 2017) توسط موسسه رویترز نامگذاری شد.

بیشتر از برنامه های ارائه شده در KU Leuven بیابید:

جهت گیری بین المللی

KU Leuven خانه ای است برای جامعه پر جنب و جوش دانشجویان بین المللی و کارکنان گسترش بیش از دانشگاه های مختلف آن است. 16٪ از 56،000 دانش آموز دانشگاه بین المللی هستند که بیش از 150 کشور را نمایندگی می کنند. مدارس دکتری KU Leuven بیش از 5000 دانشجوی دکتری ارائه مدارک PhD بین المللی را ارائه می دهند. KU Leuven با تعدادی از موسسات شریک در سطح بالا در سراسر جهان کار می کند و تحرک متقابل بین المللی و همکاری های تحقیق فشرده را تحریک می کند. به طور مداوم در سراسر برنامه های مختلف و فعالیت های خود تلاش می کند تا جوامع دانشجویی و پژوهشی محلی و بین المللی را در همه محوطه های خود ادغام نماید.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

آموزش عالی با کیفیت

تعالی در آموزش و پرورش و تعالی در تحقیقات دست در دست دارد. برنامه های تحصیلی KU Leuven مبتنی بر تحقیق است که تضمین می کند که دانش آموزان توانایی های تحصیلی را در حالی که در حال توسعه یک نگرش انتقادی و پژوهشی هستند، به دست آورند. انعطاف پذیری و تکنولوژی پیشرفته ترین بخش هر برنامه آموزشی است. درجه KU Leuven مزیت رقابتی قابل توجهی را ارائه می دهد و در سراسر جهان بسیار ارزشمند است. برچسب کیفیت ECTS تضمین می کند که تمام اعتبارات به دست آمده در KU Leuven شفاف و کاملا قابل انتقال هستند.

www.kuleuven.be/education

تحقیق در سطح جهانی

KU Leuven دارای شهرت قوی بین المللی برای برتری تحقیقاتی است . به عنوان یک دانشگاه جامع، آن را دنبال تحقیقات غرور و محور استراتژیک و تحقیقات مبتنی بر تقاضا و هدف، همه در یک محیط بین رشته ای است. KU Leuven عضو موسس لیگ اروپایی های تحقیقاتی (LERU)، یک گروه انتخابی از دانشگاه های برجسته تحقیقاتی است که لحن تحقیق در اروپا را تعیین می کند.

KU Leuven دارای رکوردی قوی برای تأمین بودجه از کلینیک های تحقیقاتی رقابتی، از جمله کمک های معتبر ERC است که توسط شورای تحقیقات اروپا اعطا شده است. KU Leuven در شش پروژه در کل برنامه چهارم اتحادیه اروپا پس از کمبریج، آکسفورد، کالج امپریال، ETH Zurich و دانشگاه کالج لندن رتبه ششم را دارد. خروجی تحقیقات کل آن به طور پیوسته در رده اروپا قرار دارد .

www.kuleuven.be/research

نوآوری پیشرفته و R

تحقیقات KU Leuven

www.lrd.kuleuven.be

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: