توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده علوم اجتماعی KU لووان نزدیک به سه هزار دانشجو، حدود پنجاه استاد و دوصد نفر از دستیار پژوهشی است. هدف این دانشکده، کمک به کیفیت جامعه است و از طریق آموزش و تحقیقات آن، تحولات و تحولات اجتماعی را مورد بررسی قرار می دهد. برنامه های ما به این ترتیب با وقایع فعلی ارتباط دارند. به عنوان یک دانش آموز، شما به زودی پیشرفت های جامعه مدرن، سریع و مدرن را دنبال خواهید کرد.

جنبه های موضعی و نوآورانه برنامه های ما نیز در زیربنای مدرن ما وجود دارد. محوطه دانشگاه ما با فناوری پیشرفته تدریس، Wi-Fi، یک کتابخانه اختصاصی به علوم اجتماعی، مرکز رسانه ای با یک آزمایشگاه قابل استفاده و آینه مشاهده و مرکز دیداری با تجهیزات ویدئو کنفرانس مجهز است. از طریق محیط یادگیری دیجیتال تعاملی (Toledo) و پورتال دانشجویی آنلاین ما، می توانید هیئت مدیره اطلاع رسانی آنلاین را بررسی کنید، مواد مطالعه را مشورت کنید و به بحث و گفتگو مشارکت کنید.

برنامه های ما همچنین دارای یک جهت گیری قوی بین المللی هستند، هر دو به عنوان یک نتیجه از محتوای آنها و از طریق تبادل دانشجویان بین المللی. دانشکده همچنین برنامه های پیشرفته استاد امروزی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

آموزش و پرورش در دانشکده علوم اجتماعی بر اساس تحقیقات عالی علمی گروه های تحقیقاتی مختلف دانشکده است. محققان ما در زمینه های ملی و بین المللی فعالیت می کنند و نتایج آنها را در فرم های بسیار متنوعی از گزارش های سیاست دولتی به مقالات در مجلات مشهور منتشر می کنند.

علاوه بر آموزش و پژوهش علمی، راهنمایی دانش آموزان سومین ستون بزرگ دانشکده علوم اجتماعی است. دانش آموزان در هیئت علمی ما هرگز به دستگاه های خود اجازه نمی دهند. یک تیم متشکل از استادان و اعضای شورای تحصیلی همیشه برای کمک به شما است.

می آید در KU LEUVEN مطالعه کنید

به دانشگاه Katholieke Leuven، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا خوش آمدید. ما آموزش های با کیفیت بالا را بر اساس تحقیقات علمی بین المللی پیشرفته و امکانات عالی و گسترده دانشجویان ارائه می دهیم. لوئن یک شهر تاریخی زیبا است، اما آن چیزی که با زندگی شلوغ و در ریتم دانشجویی زندگی می کند.

KU Leven در بلژیک واقع در قلب اروپای غربی، مرکز آموزش برای نزدیک به شش قرن بوده است. امروزه این بزرگترین دانشگاه بلژیک است و در سال 1425 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است. KU Leuven به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی پیشرو و یکی از بنیانگذاران اتحادیۀ دانشگاه های اروپایی تحقیقاتی (LERU)، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که همگی توسط تحقیقات با کیفیت بالا، نوآورانه و بین رشته ای پشتیبانی می شوند.

از زمان تأسیس آن، KU Leven در شهر ایفا شده است که نامش را به اشتراک می گذارد. لوئن یک شهر دانشجویی دلپذیر، امن و شلوغ است، که در آن تاریخ قرون متمادی با علم پیشرفته روبرو است. این دانشگاه همچنین در 11 دانشگاه بلژیکی، از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ در مدارس تحصیل می کند.

بیانیه مأموریت

KU Leuven مأموریت خود را با ارائه تحقیقات و آموزش عالی بین رشته ای با امضای کاتولیک انجام می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

KU Leuven: Faculty of Social Sciences

... [+]

تمرکز ویژه بر استفاده از مطالعات موردی قرار گرفته است. تاکید بر چگونگی حل مشکلات حل می شود. علاوه بر این، هر کلاس شامل مقدار قابل توجهی از خودآموزی و تکالیف است که به منظور کمک به شما در جذب اطلاعات سریع و موثر ارائه شده است. ارزش افزوده با توجه به چالش های عملی حرفه ای در عملکردهای سیاسی، اداری و مشاوره ای ایجاد می شود.

Institut d'Etudes Politiques de Paris (فرانسه) Erasmus Universiteit Rotterdam (هلند) دانشگاه لیدن (هلند) دانشگاه صنعتی امداد و نجات (استونی) Université Catholique de Louvain (بلژیک) علوم پائول لیون (فرانسه) دانشگاه لیمریک (ایرلند) دانشگاه لیوبلیانا (اسلوونی) ... [-]
بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی