KU Leuven: Faculty of Engineering Science

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت دانشکده علوم مهندسی KU Leuven، آموزش مهندسین با کیفیت بالا به نفع جامعه است

این دانشکده سرمایه فکری و انسانی هر دانشجو را به سطح بالاتری می بخشد، با ارائه آموزش مبتنی بر تحقیق در زمینه های علمی و مهندسی. دانشکده دانش آموزان را تشویق می کند تا با فراغت و به چالش کشیدن «آینده خود انضباطی»، دانش آموزان را به تمرین فراگیری فراخوانند تا آنها را از اینکه چه کسی می خواهند به عنوان حرفه ای (Beruf) و به عنوان اعضای جامعه به طور کلی (Bildung) آگاه شوند. به منظور تحریک توسعه آینده خود انضباطی دانش آموزان، دانشکده برنامه های چند رشته ای را فراهم می کند که دانش آموزان را با حرفه مهندسی و رشته های مرتبط آشنا می کند. ما ارزش هر دو گستره و عمق دانش، گسترش استدلال، ارتباطات و توانایی های حل مسئله را، به منظور آماده سازی دانش آموزان برای یادگیری درازمدت. آموزش و پژوهش مبتنی بر تحقیق ما مبتنی بر برنامه های تحقیقاتی است که در همکاری نزدیک با همتایان بین المللی شناخته شده و با صنعت تعریف و توسعه یافته است.

استراتژی اهداف استراتژیک زیر، دانشکده فنی مهندسی KU Leuven را قادر می سازد تا مأموریت خود را انجام دهد، که مستلزم تهیه دانش آموزان برای دنیای فردا است که در آن ابعاد اجتماعی، محیط زیست و انسانی به دلیل ظهور چالش های فنی و اجتماعی پیچیده ای که نیازمند یک رویکرد چند رشته ای این بدان معنی است که دانش آموزان چگونه می توانند یاد بگیرند، آنها را برای یادگیری درازمدت آماده می کنند، و با هدف "Bildung" و "Beruf"، دو عنصر مکمل، جایی که "Bildung" شامل توسعه ارزش ها، فرهنگ و شهروندی است و تمرکز "Beruf" در توسعه کارآفرینی، مهارت های حرفه ای و رهبری.

تحصیلات

SO1 برای تعریف نتایج برنامه که با استانداردهای بین المللی آموزش مهندسی مطابقت دارند.

SO2 ارائه برنامه هایی که مهندسین به طور گسترده تحصیل می کنند و به خوبی در زمینه های ریاضیات، علوم و فن آوری قرار دارند و می توانند چشم انداز طراحی خود را از طریق مبانی علوم انسانی گسترش دهند و مهارت های تحلیلی قوی، نوآوری عملی، مهارت های ارتباطی خوب و از اصول کسب و کار و مدیریت آگاهی دارند. این دانشکده قصد دارد مهندسین را به عنوان متخصصان فراگیر جهت آموزش در محیط های مختلف پیچیده آموزش دهد.

SO3 قبل از اینکه در کارشناسی ارشد تخصص داشته باشید، با دانشجویان ما در برنامه کارشناسی ما، با طیف وسیعی از رشته های مهندسی از طریق آموزش چند رشته ای، تماس بگیرید. ویژگی چند رشته ای از لیسانس مهندسی ما: برنامه معماری از طریق ترکیبی فشرده از علوم فنی ساختمان، تئوری معماری و کلاس های طراحی معماری تشکیل شده است. ویژگی چند رشته ای برنامه کارشناسی ما بوسیله ترکیبی از دو رشته اصلی و جزئی در دو رشته مختلف بدست می آید، پس از آشنا شدن با تمام گزینه ها در طی سه ترمینال عمومی.

SO4 ارائه محیطی که در آن دانش آموزان به منابع ضروری برای توسعه توانایی های خود در طراحی و حل مسائل و توانایی های آنها برای رسیدگی، تحقیق و حل مشکلات واقعی از طریق دوره های لیسانس و کارشناسی ارشد دسترسی پیدا می کنند.

تحقیق / صنعت

SO5 برای انجام تحقیقات بین المللی شناخته شده و مرتبط - هر دو کاربردی و نظری - که مثبت تاثیر و بهبود آموزش، حرفه و جامعه ما. این دانشکده دارای گروه های تحقیقاتی زیادی است که در زمینه های مختلف در سطح بین المللی شناخته شده اند و کارکنان آموزش را قادر می سازد تا دانشجویان مهندسی بسیار کارآموز را در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش دهند. دانش آموزان از طریق یک تجربه علمی از یادگیری در مورد تحقیق و اجرای آن در آموزش، یک آموزش مبتنی بر تحقیق را دریافت می کنند.

SO6 ترویج انتشار دانش علمی و فنی به شرکت ها و جامعه، با فعالانه به دنبال پروژه ها در همکاری با صنعت، مقامات دولتی، و سازمان های اجتماعی، و با ارائه آموزش و آموزش مداوم در آخرین تحولات در این زمینه است.

بین المللی شدن

SO7 برای توسعه سیاست و فضای باز بین المللی؛ برای ارائه فرصت های مختلف برای تجربیات بین المللی؛ برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای در زمینه بین المللی؛ برای جذب دانشجویانی که دارای زمینه حقوقی علمی در طیف گسترده ای از برنامه های بین المللی هستند.

SO8 برای ارائه محرک محيط پژوهش برای بينندگان کوتاه مدت و بلندمدت بين المللی و ارتقاء تحرک بين المللی برای محققان آن.

متن نوشته

SO9 برای سرمایه گذاری در آموزش عالی کشور.

SO10 برای حرفه ای سازی استادان و تدریس دستیارها (TAs) از طریق یک برنامه که به طور مداوم تنظیم شده و با در نظر گرفتن تعداد روزافزون زمینه های متنوع تدریس دستیار و شیوه های مختلف یادگیری متفاوت است.

SO11 برای بهبود مستمر برنامه های ما بر اساس یک سیاست اطمینان داخلی داخلی صریح کار می کنیم.

SO12 برای جذب دانش آموزان با پیشینه آموزشی آکادمیک، هر دو دانش آموز سال اول لیسانس و همچنین دانشجویان ورودی جانبی، با چشم انداز برای تنوع، از جمله تعادل جنسیتی.

SO13 برای ارتقاء STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) در جامعه و به ویژه در مدارس متوسطه و حتی ابتدایی.

می آید در KU LEUVEN مطالعه کنید

به دانشگاه Katholieke Leuven، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا خوش آمدید. ما آموزش های با کیفیت بالا را بر اساس تحقیقات علمی بین المللی پیشرفته و امکانات عالی و گسترده دانشجویان ارائه می دهیم. لوئن یک شهر تاریخی زیبا است، اما آن چیزی که با زندگی شلوغ و در ریتم دانشجویی زندگی می کند.

KU Leven در بلژیک واقع در قلب اروپای غربی، مرکز آموزش برای نزدیک به شش قرن بوده است. امروزه این بزرگترین دانشگاه بلژیک است و در سال 1425 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است. KU Leuven به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی پیشرو و یکی از بنیانگذاران اتحادیۀ دانشگاه های اروپایی تحقیقاتی (LERU)، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که همگی با تحقیقات با کیفیت بالا، نوآورانه و بین رشته ای پشتیبانی می شوند.

از زمان تأسیس آن، KU Leven در شهر ایفا شده است که نامش را به اشتراک می گذارد. لوئن یک شهر دانشجویی دلپذیر، امن و شلوغ است، که در آن تاریخ قرون متمادی با علم پیشرفته روبرو است. این دانشگاه همچنین در 11 دانشگاه بلژیکی، از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ در مدارس تحصیل می کند.

بیانیه مأموریت

KU Leuven مأموریت خود را با ارائه تحقیقات و آموزش عالی بین رشته ای با امضای کاتولیک انجام می دهد.

مکان ها

لوون

Address
Kasteelpark Arenberg 1 bus 2200
3001 لوون, فلاندرها, بلژیک

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: