توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

اعضای هیئت علمی ما می توانند از شبکه های گسترده ملی و بین المللی در هر دو تحقیق و آموزش بهره ببرند. در سطح ملی، ما از طریق کارگاههای منظم با کاپیتان صنعت، هر دو در هیئت علمی - در قالب جلسات به اصطلاح "همکاران" - ارتباطات قوی با دنیای کسب و کار داشته ایم و در خارج از هیئت علمی با همکاری مدیریت Vlerick Leven Gent مدرسه در بین المللی برنامه های تبادل دانشجویان با دانشگاه های پیشرو خارجی مانند مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه مدرسه بازرگانی شیکاگو و دانشگاه کرنل در ایالات متحده، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه کوئین، دانشگاه تورنتو و دانشگاه مونترال کانادا، IIMs کلکته و بنگلور در هند، دانشگاه چینی و دانشگاه شهر هنگ کنگ، دانشگاه مدیریت سنگاپور، و 65 دانشگاه در اروپا.

در سال های اخیر، چندین کمیته بازدید کننده مستقل، کیفیت بالا آموزش و پژوهش در دانشکده ما را به رسمیت شناخته اند. در آموزش و پژوهش ما تلاش می کنیم به روندهای اجتماعی مانند بحران اعتبار، جهانی شدن و نقش چین در اقتصاد جهانی ما پاسخ دهیم. راهنمایی های دانشجویی، آموزش عالی پایدار و تحقیقات علمی کامل سه ستون اصلی ما هستند.

در نهایت، مفید است که به طور مختصر درباره مکان منحصر به فرد ما صحبت کنیم. دانشکده ما در قلب مرکز تاریخی لووان واقع شده است، که دارای سنت دانشگاهی بیش از 575 ساله است، اما پر از پویایی، هنرمندان پیشرفته و دانشجویان است. هیئت علمی ما در حال پیاده روی از پارک تحقیقاتی جدید در Heverlee است، گاهی اوقات "دره سیلیکون" بلژیک نامیده می شود. مؤسسات بروکسل مانند اتحادیه اروپا هرگز به دور از حدی نیستند. تعدادی از همکاران مشاوره به بخش های اروپایی و بسیاری از کارکنان فارغ التحصیل در موسسات اروپایی را ارائه می دهند.

ماموریت و ارزش های ما

بیانیه مأموریت

مأموریت های اصلی دانشکده اقتصاد و تجارت عبارتند از آموزش و پژوهش.

هدف از آموزش FEB هدف آماده سازی دانش آموزان برای تلاش های موفق کارآفرینی و حرفه ای در دنیای شرکت ها، در سیاست گذاری های ملی و بین المللی عمومی و یا در تحقیقات است. برای دستیابی به این هدف، FEB برنامه های درجه ای با کیفیت بالا را در رشته های اقتصاد و تجارت و از لیسانس تا دکتری PhD ارائه می دهد.

در مرحله دوم، FEB می خواهد تحقیقات را با تاثیر علمی و اجتماعی بالا و دیدگاه های بالا در دنیای شرکت ها تقویت کند.

جاه طلبی FEB این است که یک جامعه یادگیرنده و پژوهشی در اروپا باشد و در زمینه های تحقیقاتی مختلفی که میزبان مدارس است، پیشرفت کند و از این طریق سابقه عالی خود را در میان مدارس اروپایی اقتصاد و تجارت داشته باشد.

برای دستیابی به این اهداف اولیه دوقلو، FEB می خواهد محیط محرک برای کارکنان و دانش آموزان را توسعه دهد، که در آن آنها احساس آزادی برای توسعه مهارت های ابتکاری، اخلاقی و کارآفرینی خود را در زمینه تحصیل، تحقیق و کسب و کار، با تاکید بر نقش سیاست های اقتصادی و کسب و کار در جامعه بزرگتر و تمرکز جهانی را از طریق مبادلات بین المللی و همکاری حفظ می کند.

FEB ارزش ها

در حالی که ماموریت و بینش خود را دنبال می کند، FEB متعهد به داشتن:

  • دقیق در آنچه ما تدریس می کنیم، آنچه ما تحقیق می کنیم، و در آموزش آنچه ما تحقیق می کنیم.
  • نوآوری در آموزش و پرورش و کارآفرینی، و در جاه طلبی ما برای حضور در خط مقدم جامعه پژوهش.
  • همگانی در سبک ما از مدیریت و به سمت ذینفعان داخلی و خارجی ما مرتبط است.
  • با توجه به تعهد ما به ترجمه شواهد مبتنی بر عمل به عمل مبتنی بر شواهد و تحریک پژوهش با تاثیر علمی و اجتماعی بالا، و دید بالا در دنیای شرکت ها.
  • به طور اجتماعی مسئولیت نقش خود را به عنوان یک مرکز باز بینی برای بحث در مورد مسائل شرکتی، اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی، با تمرکز بین المللی و بین فرهنگی.
  • FEB با هماهنگی با هویت و ماموریت KU Leven، ارزش ها، حقوق بشر، عدالت اجتماعی و احترام به تنوع در افراد، جوامع و ایده ها را مورد حمایت و حمایت قرار می دهد.

می آید در KU LEUVEN مطالعه کنید

به دانشگاه Katholieke Leuven، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا خوش آمدید. ما آموزش های با کیفیت بالا را بر اساس تحقیقات علمی بین المللی پیشرفته و امکانات عالی و گسترده دانشجویان ارائه می دهیم. لوئن یک شهر تاریخی زیبا است، اما آن چیزی که با زندگی شلوغ و در ریتم دانشجویی زندگی می کند.

KU Leven در بلژیک واقع در قلب اروپای غربی، مرکز آموزش برای نزدیک به شش قرن بوده است. امروزه این بزرگترین دانشگاه بلژیک است و در سال 1425 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است. KU Leuven به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی پیشرو و یکی از بنیانگذاران اتحادیۀ دانشگاه های اروپایی تحقیقاتی (LERU)، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که همگی با تحقیقات با کیفیت بالا، نوآورانه و بین رشته ای پشتیبانی می شوند.

از زمان تأسیس آن، KU Leven در شهر ایفا شده است که نامش را به اشتراک می گذارد. لوئن یک شهر دانشجویی دلپذیر، امن و شلوغ است، که در آن تاریخ قرون متمادی با علم پیشرفته روبرو است. این دانشگاه همچنین در 11 دانشگاه بلژیکی، از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ در مدارس تحصیل می کند.

بیانیه مأموریت

KU Leuven مأموریت خود را با ارائه تحقیقات و آموزش عالی بین رشته ای با امضای کاتولیک انجام می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

KU Leuven: Faculty of Economics and Business

استادیار علوم اقتصادی (ME) یک برنامه استادانه یک ساله است که به دانشجویان با منافع گسترده در مسائل اجتماعی و علمی متکی است که قادر به تفکر انتقادی و خلاق هستند. ... [+]

استادیار علوم اقتصادی (ME) یک برنامه استادانه یک ساله است که به دانشجویان با منافع گسترده در مسائل اجتماعی و علمی متکی است که قادر به تفکر انتقادی و خلاق هستند.

همه چیز درباره "استاد اقتصاد" چیست؟

برنامه استاد اقتصاد، دانشجویان را با یک مدرک لیسانس یک چارچوب نظری ارائه می دهد که به آنها اجازه می دهد پاسخ های صحیح به سوالات اجتماعی و اقتصادی را ارائه دهند. به عنوان یک اقتصاددان، شما بازیکن های مختلف (افراد، شرکت ها، دولت های داخلی و خارجی) و تعاملات آنها را در اقتصاد جهانی مشاهده خواهید کرد. شما قادر به تفسیر وضعیت اقتصادی کلی در یک زمینه گسترده اجتماعی و حقوقی خواهید بود.... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات ارائه می دهد آموزش غیر فنی در مدیریت اطلاعات است. تاکید بر کاربرد و مدیریت موثر فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف کسب و کار (مانند مالی، بازا ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات ارائه می دهد آموزش غیر فنی در مدیریت اطلاعات است. تاکید بر کاربرد و مدیریت موثر فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف کسب و کار (مانند مالی، بازاریابی، منابع انسانی، تولید و تدارکات و غیره) است.

همه چیز در مورد "مدیریت استاد اطلاعات" چیست؟

این برنامه دانشجویان را با یک مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی غیررسمی در مدیریت اطلاعات ارائه می دهد، با تاکید بر کاربرد و کارآمدی کاربرد و مدیریت فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف کسب و کار (مانند مالی، بازاریابی، HR، تولید و تدارکات، و غیره.). پس از آموزش پایه در فن آوری، این برنامه به بررسی مسائل مدیریتی خاص در عمق بیشتر، به ویژه برای توسعه مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل نیازهای اطلاعات، طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و تنظیم استراتژی فناوری اطلاعات به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی کسب و کار کلی .... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد (MASE) یک برنامه پیشرفته انگلیسی است که دانش آموز را با درجه تحصیلات ابتدایی فارغالتحصیل می کند تا به مرزهای تحقیق در اقتصاد برسد. ... [+]

استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد (MASE) یک برنامه پیشرفته انگلیسی است که دانش آموز را با درجه تحصیلات ابتدایی فارغالتحصیل می کند تا به مرزهای تحقیق در اقتصاد برسد.

همه چیز در مورد "استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد" چیست؟

استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد، دانش آموزان را در زمینه های خاصی از دانش در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، آنها ابزارهای پیشرفته تئوریک و تجربی را برای تحلیل مشکلات اقتصادی مشخص و آشنا ساختن آنها با شیوه های تحقیقاتی موجود در اقتصاد می دهد.... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

استاد اقتصاد بین الملل کسب و کار یک برنامه مناسب برای فارغ التحصیلان غیر اقتصادی است. این امر بینش همه رشته های اقتصاد و مدیریت کسب و کار در سطح علمی ارائه می دهد. ... [+]

استاد اقتصاد بین الملل کسب و کار یک برنامه مناسب برای فارغ التحصیلان غیر اقتصادی است. این امر بینش همه رشته های اقتصاد و مدیریت کسب و کار در سطح علمی ارائه می دهد.

همه چیز در مورد اقتصاد و مدیریت کسب و کار بین المللی چیست؟

استاد اقتصاد و مدیریت کسب و کار بین المللی (MIBEM) یک برنامه کارشناسی ارشد برای مدرک تحصیلی در یک رشته انسانی و اقتصادی نیست. از طریق کسب بینش اقتصادی کسب و کار، دانش و مهارت های مدیریتی برای حرفه ای در کسب و کار بین المللی آماده می شود.... [-]

بلژیک بروکسل
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

این برنامه تاکید بر کسب دانش و مهارت های اساسی در یک زمینه تخصص در ارتباط با دنیای شرکت های بزرگ مانند کسب و کار بین المللی، استراتژی و نوآوری، کارآفرینی، اقتصاد مالی و ب ... [+]

این برنامه تاکید بر کسب دانش و مهارت های اساسی در یک زمینه تخصص در ارتباط با دنیای شرکت های بزرگ مانند کسب و کار بین المللی، استراتژی و نوآوری، کارآفرینی، اقتصاد مالی و بازاریابی است. با ترکیب یک انتخاب برای بزرگ و کوچک، شما می توانید پروفیل فارغ التحصیلی شخصی خود را با توجه به منافع خود تنظیم کنید.

همه چیز درباره استاد اقتصاد تجارت چیست؟

پس از تکمیل کارشناسی ارشد در اقتصاد کسب و کار، شما قادر خواهید بود به طور مستقل و انتقادی از چارچوب علمی استفاده کنید، به طوری که شما به طور مداوم در یک جامعه پویا تکامل خواهید یافت. با ترکیب این برنامه با تخصص های اولیه از برنامه کارشناسی خود، شما می توانید بینش عمیق تر را در طیف وسیعی از زمینه ها. این برنامه در اطراف انتخاب یک رشته اصلی و جزئی است که به شما اجازه می دهد مشخصات شخصی فارغ التحصیلی خود را دقیق تنظیم کنید و از شیوه های مدیریتی و ابزارهای مبتنی بر شواهد و تحقیق در حوزه های مختلف استفاده کنید. شما در انتخاب بهترین شیوه های مدیریت در محیط های کسب و کار بی نظیر، پیچیده و مبهم امروز، تخصص خواهید داشت. این برنامه شما را با هر دو کارآفرینی و مدیریت راه اندازی، و همچنین برای مدیریت و تصمیم گیری استراتژیک در سازمان های سازمانی، تجهیز می کند.... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

در جامعه مدرن ما هیچ سازمان نمی تواند بدون سیستم های اطلاعاتی عمل کند. در برنامه کارشناسی ارشد کسب و کار و سیستم های اطلاعاتی سیستم، شما در هر دو مدیریت کسب و کار و همچنی ... [+]

در جامعه مدرن ما هیچ سازمان نمی تواند بدون سیستم های اطلاعاتی عمل کند. در برنامه کارشناسی ارشد کسب و کار و سیستم های اطلاعاتی سیستم، شما در هر دو مدیریت کسب و کار و همچنین سیستم های اطلاعاتی در یک زمینه بین المللی آموزش دیده است.

همه چیز در مورد "استاد تجارت و مهندسی سیستم" چیست؟

شما به عنوان یک مهندس کسب و کار در مهندسی سیستم های اطلاعاتی، هنوز یک مهندس کسب و کار است: شما قادر به تجزیه و تحلیل و بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار مختلف (بازاریابی، تولید و تدارکات، امور مالی، و غیره) هستید. شما می فهمید که چگونه یک شرکت کار می کند و جنبه های اقتصادی، سازمانی و انسانی کسب و کار را در نظر می گیرد. به عنوان یک مهندس تجاری در مهندسی سیستم های اطلاعاتی، شما همچنین این عناصر مدیریت کسب و کار را در سیستم های اطلاعاتی که پروسه تصمیم گیری را پشتیبانی می کنند، ترجمه می کنید. شما می توانید تصمیمات مربوط به فناوری اطلاعات را در مقابل فضای شرکت در نظر بگیرید، پیش بینی عواقب استراتژیک آنها و انجام وظایف (عمومی) را انجام دهید.... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

این یک برنامه آموزش انگلیسی از 120 ECTS است که دانشجویان را برای حرفه های علمی، مهندسی مالی یا مدیریت ریسک کمی در موسسات مالی آماده می کند. ... [+]

عنوان برنامه و معادل انگلیسی توسط کمیسیون عالی آموزش عالی در فلاندرز در تاریخ 19 ژانویه 2018 مورد تایید قرار گرفته است. ما انتظار داریم تا پایان ماه فوریه 2018، تصویب نهایی برنامه توسط دولت فلاندی انجام شود.

این یک برنامه آموزش انگلیسی از 120 ECTS است که دانشجویان را برای حرفه های علمی، مهندسی مالی یا مدیریت ریسک کمی در موسسات مالی آماده می کند.

این برنامه استاد به ارمغان می آورد:

آموزش پایه در مهندسی عمران، بیمه، محصولات مالی، ریاضیات و مهندسی مالی، تجزیه و تحلیل داده ها برای امور مالی و بیمه، مدیریت ریسک برای موسسات مالی؛دوره های پیشرفته نشان دادن آخرین تحولات در این زمینه؛ترکیبی از دوره های آموزشی نظری و آموزش محاسباتی؛مقدمه ای بر جنبه های عملی، از طریق تجربه مستقیم از قبل از کارکنان ما، سخنرانان مهمان و کارآموزی (6 ECTS)؛یک رویکرد چند رشته ای، که در آن دوره های فنی و کمی، همراه با دوره های آموزشی در (مالی و بیمه) مقررات، رژیم های حسابرسی، اقتصاد و گزارشگری همراه است.... [-]
بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

یک مهندس تجاری یک مدیر بین رشته ای است که شرکت ها را از دیدگاه کمی و مدیریتی هدایت می کند. برای این منظور، مهارت های مدیریتی و تحلیلی با درک عمیق از چگونگی کارآفرینی و (ت ... [+]

یک مهندس تجاری یک مدیر بین رشته ای است که شرکت ها را از دیدگاه کمی و مدیریتی هدایت می کند. برای این منظور، مهارت های مدیریتی و تحلیلی با درک عمیق از چگونگی کارآفرینی و (تکنولوژیکی) نوآوری کار می کنند. این ادغام رشته ها باعث می شود مهندسان تجاری بتوانند آینده ی شرکت ها و سازمان ها را شکل دهند.

همه چیز درباره استاد مهندسی کسب و کار چیست؟

یک مهندس تجاری برای تحلیل و حل مشکلات تجاری از یک دیدگاه کمی و مدیریتی آموزش دیده است. این برنامه متعلق به حوزه اقتصاد کسب و کار و مدیریت است: دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه شرکت ها چگونه کار می کنند، چگونه فرآیندهای کسب و کار باید طراحی شوند و چگونه می توان به طور مطلوب سازماندهی فعالیت های تجاری. تمرکز مدیریتی با مهارتهای تحلیلی قوی و درک عمیق از چگونگی کارآفرینی و (تکنولوژیکی) نوآوری کار می کند. این ادغام رشته ها دارای اهمیت زیادی نسبت به محیط های تولید و همچنین شرکت های خدماتی (مانند مشاوره یا ICT) است.... [-]

بلژیک لوون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Faculty of Economics and Business, KU Leuven

Address
Naamsestraat 69 box 3500 3000 Leuven Belgium
لوون, فلاندرها, بلژیک
Address
Korte Nieuwstraat 33 2000 Antwerpen BELGIUM
2000 Antwerpen آنتورپ, فلاندرها, بلژیک
Address
Warmoesberg 26 1000 Brussels BELGIUM
1000 Brussels بروکسل, بلژیک