KU Leuven: Faculty of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اعضای هیئت علمی ما می توانند از شبکه های گسترده ملی و بین المللی در هر دو تحقیق و آموزش بهره ببرند. در سطح ملی، ما از طریق کارگاههای منظم با کاپیتان صنعت، هر دو در هیئت علمی - در قالب جلسات به اصطلاح "همکاران" - ارتباطات قوی با دنیای کسب و کار داشته ایم و در خارج از هیئت علمی با همکاری مدیریت Vlerick Leven Gent مدرسه در بین المللی برنامه های تبادل دانشجویان با دانشگاه های پیشرو خارجی مانند مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه مدرسه بازرگانی شیکاگو و دانشگاه کرنل در ایالات متحده، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه کوئین، دانشگاه تورنتو و دانشگاه مونترال کانادا، IIMs کلکته و بنگلور در هند، دانشگاه چینی و دانشگاه شهر هنگ کنگ، دانشگاه مدیریت سنگاپور، و 65 دانشگاه در اروپا.

در سال های اخیر، چندین کمیته بازدید کننده مستقل، کیفیت بالا آموزش و پژوهش در دانشکده ما را به رسمیت شناخته اند. در آموزش و پژوهش ما تلاش می کنیم به روندهای اجتماعی مانند بحران اعتبار، جهانی شدن و نقش چین در اقتصاد جهانی ما پاسخ دهیم. راهنمایی های دانشجویی، آموزش عالی پایدار و تحقیقات علمی کامل سه ستون اصلی ما هستند.

در نهایت، مفید است که به طور مختصر درباره مکان منحصر به فرد ما صحبت کنیم. دانشکده ما در قلب مرکز تاریخی لووان واقع شده است، که دارای سنت دانشگاهی بیش از 575 ساله است، اما پر از پویایی، هنرمندان پیشرفته و دانشجویان است. هیئت علمی ما در حال پیاده روی از پارک تحقیقاتی جدید در Heverlee است، گاهی اوقات "دره سیلیکون" بلژیک نامیده می شود. مؤسسات بروکسل مانند اتحادیه اروپا هرگز به دور از حدی نیستند. تعدادی از همکاران مشاوره به بخش های اروپایی و بسیاری از کارکنان فارغ التحصیل در موسسات اروپایی را ارائه می دهند.

ماموریت و ارزش های ما

بیانیه مأموریت

مأموریت های اصلی دانشکده اقتصاد و تجارت عبارتند از آموزش و پژوهش.

هدف از آموزش FEB هدف آماده سازی دانش آموزان برای تلاش های موفق کارآفرینی و حرفه ای در دنیای شرکت ها، در سیاست گذاری های ملی و بین المللی عمومی و یا در تحقیقات است. برای دستیابی به این هدف، FEB برنامه های درجه ای با کیفیت بالا را در رشته های اقتصاد و تجارت و از لیسانس تا دکتری PhD ارائه می دهد.

در مرحله دوم، FEB می خواهد تحقیقات را با تاثیر علمی و اجتماعی بالا و دیدگاه های بالا در دنیای شرکت ها تقویت کند.

جاه طلبی FEB این است که یک جامعه یادگیرنده و پژوهشی در اروپا باشد و در زمینه های تحقیقاتی مختلفی که میزبان مدارس است، پیشرفت کند و از این طریق سابقه عالی خود را در میان مدارس اروپایی اقتصاد و تجارت داشته باشد.

برای دستیابی به این اهداف اولیه دوقلو، FEB می خواهد محیط محرک برای کارکنان و دانش آموزان را توسعه دهد، که در آن آنها احساس آزادی برای توسعه مهارت های ابتکاری، اخلاقی و کارآفرینی خود را در زمینه تحصیل، تحقیق و کسب و کار، با تاکید بر نقش سیاست های اقتصادی و کسب و کار در جامعه بزرگتر و تمرکز جهانی را از طریق مبادلات بین المللی و همکاری حفظ می کند.

FEB ارزش ها

در حالی که ماموریت و بینش خود را دنبال می کند، FEB متعهد به داشتن:

  • دقیق در آنچه ما تدریس می کنیم، آنچه ما تحقیق می کنیم، و در آموزش آنچه ما تحقیق می کنیم.
  • نوآوری در آموزش و پرورش و کارآفرینی، و در جاه طلبی ما برای حضور در خط مقدم جامعه پژوهش.
  • همگانی در سبک ما از مدیریت و به سمت ذینفعان داخلی و خارجی ما مرتبط است.
  • با توجه به تعهد ما به ترجمه شواهد مبتنی بر عمل به عمل مبتنی بر شواهد و تحریک پژوهش با تاثیر علمی و اجتماعی بالا، و دید بالا در دنیای شرکت ها.
  • به طور اجتماعی مسئولیت نقش خود را به عنوان یک مرکز باز بینی برای بحث در مورد مسائل شرکتی، اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی، با تمرکز بین المللی و بین فرهنگی.
  • FEB با هماهنگی با هویت و ماموریت KU Leven، ارزش ها، حقوق بشر، عدالت اجتماعی و احترام به تنوع در افراد، جوامع و ایده ها را مورد حمایت و حمایت قرار می دهد.

می آید در KU LEUVEN مطالعه کنید

به دانشگاه Katholieke Leuven، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا خوش آمدید. ما آموزش های با کیفیت بالا را بر اساس تحقیقات علمی بین المللی پیشرفته و امکانات عالی و گسترده دانشجویان ارائه می دهیم. لوئن یک شهر تاریخی زیبا است، اما آن چیزی که با زندگی شلوغ و در ریتم دانشجویی زندگی می کند.

KU Leven در بلژیک واقع در قلب اروپای غربی، مرکز آموزش برای نزدیک به شش قرن بوده است. امروزه این بزرگترین دانشگاه بلژیک است و در سال 1425 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است. KU Leuven به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی پیشرو و یکی از بنیانگذاران اتحادیۀ دانشگاه های اروپایی تحقیقاتی (LERU)، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که همگی با تحقیقات با کیفیت بالا، نوآورانه و بین رشته ای پشتیبانی می شوند.

از زمان تأسیس آن، KU Leven در شهر ایفا شده است که نامش را به اشتراک می گذارد. لوئن یک شهر دانشجویی دلپذیر، امن و شلوغ است، که در آن تاریخ قرون متمادی با علم پیشرفته روبرو است. این دانشگاه همچنین در 11 دانشگاه بلژیکی، از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ در مدارس تحصیل می کند.

بیانیه مأموریت

KU Leuven مأموریت خود را با ارائه تحقیقات و آموزش عالی بین رشته ای با امضای کاتولیک انجام می دهد.

مکان ها

لوون

Address
Naamsestraat 69 box 3500
3000 Leuven
Belgium

لوون, فلاندرها, بلژیک

آنتورپ

Address
Korte Nieuwstraat 33
2000 Antwerpen
BELGIUM

2000 Antwerpen آنتورپ, فلاندرها, بلژیک

بروکسل

Address
Warmoesberg 26
1000 Brussels
BELGIUM

1000 Brussels بروکسل, بلژیک

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: