KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

که ما که هستیم؟

آکادمی سلطنتی هنرهای زیبا (KASK) و سلطنتی هنرستان دانشکده هنرهای دانشگاه کالج گنت تشکیل می دهند. مدرسه دانش آموزان استعداد و با انگیزه با مربیان برجسته، هنرمندان فعال، طراحان و نظریه پردازان در هنر و طراحی از سراسر جهان گرد هم می آورد. در چشم انداز بین المللی توسعه هنر، آموزش و پژوهش: در این بیانیه ماموریت مدرسه وظایف اصلی خود تعریف می کند.

محدوده متنوع از رشته های هنری در KASK و هنرستان، باعث می شود برای برنامه های آموزشی متقابلا الهام بخش و نسبتا باز است. به عنوان پژوهشهای بینرشتهای در هنر همیشه مهم تر می شود، اتاق را برای لقاح متقابل در برنامه های آموزشی ما وجود دارد. همچنین، دانش آموزان خواهد شد به برخی از پروژه های تحقیقات نظری و هنری متعدد استادان ما در درگیر معرفی شده است.

دانشگاه KASK و هنرستان ها در کانون گنت واقع شده است. گنت بسیار پذیرای هنر جهانی و به ویژه به دانش آموزان استقبال است. علاوه بر اینکه در این محیط هنری غنی گنجانده شده، مدرسه خود را یک بازیگر فرهنگی است، برگزاری نمایشگاه، کنسرت، جشنواره ها، سخنرانی ها و نمایش فیلم و شرکت های تولید کننده یک مجله بین المللی هنر.

تاریخچه

در حال حاضر دانشکده هنرهای متحد می سازد دو نهاد باستانی و مشهور است. آکادمی سلطنتی هنرهای زیبا (KASK) 260 سال پیش تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در گنت است. آن را در 1751 توسط هنرمند فیلیپ CAREL Marissal تاسیس شد. در طول مطالعات خود در پاریس، Marissal توسط آکادمی قرار گرفته بود. تحت حکومت اتریش، مشخصه "پادشاهی" به آکادمی گنت توسط ملکه ماریا ترزیا در سال 1771 اعطا شد. زمینه های طراحی، نقاشی، مجسمه سازی و هنر گرافیک ادامه به انجام یک محل مرکزی در برنامه است. در طول سال، آکادمی رشته های جدید مانند نصب و راه اندازی و هنر رسانه های، عکاسی، انیمیشن و فیلم، و همچنین طراحی، درام و باغبانی اضافه شده است.

رویال کنسرواتوار، توسط جوزف مارتین منگل در سال 1835 تاسیس شده است، بیش از 150 سال قدمت دارد. درست مثل Marissal، منگل نیز در پاریس به تحصیل. پس از آن او را از طریق اروپا با ارتش ناپلئون پرسه می زدند. با توجه به این دوره، منگل نوشت آهنگ های میهن پرستانه و همچنین داستانهای عاشقانه و اپرا. او به عنوان متخصص شاخ پدید آمده است. مدرسه منگل بلافاصله 300 دانش آموز در سال 1835 ثبت نام کرده، چند سال بعد شد 800 دانش آموز دارد. هر کس 10 سال و بالاتر استقبال واقع شد.

در قرن 20، آموزش هنرستان به آموزش هنر بالاتر از سطح علمی برای نامزدها با یک دیپلم دبیرستان تکامل یافته و ارائه شامل جاز، موسیقی پاپ، تولید موسیقی و ساخت و ساز ابزار موسیقی گسترش یافت.

KASK و سلطنتی هنرستان اند بخش از دانشگاه کالج گنت سال 1995 بوده است. با بیش از 18000 دانشجو، دانشگاه کالج گنت بزرگترین دانشگاه کالج در فلاندر. ارائه می دهد که مزایای استفاده از مقیاس زمانی که در حال توسعه یک دولت کارآمد، مدیریت زیرساخت ها، توسعه پژوهش و ارائه خدمات اجتماعی. قرار دادن برنامه های هنری در یک ساختار مانند دانشکده هنرهای فعالانه تضمین کیفیت خاص از برنامه هنر در عمل. دانشکده هنرهای این کار را در HoGent و در همکاری نزدیک با دانشگاه گنت. گسترش قوی از تحقیقات هنری و نظری در دانشکده هنرهای، و ایجاد کارگاههای که بر روی رسانه های فن آوری های جدید و اشکال هنری جدید پیوند، شهادت به قصد تزلزل ناپذیر به منظور بهبود کیفیت از برنامه ها و به نشانگر پویایی در درست هنری از عمل در برنامه.

سبز آهنگ

سبز آهنگ یک شبکه متشکل از بیش از 40 سازمان در هنر و بخش فرهنگ که پیوستن به نیروهای به کار در اطراف محیط زیست و پایداری است. دانشکده هنرهای گنت شده است بخشی از این سازمان از سال 2014 بوده است و منجر به این آرمان به روش های مختلف.

به عنوان یک مدرسه، ما متعهد به آموزش دانش آموزان خود را به ساخت آنها را بیشتر در مورد محیط زیست آگاه است. ما این کار را در دوره ها، بلکه در سراسر سیاست مدرسه خود را. ما برای یک سیاست پایدار هدف کنید و سعی کنید به یاد داشته باشید اثرات زیست محیطی ما به همان اندازه که ممکن است.

ما هر دو دانشجویان و اساتید تحریک به یک رویکرد خلاق پایدار، سازگار با محیط زیست مواد و فرآیندهای. این در یک نسل جدیدی از هنرمندان به چه کسی این آرمان ها به طور طبیعی آمده خواهد شد.

با تشکر به اتحاد ما با سبز آهنگ ما همچنین می توانیم از دانش و تخصص اعضای دیگر سود و دسترسی به یک شبکه گسترده از شرکای در داخل و اطراف گنت است.

gent.greentrack.be

مکان ها

گنت

Address
The Royal Academy of Fine Arts in Ghent
Campus Bijloke
Jozef Kluyskensstraat 2

9000 گنت, فلاندرها, بلژیک