توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 2014، بنیانگذاران جوز Verschueren و سیمون ون Kerckhoven تا با ایده آمد برای ایجاد یک دوره دانشگاهی در فوتبال کسب و کار. این آغاز یک سفر دو ساله بود.

افتتاح رسمی

این سفر در سپتامبر 26 در سال 2016 با افتتاح رسمی موسسه بین المللی فوتبال کسب و کار و یا IFBI در خانه جدید ما بنیاد دانشگاه، در قلب بروکسل به پایان رسید. با تشکر از دو سال کار بسیار سخت و حمایت از موسسان رابرت Kuijpers و والتر Mortelmans، آن است که در حال حاضر امکان برای لیسانس جوان و استادان جوان به پا زدن کردن حرفه ای خود را در صنعت فوتبال است.

خانه برای کلاس و سبک

فوتبال کسب و کار موسسه بین المللی خانه خود را در بنیاد دانشگاه در بروکسل می یابد. یک ساختمان معتبر در قلب پایتخت، در سال 1920 تاسیس برای حمایت از آموزش عالی و تحقیقات علمی. جایی برای دانشگاهیان بین المللی برای جمع آوری و ملاقات با نمایندگان جامعه مدنی.

yr8l

سبک این محل برای خود صحبت می. این یک محل که تنفس کلاس و پالایش است، فراهم می کند IFBI با تمام امکانات رفاهی لازم است. سالن برای شرکت کنندگان به دنبال سخنرانی ها و مناطق روزانه برای دیدار، مطالعه، ناهار و استراحت.

یک محیط منحصر به فرد است که آینه تصویر و شخصیت ما موسسه ارائه می دهد و شرکت کنندگان ما به مکانی مناسب برای یادگیری و ساخت در کیفیت های زنان و مردان کسب و کار فوتبال آینده است.

Klejdi Zenelaj فارغ التحصیل IFBI 16-17

"من یاد گرفتم که چگونه فوتبال را بدون توپ بازی کنم. جایگاه فوق العاده برای مطالعه، افراد فوق العاده برای کار با. یک سال در این برنامه به من شبکه در صنعت فوتبال را دادم که هرگز تصور نمی کردم. با ارزش، به ارزش دانش. با تشکر از شما برای بهترین سال زندگی من. "
Jaideep Chakrabarty Graduate IFBI 16-17

"آیا تا به حال به کمپ نی رسیده اید؟ آیا تا به حال سالن های فیفا و یوفا را راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال فینال جام اروپا را تماشا کرده اید، زنده؟ من دارم. من به انجام همه این چیزها و به لطف IFBI رویا، من همه آنها را انجام داده ام. در طول سال گذشته، تجربه های فوق العاده ای داشتم که تمام زندگی ام را گرامی می داشتم. با تشکر از شما IFBI شما ویژه هستید. "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

International Football Business Institute

این همه با قلب برای کسب و کار و اشتیاق به فوتبال شروع می شود. IFBI شرکت کنندگان یک استاد اجرایی منحصر به فرد را برای تخصص در کسب و کار فوتبال ارائه می دهد. در طول دوره، د ... [+]

استاد بین المللی کسب و کار فوتبال

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی از دانشگاه بروکسل - Vrije Universiteit Brussel، سازمان یافته و هماهنگ شده توسط International Football Business Institute (IFBI).

بررسی اجمالی برنامه

تأثیر اجتماعی فوتبال نمیتواند دست کم نادیده گرفته شود. هیچ ورزشی دیگری در هر هفته از قلب بسیاری از مردم خبری نیست. فوتبال و اشتیاق دو کلمه هستند که برای جداسازی دشوار است اما خودشان برای انجام حرفه ای در ورزش به اندازه کافی کافی نیستند. کار در صنعت فوتبال نیازمند دانش، تعامل، تعهد و آموزش است. ما تلاش می کنیم به خصوص از این مولفه آخر، آموزش، برای هدایت جوانان و متخصصان با استعداد به سمت حرفه ای امیدوار کننده در صنعت تجارت بین المللی فوتبال استفاده کنیم.... [-]

بلژیک بروکسل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Our students about the EVS Experience Tour to Switzerland