Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مطالعات اروپا بخش مستقل از دانشگاه وریج بروکسل است. در سال 2001 از طریق طرح گرفته شده توسط دولت Flemish ایجاد شد. به عنوان یک مرکز مونت ژان از تعالی، IES می آموزد برنامه های پیشرفته استاد، و با تمرکز بر تحقیقات میان رشته ای در مطالعات اروپا، به طور خاص بر نقش اتحادیه اروپا در یک محیط بین المللی است. در این دامنه، IES ارائه دهنده خدمات دانشگاهی به محققان، سیاستگذاران و عموم مردم.

مؤسسه محل مرکزی در بروکسل، پایتخت اروپا، آن را به یک محل کار ایده آل برای هر دو دانشجویان و دانش پژوهان تاسیس مایل به انجام پژوهش در محیط های بین المللی و بین رشته ای می سازد. نمره IES فراهم می کند همچنین یک فروم ایده آل برای کنفرانس و کارگاههای آموزشی در اروپا است.

ماموریت IES سه برابر:

  1. ارائه آموزش های پیشرفته: از طریق LL.M خود را در بین المللی و اروپایی قانون، MA در پیوستن به اتحادیه اروپا و توسعه ("Euromaster")، مدرسه تابستانی سالانه خود را در فرآیند تصمیم گیری اروپا و 3 ماژول آموزش الکترونیکی خود را در قانون اروپا، نهادهای و منابع اطلاعاتی.
  2. انجام تحقیقات علمی: تحقیقات توسط IES مدیرعامل علمی هماهنگ و انجام شده توسط محققان دکترا و همچنین پس از دکترا پژوهشگر ارشد که منجر خوشه پژوهش.
  3. ارائه خدمات علمی در زمینه مطالعات اروپا: سازمان کنفرانس های سالانه، کارگاه های آموزشی به طور منظم و تکرار سری سخنرانی و با انجام تحقیقات راه اندازی.

موسسه همکاری نزدیک با دانشگاه های متعدد و موسسات تحقیقاتی در بلژیک، اروپا و بین المللی. این شراکت ها و تبادل مستمر ایده های جدید با پزشکان و محققان اجازه می دهد تا IES برای تقویت اهداف پژوهش خود و تولید یک ترکیب سطح بالا از مفهومی و عملی باهم تخصص همه سیاست های اصلی اتحادیه اروپا.

استراتژی

پژوهش در IES در زمینه بین المللی با تمرکز بر اتحادیه اروپا. این بررسی نهادهای اتحادیه اروپا، سیاست ها و قانون در زمینه جهانی شدن و حقوق بین المللی و سیاست است. طرح های پژوهشی نقش اتحادیه اروپا به عنوان یک بازیگر جهانی و تعامل بین ابعاد داخلی و خارجی از سیاست های اتحادیه اروپا تجزیه و تحلیل. آنها همچنین ارتباط متقابل بین اتحادیه اروپا و سازمان های بین المللی. برای این منظور، موسسه یک رویکرد میان رشته است که ترکیبی از تجربه و تخصص حقوقی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را پرورش. این در تحقیقات جلو، به دنبال که نتایج سیاست های مربوط به از علاقه به تصمیم گیری سیاسی و جامعه دانشگاهی تمرکز دارد.

عمده تحقیقات تم

در حالی که تحقیقات IES اصولا پذیرای طیف گسترده ای از مطالعات اروپا، موسسه تمرکز منابع خود را در یک مجموعه در حال تحول از خوشه ی تحقیقاتی:

  • محیط زیست و توسعه پایدار
  • مهاجرت، تنوع و عدالت
  • امنیت بین الملل
  • حاکمیت اقتصادی اروپا

این خوشه ها با استفاده از راه اندازی پروژه های تحقیقاتی خود (عمدتا در سطح دکترا) و همچنین جمع آوری پول از حامیان مالی خارجی پرورش.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Courses » بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در پیوستن به اتحادیه اروپا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بلژیک Brussels + {تعداد} بیشتر

یک برنامه، توسط موسسه مطالعات اروپا (IES) در همکاری با دانشکده علوم اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، Vrije Universiteit برای و مدرسه کسب و کار سولوی سازمان یافته است. این برنامه به خصوص نسبت به فراهم آوردن یک دانشگاهی، درک مبتنی بر تئوری سیاست، نهادها و فرآیندهای اجتماعی و اقتصادی در اتحادیه اروپا گرا. [+]

EuroMaster برنامه های میان رشته ای زبان انگلیسی تدریس بشود نسبت به محدوده بین المللی از متخصصان جوان و در سطح میانی و همچنین دانش آموزان پیشرفته از سراسر علوم سیاسی است. این فراهم می کند دانش آموزان با آموزش دانشگاهی پیشرفته در سراسر طیف گسترده ای از سیاست ها و مفاهیم اتحادیه اروپا به منظور به دست آوردن درک کامل از فرایند پیوستن به اتحادیه اروپا در هر دو بعد اقتصادی و سیاسی آن است. برنامه عمل به عنوان یک "استاد پس از استاد"، دانش آموزان نیاز به علائم قوی و سازگار در سراسر حداقل 4 سال تحصیل است. ... [-]


ویدئو ها

The EU's role in International Climate Politics

تماس

Institute for European Studies

آدرس Pleinlaan 5, 1st floor
B-1050 Brussels, بلژیک
وب سایت http://www.ies.be/
تلفن +32 2 614 80 01