ICHEC Brussels Management School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ICHEC بروکسل دانشکده مدیریت دانشگاه دانشکده مدیریت سطح در سنت مدارس برجسته کسب و کار است. این ارائه می دهد آموزش مدیریت در هر دو روز زمان و عصر برنامه ها، به عنوان آموزش های اولیه و به عنوان آموزش مداوم.

پشت نام ICHEC شما نه تنها یک مدرسه مدیریت، بلکه یک تیم است که در آن هر عضو اختصاص داده شده است به افزایش اعتبار مدرسه و حفظ سطح بالایی از کیفیت که با آن همواره در ارتباط بوده است پیدا کنید.

بین المللی

با محل آن در مرکز بروکسل، پایتخت شهرستان از اروپا، مدرسه ICHEC مدیریت و خارج از غرفه های حرفه بین المللی خود را - یکی از گزینه های استراتژیک ضروری خود - در نتیجه ارائه به دانش آموزان ICHEC فرصت های متعدد.

دانشکده ICHEC مدیریت یعنی با تشویق دانش آموزان برای به دست آوردن یک تجربه از فرهنگ های دیگر، به زبان های دیگر، و راه های دیگر از لطف یادگیری را به یک شبکه غنی و متراکم موسسات خارجی با انتخاب کرده است برای تاکید بر مدیریت بین المللی به عنوان یکی از ارکان دانشگاهی اصلی آن، که در آن است موافقتنامه های همکاری ساخته شده است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما می توانید:

  • تحصیل در ICHEC به عنوان دانش آموز ارز برای یک یا دو جلسه، در حالی که هنوز در دانشگاه به خانه من برای یک برنامه مطالعه کامل ثبت شده است.
  • تحصیل در ICHEC در چارچوب برنامه های تابستانی
  • تحصیل در ICHEC برای یک برنامه درجه به طور منظم (کارشناسی یا کارشناسی ارشد)

این رشته ها در ICHEC به شرح زیر سازماندهی شده است:

  • درجه کارشناسی ارشد (1 یا 2 سال).پژوهش در ICHEC

ICHEC همواره به طور فعال با جهان مدیریت گوش دادن به مشکلات و نیازهای آن نقش دارند. به این ترتیب، پژوهش در ICHEC اساسا در تحقیقات کاربردی. آن است که در درک بهتر از واقعیت اجتماعی و اقتصادی کارگردانی، توسعه نظریه که الهام گرفته اند و توسط تجربه واقعی تصدیق شده است.

زمینه های تحقیقاتی در ICHEC مدیریت سازمان و آموزش و پرورش، به ویژه پوشش:

  • مدیریت فرهنگی، منطقه ای اقتصاد کلان، کسب و کار، امور مالی، مدیریت SME
  • یادگیری مادام العمر و آموزش الکترونیکی

مکان ها

بروکسل

Address
ICHEC Brussels Management School
rue au Bois 365 a


1150 بروکسل, بلژیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited