Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشخصات ETF

Evangelische Theologosche Faculteit (ETF) در لووان یک موسسه منحصر به فرد برای تحصیلات عالی دانشگاه است. ما در یکی از قدیمی ترین دانشگاه شهر Benelux واقع شده ایم، در کشوری که پروتستان ها تنها یک اقلیت کوچک هستند. در عین حال، به عنوان یکی از مؤسسات انسانی انسانی برای تحصیلات عالی در اروپا، ETF تأثیری دارد که فراتر از مرزهای ملی ما می رسد.

مأموریت

هدف ETF برای تقویت، تقویت و تجهیز جنبش بین المللی انجیلی در سطح آکادمیک است. به همین دلیل است که اعضای هیئت علمی ما برای هرکسی که بخواهد خود را به صورت علمی آماده کند تا نقش هایی در کلیساها، آموزش مذهبی، سازمان های مسیحی و مأموریت داشته باشد، است. از طریق پژوهش های علمی، نشریات و یادگیری درازمدت، ETF به بازتاب الهیات جنبش انجیلی در بلژیک، هلند و سراسر جهان کمک می کند. بنابراین، کار ETF، تمام فعالیت های آن را در خدمت خدا و همسایه ما قرار می دهد.

چشم انداز

ETF می خواهد مردم را تجهیز کند که در کلیسا و جامعه خود جای خود را بگیرند تا پیام های عیسی مسیح را در جهان گسترش دهند. رویکرد ما بر مبنای کتاب مقدس ، در سطح علمی و غنی سازی فرهنگی است .

بر اساس کتاب مقدس

در سنت اصلاحات و مطابق با جنبش انجیلی جهان، کتاب مقدس را به عنوان منبع اصلی و معتبر برای زندگی و تفکر مسیحی مطالعه می کنیم. توجه ما به کتاب مقدس صرف اهمیت سنت، عقل و تجربه را از بین نمی برد. اما به رسمیت شناختن کتاب مقدس به عنوان کلام خدا، بر اهمیت تفسیر علمی عهد عتیق و جدید تأکید دارد. همچنین به این معنی است که کتاب مقدس در آموزش و پژوهش، تحقیق و خدمات ما یک مکان مرکزی دارد.

علمی و به روز

ما از اهمیت تحصیلات تا به امروز و علمی محور متذکر شده ایم و دارای درجه های شناخته شده در سطح آکادمیک (لیسانس، استاد و دکتری) هستند. در عین حال، ما در شکل گیری معنوی در کنار توسعه مهارت های رهبری تحریک می کنیم.

بین المللی و بین المللی

مردم از طیف وسیعی از کشورها / قاره ها و زمینه های کلیسا در موسسه ما تحصیل کرده و کار می کنند. این جوامع چند فرهنگی غنی سازی تشکیلات، افق را گسترش می دهد و دانشجویان ما را به کار، زندگی و اعتقاد به یکدیگر در یک جامعه بین فرهنگی و کلیسا آماده می کند.

لوان

ETF در Heverlee، حومه شهر قدیمی و حیاتی قرن لووئن یافت شده است . لوئن تنها سنگی است که دور از بروکسل، قلب اروپا و نزدیک به فرودگاه ملی است. تاریخ لووان به عنوان یک دانشگاه دانشگاه تا سال 1425، زمانی که دانشگاه تاسیس شد، رسیده است. اراسموس، واساليوس و مکزيک، بعضي از ذهن هاي بزرگي هستند که در اينجا مطالعه مي کنند. ساختمان های قدیمی ترین دانشگاه در کشورهای کم درآمد تقریبا در هر گوشه ای، و در طول سال تحصیلی زندگی شهری به دلیل بیش از 55،000 دانشجو که در اینجا ساکن هستند، زندگی می کنند. منطقی است که لوئن به عنوان دانشجو در بلژیک شناخته می شود.

لوان گنجینه های زیادی دارد: مرکز شهر زیبای تاریخی با مروارید مانند سالن شهری که در سال 1439 ساخته شده است یا حتی Grand Béguinage قدیمی تر. اما موزه جدید M، باغ گیاه شناسی، خیابان های خرید جذاب، رستوران ها و کافی نت ها نیز وجود دارد. شما فرصت های زیادی برای لذت بردن از فرهنگ، طبیعت و ورزش پیدا خواهید کرد . در لوان، تعدادی از کلیساهای انجیلی کوچک پروتستان وجود دارد. در منطقه اطراف شما حتی بیشتر خواهید یافت.

با دوچرخه یا حمل و نقل عمومی آسان است در اطراف لوان بروید. لووین خود نیز به راحتی قابل دسترسی است : شهر دروازه در تقاطع دو بزرگراه بزرگ است، ایستگاه قطار در مرکز شهر وجود دارد و فرودگاه بروکسل 15 کیلومتر است.

آمار و ارقام

Evangelische Theologische Faculteit در فوریه 2015، در برخی موارد بیان شده است:

203 دانش آموز

  • 80 کارشناسی
  • 71 استاد (شامل برنامه آموزش ویژه آموزشی)
  • 52 دکترا
  • 19 ملیت / کشور </ li>

60 کارمند

  • 34 تن از اعضای هیات علمی مستقل (استاد، استاد، استاد)
  • 12 کمک به کارکنان دانشگاهی (دستیار، محقق پس از دکترا، دستیار آموزش و پرورش)
  • 5 نفر از کارکنان علمی ویژه (مهمانداران، بازدید از محققین، محققان ارشد)
  • 9 پرسنل اداری و فنی
  • 11 داوطلب از 4 مبلغ

بیش از 1000 فارغ التحصیل

بیش از 100 نشریه در سال 2014

62 مدرک دکترا

6 بخش

16 نهادهای شریک

70 دانشجو در محوطه دانشگاه

مکان ها

لوون

Address
Evangelische Theologische Faculteit
Sint-Jansbergsesteenweg 95-97

3001 لوون, فلاندرها, بلژیک