EIT Food

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EIT Food به عنوان یک انجمن دانش و نوآوری (KIC) موسسه نوآوری و فناوری اروپا (EIT) متشکل از شرکای تجاری، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و موسسات در 13 کشور اروپایی و از کل زنجیره ارزش غذایی است.

EIT Food یک همکاری همه جانبه اروپا با رویکرد محور محسوب می شود تا نوآوران، کارآفرینان و دانش آموزان را قادر سازد تا راه حل های جهانی را برای چالش های اجتماعی، سرعت بخشیدن به نوآوری، ایجاد شغل و افزایش رقابت در اروپا افزایش دهند.

هدف این همکاری، ایجاد یک بخش مواد غذایی با کیفیت بالا است که با مصرف کنندگان همکاری می کند تا محصولات، خدمات و فن آوری های جدید را ارائه دهد که شیوه زندگی سالمتر را برای همه شهروندان اروپایی فراهم می کند.

به عنوان یکی از بزرگترین طرح های مربوط به غذا در سراسر جهان است. EIT Food می خواهد اروپا یک انقلاب جهانی را در نوآوری و تولید مواد غذایی هدایت کند. جاه طلب EIT Food این است که مجددا طراحی کنیم که مواد غذایی ما تولید، تحویل، مصرف و بازیافت شود و برای ایجاد یک بخش اثبات شده و موثر غذایی که از یک اقتصاد زیست محیطی پایدار و مدرن حمایت کند، ایجاد شود.

رویکرد مشتری محور ما

EIT Food با استفاده از یک رویکرد محرک محور، که به شهروندان اروپایی فرصت تبدیل شدن به عوامل واقعی را تغییر می دهد، ستون های مثلث دانش - نوآوری، آموزش، ایجاد کسب و کار را به وجود می آورد.
EIT Food به مصرف کنندگان در فرآیند تغییر، مصرف EIT Food افزایش کارایی، امن، شفاف و اعتماد کننده کمک می کند.
EIT Food آدرس و ارتباط بین شرکت های پیشرو کسب و کار و کارآفرینان، محققان و نوآوران، دانشجویان، دانشگاهیان و هر شهروند اروپایی را برای توسعه راه حل های جهانی در زمینه چالش های اجتماعی و ایجاد یک بخش غذایی اثرگذار و اثربخش موثر می سازد.

EIT Food دارای شش هدف استراتژیک است:

  1. غلبه بر کم اعتماد مصرف کننده غذا از شهروندان اروپایی در حال گذار به یک سیستم غذای هوشمند است که فراگیر و دلگرم کننده است.
  2. غذای ارزشمند مصرف کننده برای تغذیه EIT Food افراد را قادر می سازد تا انتخاب های تغذیه ای آگاهانه و مقرون به صرفه را انتخاب کنند.
  3. سیستم تغذیه متصل به مصرف کننده را ایجاد کنید. EIT Food یک شبکه تامین مواد غذایی دیجیتال را با مصرف کنندگان و صنعت به عنوان شرکای برابر ایجاد می کند.
  4. بهبود پایداری از طریق نظارت بر منابع EIT Food راه حل هایی را برای تبدیل مدل "تولید-استفاده-دفع" سنتی به یک اقتصاد زیست محیطی متمرکز فراهم می کند.
  5. آموزش برای مشارکت، نوآوری و پیشرفت EIT Food مهارت های غذایی سیستم را برای بیش از 10،000 دانش آموز، کارآفرین و حرفه ای از طریق برنامه های آموزشی پیشرفته فراهم می کند.
  6. کاتالیز کردن کارآفرینی مواد غذایی و نوآوری EIT Food موجب نوآوری در تمام مراحل ایجاد کسب و کار می شود.

هدف از آن ارتقاء مهارت ها و روحیه کارآفرینی در بخش و باز شدن پتانسیل شرکت های کوچک و متوسط ​​است که نوآوری را تسریع می کنند، شغلی ایجاد می کنند، سود کسب و کار را افزایش می دهد و رقابت را افزایش می دهد.

این کار توسط:

  • ایجاد استعدادهای جدید: برنامه های آموزش EIT Food با توجه به محتوای آموزشی نوآورانه طراحی شده برای غلبه بر سیلوهای دانش و مهارت در مناطق خاص سیستم غذا، استعدادهای جدید را جذب و جذب می کند. EIT Food روشهای جدید یادگیری، ابزارهای کارآفرینی و شیوه های کسب و کار را معرفی می کند که دانش آموزان، حرفه ای ها و مدیران را در تمام مراحل شغلی به عنوان قهرمان کارآفرینی در بخش مواد غذایی اروپا تبدیل می کند.
  • حمایت از ایجاد کسب و کار و شتاب: EIT Food رقابتی بخش صنایع غذایی اتحادیه اروپا را افزایش خواهد داد و اطمینان حاصل خواهد کرد که اروپا همچنان یکی از صادرکنندگان جهانی مواد غذایی و نوشیدنی است. EIT Food به طور فعال از کارآفرینان در تبدیل ایده های خود به کسب و کار از طریق کل چرخه راه اندازی و به وضوح تعریف بازار خود را پشتیبانی می کند. این امر قهرمانان کارآفرینی آینده را در بخش مواد غذایی تولید خواهد کرد که جاه طلبی خود را برای بهبود تغذیه، دستیابی به امنیت غذایی و ترویج سیستم های غذایی مناسب برای غذا به انجام خواهند رساند.
  • مواد غذایی ارزشمند برای تغذیه EIT Food را ایجاد کنید: EIT Food ابزارهای نوآورانه و فن آوری هایی را پشتیبانی می کند که از ویژگی های رژیم غذایی شخصی و توانایی خود ارزیابی تاثیرات رژیم های سفارشی از طریق تشخیص خانه های غیر تهاجمی، دستگاه های تلفن همراه و مربیگری آنلاین آنلاین است. این کمک خواهد کرد که شکاف فعلی بین قصد های مردم و رفتار واقعی نسبت به غذاهای سالم تر را کاهش دهد و منجر به بهبود سلامت مردم در سراسر اروپا شود.

در طی 7 سال اول، شرکای نزدیک به 1200 میلیون یورو سرمایه گذاری می کنند که با 400 میلیون یورو تامین می شود که توسط EIT تامین می شود. علاوه بر این، انتظار می رود که سرمایه گذاری قابل توجهی از منابع دیگر سرمایه گذاری های بخش خصوصی و دولتی جذب شود، که سرمایه گذاری های EIT را افزایش می دهد.

مکان ها

لوون

EIT Food

Address
Ubicenter A Philipssite 5 box 34
Leuven (3001 Heverlee)

3001 لوون, فلاندرها, بلژیک
تلفن
+32 (0) 16 170 000

برنامه ها