Varna University of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وارنا مدیریت (VUM) یک مدرسه کسب و کار بین المللی واقع در اروپا، بلغارستان است. دانش آموزان از بیش از 40 کشور دریافت آموزش عالی در کسب و کار و بازاریابی, فناوری اطلاعات, گردشگری و مدیریت مهمانداری, پر خوری و هنر آشپزی.

VUM ارائه می دهد لیسانس و برنامه های دو مدرک کارشناسی ارشد، به طور کامل به زبان انگلیسی با دانشگاه در کشورهایی مانند تدریس، در همکاری انگلستان (کاردیف مت), سوئیس (BHMS), هلند (دانشگاه Stenden). دانش آموزان برنامه درسی هماهنگ در موسسات همکاری مطالعه و به ملاقات همان استاندارد بالا به در امتحانات. آنها با درجات از هر دو دانشگاه همکاری و فارغ التحصیل VUM.

VUM حفظ ارتباط بسیار خوبی با کسب و کار و دارای یک موفقیت طولانی مدت از قرار دادن دانش آموزان خود را با کارفرمایان بالا در ایالات متحده آمریکا، استرالیا، انگلستان، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فقط به نام چند.

VUM در رتبه بندی جهانی

  • VUM دارای جای 1 در 1061 HEI در سراسر جهان برای دانش آموزان تحرک، با توجه به معتبر U-Multirank رتبه - VUM افتخار به سرعت 2 در میان بیش از 1300 HEI در جهان توسط U-Multirank اهدا می شود، رتبه برای جهت بین المللی است، دانش انتقال و آموزش و یادگیری.
  • VUM صادر شده است 3 PALMES تعالی - مدرسه کسب و کار عالی با تقویت نفوذ بین المللی - توسط پالمه تعالی طبقه بندی برای شرق اروپا است. - دانشگاه رتبه 13th در شرق اروپا برای مدرک MBA خود را با Best-masters.com. - دانشگاه رتبه 47 در جهان برای مهمان نوازی بین المللی آن و درجه مدیریت گردشگری (کارشناسی ارشد) توسط Best-masters.com.
  • تعداد نشریات توسط اعضای هیات علمی و دانشجویان VUM با توجه به دست آورده است دانشگاه رتبه بندی در 300 بالا در میان مدارس کسب و کار در سراسر جهان، شبکه تحقیقات علوم اجتماعی (SSRN).
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

مهمان نوازی بین المللی کارشناسی ارشد و مدیریت گردشگری

Campus تمام وقت October 2018 بلغارستان Varna

مهمان نوازی بین المللی و گردشگری کارشناسی ارشد مدیریت ارائه شده توسط VUM طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای مدیران صنعت، مدیران و متخصصین دیگر در صنعت توریستی. با عضویت در این برنامه استاد شما قادر خواهید بود برای توسعه مدیریت خود را، تحقیق و مهارت های تحلیلی به بالاترین استانداردهای مورد نیاز برای کار به عنوان عضو مدیریت سطح بالا در این صنعت پویا خواهد بود ... [+]

مهمان نوازی بین المللی و گردشگری کارشناسی ارشد مدیریت ارائه شده توسط VUM طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای مدیران صنعت، مدیران و متخصصین دیگر در صنعت توریستی. با عضویت در این برنامه استاد شما قادر خواهید بود برای توسعه مدیریت خود را، تحقیق و مهارت های تحلیلی به بالاترین استانداردهای مورد نیاز برای کار به عنوان عضو مدیریت سطح بالا در این صنعت پویا.

شما این فرصت را نه تنها به عمق دانش نظری بلکه جهت عملی قوی از طریق پروژه های متعدد و مطالعات موردی است. ... [-]


تماس

Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт

آدرس 13A Oborishte Street
Varna, بلغارستان
وب سایت http://www.vum.bg/
تلفن +359 52 300 680