L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESFAM پاسخ سریع و مناسب به Francophonie نهادی و جمهوری بلغارستان به نیازهای آموزشی مدیران ارشد در منطقه مرکزی و شرقی اروپا بود بعد از سال 1990 با مشکلات مدیریتی دشوار مواجه انتقال. این تصمیم برای ایجاد ESFAM توسط نشست 5 از سران دولت ها و دولت با سهم فرانسه (موریس، اکتبر 1993) گرفته شده است.

ادغام تعداد زیادی از کشورهای منطقه در اتحادیه اروپا، و افزایش پیچیدگی محیط بین المللی نیاز به رهبران به درک نه تنها عملکرد سازمان ها و دنیای کسب و کار، اما همچنین برای مدیریت این پیچیدگی. نوآوری، مدیریت ریسک، امنیت اطلاعات، رقابت، مهارت های مدیریتی، و غیره، در حال حاضر زندگی روزمره هر سازمان است. از طریق تدریس خود، فرم ESFAM برای 19 سال از مدیران مجرب، با ابتکار، احساس مسئولیت و همبستگی است.

نوشته اصلی به کشورهای شرق و مرکز اروپا را باز کرد، ESFAM تبدیل شده است یک مرکز عالی دانشگاهی با جهانی این مرجع در آموزش و پرورش به زبان فرانسه در اقتصاد و مدیریت.

دوره های ESFAM در مدرک مدیریت سازمان 2 است:

 • استاد در اقتصاد حقوقی مدیریت، تخصص در مدیریت و مدیریت امور مالی، سازمان یافته در همکاری با دانشگاه نانت (فرانسه) ؛
 • مدرک کارشناسی ارشد و تخصص در فعالیت های عمومی، تجربه حرفه ای و تحقیقاتی، در همکاری با Université Toulouse 1 Capitole سازمان یافته است
 • مدرک کارشناسی ارشد حقوق، اقتصاد و مدیریت تخصص اقتصاد اجتماعی و همبستگی، سازماندهی شده در همکاری با دانشگاه Lyon 2 (فرانسه) ؛
 • کارشناسی ارشد صنایع فرهنگی تخصص مدیریت حقوق و اقتصاد، با همکاری دانشگاه لیون 2 (فرانسه) ؛
 • مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت، تخصص مدیریت دولتی، دوره:
  • مدیریت امور اروپا
  • مدیریت نهادهای عمومی

سازمان در همکاری با دانشگاه لیژ (بلژیک):

 • استاد توسعه ارضی پایدار، تخصص مدیریت گردشگری و تفریح، در همکاری با دانشگاه از جزیره کورس پاسکواله پائولی (فرانسه) و دانشگاه قاضی AYYAD از مراکش (مراکش) سازمان یافته است.
 • استاد بین المللی حمل و نقل، تخصص مرکز و شرق اروپا، در همکاری با دانشگاه پاریس 1 پانتئون سوربن (فرانسه) سازمان یافته است.

استخدام دانش آموز است که در LAC 4 (240 ECTS) انجام می شود. طول مدت دوره یک سال تحصیلی است. کلاس ها در صوفیه توسط اساتید دانشگاه و متخصصان از کشورهای مختلف از Francophonie تدریس می شود. روش تدریس بر اساس رویکرد تعاملی بر اساس، با تمرکز بر مطالعات موردی، سناریو و حل مشکلات عملی است.

آموزش در ESFAM رایگان است. این مطالعه، که هزینه شده است که قابل مقایسه با مدارس و دانشگاه های اروپا subvensionnées توسط خبرگزاری دانشگاههای د لا Francophonie هستند. فقط مسئول سهم دانش آموز از 750 یورو در هر سال به مسکن امور مالی در محل اقامت دانشگاه، بیمه خدمات درمانی و حمل و نقل از محل اقامت به مدرسه باقی مانده است.

تحت شرایط خاصی، دانش آموزان می توانند کمک هزینه تحصیلی بودجه توسط سازمان های مختلف دریافت (دولت بلغارستان، AWEX-WBI موسسات اروپایی)

مکان ها

صوفیه

Address
1, Rue Léopold Sédar Senghor
1618 صوفیه, استان صوفیه, بلغارستان