L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESFAM پاسخ سریع و مناسب به Francophonie نهادی و جمهوری بلغارستان به نیازهای آموزشی مدیران ارشد در منطقه مرکزی و شرقی اروپا بود بعد از سال 1990 با مشکلات مدیریتی دشوار مواجه انتقال. این تصمیم برای ایجاد ESFAM توسط نشست 5 از سران دولت ها و دولت با سهم فرانسه (موریس، اکتبر 1993) گرفته شده است.

ادغام تعداد زیادی از کشورهای منطقه در اتحادیه اروپا، و افزایش پیچیدگی محیط بین المللی نیاز به رهبران به درک نه تنها عملکرد سازمان ها و دنیای کسب و کار، اما همچنین برای مدیریت این پیچیدگی. نوآوری، مدیریت ریسک، امنیت اطلاعات، رقابت، مهارت های مدیریتی، و غیره، در حال حاضر زندگی روزمره هر سازمان است. از طریق تدریس خود، فرم ESFAM برای 19 سال از مدیران مجرب، با ابتکار، احساس مسئولیت و همبستگی است.

نوشته اصلی به کشورهای شرق و مرکز اروپا را باز کرد، ESFAM تبدیل شده است یک مرکز عالی دانشگاهی با جهانی این مرجع در آموزش و پرورش به زبان فرانسه در اقتصاد و مدیریت.

دوره های ESFAM در مدرک مدیریت سازمان 2 است:

 • استاد در اقتصاد حقوقی مدیریت، تخصص در مدیریت و مدیریت امور مالی، سازمان یافته در همکاری با دانشگاه نانت (فرانسه) ؛
 • مدرک کارشناسی ارشد و تخصص در فعالیت های عمومی، تجربه حرفه ای و تحقیقاتی، در همکاری با Université Toulouse 1 Capitole سازمان یافته است
 • مدرک کارشناسی ارشد حقوق، اقتصاد و مدیریت تخصص اقتصاد اجتماعی و همبستگی، سازماندهی شده در همکاری با دانشگاه Lyon 2 (فرانسه) ؛
 • کارشناسی ارشد صنایع فرهنگی تخصص مدیریت حقوق و اقتصاد، با همکاری دانشگاه لیون 2 (فرانسه) ؛
 • مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت، تخصص مدیریت دولتی، دوره:
  • مدیریت امور اروپا
  • مدیریت نهادهای عمومی

سازمان در همکاری با دانشگاه لیژ (بلژیک):

 • استاد توسعه ارضی پایدار، تخصص مدیریت گردشگری و تفریح، در همکاری با دانشگاه از جزیره کورس پاسکواله پائولی (فرانسه) و دانشگاه قاضی AYYAD از مراکش (مراکش) سازمان یافته است.
 • استاد بین المللی حمل و نقل، تخصص مرکز و شرق اروپا، در همکاری با دانشگاه پاریس 1 پانتئون سوربن (فرانسه) سازمان یافته است.

استخدام دانش آموز است که در LAC 4 (240 ECTS) انجام می شود. طول مدت دوره یک سال تحصیلی است. کلاس ها در صوفیه توسط اساتید دانشگاه و متخصصان از کشورهای مختلف از Francophonie تدریس می شود. روش تدریس بر اساس رویکرد تعاملی بر اساس، با تمرکز بر مطالعات موردی، سناریو و حل مشکلات عملی است.

آموزش در ESFAM رایگان است. این مطالعه، که هزینه شده است که قابل مقایسه با مدارس و دانشگاه های اروپا subvensionnées توسط خبرگزاری دانشگاههای د لا Francophonie هستند. فقط مسئول سهم دانش آموز از 750 یورو در هر سال به مسکن امور مالی در محل اقامت دانشگاه، بیمه خدمات درمانی و حمل و نقل از محل اقامت به مدرسه باقی مانده است.

تحت شرایط خاصی، دانش آموزان می توانند کمک هزینه تحصیلی بودجه توسط سازمان های مختلف دریافت (دولت بلغارستان، AWEX-WBI موسسات اروپایی)

مکان ها

صوفیه

Address
1, Rue Léopold Sédar Senghor
1618 صوفیه, استان صوفیه, بلغارستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید