توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت

European Polytechnical University مرکز متشکل از چندین مرکز تعامل بین تحصیلات معاصر، فعالیت های پژوهشی علمی و نوآوری ها و همکاری های علمی و تجاری است. این دانشگاه ارتباط با دانشجویان و دانشجویان دکترای خود را انطباق با توانایی ها و ترجیحات فردی خود می دهد و آنها را برای تحقق حرفه ای در محیط بازار از دنیای در حال تغییر جهان آماده می کند. این دانشگاه به فلسفه توسعه پایدار پایبند است و مقادیر اولویت آن عبارتند از:

  • سنت ها و استانداردهای اروپایی همراه با پراگماتیسم آمریكا از آموزش عالی؛
  • توسعه علم دانشگاهی در مشخصات دانشگاه، به سمت شیوه و نیازهای کسب و کار بین المللی و بلغاری؛
  • شخصیت بین المللی آموزش عالی به عنوان وسیله ای برای دستیابی و حفظ کیفیت بالا؛
  • اعضای علمی بین المللی دانشمندان و توسعه دهندگان از دانشگاه های خارجی و آکادمی های بین المللی؛
  • تدریس مقالات علمی معاصر، هماهنگ با زمینه اروپا و آمریکا؛
  • تحصیل در محیط حرفه ای آوانگارد و ارزیابی دانش آموزان از طریق روش های معاصر؛
  • توسعه ویژگی های شخصی دانش آموزان و دانشجویان دکتری برای دستیابی به حداکثر توانایی های فکری آنها؛
  • تشویق ابتکار دانش آموزان، توسعه عادت ها برای بهبود مستمر و مهارت های خودآموزی، دستیابی به دانش قابل انتقال، مهارت های کلیدی و مهارت ها.

ارزش های

هدف از EPU، معرفی استانداردهای اروپایی آموزش و پرورش، تدریس محتوای آموزشی مدرن، داشتن کارکنان علمی محققان از دانشگاه های اروپایی و آکادمی های بین المللی، برای انجام آموزش و ارزیابی با روش های مدرن در محیط حرفه ای نوآورانه و پرورش ارزش های تمدن اروپایی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

European Polytechnical University

هدف این آموزش، ارائه آموزش تخصصی در زمینه نوسازی، بازسازی و نوسازی ساختمان و امکانات است. این هدف از طریق گسترش و غنی سازی دانش نظری در تهیه دانش آموزان به دست می آید که ... [+]

هدف این آموزش، ارائه آموزش تخصصی در زمینه نوسازی، بازسازی و نوسازی ساختمان و امکانات است. این هدف از طریق گسترش و غنی سازی دانش نظری در تهیه دانش آموزان به دست می آید که به تحقق فارغ التحصیلان در طیف وسیعی از فعالیت ها در زمینه ساخت و ساز امکان می دهد.

مهندسان که مدرک فوق لیسانس در این پرونده کسب کرده اند، دانش و مهارت های لازم را برای حل مسائل ساختاری و تکنولوژیکی مربوط به بازسازی ساختمان ها و امکانات، از جمله تجزیه و تحلیل اسناد فنی، انتخاب مواد و سیستم های مناسب، اجرای عملیات های مختلف در روند ساخت و ساز در ارتباط با بازسازی ساختمان ها و امکانات، دانش اقتصادی و مهارت های مدیریت در عمل ساخت و ساز.... [-]

بلغارستان Pernik
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
European Polytechnical University

این برنامه کارشناسی ارشد به منظور ارتقاء و ارتقاء صلاحیت مهندسین مدنی در زمینه امنیت لرزه ای ساختمان ها و تاسیسات در طول طراحی و پیاده سازی آن است. ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد به منظور ارتقاء و ارتقاء صلاحیت مهندسین مدنی در زمینه امنیت لرزه ای ساختمان ها و تاسیسات در طول طراحی و پیاده سازی آن است.

بلغارستان و بسیاری از کشورهای دیگر فعالیت های لرزه ای فعال خود را در سرزمین های خود دارند، که پیش بینی می کند که آنها باید در برابر این پدیده طبیعی مخرب محافظت شوند.

اقدامات ویژه ای در طراحی ساختمان ها و تاسیسات در برابر فعالیت های لرزه ای مرتبط با یکی از الزامات اصلی پروژه های سرمایه گذاری - تامین امنیت سلامت و زندگی مردم است.... [-]

بلغارستان Pernik
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی