City and Islington College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید مدرسه

با تشکر از شما برای منافع خود را در شهر و کالج ایسلینگتون.

ما منجر می شوند کالج لندن، و تنها کالج در لندن در هر اندازه گیری توسط Ofsted برجسته در نظر گرفته.

ما اولین انتخاب بیشتر آموزش و پرورش دانشگاه برای هزاران نفر از جوانان در سراسر لندن که دستیابی به نتایج عالی دانشگاهی. سال گذشته 1400، از دانش آموزان ما پیشرفت به آموزش عالی.

این ماموریت ما برای ارائه تجارب یادگیری استثنایی برای دانش آموزان ما و برای کمک به دستیابی جاه طلبی های خود آنها است. بسیاری از دستاوردهای ساخته شده توسط دانش آموزان ما باور نکردنی و از عادی هستند. از طیف گسترده ای از نقاط شروع، دانش آموزان نشان می دهد که با نگرش درست و روش، و با حمایت از کارکنان خلاق و متخصص، همه چیز استثنایی می تواند رخ دهد. جاه طلبی های پررنگ می توان به دست آورد.

ما دریافت جوایز بسیاری از خارجی است، اما ما افتخار بسیاری از به رسمیت شناختن از دانش آموزان ما. 95٪ به ما بگویید که احساس می کنند احترام و امن در اینجا، که تدریس خوب است، و آنها در کالج به یک دوست توصیه می کنم.

در شهر و ایسلینگتون ما به شما پیشنهاد

مکان مدرن و هیجان انگیز برای یادگیری معلمان ماهر و مجرب و با تجربه صنعت که پرشور و درخشان در آنچه انجام می دهند پشتیبانی فردی برای اطمینان شما موفق هستند فرصت های غنی سازی، سابقه کار و مشاوره به شما کمک کند زندگی و اشتغال مهارت های کلیدی به دست آورید

دانش آموزان در یکی از پنج مرکز ما یاد بگیرند، که هر کدام یک جامعه گسسته از دانش آموزان و کارکنان در دوره ها و مدارک در یک تخصص خاص متمرکز شده است، که با هم آیند به شکل یک کالج واحد است که متنوع و هیجان انگیز است. در هر مرکز ما با بیش از 200 کارفرمایان کار کردن شما با خطوط روشن دید به کار فراهم می کند.

این که آیا شما در حال بدست گرفتن یک مسیر علمی و یا حرفه ای را به مطالعه بیشتر شما، من اعتماد به نفس ما خواهد شد البته که نیازهای خود را داشته است. من بسیار امیدوارم که شما انتخاب می کنید برای پیوستن به ما و بخشی از فصل بعد در داستان موفقیت ما است.

اصلی سر فرانک مک لولین KBE

ماموریت ما

چیزی است که ما را به خوبی انجام هر روز - آموزش استثنایی و آموزش برای هر دانش آموز.

دیدگاه ما

است آنچه که در آینده به نظر می رسد - به لندن پیشرو در کالج.

روی هم رفته، ماموریت و چشم انداز ما آبکاری و اتصال کسانی که کار در کالج - کارکنان، دانش آموزان، و همکاران. آنها اظهارات شیرین و مطلوب است که نشستن بر روی یک دیوار قاب، تا حد زیادی نادیده نیست: آنها کاتالیزور برای عمل است.

ماموریت ما چیست؟

برای ارائه آموزش استثنایی و آموزش برای هر دانش آموز ماموریت ما است. است استثنایی به طور غیر معمول در آنچه که ما انجام خوب: اما استثنایی بودن برخی از زمان، برای برخی از دانشجویان، ناکافی است. سازگاری کلیدی است.

در آموزش استثنایی کالج شهر و اسلینگتون و آموزش و پرورش:

است دقت در ایجاد بهترین نتایج برای دانش آموزان متمرکز را قادر می سازد و همه دانش آموزان را تشویق می کند به مجموعه ای از مناظر خود را بالا و دستیابی به جاه طلبی های خود فراتر از صلاحیت می رود. به دانش آموزان مهارت ها و کیفیت آنها برای موفقیت بلند مدت در اقتصاد جهانی نیاز دارای یک خط روشن دید به کار است بسیار مربوطه، ابتکاری و آینده متمرکز توسط نیازهای دانشجویان و کارفرمایان شکل

توسط کارکنان که پرشور، آگاه و متعهد تحویل داده می شوند.

چه ما ارزش؟

ارزش های ما ایده های کلیدی و اصول است که افراد داخل سازمان و شرکای ما باور مهم هستند. در شیوه کار تعریف میکنند.

EXCELLENCE

دانش آموزان و کارکنان به یادگیری بزرگ اختصاص داده شده؛ یادگیری است که به طور مداوم با کیفیت بالا، مرتبط و متمرکز بر نتایج.

AMBITION

جاه طلبی بخشی از DNA ما را به عنوان یک سازمان است - ما همیشه به دنبال راه هایی برای رشد و توسعه آنچه که ما به نفع دانش آموزان ما انجام همه دانش آموزان ما پشتیبانی می شوند برای توسعه و رسیدن به جاه طلبی های خود را. کارکنان ما خواسته بالا برای هر دانش آموز و برای خود. آنها را تشویق به شجاع و خلاق در کار خود.

همکاری

دانش آموزان و کار کارکنان با هم برای کمک به هر دانش آموز رسیدن به موفقیت ما با کارفرمایان و شرکای دیگر همکاری نزدیک؛ نقاشی در تخصص خارج برای کمک به ما نتایج بهتر برای دانش آموزان امن

فرصت

همه داده می شود بهترین فرصت ممکن برای یادگیری و موفقیت آمیز باشد هر دانش آموز و هر عضو از کارکنان است که به عنوان یک فرد و با احترام رفتار شود.

تاریخ ما

از سال 1993 بیش از یک چهارم از یک میلیون جوانان و بزرگسالان در آموزش و پرورش بیشتر در شهر و کالج ایسلینگتون مطالعه قرار گرفت. آنها با تمام انواع تجارب و جاه طلبی آمده اند و نشان داده هر نوع پس زمینه لندن. از مبتدی در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به درجه بنیاد - - آنها در سطوح مختلف را مطالعه کرده اند و با طیف گسترده ای از افراد و مهارت های دست و پنجه نرم. ساعت هم آنها را در کالج صرف بین یک تا چهار سال و برخی از برنامه های متعدد از مطالعه تکمیل کرده اند.

این آمار تیتر از نظر پیشرفت دانش آموزان این است: در سال 1993، به خوبی تحت 50٪ از دانش آموزان موفقیت در دوره های خود را به دست آورد. تا سال 2014 میزان موفقیت 85 درصد بود.

داستان قدرتمند از موفقیت، به علاوه آمار و عملکرد، گزارش بازرسی و جوایز کمال تصویر از تاریخ ما گرفتن.

مکان ها

لندن

Address
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN لندن, انگلستان, بریتانیا