York St John University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استراتژی ما

ما از سال 1841 آموزش و پرورش دانشجویان در محوطه دانشگاه خود را در نیویورک انجام داده ایم. موفقیت و دستاوردهای ما در طول سال ها تا حدی به دلیل ظرفیت های نهادی ما برای برنامه ریزی به طور موثر، تعیین اهداف واضح و تمرکز تلاش های ما برای دستیابی به آنها است.

2012 تا 2015 یک دوره رشد، موفقیت و افزایش شناخت خارجی برای دانشگاه بوده است. در حال حاضر دانشجویان بیشتری نسبت به گذشته داشته اید و ادامه تحصیلات، میزان موفقیت و توانایی تحصیل در فارغ التحصیلان به ندرت بالاتر است. نمایه ما در بخش آموزش عالی از طریق موفقیت های ما و شهرت رو به رشد ما برای رهبری موثر و مدیریت دانشگاه افزایش می یابد. ما برای افزایش دوره ها، امکانات، استانداردهای علمی، و مدیریت و حکمرانی سخت تلاش کرده ایم.

ما در حال همکاری با استانداران و کارکنان ما در سراسر دانشگاه، ما یک برنامه استراتژیک بلند پروازانه و هیجان انگیز برای 2015-2015 را توسعه داده ایم. این یک چارچوب است که ما را قادر می سازد تا به پیشرفت در جهت اهداف کلیدی، هماهنگ سازی، درک، تعیین اولویت و نظارت بر آن ادامه دهیم. از طریق پیاده سازی آن، ما دانشگاه را برای مقابله با آشفتگی در بخش آموزش عالی قرار می دهیم و همچنان فرصت های آموزشی عالی برای همه دانشجویان و کارکنان خود را ارائه خواهیم داد.

ماموریت، ارزش ها و چشم انداز

اندازه ما، اخلاق قدرتمند جامعه ما و رویکرد شخصی ما به یادگیری، ما را برای تمام این سالها به یک مکان ویژه اختصاص داده است.

دانش آموزان و کارکنان ما به ساختار دانشگاه کمک زیادی می کنند و امیدواریم تجربیات خود را در این زمینه الهام بخشند تا جوامع خود را در طول زندگی خود شکل دهند.

ما دانشجویان و کارکنان فرصت های شخصی خود را برای یادگیری و رشد - هم از لحاظ تحصیلی و هم به صورت فردی ارائه می دهیم و این امر با سطح بالایی از تعامل دانش آموزان و کارکنان در جامعه ما تسهیل می شود. ما در شناسایی و توسعه پتانسیل در تمام دانش آموزان و کارکنان خود افتخار می کنیم.ماموریت ما

برای الهام بخشیدن دانش آموزان و کارکنان ما به پتانسیل کامل خود، پیشرفت دانش و کمک به جهانیان کمک می کند.ارزش های ما

ما یک جامعه فراگیر، نوآورانه، تحول آمیز و جاه طلبانه با حس قوی تعلق داریم.دیدگاه ما

ما بهترین دانشگاههای انگلیس هستیم.

از طریق استراتژی ما ما:

  • بهبود کیفیت تجربه دانش آموزان، تمرکز ویژه ای بر یادگیری، تدریس و تحقیق، به طوری که فارغ التحصیلان ما مهارت های زندگی و کار را توسعه می دهند.
  • پرورش یک جامعه متنوع و فرهنگی غنی، حفظ احساس جامعه بیش از 175 سال ساخته شده است.
  • تحقق رشد در تعداد دانشجویان ما - صفحه اصلی / اتحادیه اروپا، بین المللی و تحصیلات تکمیلی.
  • اطمینان از انعطاف پذیری مالی و سازمانی ما.

شما می توانید رسالت ، ارزش ها و چشم انداز ما را برای خودتان ببینید .

هر کس که در خیابان یورک کار می کند در موفقیت ما نقش برابر دارد. بنابراین همه ما وظیفه داریم که به رسالت ، ارزشها و چشم انداز خود ، به اشتراک گذاری مسئولیت و افتخار در جامعه دانشگاه احترام بگذاریم ، روش کار را بهبود بخشیم ، یک محیط مطالعه بهتری ایجاد کنیم و بر موفقیت خود بسازیم.

پردیس و امکانات

York St John University برجسته ای است که به خاطر تعالی علمی و طبیعت پاسخگو شناخته شده است و همیشه دانش آموز را در قلب همه چیز قرار می دهد. محوطه شکوه ما در مرکز شهر تاریخی یورک قرار دارد.

یازده عدد سایت ما در خیابان لرد مایور در یک محیط خیره کننده با معروف یورک معروف جهان در سراسر دیوارهای شهر روبرو است. دانشگاه برنده جایزه ما در ده سال گذشته تغییرات 100 میلیون پوندی را متحمل شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از محیط مناسب برای تحصیل و زندگی بهره مند شوند. در ابتدا در اطراف چهارگوشه، ساختمان های جدیدتر از جمله De Gray Court و مرکز یادگیری چشمه ساخته شده اند که کتابخانه، امکانات فناوری اطلاعات و تئاتر سخنرانی مدرن را در اختیار دارد. ساختمان Foss سالن ورزشی ما، یک آزمایشگاه فیزیولوژی، یک آزمایشگاه بیومکانیک، یک آزمایشگاه روانشناسی، یک مجموعه تناسب اندام، آزمایشگاههای فیزیوتراپی و اتاق های آموزش عمومی است.

امکانات دیگر شامل استودیوی رقص، استودیوی درام، اتاقهای موسیقی (هر دو عملی و فنی)، امکانات تولید تلویزیون و فیلم، سوئیتهای ویرایش و استودیو اختصاصی هنری و طراحی است. تعداد زیادی از غذاخوری ها وجود دارد و اتحادیه دانشجویان دارای یک بار، کافی شاپ، مغازه و دفاتر در محوطه دانشگاه است.

مکان ها

یورک

Address
Lord Mayor's Walk, York
یورک, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید