York St John University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استراتژی ما

ما از سال 1841 تحصیل کرده و دانشجویان را در دانشگاه خود در نیویورک آموزش داده ایم. موفقیت و دستاوردهای ما در طول سال ها تا حدی به دلیل ظرفیت نهادی ما برای برنامه ریزی به طور موثر، تعیین اهداف واضح و تمرکز تلاش های ما برای دستیابی به آنها است.

2012 تا 2015 یک دوره رشد، موفقیت و افزایش شناخت خارجی برای دانشگاه بوده است. در حال حاضر دانشجویان بیشتری نسبت به گذشته دارند و میزان ادامه تحصیلات ما، تحصیلات و فارغ التحصیلان به ندرت بالاتر است. نمایه ما در بخش آموزش عالی از طریق موفقیت های ما و شهرت رو به رشد ما برای رهبری موثر و مدیریت دانشگاه افزایش می یابد. ما سخت تلاش کرده ایم تا دوره های آموزشی، امکانات، استانداردهای علمی، و مدیریت و مدیریت را افزایش دهیم.

ما با مدیران و کارکنانمان در سراسر دانشگاه همکاری کردیم، ما یک برنامه استراتژیک بلندپرواز و هیجان انگیز را برای 2015-2015 آماده کرده ایم. این یک چارچوب است که ما را قادر می سازد تا به پیشرفت در جهت اهداف کلیدی، هماهنگ سازی، درک، تعیین اولویت و نظارت بر آن ادامه دهیم. با پیاده سازی آن، ما دانشگاه را برای مقابله با آشفتگی در بخش آموزش عالی قرار می دهیم و همچنان به ارائه فرصت های عالی آموزشی برای همه دانش آموزان و کارکنانمان ادامه خواهیم داد.

مشاهده کامل برنامه استراتژیک

دانلود برنامه استراتژیک 2015 (PDF 5.1 MB)

گزارش سالانه یورو سن ژوئن 2015 - 2016 (PDF، 2.9 MB)

ماموریت، ارزش ها، و چشم انداز

اندازه ما، اخلاق قوی جامعه ما و رویکرد شخصی ما به یادگیری، ما را برای تمام این سالها به یک مکان ویژه اختصاص داده است.

دانش آموزان و کارکنان ما سهم قابل توجهی در ساختار دانشگاه دارند و ما امیدواریم تجربیات آنها در آنها الهام بخش باشند تا جوامع خود را در طول زندگی خود شکل دهند.

ما دانشجویان و کارکنان فرصت های شخصی خود را برای یادگیری و رشد - هم از لحاظ تحصیلی و هم به صورت فردی ارائه می دهیم - و این با سطوح بالایی از تعامل دانش آموزان و کارکنان در جامعه ما تسهیل می شود. ما در شناسایی و توسعه پتانسیل در همه دانش آموزان و کارکنان خود، افتخار می کنیم.

ماموریت ما

برای الهام بخشیدن به دانش آموزان و کارکنان ما برای دستیابی به پتانسیل کامل، پیشرفت دانش و کمک به جهانیان.

ارزشهای ما

ما یک جامعه فراگیر، نوآورانه، تحول آمیز و جاه طلبانه با حس قوی تعلق داریم.

چشم انداز ما

ما بهترین دانشگاههای انگلیس خواهیم بود.

از طریق استراتژی ما ما:

  • بهبود کیفیت تجربه دانش آموزان، تمرکز ویژه ای بر یادگیری، آموزش و تحقیق، به طوری که فارغ التحصیلان ما مهارت های زندگی و کار را توسعه می دهند.
  • پرورش جامعه متنوع و فرهنگی غنی، حفظ احساس جامعه بیش از 175 سال ساخته شده است.
  • تحقق رشد در تعداد دانشجویان ما - صفحه اصلی / اتحادیه اروپا، بین المللی و تحصیلات تکمیلی.
  • اطمینان از انعطاف پذیری مالی و سازمانی ما.

شما می توانید ماموریت، ارزش ها و چشم انداز خود را ببینید.

هر کسی که در اینجا در York St John کار می کند، در موفقیت ما نقش مساوی دارد. بنابراین همه ما به رعایت ماموریت، ارزش ها و چشم انداز ما، به اشتراک گذاشتن مسئولیت و افتخار بر جامعه دانشگاهی، بهبود نحوه کار ما، ایجاد یک محیط مطالعه بهتر و ایجاد موفقیت بر روی ما است. چارچوب مشارکت ما (PDF، 0.4 مگابایت) ، تمام ویژگی ها و رفتارهایی را که ما در همه مردم ما دنبال می کنیم، مشخص می کنیم.

پردیس و امکانات

دانشگاه یورن سنت جان دانشگاهی برجسته ای است که به خاطر تعالی علمی و طبیعت پاسخگو شناخته شده است و همیشه دانش آموز را در قلب همه چیز قرار می دهد. محوطه شکوه ما در مرکز شهر تاریخی یورک قرار دارد.

سایت یازده عدد ما در لرد مایور در راه است در یک محیط خیره کننده روبرو معروف York Minster در سراسر دیوارهای شهر است. پردیس برنده جایزه ما طی ده سال گذشته تغییرات 100 میلیون پوندی را متحمل شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از محیط مناسب برای تحصیل و زندگی بهره مند شوند. در اصل در اطراف چهارگوشه، ساختمان های جدیدتر از جمله De Gray Court و مرکز یادگیری چشمه ساخته شده است که کتابخانه، امکانات فناوری اطلاعات و تئاتر سخنرانی مدرن را در اختیار دارد. ساختمان Foss سالن ورزشی ما، یک آزمایشگاه فیزیولوژی، یک آزمایشگاه بیومکانیک، یک آزمایشگاه روانشناسی، یک مجموعه تناسب اندام، آزمایشگاههای فیزیوتراپی و اتاق های آموزش عمومی است.

امکانات دیگر شامل استودیوی رقص، استودیوی درام، اتاقهای موسیقی (هر دو عملی و فنی)، امکانات تولید تلویزیون و فیلم، سوئیتهای ویرایش و استودیو اختصاصی هنری و طراحی است. تعدادی از فروشگاه های غذائی وجود دارد و اتحادیه دانشجویان دارای یک نوار، کافه، مغازه و دفاتر در محوطه دانشگاه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA زبان شناسی کاربردی: TESOL

Campus تمام وقت پاره وقت August 2019 بریتانیا York

این برنامه برای معلمان واجد شرایط و قاطع انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان طراحی شده است. این دانشجویان را از نقاط مختلف جهان جذب می کند، که با آنها ترکیبی متنوع از زمینه های آموزشی و تجربیات را به همراه می آورد. این به ما فرصتی میدهد تا درک متقابل فرهنگی و دانش در زمینه آموزش و یادگیری در سراسر جهان را افزایش دهیم. علاوه بر این، با استفاده از انجمن های آنلاین، هدف ما ارائه فرصت های عملی برای ارتباط با متخصصین زبان در سراسر جهان است. [+]

نمای کلی دوره

این برنامه برای معلمان واجد شرایط و قاطع انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان طراحی شده است. این دانشجویان را از نقاط مختلف جهان جذب می کند، که با آنها ترکیبی متنوع از زمینه های آموزشی و تجربیات را به همراه می آورد. این به ما فرصتی میدهد تا درک متقابل فرهنگی و دانش در زمینه آموزش و یادگیری در سراسر جهان را افزایش دهیم. علاوه بر این، با استفاده از انجمن های آنلاین، هدف ما ارائه فرصت های عملی برای ارتباط با متخصصین زبان در سراسر جهان است.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

مدرک مدیریت بازرگانی بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت August 2019 بریتانیا York

برنامه درسی به دقت طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که تعادل تئوری در برنامه کاربردی وجود دارد و فرصت های منظم برای ارتباط با دنیای کسب و کار وجود دارد. ورودی مهمان به طور منظم از متخصصان کسب و کار، مطالعات موردی و پروژه ها در ماژول ها وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد دانش خود را از این نظریه به گستره ای از سناریوهای کسب و کار واقعی تبدیل کنید. [+]

نمای کلی دوره

برنامه درسی به دقت طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که تعادل تئوری در برنامه کاربردی وجود دارد و فرصت های منظم برای ارتباط با دنیای کسب و کار وجود دارد. ورودی مهمان به طور منظم از متخصصان کسب و کار، مطالعات موردی و پروژه ها در ماژول ها وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد دانش خود را از این نظریه به گستره ای از سناریوهای کسب و کار واقعی تبدیل کنید.

این برنامه فرصت هایی را برای بازتاب، ارزیابی و اعمال نظریه ها و مفاهیم کلیدی بین المللی مدیریت کسب و کار و همچنین تشویق تفکر خلاق و نوآورانه در استفاده از مدل های مدیریت مربوطه ارائه می دهد. همانطور که از طریق مطالعات خود پیشرفت می کنید، فقط به تئوری های علمی مربوط به موضوع تدریس نخواهید شد، شما نیز تشویق و پشتیبانی می شود تا مهارت هایی را به وجود آورید که شما را برای توسعه حرفه ای خود در مدیریت، خصوصا در رابطه با تجارت بین المللی آماده می کند.... [-]


تماس

آدرس Lord Mayor's Walk, York
York, England, بریتانیا