Westminster Kingsway College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج Westminster Kingsway یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش و پرورش در مرکز لندن است و دارای مراکز آموزشی در سراسر پایتخت است که طیف گسترده ای از دوره های آموزشی شامل زبان انگلیسی، مسیر به دوره های دانشگاه و دوره های کارشناسی را ارائه می دهد.

هر سال کالج وین مینستر کینگ سوئد دانشجویان بین المللی را از سراسر جهان می پذیرد . جامعه کالج جهانی ما شامل بیش از 60 ملیت و 54 زبان مختلف است . ما از دانشجویان ملیتهایی که در انگلستان مستقر شده اند یا به طور خاص به لندن برای تحصیل با ما سفر کرده اند، استقبال می کنیم. شما می توانید در کنار دانشجویان سراسر جهان تحصیل کنید و تجربه خود را با ما بسیار زیاد خواهد شد. کالج ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های با فرصت برای پیشرفت به دانشگاه. ما دارای شهرت عالی در صنعت مهمان نوازی هستیم و فارغ التحصیلان مشهور ما شامل جیمی اولیور، سرآشپز تلویزیونی است.

59923_soho.jpg

همه دوره های ارائه شده توسط Westminster Kingsway College طراحی شده اند تا به شما در استفاده از تجربیات آموزشی بیشتر کمک کنند. ما دوره های مختلفی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهیم که به دنبال ایجاد مهارت های حرفه ای یا کسب مهارت های تحصیلی هستند.

کالج Westminster Kingsway توسط شورای بریتانیا برای تدریس انگلیسی معتبر است و عضو انگلیسی انگلیس است. بر اساس شورای اخیر شورای بریتانیا ، تدریس زبان انگلیسی Westminster Kingsway College به عنوان مرکز پیشرفت توسط EL Gazette، روزنامه زبان انگلیسی و آموزش بین المللی به رسمیت شناخته شده است .

دوره های تخصصی در کالج Westminster Kingsway عبارتند از:

 • دوره های زبان انگلیسی بین المللی
 • دیپلم بین المللی مهمانداری در آشپزی
 • دوره های حرفه ای در صنایع خلاق
 • مقطع کارشناسی ارشد در کسب و کار و هنر آشپزی

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

چرا با ما مطالعه کن

با انتخاب تحصیل در کالج Kingsway وست مینستر، شما در حال تحصیل در یکی از جالب ترین و پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان، یک گام بزرگ در جهت ایجاد آینده ای هیجان انگیز و موفق خواهید داشت. سفر به لندن، انگلستان و شما می توانید همان خیابان ها را به عنوان پادشاهان، ملکه ها، شاهزادگان و شاهزاده ها که در کلاس تاریخ مطالعه کرده اید، در روزنامه ها بخوانید و در تلویزیون تماشا کنید. از چشم لندن، به گالری ملی و برج لندن، آیا شما تاریخ یا هنر مدرن را ترجیح می دهید، آن را در این شهر هیجان انگیز پیدا کنید. شما می توانید در اطراف پارک ها و باغ های زیبا ما، از موزه ها و گالری ها در سطح جهانی بازدید کنید و از فرهنگ، هنرهای زیبا و تئاتر لذت ببرید. شما همچنین می توانید از مکان های نزدیک مانند خط ساحلی برتون، باغ های کنت، محل تولد شکسپیر در استراتفورد برون آویون و محل اقامت سلطنتی قلعه ویندزور بازدید کنید. واقع در قلب شهر، کالج Westminster Kingsway، محله اصلی حمل و نقل اصلی است که شما را قادر می سازد تا به همسایگان اروپایی خود سفر کنید.

چرا وستمینستر Kingsway کالج

دانشجویان بین المللی در کالج وینگمینستر Kingsway دسترسی به طیف گسترده ای از دوره ها در یک محیط دوستانه و حرفه ای برای به شما بهترین تجربه یادگیری.

کالج به شما پیشنهاد خواهد کرد:

 • تدریس کلاس اول از سخنرانان و مربیان که در صنعت انتخابی شما کار کرده اند و مهارت های تدریس خود را برای کمک به شما برای یادگیری و به دست آوردن بیشتر از موضوع متخصص شما انتخاب کرده اند
 • آموزگاران و افسران پشتیبانی در دسترس شما هستند تا از شما در طول تحصیلات خود پشتیبانی کنند
 • پیشرفت در دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه های راسل گروه
 • نتایج عالی برای دانش آموزان متعهد به مطالعات و هزینه های موثر خود که به شما ارزش برای پول ارائه می کنند
 • امکانات و منابع کلاس اول در تمام مراکز کالج ما با دسترسی رایگان به اینترنت و عضویت در مراکز آموزشی ما. مراکز یادگیری به ویژه برای سخنرانانی از زبان های دیگر به غیر از انگلیسی طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که تمام دانش آموزان بین المللی می توانند از امکانات کامل استفاده کنند.
 • محل عالی در نزدیکی ایستگاه قطار اصلی و خط لوله در مرکز لندن
 • یک تیم بین المللی تیم و تیم پشتیبانی دانشجویی ارائه کمک و مشاوره در سراسر مطالعات شما
 • شانس حضور در مسابقات و رویدادهای ملی در حالی که شما در کالج Vingsminster Kingsway تحصیل می کنید
 • یک محیط یادگیری امن و راحت برای به حداکثر رساندن هر فرصتی برای دستیابی به اهداف شخصی خود.

پشتیبانی دفتر بین المللی

مأمور بین المللی اولین نقطه تماس برای دانشجویان بین المللی است که علاقه مند به درخواست تحصیل در کالج وینگمینستر Kingsway هستند. ما همچنین می توانیم طیف وسیعی از حمایت های اضافی برای دانشجویان بین المللی در کالج Westminster Kingsway ارائه دهیم تا به شما در مشاوره در مورد روند پیشرفت و مشاوره مالی کمک کند. ما همچنین از دانشجویان بین المللی به منظور یافتن محل اقامت از طریق ارائه دهندگان خدمات مسکن کمک می کنیم.

ویزا

کالج وین مینستر Kingsway تدریس 4 است. کارکنان متخصص شما با مراجعه به درخواست ویزا 4 ویزا و دوره کوتاه مدت مطالعات ویزا کمک خواهند کرد.

مکان ها

لندن

Address
Victoria Centre, Vincent Square
SW1P 2PD لندن, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: