University of Westminster, Westminster Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

دانشگاه بوده است، و همچنان به صورت، تخیلی در شناخت نیازهای جدید و در حال توسعه ارائه مناسب برای بسیاری از بازارهای هدف خود را. دانشگاه همچنین دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. به عنوان یک محل به محل کار یا به مطالعه، ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

چشم انداز

تجربه ما ارائه می دهیم

یک محیط پر جنب و جوش یادگیری - پرورش خلاقیت و نوآوری، که توسط عمل، الهام پژوهش، تمرکز بر مناطق در سطح جهان مربوط که در آن ما اکسل.

تفاوت ما را

ما در حال ایجاد نسل بعدی از شهروندان جهانی بسیار استخدام برای شکل دادن به آینده است.

شهرت بین المللی ما

به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ارائه بیش از 300 رشته، ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

ماموریت

ما در آینده زندگی حرفه ای با شکل خواهد شد:

 • بودن یک محیط یادگیری متنوع، پر جنب و جوش و الهام بخش
 • ایجاد دانشگاه وستمینستر تدریس عمل آگاهانه پیشرو و دانشگاه تحقیقاتی
 • یک دانشگاه پاسخگو، شهری و جهانی خدمت به نیازهای جوامع مختلف
 • تعبیه بین المللی، استخدام و سبز فکر در همه است که ما انجام می دهیم

ارزش

شجاع: ما می دانیم که بدون خطر هیچ نوآوری وجود دارد. ما به اندازه کافی به سوال ایده ها، تحریک راه های جدید تفکر، نوار دور اضافی و تمرکز بر روی آن چیزهایی که در آن ما می توانیم اکسل جسورانه است.

اتصال: ما یک تیم یکپارچه شده است. ما در مورد اعتماد، همکاری و اتصال در رشته های مختلف و در سراسر جهان می باشد.

سخاوتمندانه: ما احترام و جشن تنوع. با سخاوت روح، برای ما ارزش هوش هیجانی و همچنین دانش، قدرت دادن به یکدیگر و دانش آموزان ما را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را.

عالی: ما خواهان تعالی. ما را در درک اهمیت تفکر انتقادی، نظم و انضباط و مسئولیت، و ما انتظار داریم بالاترین استانداردهای خودمان و دانش آموزان ما.

پایدار: سبز فکر است در قلب همه ما است. هدف مشترک ما این است که این سیاره احترام و ما به شیوه های پایدار متعهد، هر دو در صحنه جهانی و در محیط کار خود ما است.

میراث ما

دانشگاه وستمینستر دارای تاریخ غنی و ارائه شده است دانش آموزان با برتری علمی، تعامل فرهنگی و غنی سازی شخصی از ابتدا خود را به عنوان پلی تکنیک موسسه در سال 1838. در اینجا شما می توانید پیدا کردن کمی بیشتر در مورد میراث منحصر به فرد ما، و سنت های تعالی که برای کمک به شکل دادن به دانشگاه امروز.

جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

 • اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838)
 • از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841)
 • محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896)
 • سازماندهی مسابقه اول ماراتن (در المپیک لندن) بیش از فاصله در حال حاضر سنتی 26 مایل، 385 متری (1908)
 • ارائه دوره های درجه اول در علوم عکاسی، عکاسی، و مطالعات رسانه (1960s و 1970s)
 • اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی
 • اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.

موسسه پلی تکنیک

تحت ریاست دانشمند برجسته سر جورج کیلی، موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه به منظور نشان دادن فن آوری های جدید و اختراعات را به عموم مردم ایجاد شد تاسیس شد و نقش مهمی در به عمومی شدن علم ایفا کرده است.

در سال 1841، تغییر نام را به سلطنتی پلی تکنیک موسسه که پرنس آلبرت، همسر ملکه ویکتوریا، حامی شد.

نایب السلطنه خیابان پلی تکنیک

در طول 1860s، کوینتین هاگ، یک مرد کسب و کار جوان، شروع به ارائه آموزش و پرورش ابتدایی برای برخی از فقیرترین کودکان لندن در محله های فقیرنشین کاونت گاردن. هاگ چشم انداز خود را به ارائه آموزشی، اجتماعی، ورزشی و فرصت های اجتماعی برای مردان کارگر جوان در موسسه مسیحی مردان جوان است. او 309 خیابان نایب السلطنه در سال 1882 خریداری کرد.

جدید روز و شب دوره در افراد فنی و بازرگانی برای حمایت از اقتصاد در حال گسترش لندن بزرگترین شهرستان در جهان تبدیل شد معرفی شدند.

پلی تکنیک شد عمومی در سال 1891 بودجه و دوباره نامگذاری شد خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک.

در طول دوره جنگ جهانی اول و دوم سمت تلاش های جنگ می شد، مصرف سرب در بازآموزی تعداد زیادی از سربازان معلول از بازگشت از جنگ است.

پلی تکنیک مرکزی لندن (PCL) 1970-1992

در 1960s یک طرح مهم توسعه جدید برای خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک را دیدم، تبدیل آن به یک سازمان چند سایت. یک سایت جدید در جاده Marylebone بود به خانه یک کالج از فن آوری های معماری و ساخت و ساز های پیشرفته، در حالی که یک سایت جدید دوم در کاوندیش خیابان به خانه مهندسی و علم است.

در آن زمان ساختمان های جدید تکمیل شده بود، خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک با کالج هولبورن حقوق، زبان و بازرگانی ادغام شدند شده بود به شکل پلی تکنیک مرکزی لندن (شناخته شده به عنوان PCL).

اتحادیه دانشجویان تازه شکل گرفته میزبان به چند گروه برجسته دوران، از جمله جیمی هندریکس و کرم ایفا کرده است. پینک فلوید نیز در دانشگاه پلی تکنیک در این زمان شکل گرفته است.

PCL یکی از 30 پلی تکنیک جدید تشکیل در سال 1970 بود، اعطای درجه از شورای جایزه ملی علمی.

در طول 20 سال آینده، PCL ادامه تعهد خود را به پاره وقت و آموزش شب، و پیشگام برنامه های گسترده ای از دوره های کوتاه مدت برای حرفه ای نیمه حرفه ای را که یک سال بیش از 20،000 دانش آموزان جذب شده است.

دانشگاه وستمینستر 1992- در حال حاضر

PCL وضعیت دانشگاه در سال 1992 به دست آورد، آوردن حق جایزه درجه خود را دارد و برای شرکت در تحقیقات بودجه عمومی.

دانشگاه امروز، با 22،000 دانش آموزان، بسیار بزرگتر از پیشینیان خود و به چهار دانشگاه ساخت یافته - کاوندیش، هارو، Marylebone و نایب السلطنه.

فعالیت در خارج از کشور در حال گسترش ما منجر شده است در دانشگاه در حال جایزه ملکه برای شرکت در سال 2000 در سال 2005 اعطا و دوباره.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد سیاست های اقتصادی بین المللی و تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. [+]

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. اگر چه یک هسته تئوریک قوی وجود دارد، تمرکز درس این درس بسیار در کاربرد عملی تکنیک های اقتصادی به مشکلات است، و در حال توسعه توانایی برقراری ارتباط بینش است که تجزیه و تحلیل اقتصادی را تامین می کنند. یک کارفرمای بزرگ از فارغ التحصیلان اقتصاد در انگلستان - دوره است در رابطه با خدمات دولت اقتصادی (GES) ایجاد شده است. دانشگاه وستمینستر تنها دانشگاه انگلیسی به امن GES وضعیت برای یک دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد توصیه می شود. هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. همچنین به منظور ارتقاء توانایی خود را به اصول اقتصادی مرتبط در حمایت از سیاست ها و استراتژی توسعه، دوره با هدف توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط مسائل پیچیده را به مخاطبان خود، آگاهی خود را از منابع قابل توجهی از داده های اقتصادی و مالی، مشکلات در هنگام انجام ارزیابی سیاست و توانایی خود را برای خود آگاهی و گروه کاری. محتوای دوره شما درک درستی از مفاهیم کلیدی در اقتصاد که زیر بنای سیاست بخش دولتی و تصمیم گیری کسب و کار به دست آورید. این شامل سناریوهای مختلف که در آن ما هزینه فرصت، تعادل و عدم تعادل، تعامل استراتژیک، شکست بازار و مفهوم مرتبط اثرات جانبی را کشف کند. شما مهارت های تحلیلی خود را با استفاده از این مفاهیم به چالش های فعلی است که حرفه رو به رو، در هر دو سطح خرد و کلان توسعه، و در هر دو بخش خصوصی و دولتی. این شما را با آخرین بینش کشیده شده از هر دو عرصه دانشگاهی و پزشک فراهم می کند. در اطراف یک هسته مشترک از ماژول های پوشش عناصر نظری و عملی کلید، جریان کارشناسی ارشد ارائه می دهد امکان دنبال یک دوره مطالعه در علم اقتصاد با تمرکز کمی بیشتر، در حالی که جریان MA است تاکید بین المللی قوی تر. دانش آموزان در این دوره بهره مند از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست خواندن و البته مشترک گرفته تا بار مالی. علاوه بر این، شما قرار گرفتن در معرض یک شبکه جهانی از اقتصاددانان حرفه ای از طریق عضویت رایگان دانشجویی را به انجمن اقتصاددانان کسب و کار است. دروس پایه پروژه ارزیابی اقتصادی این ماژول به شما فراهم می کند با چارچوب که به توسعه پروژه کامل خود را (پایان نامه) از این پیشنهاد ارائه به عنوان بخشی از ماژول روش تحقیق. اکثر پروژه های انجام شده توسط دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار می رود شامل یک جزء تجربی و تجزیه و تحلیل کمی مناسب است. پروژه های انجام شده توسط دانشجویان کارشناسی ارشد به احتمال زیاد به یک ماهیت کاربردی تر می شود، احتمالا صدور و یا بر اساس مشکل است. تحلیل اقتصاد کلان و سیاست این ماژول به بررسی تکامل تاریخی سیاست های کلان اقتصادی، از طریق یک بررسی ادبیات نظری و تجربی، توسعه چارچوب تحلیلی اقتصاد کلان زیر بنای سیاست های کلان اقتصادی معاصر است. تحلیل اقتصاد خرد و سیاست شما خواهید رویکردهای اقتصاد خرد نظری و تجربی به منظور روشن تصمیم گیری کسب و کار و سیاست اقتصاد خرد در اقتصاد مختلط را بررسی کند. روش های پژوهش هدف این ماژول به منظور افزایش دانش و مهارت فرایند تحقیق خود را، و استفاده از روش های پژوهش در حوزه اقتصاد کاربردی. استراتژی و ارزیابی در اقتصاد این ماژول اعمال نظری ابزار، مفاهیم و روش شناسی اقتصاد به حالات بخش خصوصی و عمومی، با تاکید بر برقراری ارتباط و ارزیابی خط مشی و استراتژی گزینه. اقتصاد بین المللی این ماژول ارائه می دهد، به لحاظ نظری مطلع، رویکرد مبتنی بر مسئله مهم به مطالعه از تجارت بین المللی و سرمایه گذاری، امور مالی، نهادهای اقتصادی، جهانی شدن و ادغام اقتصادی. مدیریت داده ها توانایی دسترسی به، دستکاری و تفسیر داده های از طیف وسیعی از منابع، هر دو اولیه و ثانویه، یک مهارت ضروری برای اقتصاددانان و متخصصان کسب و کار است. این ماژول ارائه می دهد معرفی عملی به منابع داده مرتبط و ابزار لازم برای نقد این منابع را کشف کند. ماژول های موجود اقتصاد توسعه و سیاست با کاوش در مفاهیم و نظریه ها که توسعه یافته اند و اعمال شده توسط اقتصاددانان به مطالعه از مشکلات کشورهای در حال توسعه، این ماژول بررسی پیامدهای برای فریم سیاست توسعه. بازارهای مالی جهانی این ماژول به شما فراهم می کند با درک عمیق از ساختار و عملکرد بازار ارز خارجی، ابزارهای مالی مورد استفاده در بازارهای جهانی و بهره برداری از موسسات مالی مانند بانک ها و شرکت های بیمه در حال گسترش در سراسر تعدادی از بازارهای مالی است. دانش آموزان در جریان MA ممکن است یکی دیگر از ماژول های کارشناسی ارشد وست دانشکده کسب و کار با اجازه رهبر دوره برگزار خواهد شد. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول باید یک درجه اول از یک موسسه به رسمیت شناخته شده (حداقل کاهش کلاس دوم)، یا معادل بین المللی نگه دارید. اگر درجه اول خود را در اقتصاد و یا یک رشته هم ریشه مانند کسب و کار، جغرافیا، مطالعات توسعه و یا ریاضیات، حداقل پایین تر کلاس دوم (یا معادل آن بین المللی) است قابل قبول است. اگر شما یک درجه اول کلی تر شما به طور معمول بالایی کلاس دوم (یا معادل آن بین المللی) است. دانشگاه به اجرا در سیستم اعطای اعتبار برای یادگیری قبل معتبر یا از طریق مطالعه رسمی (APL) و یا تجربه (APEL). اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارید، با حداقل نمره 6 در هر عنصر. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MSc Investment and Risk Finance

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

[+]

متقاضیان باید به طور معمول درجه اول از یک موسسه به رسمیت شناخته شده (حداقل کاهش دوم افتخارات کلاس یا معادل بین المللی) را نگه دارید و نشان دادن علاقه و انگیزه در منطقه موضوع. فرصت های شغلی به عنوان یک کارشناسی ارشد سرمایه گذاری و ریسک مالی، شما می توانید به جلو به چشم انداز بسیار عالی حرفه ای در وزارت خزانه داری و موقعیت دفتر جلو در بانک های سرمایه گذاری و شرکت های اوراق بهادار، و همچنین موقعیت تحلیلگر و یا مدیریت پول در بخش خدمات مالی جهانی است. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

MSc Purchasing and Supply Chain Management

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

[+]

به عنوان بخشی از این دوره، شما این فرصت را برای به دست آوردن گواهینامه بنیاد PRINCE2 در مدیریت پروژه است. مشاغل مرتبط دانش آموزان گذشته از این دوره موفقیت در کار در هر دو مدیریت زنجیره تامین و تدارکات را توسعه داده اند. فارغ التحصیلان دوره در هر دو بزرگ و کوچک در سراسر جهان کار به شرکت های متوسط. مثالها عبارتند از یونیلور، پوما، و سونی. [-]

امور مالی کارشناسی ارشد، بانکداری و بیمه

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

در دوران پس از بحران مالی 2007-2009، بسیاری از سازمان ها در امور مالی، بانکداری و بیمه هستند دستخوش تغییرات عمده. این سازمان فعالانه به دنبال فوق لیسانس که در این زمینه ها منظم. [+]

در دوران پس از بحران مالی 2007-2009، بسیاری از سازمان ها در امور مالی، بانکداری و بیمه هستند دستخوش تغییرات عمده. این سازمان فعالانه به دنبال فوق لیسانس که در این زمینه ها منظم. وست دانشکده کسب و کار یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاههای انگلستان به ارائه مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی، بانکداری و بیمه است، ترک مهارت های فارغ التحصیلان ما پس از در بازار کار دنبال. مطالعه امور مالی، بانکداری و بیمه کارشناسی ارشد شما را قادر به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در صنعت خدمات مالی و به مطالعه بیشتر برای امتحانات موسسه حرفه ای است. این برنامه تمام وقت سال های طولانی است که برای دانشجویانی که می خواهند به کار در زمینه های مالی، خدمات مالی و بانکی، سرمایه گذاری بانکی، بانکداری خرده فروشی، بیمه، دوباره بیمه طراحی شده و بودجه به عنوان مشاور مشتری خصوصی و تجزیه و تحلیل مالی در هر دو طفره بخش های دولتی و خصوصی. محتوای دوره دوره طراحی شده است به شما یک درک اساسی از نقش و عملیات مالی، بانک ها و شرکت های بیمه است. این دوره توسط افراد مجرب و با تجربه تحقیقات گسترده و لینک صنعت قوی تحویل داده است. در طی مطالعات خود را، شما دانش و مهارت است که زمینه را برای یک حرفه ای موفق در بخش خدمات مالی مجموعه ای ضروری به دست آوردن، و به شما امکان دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد ما که توسعه حرفه ای خود را بعد از فارغ التحصیلی خود را پشتیبانی خواهد کرد به دست آورید. برجسته برای بسیاری از دانش آموزان سفرهای و رویدادهای اجتماعی در طول دوره که یک فرصت برای شبکه با همسالان، فارغ التحصیلان و متخصصان صنعت ارائه سازمان یافته هستند. دانش آموزان در این دوره بهره مند از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست خواندن و البته مشترک گرفته تا بار مالی. کارآموزی همه تمام وقت کارشناسی ارشد دانشجویان وست دانشکده کسب و کار این فرصت را به یک هشت هفته پاره وقت، کارآموزی پرداخت نشده با سازمان های محلی اعمال می شود، به طوری که به بهبود تجربه علمی خود را دارند. کارآموزی بعنوان یک ماژول 10 اعتبار (PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول) و می تواند علاوه بر دروس پایه و گزینه گرفته شده است. کارآموزی ما اتفاق در طول تابستان و در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت پروژه، خرده فروشی، ارتباطات بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی و بخش خیریه می باشد. به منظور اعمال، دانش آموزان باید یک فرم درخواست (همراه با یک نسخه از CV به روز رسانی خود) را تکمیل و ارسال این به کسب و کار تجربه تیم (BET). پس از آن ما پس از آن از برنامه های دریافت و جلسات گروه رفتار با دانش آموزان، آنها را فراهم می کند که با یک فرصت برای درک بیشتر در مورد برنامه های کارآموزی و برای BET برای درک بهتر آرمان کارآموزی خود را کوتاه. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. برنامه مربی گری کسب و کار تجربه تیم نیز ارائه می دهد تمام وقت در خارج از کشور دانشجویان کارشناسی ارشد این فرصت را به شرکت در وست مینستر مدرسه کسب و کار برنامه مربی گری است. ما دانش آموزان با ارشد حرفه ای (مربی) از رشته خود تخصص مطابقت خواهد کرد تا آنها یک بینش دقیق به شیوه کارگر بریتانیا و سیاست است. متخصصان با تجربه در هر سهم زمینه کسب و کار تجارب حرفه ای خود و دانش با دانش آموزانی که ممکن است مایل به سرمایه گذاری در یک مسیر مشابه در آینده ای نزدیک. مربیان ما از طیف گسترده ای از پس زمینه ها، از جمله بازاریابی، مدیریت عمومی، امور مالی و کارآفرینی است. علاوه بر این، مربیان ما به طور معمول سه ساعت از وقت خود را در طی یک دوره سه ماه به mentee (دانش آموز) ارائه دهد. علاوه بر این، به جلسات یک به یک، دانش آموزان را تشویق به در تماس با مربی خود را از طریق ایمیل و تلفن است. استخدام در وست مینستر، ما همیشه بر این باور است که تجربه دانشگاه خود را باید طراحی شود به منظور افزایش زندگی حرفه ای خود را. سازمان های امروزی نیاز فارغ التحصیلان با هر دو درجه خوب و مهارت های استخدام، و ما به افزایش استخدام دانشآموختگان خود را با تضمین این که توسعه حرفه ای مهارت ها در تمام دوره های جاسازی شده، متعهد است. فرصت ها برای کار پاره وقت، دادن و فعالیت های یادگیری مربوط به کار باشد به طور گسترده ای در دسترس است، و می تواند شما را با پول اضافی را فراهم کند و به شما کمک کند تا نشان دهد که شما باید مهارت های کارفرمایان به دنبال. در لندن است منبع فراوانی از کار پاره وقت وجود دارد - اکثر دانش آموزان در دانشگاه وست مینستر پاره وقت (یا تمام وقت در طول تعطیلات) برای کمک به حمایت از مطالعات خود کار می کنند. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

رهبری کارشناسی ارشد (عمل پیشرفته و حرفه ای)

Campus پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن

رهبری کارشناسی ارشد به طور خاص برای مدیران و متخصصان با تجربه طراحی به تمرکز بر روی توسعه مهارت های رهبری خود. [+]

رهبری کارشناسی ارشد به طور خاص برای مدیران و متخصصان با تجربه طراحی به تمرکز بر روی توسعه مهارت های رهبری خود. و تجربه همسالان خود شما به عنوان پایه ای برای یادگیری در طول برنامه استفاده می شود. مطالعه در این دوره شامل کار با چالش های سازمانی فعلی خود را در زمان واقعی با استفاده جلسات آموزشی به عنوان فرصت هایی برای تجزیه و تحلیل، تأمل انتقادی، برنامه ریزی و بررسی. به عنوان پیشرفت پروژه های خود را، تغییر و یا در واقع غرفه، شما قادر به استفاده از منابع از برنامه تا راه های مقابله با این چالش ها با تشویق و حمایت از تیم خود و دانشگاهیان وست مینستر خواهد بود. البته به شما این فرصت را به کاوش و بررسی فرایندهای رهبری در محل کار در این پروژه شما در حال کار بر روی با استفاده از هر دو مدل جدید و آشنا به من بدهید. شما را به اعتماد به نفس به شدت منعکس و سبک رهبری و روش ها، که به نوبه خود عملکرد تیم خود را بالا ببرد تجزیه و تحلیل شوند. همانطور که شما توسعه و افزایش حرفه ای خود را در حالی که در این برنامه، ما انتظار داریم که جهت یادگیری خود را ممکن است تغییر دهید. دوره طراحی شده است به این را در نظر خواهد شد و شما انتظار می رود را به یک نقش فعال در طراحی یادگیری خود را. طیف وسیعی از سازمان خواهد شد در این برنامه، که گفت و گو را افزایش خواهد، و به چالش کشیدن درک درستی از نحوه رهبری تفسیر میشود و تصویب در انواع زمینه ها و شرایط ارائه شده است. مطالعه رهبری کارشناسی ارشد هر ماژول شما را قادر به کار بر روی پروژه های مختلف است که تحت کنترل یا نفوذ خود را، به منظور تعمیق درک و تجزیه و تحلیل یک مسئله ویژه از دیدگاه های جایگزین خود را. ما با عمل خود را شروع و با نظر انتقادی به واقعیت های زندگی حرفه ای با لنز های مختلف غنی شده نظریه منعکس و روش شما را انتخاب کنید که می توانید تفاوت در موفقیت پروژه و یادگیری خود را به عنوان یک رهبر است. شما را با چالش خود را به دوره را به بررسی و کشف آنها با استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای، مدل ها و تکنیک های به توسعه و بهبود استراتژی های خود را برای ساخت بهترین استفاده از آنچه شما در. همچنین بررسی خواهد کرد که چگونه این مدل در سازمان شما، ارتباط و ارزش خود کار می کنند. در مجموعه یادگیری عملی، شما فرایندها برای پشتیبانی انعکاس، تسهیل و برنامه ریزی اقدام مهارت های خود را تمرین کنید. شما انتظار می رود به عنوان خوانده شده به طور گسترده ای به منظور نشان دادن درک و بینش کلی نسبت به طیف وسیعی از چارچوب های نظری. همچنین شما می خواهد انتظار داشت که باز و متعهد به تغییر شخصی، توسعه و مایل به چالش کشیدن باورها و ارزش های خود را، برای به دست آوردن بیشتر از این دوره است. محتوای دوره ترکیبی از فشرده جلسه آموزش 3 روز، یکی به آن آموزش و اکشن مجموعه یادگیری، همراه با مطالعات خود و تجارب حرفه ای پشتیبانی خواهد کرد و مقابله با رویکرد خود را به رهبری، پروژه های شما را در حال کار با و چالش حرفه ای جاری است. شما را از طریق بحث، مطالعه توسعه و دوره های آموزشی درک خود را از مهارت های رهبری در زمینه های دیگر و چه کسانی که می توانید عملکرد خود را بالا ببرد. از طریق آموزش و به اشتراک گذاری تجربیات با دیگران در موقعیت های حرفه ای مشابه شما قادر به شرکت در فعالیت های و روش، که به چالش خواهد و تست دیدگاه شما خواهد بود. رویکرد خود را به رهبری، مدیریت و تغییر از روز 1 بهره مند شوند. هر ماژول در برنامه شما را تشویق به تمرکز بر روی یک پروژه و یا طرح شما در حال حاضر در کار. سه روز فشرده جلسات یادگیری متوالی خواهد طیف وسیعی از فعالیت های تجربی، ارائه و فرصت باشد. این جلسات شما را تشویق به بحث و تأمل در روابط بین رهبری و یادگیری و تاثیر آنها بر عملکرد. مطالعات خود را شما را قادر خواهد هم به بازتاب و بررسی این پروژه با حمایت و تشویق از اعضای دوره های آموزشی مجموعه را در زمان واقعی را به. از طریق این فرایند به شما تبدیل خواهد شد مشاور داخلی به شرکت شما ارائه کار مرتبط اسناد مربوطه به عنوان نتایج یادگیری خود را. استخدام در وست مینستر، ما همیشه بر این باور است که تجربه دانشگاه خود را باید طراحی شود به منظور افزایش زندگی حرفه ای خود را. سازمان های امروزی نیاز فارغ التحصیلان با هر دو درجه خوب و مهارت های استخدام، و ما به افزایش استخدام دانشآموختگان خود را با تضمین این که توسعه حرفه ای مهارت ها در تمام دوره های جاسازی شده، متعهد است. فرصت ها برای کار پاره وقت، دادن و فعالیت های یادگیری مربوط به کار باشد به طور گسترده ای در دسترس است، و می تواند شما را با پول اضافی را فراهم کند و به شما کمک کند تا نشان دهد که شما باید مهارت های کارفرمایان به دنبال. در لندن است منبع فراوانی از کار پاره وقت وجود دارد - اکثر دانش آموزان در دانشگاه وست مینستر پاره وقت (یا تمام وقت در طول تعطیلات) برای کمک به حمایت از مطالعات خود کار می کنند. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

[+]

محتوای دوره شما یک چشم انداز استراتژیک توسعه و گسترش درک موجود خود را از بازاریابی و ادغام آن را به یک استراتژی شرکت و ساختار. شما خواهید ظرفیت خود را برای تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار موقعیت های پیچیده و رسیدن به تصمیم گیری در دوره های مناسب عمل سنگ تیز کردن. همچنین شما می خواهد چشم انداز شغلی خود را در بازاریابی و زمینه های تجاری را بهبود بخشد. یک آخر هفته دور ترکیب سخنرانیها و کارگاه های آموزشی با فرصت های بزرگ به شبکه و رسیدن به دانشجویان خود را - برجسته برای بسیاری از دانش آموزان در تعطیلات آخر هفته های مسکونی به عنوان بخشی از این دوره سازمان یافته است. دانش آموزان در این دوره از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست البته خواندن بهره مند شوند. [-]

کارشناسی ارشد امور مالی بین المللی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا لندن

این دوره کارشناسی ارشد مالی بین المللی به بررسی موضوعات اصلی مالی بین المللی و رشته های مرتبط مانند حسابداری، روش های کمی و اقتصاد است. [+]

کارشناسی ارشد امور مالی بین المللی

 

کسب و کار موفق نمی تواند در انزوا عمل - به ویژه کسانی که مایل به رقابت در سطح بین المللی. این دوره به شما می آموزد که چگونه به حمایت مالی بین المللی به کسب و کار، و راهنمای آنها را از طریق مسائل مربوط به نهادها و بازارهای مالی و گزارشگری مالی بین المللی است.

 

این دوره به بررسی موضوعات اصلی مالی بین المللی و رشته های مرتبط مانند حسابداری، روش های کمی و اقتصاد است. همچنین شما می آموزد که چگونه به کار با متخصصان در حوزه های مالی دیگر و یافته های حاضر و تجزیه و تحلیل برای غیر متخصصان.... [-]


کارشناسی ارشد امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. [+]

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. اگر شما عضو فارغ التحصیل از بدن حسابداری بریتانیا، و یا معادل در خارج از کشور هستند، شما ممکن است ادعا تا چهار معافیت از این کارشناسی ارشد با استفاده از اعتباربخشی قبل گواهی آموزش. این شما را قادر به تکمیل بخشی تدریس این دوره در یک ترم. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در رفته برای برای "بزرگ 4" شرکت حسابداری کار می کنند. کارآموزی همه تمام وقت کارشناسی ارشد (MA، MSC و MBA) WBS دانش آموزان فرصت به انجام یک 2 ماه پاره وقت کارآموزی پرداخت نشده در سازمان های محلی، به طوری که به بهبود تجربه علمی خود را دارند. کارآموزی ما اتفاق در طول تابستان و در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت پروژه، خرده فروشی، ارتباطات بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی و بخش خیریه می باشد. به منظور اعمال، دانش آموزان باید یک فرم درخواست (همراه با یک نسخه از CV به روز رسانی خود) را تکمیل و ارسال این به کسب و کار تجربه تیم (BET). پس از آن ما پس از آن از برنامه های دریافت و جلسات گروه رفتار با دانش آموزان، آنها را فراهم می کند که با یک فرصت برای درک بیشتر در مورد برنامه های کارآموزی و برای BET برای درک بهتر آرمان کارآموزی خود را کوتاه. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد سیاست بین المللی اقتصادی و تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. [+]

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. اگر چه یک هسته تئوریک قوی وجود دارد، تمرکز درس این درس بسیار در کاربرد عملی تکنیک های اقتصادی به مشکلات است، و در حال توسعه توانایی برقراری ارتباط بینش است که تجزیه و تحلیل اقتصادی را تامین می کنند. یک کارفرمای بزرگ از فارغ التحصیلان اقتصاد در انگلستان - دوره است در رابطه با خدمات دولت اقتصادی (GES) ایجاد شده است. دانشگاه وستمینستر تنها دانشگاه انگلیسی به امن GES وضعیت برای یک دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد توصیه می شود. هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. همچنین به منظور ارتقاء توانایی خود را به اصول اقتصادی مرتبط در حمایت از سیاست ها و استراتژی توسعه، دوره با هدف توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط مسائل پیچیده را به مخاطبان خود، آگاهی خود را از منابع قابل توجهی از داده های اقتصادی و مالی، مشکلات در هنگام انجام ارزیابی سیاست و توانایی خود را برای خود آگاهی و گروه کاری. محتوای دوره شما درک درستی از مفاهیم کلیدی در اقتصاد که زیر بنای سیاست بخش دولتی و تصمیم گیری کسب و کار به دست آورید. این شامل سناریوهای مختلف که در آن ما هزینه فرصت، تعادل و عدم تعادل، تعامل استراتژیک، شکست بازار و مفهوم مرتبط اثرات جانبی را کشف کند. شما مهارت های تحلیلی خود را با استفاده از این مفاهیم به چالش های فعلی است که حرفه رو به رو، در هر دو سطح خرد و کلان توسعه، و در هر دو بخش خصوصی و دولتی. این شما را با آخرین بینش کشیده شده از هر دو عرصه دانشگاهی و پزشک فراهم می کند. در اطراف یک هسته مشترک از ماژول های پوشش عناصر نظری و عملی کلید، جریان کارشناسی ارشد ارائه می دهد امکان دنبال یک دوره مطالعه در علم اقتصاد با تمرکز کمی بیشتر، در حالی که جریان MA است تاکید بین المللی قوی تر. دانش آموزان در این دوره بهره مند از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست خواندن و البته مشترک گرفته تا بار مالی. علاوه بر این، شما قرار گرفتن در معرض یک شبکه جهانی از اقتصاددانان حرفه ای از طریق عضویت رایگان دانشجویی را به انجمن اقتصاددانان کسب و کار است. دروس پایه پروژه ارزیابی اقتصادی این ماژول به شما فراهم می کند با چارچوب که به توسعه پایان نامه پروژه خود را کامل از پیشنهاد ارسال به عنوان بخشی از ماژول روش تحقیق. اکثر پروژه های انجام شده توسط دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار می رود شامل یک جزء تجربی و تجزیه و تحلیل کمی مناسب است. پروژه های انجام شده توسط دانشجویان کارشناسی ارشد به احتمال زیاد به یک ماهیت کاربردی تر می شود، احتمالا صدور و یا بر اساس مشکل است. تحلیل اقتصاد کلان و سیاست این ماژول به بررسی تکامل تاریخی سیاست های کلان اقتصادی، از طریق یک بررسی ادبیات نظری و تجربی، توسعه چارچوب تحلیلی اقتصاد کلان زیر بنای سیاست های کلان اقتصادی معاصر است. تحلیل اقتصاد خرد و سیاست شما خواهید رویکردهای اقتصاد خرد نظری و تجربی به منظور روشن تصمیم گیری کسب و کار و سیاست اقتصاد خرد در اقتصاد مختلط را بررسی کند. روش های پژوهش هدف این ماژول به منظور افزایش دانش و مهارت فرایند تحقیق خود را، و استفاده از روش های پژوهش در حوزه اقتصاد کاربردی. استراتژی و ارزیابی در اقتصاد این ماژول اعمال نظری ابزار، مفاهیم و روش شناسی اقتصاد به حالات بخش خصوصی و عمومی، با تاکید بر برقراری ارتباط و ارزیابی خط مشی و استراتژی گزینه. تحلیل داده ها از طریق این ماژول شما طیف وسیعی از روش تجزیه و تحلیل داده ها و مفاهیم را پوشش میدهد. دیدگاه سیاست اقتصادی این ماژول تجزیه و تحلیل خط مشی اقتصادی در مورد تورم، سیاست های پولی و مالی، اتحادیه پولی اروپا، بیکاری، علل و اثرات تغییر در توزیع درآمد، رشد، ثبات مالی، و بحران، به ویژه بحران بزرگ 2008-2012. ماژول های موجود اقتصاد نوآوری این ماژول به بررسی ادبیات نظری در این زمینه و نقش محوری است که دانش، کارآفرینی، تکنولوژی و بازی نوآوری در حمایت از توسعه کسب و کار و شکل دادن به سیاست های اقتصادی دولت بررسی می کند. اقتصاد کار شما را با ارائه تکنیک ها و بینش های مهم مورد نیاز برای موثر تجزیه و تحلیل مباحث در اقتصاد کار، این ماژول با استفاده از برنامه های عملی برای کشف ارزش ها و محدودیت های تئوری و empirics در این زمینه. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول هم حداقل طبقه پایین دوم افتخارات درجه اول (یا معادل آن) خواهد بود که افتخارات تک و یا عمده در اقتصاد، و یا یک رشته کمی با جزئی در اقتصاد، و یا یک درجه اول کلی تر (کلاس حداقل دوم بالا افتخارات باید یا معادل آن) با مطالعه اقتصاد و روش های کمی. فوق العاده، غیر فارغ التحصیلان با تجربه کار گسترده ای را در اقتصاد و یا حرفه ای نزدیک مرتبط نیز ممکن است در نظر گرفته شود. [-]

کارشناسی ارشد مالی جهانی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

دوره طراحی شده است تا شما را با تخصص در امور مالی بین المللی فراهم کند و شما را قادر می سازد تا به دنبال شغلی در حرفه مالی. [+]

دوره طراحی شده است تا شما را با تخصص در امور مالی بین المللی فراهم کند و شما را قادر می سازد تا به دنبال شغلی در حرفه مالی. همانطور که به خوبی به عنوان پایه انضباطی قوی در امور مالی بین المللی، شما در رشته های دیگر هم ریشه از جمله حسابداری، روشهای کمی و اقتصاد قرعه کشی، و بنابراین قادر به کار کردن با متخصصان در سایر مناطق و یافته های حاضر و تجزیه و تحلیل برای غیر متخصصان باشد. البته به مردم با هیچ دانش قبلی دقیق از امور مالی بین المللی باز است، اگر چه این مطلوب است. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد امور مالی شما دسترسی به یک منبع قابل توجه در بازارهای مالی سوئیت، که با استفاده از سیستم کامپیوتر بلومبرگ برای نظارت بر زمان واقعی جنبش های بازار مالی و روند دارند. این یک منبع در دسترس به تعداد بسیار کمی دانشگاههای انگلستان یکی فراهم می کند که یک محیط آموزشی مدرن و مترقی ترکیب تئوری مالی با عمل است، و. مشاغل مرتبط دوره های بین المللی ما دانش و مهارت های مدیریتی خود را توسعه شما را قادر به دنبال شغلی در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و هر سازمان بین المللی در مدیریت عمومی، در جنبه های مربوط به اقتصاد کسب و کار بین المللی، و یا به عنوان متخصصان امور مالی بین المللی. بسیاری از فارغ التحصیلان به کشورهای اصلی خود بازگشت و در حال توسعه فرصت های کسب و کار بین المللی، و یا نهادهای دولتی به کار، در حالی که فارغ التحصیلان دیگر توسعه حرفه خود با سازمان های خیریه بین المللی و دیگر سازمان های غیر دولتی. کارآموزی همه تمام وقت کارشناسی ارشد (MA، MSC و MBA) WBS دانش آموزان فرصت به انجام یک 2 ماه پاره وقت کارآموزی پرداخت نشده در سازمان های محلی، به طوری که به بهبود تجربه علمی خود را دارند. کارآموزی ما اتفاق در طول تابستان و در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت پروژه، خرده فروشی، ارتباطات بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی و بخش خیریه می باشد. به منظور اعمال، دانش آموزان باید یک فرم درخواست (همراه با یک نسخه از CV به روز رسانی خود) را تکمیل و ارسال این به کسب و کار تجربه تیم (BET). پس از آن ما پس از آن از برنامه های دریافت و جلسات گروه رفتار با دانش آموزان، آنها را فراهم می کند که با یک فرصت برای درک بیشتر در مورد برنامه های کارآموزی و برای BET برای درک بهتر آرمان کارآموزی خود را کوتاه. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت توسعه بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره به شما یک درک شرکت از نظریه توسعه در زمینه بین المللی با تمرکز ویژه بر اینکه چگونه تئوری را به عمل و ساخت مهارت های عملی خود را در طیف وسیعی از رشته توسعه دهد. [+]

این دوره به شما یک درک شرکت از نظریه توسعه در زمینه بین المللی با تمرکز ویژه بر اینکه چگونه تئوری را به عمل و ساخت مهارت های عملی خود را در طیف وسیعی از رشته توسعه دهد. هدف این دوره به منظور افزایش ظرفیت خود را به ارزیابی نقادانه عوامل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستند که تحت تاثیر محیط سیاست توسعه، در سطح ملی و بین المللی. در سراسر درجه این استاد، شما تکنیک های مدیریت و مهارت ها، و توانایی آنها را در یک زمینه توسعه را توسعه دهد. از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل تجربی، به شما این فرصت برای توسعه تخصص متخصص در یک جنبه خاص از مدیریت توسعه دارند. لعنت طراحی شده است به شما برای یک حرفه ای در مدیریت توسعه با یک سازمان بین المللی، یک ساختار غیر دولتی و یا یک آژانس توسعه دولتی آماده کند. فارغ التحصیلان ما افسران NGO برنامه، مشاوران تجارت، مدیران پروژه، متخصصان امور مالی خرد و مشاوران توسعه می باشد. برخی از فارغ التحصیلان ما نیز راه اندازی سازمان های خیریه توسعه خود و یا اقدام به تحقیق دکترا و آموزش. محتوای دوره همکاران ما به طور منظم به فعالیت های آموزش و یادگیری عبارتند از پزشکان درست گرفته شده از سازمان های توسعه بین المللی و سازمان های غیر دولتی را تجربه کرد. یادگیری فعال و پرس و جو به رهبری یک روش یادگیری مرکزی در این دوره است. یادگیری مبتنی بر در حال مطالعه بر مطالعات موردی در دنیای واقعی با مواد پروژه رسمی و داده های نظر سنجی از بانک جهانی، صندوق بین المللی پول و دیگر سازمان های توسعه است. به عنوان بخشی از این دوره، شما این فرصت را برای به دست آوردن گواهینامه بنیاد PRINCE2 در مدیریت پروژه است. برجسته برای بسیاری از دانش آموزان سفرهای و رویدادهای اجتماعی در طول دوره که فرصت برای شبکه و گسترش یادگیری در محیط های جدید را فراهم سازمان یافته هستند. همچنین شما می خواهد از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست البته خواندن بهره مند شوند. مشاغل مرتبط دوره ویژه خواهد با توجه به کسانی که به دنبال در سازمان های غیر دولتی و جامعه بین المللی (از جمله بانک جهانی، صندوق بین المللی پول، بانک مرکزی و توسعه، و دولت ریاست برنامه ریزی اقتصادی) کار می کنند، به عنوان متخصصان توسعه خود اشتغالی و یا مشاوران، و یا به عنوان وابسته اقتصادی در دفاتر دیپلماتیک خارجی. اگر شما مایل به تکمیل مدرک مدیریت پروژه PRINCE2، این را نیز به شما قادر به کار با شرکت های چند ملیتی که در آن، در کنار مهارت های فنی خوب، آگاهی از مسائل توسعه جهانی و چالش ها و توانایی تفکر انتقادی در مورد جهان با ارزش است. فارغ التحصیلان از برنامه به عنوان متخصصان مشاوره با سازمان های غیر دولتی بالای در سراسر جهان و به عنوان مشاور با تجارت و گروه ها اقتصادی در ادارات دولتی کار کرده است. دیگران در حال حاضر به عنوان مشاوران توسعه، متخصصان مالی خرد و به عنوان مشاور در پروژه های سازمان ملل متحد حمایت کار. کارآموزی معتبر همه دانش آموزان در دوره های تمام وقت کارشناسی ارشد کسب و کار ما می توانند برای انجام PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول. این 8 هفته کارآموزی معتبر پرداخت نشده، است که می تواند علاوه بر ماژول گزینه گرفته و دانش آموزان به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند کمک خواهد کرد. کارآموزی، که با سازمان های مستقر در لندن هستند، برگزار در طول دوره تابستان. برای درخواست، دانش آموزان باید یک فرم تکمیل شده و یک کپی از CV به روز خود را به کسب و کار تجربه تیم ارسال. تیم پس از آن از برنامه های کاربردی کوتاه و انجام جلسات گروه با متقاضیان. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از هر دو دانشجویان کارشناسی ارشد و کارفرمایان دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

در محیط کسب و کار مدیریت پروژه موثر امروز (PM) یک تاثیر گذار جدایی ناپذیر از موفقیت است. مهارت های علاوه بر این، PM-مرتبط از قبیل برنامه ریزی، مدیریت ریسک، مدیریت کیفیت و مدیریت ارتباطات ضروری برای کنترل پروژه های به طور فزاینده پیچیده که اجازه می دهد سازمان بالا به بازار رقابتی جهانی باقی می ماند. [+]

در محیط کسب و کار مدیریت پروژه موثر امروز (PM) یک تاثیر گذار جدایی ناپذیر از موفقیت است. مهارت های علاوه بر این، PM-مرتبط از قبیل برنامه ریزی، مدیریت ریسک، مدیریت کیفیت و مدیریت ارتباطات ضروری برای کنترل پروژه های به طور فزاینده پیچیده که اجازه می دهد سازمان بالا به بازار رقابتی جهانی باقی می ماند. در مدیریت پروژه کارشناسی ارشد است از بسیاری از سازمان ها به دنبال، هر دو در بخش عمومی و خصوصی. البته مناسب برای فارغ التحصیلان در کسب و کار، محاسبات و مهندسی است، با یک میل برای سازماندهی، در حال اجرا و یا شرکت در پروژه های. مدیریت پروژه کارشناسی ارشد طراحی شده است به شما تجهیز با مجموعه ای از مهارت های تست شده برای برنامه ریزی، تفویض و نظارت بر پروژه. البته به شما می دهد دانش و ابزاری برای کمک به پیاده سازی استراتژی برای تغییر، در راه پایدار، به منظور تحت تاثیر قرار پیشرفت در یک شرکت یا سازمان. همچنین شما می خواهد چارچوب حاکمیت در حال اجرا یک پروژه و نحوه رسیدگی به خطرات مرتبط یاد بگیرند. فرآیندهای مدیریت پروژه که شما را در این دوره یاد بگیرند با بدنه دانش مدیریت پروژه توسط موسسه مدیریت پروژه تراز وسط قرار دارد و به طور گسترده ای به عنوان بهترین عمل در حوزه مدیریت پروژه پذیرفته شده است. وست دانشکده کسب و کار یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاه که واجد شرایط ارائه گواهینامه PRINCE2 معتبر است. بنابراین علاوه بر این دورهء کارشناسی ارشد، شما یک فرصت به خیلی از گواهینامه های PRINCE2 به دنبال به دست آوردن هم دریافت کنید. محتوای دوره این دوره شامل هر دو محتوای نظری و عملی است. آن را به شما ارائه می دهد فرصتی برای ساخت در درجه اول خود را و یا تجربه کاری با طیف وسیعی از دانش و مهارت شما را قادر به مدیریت موفق تعداد پروژه تحریک شده توسط سازمان به دنبال بهبود گزاره ارزش خود را. علاوه بر این به شما را با ارائه یک فرصت برای رسیدن به خیلی از گواهی نامه های بنیاد PRINCE2 و PRINCE2 پزشک به دنبال، دوره خواهد شما را با درک و ارزیابی تعدادی از دیگر مدارک حرفه ای محبوب، مانند M_o_R *، MSP * و DSDM ارائه Atern. این دوره را پوشش می دهد و انتقادی ارزیابی غالب بدن دانش مدیریت پروژه. یک آخر هفته دور ترکیب سخنرانیها و کارگاه های آموزشی با فرصت های بزرگ به شبکه و رسیدن به دانشجویان خود را - برجسته برای بسیاری از دانش آموزان در تعطیلات آخر هفته های مسکونی به عنوان بخشی از این دوره سازمان یافته است. دانش آموزان در این دوره از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست البته خواندن بهره مند شوند. مشاغل مرتبط اکثر فارغ التحصیلان شروع زندگی حرفه ای خود را به عنوان اعضای تیم پروژه با چند بسته در پس زمینه خود، تبدیل شدن به مدیران برنامه پروژه. بسیاری از کار برای بزرگ انگلستان یا سازمان های بین المللی به عنوان مشاور یا مدیران پروژه. کارآموزی همه تمام وقت کارشناسی ارشد (MA، MSC و MBA) WBS دانش آموزان فرصت به انجام یک 2 ماه پاره وقت کارآموزی پرداخت نشده در سازمان های محلی، به طوری که به بهبود تجربه علمی خود را دارند. کارآموزی ما اتفاق در طول تابستان و در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت پروژه، خرده فروشی، ارتباطات بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی و بخش خیریه می باشد. به منظور اعمال، دانش آموزان باید یک فرم درخواست (همراه با یک نسخه از CV به روز رسانی خود) را تکمیل و ارسال این به کسب و کار تجربه تیم (BET). پس از آن ما پس از آن از برنامه های دریافت و جلسات گروه رفتار با دانش آموزان، آنها را فراهم می کند که با یک فرصت برای درک بیشتر در مورد برنامه های کارآموزی و برای BET برای درک بهتر آرمان کارآموزی خود را کوتاه. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد پیشرو و مدیریت مراقبت بهداشتی و اجتماعی (عمل پیشرفته و حرفه ای)

Campus پاره وقت 3 - 4  January 2017 بریتانیا لندن

اگر شما یک سازمان یا تیم رهبر یا مدیر در بهداشت و درمان، خدمات اجتماعی و یا مراقبت های اجتماعی، چه در دولت های محلی، بیمه خدمات درمانی، بخش های داوطلبانه و یا خصوصی، در این دوره برای شما ایده آل است. [+]

اگر شما یک سازمان یا تیم رهبر یا مدیر در بهداشت و درمان، خدمات اجتماعی و یا مراقبت های اجتماعی، چه در دولت های محلی، بیمه خدمات درمانی، بخش های داوطلبانه و یا خصوصی، در این دوره برای شما ایده آل است. این صلاحیت علمی متمرکز است بر: چالش های خاص شما در محل کار خود را مواجه چگونه به تجهیز شما را به کار در سطح ارشد مزایای مستقیم به سازمان استخدام خود را شما می توانید از یک برنامه انعطاف پذیر از یادگیری است که نیاز به تنها نبود محدود از محل کار و ارائه یک مدرک شناخته شده در هر مرحله بهره مند شوند. محتوای دوره تحویل از طریق یک سری از ماژول محل کار متمرکز شده است، این کارشناس ارشد سه مرحله برای حرفه ای مراقبت بهداشتی و اجتماعی مسئول رهبری و مدیریت تیم ها و سازمان در دولت های محلی، بیمه خدمات درمانی، سوم یا بخش خصوصی طراحی شده است. تمام تکالیف اعتبار مربوط به طور مستقیم به وظایف حرفه ای شرکت کنندگان، ارائه منافع ملموس به سازمان استخدام می کنند. برنامه شامل سه مرحله متوالی: کارشناسی ارشد گواهی (سه ماژول) دیپلم کارشناسی ارشد (یک دو ماژول های اضافی) کارشناسی ارشد (بیشتر از دو ماژول) هر ماژول به طور معمول نیاز 4 یا 5 روز حضور در دانشگاه بیش از چند ماه. شرکت کنندگان می توانند انتخاب گواهی کارشناسی ارشد، تحصیلات تکمیلی دیپلم و یا برنامه کامل کارشناسی ارشد (هر مرحله طول می کشد یک سال) و تمام ماژول در دسترس به عنوان مستقل دوره های کوتاه مدت می باشد. استخدام در وست مینستر، ما همیشه بر این باور است که تجربه دانشگاه خود را باید طراحی شود به منظور افزایش زندگی حرفه ای خود را. سازمان های امروزی نیاز فارغ التحصیلان با هر دو درجه خوب و مهارت های استخدام، و ما به افزایش استخدام دانشآموختگان خود را با تضمین این که توسعه حرفه ای مهارت ها در تمام دوره های جاسازی شده، متعهد است. فرصت ها برای کار پاره وقت، دادن و فعالیت های یادگیری مربوط به کار باشد به طور گسترده ای در دسترس است، و می تواند شما را با پول اضافی را فراهم کند و به شما کمک کند تا نشان دهد که شما باید مهارت های کارفرمایان به دنبال. در لندن است منبع فراوانی از کار پاره وقت وجود دارد - اکثر دانش آموزان در دانشگاه وست مینستر پاره وقت (یا تمام وقت در طول تعطیلات) برای کمک به حمایت از مطالعات خود کار می کنند. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد(MA)

MA International Human Resource Management

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

[+]

کارآموزی، که با سازمان های مستقر در لندن هستند، برگزار در طول دوره تابستان. برای درخواست، دانش آموزان باید یک فرم تکمیل شده و یک کپی از CV به روز خود را به کسب و کار تجربه تیم ارسال. تیم پس از آن از برنامه های کاربردی کوتاه و انجام جلسات گروه با متقاضیان. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. [-]

MA Management

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

[+]

کارآموزی همه تمام وقت کارشناسی ارشد دانشجویان وست دانشکده کسب و کار این فرصت را به یک هشت هفته پاره وقت، کارآموزی پرداخت نشده با سازمان های محلی اعمال می شود، به طوری که به بهبود تجربه علمی خود را دارند. کارآموزی بعنوان یک ماژول 10 اعتبار (PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول) و می تواند علاوه بر دروس پایه و گزینه گرفته شده است. کارآموزی ما اتفاق در طول تابستان و در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت پروژه، خرده فروشی، ارتباطات بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی و بخش خیریه می باشد. به منظور اعمال، دانش آموزان باید یک فرم درخواست (همراه با یک نسخه از CV به روز رسانی خود) را تکمیل و ارسال این به کسب و کار تجربه تیم (BET). پس از آن ما پس از آن از برنامه های دریافت و جلسات گروه رفتار با دانش آموزان، آنها را فراهم می کند که با یک فرصت برای درک بیشتر در مورد برنامه های کارآموزی و برای BET برای درک بهتر آرمان کارآموزی خود را کوتاه. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از دانشجویان و کارفرمایان کارشناسی ارشد ما دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

MA Marketing Communications

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. [+]

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. آن را برای یک ترکیبی از دانش حاصل از پژوهش با عمل در سطح بالا خواند، اغلب بسیار خلاق، مهارت های. محتوای دوره البته تکنیک های ارتباطات بازاریابی اصلی را پوشش می دهد. آن را به شما فراهم می کند با یک پایه کافی در بازاریابی به شما را قادر به کار به راحتی با افراد درگیر در طول فرایند مدیریت بازاریابی. [-]

مدیریت بازاریابی کارشناسی ارشد (ایستاده پیشرفته)

Campus پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن

این مسیر سریع به مدیریت بازاریابی MA طول می کشد استفاده از موسسه خبره صلاحیت (CIM) کارشناسی ارشد حرفه ای دیپلم بازاریابی شما در حال حاضر به دست آورده ام، و شما ارائه می دهد فرصت به بالا تا سطح کارشناسی ارشد در یک سال از تحصیل پاره وقت. [+]

این مسیر سریع به مدیریت بازاریابی MA طول می کشد استفاده از موسسه خبره صلاحیت (CIM) کارشناسی ارشد حرفه ای دیپلم بازاریابی شما در حال حاضر به دست آورده ام، و شما ارائه می دهد فرصت به بالا تا سطح کارشناسی ارشد در یک سال از تحصیل پاره وقت. شما یک چشم انداز استراتژیک در مدیریت بازاریابی نظم و انضباط است که به طور فزاینده دیده شدن عنوان به موفقیت در دستیابی به اهداف کسب و کار بحرانی به دست آورید، و به عنوان یک تابع اصلی در بسیاری از سازمان ها. این دوره همچنین اجازه خواهد داد که شما را به بهبود چشم انداز شغلی خود را در بازاریابی و زمینه های تجاری. محتوای دوره شما نیاز به مطالعه دو ماژول های اضافی زیر را برای تکمیل کارشناسی ارشد: خلاقیت بازاریابی و نوآوری این ماژول بر خلاقیت و نوآوری در بازاریابی و تاثیر آن بر افزایش مزیت رقابتی سازمان (در تمام بخش) تمرکز می کنند. شما همچنین می خواهید پیچیدگی فرایند خلاق و نوآوری در فرد، گروه و سطوح سازمانی کشف، و همچنین به عنوان ارزیابی شایستگی از 'خلاق' / مدیر مبتکرانه. پایان نامه پایان نامه نمایش تسلط بر یک منطقه پیچیده و تخصصی از دانش و مهارت، به کارگیری دانش پیشرفته گرفته شده از ماژول های تدریس و پژوهش مستقل، در حال توسعه توانایی خود را به تجزیه و تحلیل و بررسی مسائل بازاریابی و مشکلات. استخدام در وست مینستر، ما همیشه بر این باور است که تجربه دانشگاه خود را باید طراحی شود به منظور افزایش زندگی حرفه ای خود را. سازمان های امروزی نیاز فارغ التحصیلان با هر دو درجه خوب و مهارت های استخدام، و ما به افزایش استخدام دانشآموختگان خود را با تضمین این که توسعه حرفه ای مهارت ها در تمام دوره های جاسازی شده، متعهد است. فرصت ها برای کار پاره وقت، دادن و فعالیت های یادگیری مربوط به کار باشد به طور گسترده ای در دسترس است، و می تواند شما را با پول اضافی را فراهم کند و به شما کمک کند تا نشان دهد که شما باید مهارت های کارفرمایان به دنبال. در لندن است منبع فراوانی از کار پاره وقت وجود دارد - اکثر دانش آموزان در دانشگاه وست مینستر پاره وقت (یا تمام وقت در طول تعطیلات) برای کمک به حمایت از مطالعات خود کار می کنند. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ارائه می دهد ماژول جالب و چالش انگیز و گزینه های. آن را فارغ التحصیلان قصد به کار در HR کت و شلوار، و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه کار و مایل به پیشبرد حرفه خود. [+]

همه دانش آموزان در دوره های تمام وقت کارشناسی ارشد کسب و کار ما می توانند برای انجام PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت توسعه بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

[+]

اگر شما مایل به تکمیل مدرک مدیریت پروژه PRINCE2، این را نیز به شما قادر به کار با شرکت های چند ملیتی که در آن، در کنار مهارت های فنی خوب، آگاهی از مسائل توسعه جهانی و چالش ها و توانایی تفکر انتقادی در مورد جهان با ارزش است. این 8 هفته کارآموزی معتبر پرداخت نشده، است که می تواند علاوه بر ماژول گزینه گرفته و دانش آموزان به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند کمک خواهد کرد. کارآموزی، که با سازمان های مستقر در لندن هستند، برگزار در طول دوره تابستان. برای درخواست، دانش آموزان باید یک فرم تکمیل شده و یک کپی از CV به روز خود را به کسب و کار تجربه تیم ارسال. تیم پس از آن از برنامه های کاربردی کوتاه و انجام جلسات گروه با متقاضیان. ما بازخورد بسیار مثبت از هر دو دانشجویان کارشناسی ارشد و کارفرمایان دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است. [-]

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی و مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

ارتباط آسان تر، حمل و نقل بین المللی کارآمد تر، جابجایی از محصولات و خدمات، و افزایش قابل توجهی در مهاجرت اقتصادی ساخته اند مطالعه کسب و کار و مدیریت بین المللی به طور فزاینده مربوطه. [+]

این دوره جذب دانشجو از هر گوشه ای از جهان و نشان دهنده مناطق اصلی کسب و کار بین المللی است. این ادغام دانش نظری با مهارت های شرکت عملی در یک مفهوم جهانی، و همچنین شما می دهد فرصتی برای توسعه دانش و مهارت های مدیریتی خود را به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و سازمان های بین المللی را دنبال کنند. ما همچنان به گسترش و تقویت روابط ما با کارفرمایان، مربوط به آنها را در طراحی برنامه درسی و تشویق مشارکت آنها در دیگر جنبه های آموزش و پرورش حرفه و راهنمایی. کارکنان را به حساب آورد آخرین اطلاعات در مورد روند بازار کار و الزامات کارفرمایان به طور مستمر بهبود خدمات ارائه شده به دانش آموزان است. [-]

ویدئو ها

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

تماس

University of Westminster, Westminster Business School

آدرس 35 Marylebone Rd
London NW1 5LS, United Kingdom
وب سایت http://www.westminster.ac.uk/wbs
تلفن +44 20 7911 5000