University of Westminster, Westminster Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

دانشگاه بوده است، و همچنان به صورت، تخیلی در شناخت نیازهای جدید و در حال توسعه ارائه مناسب برای بسیاری از بازارهای هدف خود را. دانشگاه همچنین دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. به عنوان یک محل به محل کار یا به مطالعه، ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

چشم انداز

تجربه ما ارائه می دهیم

یک محیط پر جنب و جوش یادگیری - پرورش خلاقیت و نوآوری، که توسط عمل، الهام پژوهش، تمرکز بر مناطق در سطح جهان مربوط که در آن ما اکسل.

تفاوت ما را

ما در حال ایجاد نسل بعدی از شهروندان جهانی بسیار استخدام برای شکل دادن به آینده است.

شهرت بین المللی ما

به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ارائه بیش از 300 رشته، ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

ماموریت

ما در آینده زندگی حرفه ای با شکل خواهد شد:

بودن یک محیط یادگیری متنوع، پر جنب و جوش و الهام بخش ایجاد دانشگاه وستمینستر تدریس عمل آگاهانه پیشرو و دانشگاه تحقیقاتی یک دانشگاه پاسخگو، شهری و جهانی خدمت به نیازهای جوامع مختلف تعبیه بین المللی، استخدام و سبز فکر در همه است که ما انجام می دهیم

ارزش

شجاع: ما می دانیم که بدون خطر هیچ نوآوری وجود دارد. ما به اندازه کافی به سوال ایده ها، تحریک راه های جدید تفکر، نوار دور اضافی و تمرکز بر روی آن چیزهایی که در آن ما می توانیم اکسل جسورانه است.

اتصال: ما یک تیم یکپارچه شده است. ما در مورد اعتماد، همکاری و اتصال در رشته های مختلف و در سراسر جهان می باشد.

سخاوتمندانه: ما احترام و جشن تنوع. با سخاوت روح، برای ما ارزش هوش هیجانی و همچنین دانش، قدرت دادن به یکدیگر و دانش آموزان ما را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را.

عالی: ما خواهان تعالی. ما را در درک اهمیت تفکر انتقادی، نظم و انضباط و مسئولیت، و ما انتظار داریم بالاترین استانداردهای خودمان و دانش آموزان ما.

پایدار: سبز فکر است در قلب همه ما است. هدف مشترک ما این است که این سیاره احترام و ما به شیوه های پایدار متعهد، هر دو در صحنه جهانی و در محیط کار خود ما است.

میراث ما

دانشگاه وستمینستر دارای تاریخ غنی و ارائه شده است دانش آموزان با برتری علمی، تعامل فرهنگی و غنی سازی شخصی از ابتدا خود را به عنوان پلی تکنیک موسسه در سال 1838. در اینجا شما می توانید پیدا کردن کمی بیشتر در مورد میراث منحصر به فرد ما، و سنت های تعالی که برای کمک به شکل دادن به دانشگاه امروز.

جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838) از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841) محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896) سازماندهی مسابقه اول ماراتن (در المپیک لندن) بیش از فاصله در حال حاضر سنتی 26 مایل، 385 متری (1908) ارائه دوره های درجه اول در علوم عکاسی، عکاسی، و مطالعات رسانه (1960s و 1970s) اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.

موسسه پلی تکنیک

تحت ریاست دانشمند برجسته سر جورج کیلی، موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه به منظور نشان دادن فن آوری های جدید و اختراعات را به عموم مردم ایجاد شد تاسیس شد و نقش مهمی در به عمومی شدن علم ایفا کرده است.

در سال 1841، تغییر نام را به سلطنتی پلی تکنیک موسسه که پرنس آلبرت، همسر ملکه ویکتوریا، حامی شد.

نایب السلطنه خیابان پلی تکنیک

در طول 1860s، کوینتین هاگ، یک مرد کسب و کار جوان، شروع به ارائه آموزش و پرورش ابتدایی برای برخی از فقیرترین کودکان لندن در محله های فقیرنشین کاونت گاردن. هاگ چشم انداز خود را به ارائه آموزشی، اجتماعی، ورزشی و فرصت های اجتماعی برای مردان کارگر جوان در موسسه مسیحی مردان جوان است. او 309 خیابان نایب السلطنه در سال 1882 خریداری کرد.

جدید روز و شب دوره در افراد فنی و بازرگانی برای حمایت از اقتصاد در حال گسترش لندن بزرگترین شهرستان در جهان تبدیل شد معرفی شدند.

پلی تکنیک شد عمومی در سال 1891 بودجه و دوباره نامگذاری شد خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک.

در طول دوره جنگ جهانی اول و دوم سمت تلاش های جنگ می شد، مصرف سرب در بازآموزی تعداد زیادی از سربازان معلول از بازگشت از جنگ است.

پلی تکنیک مرکزی لندن (PCL) 1970-1992

در 1960s یک طرح مهم توسعه جدید برای خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک را دیدم، تبدیل آن به یک سازمان چند سایت. یک سایت جدید در جاده Marylebone بود به خانه یک کالج از فن آوری های معماری و ساخت و ساز های پیشرفته، در حالی که یک سایت جدید دوم در کاوندیش خیابان به خانه مهندسی و علم است.

در آن زمان ساختمان های جدید تکمیل شده بود، خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک با کالج هولبورن حقوق، زبان و بازرگانی ادغام شدند شده بود به شکل پلی تکنیک مرکزی لندن (شناخته شده به عنوان PCL).

اتحادیه دانشجویان تازه شکل گرفته میزبان به چند گروه برجسته دوران، از جمله جیمی هندریکس و کرم ایفا کرده است. پینک فلوید نیز در دانشگاه پلی تکنیک در این زمان شکل گرفته است.

PCL یکی از 30 پلی تکنیک جدید تشکیل در سال 1970 بود، اعطای درجه از شورای جایزه ملی علمی.

در طول 20 سال آینده، PCL ادامه تعهد خود را به پاره وقت و آموزش شب، و پیشگام برنامه های گسترده ای از دوره های کوتاه مدت برای حرفه ای نیمه حرفه ای را که یک سال بیش از 20،000 دانش آموزان جذب شده است.

دانشگاه وستمینستر 1992- در حال حاضر

PCL وضعیت دانشگاه در سال 1992 به دست آورد، آوردن حق جایزه درجه خود را دارد و برای شرکت در تحقیقات بودجه عمومی.

دانشگاه امروز، با 22،000 دانش آموزان، بسیار بزرگتر از پیشینیان خود و به چهار دانشگاه ساخت یافته - کاوندیش، هارو، Marylebone و نایب السلطنه.

فعالیت در خارج از کشور در حال گسترش ما منجر شده است در دانشگاه در حال جایزه ملکه برای شرکت در سال 2000 در سال 2005 اعطا و دوباره.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Ma در مدیریت بین المللی منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

دوره طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به نامزد از خارج از بریتانیا که مایل به تحصیل و یا افزایش یک حرفه ای در مدیریت منابع انسانی است که، یا ممکن است، ابعاد بین المللی. دانش آموزان طیف جالب از ماژول با تمرکز بر مدیریت منابع انسانی بین المللی شرکت های بزرگ، مدیریت کارکنان بین المللی و تجزیه و تحلیل سازمانی و توسعه مطالعه است. [+]

دوره طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به نامزد از خارج از بریتانیا که مایل به تحصیل و یا افزایش یک حرفه ای در مدیریت منابع انسانی است که، یا ممکن است، ابعاد بین المللی. دانش آموزان طیف جالب از ماژول با تمرکز بر مدیریت منابع انسانی بین المللی شرکت های بزرگ، مدیریت کارکنان بین المللی و تجزیه و تحلیل سازمانی و توسعه مطالعه است. این استاد به طور خاص شما را قادر به ساخت یک بدن مهارت های عملی و دانش نظری در اطراف اداره سازمان در زمینه های مختلف بین المللی، به شما این امکان به دست آوردن یک منسجم، بدن تخصصی دانش مربوطه. وست دانشکده کسب و کار یک مرکز تایید شده برای موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) است و این دوره توسط CIPD به عنوان معیارهای دانش برای عضویت حرفه ای معتبر شده است. این به این معنی که هنگامی که شما به درجه در محل کار گذشته است و با توجه به شواهد CIPD عمل خود را شما را به سطح حرفه ای خبره عضویت با پیوستن و عضویت هزینه برای توسط دانشگاه پرداخت می شود به دست آورید.... [-]


Ma در کسب و کار و مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

این دوره جذب دانشجو از هر گوشه ای از جهان و نشان دهنده مناطق اصلی کسب و کار بین المللی است. این ادغام دانش نظری با مهارت های شرکت عملی در یک مفهوم جهانی، و همچنین شما می دهد فرصتی برای توسعه دانش و مهارت های مدیریتی خود را به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و سازمان های بین المللی را دنبال کنند. [+]

ارتباط آسان تر، حمل و نقل بین المللی کارآمد تر، جابجایی از محصولات و خدمات، و افزایش قابل توجهی در مهاجرت اقتصادی ساخته اند مطالعه کسب و کار و مدیریت بین المللی به طور فزاینده مربوطه. این دوره جذب دانشجو از هر گوشه ای از جهان و نشان دهنده مناطق اصلی کسب و کار بین المللی است. این ادغام دانش نظری با مهارت های شرکت عملی در یک مفهوم جهانی، و همچنین شما می دهد فرصتی برای توسعه دانش و مهارت های مدیریتی خود را به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و سازمان های بین المللی را دنبال کنند.... [-]


در سیاست و تجزیه و تحلیل اقتصادی بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. [+]

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. اگر چه یک هسته تئوریک قوی وجود دارد، تمرکز درس این درس بسیار در کاربرد عملی تکنیک های اقتصادی به مشکلات است، و در حال توسعه توانایی برقراری ارتباط بینش است که تجزیه و تحلیل اقتصادی را تامین می کنند. یک کارفرمای بزرگ از فارغ التحصیلان اقتصاد در انگلستان - دوره است در رابطه با خدمات دولت اقتصادی (GES) ایجاد شده است. دانشگاه وستمینستر تنها دانشگاه انگلیسی به امن GES وضعیت برای یک دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد توصیه می شود. هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. همچنین به منظور ارتقاء توانایی خود را به اصول اقتصادی مرتبط در حمایت از سیاست ها و استراتژی توسعه، دوره با هدف توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط مسائل پیچیده را به مخاطبان خود، آگاهی خود را از منابع قابل توجهی از داده های اقتصادی و مالی، مشکلات در هنگام انجام ارزیابی سیاست و توانایی خود را برای خود آگاهی و گروه... [-]


کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. آن را برای یک ترکیبی از دانش حاصل از پژوهش با عمل در سطح بالا خواند، اغلب بسیار خلاق، مهارت های. [+]

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. آن را برای یک ترکیبی از دانش حاصل از پژوهش با عمل در سطح بالا خواند، اغلب بسیار خلاق، مهارت های. به عنوان بخشی از این دوره، به شما این فرصت را به امتحانات برای دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال و پس از اتمام موفقیت آمیز امتحانات تبدیل به یک عضو حرفه ای از موسسه بازاریابی دیجیتال است.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های مدیریت عمومی شما در محیط اقتصادی سرعت در حال تغییر نیاز دارند. و همچنین به شما دانش بنیان و درک مورد نیاز برای کار به طور موثر در یک نقش مدیریتی، دوره تجزیه و تحلیل، حل مسئله و فعال تفکر مهارت های خود را توسعه دهد. به عنوان دوره پیشرفت می کند، تاکید از عملیاتی را به یک رویکرد استراتژیک تکامل می یابد. [+]

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های مدیریت عمومی شما در محیط اقتصادی سرعت در حال تغییر نیاز دارند. و همچنین به شما دانش بنیان و درک مورد نیاز برای کار به طور موثر در یک نقش مدیریتی، دوره تجزیه و تحلیل، حل مسئله و فعال تفکر مهارت های خود را توسعه دهد. به عنوان دوره پیشرفت می کند، تاکید از عملیاتی را به یک رویکرد استراتژیک تکامل می یابد. مطالعه کارشناسی ارشد مدیریت به شما فرصت برای به دست آوردن مهارت های بلافاصله قابل اجرا و آگاهی مدیریتی را. در حالی که یادگیری در مورد پروسه های و شیوه های دیگر سازمان ها از همسالان و تجزیه و تحلیل مطالعه موردی.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ارائه می دهد ماژول جالب و چالش انگیز و گزینه های. آن را فارغ التحصیلان قصد به کار در HR کت و شلوار، و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه کار و مایل به پیشبرد حرفه خود. ساختمان در درک خود را از تئوری و عمل از تکنیک های مدیریت منابع انسانی، آن را فراهم ترکیبی اطلاع حرفه ای متمرکز و تحقیقات از اطلاعات علمی و عملی، تشویق تفکر انتقادی را در مورد روش مدیریت منابع انسانی جاری است. [+]

این دوره ارائه می دهد ماژول جالب و چالش انگیز و گزینه های. آن را فارغ التحصیلان قصد به کار در HR کت و شلوار، و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه کار و مایل به پیشبرد حرفه خود. ساختمان در درک خود را از تئوری و عمل از تکنیک های مدیریت منابع انسانی، آن را فراهم ترکیبی اطلاع حرفه ای متمرکز و تحقیقات از اطلاعات علمی و عملی، تشویق تفکر انتقادی را در مورد روش مدیریت منابع انسانی جاری است. وست مینستر مدرسه کسب و کار یک موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) مرکز تایید شده است. دوره شده است CIPD عنوان جلسه معیارهای دانش برای عضویت حرفه ای معتبر. این به این معنی که هنگامی که شما با موفقیت به شواهد مربوطه CIPD عمل خود را در محل کار نشان داده شده است، شما در سطح حرفه ای خبره عضویت به دست آورید، با پیوستن و عضویت هزینه برای توسط دانشگاه پرداخت می شود. علاوه بر این، به عنوان یک دانش آموز در این دوره شما عضویت دانش آموز را به موسسه مدیریت (CMI) و دسترسی به شبکه های حرفه ای CMI دریافت، فرصت برای حضور در حوادث و دریافت آخرین اخبار از بخش رهبری و مدیریت.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Finance, Banking and Insurance

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

[+]

ماژول نیز در اصلاحات مربوط به صنایع بانکداری و بیمه، تمرکز دارد. این است که با یک معاینه کامل از خطرات است که بانک ها به معرض، و راه های مختلف برای مدیریت آنها همراه است.

کارآموزی معتبر

همه دانش آموزان در دوره های تمام وقت کارشناسی ارشد کسب و کار ما می توانند برای انجام PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول. ما بازخورد بسیار مثبت از هر دو دانشجویان کارشناسی ارشد و کارفرمایان دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است.... [-]


کارشناس ارشد امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. [+]

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. اگر شما عضو فارغ التحصیل از بدن حسابداری بریتانیا، و یا معادل در خارج از کشور هستند، شما ممکن است ادعا تا چهار معافیت از این کارشناسی ارشد با استفاده از اعتباربخشی قبل گواهی آموزش. این شما را قادر به تکمیل بخشی تدریس این دوره در یک ترم. این دوره است معافیت از 7 از مقالات از انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA) امتحانات. وست دانشکده کسب و کار است ACCA طلا تایید شریک یادگیری و یکی از معدود موسسات بریتانیا که در آن شما می توانید برای بسیاری از معافیت ACCA از اتمام یک دوره یک ساله واجد شرایط. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این دوره باید این فرصت را برای ورود به مسیر دروازه از انجمن حسابداران مدیریت خبره (CIMA). در تکمیل موفقیت آمیز از بررسی دروازه، دانش آموزان معافیت از 12 از 17 امتحانات CIMA به دست آورید.... [-]


کارشناس ارشد سرمایه گذاری و ریسک مالی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره یک پایه نظری و عملی کامل در جنبه های کلیدی سرمایه گذاری و ریسک مالی، تحویل در یک محیط یادگیری فشرده فراهم می کند. به شما خواهد آموخت که چگونه به درخواست دانش و نظریه شما در کلاس به مشکلات دنیای واقعی پیش روی صنعت خدمات مالی بین المللی و شرکت های بزرگ جامعه مدیریت مالی به دست آورده اند. این نرم افزار عملی اصول سرمایه گذاری و ریسک یکی از نقاط قوت اصلی این برنامه است. [+]

این دوره یک پایه نظری و عملی کامل در جنبه های کلیدی سرمایه گذاری و ریسک مالی، تحویل در یک محیط یادگیری فشرده فراهم می کند. به شما خواهد آموخت که چگونه به درخواست دانش و نظریه شما در کلاس به مشکلات دنیای واقعی پیش روی صنعت خدمات مالی بین المللی و شرکت های بزرگ جامعه مدیریت مالی به دست آورده اند. این نرم افزار عملی اصول سرمایه گذاری و ریسک یکی از نقاط قوت اصلی این برنامه است. توسعه آموزش و مهارت است که با منابع موجود در بازار ارز ما سوئیت (FMS)، مجازی محیط اتاق تجارت دولت از هنر، یکپارچه شده است. از FMS با سیستم بلومبرگ، یک منبع عمده اقتصاد و بازار سرمایه اطلاعات موجود به جامعه حرفه ای مالی جهانی واسط. ارائه این منبع بلومبرگ، همراه با فرصت های توسعه حرفه ای علمی و حرفه ای دلایل اصلی که چرا دانش آموزان ما ترجیح می دهند به انتخاب این برنامه است. پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، شما واجد شرایط برای عضویت دانشجوی موسسه خبره برای اوراق بهادار و سرمایه گذاری (CISI) - یک خدمات مالی بدن حرفه ای است. برخی از مزایای شامل حضور رایگان در حوادث CPD، دسترسی به اخبار صنعت و منابع آنلاین.... [-]


کارشناس ارشد مالی جهانی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

[+]

کارآموزی معتبر

همه دانش آموزان در دوره های تمام وقت کارشناسی ارشد کسب و کار ما می توانند برای انجام PG / MBA کارآموزی برنامه انعکاسی پزشک ماژول. این 8 هفته کارآموزی معتبر پرداخت نشده، است که می تواند علاوه بر ماژول گزینه گرفته و دانش آموزان به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند کمک خواهد کرد. کارآموزی، که با سازمان های مستقر در لندن هستند، برگزار در طول دوره تابستان. برای درخواست، دانش آموزان باید یک فرم تکمیل شده و یک کپی از CV به روز خود را به کسب و کار تجربه تیم ارسال. تیم پس از آن از برنامه های کاربردی کوتاه و انجام جلسات گروه با متقاضیان. در نهایت آن است تا به کارفرمایان کارآموزی ما تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهم به مصاحبه با نامزد (بازدید کنندگان) و ارائه او را / او کارآموزی. ما بازخورد بسیار مثبت از هر دو دانشجویان کارشناسی ارشد و کارفرمایان دریافت کرده اند و انتظار می رود که برنامه کارآموزی ادامه خواهد داد به محبوب باقی می ماند در میان دانش آموزان است.... [-]


کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

درجه این استاد ارائه یک چشم انداز استراتژیک در مدیریت بازاریابی، نظم و انضباط است که به طور فزاینده دیده شدن عنوان به موفقیت در دستیابی به اهداف کسب و کار بحرانی، و به عنوان یک تابع اصلی در بسیاری از سازمان ها. بسته به انتخاب شما از ماژول ها، جایزه نهایی خود را می تواند یا کارشناسی ارشد هنر (MA) و یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد). [+]

درجه این استاد ارائه یک چشم انداز استراتژیک در مدیریت بازاریابی، نظم و انضباط است که به طور فزاینده دیده شدن عنوان به موفقیت در دستیابی به اهداف کسب و کار بحرانی، و به عنوان یک تابع اصلی در بسیاری از سازمان ها. بسته به انتخاب شما از ماژول ها، جایزه نهایی خود را می تواند یا کارشناسی ارشد هنر (MA) و یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد). دانش آموزان در این دوره واجد شرایط برای بازاریابی حرفه ای را عضویت در موسسه خبره بازاریابی (CIM) و دسترسی به طیف وسیعی از برنامه های حرفه ای می باشد.... [-]


کارشناسی ارشد در خرید و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

خرید و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد نقش استراتژیک خرید و مدیریت زنجیره تامین آدرس. همچنین به بررسی تاثیر تغییرات در محیط نظارتی و سیاست، و اثر از فن آوری و تکنیک های جدید در مشکلات فعلی و آینده در زنجیره تامین. [+]

خرید و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد نقش استراتژیک خرید و مدیریت زنجیره تامین آدرس. همچنین به بررسی تاثیر تغییرات در محیط نظارتی و سیاست، و اثر از فن آوری و تکنیک های جدید در مشکلات فعلی و آینده در زنجیره تامین. طول دوره، شما دانش خود را از بهترین برنامه مدیریت عملکرد خرید و زنجیره تامین، توسعه و افزایش درک خود را از اهمیت فرایند کسب و کار و ادغام فعالیت از طریق محدوده ما از ماژول. بخش خرید و زنجیره تامین در حال گسترش، ترک فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما جذاب است در بازار کار. بسته به منافع خود و مسیر شغلی مورد نظر، شما این فرصت را به تخصص در قوانین بین المللی و یا مدیریت پروژه به عنوان بخشی از این دوره است.... [-]


کارشناسی ارشد در سیاست بین الملل اقتصادی و تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. [+]

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. اگر چه یک هسته تئوریک قوی وجود دارد، تمرکز درس این درس بسیار در کاربرد عملی تکنیک های اقتصادی به مشکلات است، و در حال توسعه توانایی برقراری ارتباط بینش است که تجزیه و تحلیل اقتصادی را تامین می کنند. یک کارفرمای بزرگ از فارغ التحصیلان اقتصاد در انگلستان - دوره است در رابطه با خدمات دولت اقتصادی (GES) ایجاد شده است. دانشگاه وستمینستر تنها دانشگاه انگلیسی به امن GES وضعیت برای یک دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد توصیه می شود. هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. همچنین به منظور ارتقاء توانایی خود را به اصول اقتصادی مرتبط در حمایت از سیاست ها و استراتژی توسعه، دوره با هدف توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط مسائل پیچیده را به مخاطبان خود، آگاهی خود را از منابع قابل توجهی از داده های اقتصادی و مالی، مشکلات در هنگام انجام ارزیابی سیاست و توانایی خود را برای خود آگاهی و گروه... [-]


ویدئو ها

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

تماس

University of Westminster, Westminster Business School

آدرس 35 Marylebone Road NW1 5LS
London لندن, England, بریتانیا
وب سایت http://www.westminster.ac.uk/wbs
تلفن +44 20 7911 5000