University of Westminster, Westminster Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

دانشگاه بوده است، و همچنان به صورت، تخیلی در شناخت نیازهای جدید و در حال توسعه ارائه مناسب برای بسیاری از بازارهای هدف خود را. دانشگاه همچنین دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. به عنوان یک محل به محل کار یا به مطالعه، ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

چشم انداز

تجربه ما ارائه می دهیم

یک محیط پر جنب و جوش یادگیری - پرورش خلاقیت و نوآوری، که توسط عمل، الهام پژوهش، تمرکز بر مناطق در سطح جهان مربوط که در آن ما اکسل.

تفاوت ما را

ما در حال ایجاد نسل بعدی از شهروندان جهانی بسیار استخدام برای شکل دادن به آینده است.

شهرت بین المللی ما

به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ارائه بیش از 300 رشته، ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

ماموریت

ما در آینده زندگی حرفه ای با شکل خواهد شد:

بودن یک محیط یادگیری متنوع، پر جنب و جوش و الهام بخش ایجاد دانشگاه وستمینستر تدریس عمل آگاهانه پیشرو و دانشگاه تحقیقاتی یک دانشگاه پاسخگو، شهری و جهانی خدمت به نیازهای جوامع مختلف تعبیه بین المللی، استخدام و سبز فکر در همه است که ما انجام می دهیم

ارزش

شجاع: ما می دانیم که بدون خطر هیچ نوآوری وجود دارد. ما به اندازه کافی به سوال ایده ها، تحریک راه های جدید تفکر، نوار دور اضافی و تمرکز بر روی آن چیزهایی که در آن ما می توانیم اکسل جسورانه است.

اتصال: ما یک تیم یکپارچه شده است. ما در مورد اعتماد، همکاری و اتصال در رشته های مختلف و در سراسر جهان می باشد.

سخاوتمندانه: ما احترام و جشن تنوع. با سخاوت روح، برای ما ارزش هوش هیجانی و همچنین دانش، قدرت دادن به یکدیگر و دانش آموزان ما را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را.

عالی: ما خواهان تعالی. ما را در درک اهمیت تفکر انتقادی، نظم و انضباط و مسئولیت، و ما انتظار داریم بالاترین استانداردهای خودمان و دانش آموزان ما.

پایدار: سبز فکر است در قلب همه ما است. هدف مشترک ما این است که این سیاره احترام و ما به شیوه های پایدار متعهد، هر دو در صحنه جهانی و در محیط کار خود ما است.

میراث ما

دانشگاه وستمینستر دارای تاریخ غنی و ارائه شده است دانش آموزان با برتری علمی، تعامل فرهنگی و غنی سازی شخصی از ابتدا خود را به عنوان پلی تکنیک موسسه در سال 1838. در اینجا شما می توانید پیدا کردن کمی بیشتر در مورد میراث منحصر به فرد ما، و سنت های تعالی که برای کمک به شکل دادن به دانشگاه امروز.

جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838) از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841) محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896) سازماندهی مسابقه اول ماراتن (در المپیک لندن) بیش از فاصله در حال حاضر سنتی 26 مایل، 385 متری (1908) ارائه دوره های درجه اول در علوم عکاسی، عکاسی، و مطالعات رسانه (1960s و 1970s) اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.

موسسه پلی تکنیک

تحت ریاست دانشمند برجسته سر جورج کیلی، موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه به منظور نشان دادن فن آوری های جدید و اختراعات را به عموم مردم ایجاد شد تاسیس شد و نقش مهمی در به عمومی شدن علم ایفا کرده است.

در سال 1841، تغییر نام را به سلطنتی پلی تکنیک موسسه که پرنس آلبرت، همسر ملکه ویکتوریا، حامی شد.

نایب السلطنه خیابان پلی تکنیک

در طول 1860s، کوینتین هاگ، یک مرد کسب و کار جوان، شروع به ارائه آموزش و پرورش ابتدایی برای برخی از فقیرترین کودکان لندن در محله های فقیرنشین کاونت گاردن. هاگ چشم انداز خود را به ارائه آموزشی، اجتماعی، ورزشی و فرصت های اجتماعی برای مردان کارگر جوان در موسسه مسیحی مردان جوان است. او 309 خیابان نایب السلطنه در سال 1882 خریداری کرد.

جدید روز و شب دوره در افراد فنی و بازرگانی برای حمایت از اقتصاد در حال گسترش لندن بزرگترین شهرستان در جهان تبدیل شد معرفی شدند.

پلی تکنیک شد عمومی در سال 1891 بودجه و دوباره نامگذاری شد خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک.

در طول دوره جنگ جهانی اول و دوم سمت تلاش های جنگ می شد، مصرف سرب در بازآموزی تعداد زیادی از سربازان معلول از بازگشت از جنگ است.

پلی تکنیک مرکزی لندن (PCL) 1970-1992

در 1960s یک طرح مهم توسعه جدید برای خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک را دیدم، تبدیل آن به یک سازمان چند سایت. یک سایت جدید در جاده Marylebone بود به خانه یک کالج از فن آوری های معماری و ساخت و ساز های پیشرفته، در حالی که یک سایت جدید دوم در کاوندیش خیابان به خانه مهندسی و علم است.

در آن زمان ساختمان های جدید تکمیل شده بود، خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک با کالج هولبورن حقوق، زبان و بازرگانی ادغام شدند شده بود به شکل پلی تکنیک مرکزی لندن (شناخته شده به عنوان PCL).

اتحادیه دانشجویان تازه شکل گرفته میزبان به چند گروه برجسته دوران، از جمله جیمی هندریکس و کرم ایفا کرده است. پینک فلوید نیز در دانشگاه پلی تکنیک در این زمان شکل گرفته است.

PCL یکی از 30 پلی تکنیک جدید تشکیل در سال 1970 بود، اعطای درجه از شورای جایزه ملی علمی.

در طول 20 سال آینده، PCL ادامه تعهد خود را به پاره وقت و آموزش شب، و پیشگام برنامه های گسترده ای از دوره های کوتاه مدت برای حرفه ای نیمه حرفه ای را که یک سال بیش از 20،000 دانش آموزان جذب شده است.

دانشگاه وستمینستر 1992- در حال حاضر

PCL وضعیت دانشگاه در سال 1992 به دست آورد، آوردن حق جایزه درجه خود را دارد و برای شرکت در تحقیقات بودجه عمومی.

دانشگاه امروز، با 22،000 دانش آموزان، بسیار بزرگتر از پیشینیان خود و به چهار دانشگاه ساخت یافته - کاوندیش، هارو، Marylebone و نایب السلطنه.

فعالیت در خارج از کشور در حال گسترش ما منجر شده است در دانشگاه در حال جایزه ملکه برای شرکت در سال 2000 در سال 2005 اعطا و دوباره.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Finance and Financial Law

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

[+]

ماژول نیز در اصلاحات مربوط به صنایع بانکداری و بیمه، تمرکز دارد. مدیریت مالی بین المللی معاصر [-]

کارشناس ارشد امور مالی، بانکداری و بیمه

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

مطالعه امور مالی، بانکداری و بیمه کارشناسی ارشد شما را قادر به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در صنعت خدمات مالی و به مطالعه بیشتر برای امتحانات موسسه حرفه ای است. این برنامه تمام وقت سال های طولانی است که برای دانشجویانی که می خواهند به کار در زمینه های مالی، خدمات مالی و بانکی، سرمایه گذاری بانکی، بانکداری خرده فروشی، بیمه، دوباره بیمه طراحی شده و بودجه به عنوان مشاور مشتری خصوصی و تجزیه و تحلیل مالی در هر دو طفره بخش های دولتی و خصوصی. [+]

در دوران پس از بحران مالی 2007-2009، بسیاری از سازمان ها در امور مالی، بانکداری و بیمه هستند دستخوش تغییرات عمده. این سازمان فعالانه به دنبال فوق لیسانس که در این زمینه ها منظم. وست دانشکده کسب و کار یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاههای انگلستان به ارائه مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی، بانکداری و بیمه است، ترک مهارت های فارغ التحصیلان ما پس از در بازار کار دنبال. مطالعه امور مالی، بانکداری و بیمه کارشناسی ارشد شما را قادر به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در صنعت خدمات مالی و به مطالعه بیشتر برای امتحانات موسسه حرفه ای است. این برنامه تمام وقت سال های طولانی است که برای دانشجویانی که می خواهند به کار در زمینه های مالی، خدمات مالی و بانکی، سرمایه گذاری بانکی، بانکداری خرده فروشی، بیمه، دوباره بیمه طراحی شده و بودجه به عنوان مشاور مشتری خصوصی و تجزیه و تحلیل مالی در هر دو طفره بخش های دولتی و خصوصی. محتوای دوره دوره طراحی شده است به شما یک درک اساسی از نقش و عملیات مالی، بانک ها و شرکت های بیمه است. این دوره توسط افراد مجرب و با تجربه تحقیقات گسترده و لینک صنعت قوی تحویل داده است. در طی مطالعات خود را، شما دانش و مهارت است که زمینه را برای یک حرفه ای موفق در بخش خدمات مالی مجموعه ای ضروری به دست آوردن، و به شما امکان دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد ما که توسعه حرفه ای خود را بعد از... [-]

کارشناس ارشد امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. [+]

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه دانش، مهارت، منافع پژوهش و چشم انداز شغلی از کسانی که کار می کنند، و یا مایل به کار در امور مالی، مدیریت خزانه و یا حسابداری. این به خصوص مفید است اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کم و یا هیچ حسابداری هستید، آن را به عنوان فرصت برای تحصیل ماژول های که این کمبود را پوشش می دهد. اگر شما عضو فارغ التحصیل از بدن حسابداری بریتانیا، و یا معادل در خارج از کشور هستند، شما ممکن است ادعا تا چهار معافیت از این کارشناسی ارشد با استفاده از اعتباربخشی قبل گواهی آموزش. این شما را قادر به تکمیل بخشی تدریس این دوره در یک ترم. این دوره است معافیت از 7 از مقالات از انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA) امتحانات. وست دانشکده کسب و کار است ACCA طلا تایید شریک یادگیری و یکی از معدود موسسات بریتانیا که در آن شما می توانید برای بسیاری از معافیت ACCA از اتمام یک دوره یک ساله واجد شرایط. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این دوره باید این فرصت را برای ورود به مسیر دروازه از انجمن حسابداران مدیریت خبره (CIMA). در تکمیل موفقیت آمیز از بررسی دروازه، دانش آموزان معافیت از 12 از 17 امتحانات CIMA به دست آورید. محتوای دوره به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد امور مالی شما دسترسی به بازارهای مالی سوئیت، که با استفاده از سیستم کامپیوتر بلومبرگ برای نظارت بر زمان واقعی جنبش های بازار مالی و روند دارند. این یک منبع در دسترس به... [-]

کارشناس ارشد سرمایه گذاری و ریسک مالی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره یک پایه نظری و عملی کامل در جنبه های کلیدی سرمایه گذاری و ریسک مالی، تحویل در یک محیط یادگیری فشرده فراهم می کند. به شما خواهد آموخت که چگونه به درخواست دانش و نظریه شما در کلاس به مشکلات دنیای واقعی پیش روی صنعت خدمات مالی بین المللی و شرکت های بزرگ جامعه مدیریت مالی به دست آورده اند. این نرم افزار عملی اصول سرمایه گذاری و ریسک یکی از نقاط قوت اصلی این برنامه است. [+]

این دوره یک پایه نظری و عملی کامل در جنبه های کلیدی سرمایه گذاری و ریسک مالی، تحویل در یک محیط یادگیری فشرده فراهم می کند. به شما خواهد آموخت که چگونه به درخواست دانش و نظریه شما در کلاس به مشکلات دنیای واقعی پیش روی صنعت خدمات مالی بین المللی و شرکت های بزرگ جامعه مدیریت مالی به دست آورده اند. این نرم افزار عملی اصول سرمایه گذاری و ریسک یکی از نقاط قوت اصلی این برنامه است. توسعه آموزش و مهارت است که با منابع موجود در بازار ارز ما سوئیت (FMS)، مجازی محیط اتاق تجارت دولت از هنر، یکپارچه شده است. از FMS با سیستم بلومبرگ، یک منبع عمده اقتصاد و بازار سرمایه اطلاعات موجود به جامعه حرفه ای مالی جهانی واسط. ارائه این منبع بلومبرگ، همراه با فرصت های توسعه حرفه ای علمی و حرفه ای دلایل اصلی که چرا دانش آموزان ما ترجیح می دهند به انتخاب این برنامه است. پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، شما واجد شرایط برای عضویت دانشجوی موسسه خبره برای اوراق بهادار و سرمایه گذاری (CISI) - یک خدمات مالی بدن حرفه ای است. برخی از مزایای شامل حضور رایگان در حوادث CPD، دسترسی به اخبار صنعت و منابع آنلاین. محتوای دوره البته در وجود از سال 1999 بوده است و همچنان به تکامل به پاسخگویی به نیازهای آموزشی در حال تغییر از سرمایه گذاری و ریسک حرفه ای امور مالی. آن را توسط دانشگاهیان واجد شرایط و حرفه ای که سال های سال در صنعت کار کرده اند... [-]

کارشناس ارشد مالی جهانی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

دوره طراحی شده است تا شما را با تخصص در امور مالی بین المللی فراهم کند و شما را قادر می سازد تا به دنبال شغلی در حرفه مالی. همانطور که به خوبی به عنوان پایه انضباطی قوی در امور مالی بین المللی، شما در رشته های دیگر هم ریشه از جمله حسابداری، روشهای کمی و اقتصاد قرعه کشی، و بنابراین قادر به کار کردن با متخصصان در سایر مناطق و یافته های حاضر و تجزیه و تحلیل برای غیر متخصصان باشد. [+]

دوره طراحی شده است تا شما را با تخصص در امور مالی بین المللی فراهم کند و شما را قادر می سازد تا به دنبال شغلی در حرفه مالی. همانطور که به خوبی به عنوان پایه انضباطی قوی در امور مالی بین المللی، شما در رشته های دیگر هم ریشه از جمله حسابداری، روشهای کمی و اقتصاد قرعه کشی، و بنابراین قادر به کار کردن با متخصصان در سایر مناطق و یافته های حاضر و تجزیه و تحلیل برای غیر متخصصان باشد. البته به مردم با هیچ دانش قبلی دقیق از امور مالی بین المللی باز است، اگر چه این مطلوب است. محتوای دوره در طول مطالعات خود را، شما امکان دسترسی به یک منبع قابل توجه در بازارهای مالی سوئیت، که با استفاده از سیستم کامپیوتر بلومبرگ برای نظارت بر زمان واقعی جنبش های بازار مالی و روند دارند. این یک منبع در دسترس به تعداد بسیار کمی دانشگاههای انگلستان یکی فراهم می کند که یک محیط آموزشی مدرن و مترقی ترکیب تئوری مالی با عمل است، و. علاوه بر این، به عنوان یک دانش آموز در این دوره شما عضویت دانش آموز را به موسسه مدیریت (CMI) و دسترسی به شبکه های حرفه ای CMI دریافت، فرصت برای حضور در حوادث و دریافت آخرین اخبار از بخش رهبری و مدیریت. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه رفتاری امور مالی این رشته نسبتا جدید و به طور فزاینده مردمی فراهم می کند که توضیحات برای تصمیم گیری های اقتصادی... [-]

کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

درجه این استاد ارائه یک چشم انداز استراتژیک در مدیریت بازاریابی، نظم و انضباط است که به طور فزاینده دیده شدن عنوان به موفقیت در دستیابی به اهداف کسب و کار بحرانی، و به عنوان یک تابع اصلی در بسیاری از سازمان ها. بسته به انتخاب شما از ماژول ها، جایزه نهایی خود را می تواند یا کارشناسی ارشد هنر (MA) و یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد). [+]

درجه این استاد ارائه یک چشم انداز استراتژیک در مدیریت بازاریابی، نظم و انضباط است که به طور فزاینده دیده شدن عنوان به موفقیت در دستیابی به اهداف کسب و کار بحرانی، و به عنوان یک تابع اصلی در بسیاری از سازمان ها. بسته به انتخاب شما از ماژول ها، جایزه نهایی خود را می تواند یا کارشناسی ارشد هنر (MA) و یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد). دانش آموزان در این دوره واجد شرایط برای بازاریابی حرفه ای را عضویت در موسسه خبره بازاریابی (CIM) و دسترسی به طیف وسیعی از برنامه های حرفه ای می باشد. محتوای دوره شما یک چشم انداز استراتژیک توسعه و گسترش درک موجود خود را از بازاریابی و ادغام آن را به یک استراتژی شرکت و ساختار. شما خواهید ظرفیت خود را برای تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار موقعیت های پیچیده و رسیدن به تصمیم گیری در دوره های مناسب عمل سنگ تیز کردن. همچنین شما می خواهد چشم انداز شغلی خود را در بازاریابی و زمینه های تجاری را بهبود بخشد. یک آخر هفته دور ترکیب سخنرانیها و کارگاه های آموزشی با فرصت های بزرگ به شبکه و رسیدن به دانشجویان خود را - برجسته برای بسیاری از دانش آموزان در تعطیلات آخر هفته های مسکونی به عنوان بخشی از این دوره سازمان یافته است. دانش آموزان در این دوره از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست البته خواندن بهره مند شوند. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه... [-]

کارشناسی ارشد در خرید و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

خرید و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد نقش استراتژیک خرید و مدیریت زنجیره تامین آدرس. همچنین به بررسی تاثیر تغییرات در محیط نظارتی و سیاست، و اثر از فن آوری و تکنیک های جدید در مشکلات فعلی و آینده در زنجیره تامین. [+]

خرید و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد نقش استراتژیک خرید و مدیریت زنجیره تامین آدرس. همچنین به بررسی تاثیر تغییرات در محیط نظارتی و سیاست، و اثر از فن آوری و تکنیک های جدید در مشکلات فعلی و آینده در زنجیره تامین. طول دوره، شما دانش خود را از بهترین برنامه مدیریت عملکرد خرید و زنجیره تامین، توسعه و افزایش درک خود را از اهمیت فرایند کسب و کار و ادغام فعالیت از طریق محدوده ما از ماژول. بخش خرید و زنجیره تامین در حال گسترش، ترک فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما جذاب است در بازار کار. بسته به منافع خود و مسیر شغلی مورد نظر، شما این فرصت را به تخصص در قوانین بین المللی و یا مدیریت پروژه به عنوان بخشی از این دوره است. محتوای دوره محدوده ما از دروس پایه و گزینه در این دوره شما مجهز با دانش تخصصی به شناسایی مشکلاتی و توسعه راه حل در هر دو خرید و زنجیره تامین گسترده تر است. استادان ما ترکیب سنتی سخنرانی با بازی برای نشان دادن تدارکات و زنجیره تامین و مذاکرات توسط سخنرانان خارجی از صنعت. برجسته برای بسیاری از دانش آموزان سفرهای و رویدادهای اجتماعی در طول دوره که فرصت برای شبکه و گسترش یادگیری خود را در محیط های جدید را فراهم سازمان یافته هستند. خوانده شده در مورد زمینه سفر اخیر به مرکز توسعه پایدار شهری زیمنس در وبلاگ ما. به عنوان بخشی از این دوره، شما این فرصت را برای به دست آوردن گواهینامه بنیاد PRINCE2 در مدیریت پروژه است.... [-]

کارشناسی ارشد در سیاست بین الملل اقتصادی و تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. [+]

این دوره نوآورانه ارائه می دهد هر دو کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد جریان می یابد. این طراحی شده است برای توسعه توانایی خود را به اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی به مسائل مربوط به سیاست و مشکلات کسب و کار، که اغلب مبهم و چند وجهی هستند. اگر چه یک هسته تئوریک قوی وجود دارد، تمرکز درس این درس بسیار در کاربرد عملی تکنیک های اقتصادی به مشکلات است، و در حال توسعه توانایی برقراری ارتباط بینش است که تجزیه و تحلیل اقتصادی را تامین می کنند. یک کارفرمای بزرگ از فارغ التحصیلان اقتصاد در انگلستان - دوره است در رابطه با خدمات دولت اقتصادی (GES) ایجاد شده است. دانشگاه وستمینستر تنها دانشگاه انگلیسی به امن GES وضعیت برای یک دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد توصیه می شود. هدف این دوره به شما با یک دانش عمیق و درک درستی از آخرین تحولات در اقتصاد فراهم کند، با تمرکز بر مهارت های عملی و توسعه مهارت های مورد نیاز توسط یک اقتصاددان کار. این است که به طور خاص در کسانی که با علاقه واقعی در استفاده از علم اقتصاد را به شرایط دنیای واقعی است. همچنین به منظور ارتقاء توانایی خود را به اصول اقتصادی مرتبط در حمایت از سیاست ها و استراتژی توسعه، دوره با هدف توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط مسائل پیچیده را به مخاطبان خود، آگاهی خود را از منابع قابل توجهی از داده های اقتصادی و مالی، مشکلات در هنگام انجام ارزیابی سیاست و توانایی خود را برای خود آگاهی و گروه... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت توسعه بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره به شما یک درک شرکت از نظریه توسعه در زمینه بین المللی با تمرکز ویژه بر اینکه چگونه تئوری را به عمل و ساخت مهارت های عملی خود را در طیف وسیعی از رشته توسعه دهد. [+]

این دوره به شما یک درک شرکت از نظریه توسعه در زمینه بین المللی با تمرکز ویژه بر اینکه چگونه تئوری را به عمل و ساخت مهارت های عملی خود را در طیف وسیعی از رشته توسعه دهد. هدف این دوره به منظور افزایش ظرفیت خود را به ارزیابی نقادانه عوامل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستند که تحت تاثیر محیط سیاست توسعه، در سطح ملی و بین المللی. در سراسر درجه این استاد، شما تکنیک های مدیریت و مهارت ها، و توانایی آنها را در یک زمینه توسعه را توسعه دهد. از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل تجربی، به شما این فرصت برای توسعه تخصص متخصص در یک جنبه خاص از مدیریت توسعه دارند. دوره طراحی شده است به شما برای یک حرفه ای در مدیریت توسعه با یک سازمان بین المللی، یک ساختار غیر دولتی و یا یک آژانس توسعه دولتی آماده کند. فارغ التحصیلان ما افسران NGO برنامه، مشاوران تجارت، مدیران پروژه، متخصصان امور مالی خرد و مشاوران توسعه می باشد. برخی از فارغ التحصیلان ما نیز راه اندازی سازمان های خیریه توسعه خود و یا اقدام به تحقیق دکترا و آموزش. محتوای دوره همکاران ما به طور منظم به فعالیت های آموزش و یادگیری عبارتند از پزشکان درست گرفته شده از سازمان های توسعه بین المللی و سازمان های غیر دولتی را تجربه کرد. یادگیری فعال و پرس و جو به رهبری یک روش یادگیری مرکزی در این دوره است. یادگیری مبتنی بر در حال مطالعه بر مطالعات موردی در دنیای واقعی با مواد پروژه رسمی... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

مدیریت پروژه کارشناسی ارشد طراحی شده است به شما تجهیز با مجموعه ای از مهارت های تست شده برای برنامه ریزی، تفویض و نظارت بر پروژه. البته به شما می دهد دانش و ابزاری برای کمک به پیاده سازی استراتژی برای تغییر، در راه پایدار، به منظور تحت تاثیر قرار پیشرفت در یک شرکت یا سازمان. همچنین شما می خواهد چارچوب حاکمیت در حال اجرا یک پروژه و نحوه رسیدگی به خطرات مرتبط یاد بگیرند. [+]

در محیط کسب و کار مدیریت پروژه موثر امروز (PM) یک تاثیر گذار جدایی ناپذیر از موفقیت است. مهارت های علاوه بر این، PM-مرتبط از قبیل برنامه ریزی، مدیریت ریسک، مدیریت کیفیت و مدیریت ارتباطات ضروری برای کنترل پروژه های به طور فزاینده پیچیده که اجازه می دهد سازمان بالا به بازار رقابتی جهانی باقی می ماند. در مدیریت پروژه کارشناسی ارشد است از بسیاری از سازمان ها به دنبال، هر دو در بخش عمومی و خصوصی. البته مناسب برای فارغ التحصیلان در کسب و کار، محاسبات و مهندسی است، با یک میل برای سازماندهی، در حال اجرا و یا شرکت در پروژه های. مدیریت پروژه کارشناسی ارشد طراحی شده است به شما تجهیز با مجموعه ای از مهارت های تست شده برای برنامه ریزی، تفویض و نظارت بر پروژه. البته به شما می دهد دانش و ابزاری برای کمک به پیاده سازی استراتژی برای تغییر، در راه پایدار، به منظور تحت تاثیر قرار پیشرفت در یک شرکت یا سازمان. همچنین شما می خواهد چارچوب حاکمیت در حال اجرا یک پروژه و نحوه رسیدگی به خطرات مرتبط یاد بگیرند. فرآیندهای مدیریت پروژه که شما را در این دوره یاد بگیرند با بدنه دانش مدیریت پروژه توسط موسسه مدیریت پروژه تراز وسط قرار دارد و به طور گسترده ای به عنوان بهترین عمل در حوزه مدیریت پروژه پذیرفته شده است. وست دانشکده کسب و کار یکی از تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاه که واجد شرایط ارائه گواهینامه PRINCE2 معتبر است. بنابراین علاوه بر این دورهء کارشناسی ارشد، شما یک فرصت... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

MA in International Economic Policy & Analysis

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

[+]

به عنوان یک کارشناسی ارشد اقتصاد، شما می توانید به جلو به چشم انداز شغلی عالی است. [-]

Ma در مدیریت بین المللی منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

دوره طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به نامزد از خارج از بریتانیا که مایل به تحصیل و یا افزایش یک حرفه ای در مدیریت منابع انسانی است که، یا ممکن است، ابعاد بین المللی. دانش آموزان طیف جالب از ماژول با تمرکز بر مدیریت منابع انسانی بین المللی شرکت های بزرگ، مدیریت کارکنان بین المللی و تجزیه و تحلیل سازمانی و توسعه مطالعه است. [+]

دوره طراحی شده است به درخواست تجدید نظر به نامزد از خارج از بریتانیا که مایل به تحصیل و یا افزایش یک حرفه ای در مدیریت منابع انسانی است که، یا ممکن است، ابعاد بین المللی. دانش آموزان طیف جالب از ماژول با تمرکز بر مدیریت منابع انسانی بین المللی شرکت های بزرگ، مدیریت کارکنان بین المللی و تجزیه و تحلیل سازمانی و توسعه مطالعه است. این استاد به طور خاص شما را قادر به ساخت یک بدن مهارت های عملی و دانش نظری در اطراف اداره سازمان در زمینه های مختلف بین المللی، به شما این امکان به دست آوردن یک منسجم، بدن تخصصی دانش مربوطه. وست دانشکده کسب و کار یک مرکز تایید شده برای موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) است و این دوره توسط CIPD به عنوان معیارهای دانش برای عضویت حرفه ای معتبر شده است. این به این معنی که هنگامی که شما به درجه در محل کار گذشته است و با توجه به شواهد CIPD عمل خود را شما را به سطح حرفه ای خبره عضویت با پیوستن و عضویت هزینه برای توسط دانشگاه پرداخت می شود به دست آورید. محتوای دوره دانش آموزان در این دوره خواهد شد به یک طیف گسترده ای از دیدگاههای معاصر در تحولات کلیدی در داخل و اطراف مدیریت بین المللی منابع انسانی و تجزیه و تحلیل سازمانی در معرض، دسترسی به طیف وسیعی از نظرات علمی و پزشک جایگزین. شما خواهید مسائل مربوطه و آنچه که این برای افراد و سازمان در سطوح محلی، ملی و بین... [-]

Ma در کسب و کار و مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره جذب دانشجو از هر گوشه ای از جهان و نشان دهنده مناطق اصلی کسب و کار بین المللی است. این ادغام دانش نظری با مهارت های شرکت عملی در یک مفهوم جهانی، و همچنین شما می دهد فرصتی برای توسعه دانش و مهارت های مدیریتی خود را به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و سازمان های بین المللی را دنبال کنند. [+]

ارتباط آسان تر، حمل و نقل بین المللی کارآمد تر، جابجایی از محصولات و خدمات، و افزایش قابل توجهی در مهاجرت اقتصادی ساخته اند مطالعه کسب و کار و مدیریت بین المللی به طور فزاینده مربوطه. این دوره جذب دانشجو از هر گوشه ای از جهان و نشان دهنده مناطق اصلی کسب و کار بین المللی است. این ادغام دانش نظری با مهارت های شرکت عملی در یک مفهوم جهانی، و همچنین شما می دهد فرصتی برای توسعه دانش و مهارت های مدیریتی خود را به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در شرکت های چند ملیتی، تجارت در خارج از کشور و سازمان های بین المللی را دنبال کنند. محتوای دوره برجسته برای بسیاری از دانشجویان سفرهای مطالعه و بازدید از شرکت در طول دوره سازماندهی شده است که یک فرصت برای شبکه و گسترش یادگیری در محیط های جدید ارائه می کنند. دانش آموزان در این دوره نیز از دسترسی آزاد به بخشی از مواد در لیست البته خواندن بهره مند شوند. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه روش تحقیق کسب و کار هدف از این ماژول به منظور توسعه دانش و مهارت فرایند تحقیق خود را و استفاده از روش های پژوهش در حوزه کسب و کار و مدیریت. تجزیه و تحلیل مالی برای مدیران در این ماژول شما در تفسیر گزارش های مالی شرکت های بزرگ تمرکز، و توسعه اعتماد به نفس و تخصص به استفاده از روشهای مالی و مفاهیم در تصمیم گیری... [-]

کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. آن را برای یک ترکیبی از دانش حاصل از پژوهش با عمل در سطح بالا خواند، اغلب بسیار خلاق، مهارت های. [+]

ارتباطات بازاریابی را پوشش می دهد در انتخاب و استفاده از ابزارهای ارتباطی اصلی در دسترس را به یک سازمان را در دستیابی به اهداف بازاریابی آن است. این کار اغلب توسط سازمان های متخصص انجام شده، و شامل هر دو تفکر استراتژیک و توسعه راه حل های خلاق. آن را برای یک ترکیبی از دانش حاصل از پژوهش با عمل در سطح بالا خواند، اغلب بسیار خلاق، مهارت های. به عنوان بخشی از این دوره، به شما این فرصت را به امتحانات برای دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال و پس از اتمام موفقیت آمیز امتحانات تبدیل به یک عضو حرفه ای از موسسه بازاریابی دیجیتال است. محتوای دوره البته تکنیک های ارتباطات بازاریابی اصلی را پوشش می دهد. آن را به شما فراهم می کند با یک پایه کافی در بازاریابی به شما را قادر به کار به راحتی با افراد درگیر در طول فرایند مدیریت بازاریابی. هدف نهایی از برگزاری این دوره به منظور ارتقاء فردی چشم انداز پیشرفت شغلی از طریق آگاهی از چگونه به درخواست یادگیری دانشگاهی به بهترین عمل ارتباطات بازاریابی. برجسته برای بسیاری از دانشجویان سفرهای مطالعه و بازدید از شرکت در طول دوره سازماندهی شده است که یک فرصت برای شبکه و گسترش یادگیری در محیط های جدید ارائه می کنند. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. سال ماژول طولانی مسائل معاصر در ارتباطات بازاریابی در این ماژول شما خواهد آمد به درک ماهیت یادگیری و چگونه می توانید بهترین یاد بگیرند. شما در... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های مدیریت عمومی شما در محیط اقتصادی سرعت در حال تغییر نیاز دارند. و همچنین به شما دانش بنیان و درک مورد نیاز برای کار به طور موثر در یک نقش مدیریتی، دوره تجزیه و تحلیل، حل مسئله و فعال تفکر مهارت های خود را توسعه دهد. به عنوان دوره پیشرفت می کند، تاکید از عملیاتی را به یک رویکرد استراتژیک تکامل می یابد. [+]

این دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های مدیریت عمومی شما در محیط اقتصادی سرعت در حال تغییر نیاز دارند. و همچنین به شما دانش بنیان و درک مورد نیاز برای کار به طور موثر در یک نقش مدیریتی، دوره تجزیه و تحلیل، حل مسئله و فعال تفکر مهارت های خود را توسعه دهد. به عنوان دوره پیشرفت می کند، تاکید از عملیاتی را به یک رویکرد استراتژیک تکامل می یابد. مطالعه کارشناسی ارشد مدیریت به شما فرصت برای به دست آوردن مهارت های بلافاصله قابل اجرا و آگاهی مدیریتی را. در حالی که یادگیری در مورد پروسه های و شیوه های دیگر سازمان ها از همسالان و تجزیه و تحلیل مطالعه موردی. محتوای دوره دانش آموزان از طریق محیط یادگیری مجازی دسترسی به ماژول خود را در سایت تخته سیاه و بهره گرفتن از مجلات فعلی و کتاب های الکترونیکی و همچنین پادکست و دیگر منابع حمایت حمایت. دانش آموزان در محل می توانید قرار ملاقات با کتابداران برای حمایت جستجوی خاص را و یا شرکت در شب و یا مهارت های مطالعه کارگاه های آموزشی روبان بلندگو است. هر دانش آموز یک معلم خصوصی دارد و ما نیز ارائه پشتیبانی اضافی برای دانش آموزان نارساخوان و غیر فعال است. دانشآموزانی که با موفقیت مدرک این استاد واجد شرایط هستند عضویت دانش آموز را به موسسه مدیریت (CMI) و دسترسی به شبکه های حرفه ای CMI، فرصت برای حضور در حوادث و دریافت آخرین اخبار از بخش رهبری و مدیریت. یک آخر هفته دور ترکیب سخنرانیها و... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ارائه می دهد ماژول جالب و چالش انگیز و گزینه های. آن را فارغ التحصیلان قصد به کار در HR کت و شلوار، و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه کار و مایل به پیشبرد حرفه خود. ساختمان در درک خود را از تئوری و عمل از تکنیک های مدیریت منابع انسانی، آن را فراهم ترکیبی اطلاع حرفه ای متمرکز و تحقیقات از اطلاعات علمی و عملی، تشویق تفکر انتقادی را در مورد روش مدیریت منابع انسانی جاری است. [+]

این دوره ارائه می دهد ماژول جالب و چالش انگیز و گزینه های. آن را فارغ التحصیلان قصد به کار در HR کت و شلوار، و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه کار و مایل به پیشبرد حرفه خود. ساختمان در درک خود را از تئوری و عمل از تکنیک های مدیریت منابع انسانی، آن را فراهم ترکیبی اطلاع حرفه ای متمرکز و تحقیقات از اطلاعات علمی و عملی، تشویق تفکر انتقادی را در مورد روش مدیریت منابع انسانی جاری است. وست مینستر مدرسه کسب و کار یک موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) مرکز تایید شده است. دوره شده است CIPD عنوان جلسه معیارهای دانش برای عضویت حرفه ای معتبر. این به این معنی که هنگامی که شما با موفقیت به شواهد مربوطه CIPD عمل خود را در محل کار نشان داده شده است، شما در سطح حرفه ای خبره عضویت به دست آورید، با پیوستن و عضویت هزینه برای توسط دانشگاه پرداخت می شود. علاوه بر این، به عنوان یک دانش آموز در این دوره شما عضویت دانش آموز را به موسسه مدیریت (CMI) و دسترسی به شبکه های حرفه ای CMI دریافت، فرصت برای حضور در حوادث و دریافت آخرین اخبار از بخش رهبری و مدیریت. محتوای دوره تاکید در کلاس درس در نظریه اختلاط، و عمل، تشخیص مشکل و انتخاب ابزار مدیریتی برای ارائه بهترین متناسب با این وضعیت است. کلاس ها اغلب به صورت کارگاه اجرا، به شما این فرصت برای به استخر تجربه خود را، و همچنین به عنوان نقاشی بر روی... [-]

ویدئو ها

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

تماس

University of Westminster, Westminster Business School

آدرس 35 Marylebone Rd
London NW1 5LS, United Kingdom
وب سایت http://www.westminster.ac.uk/wbs
تلفن +44 20 7911 5000