The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WMG بخش دانشگاهی از دانشگاه وارویک، یکی از ده دانشگاه انگلستان و عضو سازمان نخبگان راسل گروه از دانشگاه نشان بهترین در تحقیقات، آموزش و تجربه بی نظیر را با لینک با صنایع یادگیری است.

WMG توسط پروفسور کومار پروردگار Bhattacharyya در سال 1980 و از طریق تحقیق لبه برش آن، انتقال دانش موثر و آموزش تعالی تاسیس شد، منجر به عنوان یک مثال از چگونگی صنعت و دانشگاه به طور موثر می تواند با هم کار کنند.

به عنوان بزرگترین گروه تولید در اروپا و از طریق همکاری جهانی، WMG ارائه می دهد آموزش و پرورش کارشناسی ارشد بی نظیر برای بیش از 1500 دانش آموزان در سراسر جهان در هر سال. کسب و کار ما و مدیریت تمرکز دوره های کارشناسی ارشد به ویژه برای کسانی که مایل به کار در صنایع با فن آوری های مدرن طراحی شده است، به شما در مزایای بازار کار، در حالی که شما را فراهم مهارت ها و دانش برای کار در بخش های مختلف طراحی شده است.

اشغال موقعیت اساسی بین دانشگاه و صنعت، آموزش کارکنان ما همه زمینه های در موقعیت های ارشد در صنعت در حالی که طرح های پژوهشی ما به پیدا کردن راه حل برای مشکلات دنیای واقعی را قادر می سازد دانش آموزان ما از درک دست اول از مسائل پیش روی صنعت مدرن امروز به نفع اختصاص داده شده .

دوره های کارشناسی ارشد WMG

همه دوره ها توسط موسسه فنی و مهندسی مورد تایید و طراحی شده برای توسعه مدیریت و رهبری مهارت در تولید، مهندسی، خودرو، تدارکات، هوا فضا، بهداشت و درمان و بسیاری از بخش های دیگر است. آموزگار درس بسیار با یک پس زمینه در روش های تدریس نوآورانه کسب و کار و یا صنعت و کار هستند واجد شرایط برای اطمینان از دانش آموزان عملا با مطالعات خود را درگیر.

نمونه کارها ما از دوره های کارشناسی ارشد مناسب برای دانش آموزان با طیف گسترده ای از پیشینه ها و آرمان می باشد. معمولا مدرک افتخاری در یک کسب و کار، مهندسی، و یا رشته علمی مورد نیاز است، با این حال تعدادی از دوره های ما نیز مناسب برای فارغ التحصیلان رشته های دیگر از شمردن است.

 • کارشناسی ارشد سایبر امنیت و مدیریت
 • کارشناسی ارشد امنیت سایبر
 • کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک مدیریت
 • مدیریت کارشناسی ارشد کسب و کار
 • مدیریت عملیاتی کارشناسی ارشد بهداشت و درمان
 • کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی
 • کارشناسی ارشد مدیریت فناوری بین المللی
 • کارشناسی ارشد تجارت بین المللی، استراتژی و عملیات
 • کارشناسی ارشد مدیریت برای تعالی کسب و کار
 • کارشناسی ارشد برای تولید سیستم های مهندسی و مدیریت
 • برنامه کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و
 • کارشناسی ارشد مدیریت خدمات و طراحی
 • کارشناسی ارشد زنجیره تامین و مدیریت لجستیک
 • کارشناسی ارشد مهندسی خودرو پایدار

برای ورود بر روی این برنامه ها شما باید حداقل یک کلاس دوم مدرک افتخاری بریتانیا (یا معادل آن) به دست آمده. دانش آموزان از کشورهای غیر انگلیسی زبان نیز نیاز خواهد بود برای ارائه مدرک زبان انگلیسی.

اعتباربخشی دانشگاه وارویک تمام دوره های ما را مورد ارزیابی قرار می دهد. تعدادی از دوره های کارشناسی ارشد ما همچنین فرصتی است برای مجوز رسمی سازمان حرفه ای از جمله موسسه خبره خرید و تامین (CIPS)، موسسه فنی و مهندسی (IET)، موسسه صادرات (IOE) و مجوز رسمی شش سیگما کمربند سبز را داشته باشد. لطفا اطلاعات برنامه های فردی برای جزئیات بیشتر.

امکانات

WMG است آزمایشگاه و کارگاه امکانات گسترده از جمله کلاس world- تالار مهندسی و دولت از هنر، آزمایشگاه دیجیتال بین المللی که در خانه های برخی از پیشرفته ترین برنامه های تحقیقاتی و آموزش و پرورش دیجیتال در جهان است. به عنوان یک بخش، ما همیشه در حال پیشرفت و بهبود است. همکاری متعدد ما با صنعت ما را در سپتامبر 2013 به رهبری باز موسسه بین المللی محصولات و خدمات نوآوری و نگاه به آینده، ما باز خواهد شد پردیس ملی نوآوری خودرو و آکادمی WMG برای مهندسان جوان.

دانشگاه وارویک کتابخانه دارای بیش از یک میلیون عناوین چاپ شده و 16000 مجلات الکترونیکی و ارائه می دهد منابع عالی از جمله مطالعه صندلی، اتاق ساکت خواندن، اتاق مطالعه گروه ها و خوشه PC. علاوه بر این، منطقه آموزش شبکه دانشگاه فراهم می کند دانش آموزان با یک محیط یادگیری 24/7 آرام برای مطالعه انفرادی و گروهی، با مجموعه ای قابل توجه از تجهیزات و منابع چند رسانه ای. شبکه آموزش در Leamington آبگرم در نوامبر 2013 برای دانش آموزان ما زندگی خارج از محوطه دانشگاه افتتاح شد. امکانات اضافی مطالعه شامل آموزش شبکه Rootes، کارشناسی ارشد توپی، مجموعه IT خود را WMG و Wi-Fi hotspot های در طیف وسیعی از مناطق عمومی در اطراف دانشگاه.

زندگی در وارویک

دانشگاه وارویک، واقع در خود شامل دانشگاه 700 هکتار جذاب است که درست در مرکز انگلستان در مرزهای شهر کاونتری (15 دقیقه فاصله) و شهرستان Warwickshire واقع شده است. با جاده ها و حمل و نقل مناسب پیوند ها، شهر بیرمنگام (2 شهر انگلستان) است تنها 20 دقیقه دور و قطار شما را به لندن تنها در یک ساعت می باشد.

پر جنب و جوش، دانشگاه جهان وطنی (حدود یک سوم از دانش آموزان از خارج از بریتانیا می آیند با بیش از 145 ملیت در حال نشان داده) دارای طیف وسیعی از امکانات بسیار عالی است. این خدمات عبارتند از بزرگترین مرکز هنرهای خارج از لندن (ترکیب سینما، دو تئاتر، سالن کنفرانس، یک گالری هنری و سالن کنسرت 1400 صندلی). امکانات ورزشی قابل توجه استفاده می شود که برای میزبانی رویدادهای ورزشی بین المللی، اردوگاه های آموزشی و سمینارهای تیم نخبگان مربیگری حرفه ای؛ مغازه ها، بانک ها و یک سوپر مارکت کوتاه. چند ایمان دانشگاه آموزش روحانیون و اتحادیه دانشجویان به تازگی توسعه یافته با میله، طبقه رقص و غذا و نوشیدنی رسانه های متعدد است.

محل اقامت پردیس برای دانشجویان کارشناسی ارشد شامل مدرن، اتاق راحت، عمدتا EN-مجموعه، و با اینترنت با سرعت بالا و دسترسی به شبکه. خوابگاه در دلپذیر، محیط سبز واقع شده است و نزدیک به تمام امکانات در محوطه دانشگاه می باشد.

پس از مطالعات خود را

WMG است اوراق قرضه قوی با صنعت، استفاده می شود که به منظور جلب بینش در دنیای واقعی به آموزش و ایجاد یک فرهنگ یادگیری پویا. این امر منجر به فارغ التحصیلان بودن پی، پس از برای درک و تجربه دنیای کسب و کار همراه با تعالی فن آوری خود را. چندین شرکت بین المللی بازدید WMG هر سال به استخدام طور مستقیم از طریق طرح کارگماری ما - استخدام های اخیر شامل BMW، جرثقیل، TATA فن آوری، اینتل، RECKITT BENCKISER-، JLR، اپل، آی بی ام، کاترپیلار به نام اما چند. دانشگاه وارویک خدمات حرفه ای را نیز بسیار فعال و ارائه می دهد پشتیبانی عالی برای هر دو دانش آموزان فعلی و فارغ التحصیلان.

WMG یک مرکز برای تعالی پژوهش و بسیاری از دانش آموزان ما به در به دنبال تحقیقات پیشرفته در تعدادی از مناطق. زمینه های اصلی تحقیق و مشاوره ما عبارتند از E-Security، Digital Technology، Technology Hybrid Automotive؛ روباتیک؛ اطلاعات و واقعیت مجازی، تصویربرداری عصبی کاربردی، مدیریت چرخه ی محصول؛ مواد؛ پایداری؛ بهداشت و درمان Lean؛ تجسم و فرآیندهای کسب و کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Smart, Connected and Autonomous Vehicles (SCAV)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

[+]

این است که در تمام غوطه وری، هفته فشرده پوشیده شده است. ماژول توسط ماژول ارسال انتساب ارزیابی شده است.

ماژول های تدریس برای 50٪ از کارشناسی ارشد تشکیل می دهند. یک پروژه تحقیقاتی فردی بزرگ، ارائه شده در قالب یک پایان نامه حساب برای 50٪ دیگر.

این پروژه به ارزش 50٪ از نمره نهایی است و پشتیبانی از شما در توسعه مهارت های پژوهش شخصی شما.

[-]

کارشناس ارشد مهندسی پایدار خودرو (SAE)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

توسعه مهارت های طراحی و ارزیابی نسل بعدی از اثرات زیست محیطی محصولات خودرو پایین. [+]

این دوره به کسانی که مشتاق برای تبدیل شدن به مدیران تحقیق، مدیران عملیات، مهندسین ارشد و رهبران فن آوری در مناطق مهم استراتژیک برق خودرو و پایداری مناسب است. شما را به مهارت های مدیریت، آگاهی فنی داشته باشد، و چشم انداز برای ارزیابی گزینه های مختلف فن آوری در چارچوب قوانین و مصرف کننده زیست محیطی انتظارات برای کیفیت خودرو، قابلیت اطمینان، و عملکرد.

WMG دارای میراث تاسیس از تحقیقات پیشرو خودرو در همکاری نزدیک با صنعت. امکانات تجربی ما را قادر می سازد دانشگاهیان و فعالان در عرصه صنعت به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر چالش استراتژیک طراحی باتری و یکپارچه سازی، lightweighting خودرو و اعتبار های دیجیتال است.... [-]


کارشناسی ارشد در امنیت سایبر و مدیریت (CSM)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد امنیت و مدیریت سایبر است که برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری، و یا به نقش رهبری فنی و مدیریتی در یک سازمان طراحی شده [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت و امنیت سایبری برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری هستند، و یا به عنوان یکی از مهمترین نقش های فنی و یا مدیریتی در یک سازمان به شدت وابسته به داده ها و فن آوری ارتباطات اطلاعات طراحی شده است. مناسب برای آن از یک پس زمینه آموزش علوم کامپیوتر و یا فناوری اطلاعات و یا دوره های با بخش قابل توجهی از هم است. تجربه کاری نیز در نظر گرفته شود.... [-]


کارشناسی ارشد در برنامه و مدیریت پروژه (PPM)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد ما در برنامه و مدیریت پروژه است که برای کسانی که مایل به حرکت به مدیریت پروژه طراحی، چه در رشته های فنی و کسب و کار فعلی خود را، و یا به یک میدان جدید از تجربه و تخصص. [+]

ما کارشناسی ارشد مدیریت برنامه و پروژه برای کسانی که مایل به حرکت به مدیریت پروژه، هر دو در رشته های فنی و کسب و کار فعلی خود را، و یا به یک رشته جدید از تجربه و تخصص طراحی شده است.

شرکت کنندگان در این دوره می توانید یک طیف بسیار گسترده ای از زمینه های علمی و کار داشته باشد. مناسب برای آن با تجربه کار و همچنین کسانی که با پس زمینه کم و یا هیچ در کسب و کار است.

ما شما را با ارائه ... روش، ابزار، اصول و فلسفه های مدیریت پروژه موفق است. شما در مورد مدیریت منابع انسانی در پروژه ها و برنامه و همچنین مدیریت ریسک و مدیریت تغییر را یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد یک رویکرد روشمند برای مدیریت جنبه های مالی و برنامه های توسعه پروژه های. ساختار دوره: ... [-]

کارشناسی ارشد در تجارت، استراتژی و عملیات بین المللی

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد تجارت بین المللی طراحی شده است برای ارائه یک دانش و درک کاملی از مدیریت و الزامات عملیاتی لازم برای تجارت با موفقیت در بازارهای بین المللی. [+]

کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی طراحی شده است برای ارائه یک دانش و درک کاملی از مدیریت و الزامات عملیاتی لازم برای تجارت با موفقیت در بازارهای بین المللی. این برنامه به شدت در استفاده از تئوری به عمل متمرکز و چگونه مهارت های طول مطالعات خود را توسعه یافته خواهد بود به بهترین مزیت در یک محیط حرفه ای استفاده می شود.

ساختار دوره:

این دوره های مدولار است - هر دانش آموز ترکیبی از هسته و ماژول های انتخابی طول می کشد. 9 ماژول مورد مطالعه قرار گرفته و در مجموع ارزیابی شده است. ماژول های اسمی 40 ساعت شهریه کارگردانی در قالب سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی، ارائه، مطالعات موردی و یادگیری الکترونیکی تشکیل شده است. این است که در تمام غوطه وری، هفته فشرده پوشیده شده است. ماژول توسط ماژول ارسال انتساب ارزیابی شده است. ... [-]


کارشناسی ارشد در زنجیره تامین و لجستیک مدیریت (sclm)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد زنجیره تامین و مدیریت تدارکات برای توسعه بیشتر از کسانی که می خواهند به کار در تدارکات و تامین مهندسی زنجیره ای و مدیریت در سازمان تولیدی و خدماتی طراحی شده است. [+]

کارشناسی ارشد در زنجیره تامین و مدیریت لجستیک برای توسعه بیشتر از کسانی که می خواهند به کار در تدارکات و تامین زنجیره مهندسی و مدیریت در تولید و خدمات سازمان طراحی شده است.

این دوره به شما ارائه با ابزارها و تکنیک های ارزیابی، مدیریت و بهبود خدمات، فرآیندهای زنجیره عملیاتی و عرضه و تجزیه و تحلیل بازار رفتار.

شما دانش در مورد نحوه ارزیابی و مدیریت فن آوری قادر می سازد مناسب و استفاده از سیستم های برنامه ریزی منابع شرکت به منظور بهبود عملکرد عملیاتی یک کسب و کار به دست آورید. همچنین شما می خواهد دانش گسترده ای در زمینه توسعه راهبرد و طراحی توسعه.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت برای تعالی کسب و کار (MBE)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد مدیریت برای تعالی کسب و کار یک دوره کارشناسی ارشد مدرک خلاقانه طراحی شده برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به رهبران و مدیران تعالی کسب و کار در شرکت ها است. [+]

"توسعه مدیریت و فن آوری های کلیدی، از جمله رهبری، به منظور درایو تعالی در سراسر کسب و کار" کارشناس ارشد مدیریت برای تعالی کسب و کار البته درجه کارشناسی ارشد خلاقانه طراحی شده برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به رهبران و مدیران تعالی کسب و کار در شرکت ها است. مناسب برای دستاوردهای بالا که می خواهند در راه آنها در مورد مدیریت کسب و کار و مشکلات فکر می کنم چالش کشیده است.

ما با ارائه خواهد ...... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت خدمات و طراحی (SMD)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

برای رهبران و مدیران در جهت گیری خدمات صنایع و یا خدمات توابع در کسب و کار. [+]

خدمات در قلب یک پارادایم کسب و کار جدید که با فرض شرکت ایجاد ارزش در سراسر شبکه ای از تامین کنندگان. بسیاری از کسب و رانده شده است تا خود را دوباره اختراع برای دیدار با چالش های جهانی آنها به عنوان مدل کسب و کار خود را برای استفاده های تجاری را تغییر دهید. این انتقال نیاز به رهبری قوی است که می آمیزد تخصص چند رشته ای.

این دوره کارشناسی ارشد برای شما مناسب است اگر شما می خواهید به عنوان یک رهبر یا مدیر از توابع خدمات در صنایع کار می کنند. شما سیستم ها و تکنیک های مورد استفاده برای مدیریت عملکرد خدمات و ایجاد ارزش در کسب و کار در سراسر تامین کنندگان در صنعت و در فرآیندهای صنعت یاد بگیرند.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت فن آوری های بین المللی (بین المللی)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری بین المللی است که به ارائه دیدگاه های میان رشته ای در مورد مسائل کلیدی پیش روی چنین سازمان، پوشش طیف گسترده ای از موضوعات است و در کسانی که مایل به گرفتن نقش اصلی در مدیریت نوآوری و تغییرات تکنولوژیکی در یک محیط بین المللی با هدف. [+]

بسیاری از شرکت های شناخته شده در جهان (مایکروسافت، نوکیا، رولز رویس و سونی) پایه موفقیت تجاری جهانی خود را در توانایی خود را برای نوآوری و فن آوری های جدید اعمال می شود در هر دو محصولات و فرآیندها عامل.

این توانایی در حال حاضر تبدیل شدن به برای هر سازمان که مایل به نصب موفقیت آمیز در صحنه بین المللی حیاتی است. این برنامه کارشناسی ارشد طراحی شده است برای ارائه یک چشم انداز میان رشته ای در مورد مسائل کلیدی مانند سازمان مواجه، پوشش طیف وسیعی از موضوعات است و در کسانی که مایل به گرفتن نقش رهبری در مدیریت نوآوری و تغییرات تکنولوژیکی در یک محیط بین المللی با هدف.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار الکترونیکی (E-BM)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد ما در تجارت الکترونیک مدیریت شده است برای کسانی که مایل به کار به طور موثر در محیط کسب و کار الکترونیکی و مدیریت هم از تبدیل فرآیندهای کسب و کار موجود و یا ایجاد فعالیت کسب و کار الکترونیکی جدید طراحی شده است. [+]

این درجه مجهز دانش آموزان با مهارت های لازم برای آنها را قادر به عمل به طور موثر در محیط کسب و کار الکترونیکی و برای مدیریت و یا منجر یا تحول فرآیندهای کسب و کار و یا ایجاد فعالیت های کسب و کار الکترونیکی جدید موجود؛ برنامه مناسب برای فارغ التحصیلان از فن آوری اطلاعات، زمینه های مهندسی و یا علوم و همچنین دانش آموزان مدیریت با علاقه زیادی به فن آوری و چگونه می توان آن را به طور موثر استفاده برای ترویج رقابت است. این دوره تکنیک هایی برای مدیریت توسعه استراتژیک سازمان های مبتنی بر تجارت الکترونیک و فناوری های فعال تجارت الکترونیکی را فراهم می کند. دانش آموزان چگونه ارزیابی، مدیریت و بهبود عملکرد عملیاتی یک سازمان و به کار بردن مفاهیم از یکپارچه سازی سیستم به طراحی و توسعه محصولات و خدمات از طریق تجزیه و تحلیل بازار یاد بگیرند.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار مهندسی (EBM)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار مهندسی است که برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به مدیران و رهبران کسب و کار در فن آوری مبتنی بر طراحی شده است. مناسب برای کسانی که با تجربه کار و همچنین کسانی که بدون تجربه حرفه ای است. [+]

این درجه است که برای کسانی که مایل به توسعه حرفه رهبران یا مدیران در سازمان های تکنولوژی منجر طراحی شده است. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار مهندسی کلید فعالیتهای ارزش افزوده مانند تمرکز دارد: بازاریابی. محصول و فرآیند توسعه؛ عملیات، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین. و بهره برداری از فن آوری رقابتی می باشد.

مهارت ها و تکنیک های معرفی شده در این دوره را انگیزه های جدید به کسب و کار و کمک به افراد برای به دست آوردن بهترین ها را از خود، تیم خود و شرکت خود را. این دوره یک برنامه معتبر IET است و همچنین می تواند به عضویت در موسسه خبره خرید و تامین، موضوع به پروژه و انتخاب ماژول مناسب منجر شود.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی و مدیریت سیستم های تولید (msem)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

این دوره شما را با دانش تا به روز از تکنیک های ساخت و فرآیندهای علاوه برنامه های کاربردی از فن آوری و ابزار با کیفیت و تکنیک برای بهبود عملیات در سازمان فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد در تولید سیستم های مهندسی و مدیریت برای فارغ التحصیلان مهندسی علاقه مند در سیستم های تولید و مدیریت عملیات طراحی شده است.

مناسب برای مهندسان شاغل در صنعت که می خواهند به انتقال به مدیر مهندسی و همچنین مناسب برای فارغ التحصیلان با سابقه کار کم و یا هیچ است.

این دوره به شما ارائه با تا به دانش روز در مورد تکنیک های ساخت و فرآیندهای علاوه برنامه های کاربردی فن آوری و کیفیت ابزارها و تکنیک های برای بهبود عملیات در سازمان است. شما درک درستی از مفاهیم مهندسی سیستم های تولید، محصول و توسعه فرآیند را با آگاهی از مدیریت استراتژیک و عملیات توسعه.... [-]


کارشناسی ارشد در نوآوری و کارآفرینی (IAE)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

این برنامه برای افراد با و یا بدون سابقه کار، که مایل به طراحی، توسعه و اجرای خود رانده نوآوری کسب و کار در سطح جهان جهت گیری خود طراحی شده است. [+]

، طراحی، توسعه و راه اندازی کسب و کار خود نوآوری محور در سطح جهان جهت گیری خود را

طراحی شده برای...

مردم با یا بدون سابقه کار، که مایل به طراحی، توسعه و اجرای خود رانده نوآوری کسب و کار در سطح جهان جهت گیری خود را. این دوره عملا گرا را پوشش می دهد این فرایند از تولید ایده کسب و کار جدید، در حال توسعه و پالایش آنها، طراحی ساختار و راه اندازی کسب و کار. شما را به آخرین روش ها و فن آوری برای حمایت از این فرآیندهای استفاده کنید.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی امنیت سایبری (CSE)

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Coventry

کارشناسی ارشد سایبر مهندسی امنیت است که برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری طراحی شده است. [+]

کارشناس ارشد سایبر مهندسی امنیت برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری طراحی شده است.

چرا امنیت سایبر مهم است

فضای مجازی شامل شبکه ای از دستگاه های دیجیتال، مورد استفاده برای ذخیره، ویرایش و انتقال اطلاعات. جهان ما این است که به طور فزاینده ای توسط فضای مجازی شکل گرفته است. فرصت هایی برای تعامل در حال ظهور در راه، تنها با نسل های قبلی تصور می کرد. به عنوان تاثیر فضای مجازی در زندگی ما همچنان به رشد، فرد در معرض خطر امنیتی همراه است.... [-]


ویدئو ها

Student Testimonials - Full-Time MSc

Why Warwick?

تماس

Warwick Manufacturing Group

آدرس WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL Coventry, England, بریتانیا
وب سایت http://www.warwick.ac.uk/wmgmasters
تلفن +44 2476 5 22725

آدرس International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
Coventry, England, بریتانیا