توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نوآوری، خلاقیت و آموزش و پرورش مربوط به صنعت، همه فرهنگ تعاملی و پر جنب و جوش را تعریف می کنند که شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه WMG ، دانشگاه وارویک مشغول خواهید شد. ما شما را قادر به دستیابی به سطح مهارت ها و دانش می کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما تحت تاثیر کارفرمایان آینده قرار می گیرید.

ما یکی از بزرگترین گروه های دانشگاهی دانشگاه وارویک هستیم؛ یک دانشگاه به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برتر انگلستان و یکی از اعضای Russell گروه نخبه بود. به عنوان یک گروه، ما یک گروه چند رشته ای پیشرو هستیم، که اثر واقعی را از طریق مشارکت R ایجاد می کند

تحصیلات تکمیلی

با در نظر گرفتن جایگاه اساسی بین دانشگاه و صنعت، برنامه های کارشناسی ارشد ما با همان تمرکز طراحی شده اند: آموزش و پرورش که نیاز و الزامات صنعت جهانی را برآورده می کند. ما به شما فرصتی را برای کسب مدرک آموزشی با کاربرد واقعی کسب و کار و صنعت ارائه می دهیم.

کارکنان آموزشی ما کارشناسان در زمینه خود هستند؛ آنها می توانند تجارب صنعتی و زمینه های حرفه ای خود را در طول آموزش خود به کار گیرند. سخنرانان مهمان از صنعت و حکومت نیز به طور مرتب کمک می کنند، و بینش دنیای واقعی را در تجربه یادگیری شما به ارمغان می آورد.

علاوه بر این، ما یک جامعه جهانی هستیم، دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنیم تا بر برنامه های کارشناسی ارشد ما در وارویک مطالعه کنند و دیدگاه جهانی خود را افزایش دهند.

دوره های کارشناسی ارشد پنجمی را انتخاب کنید:

دوره های مدیریت

 • مدیریت بازرگانی مهندسی مکانیک
 • MSc مدیریت فناوری بین المللی
 • مدیریت لجستیک زنجیره تامین
 • مدیریت مدرک برای کسب و کار تعالی
 • برنامه کارشناسی ارشد و مدیریت پروژه

دوره های تجاری

 • کارشناسی ارشد مدیریت تجارت الکترونیکی
 • نوآوری و کارآفرینی MSc
 • کارشناسی ارشد بین المللی تجارت، استراتژی و عملیات
 • مدیریت خدمات و طراحی مدرک

دوره های خاص بخش

 • مدیریت عملیات بهداشت و درمان MSc
 • MSc Cyber ​​Security و مدیریت
 • کارشناسی ارشد مهندسی امنیت سایبر
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و مدیریت
 • کارشناسی ارشد مهندسی خودرو پایدار
 • کارشناسی ارشد هوشمند، وسایل نقلیه متصل و مستقل

دیدگاه دانشجویی

"وارویک چشم انداز کاملا جدیدی در جهان به من داده است.هنگامی که وارد شدم، تنوع افراد در WMG واقعا من را شگفت زده کرد: دانش آموزان از هر منطقه از جهان وجود داشتند و من احساس کردم که این محل بود که من بتوانم شبکه ای بسازم با رهبران آینده از سراسر جهان می دانستند که من تصمیم درستی گرفتم. "

بوتان رسول، مدیریت برنامه و مدیریت پروژه (17-17-2016)

چشم انداز آینده شغلی

WMG دارای ارتباط قوی با صنعت است که برای جلب توجه بینندگان در دنیای واقعی به آموزش و ایجاد یک فرهنگ یادگیری پویا استفاده می شود. این امر منجر به پیشرفت تحصیلی فارغ التحصیلان برای درک و تجربه دنیای کسب و کار و پیشرفت تکنولوژیکی می شود. بسیاری از فارغ التحصیلان ما پیشرفت خود را در زمینه مدیریت و نقش رهبری در صنایع مختلف ادامه داده اند. نگاهی به صفحه پروفیل های فارغ التحصیلان ما برای برخی از نمونه ها. خدمات حرفه ای دانشگاه وارویک نیز بسیار فعال است و از دانشجویان و فارغ التحصیلان فعلی پشتیبانی زیادی می کند.

یک انجمن دانشگاه پر جنب و جوش

تحصیل در یک دانشگاه دانشگاه به معنای تجربه یک احساس واقعی از جامعه و متعلق است. وارویک یک دانشگاه برنده جایزه است که در قلب انگلستان قرار دارد، در مجاورت شهر کورنتوری و واروکیکسیر است. امکانات اجتماعی، ورزشی و دانشگاهی در وارویک وسیع است؛ با سوپرمارکت ها، مغازه ها، بانک ها، رستوران ها، کافه ها، امکانات ورزشی، و بزرگترین مرکز هنر در خارج از لندن، همه در محوطه ی دانشگاه وارویک قرار دارند یا در فاصله ی چند دقیقه ای از آن قرار دارند. لندن فقط یک ساعت با قطار است، بنابراین شما می توانید از مزایای بیشتر به راحتی قادر به کشف این شهر جهان، در حالی که فرودگاه بیرمنگام تنها 20 دقیقه رانندگی است.

شرایط ورود

به منظور برآورده شدن نیازهای دانشگاهی ما باید معادل یک مدرک لیسانس درجه اول یا دوم انگلستان را بدست آورید (حداقل مدرک لیسانس 2: 2 (Hons). بعضی از دوره های ما نیاز به تحصیل خاصی در سطح مقطع کارشناسی، لطفا برای اطلاعات در مورد شرایط ورود برای هر دوره، به وب سایت ما مراجعه کنید.

اگر شما یک سخنران انگلیسی غیر مادری هستید، باید یک آزمون تست انگلیسی را همانند IELTS 6.5 ارسال کنید.

هزینه تحصیل و بودجه

برای ورود به اکتبر 2019 هزینه های تحصیل به شرح زیر است:

انگلیس / اتحادیه اروپا: 14،115 پوند

در خارج از کشور: 25870 پوند

بورس تحصیلی WMG Excellence به صورت رقابتی در دسترس است. این بورس تحصیلی دانشجویان موفق را از 25٪ تا 50٪ تخفیف هزینه تحصیل پرداخت می کند. برای اطلاعات بیشتر، واجد شرایط بودن کامل و اعمال، لطفا از صفحه وب سایت بورس تحصیلی ما دیدن کنید.

برای کسب اطالعات در مورد فرصت های مالی دیگر، لطفا از وب سایت تامین مالی WMG یا دانشگاه وارویک تحصیلات تکمیلی بازدید کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

... [+]

این است که در تمام غوطه وری، هفته فشرده پوشیده شده است. ماژول توسط ماژول ارسال انتساب ارزیابی شده است.

ماژول های تدریس برای 50٪ از کارشناسی ارشد تشکیل می دهند. یک پروژه تحقیقاتی فردی بزرگ، ارائه شده در قالب یک پایان نامه حساب برای 50٪ دیگر.

این پروژه به ارزش 50٪ از نمره نهایی است و پشتیبانی از شما در توسعه مهارت های پژوهش شخصی شما.

[-]
بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد ما در مدیریت کسب و کار مهندسی برای کسانی است که می خواهند مدیران و رهبران کسب و کار مبتنی بر فن آوری شوند. این مناسب برای کسانی است که تجربه کار و همچنین کس ... [+]

این درجه برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان رهبران و مدیران در سازمان های مدیریت فناوری طراحی شده است. کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار مهندسی تمرکز بر فعالیت های ارزش افزوده کلیدی مانند بازاریابی؛ محصول و فرآیند توسعه؛ عملیات، تدارکات و مدیریت زنجیره تامین؛ و بهره برداری از تکنولوژی رقابتی. مهارت ها و تکنیک های معرفی شده در این دوره، انگیزه جدیدی برای کسب و کارها و کمک به افراد برای به دست آوردن بهترین ها از خود، تیم و شرکت خود می دهند.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

توسعه مهارت های طراحی و ارزیابی نسل بعدی از اثرات زیست محیطی محصولات خودرو پایین. ... [+]

این دوره به کسانی که مشتاق برای تبدیل شدن به مدیران تحقیق، مدیران عملیات، مهندسین ارشد و رهبران فن آوری در مناطق مهم استراتژیک برق خودرو و پایداری مناسب است. شما را به مهارت های مدیریت، آگاهی فنی داشته باشد، و چشم انداز برای ارزیابی گزینه های مختلف فن آوری در چارچوب قوانین و مصرف کننده زیست محیطی انتظارات برای کیفیت خودرو، قابلیت اطمینان، و عملکرد.

WMG دارای میراث تاسیس از تحقیقات پیشرو خودرو در همکاری نزدیک با صنعت. امکانات تجربی ما را قادر می سازد دانشگاهیان و فعالان در عرصه صنعت به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر چالش استراتژیک طراحی باتری و یکپارچه سازی، lightweighting خودرو و اعتبار های دیجیتال است.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد در امنیت و مدیریت سایبر برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری هستند، یا به عنوان یکی از رهبران فنی و مدیریتی در یک سازمان طرا ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت و امنیت سایبری برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای سایبر امنیت هستند، یا به عنوان یکی از مهمترین نقش های فنی و مدیریتی در یک سازمان که به شدت وابسته به فناوری اطلاعات و ارتباطات است، طراحی شده است. این مناسب برای کسانی است که از دانش کامپیوتر یا فناوری اطلاعات آموزش و پرورش دوره یا دوره های آموزشی با یک جزء قابل توجه از هر دو. تجربه کاری نیز در نظر گرفته خواهد شد.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد ما در برنامه و مدیریت پروژه است که برای کسانی که مایل به حرکت به مدیریت پروژه طراحی، چه در رشته های فنی و کسب و کار فعلی خود را، و یا به یک میدان جدید از تج ... [+]

ما کارشناسی ارشد مدیریت برنامه و پروژه برای کسانی که مایل به حرکت به مدیریت پروژه، هر دو در رشته های فنی و کسب و کار فعلی خود را، و یا به یک رشته جدید از تجربه و تخصص طراحی شده است.

شرکت کنندگان در این دوره می توانید یک طیف بسیار گسترده ای از زمینه های علمی و کار داشته باشد. مناسب برای آن با تجربه کار و همچنین کسانی که با پس زمینه کم و یا هیچ در کسب و کار است.

ما شما را با ارائه ... روش، ابزار، اصول و فلسفه های مدیریت پروژه موفق است. شما در مورد مدیریت منابع انسانی در پروژه ها و برنامه و همچنین مدیریت ریسک و مدیریت تغییر را یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد یک رویکرد روشمند برای مدیریت جنبه های مالی و برنامه های توسعه پروژه های. ساختار دوره: ... [-]
بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد تجارت بین المللی طراحی شده است برای ارائه یک دانش و درک کاملی از مدیریت و الزامات عملیاتی لازم برای تجارت با موفقیت در بازارهای بین المللی. ... [+]

کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی طراحی شده است برای ارائه یک دانش و درک کاملی از مدیریت و الزامات عملیاتی لازم برای تجارت با موفقیت در بازارهای بین المللی. این برنامه به شدت در استفاده از تئوری به عمل متمرکز و چگونه مهارت های طول مطالعات خود را توسعه یافته خواهد بود به بهترین مزیت در یک محیط حرفه ای استفاده می شود.

ساختار دوره:

این دوره های مدولار است - هر دانش آموز ترکیبی از هسته و ماژول های انتخابی طول می کشد. 9 ماژول مورد مطالعه قرار گرفته و در مجموع ارزیابی شده است. ماژول های اسمی 40 ساعت شهریه کارگردانی در قالب سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی، ارائه، مطالعات موردی و یادگیری الکترونیکی تشکیل شده است. این است که در تمام غوطه وری، هفته فشرده پوشیده شده است. ماژول توسط ماژول ارسال انتساب ارزیابی شده است. ... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد زنجیره تامین و مدیریت تدارکات برای توسعه بیشتر از کسانی که می خواهند به کار در تدارکات و تامین مهندسی زنجیره ای و مدیریت در سازمان تولیدی و خدماتی طراحی شده ... [+]

کارشناسی ارشد در زنجیره تامین و مدیریت لجستیک برای توسعه بیشتر از کسانی که می خواهند به کار در تدارکات و تامین زنجیره مهندسی و مدیریت در تولید و خدمات سازمان طراحی شده است.

این دوره به شما ارائه با ابزارها و تکنیک های ارزیابی، مدیریت و بهبود خدمات، فرآیندهای زنجیره عملیاتی و عرضه و تجزیه و تحلیل بازار رفتار.

شما دانش در مورد نحوه ارزیابی و مدیریت فن آوری قادر می سازد مناسب و استفاده از سیستم های برنامه ریزی منابع شرکت به منظور بهبود عملکرد عملیاتی یک کسب و کار به دست آورید. همچنین شما می خواهد دانش گسترده ای در زمینه توسعه راهبرد و طراحی توسعه.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد مدیریت برای تعالی کسب و کار یک دوره کارشناسی ارشد مدرک خلاقانه طراحی شده برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به رهبران و مدیران تعالی کسب و کار در شرکت ه ... [+]

"توسعه مدیریت و فن آوری های کلیدی، از جمله رهبری، به منظور درایو تعالی در سراسر کسب و کار" کارشناس ارشد مدیریت برای تعالی کسب و کار البته درجه کارشناسی ارشد خلاقانه طراحی شده برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به رهبران و مدیران تعالی کسب و کار در شرکت ها است. مناسب برای دستاوردهای بالا که می خواهند در راه آنها در مورد مدیریت کسب و کار و مشکلات فکر می کنم چالش کشیده است.

ما با ارائه خواهد ...... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

برای رهبران و مدیران در جهت گیری خدمات صنایع و یا خدمات توابع در کسب و کار. ... [+]

خدمات در قلب یک پارادایم کسب و کار جدید که با فرض شرکت ایجاد ارزش در سراسر شبکه ای از تامین کنندگان. بسیاری از کسب و رانده شده است تا خود را دوباره اختراع برای دیدار با چالش های جهانی آنها به عنوان مدل کسب و کار خود را برای استفاده های تجاری را تغییر دهید. این انتقال نیاز به رهبری قوی است که می آمیزد تخصص چند رشته ای.

این دوره کارشناسی ارشد برای شما مناسب است اگر شما می خواهید به عنوان یک رهبر یا مدیر از توابع خدمات در صنایع کار می کنند. شما سیستم ها و تکنیک های مورد استفاده برای مدیریت عملکرد خدمات و ایجاد ارزش در کسب و کار در سراسر تامین کنندگان در صنعت و در فرآیندهای صنعت یاد بگیرند.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری بین المللی است که به ارائه دیدگاه های میان رشته ای در مورد مسائل کلیدی پیش روی چنین سازمان، پوشش طیف گسترده ای از موضوعات است و در کسانی که ما ... [+]

بسیاری از شرکت های شناخته شده در جهان (مایکروسافت، نوکیا، رولز رویس و سونی) پایه موفقیت تجاری جهانی خود را در توانایی خود را برای نوآوری و فن آوری های جدید اعمال می شود در هر دو محصولات و فرآیندها عامل.

این توانایی در حال حاضر تبدیل شدن به برای هر سازمان که مایل به نصب موفقیت آمیز در صحنه بین المللی حیاتی است. این برنامه کارشناسی ارشد طراحی شده است برای ارائه یک چشم انداز میان رشته ای در مورد مسائل کلیدی مانند سازمان مواجه، پوشش طیف وسیعی از موضوعات است و در کسانی که مایل به گرفتن نقش رهبری در مدیریت نوآوری و تغییرات تکنولوژیکی در یک محیط بین المللی با هدف.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

این دوره شما را با دانش تا به روز از تکنیک های ساخت و فرآیندهای علاوه برنامه های کاربردی از فن آوری و ابزار با کیفیت و تکنیک برای بهبود عملیات در سازمان فراهم می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد در تولید سیستم های مهندسی و مدیریت برای فارغ التحصیلان مهندسی علاقه مند در سیستم های تولید و مدیریت عملیات طراحی شده است.

مناسب برای مهندسان شاغل در صنعت که می خواهند به انتقال به مدیر مهندسی و همچنین مناسب برای فارغ التحصیلان با سابقه کار کم و یا هیچ است.

این دوره به شما ارائه با تا به دانش روز در مورد تکنیک های ساخت و فرآیندهای علاوه برنامه های کاربردی فن آوری و کیفیت ابزارها و تکنیک های برای بهبود عملیات در سازمان است. شما درک درستی از مفاهیم مهندسی سیستم های تولید، محصول و توسعه فرآیند را با آگاهی از مدیریت استراتژیک و عملیات توسعه.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

این برنامه برای افراد با و یا بدون سابقه کار، که مایل به طراحی، توسعه و اجرای خود رانده نوآوری کسب و کار در سطح جهان جهت گیری خود طراحی شده است. ... [+]

، طراحی، توسعه و راه اندازی کسب و کار خود نوآوری محور در سطح جهان جهت گیری خود را

طراحی شده برای...

مردم با یا بدون سابقه کار، که مایل به طراحی، توسعه و اجرای خود رانده نوآوری کسب و کار در سطح جهان جهت گیری خود را. این دوره عملا گرا را پوشش می دهد این فرایند از تولید ایده کسب و کار جدید، در حال توسعه و پالایش آنها، طراحی ساختار و راه اندازی کسب و کار. شما را به آخرین روش ها و فن آوری برای حمایت از این فرآیندهای استفاده کنید.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد ما در مدیریت کسب و کار الکترونیکی برای کسانی که مایل به کار مؤثر در محیط کسب و کار الکترونیکی و مدیریت تغییر روند فرآیندهای کسب و کار موجود و یا ایجاد فعالی ... [+]

این درجه دانش آموزان را با مهارت هایی که آنها را قادر می سازد تا به طور موثر در محیط کسب و کار الکترونیکی کار کنند و مدیریت یا هدایت یا تبدیل فرآیندهای کسب و کار موجود یا ایجاد فعالیت جدید کسب و کار الکترونیکی را فراهم می کند؛ این برنامه برای فارغ التحصیلان از فناوری اطلاعات، مهندسی و یا زمینه های علمی مناسب است و همچنین دانشجویان مدیریت با علاقه مبرم به تکنولوژی و نحوه استفاده از آن به طور موثر برای ترویج رقابت پذیری مناسب است. این دوره تکنیک هایی برای مدیریت توسعه استراتژیک سازمان های مبتنی بر تجارت الکترونیک و فناوری های فعال تجارت الکترونیکی را فراهم می کند. دانش آموزان نحوه ارزیابی، مدیریت و بهبود عملکرد عملیات یک سازمان را یاد می گیرند و مفاهیم ادغام سیستم ها را به طراحی و توسعه محصولات و خدمات از طریق تجزیه و تحلیل بازار اعمال می کنند.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

کارشناسی ارشد سایبر مهندسی امنیت است که برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری طراحی شده است. ... [+]

کارشناس ارشد سایبر مهندسی امنیت برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری طراحی شده است.

چرا امنیت سایبر مهم است

فضای مجازی شامل شبکه ای از دستگاه های دیجیتال، مورد استفاده برای ذخیره، ویرایش و انتقال اطلاعات. جهان ما این است که به طور فزاینده ای توسط فضای مجازی شکل گرفته است. فرصت هایی برای تعامل در حال ظهور در راه، تنها با نسل های قبلی تصور می کرد. به عنوان تاثیر فضای مجازی در زندگی ما همچنان به رشد، فرد در معرض خطر امنیتی همراه است.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Warwick Manufacturing Group
Address
WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL کاونتری, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 2476 5 22725
Address
International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
کاونتری, انگلستان, بریتانیا