Warwick Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Warwick Business School فقط یک مدرسه تجاری کلاس جهانی در قلب یک دانشگاه در سطح جهانی نیست. این یک مرکز کنجکاوی است که به طور مداوم وضع موجود و کسب و کار قهرمانی را به عنوان یک قدرت برای خوب کردن به چالش می کشد.

با تعادل سالم بین تئوری و عمل ، ما با توسعه آنها چه از نظر حرفه ای و چه از نظر شخصی ، مردم را دگرگون می کنیم. ما برای افرادی هستیم که از همه چیز پیرامونشان هیجان زده می شوند ، وادار به یادگیری ، سوال ، بحث و تأثیر واقعی می شوند.

دانشجویان ما از سراسر جهان برای تحصیل با ما به تحصیل می آیند و به وسیله ارزش های موسسه ما شکل می گیرند: کنجکاوی ، بی قراری ، باز بودن و تعالی. ارزشهای منحصر به فرد CORE ما یک فرهنگ یادگیری چالش برانگیز و خلاقانه را فراهم می کند که دانشجویان ما را برای موفقیت در مشاغل آینده خود آماده می کند.

اعضای هیات علمی ما تحقیقات تحولاتی را دنبال می کنند که به دنبال بحث و ایجاد تاثیر است. این تحقیق به تدریس ما کمک می کند و به ایجاد ذهن های ذهنی و کارآفرینی کمک می کند که به سازمان شما کمک می کند.

ما در محوطه دانشگاه وارویک واقع شده و دوره های مختلفی را ارائه می دهیم که شامل دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA و دکترا هستند ، در حالی که از پایگاه لندن واقع در The Shard ، ما طیف وسیعی از برنامه های MBA و اجرایی را ارائه می دهیم .

ما اولین مدرسه تجاری انگلیس هستیم که از AACSB ، EQUIS و AMBA ، و دریافت جوایز نقره آتنا SWAN برای ارتقاء برابری جنسیتی ، سه برابر پذیرفته شده ایم.

برای به روزترین دوره و اطلاعات شهریه ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید: www. WBS .ac.uk

مکان ها

کاونتری

Warwick Business School

Address
Scarman Road
CV4 7AL کاونتری, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 24 7652 4306

لندن

Address
32 London Bridge St
SE1 9SG لندن, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: