University of Leeds, School of Earth and Environment

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشکده زمین و محیط زیست خوش آمدید

اگر شما انتخاب می کنید به تحصیل در دانشکده زمین و محیط زیست به شما خواهد شد پیوستن به یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش بیشتر مدارس در کشور است. کارشناسان در مدرسه مطالعه از زمین را از هسته ی اصلی آن به جو، با تخصص های مختلف از ژئوفیزیک و فرآیندهای سطح به علوم جوی، تغییرات آب و هوا و پایداری زیست محیطی. لیدز است در واقع، یکی از تنها چند دانشگاه است که با هم زیر یک پرچم به ارمغان آورد و طیف کاملی از رشته از زمینشناسی و ژئوفیزیک، علوم زیست محیطی، هواشناسی و علوم آب و هوا، علوم اجتماعی زیست محیطی. ما همچنین یکی از بزرگترین خوشه پژوهشی زمین، دانشمندان زیست محیطی و اجتماعی در بریتانیا و بین المللی داشته باشد. تحقیقات ما در پنج موسسه مدرسه و دو مرکز ملی تحقیقات سازمان یافته است. این به این معنی ما در خط مقدم در مقابله با مسائل جهانی از قبیل تغییرات آب و هوا، انرژی، آب و توسعه پایدار باشد.

تعهد ما به سرمایه گذاری در تجربه دانش آموز با آموزش پژوهشمحور در هسته، تضمین می کند که در یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده مانند لیدز، شما را با کارکنانی که در لبه برش از تحقیقات در سراسر جهان هستند ارتباط برقرار خواهد کرد. تمرکز ما نیز در تجهیز فارغ التحصیلان ما با دانش، مهارت و تجربه برای کمک به آنها را موفق صرف نظر از مسیر شغلی. هر چه سطح خود را از مطالعه ما چیزی را برای شما:

در سطح لیسانس ما یک طیف گسترده ای از کارشناسی و کارشناسی درجه، به علاوه پیشگامانه چهار ساله دوره های کارشناسی کارشناسی ارشد با یک سال در خارج از کشور در سطح کارشناسی ارشد تدریس ما ارائه می دهیم وسیع ترین طیف وسیعی از یک سال کارشناسی ارشد حرفه ای دوره ها در منطقه موضوع ما در انگلستان در سطح تحقیقات کارشناسی ارشد می توانید از طیف گسترده ای از پروژه های هیجان انگیز را انتخاب کنید، پرداختن به مسائل شدن در تحقیقات انجام شده در یک گروه تحقیقاتی جو حمایتی.

در سال 2010 کارکنان و دانشجویان ما را به یک جدید 23 میلیون £ ساختمان با دولت از امکانات هنری برای هر دو آموزش و پژوهش نقل مکان کرد، با هم تمام آوردن گروه ها مدرسه زیر یک سقف برای اولین بار. جامعه شامل بیش از 80 هیات علمی، در حدود 50 پشتیبانی و آموزش کارکنان و بیش از 100 دانشجوی کارشناسی ارشد. اگر چه بزرگ، این مدرسه دارای نزدیک گره، جو غیررسمی و دوستانه با قوی میان رشته ای همکاری که گسترش به همکاران در دانشکده جغرافیا و در موسسه بین المللی تحسین مطالعات حمل و نقل. ما همچنین با مدارس دانشگاه از شیمی، ریاضیات، مواد، مهندسی عمران، و مهندسی معدن و مواد معدنی همکاری کنند. مدرسه همچنین دارای لینک مشترک قوی با صنعت و دولت، با دانشگاهیان تاثیر گذاری بر سیاست در طیف وسیعی از مسائل را از تغییرات آب و هوا به فوران آتشفشانی در ایسلند اخیر.

جوایز و افتخارات

لیگ دانشگاهی گاردین جداول 2016 - 7 ما در انگلستان علوم زمین و دریایی در 20 مطالعات جغرافیا و محیط زیست قرار گرفتند (به ما بصورتی پایدار و محکم در میان 10 دانشگاه برتر در کشور ارائه دوره مانند زمینشناسی و ژئوفیزیک)، و ما در یکی از بالا 5 UK دانشگاه (در کنار آکسفورد، کمبریج، بریستول و ادینبورگ) علوم زمین (20 در سراسر جهان) و در 10 صفحه برای اعتبار علمی برای علوم محیط زیست هستند در انگلستان - رتبه بندی دانشگاه های جهان QS 2015 در تعالی چارچوب تحقیق 2014 (REF) - مدرسه است رتبه بندی شده است: 5 از 44 گروه در انگلستان برای کیفیت تحقیقات کلی در سیستم زمین و علوم محیط زیست یکی از بالا 2 مراکز بریتانیا برای قدرت تحقیق و 90 درصد از تحقیقات ما تا استانداردهای عالی جهان پیشرو و بین المللی رسیده بر اساس کیفیت کلی در بالای 2 در انگلستان برای کیفیت تحقیقات ما 1 در انگلستان برای مقدار هدایت جهانی پژوهش خود

تجربه دانشجویی

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه است در مورد ساخت بیشتر از همه فرصت های موجود به شما. نه تنها این به شما کمک کند در حل و فصل به زندگی دانشگاهی و احساس بخشی جامعه مدرسه بلکه افزایش تجربه دانش آموز خود را از طریق مهارت و دانش است که شما به دست آورید.

در دانشکده زمین و محیط زیست ما یک دانش آموز افسر تجربه اختصاص داده شده که نقش آن به کمک به دانش آموزان بیشتر وقت خود را در لیدز را از طریق فراهم آوردن فرصت برای تعامل با دانش آموزان و کارکنان در مدرسه و برای برقراری ارتباط با دانش آموزان در مورد حوادث و فرصت ها.

پژوهش

دانشکده زمین و محیط زیست در دانشگاه لیدز یک نیروگاه بزرگ بین المللی تحقیقات محیط زیست است که گسترده و اثرات مثبت در جهان است که ما در آن زندگی است.

تحقیقات ما این است که ظرف پنج موسسات انجام که نشان دهنده حوزه های تحقیقاتی هسته ای ما است، اما بسیاری از کار ما متقاطع برش، مقابله با چالش های پیچیده جهانی مانند تغییرات آب و هوایی، امنیت انرژی و مدیریت خطر طبیعی است.

سطح زمین موسسه علوم موسسه علوم کاربردی موسسه ژئوفیزیک و تکتونیک موسسه آب و هوا و علوم جوی موسسه تحقیقات و توسعه پایدار

لیدز 10، ترین، هدفمند »دانشگاه فارغ التحصیل شده توسط کارفرمایان برتر انگلستان است.

در سال 2013 گزارش بالا آگهی، مکان لیدز در ده دانشگاه برتر ترین هدف قرار توسط کارفرمایان فارغ التحصیل در دوره 2012-13. طرح درجه ما ارائه هر دو دانش و مهارت های قابل انتقال موضوع خاص، امکان دسترسی به طیف وسیعی از مشاغل را از کار در صنعت نفت به گرفتن یک پست در حفاظت از محیط زیست.

بیش از 85 درصد از فارغ التحصیلان ما تضمین کار تمام وقت و یا مطالعه پس از فارغ التحصیلی. فارغ التحصیلان ما همیشه در تقاضا در میان شرکت هایی که ارزش مهارت های کار تیمی، حل مشکل، استقلال، حساب و سواد علمی.

دانشکده زمین و محیط زیست تعهد عمیق به افزایش اشتغال دانش آموز. طیف وسیعی از طرح های اشتغال ارائه می شوند، برای اطمینان از دانشجویان به بالاترین سطح از پشتیبانی در طول مطالعات خود را دریافت خواهید کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Mres آب و هوا و علوم جوی

Campus تمام وقت 12  August 2017 بریتانیا Leeds

این کارشناسی ارشد شما را در علوم فیزیکی و ریاضیات برای کار پژوهشی در آب و هوا، اتمسفر و یا علوم محیط زیست آماده کند. آن را ایده آل پل فاصله بین مطالعات کارشناسی در فیزیکی / علوم طبیعی و مهندسی، و مطالعه برای دکترا. [+]

این کارشناسی ارشد شما را در علوم فیزیکی و ریاضیات برای کار پژوهشی در آب و هوا، اتمسفر و یا علوم محیط زیست آماده کند. آن را ایده آل پل فاصله بین مطالعات کارشناسی در فیزیکی / علوم طبیعی و مهندسی، و مطالعه برای دکترا. روش دیگر، اگر شما تصمیم به ترک دانشگاه ها، مهارت های بسیار انتقال به دست آمده از این دوره می تواند به نقش پژوهش در صنعت و یا دولت منجر شود. به دست آوردن یک دید کلی گسترده ای از مشکلات فیزیکی در آب و هوا و علوم جوی، همراه با یک درک فیزیکی صدا از فرآیندهای طبیعی است. در کنار این، توسعه مهارت های بسیار قابل انتقال به انجام تحقیقات در این افراد با تاکید قوی بر روی تجزیه و تحلیل داده های کمی و مدل سازی فیزیکی و عددی. برجسته دوره: تعامل با دانشگاهیان که در خط مقدم مسائل عمده جهانی است. لیدز یک مرکز پیشرو از برتری در هر دو علم فیزیکی از آب و هوا و فضای علم، و اثرات و فرآیندهای اجتماعی و اقتصادی حاصل ... موسسه آب و هوا و علوم جوی (ICAS) مؤسسه علمی متنوع ترین بریتانیا برای تحقیقات جوی است. مرکز ملی علوم جوی (NCAS)، یکی از شش مرکز تحقیقات بودجه توسط شورای پژوهشی محیط زیست (NERC)، ارائه تحقیقات جوی هسته آن است. مرکز پریستلی جهانی تغییر آب و هوا (PICC) یک مرکز جهان پیشرو برای سیاست های مربوطه، تحقیقات آب و هوا راه حل محور مرکز قطبی نظارت و مدلسازی (CPOM) یک مرکز تحقیقاتی است که... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

اکتشاف نفت کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 24  August 2017 بریتانیا Leeds

این دو استاد در سال طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول خواهان و صنعت، تجهیز شما را با ابزار به explorationists نفتی بسیار ماهر است. هدف آن شما آماده شدن برای کلاسیک، اکتشاف معمولی و توسعه مهارت های خود را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر از اکتشاف غیر متعارف. [+]

این دو استاد در سال طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول خواهان و صنعت، تجهیز شما را با ابزار به explorationists نفتی بسیار ماهر است. هدف آن شما آماده شدن برای کلاسیک، اکتشاف معمولی و توسعه مهارت های خود را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر از اکتشاف غیر متعارف. این برنامه ادغام نقاط قوت دو دانشگاه منجر، به شما ارائه آموزش در اکتشاف نفت است که منحصر به فرد از هر دوره دیگر در سطح جهانی. دانشگاه لیدز یک دانشگاه گروه راسل تاسیس در آموزش و تعهد به تعالی سال 1904. پژوهش به رهبری، ایجاد یک محیط یادگیری پویا و باعث می شود لیدز یکی از دانشگاه های برتر انگلستان است. دانشگاه جیکوبز خصوصی، زبان انگلیسی، دانشگاه های مسکونی، مشخص شده توسط گرایش بین المللی خود و پذیرش بسیار گزینشی، بر اساس پتانسیل دانشگاهی و شخصی نامزد است. تحقیقات کلاس اول و آموزش، تنوع بین المللی و همکاری ترانس انضباطی نشانه های این دانشگاه و دولت به رسمیت شناخته است. برجسته دوره: این برنامه ترکیبی از نقاط قوت دانشگاه لیدز در ژئوفیزیک کاربردی و ساختاری است. زمین شناسی با نقاط قوت دانشگاه جیکوبز در مدل سازی سیستم های نفتی و ژئوشیمی آلی است. انجام کار میدانی رایگان در انگلستان و اتحادیه اروپا است که به طور مستقیم به یادگیری در کلاس درس شما مرتبط است. دسترسی به یک مجموعه جامع از نرم افزار استاندارد صنعت است که یادگیری خود را بالا ببرد. شرکت در کنفرانس دینامیک حوضه هیدروکربنی جیکوبز و آموختن از متخصصان در... [-]

تغییرات آب و هوایی کارشناسی ارشد و خط مشی زیست محیطی

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این ترکیبی از ماژول های کارشناسی ارشد در دانشکده زمین و محیط زیست را آموزش داده، با ماژول های اختیاری از دانشکده جغرافیا و دانشکده سیاست ها و مطالعات بین المللی. آموزش ما تساوی در آخرین تحقیقات برش، لبه و توسط کارشناسان و محققان پیشرو در جهان در مورد سیاست تغییر آب و هوا تحویل داده (به عنوان مثال نویسندگان سرب IPCC، و مشاور سرب DEFRA UK) به شما در عمق دانش و هدایت است. [+]

تغییر آب و هوا یک مسئله رو به رشد برای سیاست گذاران محیط زیست در سطح بین المللی، ملی و محلی، ملی، و همچنین برای مدیران و کارشناسان زیست محیطی در سازمان گیری دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی است. این برنامه به شما فراهم می کند با ترکیبی منحصر به فرد از آموزش بر سلامت جسمی، جنبه های اجتماعی و سیاست تغییر آب و هوا و در سیاست های زیست محیطی گسترده تر و حکومت. شما یک پایه محکم در علوم فیزیکی و اجتماعی تغییرات اقلیمی و اثرات آن، از جمله انطباق به، و کاهش، تغییر آب و هوا دریافت خواهید کرد. شما درک انتقادی از ابزارهای سیاست در دسترس برای ترویج حفاظت از محیط زیست را توسعه دهد. این ترکیبی از ماژول های کارشناسی ارشد در دانشکده زمین و محیط زیست را آموزش داده، با ماژول های اختیاری از دانشکده جغرافیا و دانشکده سیاست ها و مطالعات بین المللی. آموزش ما تساوی در آخرین تحقیقات برش، لبه و توسط کارشناسان و محققان پیشرو در جهان در مورد سیاست تغییر آب و هوا تحویل داده (به عنوان مثال نویسندگان سرب IPCC، و مشاور سرب DEFRA UK) به شما در عمق دانش و هدایت است. هیچ دانشگاه دیگری UK می توانید در همان سطح و وسعت تدریس متخصص در تغییرات آب و هوا و سیاست های زیست محیطی ارائه دهد. برجسته دوره: توسط سه نویسنده سرب از هیئت بین دولتی تغییرات آب و هوا (IPCC)، که توصیه دولت های جهان در مورد این مسئله در حال تحول و پیچیده ای از... [-]

محیط زیست و توسعه کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

البته ایده آل است اگر شما می خواهم به توسعه و یا ادامه یک حرفه ای در محیط زیست و / یا عمل توسعه، سیاست، آموزش و پژوهش است. آماده سازی شما برای کار در هر دو بخش دولتی و خصوصی، و در نهادهای محلی، ملی و بین المللی است. متناوبا، شما می تواند یک کار تحقیقات را دنبال و یا رفتن به دکترا. [+]

شما می توانید با آموزش بین رشته ای با کیفیت بالا ارائه شده، شما و کارفرمایان آینده نگر باید بر روی مسائل تمرکز که در آن نیاز برای توسعه پایدار اقتصادی و زیست محیطی و حفاظت از دیدار خواهد کرد. برای کمک به شما را در درک دیدگاه های بسیاری را در این مسائل، این استادان است که توسط موسسه تحقیقات توسعه پایدار منجر شد، گرد هم آوردن تخصص دانشگاهی از مدرسه زمین و محیط زیست، دانشکده سیاست ها و مطالعات بین المللی، و از جامعه شاغل، توسعه اقتصادی پایدار و مدیریت زیست محیطی دو چالش مهم امروز با آن مواجه جهان هستند. این دوره شما را قادر به بررسی چالش های مرتبط با دستیابی به توسعه است که سازگار با محیط زیست، اجتماعی و اقتصادی پایدار است. شما را به دانش، مهارت و تجربه عملی که شما را قادر به دستیابی به راه حل در سمت این زمینه موضعی کمک به دست آورید. البته ایده آل است اگر شما می خواهم به توسعه و یا ادامه یک حرفه ای در محیط زیست و / یا عمل توسعه، سیاست، آموزش و پژوهش است. آماده سازی شما برای کار در هر دو بخش دولتی و خصوصی، و در نهادهای محلی، ملی و بین المللی است. متناوبا، شما می تواند یک کار تحقیقات را دنبال و یا رفتن به دکترا. برجسته دوره: شما باید یک درجه زیادی از انعطاف پذیری - این معنی که شما می توانید ماژول های شما را انتخاب می کنید، شما را قادر میسازد به توسعه مدرک خود... [-]

پایداری کارشناسی ارشد و مشاوره

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این دوره راستا از نزدیک با چالش های پایداری و مهارت های است که کارفرمایان می گویند که نیاز به مقابله با این چالش ها، با تاکید قوی بر روی مهارت های پروژه می باشد. [+]

پایداری و مشاوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک زمین در محدوده گسترده ای از موضوعات پایداری فراتر از فقط مسائل زیست محیطی (از توسعه پروژه به استراتژی پایداری شرکت های بزرگ). آن را نیز به مهارت های حرفه ای شما نیاز توسعه. پایداری یک موضوع یکپارچه در سراسر آموزشی ما به جای جدا کردن عناصر زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی است. ماژول های تخصصی توسط هیات علمی، مشاوران تمرین و دیگر پزشکان تحویل داده، به شما قرار گرفتن در معرض به زندگی واقعی، مطالعات موردی بین المللی با یک درک خوب از تکنیک های مدیریت معاصر و راه حل. این دوره راستا از نزدیک با چالش های پایداری و مهارت های است که کارفرمایان می گویند که نیاز به مقابله با این چالش ها، با تاکید قوی بر روی مهارت های پروژه می باشد. برجسته دوره: البته ما صلاحیت اولین از نوع خود در انگلستان بود. در ترم اول شما می توانید یک FREE 2 روز البته زمینه اختیاری به شرق یورکشایر را انتخاب نمایید. اطلاعات در مورد مسائل مربوط به توسعه اقتصادی پایدار و مدیریت زیست محیطی در بافت جهان توسعه یافته است. یک جزء مهم از این استادان این است که شما یک پروژه مشاوره، که معمولا در قالب قرار دادن با یک سازمان حرفه ای انجام مدیریت کند. این تجربه، نقش کلیدی در توسعه شخصی و حرفه ای خود را ایفا می کند. این موسسه مورد تایید برای مدیریت زیست محیطی و ارزیابی (IEMA) برنامه گواهی دانشیار است. این به این معنی هنگامی که شما فارغ... [-]

پایداری کارشناسی ارشد و کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این دوره ایده آل است اگر شما مایل به توسعه استراتژی های شرکت های بزرگ مسئولیت و افزایش کمک های اجتماعی و زیست محیطی سازمان است. همچنین می تواند شما را به مشاغل در دولت یا سازمان های غیر دولتی منجر همکاری با، و یا تلاش برای نفوذ در عمل کسب و کار. [+]

شما را به راه است که در کسب و کار می تواند عملکرد زیست محیطی خود را بهبود و افزایش مسئولیت اجتماعی خود را بررسی کند. به دست آوردن درک خوبی پایه و انتقادی از عواملی که در شکل دادن به روابط بین کسب و کار، محیط زیست و جامعه، و درک طیف گسترده ای از چارچوب سیاست ها و طرح های مدیریت است که به مدیریت زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها مربوط است. دیدگاه های از دولت، کسب و کار و ذینفعان (مانند گروه های اجتماعی فشار و) بررسی، نقاشی بر روی تخصص محققان، پزشکان و محققان. در طول مطالعات خود را، به شما خواهد شد به طیف وسیعی از ابزارهای مدیریت معرفی و نشان داده شده که چگونه آنها را در موقعیتهای عملی اعمال می شود. هر دو از یک شرکت و همچنین یک چشم انداز اجتماعی - عوامل که به شکل موفقیت یا شکست این طرح را بررسی کند. این دوره ایده آل است اگر شما مایل به توسعه استراتژی های شرکت های بزرگ مسئولیت و افزایش کمک های اجتماعی و زیست محیطی سازمان است. همچنین می تواند شما را به مشاغل در دولت یا سازمان های غیر دولتی منجر همکاری با، و یا تلاش برای نفوذ در عمل کسب و کار. برجسته دوره: یکی از بزرگترین گروه های علمی از کارشناسان پایداری در جهان - پیشرو در زمینه مدت ده سال، به شما خواهد شد توسط کارشناسان برجسته از موسسه تحقیقات و توسعه پایدار (SRI) تدریس می شود. منحصر به فرد در بیرون از... [-]

کارشناسی ارشد زمین شناسی ساختاری با ژئوفیزیک

Campus تمام وقت 12  August 2017 بریتانیا Leeds

این برنامه کاربردی تنها کارشناسی ارشد زمین شناسی ساختاری در انگلستان است. این برنامه های آموزشی پیشرفته در کاربرد عملی زمین شناسی ساختمانی، آماده سازی شما یا برای اشتغال در صنایع هیدروکربنی یا معدن و یا برای مطالعه کارشناسی ارشد (دکتری). [+]

این برنامه کاربردی تنها کارشناسی ارشد زمین شناسی ساختاری در انگلستان است. این برنامه های آموزشی پیشرفته در کاربرد عملی زمین شناسی ساختمانی، آماده سازی شما یا برای اشتغال در صنایع هیدروکربنی یا معدن و یا برای مطالعه کارشناسی ارشد (دکتری). شما یک مهارت دست آوردن ترکیب تکنیک های ساختاری پیشرفته و تفسیر داده های لرزه ای، درک درستی از سیستم های سازه ای در زمان و مکان، و قدردانی از هر دو محدودیت زمین شناسی و ژئوفیزیک تفسیر لرزه ای و مدل سازی. این اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از ترکیبی از تکنیک های ساختاری و ژئوفیزیک برای حل مشکلات زمین شناسی. به عنوان یک مترجم لرزه قادر شما قادر خواهید بود برای مشارکت در نقش صنعت از یک روز. آموزش ما این است که تحقیقات، با لینک مستقیم به تحقیقات کاربردی فعال است. شما با طیف وسیعی از پژوهش و صنعت کارشناسان، و همچنین از طریق کارگاه های آموزشی صنعت منجر تدریس می شود. لینک صنعت قوی از ویژگی های این برنامه است. برجسته دوره: تنها استادان زمین شناسی ساختاری در انگلستان اعمال می شود، به شما ارائه یک مسیر به هر دو صنعت یا دکترا. بر خلاف دیگر دوره های علوم زمین نفتی / سنگ معدن در انگلستان، که تنها شما با آموزش گسترده در تمام جنبه های نفتی و زمین شناسی سنگ فراهم می کند. در لیدز، اعمال مهارت های خود را، ابزار و دانش در زمین شناسی ساختمانی و تکتونیک به تنظیمات اکتشاف، مجموعههای داده و مشکلات. تمرکز اصلی این استادان در... [-]

کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این دوره متمرکز آموزش یک ساله در زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیک افراد مربوط به شما برای تمرین حرفه ای در زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیک آماده فراهم می کند مهندسی. [+]

این دوره متمرکز آموزش یک ساله در زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیک افراد مربوط به شما برای تمرین حرفه ای در زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیک آماده فراهم می کند مهندسی. به شما می دهد یک پایه در استفاده از اصول زمین شناسی به طیف گسترده ای از زمینه مهندسی راه و ساختمان و معدن. مطالعه زمین شناسی مهندسی شما را با فرصت های شغلی بسیار عالی به عنوان یک نتیجه از آموزش دانشگاهی کالیبر بالا، و همچنین توسعه مهارت های قوی از نظر فکری هم انتقادی است و مستقل و کار تیم را فراهم کند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما بپیوندید شرکت های مشاوره زیست محیطی و مهندسین مشاور، در حالی که دیگران در رفتن به دوره دکترا. مهندسی زمین شناسان زمین شناسان مهندسی در سراسر جهان یافت می شوند کار بر روی طیف گسترده ای از مشکلات، از پایه و اساس و طراحی معدن به ارزیابی خطر لرزه ای و لغزش. درک خود را از چگونه آب های زیرزمینی و آلاینده از طریق زمین سفر ممکن است در طراحی و ساخت و ساز امن حفاری و محل دفع زباله تأثیر می گذارد. آنها با استفاده از نقشه برداری زمین شناسی و ژئومورفولوژی به شناسایی خطرات زمین شناسی و اجازه می دهد برای توسعه امن است. درک خود را از زمین و چگونه آن را در پاسخ به بارهای استاتیک و دینامیک می تواند مکان و طراحی سازه های مهندسی ایمن و پایدار تحت تاثیر قرار. این حیاتی است که ما طراحی و ساخت به شیوه ای امن، سازگار... [-]

کارشناسی ارشد ژئوفیزیک اکتشافی

Campus تمام وقت 12  August 2017 بریتانیا Leeds

این دوره آماده شما را به کشتی سوار در یک حرفه ای در ژئوفیزیک اکتشاف منابع، محیط زیست و مهندسی می باشد. در حال اجرا برای بیش از 50 سال است به خوبی تثبیت و است ارتباط قوی به صنعت. آن را به شما فراهم می کند با طیف گسترده ای از مهارت های عملی با پشتیبانی درک نظری است که مجهز شما را به تبدیل شدن به یک حرفه ای در زمینه انتخاب کنید. همچنین شما می خواهد یک پروژه منحصر به فرد چهار ماه با یک شرکت خارجی و یا موسسه در دفاتر خود انجام، بیشتر در ارتباط و اغلب. [+]

ژئوفیزیک مطالعه از راه دور از زمین از طریق روش های فیزیکی است - اصولا تجزیه و تحلیل داده های لرزه ای، بلکه استفاده از وزن، روش های مغناطیسی، الکترومغناطیسی و الکتریکی. این یک عنصر کلیدی از تجزیه و تحلیل زمین شناسی نفت، گاز و اکتشاف مواد معدنی و یا برای ارزیابی زیست محیطی و مهندسی است. این دوره آماده شما را به کشتی سوار در یک حرفه ای در ژئوفیزیک اکتشاف منابع، محیط زیست و مهندسی می باشد. در حال اجرا برای بیش از 50 سال است به خوبی تثبیت و است ارتباط قوی به صنعت. آن را به شما فراهم می کند با طیف گسترده ای از مهارت های عملی با پشتیبانی درک نظری است که مجهز شما را به تبدیل شدن به یک حرفه ای در زمینه انتخاب کنید. همچنین شما می خواهد یک پروژه منحصر به فرد چهار ماه با یک شرکت خارجی و یا موسسه در دفاتر خود انجام، بیشتر در ارتباط و اغلب. تقاضا برای متخصصین ژئوفیزیک همچنان به صورت بالا و این برنامه به خوبی تثبیت دارای سابقه فوق العاده خوب از قرار دادن کار برای هر دو UK / اتحادیه اروپا و دانشجویان خارج از کشور. برجسته دوره: شبکه با انرژی، کسب ژئوفیزیک، پردازش و شرکت های نرم افزاری، که مراجعه به طور منظم به تعامل و جذب دانش آموزان ما. انجام یک پروژه منحصر به فرد چهار ماه، عمدتا در ارتباط با یک شرکت خارجی و یا موسسه و اغلب در دفاتر خود. دسترسی به مجموعه کامپیوتر ما دولت از هنر... [-]