University of Westminster - Faculty of Social Sciences and Humanities

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی است که در ساختمان تاریخی خیابان نایب السلطنه ما، در قلب لندن پایان غرب و ارائه می دهد یک محیط یادگیری پویا و پر جنب و جوش برای الهام بخشی و تحریک نسل بعدی از شهروندان جهانی است.

FSSH1

از زبان به جرم شناسی، سیاست به تاریخ، زبان انگلیسی به فرهنگ بصری، جامعه شناسی به ترجمه، ما به رخ کشیدن طیف متنوعی هنوز منسجم از فعالیت های علمی. ما متمایز در ترکیب دقت علمی با برنامه های عملی است، و ما افتخار در تاریخ 180 ساله ما از ارائه آموزش برای همه. کارکنان ما در سطح بین المللی برای تحقیق و به اشتراک گذاری تجربیات و علاقه خود را با دانش آموزان ما و شرکای دیگر به طوری که برای رویارویی با چالش های زمان ما و به جهان زندگی می کنیم در یک مکان بهتر شناخته شده است.

ما با ارائه فرصت های زیادی برای دانش آموزان به مطالعه در خارج از کشور، به یادگیری زبان های خارجی و به ترکیب مطالعات علمی با سابقه کار از طریق دادن و کارآموزی.

FSSH3

علوم اجتماعی و علوم انسانی در اینجا در وست مینستر در خط مقدم از یادگیری با هر اندازه گیری. ما به رخ کشیدن دوره با 100٪ رضایت دانشجویان و رشته های که تحقیقات در میان بالاترین در این کشور امتیاز. ما یک هیات علمی در قلب لندن، افتخار تنوع ما، بین المللی و انترناسیونالیسم.

در مورد دانشگاه وستمینستر

دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

FSSH2

شهرت بین المللی ما

به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

میراث دانشگاه

جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

  • اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838)
  • از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841)
  • محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896)
  • اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی
  • اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA روابط بین الملل

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره به شما یک چارچوب نوآورانه، منظم و فکری به چالش کشیدن برای مطالعه مسائل و دیدگاه در روابط بین المللی ارائه می دهد. شما جنبه های مختلف نظم و سیاست های بین المللی، از جمله پویایی روابط بین المللی قدرت اجتماعی و سیاسی و درگیری، و دولت سازی در نظر بگیرند. [+]

این دوره به شما یک چارچوب نوآورانه، منظم و فکری به چالش کشیدن برای مطالعه مسائل و دیدگاه در روابط بین المللی ارائه می دهد. شما جنبه های مختلف نظم و سیاست های بین المللی، از جمله پویایی روابط بین المللی قدرت اجتماعی و سیاسی و درگیری، و دولت سازی در نظر بگیرند. این عناوین نسبتا در رابطه با فرآیندهای دولتی، سیاسی و اجتماعی مورد مطالعه، و در زمینه های مختلف پیوستگی تاریخی، ناپیوستگی و تضاد. دروس پایه پایان نامه و روش تحقیق شما راهنمایی تحت نظارت و آموزش روش تحقیق (از طریق یک سری از کارگاه روش تحقیق، القاء پایان نامه ها و سمینارها کنفرانس و جلسات نظارت پایان نامه های فردی) دریافت به شما آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را بر روی موضوع تحقیق موافقت کردند. شما آغاز خواهد شد شناسایی منافع پایان نامه خود را در آغاز مطالعات خود را، که شما قادر خواهید بود به بحث در مورد ایده های خود را با آموزگار مختلف که ممکن است شما را نسبت به مصرف ماژول گزینه مناسب است که مطالعات تحقیقاتی خود را در آینده پشتیبانی مستقیم. این ماژول باید آن را بعد از اتمام تمام ماژول های دیگر، و یا همزمان با ماژول ها در ترم دوم گرفته می شود. روابط بین الملل: فراتر از روابط بین الملل؟ این ماژول تجزیه و تحلیل تئوری و عمل در به محتوای بین المللی به ارزش ها و آرمان های جهانی امروز. قسمت اول تجزیه و تحلیل دو اصل مرکزی واقع گرایی داشته زیر سوال آمده است: منافع ملی و حاکمیت است. قسمت دوم از حقوق فرد در حوزه بین المللی در نظر، با تمرکز بر کمک های بشردوستانه و حقوق بشر است. بخش سوم آثار تاثیر شیوه های جدید بین المللی به گسترش دموکراسی، و بخش چهارم تجزیه و تحلیل تحولات اخیر در عدالت بین المللی و قانون است. بخش پنجم که آیا یک بازیگر سیاسی جدید جهانی در حال ظهور است - جامعه مدنی جهانی - که می تواند بین المللی / تقسیم داخلی غلبه بر. روابط بین الملل: دیدگاه نظری نمودار این ماژول توسعه روابط بین الملل (IR) به عنوان یک رشته دانشگاهی، محل دیدگاه های نظری غالب در زمینه های تاریخی و سیاسی آنان است. کشور مستقل - موضوع اصلی تحلیل چگونگی طیف گسترده ای از نظریه تغییرات در موضوع نظریه روابط بین الملل است. آن را در نقش تئوری در IR، توسعه تاریخی از نظم و انضباط به نظر می رسد، و با تمرکز بر نظریه های رقیب. هدف این دوره تا شما را با بحث غنی در رشته آشنا و به شما اجازه ذهن خود را تا مورد انتخاب خود را از نظریه هاست. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک کلاس اول یا درجه دوم بالا افتخارات کلاس یا معادل آن در علوم اجتماعی و یا علوم انسانی؛ شایستگی های معادل از خارج از کشور خوش آمدید. درخواست شما باید توسط یک مرجع در notepaper نهادی شده توسط یک دانشگاهی با توانایی های خود را آشنا نوشته شده پشتیبانی می شود. برنامه های کاربردی از نامزدهای بالغ استقبال می شود. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره کلی IELTS 6.5 و 5.5 نیاز در نوشتن، گوش دادن، خواندن و صحبت کردن یا معادل آن. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط این دوره شما را با مهارت های متعدد کلیدی و دانش است که شما را برای آینده کاری خود را در انواع زمینه های مختلف آماده فراهم می کند. فارغ التحصیلان ما پست در بخش های مختلف دولت ملی و بین المللی و سازمان های نگه دارید. بسیاری از افراد هم در رفته به مطالعه برای دکترای در وزارت و در دانشگاه های دیگر در سراسر جهان. [-]

آموزش کارشناسی ارشد زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره شما فراهم می کند با ترکیبی متخصص از مطالعه علمی نظری و برنامه عملی و مهارت های توسعه قوی در آموزش زبان انگلیسی. این برنامه های آموزشی پیشرفته برای حرفه ای ها TESOL، و به بررسی آخرین تحولات در روش TESOL و مسائل مربوط به. [+]

این دوره شما فراهم می کند با ترکیبی متخصص از مطالعه علمی نظری و برنامه عملی و مهارت های توسعه قوی در آموزش زبان انگلیسی. این برنامه های آموزشی پیشرفته برای حرفه ای ها TESOL، و به بررسی آخرین تحولات در روش TESOL و مسائل مربوط به. شما را به مهارت های عملی و حرفه ای درگیر در TESOL توسعه، همراه با توانایی تجزیه و تحلیل و اعمال دیدگاه های نظری به شرایط عملی است. البته شما را قادر به توسعه مهارت های خود را در استدلال، سنتز و بیان انتقادی از مسائل TESOL، و اعمال آنها را در زمینه های مختلف تدریس. همچنین شما می خواهد منظور افزایش مهارت های پیشرفته خود را از پژوهش، ارائه و تجزیه و تحلیل در زمینه های TESOL. پرورش توسعه و مهارت های حرفه ای در حال انجام در دنبال بیشتر تحقیقات مستقل از جنبه های مهم این دوره، شما را قادر میسازد تا سهم کامل به توسعه حرفه ای در منطقه متخصص خود را است. محتوای دوره این دوره شامل سه ماژول هسته و طیف وسیعی از ماژول گزینه. زبان و یادگیری: توضیحات و هسته ای تجزیه و تحلیل ماژول معرفی در عمق اکتشاف از مفاهیم اصلی در شرح و تجزیه و تحلیل زبان و یادگیری زبان، با اشاره خاص به آموزش زبان انگلیسی و فراگیری زبان دوم. تحولات جاری در آموزش زبان ماژول هسته به بررسی طیف گسترده ای از عمل در حال حاضر و تحولات، از جمله مهارت ارتباطی در آموزش و یادگیری زبان، روش تدریس زبان، و مهارت های گسسته و یکپارچه شده است. پایان نامه ماژول هسته سوم است. دروس پایه تحولات جاری در آموزش زبان شما خواهید عمل در حال حاضر و تحولات در آموزش زبان، از جمله مهارت ارتباطی در آموزش زبان را بررسی کند. در طول این ماژول شما طیف وسیعی از مسائل موضعی در آموزش و یادگیری زبان، از جمله پوشش: محتوا و زبان یادگیری یکپارچه؛ تفاوت های فردی در یادگیری زبان؛ زبان برای مقاصد خاص؛ مختاری فراگیر و آموزش استراتژی. روش؛ پردازش neurolinguistic و هوش چندگانه؛ مهارت های درس و زبان واقعی؛ و زبان معلم و برنامه درسی ملی است. پایان نامه این ماژول اولیه تحقیقات مهارت های یک طیف وسیعی از موضوعات، از جمله پوشش: بررسی و ارزیابی ارتباط از منابع علمی؛ مسائل در طرح پژوهش، از جمله شناسایی زمینه مطالعه؛ برنامه ریزی، اجرا و ضبط پژوهش؛ مسئولیت محقق و نقش سرپرست؛ و نوشتن است. کار بعدی شما انجام خواهد شد خودکار با پشتیبانی از نظارت انجام شود. زبان و یادگیری: توصیف و تحلیل این ماژول به معرفی و تشویق می کند در عمق اکتشاف از مفاهیم اصلی در شرح و تجزیه و تحلیل زبان، با اشاره خاص به آموزش زبان انگلیسی. ماژول همچنین به معرفی و تشویق می کند در عمق اکتشاف از مفاهیم اصلی در یادگیری زبان، با اشاره خاص به فراگیری زبان دوم و پیامدهای از این مفاهیم برای معلم زبان. ماژول به دو واحد، برای اولین بار در توضیحات و تجزیه و تحلیل زبان، و دوم در یادگیری زبان تقسیم شده است. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب یا معادل آن. اگر شما درجه اول خود را از یک دانشگاه در انگلستان دریافت نمی کند، شما به طور معمول نیاز به گرفتن امتحان IELTS (یا معادل آن) و نمره 6.5 به طور کلی با حداقل 6 در هر جزء. مشاغل مرتبط البته شما را قادر به پیشرفت های قابل توجهی به عنوان پزشکان آموزش زبان انگلیسی پیشرفته و مدیران در انواع نظام های آموزشی ملی، منطقه ای و فرهنگی است. شما را به آموزش و آماده سازی به سهم قابل توجهی به عنوان مربیان، مدیران و پژوهشگران است. [-]

انرژی کارشناسی ارشد و تغییرات زیست محیطی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

انرژی و محیط زیست تغییر MA درجه میان رشته ای است که ترکیبی از روابط بین الملل، حقوق، تجارت و مطالعات پایداری است. به این ترتیب آن یک بررسی جامع از امنیت انرژی، بازارهای انرژی و تغییرات آب و هوا را از دیدگاه جهانی، منطقه ای و محلی فراهم می کند. [+]

انرژی و محیط زیست تغییر MA درجه میان رشته ای است که ترکیبی از روابط بین الملل، حقوق، تجارت و مطالعات پایداری است. به این ترتیب آن یک بررسی جامع از امنیت انرژی، بازارهای انرژی و تغییرات آب و هوا را از دیدگاه جهانی، منطقه ای و محلی فراهم می کند. درجه مجهز به دانش آموزان دانش از چارچوب فکری کلیدی و مسائل حیاتی است. البته یک رویکرد جامع به پویایی حاکم انرژی انتقال به یک رابطه اقتصاد کم کربن ارائه می دهد. دانشجویان ملزم به تکمیل پنج دروس پایه به هم پیوسته و ممکن است یک ماژول گزینه انتخاب کنید. دوره ترکیبی از تخصص از: دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی وست دانشکده کسب و کار دانشکده معماری و محیط ساخته شده این دوره در تمام وقت و پاره وقت حالت با هر دو ماه سپتامبر و یا مصرف ژانویه تحویل داده است. دروس پایه سیاست جهانی انرژی و تغییرات زیست محیطی این ماژول با هدف ارزیابی ارتباط مباحث معاصر در روابط بین المللی و اقتصاد سیاسی را به مطالعه امنیت انرژی، بازارهای انرژی و تغییرات آب و هوا. این تاریخ سیاسی مورد سیستم های انرژی مدرن و نقش دولت ها و شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی بررسی می کند. علاوه بر این، نقش نهادهای جهانی و تاثیر آن بر فعل و انفعال بین امنیت انرژی، بازارهای انرژی و تغییرات آب و هوایی به بررسی. این موشکافی مسائل را که زیر بنای بحث کلیدی در منطقه انرژی و تغییرات آب و هوا، مانند توسعه، محدودیتهای رشد، شفافیت، پایداری و نقش جامعه مدنی است. ماژول همچنین انتقادی ارزیابی روش های استاندارد به موضوع امنیت انرژی با تمرکز بر مشکل فقر انرژی و انعطاف پذیری. ابعاد منطقه امنیت انرژی از آنجا که 2000s به چشم انداز جهانی انرژی که شکل در دو دهه آخر قرن بیستم شده است با توجه به تغییرات عمده جغرافیای سیاسی و جغرافیایی اقتصادی تغییر، ظهور بازیکنان جدید در بخش انرژی و پیشرفت های تکنولوژیک. هدف از این ماژول به تجزیه و تحلیل تاثیر این تحولات در امنیت انرژی تولید کلید و کشورهای مصرف کننده بود. آن را این مشکلات با توجه به تغییرات و تداوم در فرایندهای تصمیم گیری از بازیگران دولتی و غیر دولتی تجزیه و تحلیل. کشورهایی که تحت پوشش عبارتند از آمریکا، اتحادیه اروپا، قدرت رو به افزایش میانه، روسیه و مطالعات موردی خاص از شرق میانه، آسیای مرکزی و کشورهای جنوب صحرای آفریقا. بین المللی انرژی و قانون تغییر آب و هوا این ماژول طراحی شده است به معرفی دانش آموزان به اصول حقوق بین المللی مربوط به توسعه و استفاده از منابع انرژی است. برای این منظور، درس به بررسی تکامل اصول مربوط به حاکمیت دائمی بر منابع طبیعی، 'مشترک' منابع و منابع خارج از مناطق صلاحیت ملی است. این شامل در نظر گرفتن اصول حقوقی بین المللی مربوطه مربوط به منابع نفت و گاز، استفاده از منابع آب در تولید انرژی، انرژی های تجدیدپذیر و انرژی هسته ای. البته تا به توجه خاص به تکامل چارچوب حقوقی بین المللی در کاهش تغییرات آب و هوایی و تاثیر آن بر قانون بین المللی انرژی و سیاست. این دوره همچنین به بررسی تاثیر دیگر اصول حقوق بین المللی در بخش انرژی، مانند اصول مربوط به حقوق بین الملل محیط زیست، سرمایه گذاری خارجی و قانون تجارت و حقوق بشر است. استراتژی و سیاست: انرژی و پایداری تمرکز این ماژول بر اقتصاد است انرژی و، به ویژه، در مورد نقش بازار در رانندگی سیاست انرژی و استراتژی در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت. این بخش شامل موضوعات مختلف نظری و تجربی مربوط به تقاضای انرژی، برق و انرژی قیمت، نفوذ ابزارهای مالی در عملیات بازار و اهمیت بانک ها و موسسات مالی برای کمک های مالی از پروژه های انرژی. نیمه اول از ماژول خواهد شد تعدادی از موضوعات کلیدی و مسائل مفهومی اکتشاف. این عبارتند از: تجزیه و تحلیل از ساختار و عملکرد نفت، گاز، زغال سنگ، بازار برق و انرژی های تجدید پذیر و مسائل مربوط به کشف قیمت، تجارت کربن، مالیات سبز و یارانه؛ نقش بانک ها و منابع جایگزین تامین مالی برای پروژه های نفت و گاز؛ اکتشاف از روش ها برای مدل سازی و پیش بینی عرضه، تقاضا و قیمت انرژی و انرژی مشتقات. در نیمه دوم از این ماژول تمرکز عملی، با جلسات توسط سخنرانان مهمان کشیده شده از طیف وسیعی از شرکت های انرژی منجر، انرژی های تجدیدپذیر شرکت و یا از سیاست فکر می کنم تانک. این را به شکل کارگاه مشارکتی کوتاه کاوش مطالعات موردی در استراتژی انرژی و پایداری است. تغییرات زیست محیطی و انتقال به یک جامعه کم کربن این ماژول چارچوبی برای تحلیل و شکل دادن به انتقال به یک جامعه کم کربن معرفی می کند. ایده های اصلی نوآوری دگرگون، سیستمهای اجتماعی فنی و انتقال پایداری. ساختمان ها، حمل و نقل و شبکه های انرژی محلی - آنها در رابطه با کلید عرصه استفاده نهایی از سیستم انرژی پرداخته شده است. توجه به حکومت و سیاست جنبه چند سطحی از انتقال فنی-اجتماعی داده شده است. شرایط پذیرش درجه افتخارات خوب، یعنی یک کلاس اول و یا دوم بالا مدرک افتخاری یا معادل آن در رشته علوم اجتماعی (سیاست، حقوق، جغرافیا، تاریخ، جامعه شناسی، مطالعات توسعه) یا اقتصاد و یا مطالعات کسب و کار. متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیست مورد نیاز خواهد بود به ارائه مدرک شایستگی به زبان انگلیسی. این به طور معمول به شکل یک نمره IELTS حداقل 6.5 خواهد شد. برنامه های کاربردی نیاز به توسط هر یک مرجع علمی نوشته شده در دانشگاه حروف، سر و یا، در مورد نامزدها در اشتغال پشتیبانی می شود، توسط یک مرجع از کارفرما اخیر با توانایی های متقاضی و کیفیت های دیگر آشنا. نامزد خواهد شد بر اساس یک برنامه کاربردی همراه با شواهد مستند از ملاقات با شرایط فوق اعتراف کرد. در برخی موارد ممکن است برای رهبر دوره به مصاحبه بالقوه دانش آموزان چه در شخص و یا از طریق تلفن یا اسکایپ است لازم باشد. برنامه های کاربردی از نامزدهای نیمه حرفه ای را استقبال می شود. نامزدها در حال انتظار نمی رود به تجربه قبلی در انرژی و یا بخش های مرتبط. [-]

ترجمه و تفسیر کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

چینی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی و یا اسپانیایی: ترجمه کتبی و شفاهی MA به زبان مادری و غیر بومی از زبان انگلیسی، زبان انگلیسی را همراه با هر یک از زبان های زیر باز است. البته شما را با آموزش های حرفه ای با هدف ترجمه بازارهای ارائه، ساخت و ساز در مهارت های زبانی موجود خود را به توسعه یک حرفه ای در این بخش. [+]

چینی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی و یا اسپانیایی: ترجمه کتبی و شفاهی MA به زبان مادری و غیر بومی از زبان انگلیسی، زبان انگلیسی را همراه با هر یک از زبان های زیر باز است. البته شما را با آموزش های حرفه ای با هدف ترجمه بازارهای ارائه، ساخت و ساز در مهارت های زبانی موجود خود را به توسعه یک حرفه ای در این بخش. دوره شامل ترجمه و همچنین کنفرانس و خدمات عمومی تفسیر بین یک زبان اصلی (چینی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی) و انگلیسی ،. شما خواهد آموخت که چگونه به تحقیق موضوعات تخصصی برای ترجمه حرفه ای و اهداف تفسیر و ترجمه خود را و مهارت های تفسیر سنگ تیز کردن توسط عمل گسترده، استفاده از بینش برگرفته از مطالعه زبان شناسی و ترجمه و نظریه تفسیر و همچنین از عملکرد حرفه ای. شما یک ترجمه یا پروژه شفاهی یا یک پایان نامه تحقیقاتی کامل است. همچنین شما می خواهد قادر به از طیف وسیعی از ماژول گزینه ای است که، برای مثال، شما معرفی به سمعی و بصری، ترجمه، ارتباطات بین فرهنگی، و یا جامعه شناسی زبان، و یا شما را قادر به دست آوردن دانش کار زبان دیگری برای مقاصد ترجمه را انتخاب کنید. شما می توانید از طیف گسترده ای ما از منابع، از جمله مجموعه ای وسیع از حجم و مواد الکترونیکی در کتابخانه ما، یک آزمایشگاه زبان دولت از هنر و امکانات تفسیر گسترده بهره مند خواهد بود، و منابع اضافی از طریق مجازی دانشگاه در دسترس ساخته شده آموزش محیط زیست. کارکنان آموزش ما شامل استادان تمام وقت و پاره وقت، همه با تخصص در ترجمه و در دیگر زمینه متخصص. شما اختصاص داده خواهد شد و یک معلم خصوصی راهنمایی های تحصیلی توسط تیم دوره داده می شود. محتوای دوره تاکید دوره در آموزش های عملی در ترجمه، در حال توسعه مهارت های خود را به یک سطح بالا و یادگیری در مورد محیط های حرفه ای است. اگر شما یک زبان مادری از زبان انگلیسی هستند، ماژول ترجمه خود را هر دو ترجمه نهادی و فنی از فرانسه، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی به زبان انگلیسی باشد. اگر شما زبان مادری چینی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی، یا اسپانیایی، ماژول ترجمه خود را خواهد ترجمه نهادی از و به زبان مادری خود را پوشش (معمولا به عنوان خود را 'اولین' یا زبان اصلی، نامیده می شود). همچنین شما می خواهد کنفرانس و شفاهی خدمات عمومی مطالعه و یادگیری مهارت های مرتبط جدید را از طریق ماژول گزینه. همچنین شما می خواهد پایان نامه کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیق و یا کارشناسی ارشد ترجمه و یا پروژه شفاهی کامل است. مطالعات خود را بیشتر با تفسیر جلسات به طور منظم به رهبری دانشجویان تمرین و کنفرانس ها ساختگی، ارائه یادگیری تلفیقی در حال توسعه حرفه ای خود را، سخنرانی در این هفته در مفاهیم و اصول ترجمه نظری و تفسیر، کارگاه های آموزشی مقدماتی به طیف وسیعی از ابزار حافظه ترجمه، و مهمان پشتیبانی سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط سخنرانان خارجی از صنعت و نهادهای بین المللی. دروس پایه تفسیر کنفرانس این ماژول به شما معرفی تفسیر در حالات کنفرانس رسمی در حالت متوالی و به طور همزمان. پس از مقدمه به مهارت های پیشرفته در تمرکز، حافظه، تجزیه و تحلیل پیام و توجه تقسیم، به شما خواهد آموخت یادداشت برداری روش در انتقال پی در پی، و شما ترجمه نگاه و همچنین تفسیر در غرفه تمرین. تفسیر خدمات عمومی این ماژول به شما معرفی خدمات عمومی تفسیر در زمینه های سلامت و قانون است. زیر معرفی هدفمند به مناطق موضوع و موضوعات تحت پوشش، شما خدمات عمومی تمرین تفسیر در شرایط شبیه سازی شده. زبان اصلی ترجمه رسمی و سازمانی (به زبان اول خود را) شما می توانید به متون متخصص از نوع شما انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به در زمینه حرفه ای معرفی شده است. این موسسات بین المللی و دولت، و همچنین زمینه های اقتصاد، امور مالی، کسب و کار، سیاست و قانون را پوشش میدهد. زبان اصلی ترجمه متون فنی (زبان انگلیسی زبان مادری تنها) شما می توانید به طیف گسترده ای از متون متخصص مربوط به تکنولوژی و علم از نوع شما انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به در زمینه حرفه ای معرفی شده است. زبان دوم ترجمه رسمی و سازمانی (زبان مادری از چینی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی و یا اسپانیایی ONLY) این ماژول از ماژول زبان اصلی تنها در آن شما خواهد شد به زبان انگلیسی ترجمه به عنوان زبان دوم برای مقاصد اطلاعات متفاوت است. MA پروژه تفسیر و یا پروژه ترجمه میلی آمپر و یا پایان نامه کارشناسی ارشد 15،000 کلمات، که هدف آن کمک به شما در منعکس و درخواست مدل های نظری به عمل خود را به عنوان یک مترجم کارآموز - تفسیر پروژه MA قطعه طولانی کار 12،000 است. گزارش بازتاب ورود به سیستم فرایند یادگیری خود را در طول MA، تجزیه و تحلیل خطا از مجموعه ای از سه سخنرانی شما در طول سال تفسیر و تجزیه و تحلیل گفتمانی از یکی از این سخنرانی: این پروژه به سه بخش تقسیم شده است. آماده سازی برای این پروژه خواهد شد در یک سری از کارگاه در طول سال ارائه شده است. ترجمه شده 8،000 کلمه در مورد یک موضوع از انتخاب شما، همراه با مقدمه و مجموعه ای از حاشیه نویسی در چالش ترجمه درگیر - روش دیگر، شما می توانید یک پروژه ترجمه MA، یک 6000 است. آماده سازی برای نوشتن مقدمه و حاشیه نویسی خواهد شد توسط یک سری از سخنرانی در طول دوره ارائه شده است. شما همچنین می توانید به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید. این تکه ای از تحقیقات علمی است، 12000 - 15000 کلمات طولانی، در translation- یا موضوع مربوط تفسیر. در آماده سازی برای نوشتن پایان نامه خود را، شما روش تحقیق به طور منظم و کار در حال پیشرفت جلسات شرکت کنند. صرف نظر از انتخاب خود را از پروژه و یا پایان نامه، شما همچنین می خواهد نظارت فرد دریافت خواهید کرد. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان این دوره رفتن به توسعه فرصت های شغلی به عنوان مستقل و مترجمان در خانه در بخش شرکت ها و در سازمان های ملی و بین المللی، و یا به عنوان مترجم آزاد، سردبیران و مصححان، subtitlers، اصطلاح، مدیران پروژه، ترجمه، و متخصصان در ابزار ترجمه. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک درجه اول، اگر چه زبان شناسان بالغ بدون مدرک اما با تجربه کافی در ترجمه و / یا شفاهی دعوت به اعمال می شود. شما مسلط خواهد شد نیاز نوشته شده و صحبت به زبان انگلیسی و، اگر انگلیسی زبان خود را برای اولین بار، یک نمره IELTS 6.5 کلی (با 7 در صحبت کردن) یا معادل آن است. همه متقاضیان در آزمون ورودی متشکل از اجزای شفاهی و کتبی. متقاضیان موفق ترین خواهد نیاز IELTS ملاقات کرد زمانی که آنها برنامه خود را ارسال کنید به عنوان مهارت های عالی زبان انگلیسی اساسا مهم است. بسیار مهم است که تمامی متقاضیان که به زبان انگلیسی به عنوان زبان اول خود را ندارند ارائه جزئیات روشن در فرم درخواست خود را از شرایط انگلیسی زبان آنها به دست آورد و / یا تاریخ زمانی که آنها را در نظر گرفتن آزمون IELTS خود را. [-]

روابط بین المللی کارشناسی ارشد و سیاست دموکراتیک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در روابط بین الملل و دموکرات، سیاست به درک عمیق و جامع پیشرفته از نیروهای شکل دادن به دولت، مناسبات بین دولت و سیاست جهانی فراهم می کند. نقاشی بر روی تفاسیر کلیدی نظری سیاست دموکراتیک، پروب البته به اصول مختلف تفکر دموکراتیک (اعم از کثرت گرایی و جامعه مدنی به مساوات طلبی و حقوق بشر) ... [+]

کارشناسی ارشد در روابط بین الملل و دموکرات، سیاست به درک عمیق و جامع پیشرفته از نیروهای شکل دادن به دولت، مناسبات بین دولت و سیاست جهانی فراهم می کند. نقاشی بر روی تفاسیر کلیدی نظری سیاست دموکراتیک، پروب البته به اصول مختلف تفکر دموکراتیک (اعم از کثرت گرایی و جامعه مدنی به مساوات طلبی و حقوق بشر)، و به بررسی فعل و انفعال بین تئوری و عمل در دموکراسی های قدیمی و جدید و در فرآیندهای جهانی حکومت. آیا دموکراسی یک مفهوم محدود به جهان از جوامع ملی جغرافیایی-محدود؟ آیا دموکراسی هنوز قدرت در جهان جهانی را محدود کنیم؟ چگونه سیاست دموکراتیک در برابر پیچیدگی کار کند؟ با بالا بردن و بررسی چنین سوالاتی دوره به بررسی تغییر و بحث و مجادله درک دموکراسی در اندیشه معاصر و همچنین کاربرد آن در حوزه بین المللی در جهان به طور فزاینده پیچیده است. دروس پایه سیاست دموکراتیک: مباحثات و مسائل اصلی ماژول به بررسی مسائل کلیدی و بحث های سیاسی دموکراتیک. آن را بر روی 20 افکار دمکراتیک قرن تمرکز دارد و مورد بحث که چگونه ایده های کلیدی دموکراتیک / آرمانها تفسیر شده است و دوباره تفسیر برای رسیدگی به روند غالب و تغییرات در جوامع دموکراتیک است. ماژول شناسایی برخی از چالش های مقابله با تئوری و عمل دموکراتیک، و به بررسی تفاوت بین دموکراسی قدیمی و جدید. در طول ماژول تاکید ویژه است به پویایی نهاد دموکراتیک و تجدید دموکراتیک داده شده است. پایان نامه و روش های پژوهشی شما راهنمایی تحت نظارت و آموزش روش تحقیق (از طریق یک سری از کارگاه روش تحقیق، القاء پایان نامه ها و سمینارها کنفرانس و جلسات نظارت پایان نامه های فردی) دریافت به شما آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را بر روی موضوع تحقیق موافقت کردند. شما آغاز خواهد شد شناسایی منافع پایان نامه خود را در آغاز مطالعات خود را، که شما قادر خواهید بود به بحث در مورد ایده های خود را با آموزگار مختلف که ممکن است شما را نسبت به مصرف ماژول گزینه مناسب است که مطالعات تحقیقاتی خود را در آینده پشتیبانی مستقیم. این ماژول باید آن را بعد از اتمام تمام ماژول های دیگر، و یا همزمان با ماژول ها در ترم دوم گرفته می شود. سیاست پیچیدگی GLOBAL: بازاندیشی حکومت، قدرت و آژانس این ماژول به شما معرفی به چارچوب ها و شیوه های از سیاست پیچیدگی جهانی، از بحث هایی که باعث شده اند، و راه است که درک پیچیدگی را توسعه داده اند نظری، به خصوص در 1990s و 2000s. تاکید بر چارچوبهای مفهومی مستقر در اثرات سیستم درک در زندگی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و چگونه این ما را قادر به تجدید نظر حکومت دموکراتیک، قدرت و آژانس قرار داده است. در حالی که تمرکز بر چارچوبهای مفهومی، این ماژول نیز با پیچیدگی در رویکردهای جدید به سیاست منعکس درگیر، و سهامداران خارجی ورودی به ماژول ارائه (برای مثال، بنیاد بازار اجتماعی، دموی، شبکه دولت های محلی و سیاست خارجی مرکز). شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک کلاس اول یا درجه دوم بالا افتخارات کلاس یا معادل آن در علوم اجتماعی و یا علوم انسانی؛ شایستگی های معادل از خارج از کشور خوش آمدید. درخواست شما باید توسط یک مرجع در notepaper نهادی شده توسط یک دانشگاهی با توانایی های خود را آشنا نوشته شده پشتیبانی می شود. برنامه های کاربردی از نامزدهای بالغ استقبال می شود. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره کلی IELTS 6.5 و 5.5 نیاز در نوشتن، گوش دادن، خواندن و صحبت کردن یا معادل آن. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی presessional اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط این دوره شما را با مهارت های متعدد کلیدی و دانش است که شما را برای آینده کاری خود را در انواع زمینه های مختلف آماده فراهم می کند. فارغ التحصیلان ما پست در بخش های مختلف دولت ملی و بین المللی و سازمان های نگه دارید. بسیاری از افراد هم در رفته به مطالعه برای دکترای در وزارت و در دانشگاه های دیگر در سراسر جهان. [-]

موزه ها کارشناسی ارشد، گالری ها و فرهنگ معاصر

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره به نظر می رسد در راه است که موزه ها، گالری و دیگر نهادهای فرهنگی در حال تغییر به پاسخگویی به نیازهای قرن 21st. دورهی کارشناسی ارشد شده است برای دانش آموزان که مایل به عنوان موزه داران، سازمان دهندگان هنر، موزه مدیران فرهنگی و حرفه ای و دیگر که می خواهند بدانند که چگونه این به ویژه در موسسات مسائل معاصر مواجه کار طراحی شده است. [+]

این دوره به نظر می رسد در راه است که موزه ها، گالری و دیگر نهادهای فرهنگی در حال تغییر به پاسخگویی به نیازهای قرن 21st. دورهی کارشناسی ارشد شده است برای دانش آموزان که مایل به عنوان موزه داران، سازمان دهندگان هنر، موزه مدیران فرهنگی و حرفه ای و دیگر که می خواهند بدانند که چگونه این به ویژه در موسسات مسائل معاصر مواجه کار طراحی شده است. آن را در تغییر نقش ارائه فرهنگی و اینکه چگونه سازمان ها، جشنواره ها و سازمان های انعطاف پذیر شکل، خانه، صندوق به نظر می رسد، و فرهنگ انتشار امروز. این دوره همچنین به شما می دهد فرصت را به خودتان غوطه ور در بحث های معاصر در مورد شیوه های کار در موسسات فرهنگی و زمینه تغییر که در آن سازمان به کار گیرند. دوره کنسانتره در عملکرد حرفه ای و شما از نزدیک با نهادهایی مانند تیت بریتانیا و موزه لندن کار می کنند، و انجام مطالعات موردی به پروژه های خلاق توسط سازمان های مختلف به عنوان موزه ویکتوریا و آلبرت اجرا، گالری مستقل کوچکتر و جشنواره مستقر در لندن و سازمان های هنر. کلاس ها خارج از سایت در سایر موسسات آموزش داده، و درگیر حرفه ای از بخش تا آنجا که ممکن است به شما یک درک از مسائل حرفه ای و یک درگیری نزدیک در محل کار است. محتوای دوره شما خواهید مسائل کلیدی و تم در موزه ها و گالری بخش بررسی، اکتشاف و این که چگونه این با نه تنها در تئوری، بلکه بر اساس یک روز به روز توسط موسسات پیشرو پرداخته است. شما در مورد چالش های موزه ها و گالری، چگونه آنها را مقابله با آنها و چگونه آنها را در حال توسعه شیوه های ابتکاری در رابطه با مجموعه ها، نمایشگاه ها و مخاطبان خود را یاد بگیرند. به عنوان مثال، جلسات رسیدگی چگونه نهادهای استفاده از منابع اینترنتی برای یادگیری و به ترویج مجموعه های خود، رویکردهای جدید به درک مخاطبان هنر، و همکاری بین سازمان هنرهای خلاق و موزه ها. به دست آوردن دانش حرفه ای بخش مهمی از دوره است و شما را تشویق خواهد به یک درگیری نزدیک با موسسات از طریق کارآموزی، دوره های کار آموزی و پروژه ها. این دوره نیز طراحی شده به منظور تسهیل دانش آموزانی که در حال حاضر در اشتغال و حرفه ای در نهادهای فرهنگی هستند. پروژه های کار حرفه ای و یا کارآموزی را می توان مورد استفاده قرار گیرد به جای ماژول در این دوره، به عنوان واحد مطالعه خاص، به طوری که تجربه کاری خود را می توانید به درجه کمک می کند. این دوره در کنار فرهنگ بصری MA و سهام ماژول با این و با دیگر فدراسیون های در وزارت آموزش داده تدریس، به شما ارائه یک زمینه نظری گسترده ای است که می توانید جنبه های گسترده از هنر را پوشش میدهد. تیم آموزش موزه داران، موزه و گالری حرفه ای، و همچنین دانشمندان و هنرمندان خوب است. روش های تدریس شامل سمینارها، آموزش، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی، همراه با، مطالعه دانش آموز به کارگردانی مستقل است. این دوره تاکید قوی بر روی یادگیری حرفه ای، و شما را تشویق به انجام دادن حرفه ای و کارآموزی. روش های ارزیابی شامل دوره (مقالات، ارائه شفاهی و گزارش پروژه حرفه ای) و همچنین به عنوان نهایی پایان نامه 10-12،000 کلمه. هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه مسائل جاری در موزه و گالری مطالعات این ماژول معرفی دانش آموزان به مسائل جاری که توسط حرفه ای و مسائل که موسسات خود روبرو هستند بحث شده است. آنها از تغییر نقش سازمان ها به عنوان نهادهای دولتی و چه مسئولیت های خود محدوده، به کار در یک اقتصاد پس از رکود اقتصادی که در آن بودجه عمومی به کاهش، به اخلاق حمایت از بخش خصوصی است. این مسائل موضعی مانند فراگیری و دسترسی به سازمان به مخاطبان معلول و چگونه موزه با ادعای برای بازگشت از آثار باستانی به کشورهای دیگر مقابله پرداخت. ماژول اطراف مذاکرات از موزه و گالری حرفه ای با گروه های خواندن اضافی که در آن دانش آموزان راه مسائل در مجلات حرفه ای مورد بحث مقابله با ساختار. این یک ماژول هسته ای است که همه دانش آموزان آن را به عنوان پوشش می دهد دانش ضروری برای MA را است. پایان نامه این قطعه طولانی کار تحقیق یک فرصت برای شما به دنبال یک موضوع مورد علاقه فرد است، و از طریق مطالعه فردی و نظارت کارگردانی انجام شده است. ماژول همچنین شامل تهیه یک طرح بررسی دقیق. این کارگاه های آموزشی مقدماتی تمرکز بر مهارت های پژوهش های مرتبط، به دنبال آموزش فرد با سرپرست خود تشکیل شده است. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول مورد نیاز خواهد بود به یک درجه اول خوب یا معادل آن. برنامه های کاربردی از نامزدهای بالغ با تجربه اثبات کار مربوطه و مدارک حرفه ای مرتبط استقبال می شود. در این موارد، شما ممکن است نیاز به انجام یک آزمون ورودی نوشته شده در قالب یک مقاله کوتاه 1،500 کلمه، و همچنین ممکن است لازم باشد برای جمع آوری یک نمونه کارها تجربه کاری (متشکل از نظریه ها، شرح شغل و غیره). اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارید، با حداقل 6.5 در هر یک از عناصر دیگر. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان مهارت مجبور به کار در انواع موقعیت در بخش فرهنگ، از جمله در پست متصدی، مشاور، هنر و رسانه استراتژیست و مشاوران، افسران بودجه و یا آموزش و پرورش و تفسیر افسران. [-]

هنر و فرهنگ بصری کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این چند رشته ای، بصری البته مبتنی بر تئوری است که در اطراف این باور است که سواد بصری و تاثیر اشکال بصری تفکر و در حال حاضر کار نقش قابل توجهی در جامعه نهادینه شود. البته به شما معرفی طیف وسیعی از بحث های تاریخی و معاصر که اطلاع نظریه و عمل از فرهنگ بصری، و شما را قادر می سازد به منظور توسعه یک چارچوب مفهومی که در آن به بررسی نقش ... [+]

این چند رشته ای، بصری البته مبتنی بر تئوری است که در اطراف این باور است که سواد بصری و تاثیر اشکال بصری تفکر و در حال حاضر کار نقش قابل توجهی در جامعه نهادینه شود. البته به شما معرفی طیف وسیعی از بحث های تاریخی و معاصر که اطلاع نظریه و عمل از فرهنگ بصری، و شما را قادر می سازد به منظور توسعه یک چارچوب مفهومی که در آن به بررسی نقش هنرهای تجسمی، و دیگر اشکال تولید بصری، در معاصر جامعه و فرهنگ. شما مهارت های پژوهش خلاقانه و حرفه ای، مانند توانایی به کار از نمایشگاه ها، آثار هنری و بایگانی سازمانی، قادر به چارچوب های مختلف هنری و مفهومی عمل به دست آوردن. محتوای دوره این کارشناسی ارشد تعادل مباحث تاریخی و نظری در زمینه مطالعات فرهنگ دیداری با بازجویی دقیق از شیوه های فرهنگی سراسر طیف وسیعی از موضوعات، از جمله: فعالیت و سیاست مردمی؛ هنرهای تجسمی معاصر، سرمایه داری و فرهنگ؛ جهانی شدن و فناوری رسانه های جدید؛ نهادها و آرشیو خود را؛ و در فرهنگ مادی شهرستان. این دوره همچنین بر نهادهای فرهنگی و منابع فکری از مرکز لندن تساوی، و ایجاد کرده است اطلاعات تماس با گالری های دیگر و سازمان برای دادن کار. دروس پایه پایان نامه این قطعه طولانی کار تحقیق یک فرصت برای شما به دنبال یک موضوع مورد علاقه فرد است، و از طریق مطالعه فردی و نظارت کارگردانی انجام شده است. ماژول همچنین شامل تهیه یک طرح بررسی دقیق. روش پژوهش: دانش، حافظه فرهنگی، آرشیو و پژوهش این مقدمه ای بر روش تحقیق درگیر با مفاهیم مهم از دانش در علوم انسانی، از طریق همکاری های بین رشته ادبیات، بصری، مواد، و فرهنگ فضایی، و آنها را درک می شوند، تفسیر، و بسیج. برجسته سوالات مطرح شده توسط گفتمان معرفت شناسی، حافظه، آرشیو، و خود تحقیق، ماژول کنسانتره بر روی لینک پیچیده بین: اشکال آلی و فنی از حافظه؛ نهادهای فرهنگی دولتی و خصوصی دانش، حافظه و هویت؛ و جمع آوری اطلاعات، بازیابی، و تجزیه و تحلیل. دیدگاه های نظری و انتقادی این ماژول به شما معرفی به مباحث نظری که به حوزه مطالعات فرهنگ بصری، از جمله در نظر گرفتن سیاست های نمایندگی، تولید مثل از تصاویر، دریافت مخاطب، مرد و نگاه زن، و گفتمان «دیگری» کمک کرده است. همچنین شما می خواهد در یک آزمون از راه هایی که نظریه ها و اشیاء هر یک از دیگر تشکیل می دهند تمرکز می کنند. فرهنگ بصری: DISPLAY تولید و گفتمان این ماژول یک مقدمه به تاریخ و نظریه فرهنگ بصری فراهم می کند. دیدگاه های فلسفی و نظری استفاده می شود برای کشف چشم انداز به عنوان یک فرایند اجتماعی و فرهنگی، تحقیق در مورد راه هایی که معانی دیده می شود به کاوش هستند، ساخته شده و رقابت در ساخت و ساز، صفحه نمایش و گفتمانی است. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک درجه اول خوب در یک منطقه مربوطه مانند تاریخ هنر، مطالعات فرهنگی، هنرهای زیبا و یا طراحی، انگلیسی، تاریخ، رسانه ها و ارتباطات، معماری و کسب و کار مطالعات،. شما ممکن است برای مصاحبه دعوت شده، و یا برای ارائه کار قبلی نوشته شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 با 7.0 در نوشتن (یا معادل آن) نیاز دارید، و خواسته خواهد شد که به ارائه از کار قبلی نوشته شده exampled. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط دانش آموختگان خواهد شد برای نقش در صنایع خلاق، از جمله موزه و گالری کار، آموزش، اداره هنر و بازاریابی مجهز، و یا می تواند به مطالعه بیشتر به سطح دکترا را دنبال کنند. این دوره همچنین مناسب برای تمرین هنرمندان که مایل به پیشبرد تحقیقات خود را. [-]

کارشناسی ارشد TESOL و نوشتن خلاق

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

البته شما فراهم می کند با ترکیبی منحصر به فرد از مطالعه نظری علمی، کاربرد عملی قوی، و توسعه مهارت در تدریس زبان انگلیسی است. است تمرکز ویژه بر استفاده از نوشتن خلاق در کلاس درس به عنوان یک بخش قابل توجهی از نمونه کارها خود را از مهارت به عنوان یک معلم وجود دارد. [+]

البته شما فراهم می کند با ترکیبی منحصر به فرد از مطالعه نظری علمی، کاربرد عملی قوی، و توسعه مهارت در تدریس زبان انگلیسی است. است تمرکز ویژه بر استفاده از نوشتن خلاق در کلاس درس به عنوان یک بخش قابل توجهی از نمونه کارها خود را از مهارت به عنوان یک معلم وجود دارد. محتوای دوره متحرک متشکل از پنج دروس پایه (از جمله پایان نامه) و یک ماژول اختیاری نوشتن خلاق، و هر دو تمام وقت و پاره وقت ارائه شده است. دانشجویان تمام وقت مطالعه 180 واحد در سال تحصیلی، در حالی که پاره وقت دانش آموزان به طور معمول 180 کامل اعتبارات در دو سال تحصیلی. روش های تدریس شامل هفتگی سخنرانی دو ساعته، آموزش، سمینارها، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی، همراه با مستقل، مطالعه دانش آموز است. ماژول پایان نامه شامل کارگاه های اولیه با تمرکز بر مهارت های تحقیقات مربوطه و پس از آموزش های منحصر به فرد با سرپرست خود را. ارزیابی از طریق دوره در قالب مقالات، گزارش ها، ارائه شفاهی و اوراق بهادار نوشتن خلاق، و همچنین به عنوان نهایی پایان نامه 15،000 کلمه. هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه تحولات جاری در آموزش زبان شما خواهید عمل در حال حاضر و تحولات در آموزش زبان، از جمله مهارت ارتباطی در آموزش زبان را بررسی کند. در طول این ماژول شما طیف وسیعی از مسائل موضعی در آموزش و یادگیری زبان، از جمله پوشش: محتوا و زبان یادگیری یکپارچه؛ تفاوت های فردی در یادگیری زبان؛ زبان برای مقاصد خاص؛ مختاری فراگیر و آموزش استراتژی. روش؛ پردازش neurolinguistic و هوش چندگانه؛ مهارت های درس و زبان واقعی؛ و زبان معلم و برنامه درسی ملی است. پایان نامه این ماژول اولیه تحقیقات مهارت های یک طیف وسیعی از موضوعات، از جمله پوشش: بررسی و ارزیابی ارتباط از منابع علمی؛ مسائل در طرح پژوهش، از جمله شناسایی زمینه مطالعه؛ برنامه ریزی، اجرا و ضبط پژوهش؛ مسئولیت محقق و نقش سرپرست؛ و نوشتن است. کار بعدی شما انجام خواهد شد خودکار با پشتیبانی از نظارت انجام شود. زبان و یادگیری: توصیف و تحلیل این ماژول به معرفی و تشویق می کند در عمق اکتشاف از مفاهیم اصلی در شرح و تجزیه و تحلیل زبان، با اشاره خاص به آموزش زبان انگلیسی. ماژول همچنین به معرفی و تشویق می کند در عمق اکتشاف از مفاهیم اصلی در یادگیری زبان، با اشاره خاص به فراگیری زبان دوم و پیامدهای از این مفاهیم برای معلم زبان. ماژول به دو واحد، برای اولین بار در توضیحات و تجزیه و تحلیل زبان، و دوم در یادگیری زبان تقسیم شده است. با استفاده از متون به زبان انگلیسی آموزش زبان ماژول در هر دو استفاده از متون ادبی به عنوان یک منبع و استفاده از فعالیت های نوشتن خلاق در کلاس درس یادگیری زبان، با ارائه یک دید کلی کار مفید، جنبه های مربوط به نظریه زبانی و ادبی، و تظاهرات عملی فعالیت یادگیرنده در تولید و کار با متون ادبی در کلاس درس TESOL است. هدف از این ماژول به اعتماد به نفس و درک خود را از راه هایی که متون ادبی را می توان در کلاس درس TESOL بررسی، و راه هایی که در آن نوشتن خلاق خود می تواند یک منبع برای آموزش زبان. مشاغل مرتبط این دوره در نظر گرفته شده به شما حرکت می کند به یک سطح جدید در زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک معلم و یا نویسنده با توسعه مهارت های خود را به عنوان یک پزشک بحرانی پیچیده، و از پایگاه خود را از دانش تعلیم و تربیت، زبان انگلیسی و استفاده از آن در هنر کلامی. شما را به آموزش و آماده سازی دریافت به سهم قابل توجهی حرفه ای به عنوان مربی، مدیر یا محقق. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب یا معادل آن. برنامه های کاربردی از نامزدهای بالغ با تجربه مرتبط اثبات و مدارک حرفه ای (به عنوان مثال CELTA، DELTA) استقبال می شود. اینگونه متقاضیان ممکن است لازم باشد به انجام یک آزمون ورودی نوشته شده است را در قالب یک مقاله 1500 کلمه کوتاه و جمع آوری یک نمونه کارها کار تجربه (نظریه ها، شرح شغل، و غیره). شما همچنین نیاز به دو منابع دانشگاهی و ارائه نمونه کارها از نوشتن خلاق، که به طور انحصاری باید شامل شعر نیست. نامزدهای انتخاب خواهد شد برای مصاحبه دعوت شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 به طور کلی در هر یک از عناصر نیاز دارید، با حداقل 6. [-]

کارشناسی ارشد ارتباط بین المللی و ارتباطات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این، پیشگام البته کارشناسی ارشد بین رشته ای پویا که مطابق با تقاضای جهانی برای حرفه ای بیشتر در ارتباطات دو زبانه بین فردی و بین نهادی است. این دوره بر افزایش مهارت های شخصی خود را به عنوان یک ارتباط و تسهیل ارتباطات تمرکز می کنند. این می تواند به عنوان یک مدافع باشد، به عنوان یک میانجی، استراتژیست ارتباطات، واسطه و یا تسهیل ارتباطات است. [+]

این، پیشگام البته کارشناسی ارشد بین رشته ای پویا که مطابق با تقاضای جهانی برای حرفه ای بیشتر در ارتباطات دو زبانه بین فردی و بین نهادی است. این دوره بر افزایش مهارت های شخصی خود را به عنوان یک ارتباط و تسهیل ارتباطات تمرکز می کنند. این می تواند به عنوان یک مدافع باشد، به عنوان یک میانجی، استراتژیست ارتباطات، واسطه و یا تسهیل ارتباطات است. بصورتی پایدار و محکم در آخرین نظریه ارتباطات بین المللی مبتنی و با استفاده از شبیه سازی زندگی واقعی، به شما خواهد آموخت به کردهاید و تجزیه و تحلیل منابع، قبضه ارتباطات چالش ها و توسعه استراتژی های غلبه بر موانع ارتباط موفق. این دوره دانش و استفاده از پارادایم کلیدی در ارتباطات بین المللی، دست زدن به اطلاعات و ارائه خود را در طیف وسیعی از زمینه های از زمینه دیپلماسی عمومی به رسانه های بین المللی، هوش، کسب و کار و سازمان های غیر دولتی بین المللی غنی سازی. آن را نیز افزایش صلاحیت های خود را در دست زدن به اطلاعات در سراسر و بین زبان ها و فرهنگ، در تنظیمات مختلف حرفه ای است. شما را به آموزش و آماده سازی به سهم قابل توجهی در حرفه انتخاب خود را داشته باشند. متقاضیان دوره معمولا از زمینه های از قبیل مطالعات زبان، ترجمه و تفسیر، علوم اجتماعی، آموزش، روزنامه نگاری و مناطق دیگر از رسانه ها و همچنین از دفتر دولتی هستند. با این حال، البته ارزشمند به هر کسی که با سطح بالا صلاحیت دو زبانه و تجربه در میانجیگری بین مردم از زمینه های مختلف فرهنگی ثابت خواهد کرد. محتوای دوره در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به استفاده از دانش به دست آمده از طریق مطالعه دقیق سوالات دیپلماتیک، اطلاعاتی و سیاست، و ترکیب این با سطح بالایی از مهارت زبانی خواهد بود. این توانایی خود را به عنوان یک مجری از اطلاعات و به عنوان میانجی بین جوامع را بالا ببرد. دوره طراحی شده است برای کمک به توسعه تخصص حرفه ای خود و افزایش مهارت های خود را در چارچوب ادراکی مناسب. دروس پایه پایان نامه این بخش اجباری دوره کمک خواهد کرد که شما را به توسعه درک درستی از اجزای اصلی روش تحقیق: محل و با استفاده از منابع تحقیقاتی موجود، (شامل خواهد شد، بین جمله ها، کتابخانه ها عمومی و تخصصی، آثار مرجع، شاخص ها و کتابشناسی، انتزاعی خدمات، و پایگاه داده های آنلاین، ضبط اطلاعات و مطالب جمع آوری شده؛ تجزیه و تحلیل داده برای قابلیت اطمینان، جامعیت، تعصب و واقعیتمندی و در نهایت جذب مواد جمع آوری به یک پایان نامه. به عنوان یک نتیجه، شما مهارت های تحقیقاتی مانند محل و با استفاده از منابع تحقیقاتی موجود و قادر بودن به نحو احسن به تجزیه و تحلیل مواد که شما جمع آوری کرده اند ایجاد کرده اند. برای پایان نامه خود را به شما خواهد شد نیاز به سنتز مهارت ها، دانش واقعی، روش ها و دیدگاه های که شما را به دست آورد. همچنین شما می خواهد نیاز به ارائه شواهدی از تحقیقات مستقل و یک رویکرد خلاق. بنابراین پایان نامه دقت باید منعکس کننده هر دو توسعه شخصی شما و اثر آموزشی این دوره است. ارتباطات بین المللی فرایند تسریع جهانی شدن، و جریان رو به رشد بین المللی اطلاعات، کالا و مردم، راه افراد، موسسات، شرکت ها و دولت ها در عرصه بین المللی کار تغییر کرده است. آنها همچنین تقاضا برای حرفه ای دو زبانه که می تواند نیازهای یک محیط کار به طور فزاینده فراملی دیدار برجسته کرده اند. این ماژول به بررسی نظریه های اصلی ارتباطات بین المللی، زبان و فرهنگ و درک درستی از ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ایدئولوژیک ارتباطات در یک مفهوم جهانی فراهم می کند. این بررسی مسائلی مانند شرکت های جهانی رسانه ها، جریان بین المللی اطلاعات، دیپلماسی عمومی، و نقش سازمان های غیر دولتی. آن را بر روی توسعه مهارت های زبان و ارتباطات قابل اجرا به انواع تنظیمات حرفه ای دو زبانه، تمرکز دارد. توجه خاص به تاثیر تفاوت های فرهنگی در برخورد چند فرهنگی و چند ملیتی داده شده است. بین المللی ارتباطات نیاز به ارتباط موثر در دنیای جهانی به طور فزاینده آشکار است. ارتباط موثر نه تنها برای فرد اما برای کسانی که نقش آن برای تسهیل تعامل بین نمایندگان سازمانهای دولتی حرفه ای و دولتی و غیر که در آن مردم به همان زبان، فرهنگ و یا سیستم های به اشتراک بگذارید مهم است. این ماژول نظریه های فعلی از پردازش اطلاعات، ارتباطات و تفسیر در نظر گرفته و آنها را در یک محیط حرفه ای. تاکید خاص بر نقش افسر به عنوان مدافع و تسهیل ارتباط بین فرهنگ ها، ارزش نشانه شناختی زبان، و استفاده از آن به عنوان یک ابزار قدرت قرار داده است. استراتژی مذاکره مختلف با اشاره به فرهنگ های مختلف بررسی شده است. تکنیک های برقراری ارتباط موثر در برابر دو یا چند زبان مورد بررسی قرار گیرد و قرار دادن به عمل. ارائه دو زبانه - پروژه تحقیقاتی به طور گسترده ای قابل درک است که یک حرفه ای رابط باید قادر به تحمل این اطلاعات را به طور مساوی در دو یا چند زبان. برای ارتباط موثر وجود داشته باشد، حرفه ای ارتباطی است که با همان درجه از تسلط، دقت و حساسیت به ثبت نام زبانی عمل می کنند، صرف نظر از زبان. ارائه دو زبانه ارائه آموزش در تکنیک های ارائه و سبک، حالت های فرهنگی مناسب از گفتمان در نظر و عمل می دهد در مهارت قطعه قطعه اطلاعات در زمینه تحویل رسمی. ماده محتوای درس است که از علاقه موضعی، حرفه ای و شخصی است و در بخشی از پس زمینه های مختلف از شرکت کنندگان ارائه شده است. فرصت های شغلی مرتبط فارغ التحصیلان دوره های موفقیت در موقعیت های مربوط به ارتباطات در سازمان های غیر دولتی، ماموریت های دیپلماتیک، بخش بین المللی کسب و کار و سازمان های بین المللی، و همچنین دستیابی به یک گام به تغییر در حرفه اصلی خود را به دست آورده اند. شرایط ورود شما به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب یا معادل آن در یک موضوع مرتبط است. متقاضیان بالغ با هیچ مدارک رسمی اما با تجربه کاری مناسب نیز در نظر گرفته خواهد شد. شما باید مسلط به سطح پیشرفته (C1 که توسط CEFR تعریف شده) حداقل در دو زبان. اگر چه نه یک نیاز ورود مطلق، به موفقیت خوبی در این دوره شما نیاز دارید تا تاریخ با حوادث جهان و تفاسیر مختلف بر روی آنها توسط ذینفعان مختلف قرار داده است. [-]

کارشناسی ارشد ترجمه تخصصی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی ها: تخصصی ترجمه MA به زبان مادری و غیر بومی از زبان انگلیسی، زبان انگلیسی را همراه با هر یک از زبان های زیر باز است. اگر شما یک زبان مادری زبان انگلیسی می باشد، شما می توانید انتخاب به مطالعه ترجمه با یک یا دو از زبان منبع بالا. [+]

عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی ها: تخصصی ترجمه MA به زبان مادری و غیر بومی از زبان انگلیسی، زبان انگلیسی را همراه با هر یک از زبان های زیر باز است. اگر شما یک زبان مادری زبان انگلیسی می باشد، شما می توانید انتخاب به مطالعه ترجمه با یک یا دو از زبان منبع بالا. اگر شما یک سخنران غیر بومی زبان انگلیسی هستند، شما ترجمه هر دو از انگلیسی به زبان اول خود را و از زبان اول خود را به زبان انگلیسی مطالعه است. ویژه است ترجمه MA شما را برای یک حرفه ای در بازار ترجمه آماده کند. ساخت و ساز در مهارت های زبان های موجود خود را، به شما خواهد آموخت که چگونه به تحقیق موضوعات تخصصی به تولید ترجمه تجاری قابل استفاده از متون فنی و نهادی تخصصی، استفاده از بینش برگرفته از مطالعه زبان شناسی و تئوری ترجمه و همچنین از عملکرد حرفه ای. شما یک پروژه ترجمه و یا یک پایان نامه تحقیقاتی کامل است. همچنین شما می خواهد قادر به از طیف وسیعی از ماژول گزینه ای است که، برای مثال، شما معرفی به ویرایش و تجدید نظر، سمعی و بصری، ترجمه، و یا ترجمه به کمک کامپیوتر را انتخاب کنید، و یا شما را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش کار زبان دیگری برای ترجمه شود اهداف. شما می توانید از طیف گسترده ای ما از منابع، از جمله مجموعه ای وسیع از حجم و مواد الکترونیکی در کتابخانه ما، برنامه های کاربردی نرم افزار های تخصصی و منابع اضافی از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه در دسترس ساخته شده بهره مند شوند. کارکنان آموزش ما شامل تمام وقت و پاره وقت تدریس، همه با تخصص حرفه ای در ترجمه و سایر زمینه های متخصص. شما اختصاص داده خواهد شد و یک معلم خصوصی راهنمایی های تحصیلی توسط تیم دوره داده می شود. محتوای دوره تاکید دوره در آموزش های عملی در ترجمه، توسعه مهارت های خود را به یک سطح بالا و یادگیری در مورد محیط حرفه ای. اگر شما یک زبان مادری از زبان انگلیسی هستند، دروس پایه خود را ترجمه از یک یا دو زبان منبع اصلی، انتخاب از عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی باشد. اگر شما یک زبان مادری از زبان عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و اسپانیایی هستند، دروس پایه خود را ترجمه از و به زبان مادری خود را پوشش (معمولا به عنوان 'اولین' یا زبان اصلی، خود را می گویند). همه دانش آموزان متون رسمی و سازمانی (مانند اقتصادی، سیاسی، حقوقی و متون اتحادیه اروپا) و مواد فنی ترجمه، و یادگیری مهارت های مرتبط جدید را از طریق ماژول گزینه. همچنین شما می خواهد تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیق و یا پروژه کارشناسی ارشد ترجمه (ترجمه شده با مقدمه و حاشیه نویسی) مطالعات .Your بیشتر توسط ارائه یادگیری تلفیقی پشتیبانی در حال توسعه حرفه ای خود را، سخنرانی در این هفته در مفاهیم و اصول ترجمه نظری ، کارگاه های آموزشی مقدماتی به طیف وسیعی از ابزار حافظه ترجمه و سخنرانی مهمان و کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط سخنرانان خارجی از صنعت و نهادهای بین المللی. دروس پایه زبان اصلی ترجمه رسمی و سازمانی (به زبان اول خود را) * شما می توانید به متون متخصص از نوع شما انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به در زمینه حرفه ای معرفی شده است. این موسسات بین المللی و دولت، و همچنین زمینه های اقتصاد، امور مالی، کسب و کار، سیاست و قانون را پوشش میدهد. زبان اصلی ترجمه متون فنی (به زبان اول خود را) * شما می توانید به طیف گسترده ای از متون متخصص مربوط به تکنولوژی و علم از نوع شما انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به در زمینه حرفه ای معرفی شده است. *زبان انگلیسی زبان مادری مطالعه این دوره با دو زبان خارجی خواهد هسته ماژول های اصلی زبان انگلیسی در هر دو زبان از مطالعه است. اصول و فعالیت و ترجمه به کمک کامپیوتر (نگاه کنید به ماژول گزینه زیر) به عنوان دروس پایه اضافی و را انتخاب کنید ماژول گزینه خود را از محدوده باقی مانده از گزینه های: زبان انگلیسی زبان مادری مطالعه این دوره با یک زبان خارجی را در حال ویرایش است. زبان دوم ترجمه متون فنی و زبان دوم ترجمه رسمی و سازمانی (زبان مادری از عربی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی و یا تنها به زبان اسپانیایی) این ماژول از ماژول های اصلی زبان تنها در آن شما خواهد شد به زبان انگلیسی ترجمه به عنوان زبان دوم برای مقاصد اطلاعات متفاوت است. MA پروژه ترجمه و یا رساله کارشناسی ارشد پروژه ترجمه MA ترجمه شده 6،000-8،000 کلمه را به زبان مادری خود را در مورد یک موضوع از انتخاب شما، همراه با مقدمه و مجموعه ای از حاشیه نویسی در چالش ترجمه درگیر است. آماده سازی برای نوشتن مقدمه و حاشیه نویسی خواهد شد توسط یک سری از سخنرانی در طول دوره ارائه شده است. تز کارشناسی ارشد بخشی از تحقیق علمی، 12،000-15،000 کلمات طولانی، به یک موضوع مربوط به ترجمه است. شما خواهید روش تحقیق به طور منظم و کار در حال پیشرفت جلسات شرکت کنند. همچنین شما می خواهد نظارت فردی برای پروژه ترجمه و یا پایان نامه دریافت خواهید کرد. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان تخصصی ترجمه MA اند به کار به عنوان مترجم در خانه در صنعت، تجارت، سازمان های بین المللی و شرکت های ترجمه رفته، به عنوان مترجمان آزاد، به عنوان مدیران پروژه ترجمه، و یا به عنوان سردبیران، مصححان، خوان ها، اصطلاح و یا متخصص در ترجمه ابزار. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک درجه اول خوب در زبان های مدرن و یا موضوع دیگری داشته باشد. زبان شناسان بالغ بدون مدرک، اما با تجربه کافی در یک منطقه مربوطه، دعوت به اعمال می شود. ما شما را در شخص و یا با تلفن مصاحبه و مجموعه شما دو آزمون ترجمه به بررسی مناسب بودن خود را برای این دوره است. البته به زبان مادری از عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، اسپانیایی و باز است. [-]

کارشناسی ارشد روابط بین الملل و امنیت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره شما فراهم می کند با درک دقیق از ماهیت دستور کار معاصر امنیت، ریشه های آن، مبانی نظری و مسیر آینده است. شما را به نظریه های امنیت بین المللی و کسانی که مسائل امنیتی کلیدی است که گفتمان امنیتی در دوران پس از جنگ سرد را تحت تسلط خود را بررسی کند. [+]

سوال امنیتی اکنون بر سیاست بین المللی معاصر است. مسائلی مانند "جنگ با ترور، پیشگیرانه دفاع از خود و مداخله بشردوستانه نگرانی های بین المللی منی که پیامدهایی برای همه کشورها و همه مردم را تشکیل می دهند. این دوره شما فراهم می کند با درک دقیق از ماهیت دستور کار معاصر امنیت، ریشه های آن، مبانی نظری و مسیر آینده است. شما را به نظریه های امنیت بین المللی و کسانی که مسائل امنیتی کلیدی است که گفتمان امنیتی در دوران پس از جنگ سرد را تحت تسلط خود را بررسی کند. همچنین شما می خواهد مهارت های تحلیلی خود را توسعه به منظور تسهیل درک درستی از مسائل امنیتی معاصر منی در یک چارچوب نظری و تاریخی وسیع تر است. دروس پایه اختلاف معاصر در امنیت بین المللی: تروریسم و ​​مداخله خود دفاع پایان جنگ سرد اساسا تغییر ماهیت امنیت بین المللی، منادی ظهور مسائل و تهدیدات جدید است. در دوران معاصر منبع و ماهیت تهدیدات اهمیت را تغییر داده است، با درگیری درون دولت و بازیگران غیر دولتی توصیف منابع ناامنی. این ماژول شما را با یک مرور جامع از گفتمان و روش های امنیتی پس از پایان جنگ سرد مربوط مسائل کلیدی مانند مداخله بشر دوستانه، دفاع از خود و تروریسم به روند گسترده تر از جمله نقش در حال تحول از سازمان ملل متحد، به چالش های بین المللی فراهم قانون و نگرانی جدید با بحران درون دولت است. پایان نامه و روش تحقیق شما راهنمایی تحت نظارت و آموزش روش تحقیق (از طریق یک سری از کارگاه روش تحقیق، القاء پایان نامه ها و سمینارها کنفرانس و جلسات نظارت پایان نامه های فردی) دریافت به شما آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را بر روی موضوع تحقیق موافقت کردند. شما آغاز خواهد شد شناسایی منافع پایان نامه خود را در آغاز مطالعات خود را، که شما قادر خواهید بود به بحث در مورد ایده های خود را با آموزگار مختلف که ممکن است شما را نسبت به مصرف ماژول گزینه مناسب است که مطالعات تحقیقاتی خود را در آینده پشتیبانی مستقیم. این ماژول باید آن را بعد از اتمام تمام ماژول های دیگر، و یا همزمان با ماژول ها در ترم دوم گرفته می شود. نظریه های امنیت بین المللی این ماژول به بررسی گفتمان و مباحث پیرامون مفهوم امنیت بین المللی معاصر است. پایان جنگ سرد اساسا ساختار نظام بین المللی را تغییر داده و رسوب ظهور یک برنامه امنیتی جدید است. پویشهای جدید سیستمیک و برنامه امنیتی پیکربندی مجدد، موجب شد بسیاری به سوال چارچوب های نظری غالب قبلا به امنیت بین المللی، و گفتمان امنیتی جدید اعمال می شود - مانند امنیت انسانی و مطالعات امنیتی بحرانی - پدید آمده اند برای به چالش کشیدن تئوری های امنیتی است. این ماژول پایه های اصلی از چارچوب های نظری و انتقادی بررسی جدید سهم خود را به درک ما از «امنیت» تجزیه و تحلیل. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک کلاس اول یا درجه بالا کلاس دوم افتخارات یا معادل آن دارند. شایستگی های معادل از خارج از کشور خوش آمدید. درخواست شما باید توسط یک مرجع در notepaper نهادی شده توسط یک دانشگاهی با توانایی های خود را آشنا نوشته شده پشتیبانی می شود. برنامه های کاربردی از نامزدهای بالغ استقبال می شود. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره کلی IELTS 6.5 و 5.5 نیاز در نوشتن، گوش دادن، خواندن و صحبت کردن یا معادل آن. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط این دوره شما را با مهارت های متعدد کلیدی و دانش است که شما را برای آینده کاری خود را در انواع زمینه های مختلف آماده فراهم می کند. فارغ التحصیلان ما پست در بخش های مختلف دولت ملی و بین المللی و سازمان های نگه دارید. بسیاری از افراد هم در رفته به مطالعه برای دکترای در وزارت و در دانشگاه های دیگر در سراسر جهان. [-]

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و زبان شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

زبان انگلیسی و زبانشناسی MA هدف به شما با درک کامل از ویژگی های زبانی زبان انگلیسی از طیف گسترده ای از دیدگاه های ارائه: نظری و کاربردی، همزمان و در زمانی. [+]

زبان انگلیسی و زبانشناسی MA هدف به شما با درک کامل از ویژگی های زبانی زبان انگلیسی از طیف گسترده ای از دیدگاه های ارائه: نظری و کاربردی، همزمان و در زمانی. این شما را قادر به درک و ارزیابی نقادانه یک طیف گسترده ای از نظرات مطرح شده در این مطالعه به زبان انگلیسی قرار داده است (به خصوص در ارتباط با تنوع زبانی از نظر فضا، زمان، زمینه ارتباطی و تماس با زبانی) و شما را با فکری تجهیز دیدگاه ها و مهارت های علمی که آماده خواهد کرد که شما برای انجام تحقیقات مستقل است. محتوای دوره زبان انگلیسی و زبانشناسی MA مناسب برای دانش آموزان که به زبان انگلیسی و / یا زبان شناسی ماژول در سطح لیسانس گرفته اند، و دیگران که رشته متفقین مانند روانشناسی، فلسفه و یا TESOL گرفته شده است. این علاقه خاصی به کسانی که مایل به دنبال مطالعه بیشتر و کسانی که تدریس زبان انگلیسی که مایل به دست آوردن یک مدرک بیشتر و بررسی تحولات اخیر و در حال حاضر در این زمینه است. اگر به دنبال مدرک تمام وقت، شما 180 واحد در یک سال تحصیلی به مطالعه؛ اگر پاره وقت، شما به طور معمول 180 واحد در دو سال تحصیلی را تکمیل کنید. شما سه ماژول هسته (از جمله یک پایان نامه 60 اعتبار در یک موضوع از زبان انگلیسی و / یا زبان شناسی)، و همچنین دو ماژول از فهرست گزینه های مطالعه است. ماژول های هسته ای زبان انگلیسی در استفاده و انگلیسی در سراسر جهان بررسی تنوع زبانی از طیف گسترده ای از دیدگاه ها و بسیاری از گزینه های تکمیل این روش است. شما می توانید مسائل TESOL به عنوان بخشی از گزینه های خود را کشف. آموزش عمدتا از طریق دو یا سه ساعت جلسه هفتگی برای هر ماژول، که عبارتند از: آموزش، سمینارها، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی. نیز وجود دارد مطالعه خود به کارگردانی مستقل و به شما خواهد شد برای پایان نامه از طریق جلسات ساختار در روش تحقیق آماده شده است. روش های ارزیابی شامل دوره های ارسال شده مانند مقالات، بررسی و تمرین؛ هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه پایان نامه پایان نامه شما فرصت می دهد برای انجام کار مستقل با پشتیبانی ناظر بر یک موضوع به شما احساس پرشور در مورد. در آغاز از ماژول شما یک سری سمینارهای عملی در مورد مسائل مختلف درگیر در فرایند نوشتن یک پایان نامه، مانند پیدا کردن یک موضوع، نقش سرپرست، روش تحقیق و کنوانسیون نگارش دانشگاهی داشته باشد. زبان انگلیسی در استفاده: زمان، متون و زمینه در این ماژول شما انگلیسی تحصیل زبان شناسی تاریخی و سبک شناسی، زبان شناسی ادبیات و شعر شناختی. بنابراین، شما دانش خوبی از راه هایی که به زبان اضافه کاری تغییر کرده است و اثرات سبکی انتخاب های زبانی خاص، و همچنین به عنوان یک درک عمیق از چارچوب های نظری است که می تواند مورد استفاده برای توصیف تعامل بین زبان به دست آورید و ادبیات. انگلیسی در سراسر جهان در این درس با تعامل بین زبان انگلیسی و زبان های دیگر در سراسر جهان، از جمله بررسی موضوعات متنوع است، اما از نزدیک مرتبط به عنوان ارقام جهان از زبان انگلیسی، زبان شناسی کریول، چندزبانه، کاربرد شناسی بین فرهنگی، و لندن به زبان انگلیسی. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب (2. 1 یا بالاتر) یا معادل آن تجربه در موضوع مربوطه (مثلا زبان انگلیسی، زبان شناسی و یا TESOL). دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست باید یک گواهی IELTS با نمره کلی 6.5 را داشته باشد، با حداقل 6.0 در هر جزء، و یا قادر به نشان دادن سطح معادل مهارت. همچنین متقاضیان ملزم به این دو نام علمی و آنها ممکن است به مصاحبه (یا چهره به چهره و یا از طریق اسکایپ) دعوت کرد. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدرک برای اولین بار در یک موضوع مربوطه نیز استقبال می شود. این متقاضیان می توانید مراجع حرفه ای و یا دانشگاهی را ارسال کنید. آموزش و ارزیابی روش های ارزیابی شامل دوره مانند مقالات، پروژه ها و یا گزارش های ارائه شده. هیچ امتحانات پایان رسیده نوشته شده است. پژوهش وزارت انگلیسی، زبان شناسی و مطالعات فرهنگی در دانشگاه وستمینستر دارای یک فرهنگ پژوهش تاسیس طولانی در زبان شناسی، با شهرت بین المللی در زمینه زبان شناسی کریول، فونتیک و نحو. اخیرا، وزارت نیز توسعه داده است به زبان انگلیسی و مناطق نوشتن خلاق، انتصاب کارشناسان بین المللی شناخته در این زمینه. کار بر روی زبان انگلیسی تمرکز گسترده بر تاریخ آن، حضور خود را در سراسر جهان، چندزبانه، سبکشناسی، تحلیل گفتمان، معناشناسی، ترجمه و TESOL. مشاغل مرتبط زبان انگلیسی و زبانشناسی MA شما را با مهارت های تحلیلی پیچیده و یک پایگاه دانش به طور گسترده ای قابل اجرا است، که شما را قادر به مطالعه و تحصیل در MPhil یا سطح دکترا با توجه به دنبال شغل دانشگاهی فراهم می کند. این دوره نیز به ویژه به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان اول یا خارجی مربوطه، و به طیف وسیعی از رشته های حرفه ای مربوط به زبان و ارتباط. در حالی که مطالعه MA، شما همچنین می خواهد از کارگاه های شغلی سازمان یافته توسط هماهنگ کننده استخدام دپارتمان بهره مند شوند. [-]

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و نوشتن خلاق

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

زبان انگلیسی و نگارش MA اجازه می دهد تا شما را به کشف ارتباط بین دانش خود را از چگونه از زبان استفاده می شود و تولید، و ترکیبات ادبی خود را. [+]

زبان انگلیسی و نگارش MA اجازه می دهد تا شما را به کشف ارتباط بین دانش خود را از چگونه از زبان استفاده می شود و تولید، و ترکیبات ادبی خود را. این شما را با درک کامل از ویژگی های زبانی زبان انگلیسی از طیف گسترده ای از دیدگاه (نظری و کاربردی، همزمان و در زمانی) شما را به کشف روند نوشتن در سراسر ژانرهای و به شهرستان از لندن به عنوان ارائه، و همچنین یکی از منابع اصلی خود را از الهام. دورهی کارشناسی ارشد شما را با دیدگاه های فکری و مهارت های علمی که آماده شما را به انجام تحقیق مستقل و تجهیز و به شما فرصت بسیاری از به شبکه با نویسندگان دیگر، عوامل، تولید کنندگان تلویزیون و شاعران عملکرد ارائه دهد. محتوای دوره زبان انگلیسی و نوشتن خلاق MA مناسب برای دانش آموزان که به زبان انگلیسی، ادبیات و / یا ماژول نوشتن خلاق در مقطع کارشناسی، و دیگران با تجربه در این زمینه گرفته شده است. این علاقه خاصی به کسانی که مایل به مطالعه بیشتر دنبال، و کسانی که با هدف استفاده از دانش خود از زبان و روند نوشتن در حرفه خود است. اگر به دنبال مدرک تمام وقت، شما 180 واحد در یک سال تحصیلی به مطالعه؛ اگر پاره وقت، شما به طور معمول 180 واحد در دو سال تحصیلی را تکمیل کنید. شما سه یا چهار دروس پایه (از جمله یک پایان نامه 60 اعتبار در یک موضوع از زبان انگلیسی و یا یک پروژه نوشتن خلاق)، و همچنین دو ماژول از فهرست گزینه های مطالعه است. ماژول هسته زبان انگلیسی در استفاده، کمک به شما ابزار علمی لازم برای تفسیر سبک متون ادبی و غیر ادبی به دست آوردن، در حالی که ماژول های قصه های از شهر و جنگ و شهر شما دعوت به کشف روند نوشتن در ارتباط با نثر و متون دراماتیک است. آموزش عمدتا از طریق دو یا سه ساعت جلسه هفتگی برای هر ماژول، که عبارتند از: آموزش، سمینارها، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی. نیز وجود دارد مطالعه خود به کارگردانی مستقل و به شما خواهد شد برای پایان نامه از طریق جلسات ساختار در روش تحقیق آماده شده است. روش های ارزیابی شامل دوره های ارسال شده مانند مقالات، بررسی و تمرین؛ هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه پایان نامه پایان نامه شما فرصت می دهد برای انجام کار مستقل با پشتیبانی ناظر بر یک موضوع به شما احساس پرشور در مورد. در آغاز از ماژول شما یک سری سمینارهای عملی در مورد مسائل مختلف درگیر در فرایند نوشتن یک پایان نامه، مانند پیدا کردن یک موضوع، نقش سرپرست، روش تحقیق و کنوانسیون نگارش دانشگاهی داشته باشد. زبان انگلیسی در استفاده: زمان، متون و زمینه در این ماژول شما انگلیسی تحصیل زبان شناسی تاریخی و سبک شناسی، زبان شناسی ادبیات و شعر شناختی. بنابراین، شما دانش خوبی از راه هایی که به زبان اضافه کاری تغییر کرده است و اثرات سبکی انتخاب های زبانی خاص، و همچنین به عنوان یک درک عمیق از چارچوب های نظری است که می تواند مورد استفاده برای توصیف تعامل بین زبان به دست آورید و ادبیات. قصه های از CITY (نثر نویسی) (سپتامبر استارت) این ماژول بر روی مهارت های در حال توسعه در نوشتن نثر با الهام از شهرستان را از طریق ترکیبی از تمرینات، خواندن دقیق نویسندگان و منتقدان کار خود را تاسیس، و شما را به چالش به منظور بالا بردن نثر خود را به نوشتن یک سطح حرفه ای متمرکز است. آن را به عنوان درک خود را از نثر و درمان شهرستان به عنوان یک منبع اصلی و یا حضور پس زمینه ایجاد، ماژول خواهد بالقوه خود را پرورش به عنوان یک نویسنده ای خلاق و مستقل است. همچنین شما می خواهد روش برای نوشتن داستان کوتاه و نثر دیگر که یا آشکارا طول می کشد شهرستان به عنوان موضوع آن و یا آن را در استخدام به عنوان یک حضور قابل توجهی را بررسی کند. زبان و تخیل شما خواهید استفاده شما از زبان شاعرانه از طریق ترکیبی از تمرینات کوتاه، خواندن دقیق شعر و نقد کار خود را توسعه دهد. شما درک پیچیده از زبان شاعرانه و برنامه های کاربردی خود را به طیف وسیعی از ژانرهای دیگر به دست آورید، و افزایش توانایی خود را برای شناسایی استفاده می کند تخیلی از زبان به عنوان یک نویسنده و خواننده شعر در شهرستان از لندن. ماژول به شما اجازه توسعه درک و جوی پیشرفته سازه شاعرانه رسمی و غیر رسمی از چاپ و نشر و عملکرد فرصت ها برای شعر در لندن است. داستان شهر این ماژول بر روی مهارت های در حال توسعه در نوشتن نثر با الهام از شهرستان از لندن از طریق ترکیبی از تمرینات، خواندن دقیق نویسندگان و منتقدان کار خود را تاسیس، و شما را به چالش به منظور بالا بردن نثر خود را به نوشتن یک سطح حرفه ای متمرکز است. آن را به عنوان درک خود را از نثر و درمان شهرستان به عنوان یک منبع اصلی و یا حضور پس زمینه ایجاد، ماژول خواهد بالقوه خود را پرورش به عنوان یک نویسنده ای خلاق و مستقل است. همچنین شما می خواهد روش برای نوشتن داستان کوتاه و نثر دیگر که یا آشکارا طول می کشد شهرستان به عنوان موضوع آن و یا آن را در استخدام به عنوان یک حضور قابل توجهی را بررسی کند. جنگ و شهر (DRAMA نوشتن) (سپتامبر استارت) این ماژول با تمرکز بر هنر و صنعت از نمایشنامهنویسی، با تاکید خاص در درام که سوء استفاده از فرصت از محیط شهری است. شما می توانید یک کار دراماتیک از 60-90 دقیقه پیش نویس، نقد کار نمایشنامه نویسان با تجربه و توسعه یک واژگان مشترک از اصطلاحات «فنی». همچنین شما به فرصت های نوشتن جدید عمده ای در لندن و فراتر از آن را معرفی کند. در حالی که contextualising نمایشنامهنویسی جدید در پارامترهای گسترده تر از 20 و اوایل درام 21 قرن، ماژول شما را تشویق به بازتاب در عمق در نوشتن خود و توسعه درک پیشرفته از عناصر از یک متن دراماتیک، از جمله شخصیت، ساختار، جنگ، طنز دراماتیک و معنای تلویحی. نمونه کارها (ژانویه استارت) این ماژول به مهارت های نوشتن خلاق خود را با استفاده از انواع تمرینات و تکنیک های توسعه. این اجازه خواهد داد که شما را به کنار هم قرار دادن مجموعه ای از نوشتن خلاق با الهام از شهرستان را از طریق ترکیبی از کارگاه های عملی و خواندن دقیق نویسندگان تاسیس شد. همچنین شما می خواهد به نقد کار خود را، در حالی که به چالش کشیده به منظور بالا بردن نوشتن خود را به سطح حرفه ای یاد می گیرند. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان طور معمول مورد نیاز به یک مدرک خوب اول (2.1 یا بالاتر) و یا تجربه معادل در موضوع مربوطه (مثلا زبان انگلیسی، زبان شناسی، و یا TESOL). دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست باید یک گواهی IELTS با نمره کلی 6.5 را داشته باشد، با حداقل 6.0 در هر جزء، و یا قادر به نشان دادن سطح معادل مهارت. متقاضیان همچنین باید به این دو نام علمی، و یک نمونه کارها 10،000 کلمه از نوشتن خلاق؛ آنها ممکن است به مصاحبه (یا چهره به چهره و یا از طریق اسکایپ) دعوت کرد. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدرک برای اولین بار در یک موضوع مربوطه نیز استقبال می شود. این متقاضیان می توانید مراجع حرفه ای و یا دانشگاهی را ارسال کنید. آموزش و ارزیابی آموزش عمدتا از طریق بارگیری در این هفته دو یا سه جلسه ساعت برای هر ماژول، که عبارتند از: آموزش، سمینارها، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی انجام شده است. آموزش همچنین شامل بازدیدی به موسسات انتخاب لندن به حمایت از جنبه های خاصی از نوشتن، و شما را تشویق به استفاده از آرشیوهای گوناگون، گالری ها، و غیره نیز وجود دارد مطالعه خود به کارگردانی مستقل، و شما یک به یک مشاوره برای پایان نامه خود و یا پروژه نوشتن دریافت خواهید کرد. روش های ارزیابی شامل دوره مانند مقالات، پروژه ها، گزارش و یا سیاهههای مربوط به بازتاب کنید. هیچ امتحانات پایان رسیده نوشته شده است. پژوهش وزارت انگلیسی، زبان شناسی و مطالعات فرهنگی در دانشگاه وستمینستر دارای یک فرهنگ به مدت طولانی ایجاد پژوهش در ادبیات و زبان شناسی. تعهد خود را به مطالعه زبان و تعامل آن با ادبیات، هر دو از یک دیدگاه نظری و کاربردی، به گسترش اخیر خود را از زبان انگلیسی و مناطق نوشتن خلاق و انتصاب کارشناسان بین المللی شناخته در این زمینه شد. مشاغل مرتبط البته شما را قادر به توسعه مهارت های پیچیده انتقادی و خلاق و دانش گسترده ای قابل اجرا است که می تواند در زمینه های مختلف از استفاده از زبان و مطالعه، عمل خلاق و کسب و کار نوشتن اقتباس شده است. این دوره در نظر گرفته شده به شما حرکت می کند به یک سطح جدید در زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک نویسنده با توسعه مهارت های خود را به عنوان یک پزشک حیاتی پیچیده، و دانش خود را از ادبیات در مورد شهرستان و همچنین کسب و کار نوشتن. شما را تشویق خواهد به شبکه با دیگر نویسندگان و شناسایی فرصت های مفید برای توسعه حرفه ای، تا حدودی از طریق طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه، از جمله حوادث نویسندگان و گفتگو، و تا حدی از طریق کارگاه های آموزشی برگزار شده توسط هماهنگ کننده استخدام دپارتمان. مهارت های مهم و عملی شما در پایان دوره به دست آوردن شما یک نامزد قوی در بسیاری از مناطق، از جمله مدیریت هنر را، ویرایش، آموزش و پرورش، نوشتن آزاد، روزنامه نگاری، رسانه ها، انتشارات، پژوهش و دانشگاه کپی کنید. [-]

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

زبان انگلیسی زبان و ادبیات MA هدف به شما اجازه بررسی ارتباطات بین زبان و ادبیات. این شما را با درک کامل از ویژگی های زبانی زبان انگلیسی از طیف گسترده ای از دیدگاه (نظری و کاربردی، همزمان و در زمانی) ارائه، و همچنین شما را به کشف یک آرایه وسیعی از متون را در ارتباط با اجتماعی، تاریخی و ... [+]

زبان انگلیسی زبان و ادبیات MA هدف به شما اجازه بررسی ارتباطات بین زبان و ادبیات. این شما را با درک کامل از ویژگی های زبانی زبان انگلیسی از طیف گسترده ای از دیدگاه (نظری و کاربردی، همزمان و در زمانی) ارائه، و همچنین شما را به کشف یک آرایه وسیعی از متون را در ارتباط با اجتماعی، تاریخی و شرایط سیاسی که از آنها پدیدار شود. علاوه بر این، MA شما را با دیدگاه های فکری و مهارت های علمی که آماده شما را به انجام تحقیق مستقل و تجهیز. محتوای دوره متحرک مناسب برای دانش آموزان که به زبان انگلیسی و / یا ماژول های ادبیات در مقطع کارشناسی صورت گرفته است، و دیگران که رشته متفقین مانند TESOL گرفته شده است. این علاقه خاصی به کسانی که مایل به دنبال مطالعه بیشتر و کسانی که تدریس زبان انگلیسی که مایل به دست آوردن یک مدرک بیشتر و بررسی تحولات اخیر و در حال حاضر در این زمینه است. اگر به دنبال مدرک تمام وقت، شما 180 واحد در یک سال تحصیلی به مطالعه؛ اگر پاره وقت، شما به طور معمول 180 واحد در دو سال تحصیلی را تکمیل کنید. شما چهار ماژول هسته ای (از جمله یک پایان نامه 60-اعتباری در یک موضوع از زبان انگلیسی و / یا ادبیات)، و همچنین دو ماژول را از لیست گزینه های مطالعه. هسته ماژول ذهنیت: داستان مدرن و معاصر و نهادها و تاریخ بررسی متون انتقادی کلاسیک و معاصر در ادبیات در رابطه با ایده در زمینه های بزرگتر، مانند تاریخ، تصویر بصری، جنس، روانکاوی و استعمار پس، در حالی که ماژول زبان انگلیسی در استفاده از کمک خواهد کرد که ابزار علمی لازم برای تفسیر سبک متون ادبی و غیر ادبی به دست آوردن. آموزش عمدتا از طریق هفته دو یا سه جلسه ساعت برای هر ماژول، که عبارتند از: آموزش، سمینارها، جلسات عملی و کارگاه های آموزشی. نیز وجود دارد مطالعه خود به کارگردانی مستقل و به شما خواهد شد برای پایان نامه از طریق جلسات ساختار در روش تحقیق آماده شده است. روش های ارزیابی شامل دوره های ارسال شده مانند مقالات، بررسی و تمرین؛ هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه پایان نامه پایان نامه شما فرصت می دهد برای انجام کار مستقل با پشتیبانی ناظر بر یک موضوع به شما احساس پرشور در مورد. در آغاز از ماژول شما یک سری سمینارهای عملی در مورد مسائل مختلف درگیر در فرایند نوشتن یک پایان نامه، مانند پیدا کردن یک موضوع، نقش سرپرست، روش تحقیق و کنوانسیون نگارش دانشگاهی داشته باشد. زبان انگلیسی در استفاده: زمان، متون و زمینه در این ماژول شما انگلیسی تحصیل زبان شناسی تاریخی و سبک شناسی، زبان شناسی ادبیات و شعر شناختی. بنابراین، شما دانش خوبی از راه هایی که به زبان اضافه کاری تغییر کرده است و اثرات سبکی انتخاب های زبانی خاص، و همچنین به عنوان یک درک عمیق از چارچوب های نظری است که می تواند مورد استفاده برای توصیف تعامل بین زبان به دست آورید و ادبیات. نهادها و تاریخ در داستانهای مدرن و معاصر در این ماژول شما طیف وسیعی از موضوعات را مورد بررسی قرار، از جمله سبک و تاریخ، جهانی شدن معاصر ادبیات، توسعه تاریخی ادبیات انگلیسی به عنوان یک رشته، تاریخ و نظریه پردازی از مفهوم ادبیات خود را، و فرهنگ مادی تولید ادبی و مصرف. ذهنیت در داستانهای مدرن و معاصر این ماژول در تم ها از خواندن و دوباره خواندن، تمرکز دارد. شما خواهید روش های مختلف اقتصادی، مانند فمینیسم و ​​ساختارشکنی، و همچنین به دنبال در مسائل کلیدی در مطالعات ادبی مانند نویسنده و خواننده را کشف کند. مشاغل مرتبط زبان انگلیسی زبان و ادبیات MA شما را با مهارت های تحلیلی پیچیده و یک پایگاه دانش به طور گسترده ای قابل اجرا است، که شما را قادر به مطالعه و تحصیل در MPhil یا سطح دکترا با توجه به پیگیری شغل دانشگاهی فراهم می کند. این دوره نیز به ویژه به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان اول یا خارجی مربوطه، و به طیف وسیعی از رشته های حرفه ای مربوط به مطالعه و استفاده از زبان و متون ادبی. در حالی که مطالعه MA، شما همچنین می خواهد از کارگاه های شغلی سازمان یافته توسط هماهنگ کننده استخدام دپارتمان بهره مند شوند. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان طور معمول مورد نیاز به یک مدرک خوب اول (2.1 یا بالاتر) و یا تجربه معادل در یک موضوع مربوط (مانند زبان انگلیسی، ادبیات انگلیسی و یا TESOL). دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست باید یک گواهی IELTS با نمره کلی 6.5 را داشته باشد، با حداقل 6.0 در هر جزء، و یا قادر به نشان دادن سطح معادل مهارت. متقاضیان مورد نیاز خواهد بود به این دو نام علمی، و آنها ممکن است به مصاحبه (یا چهره به چهره و یا از طریق اسکایپ) دعوت و / یا برای ارسال مقاله 1500 کلمه. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدرک برای اولین بار در یک موضوع مربوطه نیز استقبال می شود. این متقاضیان می توانید مراجع حرفه ای و یا دانشگاهی را ارسال کنید. [-]

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی: داستان مدرن و معاصر

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این دوره به شما می دهد فرصتی برای مطالعه ادبیات انگلیسی در یک محیط دانشگاه مدرن، در حالی که با استفاده از ثروت از منابع ارائه شده توسط زندگی غنی فرهنگی در لندن است. شما خواهید متون ادبی در چارچوب گسترده تر تولید فرهنگی بررسی و ارتباط آنها را به شرایط اجتماعی، تاریخی و سیاسی که از آنها پدیدار شود. [+]

این دوره به شما می دهد فرصتی برای مطالعه ادبیات انگلیسی در یک محیط دانشگاه مدرن، در حالی که با استفاده از ثروت از منابع ارائه شده توسط زندگی غنی فرهنگی در لندن است. شما خواهید متون ادبی در چارچوب گسترده تر تولید فرهنگی بررسی و ارتباط آنها را به شرایط اجتماعی، تاریخی و سیاسی که از آنها پدیدار شود. تیم دوره شامل متخصصان دانشگاهی که استفاده از بسیاری از این نزدیکی هست موزه ها، گالری ها و کتابخانه ها در تدریس خود. این دوره علاقه خاصی به کسانی که مایل به آماده شدن برای مطالعه بیشتر در MPhil یا سطح دکترا، و کسانی که تدریس زبان انگلیسی که می خواهند برای به دست آوردن یک مدرک بیشتر و بررسی تحولات اخیر و در حال حاضر در این زمینه باشد. محتوای دوره این دوره در اطراف تم ها از خواندن، بازخوانی و تفسیر سازمان یافته است. شما خواهید طیف وسیعی از دوره ها و مسائل در ادبیات مطالعه، به جای متون ادبی در زمینه های فرهنگی و آنها را درک در تاریخ انتقادی متون. ماژول های هسته ای، موضوع ها: مدرن و معاصر داستان ها و نهادها و تاریخ: داستان مدرن و معاصر، از بررسی متون انتقادی کلاسیک و معاصر در ادبیات در رابطه با ایده در زمینه های بزرگتر، مانند تاریخ، تصویر بصری، جنس شامل ، روانکاوی و پس از استعمار است. پایان نامه از 10-12،000 کلمات، که می تواند بر روی یک موضوع مناسب از انتخاب شما نوشته شده است، و روش تحقیقات همچنین ماژول های هسته ای می باشد. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. برای جزئیات بیشتر در مورد ساختار دوره و ماژول ها، و چگونه شما آموزش داده خواهد شد و ارزیابی، سند دوره کامل را ببینید. دروس پایه پایان نامه این قطعه طولانی کار تحقیق یک فرصت برای شما به دنبال یک موضوع مورد علاقه فرد است، و از طریق مطالعه فردی و نظارت کارگردانی انجام شده است. ماژول همچنین شامل تهیه یک طرح بررسی دقیق. نهادها و تاریخ این ماژول در تم ها از خواندن و دوباره خواندن، تمرکز دارد. ماژول مستقل، آن را نیز طراحی شده به شما این فرصت را برای بحث و بررسی مقدماتی از موضوعات را در ماژول های اختیاری است. شما یک طیف وسیعی از موضوعات، از جمله بررسی: سبک و تاریخ؛ جهانی شدن معاصر ادبیات؛ توسعه تاریخی ادبیات انگلیسی به عنوان یک رشته. تاریخ و نظریه پردازی از ادبیات بسیار مفهوم خود را. و فرهنگ مادی تولید و مصرف ادبی. روش پژوهش: دانش، حافظه فرهنگی، آرشیو و پژوهش این مقدمه ای بر روش تحقیق درگیر با مفاهیم مهم از دانش در علوم انسانی، از طریق همکاری های بین رشته ادبیات، بصری، مواد، و فرهنگ فضایی، و آنها را درک می شوند، تفسیر، و بسیج. برجسته سوالات مطرح شده توسط گفتمان معرفت شناسی، حافظه، آرشیو، و پژوهش خود، ماژول کنسانتره بر روی لینک پیچیده بین: اشکال آلی و فنی از حافظه؛ نهادهای فرهنگی دولتی و خصوصی دانش، حافظه و هویت؛ و informationgathering، بازیابی و تجزیه و تحلیل. داستان مدرن و معاصر این ماژول در تم ها از خواندن و دوباره خواندن، تمرکز دارد. ماژول مستقل، آن را نیز طراحی شده به شما این فرصت را برای بحث و بررسی مقدماتی از موضوعات را در ماژول های اختیاری است. به عنوان بخشی از این کار، شما روش های مختلف اقتصادی، مانند فمینیسم و ​​ساختارشکنی، و همچنین به دنبال در مسائل کلیدی در مطالعات ادبی مانند نویسنده و خواننده را کشف کند. مشاغل مرتبط البته به خصوص به کسانی به کار در طیف وسیعی از رشته های حرفه ای، از جمله معلمان انگلیسی که مایل به روز رسانی مهارت های حرفه ای خود را، و محققان حرفه ای مرتبط است. البته پاره وقت به کسانی علاقه مند به تحصیل ادبیات انگلیسی برای توسعه حرفه ای و منافع عمومی تجدید نظر شود. شرایط ورود-دوره های خاص شما نیاز به یک مدرک افتخارات خوب (2: 1 یا بالاتر، یا معادل آن) در یک موضوع مرتبط است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 7.0 یا معادل آن نیاز دارند. شما باید برای ارسال یک مقاله انتقادی 1500 کلمه در یک متن ادبی از انتخاب شما به عنوان بخشی از برنامه خود را. [-]

کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی و انتقادی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره بین رشته ای شما ارائه می دهد فرصت نادر برای مطالعه بحث های انتقادی و فرهنگی معاصر در سراسر طیف گسترده ای از زمینه. بررسی انواع مختلف بصری، متنی و اشکال فضایی فرهنگ و theorisations متنوع خود، این دوره به خصوص به کسانی که با منافع گسترده در هنر و علوم انسانی درخواست تجدید نظر، و همچنین کسانی که علاقه مند برش لبه مباحث نظری. [+]

این دوره بین رشته ای شما ارائه می دهد فرصت نادر برای مطالعه بحث های انتقادی و فرهنگی معاصر در سراسر طیف گسترده ای از زمینه. بررسی انواع مختلف بصری، متنی و اشکال فضایی فرهنگ و theorisations متنوع خود، این دوره به خصوص به کسانی که با منافع گسترده در هنر و علوم انسانی درخواست تجدید نظر، و همچنین کسانی که علاقه مند برش لبه مباحث نظری. ماژول ها توسط پرسنل متخصص از تعدادی از رشته های مختلف تدریس می شود، به شما این شانس را به دنبال تم خصوصا در مناطق که بیشتر مورد علاقه شما. کاری که اخیرا توسط کارکنان در مطالعات فرهنگی و انتقادی شامل کتاب و مقاله در رسانه های جدید، نظریه های شهری، جنسیت، هنر و زیبایی شناسی معاصر، جرم و جنایت ویکتوریا، چین، فرهنگ بصری، معماری، پس از استعمار و نظریه انتقادی. محتوای دوره این دوره شامل دو ماژول های اصلی هسته ای، سرمایه داری و فرهنگ، و مشکلات و چشم اندازها در مطالعات فرهنگی. این ایجاد یک چارچوب برای تجزیه و تحلیل دقیق از مکان ها، محصولات و سیستم های از فرهنگ. پایان نامه از 10-12،000 کلمات، که می تواند بر روی یک موضوع مناسب از انتخاب شما نوشته شده است، و ماژول روش تحقیق همچنین ماژول های هسته ای می باشد. همچنین یک ماژول قرار دادن کار اختیاری وجود دارد. شما را تشویق به شرکت در سمینارها پژوهش در دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی، که در آن سخنرانان از دیدن، پزشکان خلاق و کارکنان آموزشی ارائه کار فعلی خود را. دروس پایه سرمایه داری و فرهنگ شروع با حساب کاربری معروف مارکس از کالا در فصل اول سرمایه، این ماژول به بررسی طیف وسیعی از حساب های نظری سرمایه داری و به بررسی اهمیت خود را به تجزیه و تحلیل شکل های مختلف فرهنگی، از جمله فیلم، ادبیات، و هنر های تجسمی معاصر است. در انجام این کار، شما در نظر خواهد تحول در استنباط از «فرهنگ» خود، و روابط مختلف خود را به ایده های هنر، مدرنیته، تولید، جرم، استقلال، عینک، و صنعت فرهنگ. نظریه پردازان مهم شما مطالعه شامل تئودور آدورنو، ژان بودریار، والتر بنیامین، گی دبور، ژیل دلوز و فلیکس گتاری، فردریک جیمسون، و آنتونیو نگری. پایان نامه این قطعه طولانی کار تحقیق یک فرصت برای شما به دنبال یک موضوع مورد علاقه فرد است، و از طریق مطالعه فردی و نظارت کارگردانی انجام شده است. ماژول همچنین شامل تهیه یک طرح بررسی دقیق. مشکلات و دیدگاه در مطالعات فرهنگی این ماژول به شما فراهم می کند با یک مقدمه انتقادی به مطالعات فرهنگی معاصر را از طریق تجزیه و تحلیل از روش های عمده اساسی مطالعه میان رشته ای، میان فرهنگی جامعه است. آن را در اطراف قرائت از نظریه پردازان با نفوذ ترین در این زمینه، و موضوعات کلیدی شما را پوشش خواهد شد ساخته شده عبارتند از: طبقه و قومیت در مطالعات فرهنگی؛ گفتمان و روش در مطالعات فرهنگی؛ جنس، رسانه ها و زیبایی شناسی، عملکرد، مراسم و نمایندگی در زبان از فرهنگ است. مکان، هویت و صدا؛ و تغییر هویت در حوزه های عمومی از چند فرهنگ گرا، فراملی و جنبش های جهانی است. ماژول نتیجه گیری با بررسی احتمالات مطالعات فرهنگی، decolonising از دیدگاه اروپامحور سنتی آن است. روش پژوهش: دانش، حافظه فرهنگی، آرشیو و پژوهش این مقدمه ای بر روش تحقیق درگیر با مفاهیم مهم از دانش در علوم انسانی، از طریق همکاری های بین رشته ادبیات، بصری، مواد، و فرهنگ فضایی، و آنها را درک می شوند، تفسیر، و بسیج. برجسته سوالات مطرح شده توسط گفتمان معرفت شناسی، حافظه، آرشیو، و پژوهش خود، ماژول کنسانتره بر روی لینک پیچیده بین: اشکال آلی و فنی از حافظه؛ نهادهای فرهنگی دولتی و خصوصی دانش، حافظه و هویت؛ و informationgathering، بازیابی و تجزیه و تحلیل. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب یا معادل آن در یک موضوع مرتبط است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 یا معادل آن نیاز دارند. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط این دوره در نظر گرفته شده به شما مهارت های مهم پیچیده و دانش به طور گسترده ای قابل اجرا از فرهنگ معاصر است. این را قادر می سازد به مطالعه بیشتر در MPhil یا سطح دکترا، اما به طیف وسیعی از رشته های حرفه ای در رسانه ها، خلاق و صنایع فرهنگی نیز به خصوص مربوطه. [-]

کارشناسی ارشد نوشتن خلاق: نوشتن شهرستان

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

این نوشته خلاق: نوشتن البته شهر کارشناسی ارشد برای اولین بار به تمرکز به طور کامل در شهرستان از لندن است. این اجازه خواهد داد که شما را به اکتشاف شهرستان به عنوان موضوع از طیف وسیعی از دیدگاه ها و در تمام ژانرهای. آن را نیز به شما یک پلت فرم نظری و عملی که از آن برای توسعه درک خود را بدهد، و بخشی از صحنه نوشتن لندن است. [+]

این نوشته خلاق: نوشتن البته شهر کارشناسی ارشد برای اولین بار به تمرکز به طور کامل در شهرستان از لندن است. این اجازه خواهد داد که شما را به اکتشاف شهرستان به عنوان موضوع از طیف وسیعی از دیدگاه ها و در تمام ژانرهای. آن را نیز به شما یک پلت فرم نظری و عملی که از آن برای توسعه درک خود را بدهد، و بخشی از صحنه نوشتن لندن است. آموزش داده شده توسط نویسندگان و محققان حرفه ای، دوره ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت به شبکه با نویسندگان دیگر، عوامل، تولید کنندگان تلویزیون و شاعران عملکرد. شما می توانید در ساختمان ستاد دانشگاه در 309 خیابان نایب السلطنه، که به معنی شما نوشتن در مورد شهرستان در قلب لندن، با دسترسی به فرصت های تحصیلی، اجتماعی و فرهنگی بسیار عالی پایتخت، از جمله پر جنب و جوش پایان غرب صحنه تئاتر بر اساس . محتوای دوره اگر تحصیل تمام وقت، شما به طور معمول سه ماژول در ترم یکی ها و ماژول های درخت را در ترم دو. شما می توانید در ژانویه یا در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. پاره وقت دانش آموزان را دو ماژول در هر ترم. در دسترس بودن ماژول گزینه در تقاضا کلی و در دسترس کارکنان بستگی دارد، اما شما به طور معمول گفته خواهد شد که گزینه های ارائه شده در ابتدای دوره خود را است. شما می توانید یک «انتخاب آزاد» ماژول گزینه از دیگر دوره های کارشناسی ارشد در وست مینستر، موضوع به محدودیت های جدول زمانی و تصویب پروژه در طول ترم اول را انتخاب کنید ارائه آن پس تمام ماژول های دیگر تلاش شده است. برای دریافت جایزه کارشناسی ارشد خود را، شما نیاز به تکمیل ماژول تدریس در مجموع از 120 واحد و 60 اعتبار پروژه نوشتن (و در مجموع 180 واحد). اگر شما الزامات مورد نیاز برای یک جایزه کارشناسی ارشد برآورده نمی کنند، شما واجد شرایط برای اعطای دیپلم کارشناسی ارشد یا گواهی کارشناسی ارشد خواهد بود. ساختار مبتنی بر کارگاه از دوره شما اجازه می دهد تا از طریق تمرین یاد بگیرند. ماژول ها توسط یکی دو ساعت یا درخت ساعته سمینار / کارگاه در هفته تدریس، بسته به موضوع خود را. آموزش همچنین شامل بازدیدی به انتخاب لندن نهاد برای حمایت از جنبه های خاصی از نوشتن، و به شما خواهد شد تشویق به استفاده از آرشیوهای گوناگون، تئاتر و گالری. روش های ارزیابی شامل اوراق بهادار ترم (اجازه می دهد شما را به تجربه در انواع ژانرهای، سیاهههای مربوط بازتابنده، مقالات، و رهبری کارگاه) و همچنین پروژه نوشتن 10-12،000 کلمه. هیچ امتحانات رسمی وجود دارد. دروس پایه جنگ و شهر (درام) این ماژول با تمرکز بر هنر و صنعت از نمایشنامهنویسی، با تاکید خاص در درام که سوء استفاده از فرصت از محیط شهری است. شما می توانید یک کار دراماتیک از 60-90 دقیقه پیش نویس، نقد کار نمایشنامه نویسان با تجربه و توسعه یک واژگان مشترک از اصطلاحات «فنی». همچنین شما به فرصت های جدید عمده نوشتن در لندن و فراتر از آن را معرفی کند. در حالی که contextualising نمایشنامهنویسی جدید در پارامترهای گسترده تر از درام 20 و اوایل قرن 21، ماژول شما را تشویق به منعکس در عمق در نوشتن خود و توسعه درک پیشرفته از عناصر یک متن نمایشی، از جمله شخصیت، ساختار، درگیری، نمایشی طنز و معنای تلویحی. زبان و تخیل (نوشته ها شاعرانه) شما خواهید استفاده شما از زبان شاعرانه از طریق ترکیبی از تمرینات کوتاه، خواندن دقیق شعر و نثر شعر و نقد کار خود را توسعه دهد. شما درک پیچیده از زبان شاعرانه و برنامه های کاربردی خود را به طیف وسیعی از ژانرهای دیگر به دست آوردن، و افزایش توانایی خود را برای شناسایی استفاده تخیلی از زبان به عنوان یک نویسنده و خواننده شعر در شهرستان. ماژول به شما اجازه توسعه درک و جوی پیشرفته سازه شاعرانه رسمی و غیر رسمی از چاپ و نشر و عملکرد فرصت ها برای شعر در لندن است. قصه های شهر (داستان) این ماژول در اصطکاک نوشتن با الهام از شهرستان متمرکز است. از طریق ترکیبی از تمرینات، خواندن دقیق نویسندگان و منتقدان کار خود را تاسیس، شما چالش کشیده خواهد شد به منظور بالا بردن نگارش نثر خود را به یک سطح حرفه ای است. آن را به عنوان درک خود را از نثر و درمان شهرستان به عنوان یک منبع اصلی و یا حضور پس زمینه ایجاد، ماژول خواهد بالقوه خود را پرورش به عنوان یک نویسنده ای خلاق و مستقل است. همچنین شما می خواهد روش برای نوشتن داستان کوتاه و نثر دیگر که یا آشکارا طول می کشد شهرستان به عنوان موضوع آن و یا آن را در استخدام به عنوان یک حضور قابل توجهی را بررسی کند. عمل خلاق این ماژول درک خود را از گزینه های زیبایی، اخلاقی و روش که زیر بنای نوشتن تمرین را توسعه دهد. به شما خواهد آموخت که چگونه به ارزیابی نظریه های مختلف نوشتن (از جمله واقع گرا، مدرن و پست مدرن رویکردهای)، در حالی که گسترش دانش خود را از سبک های ادبی مرتبط و شیوه های مانند جریان نوشتهها آگاهی، نوشتن خودکار، نوشتن به عنوان نمایندگی و نوشتن بصری. ماژول نیز شما را به راه هایی که جای، به ویژه محیط زیست شهری، تحت تاثیر قرار می نوشتن و شما را تشویق به بازجویی از معضلات اخلاقی و سیاسی ناشی از تولید ادبی معرفی. چگونه برای نوشتن خلاقانه: نمونه کارها (ژانویه استارت) این ماژول بر روی توسعه مهارت نوشتن خلاق خود را با استفاده از انواع تمرینات و تکنیک های متمرکز است. ماژول به شما اجازه توسعه مجموعه ای از نوشتن خلاق با الهام از شهرستان از طریق ترکیبی کارگاه عملی و خواندن دقیق از نویسندگان است. همچنین شما می خواهد به نقد کار خود را، در حالی که به چالش کشیده به منظور بالا بردن نوشتن خود را به سطح حرفه ای یاد بگیرند. کسب و کار WRITING (سال های طولانی) ماژول در توسعه دانش، مهارت شخصی و حرفه ای که به شما اجازه به طرح توسعه حرفه ای ما، با تاکید خاص بر روی کسب و کار نوشتن در لندن متمرکز است. ارائه اطلاعات مفید و مرتبط در مورد کار در صنایع خلاق از طریق مراجعه به سخنرانان و کارگاه های آموزشی، هدف ماژول به توسعه و پرورش مهارت های کارآفرینی پیشرفته و انتقال و به شما اجازه به شبکه با حرفه ای دیگر با اعتماد به نفس. پروژه نوشتن شما خواهید بر روی یک قطعه قابل توجهی از کار خلاق و یا مجموعه ای از قطعات کوچکتر تمرکز، با توجه به تسلیم برای انتشار. هدف از این ماژول برای ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای شما برای آماده سازی یک قطعه قابل توجهی از نوشتن خلاق و توسعه صدای فردی خود را در این ژانر از انتخاب شما. عنوان ماژول به دنبال سنتز اکتشافات در مورد شهرستان ساخته شده در طول دوره، و کمک به شما برای پاسخ مناسب در کار خلاق خود، آن را به شما اجازه جذب و پردازش اکتشافات خود را از شهرستان، و پاسخ از طریق کار خلاق خود را. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول نیاز به یک درجه اول خوب یا معادل آن در یک موضوع علوم انسانی مبتنی بر؛ متقاضیان موفق خواهد شد انتظار می رود که علاقه به اثبات رسیده در، و تعهد به، زبان و رسانه های خلاق آن است. نامزدها بدون مدارک رسمی نیز بر اساس دستاوردهای حرفه ای خود را در مناطق مربوط به صنعت خلاق (تئاتر،، روزنامه نگاری، نشر، و غیره) در نظر گرفته شود. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 7.0 کلی با حداقل 6 در هر عنصر نیاز دارند. شما همچنین نیاز به دو منابع دانشگاهی و ارائه نمونه کارها از نوشتن خلاق، که به طور انحصاری باید شامل شعر نیست. نامزدهای انتخاب خواهد شد برای مصاحبه دعوت شده است. مشاغل مرتبط البته شما را قادر به توسعه مهارت های انتقادی و خلاق پیچیده و یک پایگاه دانش به طور گسترده ای قابل اجرا است که می تواند در زمینه های مختلف از عمل خلاق و کسب و کار نوشتن اقتباس شده است. این دوره در نظر گرفته شده به شما حرکت می کند به یک سطح جدید در زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک نویسنده با توسعه مهارت های خود را به عنوان یک پزشک حیاتی پیچیده، و دانش خود را از ادبیات در مورد شهرستان و همچنین کسب و کار نوشتن. شما را تشویق خواهد به شبکه با دیگر نویسندگان و شناسایی فرصت های مفید برای توسعه حرفه ای، تا حدودی از طریق طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه، از جمله حوادث و مذاکرات نویسندگان. مهارت های مهم و عملی شما در پایان این دوره به دست آوردن شما یک نامزد قوی در بسیاری از مناطق، از جمله مدیریت هنر را، کپی ویرایش، آموزش و پرورش، نوشتن آزاد، روزنامه نگاری، رسانه ها، انتشارات، تئاتر و نوشتن مبتنی بر عملکرد، و تحقیقات و دانشگاه. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
309 Regent Street
London, England, W1B 2HW GB