University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده

دانشگاه وستمینستر یکی از مراکز پیشرو در انگلستان برای مطالعه معماری و محیط ساخته شده الهام بخش تر از 2000 دانش آموزان در پایه تدریس خود را در Marylebone، در مرکز لندن است. ما یکی از معدود دانشگاههای انگلستان به آموزش اکثر افراد که محیط زیست ساخته شده ما را در یک محوطه دانشگاه. این دانش آموزان را قادر می سازد به کار در سراسر مرزهای حرفه ای، منعکس کننده جهان حرفه ای یکپارچه امروز.

ABE1

دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در موضوعات زیر:

 • معماری و فضای داخلی
 • برنامه ریزی، مسکن و طراحی شهری
 • املاک و ساخت و ساز
 • گردشگری و رویدادها
 • حمل و نقل و لجستیک

دوره های ما توسط صنعت و تحقیقات عالی از دانشگاهیان که به شما یاد آگاه است. آنها کمک خواهد کرد که شما را به توسعه مهارت ها و دانش است که شما نیاز به کار در بازار کار به طور فزاینده رقابتی.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

ABE3

ارتباط با حرفه

دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده یک شهرت قوی و ارتباط با رهبران صنعت و حرفه. لندن مرکز بین المللی پیشرو برای حرفه ای محیط زیست ساخته شده است، و ما قادر به قرعه کشی در این تخصص استثنایی برای جذب بازدید از استادان و سخنرانان منجر به دوره های ما.

دوره های ما به طور مستقیم به نیازهای صنعت در حال حاضر و اولویت های در حال ظهور مربوط و توسعه داده اند ارتباط قوی با کارفرمایان آینده، که منجر به چشم انداز اشتغال بسیار عالی برای دانش آموزان ما.

دانشکده ادامه منجر به در این زمینه توسط اخیرا teaming تا با RIBA برای طرح نظارت دانش آموز، و توانایی ما برای همکاری در پژوهش، تحرک جهانی و پروژه های دانشگاهی مشترک با دانشگاه پکن از مهندسی عمران و معماری افزایش است.

دوره های آموزشی ما معتبر توسط نهادهای حرفه ای مربوطه (از جمله RIBA، ARB، RICS، CIOB و RTPI)، بنابراین شما می توانید اطمینان البته خود را با حرفه ای آینده خود را مورد احترام است.

ABE2

دانش آموزان برنده جایزه و دانشگاهیان

دانشجویان معماری ما به طور منظم جوایز در مسابقات بین المللی از جمله یک حرکت فوق العاده ای از موفقیت در مدال رئیس جمهور RIBA را به نفع خود. در سال 2016 یکی از دانشجویان مدیریت گردشگری ما برای پایان نامه اش را به دست آورد موسسه مدیریت گردشگری (TMI) جایزه کارشناسی ارشد افتتاحیه.

دانشگاهیان ما نیز در سطح بین المللی شناخته شده است. به عنوان مثال، دکتر ناصر Golzari، بخشی از تیم برنده که ها Holcim جوایز قدردانی جایزه 2014 برای آفریقا شرق میانه اهدا شد و جایزه معماری آقاخان 2013 برنده تشکیل شده است.

استخدام

فارغ التحصیلان ما در رفته برای کار با سازمانهای کلاس جهانی از جمله زاها حدید، ویلکینسون ایر، هاپکینز، مهندسین معمار، فاستر و همکاران، را معماران و راجرز Stirk بندرگاه و همکاران (معماری و فضای داخلی) KIER، سر رابرت مک آلپین با مسئولیت محدود و DTZ (املاک و ساخت و ساز) انگلیسی میراث، بریتیش ایرویز، انجمن توسعه گردشگری موریس، حقوقی و مدیریت سرمایه گذاری عمومی، یورواستار، انجمن گردشگری و بین قاره ای هتل ها (گردشگری و رویدادها) در میان بسیاری دیگر.

پژوهش

دانشکده در یک طیف گسترده ای از فعالیت های تحقیقاتی مربوط به تمام جنبه های معماری و محیط زیست ساخته شده نقش دارند. تحقیقات ما بین المللی بسیار عالی و برجسته جهانی در مناطق اعمال می شود، نظری و سیاست است.

این دانشکده دارای سه مرکز تحقیقاتی بین المللی پیشرو در شهری زیرساخت، موسسه مطالعات سیاست و مرکز مطالعات از تولید محیط ساخته شده، اجرا با مدرسه کسب و کار. گروه های تحقیقاتی در معماری، گردشگری و املاک و ساخت و ساز نیز بر روی پروژه های تحقیقاتی بین المللی عمده در اروپا و جهان است. بودجه تحقیقات ما می آید از شوراهای اتحادیه اروپا، بریتانیا پژوهش، سازمان های دولتی، صنعت و بخش خیریه. یافته ها به طور منظم در مجلات علمی و کتاب منتشر شده است. دانشکده دانش آموزان پژوهش از کشورهای مختلف که از نزدیک با دانشگاهیان پیشرو در افراد متخصص خود کار می کنند استقبال می کند.

ABE4

امکانات

امکانات ما عبارتند از:

 • Marylebone کتابخانه (دسترسی 24 ساعته)
 • آزمایشگاه ساخت و ساز
 • ها Ambika P3 گالری
 • مجموعه زیادی از آزمایشگاه های IT
 • اتحادیه دانشجویان
 • کافه و کافی شاپ
 • روحانیت
 • نمازخانه
 • اتاق آرام
 • کتابفروشی Marylebone کتاب
 • خدمات سلامت دانش آموزان
FAB2

استودیوهای معماری ما در پردیس Marylebone یک برنامه نوسازی 5.2m £ قرار گرفته اند، فراهم کردن امکانات بی نظیر برای مطالعه و یادگیری مشارکتی. آزمایشگاه کامپیوتر اختصاص داده شده ما را به رایانه در سراسر استودیو، همه مجهز به گرافیک و نرم افزار CAD تکمیل شده است.

ساخت دیجیتال جدید ما آزمایشگاه وست مینستر پسوند عمده به کارگاه معماری ما موجود و مجموعه ای از پرینتر 3D و برش لیزر است. دو فضا هدف ساخته شده مجهز به ابزار کامپیوتر کنترل انعطاف پذیر اجازه می دهد دانش آموزان به کشف زمینه های هیجان انگیز از ساخت دیجیتال، از جمله ABS و گچ چاپ 3D، CNC برش چاقو، در مقیاس بزرگ CNC مسیریابی، فرز CNC فلز و ساخت ربات. همه دانش آموزان همچنین دسترسی کامل به کارگاه های ما برای چوب و فلزکاری است.

FAB1

در مورد دانشگاه وستمینستر

دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

شهرت بین المللی ما

به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

میراث دانشگاه

جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

 • اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838)
 • از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841)
 • محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896)
 • اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی
 • اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

(اسفند ماه) کارشناسی ارشد معماری (ربا پلاتین II)

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. [+]

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. دوره پرورش تنوع انتخاب، تفسیر و رویکرد، چه در پروژه های طراحی و یا تحقیقات علمی بیشتر است. که اولی روی برنامه های طراحی پیچیده (از نظر رسمی، فنی، حرفه ای و یا شهری) که خواهان دقت و انتقاد از خود. در حالت دوم بر روی پایان نامه خود را بزرگ، یک قطعه طولانی تحقیقات تخصصی به معماری و زمینه های تاریخی و نظری آن تمرکز دارد. دوره سه هدف اصلی: برای توسعه توانایی طراحی خود را از طریق آزمایش مبتنی بر پروژه؛ به ارائه یک ارزیابی و نقد ترم خود را در یک زمینه فرهنگی گسترده، و در پرتو محدودیت های فنی، اقتصادی و حقوقی؛ و برای ترویج توضیح بیان و نمایندگی از کیفیت و ارزش در پروژه های طراحی. دروس پایه طراحی پروژه 1 (سال 1 DESIGN STUDIO) این پروژه طراحی واحد، و یا مجموعه ای از پروژه های طراحی مرتبط است، فردی به هر انتخابی استودیو طراحی، و به صورت موازی با سال 2 استودیو طراحی اجرا کنید. شما انتخاب می کنید طراحی استودیو ارائه شده توسط همه معلمان استودیو طراحی در آغاز سال تحصیلی زیر؛ هر استودیو طراحی ارائه می دهد یک پروژه جدید هر سال است. پروژه از تحقیقات اکتشافی به توسعه یک مختصر فردی، و یک طرح پیشنهادی که به شما برای ارزیابی توسعه در پایان ترم یکی منجر شود. نمایندگی های دیجیتال این ماژول در فن آوری رسانه های دیجیتال و استراتژی های مبتنی بر کامپیوتر، از جمله اصول 2D و 3D طراحی کامپیوتر، مدل سازی، رندر، انیمیشن و تکنیک های ساخت دیجیتال، تمرکز دارد. هدف از این ماژول به گسترش درک عملی و نظری خود را از رسانه های دیجیتال پیشرفته، و همچنین به منظور ارتقاء دانش محاسبات موجود خود را و مهارت - بنابراین ارزیابی بر اساس یک ارزش افزوده است. مطالعات حرفه ای این ماژول تساوی در تجربه کاری خود را معرفی و قانونی، مفاهیم حرفه ای و مدیریت مربوط به توسعه "حرفه ای" درسی خود را. این به شما می پرسد به تأمل در تجربه قبلی خود و توسعه شخصی، و برای شناسایی مناطق را برای تحقیقات آینده است. ماژول به شما معرفی به نقش معمار در صنعت ساخت و ساز (از جمله توسعه و مسائل تدارکات)، و به محدودیت های حرفه ای، مدیریتی و حقوقی که کار معمار در عمل تحت تاثیر قرار. طراحی پروژه 2 (سال 1 DESIGN STUDIO) معمولا، اما نه منحصرا، موضوع و یا زمینه طراحی پروژه 2 شامل توسعه و یا تست جنبه های طراحی پروژه 1 تا تحقیقات بیشتر و یا پروژه های اکتشافی است. این ماژول، با این حال، تاکید بیشتری بر وضوح دقیق از طرح پیشنهادی فرد، که اغلب در یک مقیاس بزرگتر، و معاملات صریح تر با مسائل مربوط به برنامه، مادیت، تکنولوژی و اثرات زیست محیطی. ماژول به صورت موازی با سال 2 استودیو طراحی اجرا کنید. تاریخ و نظریه این ماژول شامل مطالعه سمینار متخصص و مجموعه ای از سخنرانی ماژول گسترده گسترده تر، و شروع یک مطالعه ساله از تاریخ معماری و تئوری که با تسلیم پایان نامه خود را در سال 2 نقطه اوج. زیر ارائه شده توسط تمام رهبران گروه سمینار در آغاز ترم، شما یک گروه سمینار با موضوع خاص خود را دارد و برنامه مطالعه را انتخاب نمایید. بر این اساس، شما را انتخاب کنید منطقه منحصر به فرد از پژوهش و توسعه آن از طریق نوشتن و ارائه؛ شما همچنین یک چکیده برای پایان نامه خود را آماده کند. مطالعات فنی در عمل این ماژول به شما نیاز به، به صورت جداگانه و یا در یک گروه، به انجام پژوهش را به روش های مختلف به، و انواع، فن آوری و طراحی زیست محیطی. شما نیاز به در مسائل فرهنگی گسترده تر درگیر نگاه کنید، اما بیشتر به خصوص در مسائل مربوط به پایداری در طراحی. این انتظار می رود که کار پروژه استودیو طراحی خود را. پایان نامه پایان نامه تمرکز اصلی تاریخ معماری و تدریس تئوری و جزء اصلی نوشته شده است از این دوره است. ساخت و ساز در انتزاعی خود را، شما را به منابع اولیه و ثانویه تحقیق، تعریف و اصلاح روش تولید یک پیش نویس خلاصه داستان، و در نهایت، تکمیل پایان نامه 10،000 کلمه با زیرنویس، کتابشناسی و تصاویر است. اگر شما یکی دیگر از حالت مطالعه، مانند ساخت یک فیلم و یا طراحی یک وب سایت کشف، شما هنوز هم نیاز به ملاقات یک حد پایین تر از کلمه 6000 کلمه است. طراحی پروژه MAIN (سال 2 DESIGN STUDIO) همانطور که با استودیو طراحی 1، این فرد را به هر انتخابی استودیو طراحی، و شما طراحی استودیو ارائه شده توسط همه معلمان استودیو طراحی در آغاز سال تحصیلی زیر را انتخاب نمایید. ماژول با ماژول طراحی و توسعه پس از آن یکپارچه، و این دو ماژول معمولا یک پروژه فراگیر تنها برای سال تحصیلی نهایی ایجاد کنید. ماژول است به صورت موازی با سال 1 استودیو طراحی اجرا، با این حال، سال 2 دانش آموزان انتظار می رود به دنبال، و حل و فصل، پایان نامه بلند پروازانه تر و پیچیده است. مطالعات کاربردی فنی در این ماژول شما اعمال همزمان مطالعه فنی با پیشرفت اصلی پروژه استودیو طراحی خود را تکمیل کنید. این گزارش یکپارچه توضیح می دهد و عمیق تر استراتژی زیست محیطی، ساختاری و ساخت ذاتی تفکر طراحی و پروژه شما. طراحی توسعه (سال 2 DESIGN STUDIO) این ماژول به شرح زیر در از طراحی پروژه اصلی، و شما می پرسد به استادانه درست شده، آزمون، سازگاری و توسعه طرح پروژه های طراحی خود را برای تولید یک طراحی معماری خوبی حل شود. این ماژول شما را تشویق به برقراری ارتباط ایده های خود را، کار تحقیق و پیشنهادات طراحی در طیف وسیعی از رسانه های در سطح پیشرفته. شما همچنین ادغام ارائه خود را با کار خود را در گزارش مطالعات استراتژیک و فنی کاربردی ماژول. ماژول به صورت موازی با سال 1 استودیو طراحی اجرا کنید. گزارش راهبردی این ماژول یک گزارش قابل توجهی است که با پروژه استودیو طراحی اصلی خود را، و ماژول های مطالعات فنی کاربردی یکپارچه است. این گزارش در مورد پیدا کردن و توضیح تصمیمات پروژه مهم ساخته شده به عنوان بخشی از فرایند طراحی، تمرکز دارد. ماژول را به شما معرفی روش های مختلف به گزارش - روش ها، تکنیک ها، انتخاب ساختمان سوابق - از طریق سمینارها و آموزش گروه استودیو طراحی. شرایط ورود-دوره های خاص شما نیاز به یک مدرک کارشناسی در معماری، یا مشابه آن، با سطح بالایی از موفقیت، که به طور معمول خواهد شد توسط RIBA برای قسمت 1 اعتبار / تجویز شده توسط ARB برای قسمت 1. شما معمولا (پست درجه) تجربه حرفه ای یک سال خواهد داشت. در مصاحبه، شما باید نمونه کارها دانشگاهی خود را همراه با نمونه هایی از کار انجام شده در طول آموزش حرفه ای، و هر گونه مواد متنی مربوطه ارائه شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 7.0 نیاز دارید، با یک دهیم minumum از 6.5 در تمام قطعات. مشاغل مرتبط بیشتر دانش آموزانی که تکمیل معماری مارس (قسمت 2) پس از آن در دفاتر معماری پس از برگزاری آزمون قسمت 3 به کار، و تبدیل به معماران ثبت شده است. دیگر پیشرفت به کارشناسی ارشد بیشتر و یا مدرک دکترا، و سپس به تحقیق و / یا آموزش است. [-]

معماری مارس (ARB / ربا قسمت قسمت دوم)

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. [+]

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. دوره پرورش تنوع انتخاب، تفسیر و رویکرد، چه در پروژه های طراحی و یا تحقیقات علمی بیشتر است. که اولی روی برنامه های طراحی پیچیده (از نظر رسمی، فنی، حرفه ای و یا شهری) که خواهان دقت و انتقاد از خود. در حالت دوم بر روی پایان نامه خود را بزرگ، یک قطعه طولانی تحقیقات تخصصی به معماری و زمینه های تاریخی و نظری آن تمرکز دارد. دوره سه هدف اصلی: برای توسعه توانایی طراحی خود را از طریق آزمایش مبتنی بر پروژه؛ به ارائه یک ارزیابی و نقد ترم خود را در یک زمینه فرهنگی گسترده، و در پرتو محدودیت های فنی، اقتصادی و حقوقی؛ و برای ترویج توضیح بیان و نمایندگی از کیفیت و ارزش در پروژه های طراحی. دروس پایه طراحی پروژه 1 (سال 1 DESIGN STUDIO) این پروژه طراحی واحد، و یا مجموعه ای از پروژه های طراحی مرتبط است، فردی به هر انتخابی استودیو طراحی، و به صورت موازی با سال 2 استودیو طراحی اجرا کنید. شما انتخاب می کنید طراحی استودیو ارائه شده توسط همه معلمان استودیو طراحی در آغاز سال تحصیلی زیر؛ هر استودیو طراحی ارائه می دهد یک پروژه جدید هر سال است. پروژه از تحقیقات اکتشافی به توسعه یک مختصر فردی، و یک طرح پیشنهادی که به شما برای ارزیابی توسعه در پایان ترم یکی منجر شود. نمایندگی های دیجیتال این ماژول در فن آوری رسانه های دیجیتال و استراتژی های مبتنی بر کامپیوتر، از جمله اصول 2D و 3D طراحی کامپیوتر، مدل سازی، رندر، انیمیشن و تکنیک های ساخت دیجیتال، تمرکز دارد. هدف از این ماژول به گسترش درک عملی و نظری خود را از رسانه های دیجیتال پیشرفته، و همچنین به منظور ارتقاء دانش محاسبات موجود خود را و مهارت - بنابراین ارزیابی بر اساس یک ارزش افزوده است. مطالعات حرفه ای این ماژول تساوی در تجربه کاری خود را معرفی و قانونی، مفاهیم حرفه ای و مدیریت مربوط به توسعه "حرفه ای" درسی خود را. این به شما می پرسد به تأمل در تجربه قبلی خود و توسعه شخصی، و برای شناسایی مناطق را برای تحقیقات آینده است. ماژول به شما معرفی به نقش معمار در صنعت ساخت و ساز (از جمله توسعه و مسائل تدارکات)، و به محدودیت های حرفه ای، مدیریتی و حقوقی که کار معمار در عمل تحت تاثیر قرار. طراحی پروژه 2 (سال 1 DESIGN STUDIO) معمولا، اما نه منحصرا، موضوع و یا زمینه طراحی پروژه 2 شامل توسعه و یا تست جنبه های طراحی پروژه 1 تا تحقیقات بیشتر و یا پروژه های اکتشافی است. این ماژول، با این حال، تاکید بیشتری بر وضوح دقیق از طرح پیشنهادی فرد، که اغلب در یک مقیاس بزرگتر، و معاملات صریح تر با مسائل مربوط به برنامه، مادیت، تکنولوژی و اثرات زیست محیطی. ماژول به صورت موازی با سال 2 استودیو طراحی اجرا کنید. تاریخ و نظریه این ماژول شامل مطالعه سمینار متخصص و مجموعه ای از سخنرانی ماژول گسترده گسترده تر، و شروع یک مطالعه ساله از تاریخ معماری و تئوری که با تسلیم پایان نامه خود را در سال 2 نقطه اوج. زیر ارائه شده توسط تمام رهبران گروه سمینار در آغاز ترم، شما یک گروه سمینار با موضوع خاص خود را دارد و برنامه مطالعه را انتخاب نمایید. بر این اساس، شما را انتخاب کنید منطقه منحصر به فرد از پژوهش و توسعه آن از طریق نوشتن و ارائه؛ شما همچنین یک چکیده برای پایان نامه خود را آماده کند. مطالعات فنی در عمل این ماژول به شما نیاز به، به صورت جداگانه و یا در یک گروه، به انجام پژوهش را به روش های مختلف به، و انواع، فن آوری و طراحی زیست محیطی. شما نیاز به در مسائل فرهنگی گسترده تر درگیر نگاه کنید، اما بیشتر به خصوص در مسائل مربوط به پایداری در طراحی. این انتظار می رود که کار پروژه استودیو طراحی خود را. پایان نامه پایان نامه تمرکز اصلی تاریخ معماری و تدریس تئوری و جزء اصلی نوشته شده است از این دوره است. ساخت و ساز در انتزاعی خود را، شما را به منابع اولیه و ثانویه تحقیق، تعریف و اصلاح روش تولید یک پیش نویس خلاصه داستان، و در نهایت، تکمیل پایان نامه 10،000 کلمه با زیرنویس، کتابشناسی و تصاویر است. اگر شما یکی دیگر از حالت مطالعه، مانند ساخت یک فیلم و یا طراحی یک وب سایت کشف، شما هنوز هم نیاز به ملاقات یک حد پایین تر از کلمه 6000 کلمه است. طراحی پروژه MAIN (سال 2 DESIGN STUDIO) همانطور که با استودیو طراحی 1، این فرد را به هر انتخابی استودیو طراحی، و شما طراحی استودیو ارائه شده توسط همه معلمان استودیو طراحی در آغاز سال تحصیلی زیر را انتخاب نمایید. ماژول با ماژول طراحی و توسعه پس از آن یکپارچه، و این دو ماژول معمولا یک پروژه فراگیر تنها برای سال تحصیلی نهایی ایجاد کنید. ماژول است به صورت موازی با سال 1 استودیو طراحی اجرا، با این حال، سال 2 دانش آموزان انتظار می رود به دنبال، و حل و فصل، پایان نامه بلند پروازانه تر و پیچیده است. مطالعات کاربردی فنی در این ماژول شما اعمال همزمان مطالعه فنی با پیشرفت اصلی پروژه استودیو طراحی خود را تکمیل کنید. این گزارش یکپارچه توضیح می دهد و عمیق تر استراتژی زیست محیطی، ساختاری و ساخت ذاتی تفکر طراحی و پروژه شما. طراحی توسعه (سال 2 DESIGN STUDIO) این ماژول به شرح زیر در از طراحی پروژه اصلی، و شما می پرسد به استادانه درست شده، آزمون، سازگاری و توسعه طرح پروژه های طراحی خود را برای تولید یک طراحی معماری خوبی حل شود. این ماژول شما را تشویق به برقراری ارتباط ایده های خود را، کار تحقیق و پیشنهادات طراحی در طیف وسیعی از رسانه های در سطح پیشرفته. شما همچنین ادغام ارائه خود را با کار خود را در گزارش مطالعات استراتژیک و فنی کاربردی ماژول. ماژول به صورت موازی با سال 1 استودیو طراحی اجرا کنید. گزارش راهبردی این ماژول یک گزارش قابل توجهی است که با پروژه استودیو طراحی اصلی خود را، و ماژول های مطالعات فنی کاربردی یکپارچه است. این گزارش در مورد پیدا کردن و توضیح تصمیمات پروژه مهم ساخته شده به عنوان بخشی از فرایند طراحی، تمرکز دارد. ماژول را به شما معرفی روش های مختلف به گزارش - روش ها، تکنیک ها، انتخاب ساختمان سوابق - از طریق سمینارها و آموزش گروه استودیو طراحی. شرایط ورود-دوره های خاص شما نیاز به یک مدرک کارشناسی در معماری، یا مشابه آن، با سطح بالایی از موفقیت، که به طور معمول خواهد شد توسط RIBA برای قسمت 1 اعتبار / تجویز شده توسط ARB برای قسمت 1. شما معمولا (پست درجه) تجربه حرفه ای یک سال خواهد داشت. در مصاحبه، شما باید نمونه کارها دانشگاهی خود را همراه با نمونه هایی از کار انجام شده در طول آموزش حرفه ای، و هر گونه مواد متنی مربوطه ارائه شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 7.0 نیاز دارید، با یک دهیم minumum از 6.5 در تمام قطعات. مشاغل مرتبط بیشتر دانش آموزانی که تکمیل معماری مارس (قسمت 2) پس از آن در دفاتر معماری پس از برگزاری آزمون قسمت 3 به کار، و تبدیل به معماران ثبت شده است. دیگر پیشرفت به کارشناسی ارشد بیشتر و یا مدرک دکترا، و سپس به تحقیق و / یا آموزش است. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

امور مالی اموال کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

املاک امور مالی یک منطقه به خوبی تثبیت از تجربه و تخصص اساسی در صنعت املاک و مستغلات برای خرید و توسعه از خواص که ممکن است سطوح مختلف پیچیدگی است. متخصص امور مالی با بهره گیری از مهارت های مدرن، تکنیک ها و سیستم های به موفقیت منبع و ارائه جریان کافی از منابع مالی در دسترس برای خرید، فروش و توسعه زمین و ساختمان. [+]

املاک امور مالی یک منطقه به خوبی تثبیت از تجربه و تخصص اساسی در صنعت املاک و مستغلات برای خرید و توسعه از خواص که ممکن است سطوح مختلف پیچیدگی است. متخصص امور مالی با بهره گیری از مهارت های مدرن، تکنیک ها و سیستم های به موفقیت منبع و ارائه جریان کافی از منابع مالی در دسترس برای خرید، فروش و توسعه زمین و ساختمان. این دوره در نظر گرفته شده به شما یک درک دقیق از امور مالی اموال و تکنیک های ارزیابی اموال مرتبط و فرآیندهای دهد، شامل هر دو جنبه حقوقی و اجتماعی. شما خواهید سرمایه گذاری و امور مالی توسعه شرایط تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات مالی خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. طراحی این دوره چالش قابل توجهی از ارائه یک تجربه آموزشی است که عملی، مرتبط و به چالش کشیدن و مطابق با الزامات از بدن حرفه ای مرتبط به رسمیت می شناسد. این برنامه، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه، با هدف ارائه یک ساختار آموزشی عملی را از طریق کارگاه ها و پروژه ها. دروس پایه پایان نامه کار را برای این ماژول شامل تکمیل پایان نامه خود و یا پروژه تحقیقاتی بزرگ، و شامل یک ورزش بازتاب هدایت در توسعه شخصی و حرفه ای است. شما می توانید برای یک پایان نامه دانشگاهی سنتی که شناسایی یک فرضیه و تحقیقات سوال، شامل برخی از تحقیقات اولیه، تساوی نتیجه گیری انتخاب کردن و، در صورت لزوم، توصیه. متناوبا شما می توانید یک پروژه تعریف شده شامل آماده سازی یک برنامه و استراتژی و یا اقدام برای یک مسئله مربوط به مطالعات خود را کامل، و شامل یک بازتاب 20،000 کلمه در، و ارزیابی، نقاط قوت و ضعف این رویکرد و محدودیت که به احتمال زیاد به تاثیر بر طرح های پیشنهادی. امور مالی و مدیریت دارایی هدف از این ماژول است که به مجموعه تصمیم گیری شرکت های بزرگ در زمینه محیط کسب و کار، اهداف شرکت و عمل شرکت امور مالی، املاک و مدیریت نمونه کارها. شما یک پایه در اموال به عنوان یک طبقه دارایی به دست آورید، و درک عملی و نظری از تکنیک ها و شیوه در حال حاضر در مدیریت و ارزیابی اموال تجاری استفاده می شود. در عنصر مالی از این ماژول، شما مسائل مربوط به اصول حسابداری و حساب مدیریت مالی، و مفاهیم مالیات اکتشاف. به همان اندازه مهم قدردانی از تجزیه و تحلیل نسبت و استراتژی است. قانون برای حرفه ای املاک این ماژول پرورش بازتاب در جایی که قانون می آید از و چگونه آن را توسعه (از جمله تأثیر قانون اروپا)، و درک خود را از رابطه بین روند قانونی و تغییر اجتماعی را تشویق می کند. شما خواهید تسلط بر اصول کلیدی (و عملیات خود را در عمل) قانون انگلیسی مربوط به کسب و کار، از جمله قرارداد، شبه جرم، قانون املاک و مستغلات و رژیم نظارتی که به ویژه صنعت املاک تأثیر بگذارند. همچنین شما می خواهد درک بیشتری از نظریه حقوقی، از جمله اساسنامه و سابقه قضایی به دست آورید؛ نقش اروپا؛ شبه جرم، قرارداد و قانون کسب و کار؛ حقوق اداری و رژیم نظارتی؛ قانون املاک و مستغلات. و صاحبخانه و قانون مستاجر. مالی ملک: وام دهی و خطر استراتژی در این ماژول شما را به نقش استراتژیک وام در بخش املاک آدرس. بخش وابسته به وام دهندگان برای اکثریت قریب به اتفاق جریان نقدی تبدیل شده است، و در این ماژول شما را در تاریخ دخالت وام دهندگان، و ارزیابی ریسک و روش های درگیر در وام در اموال است. در این مطالعه از بانکداری سنتی خواهد شد با تکنیک های سرمایه گذاری بانکی تکمیل شده است. اموال و دارایی ها: سیاست و عمل املاک یکی از عوامل اصلی برگزاری دارایی و سرمایه گذاری در اکثر اقتصادهای است. شما را به تصویر بزرگتر در اطراف ملک و پول را بررسی کند. شما در منابع مالی برای سرمایه گذاری و توسعه اموال، اعم از مسکونی و تجاری متفاوت نگاه کنید، و بررسی روند فکری استفاده می شود برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ادامه با یک معامله خاص است. همچنین شما می خواهد بانک و صندوق استراتژی در بالاترین سطح را بررسی کند. ASSEMBLY سایت و توسعه در این ماژول شما را بر روی جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی لازم برای پروژه های توسعه املاک و مستغلات موفق به محل تمرکز می کنند. تاکید بر نیازهای کاربران نهایی از تحولات، و کسانی دیگر بازیکن کلیدی در فرایند توسعه است. وجود خواهد داشت تاکید بر تجاری توسعه املاک و مستغلات، اما ماژول نیز به خوبی در خدمت کسانی که نیاز به درک درستی از استفاده از مخلوط و پروژه های مسکونی و فرآیندهای. تمرکز قانونی خواهد بر روی سیستم در انگلستان و ولز در مرکز هر چند تکنیک ها و نمونه خواهد شد از طیف وسیعی از حوزه های قضایی کشیده شده است. مشاغل مرتبط دوره طراحی شده است به صورت حرفه ای مرتبط و به تولید فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد که به خوبی گرد و سازگار هستند، با توانایی برقراری ارتباط با مردم در تمام سطوح، و متفکران منتقد با پژوهنده، ذهن های ابتکاری و مهارت های پژوهشی خوب است. اتمام موفقیت آمیز دوره باید چشم انداز شغلی خود را بالا ببرد و کمک به شما برای رسیدن به موقعیت های حرفه ای و ارشد در امور مالی اموال و املاک و مستغلات. مجوز رسمی از دوره توسط RICS شما را قادر به پیگیری عضویت حرفه ای کامل از این بدن است. ویژگی های فوق نیز شواهدی از یک تعهد به یادگیری مادام العمر و ادامه توسعه حرفه ای فراهم می کند. کسانی که مایل به مطالعات علمی خود را ادامه خواهد پایه بسیار عالی برای تحقیقات سطح دکترا، و یا یک حرفه ای در دانشگاه ها است. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول انتظار می رود برای برگزاری حداقل یک مدرک افتخارات کلاس دوم بالا (که لازم نیست در یک موضوع ریشه) و ایده آل باید (البته نه در اصل) در اشتغال مناسب باشد در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک سازمان اموال و یا ساخت و ساز مربوط . روش دیگر، متقاضیان می توانند به عضویت در یک ویژگی به رسمیت شناخته شده و یا بدن حرفه ای مرتبط با ساخت و ساز دست آمده از طریق امتحانات و / یا مصاحبه حرفه ای با تجربه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک ملک و یا مربوط به ساخت و ساز ارسال را نگه دارید، در حالت ایده آل با هم. نظر داده خواهد شد، به بلوغ متقاضیانی که فاقد مدارک استاندارد نیست، بلکه تجربه حرفه ای و یا مدیریتی قابل توجهی در یک ملک و یا مربوط به ساخت و ساز ارسال. اینگونه متقاضیان خواهد شد قبل از مراجعه مصاحبه و انتظار می رود برای نشان دادن تعهد و ظرفیت فکری برای تحصیل در سطح کارشناسی ارشد. شما باید قادر به صحبت می کنند، ارسال و درک انگلیسی روان. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما یک نمره IELTS حداقل 6.5 نیاز دارند. [-]

امکانات کارشناسی ارشد و مدیریت املاک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. [+]

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. شما مهارت های و توانایی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل خود را توسعه دهد. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. دروس پایه پایان نامه کار را برای این ماژول شامل تکمیل یک برنامه تحقیقاتی ساختار و در نتیجه یک پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی بزرگ. شما می توانید برای یک پایان نامه دانشگاهی سنتی که شناسایی یک فرضیه و تحقیقات سوال، شامل برخی از تحقیقات اولیه، تساوی نتیجه گیری انتخاب کردن و، در صورت لزوم، توصیه. متناوبا شما می توانید یک پروژه تعریف شده شامل آماده سازی یک برنامه و استراتژی و یا اقدام برای یک مسئله مربوط به مطالعات خود را کامل، و شامل یک بازتاب 20،000 کلمه در، و ارزیابی، نقاط قوت و ضعف این رویکرد و محدودیت که به احتمال زیاد به تاثیر بر طرح های پیشنهادی. پارچه و خدمات مدیریت هدف این ماژول را به تدبیر و توسعه یک رویکرد استراتژیک به درک درستی از نقش ساخت پارچه و خدمات ساختمان مدیریت در تحقق اهداف سازمانی. شما را به پارچه و خدمات از سازه های ساختمانی، چرخه زندگی خود را و نگهداری، نوسازی و بازسازی بررسی رابطه؛ استراتژی نگهداری و اثربخشی؛ سازمان و مدیریت عملکرد تعمیر و نگهداری؛ برنامه ریزی و هماهنگی تکنیک؛ مدیریت اثربخشی هزینه. و جنبه های دقیق تر از مدیریت انرژی است. امکانات مدیریت: استراتژی و عمل در این ماژول شما را به نقش استراتژیک مدیریت امکانات در حمایت از فعالیت های هسته ای سازمان به آدرس. شما در جنبه های عملیاتی از دارایی های ساخته شده تمرکز و بررسی تاثیر شیوه های مدیریت امکانات در استراتژی شرکت، تدارکات، مدیریت منابع انسانی و تصمیم گیری های مالی. شما هدف برای رسیدن به یک درک جامع از دانش پایه و مهارت های مورد نیاز برای عملیاتی مدیریت خوب ساختمان، محیط خود، امکانات و خدمات پشتیبانی، و پرسنل. امور مالی و مدیریت دارایی هدف از این ماژول است که به مجموعه تصمیم گیری شرکت های بزرگ در زمینه محیط کسب و کار، اهداف شرکت و عمل شرکت امور مالی، املاک و مدیریت نمونه کارها. شما یک پایه در اموال به عنوان یک طبقه دارایی به دست آورید، و درک عملی و نظری از تکنیک ها و شیوه در حال حاضر در مدیریت و ارزیابی اموال تجاری استفاده می شود. در عنصر مالی از این ماژول، شما مسائل مربوط به اصول حسابداری و حساب مدیریت مالی، و مفاهیم مالیات اکتشاف. به همان اندازه مهم قدردانی از تجزیه و تحلیل نسبت و استراتژی است. موجر و مستاجر در این ماژول شما را به مفاهیم و قانون اطراف عمل تجاری اجاره و بررسی اجاره / اجاره مذاکره، از دیدگاه هر دو یک مالک و مستاجر را پوشش میدهد. شما درک درستی از، و آشنایی با، پس زمینه قانونی برای موجر و مستاجر رابطه، و کاربرد آن در عمل توسعه. این شامل مطالعه امنیت قانونی از تصدی، بررسی اجاره، و دیگر بندهای اجاره معمول از جمله "شکسته" بند، تعمیر، کاربران، تغییرات و از خود بیگانگی. همچنین شما می خواهد در نظر و بحث در مورد نقاط از دشواری عملی و پیچیدگی های درگیر در مذاکره شرایط اجاره و اجرای آنها. قانون برای حرفه ای املاک این ماژول پرورش بازتاب در جایی که قانون می آید از و چگونه آن را توسعه (از جمله تأثیر قانون اروپا)، و درک خود را از رابطه بین روند قانونی و تغییر اجتماعی را تشویق می کند. شما خواهید تسلط بر اصول کلیدی (و عملیات خود را در عمل) قانون انگلیسی مربوط به کسب و کار، از جمله قرارداد، شبه جرم، قانون املاک و مستغلات و رژیم نظارتی که به ویژه صنعت املاک تأثیر بگذارند. همچنین شما می خواهد درک بیشتری از نظریه حقوقی، از جمله اساسنامه و سابقه قضایی به دست آورید؛ نقش اروپا؛ شبه جرم، قرارداد و قانون کسب و کار؛ حقوق اداری و رژیم نظارتی؛ قانون املاک و مستغلات. و صاحبخانه و قانون مستاجر. استراتژی فضا و قوانین هدف از این ماژول است که به توسعه درک فرهنگی و تحلیلی خود را از اینکه چگونه ساختمان ها و پیکربندی فضایی در حمایت از آنها به اهداف استراتژیک سازمان است. شما خواهید پایداری، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و زیر بنای قوانین پرداخت. همچنین شما می خواهد اصول و استفاده از قانون موثر در محل کار را بررسی کند. شما را به مفاهیم فضای استفاده استراتژیک کسب و کار کشف، و به دست آوردن درک انتقادی از استفاده و مدیریت منابع فضا در نقش مشتری آگاه است. همچنین شما می خواهد توانایی خود را به تجزیه و تحلیل و اتخاذ یک روش تاکتیکی آگاهانه به سمت راه حل برای برنامه ریزی فضا و بهره برداری، و قادر به اعمال طیف وسیعی از ابزارهای تصمیم گیری برای برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت فضای توسعه. شرایط ورود-دوره های خاص شما معمولا باید حداقل مدرک درجه دوم افتخارات به یک موضوع ریشه مانند ساخت و ساز، نقشه برداری، معماری یا مهندسی عمران، و در اشتغال مناسب باشد در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست مربوط به ساخت و ساز. با این حال، متقاضیان از همه پیشینه ها و سطح تجربه می کنند تشویق به. روش دیگر، متقاضیان می توانند عضویت در یک بدن حرفه ای مرتبط با ساخت و ساز به رسمیت شناخته شده دست آمده از طریق امتحانات و / یا مصاحبه حرفه ای همراه با تجربه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست مربوط به ساخت و ساز را نگه دارید،. نظر داده خواهد شد، به بلوغ متقاضیانی که فاقد مدارک استاندارد نیست، بلکه تجربه حرفه ای و یا مدیریتی قابل توجهی در یک پست مربوط به ساخت و ساز. اینگونه متقاضیان خواهد شد قبل از مراجعه مصاحبه و انتظار می رود برای نشان دادن تعهد و ظرفیت فکری برای تحصیل در سطح کارشناسی ارشد. شما باید قادر به صحبت می کنند، ارسال و درک انگلیسی روان. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما یک نمره IELTS حداقل 6.5 نیاز دارند. اعتبار حرفه ای این دوره به طور کامل توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. مشاغل مرتبط مجوز رسمی RICS شما را قادر به انجام ارزیابی حرفه ای از صلاحیت پس از یک دوره اشتغال مناسب است. فرصت های شغلی در عمومی، بخش خصوصی و نه برای سود وجود دارد. برخی از دانش آموزان پاره وقت توسط هر دو شرکت نقشه برداری کوچک و بزرگ به کار برای دریافت آموزش معتبر در حالی که کار. [-]

برنامه ریزی حمل و نقل و مدیریت کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره توسعه توانایی خود را برای شروع و پیاده سازی تجزیه و تحلیل پیشرفته و پژوهش در سیاست حمل و نقل، برنامه ریزی و مدیریت. شما را به تکنیک ها و روش های شما نیاز به تصمیم گیری، و یا به ارائه اطلاعات لازم برای دیگران را به تصمیم گیری های سیاست یاد بگیرند. [+]

این دوره توسعه توانایی خود را برای شروع و پیاده سازی تجزیه و تحلیل پیشرفته و پژوهش در سیاست حمل و نقل، برنامه ریزی و مدیریت. شما را به تکنیک ها و روش های شما نیاز به تصمیم گیری، و یا به ارائه اطلاعات لازم برای دیگران را به تصمیم گیری های سیاست یاد بگیرند. دوره کارشناسی ارشد در حال اجرا با موفقیت برای سال های بسیاری، و توسط معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ارائه شده است. آن را به شما معافیت کامل از الزامات بررسی برای عضویت در موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (MCILT)، همچنین بخشی از مسیر به برنامه ریزی حمل و نقل حرفه ای (TPP) مدرک تحصیلی به شکل می دهد و. اگر شما قادر به مطالعه برای کارشناسی ارشد دوره کامل هستند، ما همچنین ارائه برنامه ریزی حمل و نقل و مدیریت دیپلم کارشناسی ارشد و یک برنامه ریزی حمل و نقل و گواهی کارشناسی ارشد مدیریت. لطفا به پایین این صفحه برای کسب اطلاعات در این دوره ها حرکت کنید. متناوبا شما همچنین می توانید مطالعه برخی از ماژول های فردی از البته برنامه ریزی حمل و نقل و کارشناسی ارشد مدیریت به عنوان ایستاده به تنهایی دوره کوتاه است. محتوای دوره دوره کارشناسی ارشد برنامه های کاربردی تعادل نظری و عملی در سه مولفه جداگانه: دروس پایه، ماژول گزینه و یک پایان نامه پژوهش. دروس پایه پایان نامه پژوهش (60 واحد) پایان نامه خود را در تکنیک ها و مواد پس زمینه معرفی در این دوره کارشناسی ارشد قرعه کشی، و تجزیه و تحلیل ترکیب اصلی است. سخنرانی ها در روش تحقیق در ترم یک، به هم پیوسته با آمار و روش تحقیق برای ماژول حمل و نقل فراهم می کند که یک پس زمینه در تکنیک های مربوط ارائه شده است. کار در ترم دو از دوره تمام وقت، و یا در مورد پاره وقت دانش آموزان در ترم دو سال 2 یا 3 سال انجام شده است. ارائه نهایی است در اوایل ماه سپتامبر، و پاره وقت دانش آموزان ممکن است کارشناسی ارشد ثبت نام برای تکمیل پایان نامه در سال 3، به جای تکمیل در سال 2. آمار و روش تحقیق برای حمل و نقل (20 واحد) این ماژول طراحی شده است مجهز برنامه ریزان و مدیران حمل و نقل با مفاهیم اولیه مورد استفاده در آمار و روش تحقیق بازار و نرم افزار خود را در زمینه حمل و نقل، نشان داده شده توسط نمونه مناسب است. شما خواهید موضوعات از جمله طراحی بررسی و تجزیه و تحلیل، مدل سازی آماری (از جمله توزیع های احتمال و رگرسیون)، روش نمونه برداری و طراحی تحقیق کیفی اکتشاف. دانش آموزان به نرم افزار متخصص از جمله SPSS، Qualtrics و NVivo معرفی شده است. اقتصاد حمل و نقل (20 واحد) از طریق این ماژول شما را به کاربرد نظریه اقتصادی مربوطه و اصول بررسی به عملیات حمل و نقل، در رابطه با طیف وسیعی از حالت های حمل و نقل. تاپیک اکتشاف به شما خواهد شد عبارتند از بازارهای حمل و نقل و ساختارهای بازار، مقررات زدایی بازار حمل و نقل و رقابت، هزینه های اپراتور حمل و نقل، قیمت گذاری حمل و نقل، سرمایه گذاری این اپراتور، و ارزیابی اقتصادی و ارزیابی. سیاست حمل و نقل و سیاست (20 واحد) این ماژول به شما معرفی به بحث در سیاست و سیاست حمل و نقل در گذشته، حال و آینده است. آن را بر روی مواد از رشته های مختلف تساوی در قرار دادن یک وسیعی از اختلاف مربوطه، ایده ها و مسائل در نظری، سیاست و زمینه های سیاسی آنان است. شما سطح خاص از تصمیم گیری برای موضوعات مختلف پوشش، و در مورد سازمان های غیر دولتی، از جمله گروههای لابی، که ساخت سیاست حمل و نقل تاثیر یادگیری است. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید حداقل یک درجه دوم افتخارات کلاس خوب به یک موضوع مربوطه، و هر تجربه حمل و نقل مربوطه بیشتر خواهد بود افزایش درخواست شما. دانشجویان نیمه وقت باید ظرف یک بخش مربوط به حمل و نقل برای مدت زمان دوره به کار گرفته شود. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. [-]

تدارکات کارشناسی ارشد و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

توسعه با همکاری آرنهم مدرسه کسب و کار (دانشگاه هان، هلند)، در این دوره بین المللی کارشناسی ارشد توانایی خود را برای شروع و انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته، تحقیقات و حل مشکلات در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه. [+]

توسعه با همکاری آرنهم مدرسه کسب و کار (دانشگاه هان، هلند)، در این دوره بین المللی کارشناسی ارشد توانایی خود را برای شروع و انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته، تحقیقات و حل مشکلات در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه. اگر شما این کارشناس ارشد مطالعه، شما را به ترم اول در دانشگاه وست مینستر مطالعه، و پس از آن انتخاب داشته یا به ادامه تحصیل در لندن (مسیر وست مینستر) و یا به صرف ترم دوم در موسسه شریک ما در (مسیر آرنهم) هلند . شما نه تنها از طیف وسیع تری از گزینه های ماژول از این فرصت را به مطالعه در دو کشور بهره مند شوند، اما همچنین. در طول ترم سوم شما را در یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق کار خواهد کرد. انتظار می رود که شما را به معادل سه تا چهار ماه کار تمام وقت در این تحقیق صرف. دوره کارشناسی ارشد توسط موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (CILT) معتبر، و فارغ التحصیلان از امتحانات مؤسسه معاف هستند. اگر شما قادر به برای کارشناسی ارشد کامل مطالعه البته، ما نیز ارائه حمل و نقل و مدیریت زنجیره تامین دیپلم کارشناسی ارشد و یک لجستیک و زنجیره تامین گواهی کارشناسی ارشد مدیریت. لطفا به پایین این صفحه برای کسب اطلاعات در این دوره ها حرکت کنید. متناوبا، شما همچنین می توانید مطالعه ماژول های فردی از این تدارکات و زنجیره تامین البته کارشناسی ارشد مدیریت به عنوان ایستاده به تنهایی دوره کوتاه است. دروس پایه حمل و نقل و محیط خارجی (20 واحد) این ماژول طراحی شده است تا شما را از نفوذ خارجی که شرکت باید به حساب در طراحی و بهره برداری از سیستم تدارکات خود را آگاه است. زنجیره های تامین در خلا وجود ندارد، و بسیاری از مسائل که شرکت نیاز به در نظر به اطمینان حاصل شود که آنها کار از نظر قانونی و مسئولانه علاوه بر ملاقات خود اهداف شرکت های داخلی آنها وجود دارد. مدیریت تدارکات و برنامه ریزی (20 واحد) این ماژول به شما فراهم می کند با پایه و اساس برای مطالعه تدارکات، تضمین میکند که شما از اجزای سیستم تدارکات و چگونه آنها با یکدیگر تعامل برای نفوذ در طراحی و بهره برداری از زنجیره تامین آگاه هستند. شما در جنبه های عملیات تدارکات که تمایل به طور مستقیم در کنترل شرکت تمرکز می کنند. پایان نامه پژوهش ) 40 کردیت (پایان نامه خود را در تکنیک ها و مواد پس زمینه معرفی در طول دوره کارشناسی ارشد قرعه کشی، و تجزیه و تحلیل اصلی ترکیب. این ماژول به شما فراهم می کند با یک فرصت برای در عمق، مطالعه طولانی یک موضوع خاص در تدارکات و / یا بخش حمل و نقل. شما را تشویق به انجام تحقیقات اصلی، و ارسال نامه تجزیه و تحلیل انتقادی و نتیجه گیری منطقی. آمار و پژوهش عملیاتی برای تدارکات (20 واحد) هدف این ماژول به شما تجهیز با مفاهیم تحقیقات آماری و عملیاتی و تکنیک های لازم برای تدارکات، و شما برخی از پایه در برنامه های عملی از این روش ها است. شما توانایی خود را نشان می دهد و اعمال احتمال مناسب و مدل های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های حمل و نقل تدارکات و توسعه. همچنین شما می خواهد به تجزیه و تحلیل سری زمانی و تولید پیش بینی برای آینده ارزش، تجزیه و تحلیل یک سیستم کنترل سهام، تجزیه و تحلیل مشکل برنامه ریزی حمل و نقل، و تجزیه و تحلیل شبکه مسیر یادگیری است. پایداری و حمل و نقل (20 واحد) در این ماژول شما در این مطالعه از پایداری و تدارکات را تحت پوشش سبز تمرکز، با تاکید خاص در حمل و نقل حمل و نقل. بخش اول از ماژول فراهم می کند زمینه را برای زنجیره تامین پایدار، بررسی کسب و کار و سیاست های عمومی دلایل تلاش برای رسیدگی به مسائل توسعه پایدار، و بررسی این که چگونه اثرات پایداری اندازه گیری، نظارت و گزارش. در بخش دوم از ماژول شما را بر روی عنصر حمل و نقل حمل و نقل مدیریت زنجیره تامین تمرکز، به دنبال در چشم انداز سیاست راهبردی، عملیاتی و عمومی است. دروس پایه (مسیر آرنهم) توزیع تجاری از محصولات در حال حرکت سریع (20 واحد) توزیع کالا در حال حرکت سریع دیده می شود تا تغییرات فوق العاده ای در طول دهه گذشته است. مد، دستگاه های الکترونیکی و غیره به توسعه، تولید و توزیع در یک بازه زمانی بسیار کوتاه است. این نیاز به واکنش سریع و سریع از همه در رابطه با زنجیره ارزش عرضه است. با مطالعه مدلهای تحلیلی و استفاده از آنها در مطالعات مورد، دانش آموز خواهد شد با دانش و مهارت به منظور سازماندهی زنجیره ارزش عرضه به طور موثر در همیشه در حال تغییر، محیط زیست بین المللی ارائه شده است. توزیع برای آینده (20 واحد) جهان حمل و نقل و جهان که در آن حمل و نقل می گیرد به سرعت در حال تغییر است. مواد البته خواهد شد در دو بخش از سه هفته است. بخش اول به شما می آموزد جنبه های مختلف زنجیره تامین، مانند راه اندازی و مدیریت شبکه تدارکات، مدیریت تامین کنندگان استراتژیک و توسعه همکاری با ارائه دهندگان خدمات لجستیک. بخش دوم به شما می آموزد که چگونه به درخواست مدل های برنامه ریزی سناریو به کشف چگونگی ارائه دهندگان خدمات لجستیک باید در آینده سازگار به ضد شرایط ممکن. البته با یک دید کلی خلاصه و راهنمایی برای اجرای پایان می رسد. امور مالی و مدیریت (20 واحد) با افزایش حجم کالا در سراسر جهان حمل می شود، تدارکات نیاز بیشتر و بیشتر به در نظر گرفتن پیامدهای مالی از این جریان بین المللی است. این ماژول یک چارچوب لازم برای تجزیه و تحلیل و راه حل مشکلات مالی و حسابداری است که بر اساس بین المللی مربوط به تجارت و سرمایه گذاری شرکت های فراهم می کند. برای مثال، اثرات نرخ بهره و نرخ ارز خطر در ارزش سهام و کانال های توزیع بین المللی هستند، و چگونه باید یک امایشگر ارزیابی تاثیر مالی در محموله های بین المللی و توزیع تجاری؟ دروس پایه (مسیر وست مینستر) حمل و نقل خدمات حمل و نقل (20 واحد) در این ماژول شما را به بازار در حال تغییر برای حمل و نقل حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش خدمات در اروپا و به طور فزاینده جهانی را بررسی کند. شما خواهید اصول اقتصادی از نظر هزینه ها و درآمدهای ارزیابی، و ارزیابی خواسته در حال تغییر برای خدمات جدید است. عملیات ناوگان و مدیریت انبار در رابطه با تکنولوژی و بازار مورد نیاز مورد بررسی، و شما همچنین می خواهد گزینه های استراتژیک برای ارائه دهندگان خدمات اکتشاف. مدیریت زنجیره تامین خرده فروشی (20 واحد) شما بازارهای خرده فروشی های کشور و بخش بررسی و تحقیق تحولات در کنترل زنجیره تامین بین خرده فروشان و تولید کنندگان. شما خواهید ساختار هزینه در زنجیره تامین خرده فروشی کشف، و الگوهای جدید خرده فروشی و مفهوم خود را برای تدارکات؛ مقایسه های بین المللی نیز ساخته شده است. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول باید معادل یک درجه افتخارات خوب و نشان دادن انگیزه قوی در منطقه موضوع. مدارک تحصیلی جایگزین با تجربه حرفه ای مرتبط نیز در نظر گرفته شود. این برنامه ابداع شده است به درخواست تجدید نظر به فارغ التحصیلان که مایل به توسعه حرفه ای خود را در یک محیط بین المللی در رابطه با تدارکات. به طور مستقیم از رشته مدرک مربوطه شامل اقتصاد، مطالعات کسب و کار، مدیریت، جغرافیا و تحقیق در عملیات. با این حال، دانش آموزان با شرایط در سایر رشته ها مانند زبان و علوم انسانی، مهندسی، و علوم محیط زیست نیز تشویق به اعمال می شود. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارید، با حداقل 6.0 در هر جزء. اعتبار حرفه ای این دوره کارشناسی ارشد توسط موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (CILT) و فارغ التحصیلان معتبر از امتحانات مؤسسه معاف هستند. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان اشتغال با ارائه دهندگان تدارکات شخص ثالث، صنعت هواپیمایی، شرکت های تولیدی، خرده فروشان، خطوط حمل و نقل، و غیره به دست آورده اند نمونه شرکت هایی که فارغ التحصیلان در سال های اخیر استخدام کرده اند KUEHNE + NAGEL، DHL، TNT، نوربرت Dentressangle، قدر دانی لجستیک، GIST، ولوو لجستیک، هوندا، GlaxoSmithKlein، پراکتر و گمبل و IKEA. همچنین شما می خواهد برای تحقیق بیشتر (به عنوان مثال دکترا) اگر شما مایل به ادامه در یک محیط آکادمیک مجهز شده است. [-]

ساخت و ساز کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت تجاری از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت تجاری داشته باشند. البته با بهره گیری از فن آوری های مبتنی بر وب در تحویل و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر. رویکرد یادگیری مخلوط ارائه می دهد دسترسی انعطاف پذیر به محتوای اصلی، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه. طراحی دوره پاره وقت چالش قابل توجهی از ترکیب مطالعه در سطح کارشناسی ارشد با اشتغال حرفه ای تمام وقت به رسمیت می شناسد. دروس پایه مدیریت بازرگانی شما را به ملاحظات تجاری برای بهینه سازی عملکرد مالی سازمان، نقش صاحبان، شرکا و سهامداران و مدیریت موفق پروژه های ساختمانی بزرگ را بررسی کند. پایان نامه ساخت و ساز و یا پروژه-کار مرتبط در این ماژول شما به یک موضوع و یا پروژه به طور مستقیم به مدیریت ساخت و ساز که پایه ای برای یک مطالعه تحقیقاتی را فراهم خواهد کرد مربوط را تشخیص دهد. شما به اهداف صریح و روشن توسعه و تدبیر یک روش مناسب، انجام مطالعه پژوهش و تولید یک پایان نامه / پروژه. قانون ساخت و ساز برای مدیریت قرارداد از طریق این ماژول شما را به چهار چوب قانونی که در آن پروژه های ساخت و ساز تهیه، مدیریت و تحویل را بررسی کند. ماژول به بررسی زمینه های کلیدی از قانون است که مدیریت قرارداد را تحت تاثیر قرار از جمله ضرر، قرارداد، قانونی قانون و حل اختلاف. مدیریت شرکت در این ماژول شما مسائل مربوط به مدیریت استراتژیک در رابطه با سازمان بررسی که کمیسیون و ارائه پروژه های ساخت و ساز. اقتصاد صنعت ساخت و ساز در این ماژول شما در اقتصاد در بخش ساخت و ساز محیط اقتصادی که در آن شرکت ساخت و ساز کار، و نقش اقتصادی صنعت ساخت و ساز ملی و بین المللی نگاه کنید،. تدارکات در این ماژول شما را در مراحل کلیدی در روند تهیه مشاوران و پیمانکاران برای پروژه های ساخت و ساز، عوامل بحرانی موفقیت، نیازهای مشتری، چارچوب قانونی و حقوقی، مفهوم بهترین ارزش، لیست کوتاه و قبل از احراز صلاحیت است. مدیریت ریسک برای پروژه در این ماژول شما را به مدیریت ریسک و نااطمینانی در یک محیط پروژه ساخت و ساز، به بررسی کیفی بررسی است، اما عمدتا کمی، تکنیک های. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان به دوره تمام وقت به طور معمول باید حداقل مدرک درجه دوم بالا افتخارات به یک موضوع مرتبط مانند ساخت و ساز، معماری و یا مهندسی عمران و یا حداقل درجه طبقه پایین دوم افتخارات به یک موضوع مرتبط، و در، و یا دارند در شده، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی است. متقاضیان به دوره پاره وقت باید حداقل درجه دو افتخارات کلاس به یک موضوع مرتبط و در، و یا در، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست ساخت و ساز مربوط بوده است. روش دیگر، متقاضیان می توانند عضویت در یک بدن حرفه ای مرتبط با ساخت و ساز به رسمیت شناخته شده دست آمده از طریق امتحانات و / یا مصاحبه حرفه ای نگه دارید و تجربه حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست مربوط به ساخت و ساز. فوق العاده، در نظر گرفتن خواهد شد به متقاضیانی که فاقد مدارک استاندارد نیست، بلکه تجربه حرفه ای و یا مدیریتی مربوطه قابل توجهی داده شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز اعتبار حرفه ای این دوره به طور کامل توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. مشاغل مرتبط این دوره است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی شده است. [-]

معماری و طراحی محیط زیست کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره میان رشته ای و بین المللی شما را با مهارت های است که می تواند به گونه های مختلف ساخت و ساز و آب و هوایی جهانی، محیط زیست و مسائل متنی مورد استفاده قرار گیرند. در اتمام این دوره شما درک کاملی از اصول و روش شناسی طراحی زیست محیطی و مهارت های تفکر انتقادی توسعه برای به چالش کشیدن شیوه تاسیس شده است. [+]

چالش جهانی محیط زیست و انرژی نسلهای فعلی و آینده از معماران و حرفه ای ساختمان خواستار درک عمیق تر از اصول طراحی محیط زیست، و کاربرد مؤثر خود را به عمل معماری در سراسر جهان. در دهه های گذشته طراحی محیط زیست به عنوان یک موضوع را توسعه داده است، در پاسخ به تحقیق و آزمایش جدید، هم در علم و در عمل. با این حال، ساختمان ادعا می شود به محیط زیست اهمیت به استانداردهای مورد انتظار انجام نشده است، هنوز هم به شدت کمک به انتشار گاز CO2 جهانی و اغلب فراهم کردن شرایط آسایش رضایتبخش برای کارکنان. همان را می توان برای محیط زیست ساخته شده موجود است که تا حد زیادی منسوخ شده و عملکرد ضعیفی، نیاز به اجرای فوری استراتژی مقاوم سازی موثر است. این است با توجه به عدم پیش بینی عملکرد و بازخورد پروتکل، که هنوز هم نه عمل مشترک در طراحی معماری. محتوای دوره دانشجویان در این دوره یک نگاه انتقادی تازه در این موضوع است. در اینجا شما را دانش و ابزار دست آوردن برای تصمیم گیری طراحی آگاهانه بر اساس بازخورد پس از اشغال و تجزیه و تحلیل عملکرد، به سمت یک پارادایم جدید از معماری زیست محیطی، که سازگار با محیط زیست و انرژی آگاه و در عین حال حساس به چشم انداز متنی و اجتماعی و فرهنگی زندگی می کنیم که در. شما روش طراحی محیطی که مربوط به مراحل مختلف طراحی معماری را یاد بگیرند. شما قادر خواهید بود برای ارزیابی ساختمان های موجود و طراحی های جدید زیر مستاجر زیست اقلیمی و ساخت و ساز در ترکیب رویکرد متمرکز شده است. در ماژول های طراحی هسته شما یک روش طراحی مبتنی بر شواهد که در آن کسب نرم افزار های تخصصی و ابزار تحلیلی به طور مستقیم به یک پروژه ارزیابی و یا طراحی کاربردی به دنبال خواهد داشت. معماری و محیط زیست طراحی MScThis البته میان رشته ای و بین المللی شما را با مهارت های است که می تواند به گونه های مختلف ساختمان و آب و هوایی جهانی، محیط زیست و مسائل متنی مورد استفاده قرار گیرند. در اتمام این دوره شما درک کاملی از اصول و روش شناسی طراحی زیست محیطی و مهارت های تفکر انتقادی توسعه برای به چالش کشیدن شیوه تاسیس شده است. شما دانش و ابزار عملی برای درک بهتر ساختمان های موجود برای مقاوم سازی و طراحی های جدید نگه دارید - مثبت رانندگی تغییر در این زمینه و حرکت به سمت یک معماری واقعا به محیط زیست اهمیت. البته هر دو رویکرد گسترده تر متنی و پایدار برای طراحی محیط زیست، و بیشتر جنبه های فنی سازگار با محیط زیست و انرژی ساختمان آگاهانه طراحی و عملکرد را پوشش می دهد. و همچنین ماژول های تدریس، به شما خواهد ماژول مبتنی بر طراحی که در آن شما تجزیه و تحلیل کمی و کیفی به مطالعه محیط های ساخته شده موجود و پروژه های طراحی جدید اعمال می شود. دروس پایه بررسی محیط ساخته شده شما می توانید در کارگاه های عملی در استفاده از ابزارها و بر توسعه روش های تحلیلی، خواهد شد که به طور مستقیم به یک پروژه طراحی استودیو در ارزیابی از مطالعات موردی کاربردی درگیر. در این ماژول شما در مورد روش های آب و هوا و تجزیه و تحلیل محیط زیست و کار میدانی برای اندازه گیری پارامترهای محیط زیست و انرژی، نظرسنجی آسایش حرارتی و ارزیابی پس از اشغال یاد بگیرند. اصول طراحی محیط زیست شما در اصول طراحی خورشیدی منفعل و استراتژی برای معماری بیوکلیماتیک (به عنوان مثال عملکرد حرارتی افزایش یافته است از ساختمان پاکت، کنترل خورشیدی، تهویه طبیعی، روز روشنایی، گرمایش خورشیدی منفعل و خنک کننده و غیره) است. ماژول را فراهم خواهد کرد، از طریق آزمایش و آزمایشگاه تمرین های عملی، اصول ساخت و ساز فیزیک، انرژی و محیط زیست پایه، از جمله تبادل حرارت و تعادل انرژی در ساختمان و آسایش حرارتی و بصری. نظریه و تاریخ طراحی محیط زیست شما در رانندگان اخلاقی و زیست محیطی طراحی محیط زیست نگاه؛ تغییر آب و هوا، حفاظت از انرژی و اقتصاد؛ استانداردها و مقررات؛ تاریخ طراحی محیط زیست؛ و تعاریف مختلف در گذشته و حال است. مدلسازی محیط زیست و انرژی شما خواهید کارگاه نرم افزار و نرم افزار طراحی مدل سازی حرارتی پویا، دینامیک سیالات (CFD) مدل سازی محاسباتی و روز نور به انجام برساند. این نرم افزار استفاده می شود به مراحل مختلف فرایند طراحی مناسب و محدوده را از تجزیه و تحلیل داده آب و هوا به روشنایی روز و مدل سازی حرارتی. این به طور مستقیم به یک پروژه طراحی استودیو در حال اجرا به موازات آن به کارگاه های آموزشی استفاده می شود. در میان نرم افزار استفاده می شود کرگدن، ملخ، لیدی باگ، درخشندگی، Daysim، TAS و دریافت رمز عبور CFD. توصیه می شود که دانش آموزان خود را با اکسل، کرگدن و ملخ گرفت قبل از شروع دوره. پروژه پایان نامه شما خواهید مباحث پیشرفته و زمینه های کاربرد تحقیقات اکتشاف. موضوع انتخاب شده می توانید بر روی منافع و آرمان های فردی شما بستگی دارد، اعم از پروژه های تحلیلی برای طراحی طرح های پیشنهادی. ماژول شما را با پس زمینه بر روی روش های پژوهش و مهارت های فنی پیشرفته مناسب به این موضوع خود را از انتخاب فراهم می کند. پایان نامه ها می تواند به عنوان یک پایان نامه نوشته شده است و یا به عنوان ترکیبی نوشته شده و طراحی پروژه پایان نامه فرموله شده است. شرایط ورود-دوره های خاص به طور کلی، مدرک کارشناسی خوب (یعنی اول یا دوم بالا-افتخارات کلاس) در معماری و یا مرتبط با موضوع در چارچوب صنعت ساخت و ساز و رشته های محیط زیست ساخته شده است. متقاضیان با در دیگر مناطق موضوع که ممکن است مربوط به این جایزه را تشویق به اعمال می شود، هر مورد که بر اساس شایستگی در نظر گرفته. شما می توانید یک نمونه کارها از کار، و یا جامع، و یک وضعیت شخصی که به وضوح بیان چرا شما مایل به مطالعه برای جایزه نیاز دارند. شما مسلط به زبان انگلیسی نوشته و سخن گفته نیاز به مطالعه در سطح کارشناسی ارشد. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS حداقل 6.5 (یا معادل آن) نیاز دارید. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط این دوره به شما مهارت های است که می تواند هر دو در عمل معماری و طراحی محیطی در مشاوره مورد استفاده قرار می دهد. مسائل پژوهش حاضر در پروژه پایان نامه نهایی خود را نیز می تواند به تحقیقات بیشتر و شغل دانشگاهی را از طریق مسیر یک درجه دکترا در تعدادی از زمینه های مرتبط شود. [-]

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل و نقل هوایی و مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در این دوره تمام وقت، و یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین ماژول ارائه ... [+]

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در این دوره تمام وقت، و یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین بلوک ماژول همراه با سخنرانی مهمان و جلسات کارگاه آموزشی برای دانشجویان تمام وقت ارائه شده است. حالت حضور و غیاب بلوک برای این دوره این است سازگار با محدودیت صدور روادید برای دانشجویان بین المللی است. بنابراین، این حالت از حضور و غیاب برای دانشجویان بین المللی نیاز به ویزا در دسترس نیست. حالت بلوک از حضور است که هنوز هم برای دانش آموزان، انگلستان و اتحادیه اروپا. دانشجویان بین المللی هنوز هم می تواند برای دوره تمام وقت ما اعمال می شود. این دوره توسعه داده شده است برای پاسخگویی به نیازهای از فارغ التحصیلان در سراسر جهان دنبال به دست آوردن دانش و تجربه بیشتری از صنعت حمل و نقل هوایی، و به دنبال پیشرفت به نقش های ارشد در مدیریت، عملیات و برنامه ریزی تجاری از خطوط هوایی، فرودگاه ها، ادارات دولتی و مرتبط حمل و نقل هوایی کسب و کار از قبیل ساخت هواپیما، امور مالی و مشاوره. این طراحی شده است برای ارائه یک مبنای قوی نظری و تحلیلی، همراه با استفاده از بسیاری از تکنیک های عملی و استراتژی. البته بر اساس سری موفق حمل و نقل هوایی کوتاه دوره ای که شرکت کنندگان از سراسر جهان به دانشگاه هر سال جلب کرده است. وزارت دارای منافع بلند تاسیس در حمل و نقل هوایی پژوهش، مشاوره و آموزش، داشتن توسط حمل و نقل هوایی مشهور علمی استاد ریگاس Doganis حدود 40 سال پیش تعیین شده است. انجمن دانشگاه با حمل و نقل هوایی تماس می رود بسیار بیشتر، با این حال، به عنوان آن را در اینجا در قرن 19 که سر جورج کیلی اولین اصول پرواز نشان داده بود. ماژول ها در این دوره می تواند به عنوان دوره های کوتاه مدت که به طور رسمی مورد بررسی قرار گرفته شده است. دانش آموزانی که در دوره های کوتاه (های) مرتبط در پنج سال گذشته به دنبال داشته است ممکن است قادر به ثبت نام در هزینه کاهش می یابد برای تکمیل ماژول در ارزیابی تنها اساس به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی ارشد. برای اطلاعات بیشتر در این دوره کوتاه، بازدید دوره های کوتاه مدت حمل و نقل هوایی است. * * * *دانش آموزان شروع این دوره تمام وقت در ماه ژانویه خواهد شد البته بیش از 15 ماه از جمله یک دوره تعطیلات سه ماه از جولای تا سپتامبر را تکمیل کنید. دروس پایه اقتصاد حمل و نقل هوایی در این ماژول شما را به ساختار صنعت هواپیمایی و نظام نظارتی بین المللی در آن عمل را بررسی کند. شما خواهید هزینه هواپیمایی و درآمد تجزیه و تحلیل، آنها را مربوط به عملکرد مالی، و بررسی اقتصاد فرودگاه همراه با مفاهیم کلیدی در عملیات فرودگاه و برنامه ریزی. پیش بینی حمل و نقل هوایی و تحقیقات بازار از طریق این ماژول شما روش برای تجزیه و تحلیل ترافیک هوایی، پیش بینی تقاضا برای خدمات هوایی و مدل سازی الگوی عملیات شرکت هواپیمایی آینده در نظر بگیرند. تکنیک های تحقیقات بازار توضیح داد، از جمله طراحی پرسشنامه و تفسیر داده های نظر سنجی. شما خواهید منابع کلیدی داده های ثانویه مورد بحث، و ارزیابی کشش تقاضا است. همچنین شما می خواهد مدیریت ظرفیت در زمینه هر دو فرودگاه و خطوط هوایی برنامه ریزی بررسی و توسعه مدل انتخاب مسافر و جذابیت فرودگاه. حمل و نقل هوایی مدیریت و عملیات در این ماژول شما تکنیک برای بهینه سازی خطوط هوایی و فرودگاه کالا را توسعه دهد. این بر تفکر مدیریت استراتژیک و درک درستی از ماهیت تقاضا برای سفرهای هوایی است. این پس از آن به جزئیات برنامه ریزی عملیات هواپیمایی، انتخاب هواپیما راست، طراحی ویژگی های محصول مناسب و ارزیابی کیفیت خدمات منجر می شود. محموله هوایی مورد نیاز متفاوت به حمل مسافر و تجزیه و تحلیل خاصی را تشکیل میدهد. مقدمه ای بر مدیریت ترافیک هوایی و استفاده از حریم هوایی گنجانده شده است، و همچنین برخی از بینش به مدیریت منابع انسانی و روابط صنعتی. پایان نامه پژوهش این ماژول به شما می دهد یک فرصت به انجام پژوهش در عمق در موضوع حمل و نقل هوایی از انتخاب شما، و تجزیه و تحلیل حاضر، نتیجه گیری و توصیه در گزارش نوشته شده است. این اجازه می دهد تا شما را به توسعه درک درستی از تمام مراحل فرایند تحقیق. شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول باید در مقطع کارشناسی رشته خوب افتخارات یا معادل آن (اول یا دوم کلاس) یا معادل آن، شواهدی از آموزش و پرورش بیشتر و تجربه حرفه ای مناسب داشته باشد. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما حداقل نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. متقاضیان بدون این مدارک دانشگاهی رسمی اما با مدارک حرفه ای و یا قابل توجهی (به طور معمول حداقل سه سال) سابقه کار مرتبط در صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است برای دوره در نظر گرفته. ثبت نام خود را در اختیار رهبر البته. مشاغل مرتبط اگر شما یک دانشجوی تمام وقت بدون پس زمینه قبل در صنعت حمل و نقل هوایی هستند شما باید به خوبی از اتمام دوره قرار داده شده را به یک موقعیت Junior در برنامه ریزی، مدیریت و نقش عملیاتی با خطوط هوایی و فرودگاه ها. همچنین شما می خواهد به خوبی برای اشتغال به عنوان یک تحلیلگر با مشاوره، نهادهای دولتی و تولید کنندگان هواپیما مجهز شده است. اگر شما یک پس زمینه صنعت قبل شما باید قادر به بازگشت به موقعیت خود را با مهارت های جدید و درک، به علاوه یک بلوغ بیشتر از رویکرد باشد. از شما می خواهند به خوبی قرار داده به حرکت به مدیریتی، سیاست و یا تحقیقات توابع ارشد. ماهیت رقابتی صنعت نیز خواهد شد بسیاری از فرصت های جدید برای پرسنل واجد شرایط مناسب فراهم می کند. عملکرد قوی در کارشناسی ارشد این فرصت را به مطالعه بیشتر با ثبت نام برای یک درجه پژوهش در معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل را فراهم می کند. فارغ التحصیلان نیز با دانش، درک و مهارت های مورد نیاز برای شرکت در فعالیت های سازمان های حرفه ای مانند جامعه پژوهش در حمل و نقل هوایی، جامعه پژوهش در حمل و نقل هوایی آلمان و AirNeth مجهز شده است. [-]

کارشناسی ارشد توسعه املاک و مستغلات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. [+]

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به انتقادی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. به عنوان بخشی از تسهیلات توسعه و ماژول بودجه، دانش آموزان انجام یک سفر مطالعاتی به نیویورک. دروس پایه مالی توسعه و بودجه این ماژول به شما می دهد فرصت را به مطالعه و تجزیه و تحلیل امور مالی و بودجه از توسعه املاک و معاملات سرمایه گذاری. شما را به مفاهیم و قانون اطراف ارزیابی و امکان سنجی توسعه زمین و ساختمان به سطح پیشرفته اکتشاف. این ماژول شامل یک سفر مطالعه به نیویورک. پایان نامه کار را برای این ماژول شامل تکمیل یک برنامه تحقیقاتی ساختار و در نتیجه یک پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی بزرگ. شما می توانید برای یک پایان نامه دانشگاهی سنتی که شناسایی یک فرضیه و تحقیقات سوال، شامل برخی از تحقیقات اولیه، تساوی نتیجه گیری انتخاب کردن و، در صورت لزوم، توصیه. متناوبا شما می توانید یک پروژه تعریف شده شامل آماده سازی یک برنامه و استراتژی و یا اقدام برای یک مسئله مربوط به مطالعات خود را کامل، و شامل یک بازتاب 20،000 کلمه در، و ارزیابی، نقاط قوت و ضعف این رویکرد و محدودیت که به احتمال زیاد به تاثیر بر طرح های پیشنهادی. امور مالی و مدیریت دارایی هدف از این ماژول را به مجموعه تصمیم گیری شرکت های بزرگ در زمینه محیط کسب و کار، اهداف شرکت و عمل شرکت امور مالی، املاک و مدیریت نمونه کارها. شما یک پایه در اموال به عنوان یک طبقه دارایی به دست آورید، و درک عملی و نظری از تکنیک ها و شیوه در حال حاضر در مدیریت و ارزیابی اموال تجاری استفاده می شود. در عنصر مالی از این ماژول، شما مسائل مربوط به اصول حسابداری و حساب مدیریت مالی، و مفاهیم مالیات اکتشاف. به همان اندازه مهم قدردانی از تجزیه و تحلیل نسبت و استراتژی است. قانون برای حرفه ای املاک این ماژول پرورش بازتاب در جایی که قانون می آید از و چگونه آن را توسعه (از جمله تأثیر قانون اروپا)، و درک خود را از رابطه بین روند قانونی و تغییر اجتماعی را تشویق می کند. شما خواهید تسلط بر اصول کلیدی (و عملیات خود را در عمل) قانون انگلیسی مربوط به کسب و کار، از جمله قرارداد، شبه جرم، قانون املاک و مستغلات و رژیم نظارتی که به ویژه صنعت املاک تأثیر بگذارند. همچنین شما می خواهد درک بیشتری از نظریه حقوقی، از جمله اساسنامه و سابقه قضایی به دست آورید؛ نقش اروپا؛ شبه جرم، قرارداد و قانون کسب و کار؛ حقوق اداری و رژیم نظارتی؛ قانون املاک و مستغلات. و صاحبخانه و قانون مستاجر. پروژه فرایند اجرای قانون این ماژول، بر اساس سناریوهای حل مسئله، شما را قادر به توسعه یک رویکرد استراتژیک به اجرای پروژه های توسعه املاک و مستغلات پیچیده است. آن را به شما فراهم می کند با یک بررسی تحلیلی از نقش ها، مسئولیت ها و روش برای تصمیم گیری از یک تیم چند رشته، از شناسایی مشتری از نیاز، از طریق پروژه امکان سنجی، طراحی و ساخت و ساز، به بهره برداری و نگهداری از تاسیسات ساخته شده است. شما را به اهداف متفاوت از انواع تدارکات عمومی، شناسایی و تجزیه و تحلیل انتقادی از مسائل برنامه ریزی و توسعه، و تاثیر چارچوب های قانونی و نظارتی به شرایط زیست محیطی و بهداشت شغلی، مسائل قراردادی و اجتناب اختلاف را بررسی کند. ASSEMBLY سایت و توسعه در این ماژول شما را بر روی جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی لازم برای پروژه های توسعه املاک و مستغلات موفق به محل تمرکز می کنند. تاکید بر نیازهای کاربران نهایی از تحولات، و کسانی دیگر بازیکن کلیدی در فرایند توسعه است. وجود خواهد داشت تاکید بر تجاری توسعه املاک و مستغلات، اما ماژول نیز به خوبی در خدمت کسانی که نیاز به درک درستی از استفاده از مخلوط و پروژه های مسکونی و فرآیندهای. تمرکز قانونی خواهد بر روی سیستم در انگلستان و ولز در مرکز هر چند تکنیک ها و نمونه خواهد شد از طیف وسیعی از حوزه های قضایی کشیده شده است. استراتژی فضا و قوانین هدف از این ماژول است که به توسعه درک فرهنگی و تحلیلی خود را از اینکه چگونه ساختمان ها و پیکربندی فضایی در حمایت از آنها به اهداف استراتژیک سازمان است. در این ماژول شما پایداری، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و زیر بنای قوانین پرداخت. همچنین شما می خواهد اصول و استفاده از قانون موثر در محل کار را بررسی کند. شما را به مفاهیم فضای استفاده استراتژیک کسب و کار کشف، و به دست آوردن درک انتقادی از استفاده و مدیریت منابع فضا در نقش مشتری آگاه است. همچنین شما می خواهد توانایی خود را به تجزیه و تحلیل و اتخاذ یک روش تاکتیکی آگاهانه به سمت راه حل برای برنامه ریزی فضا و بهره برداری، و قادر به اعمال طیف وسیعی از ابزارهای تصمیم گیری برای برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت فضای توسعه. اعتبار حرفه ای این دوره به طور کامل توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. مشاغل مرتبط مجوز رسمی RICS شما را قادر به انجام ارزیابی حرفه ای از صلاحیت پس از یک دوره اشتغال مناسب است. فرصت های شغلی در عمومی، بخش خصوصی و نه برای سود وجود دارد. برخی از دانش آموزان پاره وقت توسط نقشه برداری شرکت برای دریافت آموزش معتبر در حالی که کار می شود. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات ساختمان

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ماهیت منحصر به فرد اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت وست مینستر را تمرکز بر روی 'مدیریت'، که حرفه ای ها که قادر به مدیریت فرآیند ساخت و ساز کامل و اطلاعات مرتبط با این ایجاد شده است. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. [+]

فلسفه دوره مدیریت اطلاعات ساختمان منعکس کننده ماهیت فزاینده دیجیتال، چند رشته ای و یکپارچه از تحویل پروژه، تحت تاثیر تقاضا از دولت ها و مشتریان برای بازده بیشتر در پروژه های ساخت و ساز. این بازده را می توان از نمونه سازی دقیق تر، شبیه سازی، هزینه، برنامه ریزی، طراحی، تولید و بهره برداری به دست آورد، خواهد شد و یک خروجی از مدیریت اطلاعات صدا و داده های ورودی به (BIM) نرم افزار ساختمان اطلاعات مدل سازی. ماهیت منحصر به فرد اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت وست مینستر را تمرکز بر روی 'مدیریت'، که حرفه ای ها که قادر به مدیریت فرآیند ساخت و ساز کامل و اطلاعات مرتبط با این ایجاد شده است. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. حرفه ای ساخت و ساز آینده نیاز به دانش و درک از مدیریت ساختمان اطلاعات، و همچنین چگونه یک تیم پروژه یکپارچه یک پروژه از آغاز تا پایان است. کاری مشترک و هماهنگ تبادل اطلاعات بهره وری از تحویل پروژه و عملکرد دارایی افزایش می دهد، منجر به پایداری بهتر در طول چرخه عمر ساختمان و یک مشتری راضی است. این ساختمان رویکرد مدیریت اطلاعات یک دیدگاه استراتژیک تحویل پروژه یکپارچه است که شامل هر دو طرف تقاضا (مشتری) و طرف عرضه (مشاوران، پیمانکاران و تامین کنندگان) است. محتوای دوره ساختمان مدیریت اطلاعات کارشناسی ارشد به طور عمده در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در استخدام های مربوط به ساخت و ساز و کسی که به مقام های ارشد در این زمینه خود را در آرزوی انجام شده است. البته با هدف ارائه یک دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوط به مطالعه است که به طور مستقیم به مدیریت موثر پروژه های ساخت و ساز مرتبط است. البته هدف ارائه آموزان دسترسی انعطاف پذیر به محتوای اصلی، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه. این را از طریق استفاده از یک رویکرد "یادگیری تلفیقی به دست آورد. طراحی دوره پاره وقت چالش قابل توجهی از ترکیب مطالعه در سطح کارشناسی ارشد با اشتغال حرفه ای تمام وقت به رسمیت می شناسد. دروس پایه ساخت و ساز درباره مدیریت و یکپارچه عمل این ماژول دو را پوشش می دهد اجرای مدیریت اطلاعات ساختمان و مجتمع تمرین، در طول چرخه عمر پروژه از آغاز به کار پروژه تحویل، عملکرد دارایی و دفع کارآمد / سازگاری / بازیافت از ساختمان / پروژه. اصول مورد نیاز مشتری، عوامل بحرانی موفقیت و پایداری پرداخته و توسعه یافته در داخل نمونه پروژه، کمک به تجزیه و تحلیل گزینه های پروژه به منظور بهبود عملکرد تحویل و دارایی. ارزیابی از ابزار نرم افزار، در زمینه مدل سازی چند بعدی، برای هر دو پروژه های ساخت و مقاوم سازی جدید تجزیه و تحلیل. ماژول اصول ادغام و همکاری در سراسر کل زنجیره تامین معرفی به افزایش تحویل پروژه بهبود در خط با استراتژی ساخت و ساز دولت. تجزیه و تحلیل است از مهارت های اجتماعی و فن آوری است که توسط حرفه ای BIM مورد نیاز برای اجرای این تغییرات در تحویل پروژه ساخته شده است. ارزیابی ها از سیستم روش ها، نظارت و کنترل ساختار شاغل در تحویل سیستماتیک از یک پروژه ساخت و ساز BIM ساخته شده است. ماژول مفاهیم هزینه تمام زندگی، پایداری، ایجاد اطلاعات، مدیریت، توزیع، استفاده، تعیین معیار، عامل و محک طول عمر در سراسر چرخه عمر پروژه معرفی می کند. مدیریت شرکت در این ماژول شما مسائل مربوط به مدیریت استراتژیک در رابطه با سازمان بررسی که کمیسیون و ارائه پروژه های ساخت و ساز. پایان نامه در این ماژول شما یک موضوع به طور مستقیم مربوط به مدیریت ساخت و ساز که پایه ای برای یک مطالعه تحقیقاتی را فراهم خواهد کرد شناسایی. شما خواهید اهداف پژوهش صریح توسعه و تدبیر یک روش تحقیق مناسب، انجام مطالعه پژوهش و تولید یک پایان نامه. اقتصاد صنعت ساخت و ساز در این ماژول شما در اقتصاد در بخش ساخت و ساز محیط اقتصادی که در آن شرکت ساخت و ساز کار، و نقش اقتصادی صنعت ساخت و ساز ملی و بین المللی نگاه کنید،. تدارکات در این ماژول شما را در مراحل کلیدی در روند تهیه مشاوران و پیمانکاران برای پروژه های ساخت و ساز، عوامل بحرانی موفقیت، نیازهای مشتری، چارچوب قانونی و حقوقی، مفهوم بهترین ارزش، لیست کوتاه و قبل از احراز صلاحیت است. مدیریت ریسک برای پروژه در این ماژول شما را به مدیریت ریسک و نااطمینانی در یک محیط پروژه ساخت و ساز، به بررسی کیفی بررسی است، اما عمدتا کمی، تکنیک های. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان به دوره تمام وقت به طور معمول باید حداقل مدرک درجه دوم بالا افتخارات به یک موضوع مرتبط مانند ساخت و ساز، معماری و یا مهندسی عمران و یا حداقل درجه طبقه پایین دوم افتخارات به یک موضوع مرتبط، و در، و یا دارند در شده، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی است. متقاضیان به دوره پاره وقت باید حداقل مدرک درجه دوم افتخارات به یک موضوع مرتبط و در، و یا در، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست ساخت و ساز مربوط بوده است. متناوبا، شما ممکن است عضویت در یک بدن حرفه ای مرتبط با ساخت و ساز به رسمیت شناخته شده دست آمده از طریق امتحانات و / یا مصاحبه حرفه ای نگه دارید و تجربه حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست مربوط به ساخت و ساز. فوق العاده، در نظر گرفتن خواهد شد به متقاضیانی که فاقد مدارک استاندارد نیست، بلکه تجربه حرفه ای و یا مدیریتی مربوطه قابل توجهی داده شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. مشاغل مرتبط این دوره است که در فارغ التحصیلان که هستند، و یا در اشتغال مربوط به ساخت و ساز که به مقام های ارشد در صنعت ساخت و ساز آرزوی، شده است. افزایش اشتغال و صنعت اتصالات دانش آموزان هدف اصلی از این دوره است. در سال 2013 وست مینستر فرار پروژه تنفس، در همکاری با مربیان صنعت DMA معماران، استودیو Klaschka و گاردینر و به Theobald. دانشجویان از رشته های مختلف محیط زیست ساخته شده مشترک بر روی یک پروژه «واقعی» برای یک مشتری «واقعی» کار می کرد، با ورودی از پزشکان صنعت، با استفاده از برش لبه تکنولوژی ساختمان اطلاعات مدل سازی (BIM). از این پروژه، دانش آموز ساخت و ساز کوین هرناندز امن قرار دادن کار با AECOM. پروژه تنفس نیز برای بین المللی نوآوری CIOB و جایزه پژوهش 2013 shortlisted شد. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساخت و ساز

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت پروژه از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت پروژه است. البته با بهره گیری از فن آوری های وب مبتنی بر در تحویل آن و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر. رویکرد یادگیری مخلوط ارائه می دهد دسترسی انعطاف پذیر به محتوای اصلی، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه. طراحی دوره پاره وقت چالش قابل توجهی از ترکیب مطالعه در سطح کارشناسی ارشد با اشتغال حرفه ای تمام وقت به رسمیت می شناسد. دروس پایه پایان نامه ساخت و ساز و یا پروژه-کار مرتبط در این ماژول شما به یک موضوع و یا پروژه به طور مستقیم به مدیریت ساخت و ساز که پایه ای برای یک مطالعه تحقیقاتی را فراهم خواهد کرد مربوط را تشخیص دهد. شما به اهداف صریح و روشن توسعه و تدبیر یک روش مناسب، انجام مطالعه پژوهش و تولید یک پایان نامه / پروژه. مدیریت شرکت در این ماژول شما مسائل مربوط به مدیریت استراتژیک در رابطه با سازمان بررسی که کمیسیون و ارائه پروژه های ساخت و ساز. اقتصاد صنعت ساخت و ساز در این ماژول شما در اقتصاد در بخش ساخت و ساز محیط اقتصادی که در آن شرکت ساخت و ساز کار، و نقش اقتصادی صنعت ساخت و ساز ملی و بین المللی نگاه کنید،. تدارکات شما خواهید در مراحل کلیدی در فرایند تهیه مشاوران و پیمانکاران برای پروژه های ساخت و ساز، عوامل بحرانی موفقیت، نیازهای مشتری، چارچوب قانونی و حقوقی، و مفهوم بهترین ارزش، کوتاه لیست و قبل از احراز صلاحیت است. پروژه تحویل مدیریت در این ماژول دو شما را به مراحل کلیدی در چرخه حیات یک پروژه ساخت و ساز از آغاز تا اختیار را بررسی کند. موضوع شما را پوشش شامل اصول مورد نیاز مشتری، عوامل بحرانی موفقیت، پایداری، ارزیابی گزینه های پروژه، روش های ساخت یافته، و مفهوم کل زندگی هزینه. مدیریت ریسک برای پروژه شما را به مدیریت ریسک و نااطمینانی در یک محیط پروژه ساخت و ساز بررسی، بررسی کیفی، اما به طور عمده کمی، تکنیک های. شرایط ورود-دوره های خاص متقاضیان به دوره تمام وقت به طور معمول باید حداقل مدرک درجه دوم بالا افتخارات به یک موضوع مرتبط مانند ساخت و ساز، معماری و یا مهندسی عمران و یا حداقل درجه طبقه پایین دوم افتخارات به یک موضوع مرتبط، و در، و یا دارند در شده، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی است. متقاضیان به دوره پاره وقت باید حداقل درجه دو افتخارات کلاس به یک موضوع مرتبط و در، و یا در، اشتغال مربوطه در ظرفیت های حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست ساخت و ساز مربوط بوده است. متناوبا، شما ممکن است عضویت در یک بدن حرفه ای مرتبط با ساخت و ساز به رسمیت شناخته شده دست آمده از طریق امتحانات و / یا مصاحبه حرفه ای نگه دارید و تجربه حرفه ای و یا مدیریتی در یک پست مربوط به ساخت و ساز. فوق العاده، در نظر گرفتن خواهد شد به متقاضیانی که فاقد مدارک استاندارد نیست، بلکه تجربه حرفه ای و یا مدیریتی مربوطه قابل توجهی داده شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. اعتبار حرفه ای این دوره به طور کامل توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. مشاغل مرتبط این دوره است که در فارغ التحصیلان که هستند، و یا در اشتغال مربوط به ساخت و ساز که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت پروژه آرزوی، شده است. [-]

کارشناسی ارشد(MA)

حوادث کارشناسی ارشد و مدیریت کنفرانس

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

رویدادها و همایش نقش اساسی در زندگی کسب و کار، فرهنگی و ورزشی از همه کشورها بازی می کنند. در سال های اخیر یک حرفه جدید هیجان انگیز با کنفرانس / حوادث برنامه ریزان و مدیران سازماندهی طیف متنوعی از حوادث، و بازاریابی انواع زیادی از مقصدهای و سالن که در آن آنها را در محل ظهور ... [+]

رویدادها و همایش نقش اساسی در زندگی کسب و کار، فرهنگی و ورزشی از همه کشورها بازی می کنند. در سال های اخیر یک حرفه جدید هیجان انگیز با کنفرانس / حوادث برنامه ریزان و مدیران سازماندهی طیف متنوعی از حوادث، و بازاریابی انواع زیادی از مقصدهای و سالن که در آن آنها را در محل پدید آمده است. این دوره به طور خاص برای افرادی که می خواهید را وارد کنید، و یا پیشرفت بیشتر در، مشاغل در سطح مدیریت در زمینه سرعت در حال گسترش از رویدادها و همایش طراحی شده است. لندن یک مکان ایده آل که در آن به مطالعه حوادث و مدیریت کنفرانس است. میزبان به طور منظم از ورزش در سطح جهانی و فرهنگی، مانند ویمبلدون، ماراتن لندن، ناتینگ هیل کارناوال و هفته مد لندن، و همچنین به عنوان یکی کردن رویدادهای بزرگ مانند المپیک 2012 لندن و پارالمپیک بازی و 2015 جام جهانی راگبی ، لندن به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه رویدادهای جهان شناخته شده است. با چند صد سالن های کنفرانس و از فراوانی از کسب و کار و اوقات فراغت رویدادهای بین المللی، لندن یک رهبر جهانی در این صنعت پویا است. محتوای دوره این دوره به شما می آموزد که چگونه و چرا رویدادها / کنفرانس برنامه ریزی شده است، و چگونه سالن ها و مقصدهای که در آن برگزار می شود به بازار عرضه می شود. همچنین شما می خواهد که چگونه حوادث و کنفرانس به غنی سازی زندگی جوامع کمک و بهبود ارتباطات در کسب و کار، سیاست و زندگی حرفه ای یاد بگیرند. پایان نامه به شما فرصت بیشتر به تحقیق یک کنفرانس و یا حوادث موضوع در عمق است. این دوره توسط دانشگاهیان با تجربه و دست اندرکاران صنعت تدریس، ارائه بینش ارزشمندی در این بخش از صنعت هیجان انگیز است. دروس پایه کنفرانس و برنامه ریزی حوادث شما خواهید آگاهی انتقادی از طیف متنوعی از مهارت های مورد نیاز برای موفقیت سازماندهی کنفرانس ها و رویدادهای توسعه. شما را به مشکلات است که می تواند در فرایند برنامه ریزی بوجود می آیند و بررسی راه هایی برای رسیدگی به مسائل مورد بحث است. پایان نامه شما خواهید پژوهش در حوادث یا موضوع مدیریت کنفرانس از انتخاب شما، و تجزیه و تحلیل حاضر، نتیجه گیری و توصیه ها در یک گزارش کتبی انجام. این گزارش باید یک توجیه از روش پژوهش به کار و بررسی انتقادی از نظریه زیر بنای و ادبیات باشد. حوادث و بازاریابی کنفرانس شما درک درستی از فرآیند تصمیم گیری زیر بنای توسعه و بازاریابی از سالن های فردی و همچنین کنفرانس ها و رویدادهای مقصدهای توسعه. ماژول همچنین عواملی که در انتخاب مکان رویداد را تحت تاثیر قرار می داند. مفاهیم EVENT شما نقش و اثرات کنفرانس ها و رویدادهای در یک مفهوم جهانی بررسی شده، به ارزیابی تاثیر ذینفعان و بررسی اهمیت گسترده تر از این بخش در حال گسترش در ارتباطات جهانی، فرهنگ و ورزش. شرایط ورود-دوره های خاص این دوره در فارغ التحصیلان به دنبال ایجاد و یا توسعه یک حرفه ای مدیریت در کنفرانس ها و رویدادهای صنعت در بریتانیا یا در خارج از کشور انجام شده است. به عنوان یک حداقل، شما باید یک درجه خوب افتخارات (معمولا یک دوم بالا) یا معادل آن است. اگر مدارک شما در تحت سیستم بریتانیا نیست مدیر بخش بین المللی از وب سایت ما برای اطلاعات مدارک تحصیلی معادل مراجعه کنید. فوق العاده، متقاضی بدون این مدارک رسمی اما با تجربه کاری قابل توجهی در کنفرانس و یا رویدادهای صنعت ممکن است در اختیار رهبر دوره پذیرفته شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 کلی نیاز دارید، با حداقل 6.0 در گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان این دوره را وارد کنید یک طیف گسترده ای از مشاغل، در هر دو بخش خصوصی و بخش دولتی، در بریتانیا و بین المللی. این مشاغل از کنفرانس و برنامه ریزی حوادث، به محل برگزاری مدیریت، به بازاریابی مقصد. برخی انتخاب کنید به کار با سازمان های تخصصی، مانند دفاتر کنوانسیون، در حالی که دیگران انتخاب کردن به عنوان سازمان دهندگان کنفرانس های حرفه ای، مدیران رویداد و مروج محل کار. برخی از دانش آموزان در رفتن به ادامه تحصیل دکترا. [-]

مدیریت گردشگری کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. [+]

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این دوره به خوبی تثبیت و به تازگی به روز به شما دانش، توانایی ها و مهارت های تحلیلی شما نیاز به ایجاد یک کار به عنوان یک حرفه ای گردشگری است. ما افتخار می کنیم که البته همواره یک گروه از دانش آموزان جهان وطنی جذب از طیف گسترده ای از کشورها و که فارغ التحصیلان ما موفقیت در کار همه دور جهان. دوره شده است برتر در حسابرسی دانشگاهی امتیاز و با مشاوره از صنعت گردشگری توسعه یافته است. شما در قلب لندن، یکی از مقصد اصلی گردشگری در جهان مطالعه است. بازدیدکننده سایت، یکپارچه در ماژول البته، شما اجازه می دهد برای کشف یک طیف گسترده ای از جنبه های صنعت گردشگری پویا. این دوره توسط موسسه مدیریت گردشگری (TMI) این معنی که شما می توانید با اعتماد به نفس آن را به شما دانش، درک، مهارت و تجربه که به طور کامل شما را برای یک حرفه ای در مدیریت مقصد گردشگری آماده خواهد داد معتبر. بازخورد دانش آموز سالانه برای دوره بسیار مثبت است، با آموزش، قرارداد کارکنان و محتوای دوره دریافت ستایش خاص است. این موضوع نشان دهنده تلاش های تیم گردشگری برای ارائه یک دوره با ارزش و موثر است و همچنین یک محیط حمایتی، دوستانه و تحریک کننده برای مطالعات خود را. آموزش کارکنان در این دوره پژوهشگران فعال هستند، و آموزش آنها توسط هر دو تحقیقات خود را و ایده های فعلی و بحث آگاه است. محتوای دوره شما را در مورد ماهیت و ویژگی های صنعت گردشگری را یاد بگیرند، و کشف چگونه می توان آن به بازار عرضه شده، مدیریت و برنامه ریزی شده، به بررسی موارد از سراسر جهان است. طیف وسیعی از ماژول گزینه اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر منافع خاص خود را، و به کشف ارتباط بین جنبه های مختلف گردشگری. پایان نامه شما می دهد فرصتی برای تحقیق درباره موضوعی از انتخاب شما در عمق. دروس پایه پایان نامه پایان نامه بر منافع پژوهش خود را بر اساس. این ماژول نیاز به تحقیقات ساختار، تجزیه و تحلیل و استفاده از اصول نظری، به اوج خود رسید در ارائه کتبی از یافته. بازاریابی گردشگری استراتژیک شما خواهید بازاریابی از دیدگاه مدیریت و نقش آن در استراتژی شرکت های بزرگ در صنعت گردشگری را بررسی کند. ماژول شما را قادر به در نظر گرفتن روابط بین نیازهای مشتریان و خدمات یک سازمان گردشگری، و ارتباط متقابل بین طراحی، بهره برداری و ارائه خدمات گردشگری. اهمیت کیفیت در عملیات جهانگردی و روش برای نظارت بر عملکرد نیز به کاوش. مفاهیم گردشگری این ماژول ارزیابی ماهیت و الگوهای تقاضا برای گردشگری، به بررسی نقش و وابستگی متقابل اجزای صنعت، و به بررسی رابطه بین مشارکت بخش دولتی و خصوصی در گردشگری. شما این فرصت را به تجزیه و تحلیل مفاهیم وسیع تری از توسعه گردشگری پایدار با بررسی اثرات اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی دارد. سیاست گردشگری و مدیریت مقصد این ماژول به شدت نیاز به برنامه ریزی گردشگری و مدیریت در مقصدهای و همچنین بررسی اثربخشی روش های مختلف به مدیریت مقصد تجزیه و تحلیل. شناخت حرفه ای این دوره توسط موسسه مدیریت گردشگری (TMI) این معنی که شما می توانید با اعتماد به نفس آن را به شما دانش، درک، مهارت و تجربه که به طور کامل شما را برای AA حرفه ای در مدیریت مقصد گردشگری آماده خواهد داد شناخته شده است. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان این دوره در رفته اند به ایجاد فرصتهای شغلی در طیف گسترده ای از زمینه های سراسر جهان، از جمله کار برای سازمان گردشگری ملی و منطقه ای در انگلستان و خارج از کشور، انجام نقش بازاریابی با سازمان های حمل و نقل مانند خطوط هوایی و مقصد گردشگری، و کار برای شرکت های متخصص در گردشگری کسب و کار. برخی از فارغ التحصیلان ما خود کسب و کار آژانس های مسافرتی خود را راه اندازی کرده اند، در حالی که دیگران در انواع نقش مدیریت در هتل ها کار می کنند، و در نقش مشاوره برای سازمان های تحقیقاتی گردشگری. شرایط ورود-دوره های خاص این دوره در فارغ التحصیلان به دنبال ایجاد و یا توسعه یک حرفه ای مدیریت در صنعت گردشگری در بریتانیا یا در خارج از کشور انجام شده است. به عنوان یک حداقل، شما باید یک درجه خوب افتخارات (معمولا یک دوم بالا) یا معادل آن است. اگر مدارک شما در تحت سیستم بریتانیا نیست مدیر بخش بین المللی از وب سایت ما برای اطلاعات مدارک تحصیلی معادل مراجعه کنید. فوق العاده متقاضی بدون این مدارک رسمی اما با تجربه کاری قابل توجهی در گردشگری و یا صنایع مرتبط ممکن است ACC [-]

معماری کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال ... [+]

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال. واقع در محیط فکری مترقی لندن، برنامه معماری MA ارائه می دهد یک برنامه انعطاف پذیر از مطالعه و فرصت منحصر به فرد به دنبال تحقیقات کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته ترکیب سطح بالا بررسی نظری با روش های طراحی نوآورانه. گروه معماری در دانشگاه وست مینستر فراهم می کند امکانات کلاس اول مانند دولت از هنر طراحی دیجیتال / تجهیزات ساخت و یک تیم از استادان و محققان عمیقا در آخرین تحولات در طراحی معماری، تئوری، تحقیق تاریخی غوطه ور و فن آوری. معماری MA بخشی از یک مجموعه کارشناسی ارشد ارائه شده توسط گروه معماری با هدف فارغ التحصیلان به دنبال ادامه تحصیل و افزایش اشتغال خود را با دستیابی به دانش و مهارت های جدید است. با تمرکز بر تحقیق معماری، معماری کارشناسی ارشد نیز ارائه می دهد یک پایه محکم برای کسانی که به دنبال به دنبال تحقیقات بیشتر و / یا شغل دانشگاهی. محتوای دوره معماری MA یک دوره است که گسترده و قابل انعطاف، تسهیل شیوه های جایگزین مطالعه و طیف وسیعی از گزینه ها از جمله انتخاب هر کدام از پایان نامه نوشته شده و یا مبتنی بر طراحی فراهم می کند. این برنامه همچنین برای تخصص اجازه می دهد تا از طریق سه مسیر تعیین شده خود: معماری (هویت فرهنگی و جهانی شدن)؛ معماری (رسانه های دیجیتال) و معماری (تاریخ و تئوری)، و یا متناوبا، شما همچنین می توانید مسیر خود را ایجاد کنید، تحت عنوان MA معماری، با انتخاب و ترکیب ماژول مربوطه که نیازهای فردی خود را. طیف وسیعی از ماژول های اختیاری و متخصص ارائه اجازه می دهد تا به شما برای توسعه مدار یادگیری فردی خود را از طریق مطالعه عمیق از مناطق موضوع خاص، که شامل اجزای نظری و همچنین برنامه های عملی است. یک سری از ماژول غنی نظریه شما را تحریک به تجزیه و تحلیل روند فعلی در معماری، تئوری طراحی و عمل بر اساس تحقیقات خود را و انتقادات، و استفاده از این بینش برای تولید کار نوشته شده است با کیفیت بالا را به شیوه ای علمی است. به موازات، مجموعه ای از فعالیت های طراحی گرا شما را تشویق به توسعه هنری، چشم انداز زیبایی و فکری خود را از طریق استفاده از رسانه های مختلف، به منظور تولید طرح منحصر به فرد با سطح بالایی از فضایی، مواد و وضوح رسمی. این دوره در یک محیط یادگیری پویا که شامل جلسات مبتنی بر سمینار همراه با فعالیت های مبتنی بر استودیو، مناسب توسط طیف گسترده ای از سخنرانی ها، آموزش ها، بازدیدکننده سایت، جلسات آموزشی پژوهشی و دوره مطالعه مستقل یکپارچه تدریس می شود. دروس پایه تحقیقات و موقعیت توسعه پایان نامه و پروژه پایان نامه های عمده ماژول مسیر / گزینه ترم یک مسائل مهم در معماری برنامه نویسی و طراحی محاسباتی نظریه های هویت ترم دو انیمیشن کاربردی فرهنگ شهرستان: طراحی مفهومی برای زمینه های فرهنگی مجتمع قوم نگاری راه شناخت: اکتشافات انتقادی و خلاق از سایت مقدمه ای بر طراحی کامپیوتر به تصویر لندن سایت و حرکت شرایط ورود-دوره های خاص شما به طور معمول مورد نیاز به یک مدرک خوب افتخارات در معماری و یا یک هنر مرتبط، طراحی و یا ساخته شده رشته محیط زیست است. شما ممکن است لازم باشد برای شرکت در یک مصاحبه و به مجموعه ای از کار نشان دادن تجربه و منافع قبل. نامزدهای خارج از کشور ممکن است یک نمونه کارها و یا نمونه کار پروژه خود را در فرمت دیجیتال برای بازرسی را ارسال کنید. شما مسلط به زبان انگلیسی نوشته و سخن گفته نیاز به مطالعه در سطح کارشناسی ارشد. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS حداقل 6.5 (یا معادل آن) نیاز دارید. دانشگاه ارائه می دهد برنامه های تابستانی پیش جلسه اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره خود را. مشاغل مرتبط گروه معماری آگاهانه در تفکر آموزشی و ارتباط دانشگاه بین المللی است و فارغ التحصیلان آن در میان بیش از هر نقطه در جهان در پی می باشد. انعطاف پذیری ارائه شده در این دوره در نظر گرفته شده به گسترش توانایی های خلاق خود را و افزایش اشتغال و عملکرد خود را به عنوان حرفه ای طراحی شده است. مقصدهای اشتغال برای فارغ التحصیلان نمونه معماری MA شامل معماری بلکه سایر رشته های طراحی، رسانه و هنر. این دوره همچنین ممکن است یک پلت فرم برای ادامه مطالعه با یک حرفه ای در دانشگاه ها و یا تحقیق تشکیل می دهد. [-]

کارشناسی ارشد برنامه ریزی بین المللی و توسعه پایدار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. [+]

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. از طریق این دوره شما را به مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها، مناطق و جوامع در جهان به سرعت در urbanising، موضوع را به تغییر آب و هوا در حال رشد و دیگر فشارها و خطرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را بررسی کند. در لندن، به شما امکان دسترسی به تجربه شناخته شده بین المللی برنامه ریزی فضایی برای توسعه پایدار، و کشف نظریه های معاصر، تفکر سیاست های عمومی و عمل خوب در برنامه ریزی در هر دو جهان توسعه یافته و در حال توسعه. دانشگاه وستمینستر اولین دانشگاه شریک زیستگاه بریتانیا است. ما با UN-HABITAT و موسسات همفکر کار برای ترویج اجتماعی و زیست محیطی پایدار توسعه شهرها، شهرستانها و مناطق، با توجه به اهداف توسعه هزاره سازمان ملل متحد. این دوره در درجه اول برای بین المللی، انگلستان و اتحادیه اروپا دانش آموزان تمام وقت، اما آن را نیز باز به پاره وقت دانش آموزان بریتانیا مبتنی بر که می خواهند به کشف مسیر بین المللی برای توسعه حرفه ای خود. دوره کارشناسی ارشد به طور کامل توسط موسسه شهر برنامه ریزی سلطنتی (RTPI) به عنوان یک "برنامه ریزی ترکیب" معتبر است. کسانی که ارائه یک مکان واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی کارشناسی ارشد ارائه شده توسط دانشگاه هستند. اگر شما قادر به مطالعه برای کارشناسی ارشد کامل هستند، ما نیز برنامه ریزی بین المللی و توسعه پایدار دیپلم کارشناسی ارشد و برنامه ریزی بین المللی و گواهی کارشناسی ارشد توسعه پایدار را ارائه دهد. لطفا به پایین این صفحه حرکت به پیدا کردن در مورد این دوره ها. متناوبا، شما می توانید یک ماژول (بازدید کنندگان) از برنامه ریزی های بین المللی و پایدار دوره کارشناسی ارشد توسعه عنوان یک به تنهایی در دوره های کوتاه را مطالعه کنید. محتوای دوره این دوره آدرس مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها و جوامع در جهان به سرعت در urbanising. این بررسی نظریه های معاصر، تفکر سیاست های عمومی و عمل خوب در برنامه ریزی است که دهانه هر دو زمینه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، و شما ارائه می دهد فرصت برای کشف یک منطقه از تخصص در رشته مرتبط در برخی از عمق. مسیرهای دوره دو مسیر RTPI معتبر از طریق دوره وجود دارد. مکانی برنامه ریزی مسیر دارای یک جزء قوی طراحی شهری و تاکید بر فرایند برنامه ریزی توسعه است. شهری جهندگی مسیر یک مسیر پایدار توسعه متمرکز با تاکید اصلی در کاهش تغییرات آب و هوا و برنامه ریزی سازگاری فراهم می کند. هر دو مسیر را پوشش تمام این جنبه به برخی از درجه. دروس پایه (هر دو مسیر) پایان نامه و یا پروژه های بزرگ ) 40 کردیت (این ماژول به شما ارائه می دهد فرصت را به تحقیق در عمق یک برنامه ریزی فضایی و یا موضوع مرتبط از طریق تحقیقات اولیه و یا میز است. پایان نامه 12-15،000 کلمات در طول است. شما ممکن است یک پروژه بزرگ در یک موضوع مشابه انجام، تولید یک گزارش کتبی از یک طول مشابه، و یا گزارش ترکیب برنامهریزی یا طراحی پیشنهادات، و یا اطلاعات ارائه شده در فرمت های دیگر، با یک گزارش تحلیلی نوشته شده است از 5-10،000 کلمات. فضایی بین المللی برنامه ریزی تمرین (20 واحد) از طریق کاوش در مدل های نظری فرم شهر پایدار و تمرین های عملی، شما را به اصول، روش ها و تکنیک های استفاده از زمین، حمل و نقل و زیرساخت های برنامه ریزی برای شهرهای جدید و موجود و شهرستانها و مناطق خود را کشف. ماژول بررسی سیاست برنامه ریزی فضایی استراتژیک و توسعه مدیریت در زمینه گسترش سریع شهرنشینی و چالش حکومت شهری در کشورهای در حال توسعه. برنامه ریزی در جهان جهانی سازی (20 واحد) در این درس مسائل شهری مانند اثر جهانی شدن اقتصادی و پایداری در طیف وسیعی از زمینه های توسعه (توسعه یافته و در حال توسعه جهان، و کشورهای بالا، متوسط ​​و کم درآمد) با استفاده از روش برنامه ریزی تطبیقی ​​سیستم. شما نگرانی های کلیدی شهری سیاست، بحث، پویایی تغییرات شهری و برنامه ریزی پاسخ نسبتا و بین المللی در سراسر زمینه های مختلف منطقه ای و تاریخی تجزیه و تحلیل. روش تحقیق و محیط زیست ساخته شده (10 واحد) این ماژول به شما معرفی روش ها و روش های خاص به پژوهش شهری و فضایی، طراحی و برنامه ریزی پژوهش. شما را به تئوری و عمل در حال توسعه یک چارچوب پژوهش، با تاکید خاص بر روش، روش ها و چارچوب های مورد استفاده در رشته های حرفه ای محیط زیست ساخته شده را کشف کند. ماژول به شما اجازه شروع به توسعه طرح بررسی خود را برای پایان نامه. مهارت های برنامه ریزی تمرین (10 واحد) این ماژول به شما معرفی طیف وسیعی از مهارت های برنامه ریزی در جای دیگر در دروس پایه تحت پوشش نیست. شما خواهید مهارت های اصلی برنامه ریزی، تکنیک های ارزیابی و مهارت های فنی از جمله مدیریت پروژه و ارتباطات را پوشش میدهد. ماژول ارزیابی نیاز و ظرفیت معرفی (برای مثال خرده فروشی، مسکن، اوقات فراغت، حمل و نقل) و ابزار و تکنیک برای کمک به با این ارزیابی، مانند ارزیابی اثرات، GIS، مدیریت پروژه موثر و تکنیک های تعامل. شهرهای پایدار و محلات (20 واحد) در این ماژول شما را به شهرستانها »نسل بعد» کشف، بررسی مسائل مهم مربوط به تغییرات آب و هوا و دیگر تهدیدات زیست محیطی در مقیاس بزرگ و چالش ها. ماژول تصویب چشم انداز بین رشتهای، در گستره ای از مقیاس از جهانی به محلی است. با استفاده از یک مطالعه موردی بر UK-و دست در ارزیابی پایداری، برنامه ریزی و تمرینات طراحی شهری، شما یک درک انتقادی از مفهوم پایداری توسعه، شامل مفاهیم حفاظت از منابع، اثرات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی و کیفیت زندگی است. توسعه پایدار و مدیریت محله (20 واحد) در این ماژول شما را به طیف وسیعی از نگرانی پایداری اجتماعی از جمله مسکن و معیشت به آدرس. و همچنین شما را به تکنیک هایی مانند برنامه ریزی مشارکتی و مدیریت دارایی جامعه، این ماژول در رابطه با برنامه ریزی محلی و معرفی چارچوب مفهومی برای ساختارهای اجتماعی و حکومت درک موضعی است. ماژول هسته (فضایی برنامه ریزی مسیر) طراحی شهری و مهارت های برنامه ریزی (20 واحد) در این ماژول شما خواهد شد گیری در زمینه فرایند توسعه UK را بررسی کند. بر اساس پروژه های طراحی عملی حمایت سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی، دانش آموزان را قادر می سازد آن را برای به دست آوردن بینش به ارتباط بین نظریه طراحی شهری و عمل است. ماژول است در اطراف یک پروژه طراحی سایت بر اساس با یک سری از وظایف خاص مربوط به مراحل مختلف توسعه پروژه از جمله ارزیابی منطقه، چارچوب استراتژیک و طراحی مختصر ساخته شده است. دروس پایه (شهری جهندگی مسیر) برنامه ریزی برای ریسک شهری و جهندگی (20 واحد) شما برنامه ریزی فضایی برای مدیریت ریسک، از جمله کاهش آسیب پذیری و ایجاد انعطاف پذیری شهری را به عنوان آن را به محیط ساخته شده، حکومت شهری و تغییرات آب و هوایی و نیازهای توسعه بلند مدت مربوط به اکتشاف. ماژول ادغام توسعه و آب و هوا کاهش تغییرات و برنامه ریزی سازگاری نگرانی پایدار با فاجعه و مدیریت ریسک خطر در زمینه بین المللی شهری است. شرایط ورود-دوره های خاص شما باید یک درجه اول خوب (به طور معمول دوم افتخارات کلاس یا بالاتر) در یک محیط ساخته شده مربوطه و یا برنامه ریزی های مربوط به نظم و انضباط زمین (مانند شهری یا حمل و نقل برنامه ریزی، معماری، طراحی منظر، نقشه برداری، مهندسی عمران، و یا مدیریت زمین) از بالاتر موسسه آموزش در بریتانیا یا اتحادیه اروپا، و یا یک مدرک قابل مقایسه از یک کشور دیگر. متناوبا، شما ممکن است یک درجه اول خوب (به طور معمول دوم افتخارات کلاس یا بالاتر) در جغرافیای انسانی مربوطه، موضوع علوم اجتماعی و یا زیست محیطی از یک موسسه آموزش عالی در انگلستان و یا اتحادیه اروپا (و یا یک مدرک قابل مقایسه از یک کشور دیگر)، و مرتبط تجربه عملی از کار در یک نظم و انضباط محیط زیست ساخته شده است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. اعتبار حرفه ای او دوره کارشناسی ارشد به طور کامل توسط برنامه ریزی موسسه شهر سلطنتی (RTPI) به عنوان یک برنامه برنامه ریزی ترکیب، معتبر است. مشاغل مرتبط دانشجویان در این دوره به احتمال زیاد به در یک محیط ساخته شده مربوطه و یا حرفه ای مربوط به توسعه پایدار کار شود. دانشجویان خارج از کشور ممکن است دریافت خزانه دولت است. فارغ التحصیلان این دوره ممکن است در ارتقاء های موجود خود را و یا یک منطقه مرتبط جدیدی از کار امن، و یا حرکت بر روی موقعیت مسئول تر در مدت 18 ماه تکمیل مطالعات خود را. این ممکن است شامل پست مدیریت یا مسئولیت برای پروژه و یا توسعه سیاسی. انتظار می رود که فارغ التحصیلان افزایش خواهد بالقوه خود را به برای موقعیت های توسعه خارج از کشور خود در نظر گرفته. فارغ التحصیلان این دوره می توانید انتظار برای پیدا کردن کار به عنوان برنامه ریزان و یا طراحان شهری، بازسازی شهری و یا متخصصان مدیریت زیست محیطی در مشاوره خصوصی، دولت محلی و ملی، و بخش های غیر دولتی در کشور خود و یا بین المللی، از جمله سازمان های توسعه بین المللی است. [-]

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای کارفرما در حال رشد برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش و منعکس کننده ... [+]

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای دیدار با کارفرما رو به رشد نیاز برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش منعکس و ارزش زیر بنای روش های فعلی به توسعه زمین استفاده کنید. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد اولین گام برای تبدیل شدن به یک عضو کامل از موسسه برنامه ریزی شهر سلطنتی (RTPI) است. این دوره توسعه شخصی و حرفه ای خود را حمایت می کنند. شما قادر به کار در محیط میان رشته ای و میان بخش های توسعه شهری و منطقه ای، در انواع زمینه های خصوصی، عمومی و جامعه، و استفاده از دانش خود را به عمل در مناطق متخصص برنامه ریزی خواهد شد. البته بر اساس تجربه دانشگاه از ارائه دوره های کارشناسی ارشد در برنامه ریزی شهر برای بیش از 60 سال است. اگر شما می خواهید برای به دست آوردن درک بیشتری از برنامه ریزی فضایی، اما نمی خواهم که به مطالعه برای کارشناسی ارشد کامل البته، ما نیز برنامهریزی شهری و منطقهای دیپلم کارشناسی ارشد و شهری و گواهی کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای ارائه دهد. به پایین این صفحه حرکت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها. متناوبا شما می توانید یک ماژول تک (بازدید کنندگان) از دوره شهری و برنامه ریزی MA منطقه به عنوان ایستاده دوره تنهایی کوتاه را مطالعه کنید. محتوای دوره البته به بررسی زمینه فعلی و محتوای برنامه ریزی فضایی. این کار را از دیدگاه انگلستان و اروپا، و همچنین به بررسی مباحث نظری زمینه ای است. برای دریافت این جایزه از دانشجویان کارشناسی ارشد نیاز به تصویب ماژول در مجموع 180 اعتبار. پاره وقت کارشناسی ارشد دانشجویان معمولا معادل چهار 20 ماژول های اعتباری (80 واحد) به علاوه زمینه سفر در سال اول خود، و معادل پنج 20 ماژول های اعتباری (100 واحد) در سال دوم خود را. دانشجویان کارشناسی ارشد را تمام ماژول های هسته ای و یک متخصص ماژول گزینه را انتخاب نمایید. دروس پایه پایان نامه / سیاست پروژه پیاده سازی ) 40 کردیت (ماژول شما را با فرصت برای کشف در عمق یک برنامه ریزی فضایی و یا موضوع مرتبط از طریق تحقیقات اولیه و یا مبتنی بر میز فراهم می کند. شما را بررسی و ارزیابی فرایند برنامه ریزی سیاست گذاری و تحویل. این شامل تعیین اهداف تحقیق، انجام یک بررسی ادبیات، توسعه و اجرای طرح پژوهش، ترکیب روش های مناسب، تجزیه و تحلیل یافته های خود را، نتیجه گیری، و توصیه. تحقیقات خود را ممکن است به صورت پایان نامه یا پروژه اجرای سیاست است. ساخت و مدیریت مکان ) 40 کردیت (در این ماژول شما را در زمینه های مالی و سیاست های برنامه ریزی شهری تمرکز، و استفاده از اصول طراحی شهری به توسعه شهری است. این شما را با یک مرور کلی و تجزیه و تحلیل از روش ها و شیوه های جلسه و کنترل پروژه توسعه، و مسائل طراحی شهری و تکنیک های معرفی. شما خواهید درک خود را از بازیگران کلیدی در فرایند توسعه، و اصول اساسی توسعه املاک، ارزیابی وب سایت ها و روش های ارزیابی مالی توسعه. این طرح ها منطقه، بازار و ارزیابی سایت، طراحی جلسه و طرح سایت از طریق توسعه یک پیشنهاد برای یک سایت در زمینه دستورالعمل های برنامه ریزی محلی باشد. کار گروه یک عنصر مهم از این ماژول است. برنامه ریزی سفر FIELD (غیر اعتباری ماژول بلبرینگ) این ماژول شامل یک تور مطالعه بیش از چهار تا شش روز، معمولا به یک شهرستان اروپا، با طیف وسیعی از اشکال شهری از انواع دوره ها و که در حال حاضر در حال رشد. سفر شما را با یک فرصت برای تجزیه و تحلیل فرم شهری و تحولات آن و تاثیر سیاست های برنامه ریزی، و به منظور بررسی کیفیت از محیط زیست تولید فراهم می کند. تئوری برنامه ریزی و عمل یکی (20 واحد) این ماژول شما را با یک درک انتقادی از نیروهای محیطی، اجتماعی و اقتصادی که توسعه فضایی و کیفیت از محل را تحت تاثیر قرار تجهیز. آن را به شما به کلید بحث های تاریخی و معاصر در برنامه ریزی، و مفهوم توسعه پایدار معرفی می کنیم. تئوری برنامه ریزی و عملکرد دو (20 واحد) در این ماژول شما را به حکومت برنامه ریزی و ایده های نظری در مورد برنامه ریزی بررسی، و بیشتر به بررسی ابعاد اجتماعی و اقتصادی توسعه پایدار است. شما خواهید بحث در مورد محرومیت اجتماعی، تنوع و تعامل جامعه در برنامه ریزی اکتشاف. همچنین شما می خواهد بررسی چگونگی برنامه ریزی عمل در مقیاس جغرافیایی مختلف، و بررسی برنامه ریزی برای توسعه اقتصادی و برای تامین مسکن و زیرساخت ها است. روش های پژوهش و محیط ساخته شده (10 واحد) این ماژول به شما معرفی روش ها و روش های خاص به پژوهش شهری و فضایی، طراحی و برنامه ریزی پژوهش. شما را به تئوری و عمل در حال توسعه یک چارچوب پژوهش، با تاکید خاص بر روش، روش ها و چارچوب های مورد استفاده در رشته های حرفه ای محیط زیست ساخته شده را کشف کند. ماژول به شما اجازه شروع به توسعه طرح بررسی خود را برای پایان نامه. مهارت ها برای عمل به برنامه ریزی (10 واحد) این ماژول شما را با مهارت های مورد نیاز برای جمع آوری، مدیریت، تجزیه و تحلیل و اطلاعات موجود برای عمل برنامه ریزی مبتنی بر شواهد فراهم می کند. این درک خود را از نقاط قوت و ضعف از نیازها، ظرفیت و ارزیابی اثرات توسعه. ماژول همچنین فرصتی را برای شما به تأمل در مهارت های بین شخصی مورد نیاز برای عمل برنامه ریزی و مدیریت پروژه از جمله مذاکره و تعامل جامعه فراهم می کند. شهرهای پایدار و محلات (20 واحد) در این درس نسل بعد شهرستانها، بررسی مسائل مهم مربوط به تغییرات آب و هوا و دیگر تهدیدات زیست محیطی در مقیاس بزرگ و چالش ها از طریق یک چشم انداز بین رشتهای، در گستره ای از مقیاس از جهانی به محلی است. درک نقادانه مفهوم پایداری، شامل مفاهیم حفاظت از منابع، اثرات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی، کیفیت زندگی و انعطاف پذیری شهری، ضروری است. مشاغل مرتبط تقاضا از دولت و بخش خصوصی برای برنامه ریزان واجد شرایط وجود دارد. فارغ التحصیلان اخیر از این دوره تمام وقت در به کار در دولت های محلی، سازمان های بازسازی شهری و به مشاوره رفته است. اعتبار حرفه ای در تکمیل موفقیت آمیز از MA دانش آموزان دوره می توانید licentiates از RTPI شود. پس از دو سال تجربه در عمل، آنها ممکن است یک ارسال برای ارزیابی خود از صلاحیت حرفه ای و در صورت موفقیت، سپس به عضویت کامل RTPI برخوردار شوند. [-]

کارشناسی ارشد طراحی داخلی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره یک رویکرد پویا و سوداگرانه به طراحی محیط های فضایی داخلی و ارزش تحقیق است که به دنبال به چالش کشیدن روش سنتی ترویج می کند. این به شما فرصت می دهد تا به دنبال مسائل خاص مورد علاقه خود را در طراحی و یا متخصص داخلی مناطق سه بعدی طراحی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز شده است. [+]

این دوره یک رویکرد پویا و سوداگرانه به طراحی محیط های فضایی داخلی و ارزش تحقیق است که به دنبال به چالش کشیدن روش سنتی ترویج می کند. این به شما فرصت می دهد تا به دنبال مسائل خاص مورد علاقه خود را در طراحی و یا متخصص داخلی مناطق سه بعدی طراحی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز شده است. شما یک طیف وسیعی از مسائل را پوشش میدهد، هر دو نظری و عملی. ماژول های طراحی با مسائل معاصر در انواع گونه طراحی داخلی، از جمله خرده فروشی، نمایشگاه، گالری، عملکرد و تلاش سوداگرانه طور گسترده به عنوان نصب و راه اندازی توصیف می کند. مطالعات دقیق در پیگیری یک رویکرد تازه به وضوح طراحی خود را از طریق مطالعات مشابه و مجازی، و همچنین مقایسه با استفاده از نمونه معاصر مناسب ساخته شده است. به طور موثر ترکیبی، هر دو یک پروژه و خلاصه نوشته شده است یا گزاره های نظری - پایان نامه می تواند به عنوان یک پروژه طراحی، یک پایان نامه و یا یک قطعه از تحقیق انجام شده است. دروس پایه رمز گشایی از INTERIOR این ماژول فراهم تحقیقات جامع از محیط داخلی، نقاشی از جنبه های جریان های مختلف نظریه انتقادی، در حالی که در همان زمان تشویق دانش آموزان به ایجاد ابزار خود را برای انجام تحقیقات اولیه بر روی طیف وسیعی از فضای داخلی انتخاب شده است. شما در محیط داخلی تاریخی و معاصر، پوشش کد روانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را که زیر بنای ایجاد خود را نگاه کنید. مطالعه موردی INTERIOR DESIGN این ماژول به تحقیقات کامل از یک محیط داخلی انتخاب (بازدید کنندگان) مرتکب شده است، طراحی شده و یا در غیر این صورت، معاصر و تاریخی، و ارتباط به / در تنظیم معماری. این باید یک وسیله نقلیه برای شما به بررسی معیارهای طراحی خاص و بیان برنامه های فلسفی شخصی خود را در مورد طراحی فضایی، همراه با کیفیت درک شده و محیط فضای داخلی فراهم می کند. تحقیقات هم به عنوان کار نوشته شده است و از طریق یک رسانه فیلم کوتاه منتشر شده است. مقدمه ای بر طراحی COMPUTING این ماژول شما را به گرافیک دیجیتال دو بعدی، دستکاری تصویر و انیمیشن معرفی. این استفاده از این تکنیک ها در رابطه با چارچوب گسترده تر از معماری / شیوه ها و کنوانسیون های بازنمودی مبتنی بر هنر می داند. پروژه پایان نامه MAJOR ماژول به طور خاص با تحقیق، توسعه، اکتشاف، سنتز و نتیجه گیری از رشته انتخابی خود را از مطالعه برای پروژه پایان نامه عمده خود را می پردازد. هدف این است که به تکامل پروژه توسعه از موقعیت فرموله شده در ماژول توسعه پایان نامه. این پروژه مستلزم تعهد قابل ملاحظه ای بیشتر از هر کار پروژه های قبلی، و می تواند به صورت طراحی بر اساس و یا متن است. آیا در به چالش کشیدن نظریه خاص و تظاهرات خود را در طراحی و معماری، و یا در نشان دادن یک رویکرد شخصی و یا نوآورانه برای فرایند طراحی - شما به صورت جداگانه بر روی این پروژه، که نیاز به آغوش بالاترین استانداردهای بررسی انتقادی کار خواهد کرد. طراحی خرده فروشی این بر اساس مشاغل حرفه ای است، اعمال ماژول طراحی شده است. شما را در زمینه بررسی چگونگی طراحی به عنوان یک ابزار موثر و متقاعد کننده در محیط های خرده فروشی معاصر استفاده شده است. شما خواهید مسائل بازاریابی محصول، نام تجاری، تبلیغات، ارزیابی درک عمومی و قدرت تصویر، از طریق چندین پروژه طراحی متمرکز بررسی کند. توسعه پایان نامه این ماژول به شما آماده برای بعدی پروژه پایان نامه های عمده با معرفی مسائل مربوط به پژوهش و تم ها، و قاب ها روش تحقیق، تجزیه و تحلیل، دستور کار، مفهوم و استراتژی. شما یک سری از پروژه های کوتاه مدت و / یا مطالعات در سراسر ماژول انجام. این مهم است که توجه داشته باشید که پروژه پایان نامه های عمده می توانید یک فرم است که طراحی و یا بر اساس مبتنی بر متن، بسته به انتخاب شما است. دوره مطالعه برای ماژول توسعه پایان نامه به عنوان خواهد شد در نتیجه نیز در نوع / شکل و روش های تحقیق که شما در حال تکامل هستند برای پروژه پایان نامه شما بستگی دارد. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان سابق از عمل طراحی داخلی MA در زمینه های گوناگون طراحی. این خدمات عبارتند از طراحی داخلی، طراحی نمایشگاه، تنظیم و طراحی روشنایی، خرده فروشی و طراحی محصول، و حفاظت از کشور، و همچنین به عنوان تمرین های معماری و طراحی چند رشته ای و سنتی است. متحرک نیز ممکن است یک پلت فرم برای ادامه مطالعه با یک حرفه ای در دانشگاه ها و یا تحقیق تشکیل می دهد. برای دانش آموزانی که به این دوره و علاقه مند به مطالعه بیشتر هستند، ما ارائه می دهیم متقاضیان مناسب فرصت را به مطالعه برای درجه / دکترا MPhil، نه تنها از طریق حالت تحقیقات سنتی، بلکه از طریق یک دکترای مسیر طراحی. [-]

کارشناسی ارشد طراحی شهری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ما برنامه طراحی شهری یکی از بزرگترین و طولانی ترین در انگلستان تاسیس شده است. آن لذت می برد شهرت بسیار خوبی و فارغ التحصیلان ما به شدت در حرفه مورد احترام است. دانش آموزان ما از انواع حرفه ها و پس زمینه ها، از جمله معماری، معماری منظر و برنامه ریزی، از انگلستان، اروپا و سراسر جهان است. [+]

در جهان به طور فزاینده شهرنشینی، در حال رشد است وجود دارد تقاضای بین المللی برای فارغ التحصیلان طراحی شهری است. این دوره شما را با دانش و مهارت های شما نیاز به شرکت در این حرفه سرعت در حال گسترش تجهیز. طراحی شهری شامل شکل دادن به محیط فیزیکی برای زندگی در شهرستانها. سرعت تغییر شهری و چالش ساخت شهرستانها کارآمد، پایدار و معنی دار، خواستار راه حل های خلاقانه برای طراحی و مدیریت. دوره های طراحی شهری در وست مینستر ارائه یک رویکرد منسجم به مسائل است که شهرستانها ما روبرو هستند، ترکیب مطالعه علمی ساخت یافته با پروژه های طراحی زندگی می کنند، اجازه می دهد به شما برای توسعه مهارت های عملی، درک نظری و رویکردی معرفتی به توسعه پایدار شهری است. ما برنامه طراحی شهری یکی از بزرگترین و طولانی ترین در انگلستان تاسیس شده است. آن لذت می برد شهرت بسیار خوبی و فارغ التحصیلان ما به شدت در حرفه مورد احترام است. دانش آموزان ما از انواع حرفه ها و پس زمینه ها، از جمله معماری، معماری منظر و برنامه ریزی، از انگلستان، اروپا و سراسر جهان است. آنها از فارغ التحصیلان اخیر به دنبال گسترش پایه مهارت خود را قبل از شروع زندگی حرفه ای خود و یا کسانی که با توجه به انتقال از یک حرفه متحد، به متخصصان تاسیس به دنبال تخصص و یا توسعه یک رویکرد آگاهانه تر حیاتی باشد. محل سکونت مرکزی ما اجازه می دهد تا شما را به تعامل با انواع بسیار متنوعی از پزشکان و سازمان ها، و همچنین به عنوان نقاشی بر روی طیف عظیمی شهرستان از منابع؛ شما در قلب بحث بر سر آینده از شهرستانها باشد. محتوای دوره البته تاکید قوی بر روی طراحی، خروجی عملی و یک رویکرد چند رشته. در حالی که با تمرکز بر نمونه UK، درس از دوره های قابل اجرا به طیف گسترده ای از زمینه های بین المللی و اقتصادی هستند. این رویکرد انعطاف پذیر و دانش آموز محور است به شدت توسط فارغ التحصیلان سابق و کارفرمایان خود را به ارزش. این دوره توسط کارکنان با تجربه سال ها در عمل، آموزش و پرورش، آموزش، پژوهش و مشاوره در انگلستان و خارج از کشور تحویل داده است. خروجی از این دوره را به نمونه کارها نشان دادن توانایی خود را برای مقابله با پیچیدگی های طراحی شهری به شیوه ای عملی و آگاهانه ترکیب. دروس پایه شهرهای پایدار در این ماژول شما را به مفهوم پایداری در توسعه شهری در عمق اکتشاف. شما نقش فرم شهر و برنامه ریزی استفاده از زمین، برنامه ریزی انرژی، و زیرساخت های اجتماعی و حمل و نقل در توسعه پایدار شهرستانها را بررسی کند. شما می توانید به روش های معرفی شده و انجام یک ارزیابی پایداری. یک جنبه مهم از ماژول کار میان رشته ای است و شما به بررسی چگونگی رشته های مختلف می تواند به توسعه پایدار شهرستانها و محله کمک می کند. درست طراحی شهری سفر سفر درست یک بخش جدایی ناپذیر از این دوره تدریس به عنوان یک کل. این شامل یک سفر مسکونی به طور معمول بیش از پنج یا شش روز در یک شهرستان اروپا انجام شده است. این شهرستان دارای اشکال شهری از انواع دوره ها و رشد است که تحت، امکان تجزیه و تحلیل فرم های تاریخی و همچنین تحقیق و تفحص از مدل های جدید. بازخورد دانش آموز بیش از چندین سال نشان داده است که آن را بخشی بسیار با ارزش از این دوره است. طراحی شهری و توسعه مهارت های برنامه ریزی این یک ماژول دو پایه و اساس تمام مسیرها طراحی شهری کارشناسی ارشد، شما را قادر به توسعه مهارت های ضروری مورد نیاز در عمل است. آن را در اطراف یک تمرین سایت بر اساس با یک سری از وظایف خاص مربوط به مراحل مختلف توسعه پروژه ساخته شده است. این خدمات عبارتند از ارزیابی منطقه، چارچوب استراتژیک، طراحی مختصر، ارزیابی توسعه و بیانیه ای طراحی. ماژول فرم شهری، فعالیت و جنبش، طراحی در عرصه عمومی، برنامه ریزی سایت، اقتصاد توسعه و زمینه قانونی را پوشش می دهد. بر اساس پروژه های طراحی عملی حمایت سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی، شما را قادر به به دست آوردن بینش به ارتباط بین نظریه طراحی شهری و عمل است. شهرسازی و طراحی در این ماژول شما را به موضوع چگونه و چرا شهرستانها را به عنوان آنها انجام دهد. شما فرم شهری در طول تاریخ بررسی، و ماژول شما را تشویق به درک چرا و چگونه الگوهای خاصی از توسعه را به بودن در و به همین دلیل دیگر بینش رویایی ندارد آمده است. توجه خاص پرداخت می شود برای طراحی سنت، فلسفه و اهداف، گذشته و حال. شما مورد نیاز خواهد بود با موضوعات درگیر انتقادی و به تمایز بین تظاهرات فیزیکی از انواع مختلف شهرسازی. پایان نامه / پروژه بزرگ این ماژول به شما ارائه می دهد فرصت را به تحقیق در عمق موضوعات و یا مسائل مربوط به طراحی شهری بر اساس تحقیقات اولیه و یا میز است. پایان نامه نوشته شده 12-15،000 کلمات در طول است. متناوبا، شما ممکن است یک پروژه طراحی عمده است که به بررسی یک موضوع خاص است و توسط پژوهش، از جمله یک گزارش کتبی از 5-6،000 کلمات آگاه به انجام برساند. تمرین انعکاسی در این ماژول شما در هر دو تجارب یادگیری رسمی و غیر رسمی در قرعه کشی و ارتباط این را به تمرین و توسعه حرفه ای. ماژول مکمل ماژول روش پژوهش که به بررسی تولید دانش با نگاه کردن به استفاده از دانش و نقش متخصص. ماژول شامل ترکیبی از جلسات تدریس، آموزش فردی و سمینارها گروه. جلسات پوشش خواهد داد: یکپارچه سازی مطالعه علمی و تجارب کاری؛ عملکرد حرفه ای و رفتار اخلاقی در محیط ساخته شده است؛ مفهوم عمل انعکاسی. تفکر انتقادی در شرایط محیط کار؛ و نقش، روابط و مسئولیت های تیم های میان رشته. روش تحقیق و محیط زیست ساخته شده این ماژول به شما معرفی روش تحقیق و روش خاص به پژوهش شهری و فضایی، طراحی و برنامه ریزی است. شما را به تئوری و عمل در حال توسعه یک چارچوب پژوهش، با تاکید خاص بر روش، روش ها و چارچوب های مورد استفاده در رشته های حرفه ای محیط زیست ساخته شده را کشف کند. ماژول به شما اجازه شروع به توسعه طرح بررسی خود را برای پایان نامه. شرایط ورود-دوره های خاص برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان با درجه خوب افتخارات در معماری، معماری منظر، برنامه ریزی شهر یا نظم و انضباط مرتبط با تجربه عملی و یا حرفه ای در این زمینه خود و یا در طراحی شهری دعوت کرد، با هم. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما یک نمره IELTS 6.5 نیاز دارند. مشاغل مرتبط فارغ التحصیلان این دوره معمولا اشتغال به عنوان طراحان شهری در مشاوره های خصوصی و یا مقامات محلی پیدا کنید. بسیاری از پیدا کردن البته زمانی مفید است که در حال توسعه فرصتهای شغلی در معماری، برنامه ریزی و یا معماری منظر. [-]

ویدئو ها

Architecture and the Built Environment at University of Westminster

تماس
آدرس محل سکونت
University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment
309 Regent Street

London, England, W1B 2HW GB