University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده

دانشگاه وستمینستر یکی از مراکز پیشرو در انگلستان برای مطالعه معماری و محیط ساخته شده الهام بخش تر از 2000 دانش آموزان در پایه تدریس خود را در Marylebone، در مرکز لندن است. ما یکی از معدود دانشگاههای انگلستان به آموزش اکثر افراد که محیط زیست ساخته شده ما را در یک محوطه دانشگاه. این دانش آموزان را قادر می سازد به کار در سراسر مرزهای حرفه ای، منعکس کننده جهان حرفه ای یکپارچه امروز.

دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در موضوعات زیر:

معماری و فضای داخلی برنامه ریزی، مسکن و طراحی شهری املاک و ساخت و ساز گردشگری و رویدادها حمل و نقل و لجستیک

دوره های ما توسط صنعت و تحقیقات عالی از دانشگاهیان که به شما یاد آگاه است. آنها کمک خواهد کرد که شما را به توسعه مهارت ها و دانش است که شما نیاز به کار در بازار کار به طور فزاینده رقابتی.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

ارتباط با حرفه دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده یک شهرت قوی و ارتباط با رهبران صنعت و حرفه. لندن مرکز بین المللی پیشرو برای حرفه ای محیط زیست ساخته شده است، و ما قادر به قرعه کشی در این تخصص استثنایی برای جذب بازدید از استادان و سخنرانان منجر به دوره های ما.

دوره های ما به طور مستقیم به نیازهای صنعت در حال حاضر و اولویت های در حال ظهور مربوط و توسعه داده اند ارتباط قوی با کارفرمایان آینده، که منجر به چشم انداز اشتغال بسیار عالی برای دانش آموزان ما.

دانشکده ادامه منجر به در این زمینه توسط اخیرا teaming تا با RIBA برای طرح نظارت دانش آموز، و توانایی ما برای همکاری در پژوهش، تحرک جهانی و پروژه های دانشگاهی مشترک با دانشگاه پکن از مهندسی عمران و معماری افزایش است.

دوره های آموزشی ما معتبر توسط نهادهای حرفه ای مربوطه (از جمله RIBA، ARB، RICS، CIOB و RTPI)، بنابراین شما می توانید اطمینان البته خود را با حرفه ای آینده خود را مورد احترام است.

دانش آموزان برنده جایزه و دانشگاهیان

دانشجویان معماری ما به طور منظم جوایز در مسابقات بین المللی از جمله یک حرکت فوق العاده ای از موفقیت در مدال رئیس جمهور RIBA را به نفع خود. در سال 2016 یکی از دانشجویان مدیریت گردشگری ما برای پایان نامه اش را به دست آورد موسسه مدیریت گردشگری (TMI) جایزه کارشناسی ارشد افتتاحیه.

دانشگاهیان ما نیز در سطح بین المللی شناخته شده است. به عنوان مثال، دکتر ناصر Golzari، بخشی از تیم برنده که ها Holcim جوایز قدردانی جایزه 2014 برای آفریقا شرق میانه اهدا شد و جایزه معماری آقاخان 2013 برنده تشکیل شده است.

استخدام فارغ التحصیلان ما در رفته برای کار با سازمانهای کلاس جهانی از جمله زاها حدید، ویلکینسون ایر، هاپکینز، مهندسین معمار، فاستر و همکاران، را معماران و راجرز Stirk بندرگاه و همکاران (معماری و فضای داخلی) KIER، سر رابرت مک آلپین با مسئولیت محدود و DTZ (املاک و ساخت و ساز) انگلیسی میراث، بریتیش ایرویز، انجمن توسعه گردشگری موریس، حقوقی و مدیریت سرمایه گذاری عمومی، یورواستار، انجمن گردشگری و بین قاره ای هتل ها (گردشگری و رویدادها) در میان بسیاری دیگر.

پژوهش دانشکده در یک طیف گسترده ای از فعالیت های تحقیقاتی مربوط به تمام جنبه های معماری و محیط زیست ساخته شده نقش دارند. تحقیقات ما بین المللی بسیار عالی و برجسته جهانی در مناطق اعمال می شود، نظری و سیاست است.

این دانشکده دارای سه مرکز تحقیقاتی بین المللی پیشرو در شهری زیرساخت، موسسه مطالعات سیاست و مرکز مطالعات از تولید محیط ساخته شده، اجرا با مدرسه کسب و کار. گروه های تحقیقاتی در معماری، گردشگری و املاک و ساخت و ساز نیز بر روی پروژه های تحقیقاتی بین المللی عمده در اروپا و جهان است. بودجه تحقیقات ما می آید از شوراهای اتحادیه اروپا، بریتانیا پژوهش، سازمان های دولتی، صنعت و بخش خیریه. یافته ها به طور منظم در مجلات علمی و کتاب منتشر شده است. دانشکده دانش آموزان پژوهش از کشورهای مختلف که از نزدیک با دانشگاهیان پیشرو در افراد متخصص خود کار می کنند استقبال می کند.

امکانات امکانات ما عبارتند از:

Marylebone کتابخانه (دسترسی 24 ساعته) آزمایشگاه ساخت و ساز ها Ambika P3 گالری مجموعه زیادی از آزمایشگاه های IT اتحادیه دانشجویان کافه و کافی شاپ روحانیت نمازخانه اتاق آرام کتابفروشی Marylebone کتاب خدمات سلامت دانش آموزان

استودیوهای معماری ما در پردیس Marylebone یک برنامه نوسازی 5.2m £ قرار گرفته اند، فراهم کردن امکانات بی نظیر برای مطالعه و یادگیری مشارکتی. آزمایشگاه کامپیوتر اختصاص داده شده ما را به رایانه در سراسر استودیو، همه مجهز به گرافیک و نرم افزار CAD تکمیل شده است.

ساخت دیجیتال جدید ما آزمایشگاه وست مینستر پسوند عمده به کارگاه معماری ما موجود و مجموعه ای از پرینتر 3D و برش لیزر است. دو فضا هدف ساخته شده مجهز به ابزار کامپیوتر کنترل انعطاف پذیر اجازه می دهد دانش آموزان به کشف زمینه های هیجان انگیز از ساخت دیجیتال، از جمله ABS و گچ چاپ 3D، CNC برش چاقو، در مقیاس بزرگ CNC مسیریابی، فرز CNC فلز و ساخت ربات. همه دانش آموزان همچنین دسترسی کامل به کارگاه های ما برای چوب و فلزکاری است.

در مورد دانشگاه وستمینستر دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

شهرت بین المللی ما به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

میراث دانشگاه جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838) از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841) محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896) اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

(اسفند ماه) کارشناسی ارشد معماری (ربا پلاتین II)

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. [+]

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. دوره پرورش تنوع انتخاب، تفسیر و رویکرد، چه در پروژه های طراحی و یا تحقیقات علمی بیشتر است. که اولی روی برنامه های طراحی پیچیده (از نظر رسمی، فنی، حرفه ای و یا شهری) که خواهان دقت و انتقاد از خود. در حالت دوم بر روی پایان نامه خود را بزرگ، یک قطعه طولانی تحقیقات تخصصی به معماری و زمینه های تاریخی و نظری آن تمرکز دارد. دوره سه هدف اصلی: برای توسعه توانایی طراحی خود را از طریق آزمایش مبتنی بر پروژه؛ به ارائه یک ارزیابی و نقد ترم خود را در یک زمینه فرهنگی گسترده، و در پرتو محدودیت های فنی، اقتصادی و حقوقی؛ و برای ترویج توضیح بیان و نمایندگی از کیفیت و ارزش در پروژه های طراحی. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه سال اول، ترم یکی طراحی پروژه 1 (سال STUDIO 1 طراحی) این پروژه طراحی واحد، و یا مجموعه ای از پروژه های طراحی مرتبط است، فردی به هر انتخابی استودیو طراحی، و به صورت موازی با سال 2 استودیو طراحی اجرا کنید. شما انتخاب می کنید طراحی استودیو ارائه شده توسط همه معلمان استودیو طراحی در آغاز سال تحصیلی زیر؛ هر... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Logistics and Supply Chain Management

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

[+]

اگر شما این کارشناس ارشد مطالعه، شما را به ترم اول در دانشگاه وست مینستر مطالعه، و پس از آن انتخاب داشته یا به ادامه تحصیل در لندن (مسیر وست مینستر) و یا به صرف ترم دوم در موسسه شریک ما در (مسیر آرنهم) هلند . شما نه تنها از طیف وسیع تری از گزینه های ماژول از این فرصت را به مطالعه در دو کشور بهره مند شوند، اما همچنین. در طول ترم سوم شما را در یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق کار خواهد کرد. انتظار می رود که شما را به معادل سه تا چهار ماه کار تمام وقت در این تحقیق صرف. دوره کارشناسی ارشد توسط موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (CILT) معتبر، و فارغ التحصیلان از امتحانات مؤسسه معاف هستند. اگر شما قادر به برای کارشناسی ارشد کامل مطالعه البته، ما نیز ارائه حمل و نقل و مدیریت زنجیره تامین دیپلم کارشناسی ارشد و یک لجستیک و زنجیره تامین گواهی کارشناسی ارشد مدیریت. لطفا به پایین این صفحه برای کسب اطلاعات در این دوره ها حرکت کنید. شما توانایی خود را نشان می دهد و اعمال احتمال مناسب و مدل های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های حمل و نقل تدارکات و توسعه. [-]

کارشناس ارشد امور مالی اموال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره در نظر گرفته شده به شما یک درک دقیق از امور مالی اموال و تکنیک های ارزیابی اموال مرتبط و فرآیندهای دهد، شامل هر دو جنبه حقوقی و اجتماعی. شما خواهید سرمایه گذاری و امور مالی توسعه شرایط تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات مالی خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. [+]

املاک امور مالی یک منطقه به خوبی تثبیت از تجربه و تخصص اساسی در صنعت املاک و مستغلات برای خرید و توسعه از خواص که ممکن است سطوح مختلف پیچیدگی است. متخصص امور مالی با بهره گیری از مهارت های مدرن، تکنیک ها و سیستم های به موفقیت منبع و ارائه جریان کافی از منابع مالی در دسترس برای خرید، فروش و توسعه زمین و ساختمان. این دوره در نظر گرفته شده به شما یک درک دقیق از امور مالی اموال و تکنیک های ارزیابی اموال مرتبط و فرآیندهای دهد، شامل هر دو جنبه حقوقی و اجتماعی. شما خواهید سرمایه گذاری و امور مالی توسعه شرایط تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات مالی خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. طراحی این دوره چالش قابل توجهی از ارائه یک تجربه آموزشی است که عملی، مرتبط و به چالش کشیدن و مطابق با الزامات از بدن حرفه ای مرتبط به رسمیت می شناسد. این برنامه، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه، با هدف ارائه یک ساختار آموزشی عملی را از طریق کارگاه ها و پروژه ها. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. شما خواهد شد ماژول در مجموع 180 اعتبار شرح زیر است: دروس پایه پایان نامه ) 40 کردیت ( کار را برای این ماژول شامل تکمیل پایان نامه خود و یا پروژه... [-]

کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت حمل و نقل

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد در حال اجرا با موفقیت برای سال های بسیاری، و توسط معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ارائه شده است. آن را به شما معافیت کامل از الزامات بررسی برای عضویت در موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (MCILT)، همچنین بخشی از مسیر به برنامه ریزی حمل و نقل حرفه ای (TPP) مدرک تحصیلی به شکل می دهد و. [+]

این دوره توسعه توانایی خود را برای شروع و پیاده سازی تجزیه و تحلیل پیشرفته و پژوهش در سیاست حمل و نقل، برنامه ریزی و مدیریت. شما را به تکنیک ها و روش های شما نیاز به تصمیم گیری، و یا به ارائه اطلاعات لازم برای دیگران را به تصمیم گیری های سیاست یاد بگیرند. دوره کارشناسی ارشد در حال اجرا با موفقیت برای سال های بسیاری، و توسط معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ارائه شده است. آن را به شما معافیت کامل از الزامات بررسی برای عضویت در موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (MCILT)، همچنین بخشی از مسیر به برنامه ریزی حمل و نقل حرفه ای (TPP) مدرک تحصیلی به شکل می دهد و. اگر شما قادر به مطالعه برای کارشناسی ارشد دوره کامل هستند، ما همچنین ارائه برنامه ریزی حمل و نقل و مدیریت دیپلم کارشناسی ارشد و یک برنامه ریزی حمل و نقل و گواهی کارشناسی ارشد مدیریت. لطفا به پایین این صفحه برای کسب اطلاعات در این دوره ها حرکت کنید. متناوبا شما همچنین می توانید مطالعه برخی از ماژول های فردی از البته برنامه ریزی حمل و نقل و کارشناسی ارشد مدیریت به عنوان ایستاده به تنهایی دوره کوتاه است. محتوای دوره دوره کارشناسی ارشد برنامه های کاربردی تعادل نظری و عملی در سه مولفه جداگانه: دروس پایه، ماژول گزینه و یک پایان نامه پژوهش. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه پایان نامه پژوهش (60 واحد) پایان نامه خود... [-]

کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت حمل و نقل هوایی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در تمام وقت دوره *، یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین بلوک ماژول همراه با سخنرانی مهمان و جلسات کارگاه آموزشی برای دانشجویان تمام وقت ارائه شده است. [+]

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در تمام وقت دوره *، یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین بلوک ماژول همراه با سخنرانی مهمان و جلسات کارگاه آموزشی برای دانشجویان تمام وقت ارائه شده است. حالت حضور و غیاب بلوک برای این دوره این است سازگار با محدودیت صدور روادید برای دانشجویان بین المللی است. بنابراین، این حالت از حضور و غیاب برای دانشجویان بین المللی نیاز به ویزا در دسترس نیست. حالت بلوک از حضور است که هنوز هم برای دانش آموزان، انگلستان و اتحادیه اروپا. دانشجویان بین المللی هنوز هم می تواند برای دوره تمام وقت ما اعمال می شود. این دوره توسعه داده شده است برای پاسخگویی به نیازهای از فارغ التحصیلان در سراسر جهان دنبال به دست آوردن دانش و تجربه بیشتری از صنعت حمل و نقل هوایی، و به دنبال پیشرفت به نقش های ارشد در مدیریت، عملیات و برنامه ریزی تجاری از خطوط هوایی، فرودگاه ها، ادارات دولتی و مرتبط حمل و نقل هوایی کسب و کار از قبیل ساخت هواپیما، امور مالی و مشاوره. این طراحی شده است برای ارائه یک مبنای قوی نظری و تحلیلی، همراه با استفاده از بسیاری از تکنیک های عملی و استراتژی. البته... [-]

کارشناس ارشد توسعه املاک و مستغلات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به انتقادی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. [+]

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به انتقادی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. به عنوان بخشی از تسهیلات توسعه و ماژول بودجه، دانش آموزان انجام یک سفر مطالعاتی به نیویورک. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. شما خواهد شد ماژول در مجموع 180 اعتبار شرح زیر است: دروس پایه مالی توسعه و سرمایه گذاری (20 اعتبار) این ماژول به شما می دهد فرصت را به مطالعه و تجزیه و تحلیل امور مالی و بودجه از توسعه املاک و معاملات سرمایه گذاری. شما را به مفاهیم و قانون اطراف ارزیابی و امکان سنجی توسعه زمین و ساختمان به سطح پیشرفته اکتشاف. این ماژول شامل یک سفر مطالعه به نیویورک. پایان نامه ) 40 کردیت ( کار را برای این ماژول شامل تکمیل یک برنامه تحقیقاتی ساختار و در نتیجه یک پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی بزرگ. شما می توانید برای یک پایان نامه دانشگاهی سنتی که شناسایی یک فرضیه و تحقیقات سوال، شامل برخی از تحقیقات اولیه، تساوی نتیجه گیری انتخاب کردن و، در صورت لزوم، توصیه. متناوبا شما می توانید یک پروژه تعریف شده شامل... [-]

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی ساخت و ساز

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت تجاری از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت تجاری داشته باشند. البته با بهره گیری از فن آوری های مبتنی بر وب در تحویل و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر. رویکرد یادگیری مخلوط ارائه می دهد دسترسی انعطاف پذیر به محتوای اصلی، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه. طراحی دوره پاره وقت چالش قابل توجهی از ترکیب مطالعه در سطح کارشناسی ارشد با اشتغال حرفه ای تمام وقت به رسمیت می شناسد. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه مدیریت بازرگانی شما را به ملاحظات تجاری برای بهینه سازی عملکرد مالی سازمان، نقش صاحبان، شرکا و سهامداران و مدیریت موفق پروژه های ساختمانی بزرگ را بررسی کند.... [-]

کارشناس ارشد مدیریت ساختمان اطلاعات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ماهیت منحصر به فرد اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت وست مینستر را تمرکز بر روی 'مدیریت'، که حرفه ای ها که قادر به مدیریت فرآیند ساخت و ساز کامل و اطلاعات مرتبط با این ایجاد شده است. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. [+]

فلسفه دوره مدیریت اطلاعات ساختمان منعکس کننده ماهیت فزاینده دیجیتال، چند رشته ای و یکپارچه از تحویل پروژه، تحت تاثیر تقاضا از دولت ها و مشتریان برای بازده بیشتر در پروژه های ساخت و ساز. این بازده را می توان از نمونه سازی دقیق تر، شبیه سازی، هزینه، برنامه ریزی، طراحی، تولید و بهره برداری به دست آورد، خواهد شد و یک خروجی از مدیریت اطلاعات صدا و داده های ورودی به (BIM) نرم افزار ساختمان اطلاعات مدل سازی. ماهیت منحصر به فرد اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت وست مینستر را تمرکز بر روی 'مدیریت'، که حرفه ای ها که قادر به مدیریت فرآیند ساخت و ساز کامل و اطلاعات مرتبط با این ایجاد شده است. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. حرفه ای ساخت و ساز آینده نیاز به دانش و درک از مدیریت ساختمان اطلاعات، و همچنین چگونه یک تیم پروژه یکپارچه یک پروژه از آغاز تا پایان است. کاری مشترک و هماهنگ تبادل اطلاعات بهره وری از تحویل پروژه و عملکرد دارایی افزایش می دهد، منجر به پایداری بهتر در طول چرخه عمر ساختمان و یک مشتری راضی است. این ساختمان رویکرد مدیریت اطلاعات یک دیدگاه استراتژیک تحویل پروژه یکپارچه است که شامل هر دو طرف تقاضا (مشتری) و طرف عرضه (مشاوران، پیمانکاران و تامین کنندگان) است. محتوای دوره اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت به طور عمده در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در استخدام های مربوط به ساخت و ساز و کسی که به مقام... [-]

کارشناس ارشد معماری و طراحی محیط زیست

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره میان رشته ای و بین المللی شما را با مهارت های است که می تواند به گونه های مختلف ساخت و ساز و آب و هوایی جهانی، محیط زیست و مسائل متنی مورد استفاده قرار گیرند. در اتمام این دوره شما درک کاملی از اصول و روش شناسی طراحی زیست محیطی و مهارت های تفکر انتقادی توسعه برای به چالش کشیدن شیوه تاسیس شده است. [+]

چالش جهانی محیط زیست و انرژی نسلهای فعلی و آینده از معماران و حرفه ای ساختمان خواستار درک عمیق تر از اصول طراحی محیط زیست، و کاربرد مؤثر خود را به عمل معماری در سراسر جهان. در دهه های گذشته طراحی محیط زیست به عنوان یک موضوع را توسعه داده است، در پاسخ به تحقیق و آزمایش جدید، هم در علم و در عمل. با این حال، ساختمان ادعا می شود به محیط زیست اهمیت به استانداردهای مورد انتظار انجام نشده است، هنوز هم به شدت کمک به انتشار گاز CO2 جهانی و اغلب فراهم کردن شرایط آسایش رضایتبخش برای کارکنان. همان را می توان برای محیط زیست ساخته شده موجود است که تا حد زیادی منسوخ شده و عملکرد ضعیفی، نیاز به اجرای فوری استراتژی مقاوم سازی موثر است. این است با توجه به عدم پیش بینی عملکرد و بازخورد پروتکل، که هنوز هم نه عمل مشترک در طراحی معماری. محتوای دوره دانشجویان در این دوره یک نگاه انتقادی تازه در این موضوع است. در اینجا شما را دانش و ابزار دست آوردن برای تصمیم گیری طراحی آگاهانه بر اساس بازخورد پس از اشغال و تجزیه و تحلیل عملکرد، به سمت یک پارادایم جدید از معماری زیست محیطی، که سازگار با محیط زیست و انرژی آگاه و در عین حال حساس به چشم انداز متنی و اجتماعی و فرهنگی زندگی می کنیم که در. شما روش طراحی محیطی که مربوط به مراحل مختلف طراحی معماری را یاد بگیرند. شما قادر خواهید بود برای ارزیابی ساختمان های موجود و طراحی... [-]

کارشناسی ارشد در امکانات و مدیریت اموال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. [+]

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. شما مهارت های و توانایی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل خود را توسعه دهد. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. شما خواهد شد ماژول در مجموع 180 اعتبار شرح زیر است: ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه پایان نامه ) 40 کردیت ( کار را برای این ماژول شامل تکمیل یک برنامه تحقیقاتی ساختار و در نتیجه یک پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی بزرگ. شما می توانید برای یک پایان نامه دانشگاهی سنتی که شناسایی یک فرضیه و تحقیقات سوال، شامل برخی از تحقیقات اولیه، تساوی نتیجه گیری انتخاب کردن و، در صورت لزوم، توصیه. متناوبا شما می توانید یک پروژه تعریف شده شامل آماده سازی یک برنامه و استراتژی و یا اقدام برای یک مسئله مربوط به مطالعات خود را کامل، و شامل یک بازتاب 20،000 کلمه در، و ارزیابی، نقاط قوت و ضعف این رویکرد و محدودیت که به احتمال زیاد به تاثیر بر طرح های پیشنهادی. پارچه و خدمات مدیریت (20 اعتبار) هدف این ماژول را به تدبیر و توسعه یک رویکرد... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساخت و ساز

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت پروژه از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت پروژه است. البته با بهره گیری از فن آوری های وب مبتنی بر در تحویل آن و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر. رویکرد یادگیری مخلوط ارائه می دهد دسترسی انعطاف پذیر به محتوای اصلی، در حالی که هنوز ارائه نظم و انضباط و ساختار حضور منظم در دانشگاه. طراحی دوره پاره وقت چالش قابل توجهی از ترکیب مطالعه در سطح کارشناسی ارشد با اشتغال حرفه ای تمام وقت به رسمیت می شناسد. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه پایان نامه ساخت و ساز و یا پروژه-کار مرتبط در این ماژول شما به یک موضوع و یا پروژه به طور مستقیم به... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

Ma در برنامه ریزی شهری و منطقه ای

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای دیدار با کارفرما رو به رشد نیاز برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش منعکس و ارزش زیر بنای روش های فعلی به توسعه زمین استفاده کنید. [+]

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای دیدار با کارفرما رو به رشد نیاز برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش منعکس و ارزش زیر بنای روش های فعلی به توسعه زمین استفاده کنید. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد اولین گام برای تبدیل شدن به یک عضو کامل از موسسه برنامه ریزی شهر سلطنتی (RTPI) است. این دوره توسعه شخصی و حرفه ای خود را حمایت می کنند. شما قادر به کار در محیط میان رشته ای و میان بخش های توسعه شهری و منطقه ای، در انواع زمینه های خصوصی، عمومی و جامعه، و استفاده از دانش خود را به عمل در مناطق متخصص برنامه ریزی خواهد شد. البته بر اساس تجربه دانشگاه از ارائه دوره های کارشناسی ارشد در برنامه ریزی شهر برای بیش از 60 سال است. اگر شما می خواهید برای به دست آوردن درک بیشتری از برنامه ریزی فضایی، اما نمی خواهم که به مطالعه برای کارشناسی ارشد کامل البته، ما نیز برنامهریزی شهری و منطقهای دیپلم کارشناسی ارشد و شهری و گواهی کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای ارائه دهد. به پایین این صفحه حرکت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها. متناوبا شما می توانید یک ماژول تک (بازدید کنندگان) از دوره شهری و... [-]

Ma در برنامه ریزی های بین المللی و توسعه پایدار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. از طریق این دوره شما را به مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها، مناطق و جوامع در جهان به سرعت در urbanising، موضوع را به تغییر آب و هوا در حال رشد و دیگر فشارها و خطرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را بررسی کند. [+]

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. از طریق این دوره شما را به مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها، مناطق و جوامع در جهان به سرعت در urbanising، موضوع را به تغییر آب و هوا در حال رشد و دیگر فشارها و خطرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را بررسی کند. در لندن، به شما امکان دسترسی به تجربه شناخته شده بین المللی برنامه ریزی فضایی برای توسعه پایدار، و کشف نظریه های معاصر، تفکر سیاست های عمومی و عمل خوب در برنامه ریزی در هر دو جهان توسعه یافته و در حال توسعه. دانشگاه وستمینستر اولین دانشگاه شریک زیستگاه بریتانیا است. ما با UN-HABITAT و موسسات همفکر کار برای ترویج اجتماعی و زیست محیطی پایدار توسعه شهرها، شهرستانها و مناطق، با توجه به اهداف توسعه هزاره سازمان ملل متحد. این دوره در درجه اول برای بین المللی، انگلستان و اتحادیه اروپا دانش آموزان تمام وقت، اما آن را نیز باز به پاره وقت دانش آموزان بریتانیا مبتنی بر که می خواهند به کشف مسیر بین المللی برای توسعه حرفه ای خود. دوره کارشناسی ارشد به طور کامل توسط موسسه شهر برنامه ریزی سلطنتی (RTPI) به عنوان یک "برنامه ریزی ترکیب" معتبر است. کسانی که ارائه یک مکان واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی کارشناسی... [-]

Ma در حوادث و مدیریت کنفرانس

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره به طور خاص برای افرادی که می خواهید را وارد کنید، و یا پیشرفت بیشتر در، مشاغل در سطح مدیریت در زمینه سرعت در حال گسترش از رویدادها و همایش طراحی شده است. لندن یک مکان ایده آل که در آن به مطالعه حوادث و مدیریت کنفرانس است. میزبان به طور منظم از ورزش در سطح جهانی و فرهنگی، مانند ویمبلدون، ماراتن لندن، ناتینگ هیل کارناوال و هفته مد لندن، و همچنین به عنوان یکی کردن رویدادهای بزرگ مانند المپیک 2012 لندن و پارالمپیک بازی و 2015 جام جهانی راگبی ، لندن به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه رویدادهای جهان شناخته شده است. با چند صد سالن های کنفرانس و از فراوانی از کسب و کار و اوقات فراغت رویدادهای بین المللی، لندن یک رهبر جهانی در این صنعت پویا است. [+]

رویدادها و همایش نقش اساسی در زندگی کسب و کار، فرهنگی و ورزشی از همه کشورها بازی می کنند. در سال های اخیر یک حرفه جدید هیجان انگیز با کنفرانس / حوادث برنامه ریزان و مدیران سازماندهی طیف متنوعی از حوادث، و بازاریابی انواع زیادی از مقصدهای و سالن که در آن آنها را در محل پدید آمده است. این دوره به طور خاص برای افرادی که می خواهید را وارد کنید، و یا پیشرفت بیشتر در، مشاغل در سطح مدیریت در زمینه سرعت در حال گسترش از رویدادها و همایش طراحی شده است. لندن یک مکان ایده آل که در آن به مطالعه حوادث و مدیریت کنفرانس است. میزبان به طور منظم از ورزش در سطح جهانی و فرهنگی، مانند ویمبلدون، ماراتن لندن، ناتینگ هیل کارناوال و هفته مد لندن، و همچنین به عنوان یکی کردن رویدادهای بزرگ مانند المپیک 2012 لندن و پارالمپیک بازی و 2015 جام جهانی راگبی ، لندن به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه رویدادهای جهان شناخته شده است. با چند صد سالن های کنفرانس و از فراوانی از کسب و کار و اوقات فراغت رویدادهای بین المللی، لندن یک رهبر جهانی در این صنعت پویا است. محتوای دوره این دوره به شما می آموزد که چگونه و چرا رویدادها / کنفرانس برنامه ریزی شده است، و چگونه سالن ها و مقصدهای که در آن برگزار می شود به بازار عرضه می شود. همچنین شما می خواهد که چگونه حوادث و کنفرانس به غنی سازی زندگی جوامع کمک و بهبود ارتباطات در کسب... [-]

MA در طراحی داخلی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره یک رویکرد پویا و سوداگرانه به طراحی محیط های فضایی داخلی و ارزش تحقیق است که به دنبال به چالش کشیدن روش سنتی ترویج می کند. این به شما فرصت می دهد تا به دنبال مسائل خاص مورد علاقه خود را در طراحی و یا متخصص داخلی مناطق سه بعدی طراحی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز شده است. [+]

این دوره یک رویکرد پویا و سوداگرانه به طراحی محیط های فضایی داخلی و ارزش تحقیق است که به دنبال به چالش کشیدن روش سنتی ترویج می کند. این به شما فرصت می دهد تا به دنبال مسائل خاص مورد علاقه خود را در طراحی و یا متخصص داخلی مناطق سه بعدی طراحی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز شده است. شما یک طیف وسیعی از مسائل را پوشش میدهد، هر دو نظری و عملی. ماژول های طراحی با مسائل معاصر در انواع گونه طراحی داخلی، از جمله خرده فروشی، نمایشگاه، گالری، عملکرد و تلاش سوداگرانه طور گسترده به عنوان نصب و راه اندازی توصیف می کند. مطالعات دقیق در پیگیری یک رویکرد تازه به وضوح طراحی خود را از طریق مطالعات مشابه و مجازی، و همچنین مقایسه با استفاده از نمونه معاصر مناسب ساخته شده است. به طور موثر ترکیبی، هر دو یک پروژه و خلاصه نوشته شده است یا گزاره های نظری - پایان نامه می تواند به عنوان یک پروژه طراحی، یک پایان نامه و یا یک قطعه از تحقیق انجام شده است. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است. دروس پایه رمز گشایی از داخلی این ماژول فراهم تحقیقات جامع از محیط داخلی، نقاشی از جنبه های جریان های مختلف نظریه انتقادی، در حالی که در همان زمان تشویق دانش آموزان به ایجاد ابزار خود را برای انجام تحقیقات اولیه بر روی طیف وسیعی از فضای داخلی انتخاب شده است. شما در محیط داخلی تاریخی و معاصر، پوشش کد... [-]

Ma در طراحی شهری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ما برنامه طراحی شهری یکی از بزرگترین و طولانی ترین در انگلستان تاسیس شده است. آن لذت می برد شهرت بسیار خوبی و فارغ التحصیلان ما به شدت در حرفه مورد احترام است. دانش آموزان ما از انواع حرفه ها و پس زمینه ها، از جمله معماری، معماری منظر و برنامه ریزی، از انگلستان، اروپا و سراسر جهان است. [+]

در جهان به طور فزاینده شهرنشینی، در حال رشد است وجود دارد تقاضای بین المللی برای فارغ التحصیلان طراحی شهری است. این دوره شما را با دانش و مهارت های شما نیاز به شرکت در این حرفه سرعت در حال گسترش تجهیز. طراحی شهری شامل شکل دادن به محیط فیزیکی برای زندگی در شهرستانها. سرعت تغییر شهری و چالش ساخت شهرستانها کارآمد، پایدار و معنی دار، خواستار راه حل های خلاقانه برای طراحی و مدیریت. دوره های طراحی شهری در وست مینستر ارائه یک رویکرد منسجم به مسائل است که شهرستانها ما روبرو هستند، ترکیب مطالعه علمی ساخت یافته با پروژه های طراحی زندگی می کنند، اجازه می دهد به شما برای توسعه مهارت های عملی، درک نظری و رویکردی معرفتی به توسعه پایدار شهری است. ما برنامه طراحی شهری یکی از بزرگترین و طولانی ترین در انگلستان تاسیس شده است. آن لذت می برد شهرت بسیار خوبی و فارغ التحصیلان ما به شدت در حرفه مورد احترام است. دانش آموزان ما از انواع حرفه ها و پس زمینه ها، از جمله معماری، معماری منظر و برنامه ریزی، از انگلستان، اروپا و سراسر جهان است. آنها از فارغ التحصیلان اخیر به دنبال گسترش پایه مهارت خود را قبل از شروع زندگی حرفه ای خود و یا کسانی که با توجه به انتقال از یک حرفه متحد، به متخصصان تاسیس به دنبال تخصص و یا توسعه یک رویکرد آگاهانه تر حیاتی باشد. محل سکونت مرکزی ما اجازه می دهد تا شما را به تعامل با انواع بسیار متنوعی از پزشکان و... [-]

کارشناس ارشد معماری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال. [+]

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال. اگر شما به دنبال برای دوره ما مارس (RIBA قسمت 2) لطفا از این صفحه البته مشاهده کنید. واقع در محیط فکری مترقی لندن، برنامه معماری MA ارائه می دهد یک برنامه انعطاف پذیر از مطالعه و فرصت منحصر به فرد به دنبال تحقیقات کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته ترکیب سطح بالا بررسی نظری با روش های طراحی نوآورانه. گروه معماری در دانشگاه وست مینستر فراهم می کند امکانات کلاس اول مانند دولت از هنر طراحی دیجیتال / تجهیزات ساخت و یک تیم از استادان و محققان عمیقا در آخرین تحولات در طراحی معماری، تئوری، تحقیق تاریخی غوطه ور و فن آوری. معماری MA بخشی از یک مجموعه کارشناسی ارشد ارائه شده توسط گروه معماری با هدف فارغ التحصیلان به دنبال ادامه تحصیل و افزایش اشتغال خود را با دستیابی به دانش و مهارت های جدید است. با تمرکز بر تحقیق معماری، معماری کارشناسی ارشد نیز ارائه می دهد یک پایه محکم برای کسانی که به دنبال به دنبال تحقیقات بیشتر و / یا شغل دانشگاهی. محتوای دوره معماری MA یک دوره است که گسترده و قابل انعطاف، تسهیل شیوه های جایگزین مطالعه و طیف وسیعی از گزینه ها از جمله انتخاب هر کدام از پایان نامه نوشته شده و یا مبتنی بر طراحی فراهم می کند. این برنامه همچنین برای تخصص اجازه می... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این دوره به خوبی تثبیت و به تازگی به روز به شما دانش، توانایی ها و مهارت های تحلیلی شما نیاز به ایجاد یک کار به عنوان یک حرفه ای گردشگری است. [+]

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این دوره به خوبی تثبیت و به تازگی به روز به شما دانش، توانایی ها و مهارت های تحلیلی شما نیاز به ایجاد یک کار به عنوان یک حرفه ای گردشگری است. ما افتخار می کنیم که البته همواره یک گروه از دانش آموزان جهان وطنی جذب از طیف گسترده ای از کشورها و که فارغ التحصیلان ما موفقیت در کار همه دور جهان. دوره شده است برتر در حسابرسی دانشگاهی امتیاز و با مشاوره از صنعت گردشگری توسعه یافته است. شما در قلب لندن، یکی از مقصد اصلی گردشگری در جهان مطالعه است. بازدیدکننده سایت، یکپارچه در ماژول البته، شما اجازه می دهد برای کشف یک طیف گسترده ای از جنبه های صنعت گردشگری پویا. این دوره توسط موسسه مدیریت گردشگری (TMI) این معنی که شما می توانید با اعتماد به نفس آن را به شما دانش، درک، مهارت و تجربه که به طور کامل شما را برای یک حرفه ای در مدیریت مقصد گردشگری آماده خواهد داد معتبر. بازخورد دانش آموز سالانه برای دوره بسیار مثبت است، با آموزش، قرارداد کارکنان و محتوای دوره دریافت ستایش خاص است. این موضوع نشان دهنده تلاش های تیم گردشگری برای ارائه یک دوره با ارزش و موثر است و همچنین یک محیط حمایتی، دوستانه و تحریک کننده... [-]

ویدئو ها

Architecture and the Built Environment at University of Westminster

تماس
آدرس محل سکونت
University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment
309 Regent Street

London, England, W1B 2HW GB