University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده

دانشگاه وستمینستر یکی از مراکز پیشرو در انگلستان برای مطالعه معماری و محیط ساخته شده الهام بخش تر از 2000 دانش آموزان در پایه تدریس خود را در Marylebone، در مرکز لندن است. ما یکی از معدود دانشگاههای انگلستان به آموزش اکثر افراد که محیط زیست ساخته شده ما را در یک محوطه دانشگاه. این دانش آموزان را قادر می سازد به کار در سراسر مرزهای حرفه ای، منعکس کننده جهان حرفه ای یکپارچه امروز.

دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در موضوعات زیر:

معماری و فضای داخلی برنامه ریزی، مسکن و طراحی شهری املاک و ساخت و ساز گردشگری و رویدادها حمل و نقل و لجستیک

دوره های ما توسط صنعت و تحقیقات عالی از دانشگاهیان که به شما یاد آگاه است. آنها کمک خواهد کرد که شما را به توسعه مهارت ها و دانش است که شما نیاز به کار در بازار کار به طور فزاینده رقابتی.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

ارتباط با حرفه دانشکده معماری و محیط زیست ساخته شده یک شهرت قوی و ارتباط با رهبران صنعت و حرفه. لندن مرکز بین المللی پیشرو برای حرفه ای محیط زیست ساخته شده است، و ما قادر به قرعه کشی در این تخصص استثنایی برای جذب بازدید از استادان و سخنرانان منجر به دوره های ما.

دوره های ما به طور مستقیم به نیازهای صنعت در حال حاضر و اولویت های در حال ظهور مربوط و توسعه داده اند ارتباط قوی با کارفرمایان آینده، که منجر به چشم انداز اشتغال بسیار عالی برای دانش آموزان ما.

دانشکده ادامه منجر به در این زمینه توسط اخیرا teaming تا با RIBA برای طرح نظارت دانش آموز، و توانایی ما برای همکاری در پژوهش، تحرک جهانی و پروژه های دانشگاهی مشترک با دانشگاه پکن از مهندسی عمران و معماری افزایش است.

دوره های آموزشی ما معتبر توسط نهادهای حرفه ای مربوطه (از جمله RIBA، ARB، RICS، CIOB و RTPI)، بنابراین شما می توانید اطمینان البته خود را با حرفه ای آینده خود را مورد احترام است.

دانش آموزان برنده جایزه و دانشگاهیان

دانشجویان معماری ما به طور منظم جوایز در مسابقات بین المللی از جمله یک حرکت فوق العاده ای از موفقیت در مدال رئیس جمهور RIBA را به نفع خود. در سال 2016 یکی از دانشجویان مدیریت گردشگری ما برای پایان نامه اش را به دست آورد موسسه مدیریت گردشگری (TMI) جایزه کارشناسی ارشد افتتاحیه.

دانشگاهیان ما نیز در سطح بین المللی شناخته شده است. به عنوان مثال، دکتر ناصر Golzari، بخشی از تیم برنده که ها Holcim جوایز قدردانی جایزه 2014 برای آفریقا شرق میانه اهدا شد و جایزه معماری آقاخان 2013 برنده تشکیل شده است.

استخدام فارغ التحصیلان ما در رفته برای کار با سازمانهای کلاس جهانی از جمله زاها حدید، ویلکینسون ایر، هاپکینز، مهندسین معمار، فاستر و همکاران، را معماران و راجرز Stirk بندرگاه و همکاران (معماری و فضای داخلی) KIER، سر رابرت مک آلپین با مسئولیت محدود و DTZ (املاک و ساخت و ساز) انگلیسی میراث، بریتیش ایرویز، انجمن توسعه گردشگری موریس، حقوقی و مدیریت سرمایه گذاری عمومی، یورواستار، انجمن گردشگری و بین قاره ای هتل ها (گردشگری و رویدادها) در میان بسیاری دیگر.

پژوهش دانشکده در یک طیف گسترده ای از فعالیت های تحقیقاتی مربوط به تمام جنبه های معماری و محیط زیست ساخته شده نقش دارند. تحقیقات ما بین المللی بسیار عالی و برجسته جهانی در مناطق اعمال می شود، نظری و سیاست است.

این دانشکده دارای سه مرکز تحقیقاتی بین المللی پیشرو در شهری زیرساخت، موسسه مطالعات سیاست و مرکز مطالعات از تولید محیط ساخته شده، اجرا با مدرسه کسب و کار. گروه های تحقیقاتی در معماری، گردشگری و املاک و ساخت و ساز نیز بر روی پروژه های تحقیقاتی بین المللی عمده در اروپا و جهان است. بودجه تحقیقات ما می آید از شوراهای اتحادیه اروپا، بریتانیا پژوهش، سازمان های دولتی، صنعت و بخش خیریه. یافته ها به طور منظم در مجلات علمی و کتاب منتشر شده است. دانشکده دانش آموزان پژوهش از کشورهای مختلف که از نزدیک با دانشگاهیان پیشرو در افراد متخصص خود کار می کنند استقبال می کند.

امکانات امکانات ما عبارتند از:

Marylebone کتابخانه (دسترسی 24 ساعته) آزمایشگاه ساخت و ساز ها Ambika P3 گالری مجموعه زیادی از آزمایشگاه های IT اتحادیه دانشجویان کافه و کافی شاپ روحانیت نمازخانه اتاق آرام کتابفروشی Marylebone کتاب خدمات سلامت دانش آموزان

استودیوهای معماری ما در پردیس Marylebone یک برنامه نوسازی 5.2m £ قرار گرفته اند، فراهم کردن امکانات بی نظیر برای مطالعه و یادگیری مشارکتی. آزمایشگاه کامپیوتر اختصاص داده شده ما را به رایانه در سراسر استودیو، همه مجهز به گرافیک و نرم افزار CAD تکمیل شده است.

ساخت دیجیتال جدید ما آزمایشگاه وست مینستر پسوند عمده به کارگاه معماری ما موجود و مجموعه ای از پرینتر 3D و برش لیزر است. دو فضا هدف ساخته شده مجهز به ابزار کامپیوتر کنترل انعطاف پذیر اجازه می دهد دانش آموزان به کشف زمینه های هیجان انگیز از ساخت دیجیتال، از جمله ABS و گچ چاپ 3D، CNC برش چاقو، در مقیاس بزرگ CNC مسیریابی، فرز CNC فلز و ساخت ربات. همه دانش آموزان همچنین دسترسی کامل به کارگاه های ما برای چوب و فلزکاری است.

در مورد دانشگاه وستمینستر دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

شهرت بین المللی ما به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

میراث دانشگاه جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838) از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841) محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896) اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

(اسفند ماه) کارشناسی ارشد معماری (ربا پلاتین II)

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری. [+]

مارس (قسمت 2) یک دوره طولانی ایجاد و شناخته شده است که توسط ARB تجویز و تایید شده توسط RIBA به معافیت از مرحله دوم آموزش و پرورش حرفه ای است. تاکید این دوره در کار طراحی نوآورانه، و در حال توسعه یک رویکرد مراقبت و انتقادی به مطالعه و تمرین معماری.

دوره پرورش تنوع انتخاب، تفسیر و رویکرد، چه در پروژه های طراحی و یا تحقیقات علمی بیشتر است. که اولی روی برنامه های طراحی پیچیده (از نظر رسمی، فنی، حرفه ای و یا شهری) که خواهان دقت و انتقاد از خود. در حالت دوم بر روی پایان نامه خود را بزرگ، یک قطعه طولانی تحقیقات تخصصی به معماری و زمینه های تاریخی و نظری آن تمرکز دارد.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

Ma در برنامه ریزی شهری و منطقه ای

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای دیدار با کارفرما رو به رشد نیاز برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش منعکس و ارزش زیر بنای روش های فعلی به توسعه زمین استفاده کنید. [+]

دوره کارشناسی ارشد به شما دانش، درک و مهارت های لازم را به عمل حرفه ای به عنوان یک برنامه ریز فضایی است. این طراحی شده است برای دیدار با کارفرما رو به رشد نیاز برای کارکنان که می تواند تغییرات در محیط های طبیعی و ساخته شده است بررسی، مدیریت چالش تغییر آب و هوا از طریق توسعه پایدار، و بحث و انتقادی بر دانش منعکس و ارزش زیر بنای روش های فعلی به توسعه زمین استفاده کنید. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد اولین گام برای تبدیل شدن به یک عضو کامل از موسسه برنامه ریزی شهر سلطنتی (RTPI) است.... [-]


Ma در برنامه ریزی های بین المللی و توسعه پایدار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. از طریق این دوره شما را به مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها، مناطق و جوامع در جهان به سرعت در urbanising، موضوع را به تغییر آب و هوا در حال رشد و دیگر فشارها و خطرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را بررسی کند. [+]

این دوره است که در حرفه ای محیط زیست ساخته شده و برخی دیگر با پس زمینه های مربوطه که مایل به دست آوردن درک عمیق از برنامه ریزی و توسعه پایدار، که آیا برای بهبود چشم انداز شغلی در کشور خود و یا وارد عمل بین المللی است. از طریق این دوره شما را به مشکلات رو به رشد توسعه پایدار مواجه شهرستانها، مناطق و جوامع در جهان به سرعت در urbanising، موضوع را به تغییر آب و هوا در حال رشد و دیگر فشارها و خطرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را بررسی کند.... [-]


Ma در حوادث و مدیریت کنفرانس

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره به طور خاص برای افرادی که می خواهید را وارد کنید، و یا پیشرفت بیشتر در، مشاغل در سطح مدیریت در زمینه سرعت در حال گسترش از رویدادها و همایش طراحی شده است. لندن یک مکان ایده آل که در آن به مطالعه حوادث و مدیریت کنفرانس است. میزبان به طور منظم از ورزش در سطح جهانی و فرهنگی، مانند ویمبلدون، ماراتن لندن، ناتینگ هیل کارناوال و هفته مد لندن، و همچنین به عنوان یکی کردن رویدادهای بزرگ مانند المپیک 2012 لندن و پارالمپیک بازی و 2015 جام جهانی راگبی ، لندن به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه رویدادهای جهان شناخته شده است. با چند صد سالن های کنفرانس و از فراوانی از کسب و کار و اوقات فراغت رویدادهای بین المللی، لندن یک رهبر جهانی در این صنعت پویا است. [+]

رویدادها و همایش نقش اساسی در زندگی کسب و کار، فرهنگی و ورزشی از همه کشورها بازی می کنند. در سال های اخیر یک حرفه جدید هیجان انگیز با کنفرانس / حوادث برنامه ریزان و مدیران سازماندهی طیف متنوعی از حوادث، و بازاریابی انواع زیادی از مقصدهای و سالن که در آن آنها را در محل پدید آمده است.

این دوره به طور خاص برای افرادی که می خواهید را وارد کنید، و یا پیشرفت بیشتر در، مشاغل در سطح مدیریت در زمینه سرعت در حال گسترش از رویدادها و همایش طراحی شده است. لندن یک مکان ایده آل که در آن به مطالعه حوادث و مدیریت کنفرانس است. میزبان به طور منظم از ورزش در سطح جهانی و فرهنگی، مانند ویمبلدون، ماراتن لندن، ناتینگ هیل کارناوال و هفته مد لندن، و همچنین به عنوان یکی کردن رویدادهای بزرگ مانند المپیک 2012 لندن و پارالمپیک بازی و 2015 جام جهانی راگبی ، لندن به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه رویدادهای جهان شناخته شده است. با چند صد سالن های کنفرانس و از فراوانی از کسب و کار و اوقات فراغت رویدادهای بین المللی، لندن یک رهبر جهانی در این صنعت پویا است.... [-]


Ma در طراحی شهری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ما برنامه طراحی شهری یکی از بزرگترین و طولانی ترین در انگلستان تاسیس شده است. آن لذت می برد شهرت بسیار خوبی و فارغ التحصیلان ما به شدت در حرفه مورد احترام است. دانش آموزان ما از انواع حرفه ها و پس زمینه ها، از جمله معماری، معماری منظر و برنامه ریزی، از انگلستان، اروپا و سراسر جهان است. [+]

در جهان به طور فزاینده شهرنشینی، در حال رشد است وجود دارد تقاضای بین المللی برای فارغ التحصیلان طراحی شهری است. این دوره شما را با دانش و مهارت های شما نیاز به شرکت در این حرفه سرعت در حال گسترش تجهیز. طراحی شهری شامل شکل دادن به محیط فیزیکی برای زندگی در شهرستانها. سرعت تغییر شهری و چالش ساخت شهرستانها کارآمد، پایدار و معنی دار، خواستار راه حل های خلاقانه برای طراحی و مدیریت. دوره های طراحی شهری در وست مینستر ارائه یک رویکرد منسجم به مسائل است که شهرستانها ما روبرو هستند، ترکیب مطالعه علمی ساخت یافته با پروژه های طراحی زندگی می کنند، اجازه می دهد به شما برای توسعه مهارت های عملی، درک نظری و رویکردی معرفتی به توسعه پایدار شهری است.... [-]


کارشناس ارشد معماری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال. [+]

معماری MA شامل تعدادی از گزینه های مختلف از جمله مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های ماژول های فردی و مسیر متخصص در هویت فرهنگی و جهانی شدن، تاریخ و نظریه، و رسانه های دیجیتال.

اگر شما به دنبال برای دوره ما مارس (RIBA قسمت 2) لطفا از این صفحه البته مشاهده کنید.

واقع در محیط فکری مترقی لندن، برنامه معماری MA ارائه می دهد یک برنامه انعطاف پذیر از مطالعه و فرصت منحصر به فرد به دنبال تحقیقات کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته ترکیب سطح بالا بررسی نظری با روش های طراحی نوآورانه.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی داخلی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره یک رویکرد پویا و تفصیلی را برای طراحی محيط های فضايی داخلی و تحقيقات ارزشمند که به دنبال روش های سنتی است، ترویج می کند. این به شما این امکان را می دهد که موضوعات خاص خود را در طراحی داخلی یا زمینه های تخصصی طراحی سه بعدی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز، دنبال کنید. [+]

این دوره یک رویکرد پویا و تفصیلی را برای طراحی محيط های فضايی داخلی و تحقيقات ارزشمند که به دنبال روش های سنتی است، ترویج می کند. این به شما این امکان را می دهد که موضوعات خاص خود را در طراحی داخلی یا زمینه های تخصصی طراحی سه بعدی، از طریق مطالعه مختصر و متمرکز، دنبال کنید.

شما طیف وسیعی از مسائل را، هر دو نظری و عملی را پوشش می دهید. ماژول های طراحی با مسائل معاصر در نوع های مختلف طراحی داخلی، از جمله خرده فروشی، نمایشگاه، گالری، عملکرد و تلاش های احتمالی به طور گسترده ای به عنوان نصب، توصیف می شوند. مطالعات دقیق در دنبال یک رویکرد جدید به قطعنامه طراحی خود، از طریق مطالعات مشابه و تصویری، و همچنین مقایسه با نمونه مناسب معاصر ساخته شده است. پایان نامه می تواند به عنوان یک طرح طراحی، پایان نامه یا یک بخش تحقیق - به طور موثر یک هیبرید، هر دو پروژه و خلاصه ای نوشته شده یا گزاره ای نظری باشد.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این دوره به خوبی تثبیت و به تازگی به روز به شما دانش، توانایی ها و مهارت های تحلیلی شما نیاز به ایجاد یک کار به عنوان یک حرفه ای گردشگری است. [+]

گردشگری بخش مهمی از زندگی ما است، و صنعت گردشگری یکی از صنایع جهانی چند پیش بینی به رشد در بلند مدت است. مدیریت این صنعت سرعت در حال رشد را به خواسته های مهمان در راه پایدار هیجان انگیز و چالش برانگیز است. این دوره به خوبی تثبیت و به تازگی به روز به شما دانش، توانایی ها و مهارت های تحلیلی شما نیاز به ایجاد یک کار به عنوان یک حرفه ای گردشگری است.

ما افتخار می کنیم که البته همواره یک گروه از دانش آموزان جهان وطنی جذب از طیف گسترده ای از کشورها و که فارغ التحصیلان ما موفقیت در کار همه دور جهان. دوره شده است برتر در حسابرسی دانشگاهی امتیاز و با مشاوره از صنعت گردشگری توسعه یافته است. شما در قلب لندن، یکی از مقصد اصلی گردشگری در جهان مطالعه است. بازدیدکننده سایت، یکپارچه در ماژول البته، شما اجازه می دهد برای کشف یک طیف گسترده ای از جنبه های صنعت گردشگری پویا.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Logistics and Supply Chain Management

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

[+]

اگر شما این کارشناس ارشد مطالعه، شما را به ترم اول در دانشگاه وست مینستر مطالعه، و پس از آن انتخاب داشته یا به ادامه تحصیل در لندن (مسیر وست مینستر) و یا به صرف ترم دوم در موسسه شریک ما در (مسیر آرنهم) هلند . شما نه تنها از طیف وسیع تری از گزینه های ماژول از این فرصت را به مطالعه در دو کشور بهره مند شوند، اما همچنین.

در طول ترم سوم شما را در یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق کار خواهد کرد. انتظار می رود که شما را به معادل سه تا چهار ماه کار تمام وقت در این تحقیق صرف. دوره کارشناسی ارشد توسط موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (CILT) معتبر، و فارغ التحصیلان از امتحانات مؤسسه معاف هستند.... [-]


کارشناس ارشد امور مالی اموال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره در نظر گرفته شده به شما یک درک دقیق از امور مالی اموال و تکنیک های ارزیابی اموال مرتبط و فرآیندهای دهد، شامل هر دو جنبه حقوقی و اجتماعی. شما خواهید سرمایه گذاری و امور مالی توسعه شرایط تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات مالی خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. [+]

املاک امور مالی یک منطقه به خوبی تثبیت از تجربه و تخصص اساسی در صنعت املاک و مستغلات برای خرید و توسعه از خواص که ممکن است سطوح مختلف پیچیدگی است. متخصص امور مالی با بهره گیری از مهارت های مدرن، تکنیک ها و سیستم های به موفقیت منبع و ارائه جریان کافی از منابع مالی در دسترس برای خرید، فروش و توسعه زمین و ساختمان.

این دوره در نظر گرفته شده به شما یک درک دقیق از امور مالی اموال و تکنیک های ارزیابی اموال مرتبط و فرآیندهای دهد، شامل هر دو جنبه حقوقی و اجتماعی. شما خواهید سرمایه گذاری و امور مالی توسعه شرایط تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات مالی خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود.... [-]


کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت حمل و نقل

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد در حال اجرا با موفقیت برای سال های بسیاری، و توسط معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ارائه شده است. آن را به شما معافیت کامل از الزامات بررسی برای عضویت در موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (MCILT)، همچنین بخشی از مسیر به برنامه ریزی حمل و نقل حرفه ای (TPP) مدرک تحصیلی به شکل می دهد و. [+]

این دوره توسعه توانایی خود را برای شروع و پیاده سازی تجزیه و تحلیل پیشرفته و پژوهش در سیاست حمل و نقل، برنامه ریزی و مدیریت. شما را به تکنیک ها و روش های شما نیاز به تصمیم گیری، و یا به ارائه اطلاعات لازم برای دیگران را به تصمیم گیری های سیاست یاد بگیرند.

دوره کارشناسی ارشد در حال اجرا با موفقیت برای سال های بسیاری، و توسط معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ارائه شده است. آن را به شما معافیت کامل از الزامات بررسی برای عضویت در موسسه خبره حمل و نقل و حمل و نقل (MCILT)، همچنین بخشی از مسیر به برنامه ریزی حمل و نقل حرفه ای (TPP) مدرک تحصیلی به شکل می دهد و.... [-]


کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت حمل و نقل هوایی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا لندن

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در تمام وقت دوره *، یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین بلوک ماژول همراه با سخنرانی مهمان و جلسات کارگاه آموزشی برای دانشجویان تمام وقت ارائه شده است. [+]

ماژول ها در این دوره در بلوک از پنج روز در یک زمان به فعال کردن شرکت کنندگان بین المللی برای سفر به لندن موثر چند بار در سال تدریس کرده است. دانش آموزان را شش ماژول تدریس در مجموع (بیش از یک سال در تمام وقت دوره *، یا دو تا سه سال در انتشار بلوک البته پاره وقت) و تکمیل پایان نامه های تحقیقاتی. تماس با ایمیل و پشتیبانی آموزش بین بلوک ماژول همراه با سخنرانی مهمان و جلسات کارگاه آموزشی برای دانشجویان تمام وقت ارائه شده است.... [-]


کارشناس ارشد توسعه املاک و مستغلات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به انتقادی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. [+]

هدف از این دوره این است که شما را با یک درک دقیق از روند توسعه اموال و ارزیابی ارائه، شامل جنبه های مالی، فیزیکی، حقوقی و اجتماعی است. شما خواهید شرایط توسعه تجزیه و تحلیل و پاسخ به مشکلات توسعه خاص با راه حل های مشتق شده است. همچنین شما می خواهد قادر به انتقادی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل شود. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است.

... [-]

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی ساخت و ساز

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه مدیریت تجاری آرزوی است. البته با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است.

شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت تجاری از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت تجاری داشته باشند. البته با بهره گیری از فن آوری های مبتنی بر وب در تحویل و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر.... [-]


کارشناس ارشد مدیریت ساختمان اطلاعات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

ماهیت منحصر به فرد اطلاعات ساختمان کارشناسی ارشد مدیریت وست مینستر را تمرکز بر روی 'مدیریت'، که حرفه ای ها که قادر به مدیریت فرآیند ساخت و ساز کامل و اطلاعات مرتبط با این ایجاد شده است. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) و موسسه خبره ساختمان (CIOB) معتبر است. [+]

فلسفه دوره مدیریت اطلاعات ساختمان منعکس کننده ماهیت فزاینده دیجیتال، چند رشته ای و یکپارچه از تحویل پروژه، تحت تاثیر تقاضا از دولت ها و مشتریان برای بازده بیشتر در پروژه های ساخت و ساز. این بازده را می توان از نمونه سازی دقیق تر، شبیه سازی، هزینه، برنامه ریزی، طراحی، تولید و بهره برداری به دست آورد، خواهد شد و یک خروجی از مدیریت اطلاعات صدا و داده های ورودی به (BIM) نرم افزار ساختمان اطلاعات مدل سازی.... [-]


کارشناس ارشد معماری و طراحی محیط زیست

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره میان رشته ای و بین المللی شما را با مهارت های است که می تواند به گونه های مختلف ساخت و ساز و آب و هوایی جهانی، محیط زیست و مسائل متنی مورد استفاده قرار گیرند. در اتمام این دوره شما درک کاملی از اصول و روش شناسی طراحی زیست محیطی و مهارت های تفکر انتقادی توسعه برای به چالش کشیدن شیوه تاسیس شده است. [+]

چالش جهانی محیط زیست و انرژی نسلهای فعلی و آینده از معماران و حرفه ای ساختمان خواستار درک عمیق تر از اصول طراحی محیط زیست، و کاربرد مؤثر خود را به عمل معماری در سراسر جهان. در دهه های گذشته طراحی محیط زیست به عنوان یک موضوع را توسعه داده است، در پاسخ به تحقیق و آزمایش جدید، هم در علم و در عمل.

با این حال، ساختمان ادعا می شود به محیط زیست اهمیت به استانداردهای مورد انتظار انجام نشده است، هنوز هم به شدت کمک به انتشار گاز CO2 جهانی و اغلب فراهم کردن شرایط آسایش رضایتبخش برای کارکنان. همان را می توان برای محیط زیست ساخته شده موجود است که تا حد زیادی منسوخ شده و عملکرد ضعیفی، نیاز به اجرای فوری استراتژی مقاوم سازی موثر است. این است با توجه به عدم پیش بینی عملکرد و بازخورد پروتکل، که هنوز هم نه عمل مشترک در طراحی معماری.... [-]


کارشناسی ارشد در امکانات و مدیریت اموال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. [+]

این دوره است که در فارغ التحصیلانی که (ایده آل اگر چه نه در اصل) در حال حاضر در اشتغال مربوط به اموال است، و کسی که به حرفه ای و / یا ارشد آرزوی در زمینه امکانات و مدیریت اموال. این دوره به چالش کشیدن، تحریک و حرفه ای مربوطه است که به طور مستقیم به مدیریت املاک و مستغلات مرتبط است. شما مهارت های و توانایی ارزیابی گزینه ها و به طور مستقل ارزیابی دوره های جایگزین عمل خود را توسعه دهد. این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساخت و ساز

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است. [+]

این دوره ساخت و ساز کارشناسی ارشد نوآورانه است که در فارغ التحصیلان که در حال حاضر در، و یا در، اشتغال مربوط به ساخت و ساز شده است، و کسی که به مقام های ارشد در زمینه های مدیریت پروژه در آرزوی انجام شده است. این دوره با هدف توسعه آگاهی خود را از اهمیت پروژه های ساخت و ساز به مشتریان، و زمینه ها و محدودیت های که در آن پروژه ها تهیه و انجام شده است.

شما خواهید دانش و درک بیشتری از نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، تکنیک ها و مهارت های فکری و عملی مورد نیاز برای مدیریت پروژه از پروژه های ساختمانی به دست آورید. شما این فرصت را به برنامه ریزی و پیاده سازی یک پروژه تحقیقاتی شخصی مربوط به مدیریت پروژه است. البته با بهره گیری از فن آوری های وب مبتنی بر در تحویل آن و استفاده گسترده از یادگیری مبتنی بر تحقیق انجام شده به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر.... [-]


ویدئو ها

Architecture and the Built Environment at University of Westminster

تماس
آدرس محل سکونت
University of Westminster - Faculty of Architecture and the Built Environment
309 Regent Street

London, England, W1B 2HW GB