University of Sussex Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Sussex Business School

University of Sussex یک University of Sussex پیشرو در زمینه تحقیقاتی در نزدیکی برایتون است. آنها هر دو چشم انداز بین المللی و محلی دارند، با کارکنان و دانش آموزان از بیش از 100 کشور و مشارکت مکرر در فعالیت ها و خدمات اجتماعی.

در University of Sussex Business School ، آنها به شما کمک خواهند کرد تا بیشتر ببینید. آنها فقط جهان را به گونه ای اعطا نمی کنند که تصور می کنند، بلکه در مورد چگونگی آن فکر می کنند.

کار آنها بر مطالعات مدیریت، اقتصاد، علم، فناوری و نوآوری متمرکز است تا تأثیری بر آینده مردم و مؤسسات در سراسر جهان داشته باشد. آنها مسائل مهم را مطالعه می کنند تا جهان و آینده شما را تغییر دهند.

مدرسه کسب و کار بر روی بسیاری از سنت های فکری ساسکس، از جمله یک دیدگاه انتقادی در مورد مسائل معاصر، مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و اعتقاد به اینکه چالش های عمده اجتماعی در تخصص بسیاری از رشته های دانشگاهی مورد نیاز است، متکی است.

کسب و کار و اقتصاد در ساسکس در رتبه 60 در جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی دانشگاه جهانی رتبه بندی دانشگاه 2019).

مطالعه در یک محیط واقعا بین المللی - شما را از و از مردم در سراسر جهان یاد بگیرند، به شما ارائه مهارت های انجام کسب و کار جهانی هر کدام از دوره شما را انتخاب کنید.

Sussex در Falmer، در حومه شهر برایتون و در دسترس آسان از لندن و فرودگاه های بزرگ بین المللی در گاتوویک و هیترو واقع شده است.

مکان ها

براون

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH براون, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0)1273 872668

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: