University of Surrey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

University of Surrey در 9 سپتامبر 1966 با اعطای منشور سلطنتی خود تأسیس شد ، اما ریشه های آن به نگرانی اواخر قرن 19 برمی گردد تا دسترسی بیشتر به تحصیلات بیشتر و بالاتر برای ساکنان فقیر لندن فراهم شود.

انستیتوی پلی تکنیک Battersea

پیشرو دانشگاه ، انستیتوی پلی تکنیک Battersea در سال 1891 تأسیس شد و از حدود 1920 تمرکز خود را بر روی علم و فناوری آغاز کرد و دانشجویان و روز و عصر برای دانشجویان دوره های دانشگاه لندن تدریس می کرد.

شهرت دانشگاهی آن به طور پیوسته رشد کرد تا جایی که ، در سال 1956 ، اولین موسسه ای بود که "کالج فناوری پیشرفته" انتخاب کرد. در سال 1957 به کالج فناوری Battersea تغییر نام داد.

حرکت به گیلدفورد

با آغاز دهه 1960 ، دانشکده ساختمان اصلی خود را در جاده پارک بتسریه پیشی گرفته بود و در سال 1962 تصمیم به انتقال این موسسه به گیلدفورد گرفته شد.

اندکی پس از آن ، در سال 1963 ، گزارش رابینز پیشنهاد داد که کالج باترسه باید گسترش یابد و به دانشگاهی اعطا شود که مدرک خود را کسب کند.

پارک تحقیقاتی سوری

یکی از مهمترین پیشرفتهای سایت توسط دانشگاه ، پارک تحقیقاتی سوری است که در سال 1985 توسط HRH The Duke of Kent در افتتاح شد.

این پارک در حال حاضر بیش از 100 شرکت را در خود جای داده است که 2500 پرسنل را درگیر فعالیت های تحقیق و توسعه می کنند - بسیاری از این کارها نزدیک به کار دانشکده های دانشگاه هستند.

توسعه پارک مانور

با توجه به محدودیت های فضا در محوطه اصلی استری Hill Stag Hill ، در دهه 2000 دانشگاه به یک دانشگاه جدید در پارک مانور گسترش یافت.

کمی بیشتر از یک مایل از استگ هیل و توسط شبکه پیاده روی و مسیرهای چرخه ای به آن متصل شده است ، Manor Park اکنون در منطقه بزرگی از اسکان دانشجویی و همچنین پارک ورزشی سورری و دانشکده دامپزشکی قرار دارد.

تقویت اتصالات در داخل و خارج از کشور

در سال 2006 ، موسسه بین المللی سوری-DUFE (SII-DUFE) به عنوان یک موسسه مشترک همکاری دانشگاهی بین University of Surrey و دانشگاه مالی و اقتصاد دونگبی در دالیان ، چین تأسیس شد.

SII-DUFE برنامه هایی با کیفیت عالی را در موضوعات همسو با مدیریت تجارت و مدیریت گردشگری ، با ترکیب استانداردهای بالای دانشگاهی و موفقیت شغلی در یک شهر ساحلی دلپذیر در شمال شرقی کشور ارائه می دهد.

روابط دیرینه ما با مدرسه بازیگری گیلفورد (GSA) در سال 2009 حتی نزدیکتر شد ، زیرا کنسرواتوار - که در تئاتر بازیگری و موسیقی تخصص دارد - با دانشگاه توافق نامه ادغام را امضا کردند.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

400 میلیون پوند سرمایه گذاری در پردیس

از سال 2000 ، املاک ما از طریق یک برنامه توسعه و بهسازی 400 میلیون پوند - از جمله 130 میلیون پوند برای اسکان دانشجویی ، 36 میلیون پوند در پارک ورزشی سوری ، 16 میلیون پوند در کتابخانه و مرکز یادگیری و 4.5 میلیون پوند در محل تبدیل شده است مرکز هنری پیچک

علاوه بر این ، سرمایه گذاری های بیشتر در قالب 45 میلیون پوند دانشکده دامپزشکی و 70 میلیون پوند حمایت از مرکز نوآوری 5G ، یکی از نخستین مراکز تحقیقاتی جهان که به ارتباطات سیار و فن آوری های اینترنتی آینده اختصاص یافته است ، انجام شده است.

125 سال از شکل دادن به آینده

در سال 2016 ، سوری 125 سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت. در حالی که موسسه در آن زمان به طور چشمگیری تکامل یافته است ، تعهد ما به فعالیت درجه یک دانشگاهی و راه حل های دنیای واقعی ثابت است.

ما با توجه به تخصص روزافزون ما در زمینه هایی مانند انرژی پایدار ، ارتباطات از راه دور ، کنترل فضا ، کنترل بیماری و سلامتی ، ما علاقه مندیم دانش جدیدی را که ما تولید می کنیم به نوآوریهای عملی که زندگی مردم را بهبود می بخشد تبدیل کنیم.

دانشگاه سال 2016

ما خوشحال شدیم که به عنوان دانشگاه سال در The Times و The Sunday Times Good University Guide 2016 معرفی شدیم.

شماره دانشجویان فعلی

در سال تحصیلی 2018-19 ، ما بیش از 16000 دانشجو در سوری داریم - و همچنین 615 نفر برای اولین مرحله از دوره ها در دانشگاه ما در چین تحصیل می کنند.

  • دانشجویان مقطع کارشناسی: 13،289
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی (تدریس): 2،526
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی (پژوهشی): 1،085

یک کالج دانشجویی بین المللی

36 درصد دانشجویان سورری از خارج از انگلستان هستند و به نشان دادن تنوع بدن دانشجویی ما و شهرت بین المللی دانشگاه از آن کمک می کنند.

بین المللی

ما مفتخریم که یکی از دانشگاههای فرهنگی متنوع در انگلستان است و بیش از 140 ملیت در زندگی دانشگاه نقش دارند.

ما در اینجا برای کمک به شما در طی مراحل درخواست - از مشاوره در مورد انتخاب مسیر صحیح برای درخواست ویزا و آمادگی برای چند هفته اول خود در ساری هستیم.

مکان ها

گیلدفورد

Address
University of Surrey
Guildford

گیلدفورد, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)