University of Surrey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Surrey یک جامعه جهانی از ایده ها و مردم است ، که به آموزش و پژوهش در تغییر زندگی اختصاص داده شده است. ما با یک دانشگاه زیبا و پر جنب و جوش ، آموزش و یادگیری عملی استثنایی را برای الهام بخشیدن و توانمند سازی دانشجویان خود برای موفقیت شخصی و شغلی ارائه می دهیم. از طریق کارکنان و دانشجویان ما ، ساری به دستاوردهای بزرگی می رسد.

علاوه بر آموزش با کیفیت بالا ، این دانشگاه دسترسی به بسیاری از خدمات و منابع پشتیبانی علمی را فراهم می کند. دانشجویان بین المللی می توانند با مهارت های زبان خود کمک بگیرند ، و خدمات بسیاری در دسترس است که به آنها کمک می کند تا به راحتی در زندگی دانشگاه مستقر شوند.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpgUniversity of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg" />

همچنین تعداد زیادی پشتیبانی شغلی در دسترس است. دانش آموزان از تمام زمینه های موضوعی می توانند از پشتیبانی مشاغل و راهنمایی های کارآفرینی بهره مند شوند. هر کس می تواند ایده های مختلف را کشف کند ، مهارت های تجاری مطلوب را توسعه دهد و چشم انداز فارغ التحصیل خود را افزایش دهد. سابقه کار ما در زمینه اشتغال فارغ التحصیلان یکی از بهترینها در انگلستان است که در طی 15 ماه پس از فارغ التحصیلی 96 درصد دانشجویان در مقطع کارشناسی و 97 درصد فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در استخدام (یا تحصیل بیشتر) ( بررسی نتایج تحصیلات تکمیلی 2020 ).

در ساری ، ما همه تلاش خود را می کنیم تا در طول مدت حضور در دانشگاه احساس امنیت ، استقرار و خوشبختی کنید. دانشگاه ما خانه دوم شما خواهد بود و شما به سرعت بخشی از جامعه دانشگاه گره خور ما خواهید شد. کارکنان ما همیشه دانشجویان ما را در اولویت قرار می دهند. به هر آنچه که شما نیاز دارید ، شخصی در Surrey وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. ما یک مرکز مشاوره و پشتیبانی ویژه دانشجویی در MySurrey Hive ، تیم های دوستانه بین المللی پشتیبانی دانشجویان ، یک روحانی چند ایمان داریم و دانشجویان در زمینه کار از پشتیبانی و راهنمایی کادر علمی خود برخوردار هستند.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

از سپتامبر سال 2020 ، ما به همه دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد نسخه های دیجیتالی رایگان کتابهای ضروری خود خواهیم داد. این بخشی از تعهد ما در ایجاد دسترسی بیشتر به دانشگاه است که شما را قادر می سازد در یک محیط دیجیتالی بیشتر یاد بگیرید.

زندگی در دانشگاه چیزی فراتر از سخنرانی و دوره های آموزشی است ، ما اطمینان حاصل می کنیم که تجربه دانشگاه شما تا حد ممکن متنوع و تحقق پذیر باشد ، و فرصت های بی پایان را برای شما فراهم می کند تا از وقت خود با ما بیشترین استفاده را ببرید.

اگر به ورزش علاقه مند هستید یا می خواهید در طول مدت تحصیل در دانشگاه فعال باشید ، پارک ورزشی ساری طیف وسیعی از امکانات درجه یک را شامل می شود ، از جمله استخر شنای 8 خطه المپیک ، سالن ورزشی 120 ایستگاه و کوهنوردی 10 متر دیوارها. اگر فقط می خواهید لذت ببرید و با افراد جدید ملاقات کنید ، اتحادیه دانشجویان ما همچنین دارای طیف گسترده ای از باشگاه ها و انجمن های مهیج است و رویدادهای فراموش نشدنی و فرصت های داوطلبانه را برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ممکن در دانشگاه ترتیب می دهد.

تنها 34 دقیقه با قطار از لندن فاصله دارد ، دانش آموزان می توانند از محوطه دانشگاه و منطقه زیبا و دوستانه ساری لذت ببرند. گیلدفورد شهری شلوغ و خوشامدگو است و در حومه ای زیبا و دیدنی احاطه شده است.

ساری تلاش می کند تا دانش آموزان را به دیدن جهان با روش های جدید ترغیب کند ، تا در کار خود جسور باشد و تمام آنچه زندگی دانشجویی به ارمغان می آورد ، باشد.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.pngUniversity of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png" />

مکان ها

گیلدفورد

Address
University of Surrey
Guildford

گیلدفورد, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)