University of Suffolk

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

University of Suffolk یک دانشگاه تحولآفرینی است که بهترین سنتهای دانشگاهی انگلستان را جذب کرده و آنها را با مخاطبان قرن بیست و یک دنیای مدرن اشتغال و کارآفرینی هماهنگ کرده است. ما یک جامعه دانشگاهی متمایز و پرطرفدار است که تأثیر واضح و فوری دارد. هدف ما تغییر زندگی - افراد و جوامع است - برای بهتر شدن.

در دنیایی که هیچ وقت همیشگی نیست، همه ما باید تغییر، تکامل، موفقیت و تغییر دوباره داشته باشیم. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ببخشید و همین کار را بکنید. با هم ما بیشتر خواهیم شد

دانشگاه ما

ما به شدت در منطقه محلی، یک دانشگاه و برای مردم تعبیه شده ایم. تاثیر ملی و بین المللی ما از طریق تحقیق و نوآوری به رسمیت شناختن و فرصت برای منطقه است و از رشد و توسعه منطقه ای حمایت می کند.

تجربه دانشجویی در قلب ماست. همکاری قوی بین دانش آموزان و کارکنان دانشگاه در جهت جاه طلبی های ماست. دانش آموزان ما بالاترین کیفیت در آموزش، یادگیری و محیط های اجتماعی را تجربه می کنند. بورس تحصیلی و تحقیقات تاثیر گذار در داخل موسسه فراگیر است و ما دانش آموزان خود را برای یک تجربه تحول گرا آماده می کنیم و آنها را برای آینده خود آماده می کنیم.

تاریخ ما

University of Suffolk در ابتدا به عنوان دانشگاه کالج سوفولک (UCS) در سال 2007 تاسیس شد و ارائه آموزش عالی در سوفولک و فراتر از آن را تغییر داد. پس از آن، در 1 اوت 2016، اولین University of Suffolk مستقل University of Suffolk به طور رسمی راه اندازی شد.

این داستان در واقع به دوران Tudor منجر شده است، زمانی که کاردینال والی کالدونیار کالج (در حال حاضر کالج کلیسای مسیحی) را تاسیس کرد، که برای او تعدادی کالج فیدر را برنامه ریزی کرده بود؛ یکی از اصلی ترین آنها در Ipswich بود. حدود 500 سال بعد، سوفولک در حال حاضر دانشگاه خود را دارد و میراث کاردیناللیس به شدت ریشه در تاریخ تحصیل در ایپسویچ دارد.

ما نقش مهمی را که دانشجویان در این تحول بازی کرده اند را می شناسیم و مطمئن هستیم که دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما خاطرات زیادی از نحوه تشکیل دانشگاه Ipswich و هر یک از کالج های شریک زندگی ما ایجاد کرده و تغییر کرده اند. گالری زیر یک عکس فوری کوچک از میزان تغییر مکان دانشگاهی ایپسویچ را نشان می دهد.

ما شما را دوست داریم خاطرات و عکس های خود را University of Suffolk ساختمان های University of Suffolk ، کالج قدیمی کالج سوفولک یا هرکدام از کالج های شریک ما بخوانید و ببینید چه مقدار تغییر کرده است. لطفا هر عکس به alumni@uos.ac.uk ایمیل کنید

ما مشتاق ساختن یک گالری تصاویر، خاطرات، اسناد، نقشه ها و یا سایر موارد مهم دیگر برای نشان دادن اینکه چگونه آموزش عالی در سوفولک توسعه یافته است. لطفا با دفتر فارغ التحصیلان تماس بگیرید تا خاطرات خود را در alumni@uos.ac.uk به اشتراک بگذارید و یا با شماره 01473 338000 تماس بگیرید.

دیدگاه ما

University of Suffolk یک جامعه ی دانشگاهی است که به لحاظ انسجام، خود انتقاد و دانش آموز محور است. چشم انداز ما در طی پنج سال آینده، توسعه پایه ای وسیع تر است، از جایگاه آکادمیک بالاتری برخوردار است. جمعیت دانشجویی بزرگتر از منطقه، ملی و بین المللی است. این دانشگاه با پایه علمی جاسازی شده، با تحقیقات ملی و بین المللی شناخته شده در مناطق هدف قرار خواهد گرفت. نقش ما به عنوان یک دانشگاه اثرگذار بر جامعه، تأثیری واضح و قابل اندازه گیری و مثبت بر زندگی اقتصادی، فرهنگی و آموزشی جوامع که ما در خدمت آنها هستیم، خواهد بود.

مکان ها

ایپسویچ

Address
University of Suffolk, Waterfront Building, 19 Neptune Quay
IP4 1QJ ایپسویچ, انگلستان, بریتانیا
وب سایت

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: