توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سنت اندروز در قرن پانزدهم تاسیس شده است اولین دانشگاه اسکاتلند و سومین قدیمی ترین در جهان انگلیسی است

چرا سنت اندروز

سنت اندروز یک مکان منحصر به فرد برای مطالعه و زندگی است. در سواحل شرقی اسکاتلند، دانش آموزان ممکن است خود را در حال عبور از کلاس های گلف در کلاس خود و یا پیاده روی در کنار ساحل پس از شام پیدا کنند. دانشگاه نه تنها شهرت جهانی دارد، بلکه دارای طیف وسیعی از فعالیت های اجتماعی، از جمله بیش از 140 انجمن دانشجویی و 50 باشگاه ورزشی است. ساختمان های تاریخی در برابر امکانات مدرن با هم مخلوط شده اند و بسیاری از سنت های دانشجویی واقعا تجربه ی فراموش نشدنی در سنت اندروز را تجربه می کنند.

آموزش و پرورش سنت اندروز

دانشگاهی از University of St Andrews ، پس از آن توسط کارفرمایان در سراسر جهان به دنبال بخشی به دلیل شهرت عالی دانشگاه است. دانش آموزان به برخی از بهترین استادان و استادان جهان دسترسی دارند و امکانات و خدمات پشتیبانی ما از لحاظ پیشرفته همواره در دسترس شما هستند تا بتوانید در طول تحصیلاتتان به پتانسیل تحصیلی خود دسترسی یابید.

شهرت

به عنوان یک موسسه 600 ساله، جای تعجب نیست که University of St Andrews در سراسر جهان به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه آموزش شناخته شده است. رتبه بندی مستقل ما در هر دو جدول لیگ ملی و جهانی ما را درون 100 دانشگاه برتر جهان قرار می دهد.

این دانشگاه بالاترین رتبه دانشگاه اسکاتلند در سال 2019 بود و در رتبه پنجم بهترین دانشگاه انگلستان قرار گرفت. سنت اندروز نیز دانشگاه برتر اسکاتلند در The Times و The Sunday Times University Guide 2018 بود و به نام "دانشگاه بریتانیا برای تجربه دانشجویی" نامگذاری شد. راهنمای دانشگاه گاردین در سال 2018 دانشگاه University of St Andrews به عنوان سومین دانشگاه برتر انگلستان رتبه بندی کرد. با توجه به رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2018، ما 92 ساله می شویم که 10 سال است که سنت اندروز 100 دانشگاه برتر جهان را به خود اختصاص داده است.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی رتبه بندی تحصیلی 2018 Times University of St Andrews به عنوان 44 بهترین دانشگاه در جهان برای هنر و علوم انسانی رتبه بندی کرد.

ما همچنین برای تحقیقات ما بسیار رتبه می گذاریم، با درصد بسیار بالایی از تحقیقات ما در زمینه روانشناسی و ادبیات انگلیسی که توسط REF 2014 به 4 * امتیاز داده می شود، به این معنی است که از لحاظ اصالت، اهمیت یا سختی در جهان شناخته می شود.

رتبه بندی موضوع

University of St Andrews همچنین در جداول لیگ برای تعالی آن در موضوعات خاصی ویژگی دارد. اکثر سوالاتی که توسط دانشگاه ارائه می شود، اغلب در رتبه دهم انگلستان قرار دارند و بسیاری از آنها در راهنمای دانشگاه گاردین 2018 قرار دارند.

شهرت کارفرمایان

شهرت فوق العاده ما در سراسر جهان باعث می شود University of St Andrews فارغ التحصیلان بسیار ارزشمند توسط کارفرمایان. راهنمای کامل دانشگاه 2019 ما را به شدت برای چشم انداز فارغ التحصیل می کند.

کتابخانه

به عنوان یک دانش آموز در دانشگاه، چند ساختمان در سنت اندروز به عنوان کتابخانه به عنوان مهم شما خواهد بود. دانشگاه دارای تعداد زیادی مجموعه است و کارکنان را تجربه کرده است تا به شما در دسترسی و استفاده از منابع کتابخانه ای برای حمایت از تحصیل و پژوهش کمک کند.

در University of St Andrews ، می توانید به نحوی که می خواهید مطالعه کنید: در کافه کتابخانه، در یک منطقه مطالعه فردی یا یک اتاق مطالعه گروهی - که انتخاب می کنید. شما همچنین می توانید چاپ، کپی و اسکن در کتابخانه و استفاده از تعداد زیادی از منابع آنلاین و ابزار ما ارائه دهد.

کتابخانه اصلی در مرکز سنت اندروز واقع شده است. این برای بیش از 100 ساعت در هفته در طول ترم، از جمله تعطیلات آخر هفته، باز است. کتابخانه تعداد زیادی از منابع را ارائه می دهد که عبارتند از:

  • بیش از یک میلیون جلد
  • بیش از 400،000 کتاب الکترونیکی
  • هزاران مجله چاپی و الکترونیکی
  • پایگاه داده های دانشگاهی
  • مجموعه گسترده ای از دی وی دی ها
  • کامپیوترها در هر سطح از کتابخانه.

این کتابخانه همچنین پشتیبانی متخصص از اعضای تیم کتابدار ارتباطات آکادمیک را فراهم می کند، که می تواند کمک و آموزش در یافتن اطلاعات در کتابخانه و آنلاین را فراهم کند.

استفاده از کتابخانه سریع و ساده است. هنگامی که وارد می شوید یک تور جهت گیری ارائه می شود و دستگاه های خودپرداز برای استفاده آسان به معنی آن است که فقط چند ثانیه طول می کشد تا کتاب های خود را در داخل و خارج بررسی کنید.

خدمات آی تی

خدمات IT دانشگاه ارائه طیف گسترده ای از خدمات برای اطمینان از اتصال شما ماندن در هر کجا که شما در دانشگاه هستند و بنابراین شما باید برای حمایت از شما باید به آن نیاز دارید.

خدمات فناوری اطلاعات همچنان سرمایه گذاری های زیربنایی قابل توجهی را برای ارائه بهترین تجربه ممکن کاربر فراهم می آورد. این شامل تهیه گسترده فای، Office 365، طیف وسیعی از برنامه های نرم افزاری، کلینیک PC و سرویس پشتیبانی است که هفت روز هفته در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که مسائل موثر و موثر مورد رسیدگی قرار می گیرند.

دسترسی به فناوری اطلاعات

شما می توانید به شبکه دانشگاه - و اینترنت - به روش های زیر دسترسی داشته باشید:

دسترسی بی سیم در بیش از 95 درصد از ساختمان های دانشگاه، از جمله در تمام سالن های محل اقامت در دسترس است.

کلاس های کامپیوتر در سراسر دانشگاه توزیع می شود و بسیاری از آنها 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته باز هستند. بیش از 1000 کامپیوتر ثابت در سراسر دانشگاه وجود دارد.

112202_112085_library-004.jpg

تجربه دانشجویی در سنت اندروز

دانشجویان سنت اندروز در مقایسه با سایر دانشگاه های اصلی، بیشترین راضی را در کشور دارند، با این حال، بررسی ملی دانشجویان 2018 با نام سنت اندروز در 12 سال گذشته در بریتانیا برای 10 بار ثبت نام کرده است.

زندگی در اینجا متمرکز بر یک سیستم آموزشی مشهور بین المللی است، اما این طیف گسترده ای از فرصت های اضافی تنها سنت اندروز می تواند فراهم می کند که ایجاد یک تجربه منحصر به فرد است. از آنجایی که سنت اندروز یک دانشگاه کوچک است، دانش آموزان فرصت دارند تا با کارکنان ارتباط برقرار کنند، با یکدیگر ادغام شوند و حس تعلق خاطر را احساس کنند. آنها در سیاست، جمع آوری کمک های خیریه، مشارکت داوطلبانه در سطح محلی و در اجرای نقش حکومتی در نحوه اجرای خدمات خود فعال هستند.

دانش آموزان ما St Andrews را با تحصیلات فراتر از درجه تحصیلی خود ترک می کنند.

آموزش تعالی

ما سنت قرن ها را به ارمغان آوردن درخشان ترین ذهن ها در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را. در اینجا، به عنوان جایی دیگر، دانش آموزان کنجکاو می توانند بهترین دانش پژوهان و معلمان را از سراسر دنیا ببینند و فضای تفکر را به طور جدی برای پرسش از آنچه آموزش می دهند، پیدا کنید.

تدریس ما توسط ماهیت انعطاف پذیری سیستم اسکاتلندی پشتیبانی می شود، که به شما اجازه می دهد تا در طی دوره مدرک تحصیلی خود را انتخاب کنید. این همه کمک می کند توضیح دهد که چرا ما وضعیت TEF طلایی را در سال 2017 اعطا کردیم و چرا ما در دانشگاه بریتیش کلمبیا برای تدریس در دانشگاه The Times و The Sunday Times University Guide 2017 تعهد دادیم.

شهر

سنت اندروز از قرنها به زائران پیوسته است و در نتیجه، مهمان نوازی مردم محلی غریزی است. بسیاری از ستاره های فیلم، افراد مشهور و سیاستمداران بازدید می کنند که یکی از جاذبه های سنت اندروز این است که هر بازدید کننده یک خوش آمدید برابر است.

بسیاری از آنها به سنت اندروز به عنوان "خانه گلف" کشیده می شوند. گلف در سنت اندروز جاه طلبی نهایی بسیاری از گلف بازان است. این یک رویا است که برای بسیاری از دانش آموزان در هر سال اتفاق می افتد، زیرا گلف در سنت اندروز برای ریشه های اسکاتلندی خود به عنوان یک بازی برای همه ثابت است.

با این حال، Auld Gray Toun همه چیز در مورد گلف نیست. سنت اندروز جایزه خلاقیت 2012 - بالاترین امتیاز هنرهای اسکاتلند را به دست آورد - به رسمیت شناختن مجموعه های قابل توجه آن از جشنواره ها، رویدادهای فرهنگی و مشارکت اجتماعی. شهر همچنین دارای سه سواحل، بزرگترین کلیسای جامع اسکاتلند و ترکیبی از مغازه ها، رستوران ها و گالری های مستقل است.

این شهر معمولا حدود 16000 نفر در خانه محسوب می شود که از جامعه محلی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و بازدیدکنندگان تشکیل شده است. این شهر احساسات صمیمی ای را به همراه می آورد که از نزدیکی نزدیک همه امکانات دانشگاه، ساختمان ها و سالن های اقامت است.

مناسبت ها

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد سنت اندروز، ثروت حوادثی است که هر ترم در آن رخ می دهد. از گفتگوهای علمی و کنفرانس ها تا رویدادهای دانشگاه مانند انتخاب ریاست دانشگاه و خدمات سالانه کارول، همیشه چیزی وجود دارد.

رویدادهای دانشجویی نیز بسیار محبوب هستند. رویدادهای موسیقی از فستیوال موسیقی دانش آموزان Starfields به وسیله گروهی از کنسرت ها، ارکسترها و گروه های موسیقی آکاپلا به نمایش در می آیند. طرفداران تئاتر و هنر در The Rocks، بزرگترین جشنواره هنرهای تجسمی اسکاتلند، که هر بهار و هر ساله در نزدیکی دو تئاتر دانشگاه اتفاق می افتد، لذت خواهند برد.

پشتیبانی دانشجویی

از روز اول شما در سنت اندروز، شما توسط کارکنان حرفه ای در مدارس دانشگاهی، در سالن های اقامت و از طریق تیم خدمات دانشجویی دانشگاه پشتیبانی خواهید شد.

با تمام دانشجویان سال اول سال تحصیلی، سال اول خود را در یک سالن دانشگاه تضمین می کنند، تعجب برانگیز نیست که دانش آموزان ما اغلب سالن های خود را به عنوان مکانی که آنها گروه دوستی خود را برای بقیه درجه خود می بینند، اعتبار می دهند. هر یک از سالن های ما نیز به یک سیستم سالانه از کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می پردازد، که در شبها و تعطیلات آخر هفته به دانش آموزانی که نیاز به مشاوره، پشتیبانی و یا فقط کسی را دارند که با شام بخوابند. دانش آموزانی که نیاز به حمایت بیشتر دارند، به تیم خدمات دانشجویی دانشگاه هدایت می شوند.

تیم خدمات دانشجویی، که شامل مشاوران آموزش دیده است، می تواند از طیف وسیعی از مسائل، از جمله معلولیت، سلامت روان، مسائل علمی، امور مالی یا رفاه، کمک و راهنمایی کند. دانشگاه چپلین نیز به آسانی در دسترس برای حمایت از دانش آموزان در مورد موضوعات مختلف است.

شما می توانید از خدمات توسعه شخصی و حرفه ای دانشگاه، CAPOD استفاده کنید که می تواند به کمک مهارت های تحصیلی و حمایت آموزشی از طریق مطالعات شما کمک کند. دانشجویان بین المللی نیز فرصت دارند تا با تیم تدریس زبان انگلیسی ما کار کنند، که می توانند قبل از شروع تحصیلات خود و یا زمانی که شما اینجا هستند، حمایت از زبان مادری خود را از زبان انگلیسی ارائه دهند.112462_SRB_3260a.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of St Andrews

دیپلم PG / Distance Learning MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک برنامه آموزشی مجازی نیمه وقت است که مطالعات کتاب مقدس و الهیات را با دیگر رشته های هنر، علوم انسانی و علوم ... [+]

دیپلم PG / Distance Learning MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک برنامه آموزشی مجازی نیمه وقت است که مطالعات کتاب مقدس و الهیات را با دیگر رشته های هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی مرتبط می کند.

کتاب مقدس و جهان معاصر نیز به عنوان یک برنامه مسکونی تمام وقت ارائه شده است.

PGDip / MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک برنامه آموزشی نیمه وقت است که هدف آن هر دو افراد نابینا به دنبال توسعه شخصی و روحانیون هستند که به دنبال پیشرفت حرفه ای هستند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 - 60 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در ادبیات آلمانی و مقایسه ای ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن دیدگاه مقایسه ای در ادبیات آلمان با شرایط مشترک از University of St Andrews (MLitt) ... [+]

MLitt در ادبیات آلمانی و مقایسه ای ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن دیدگاه مقایسه ای در ادبیات آلمان با شرایط مشترک از University of St Andrews (MLitt) و دانشگاه بون در آلمان (MA).

MLitt در ادبیات آلمانی و تطبیقی یک برنامه دو ساله آموزش داده شده توسط مدرسه زبان های مدرن در سنت اندروز و دانشگاه بون است. این برنامه دانش خود را از آخرین تفکر در مطالعات ادبی و تطبیقی تقویت خواهد کرد و به شما در زمینه تحقیق، ارتباطات و نوشتن مهارت هایی نیاز دارد تا بتوانید در رشته های تحصیلات تکمیلی در رشته های دکتری یا کارشناسی ارشد تحصیل کنید.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در ادبیات تطبیقی درک بین المللی از ادبیات و فرهنگ را بررسی می کند، دانش آموزان را با ارزیابی انتقادی از رویکردهای نظری همراه با مطالعه فشرده طیف وسیعی از متون اروپا ... [+]

MLitt در ادبیات تطبیقی درک بین المللی از ادبیات و فرهنگ را بررسی می کند، دانش آموزان را با ارزیابی انتقادی از رویکردهای نظری همراه با مطالعه فشرده طیف وسیعی از متون اروپایی و روابط آنها با سایر ادبیات، بررسی می کند.

MLitt در ادبیات تطبیقی یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه به بررسی درک فراملی ادبیات و فرهنگ می پردازد. هدف از آن ارائه آموزش در تکنیک های تحقیقاتی سنتی و جدید است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در ادبیات و فرهنگ های مدرن و معاصر دانش دانش آموزان و تفکر در مورد متون، زمینه ها و نظریه های کلیدی است که ادبیات و فرهنگ را از سال 1900 تا به امروز شکل داده است. ... [+]

MLitt در ادبیات و فرهنگ های مدرن و معاصر دانش دانش آموزان و تفکر در مورد متون، زمینه ها و نظریه های کلیدی است که ادبیات و فرهنگ را از سال 1900 تا به امروز شکل داده است.

MLitt در ادبیات و فرهنگ های مدرن و معاصر یک برنامه آموزش جامع سالانه توسط دانشکده زبان انگلیسی است. هدف این دوره افزایش دانش دانش آموزان و ارتقای تفکر در مورد ارتباطات میان ادبیات مدرن و معاصر و زمینه های تاریخی، فرهنگی و نظری آن است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در ادبیات پسا کلنیال و جهانی فرصتی است برای مطالعه ابعاد نظری، ادبی، فرهنگی و تاریخی postcolonialism معاصر از برخورد استعماری، به ظهور میدان در نیمه دوم قرن بیستم، ... [+]

MLitt در ادبیات پسا کلنیال و جهانی فرصتی است برای مطالعه ابعاد نظری، ادبی، فرهنگی و تاریخی postcolonialism معاصر از برخورد استعماری، به ظهور میدان در نیمه دوم قرن بیستم، تا به بیان فعلی آن در یک عصر جهانی ادبیات جهان.

سالانه MLitt در Postcolonial و ادبیات ورد یک برنامه تمام وقت مدرک کارشناسی ارشد که توسط دانشکده زبان انگلیسی اجرا می شود. این یک برنامه آموزشی فشرده آموزش است که هدف آن نسل بعدی دانش پژوهان در مطالعات ادبیات پسا کلنی و جهانی است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در الهیات تحلیلی و Exegetical الهام بخش مرکزی در اندیشه مسیحیت، تجسم آرمان های علمی و اصول الهیات تحلیلی در حالی که درگیر تحقیقات معاصر در هر دو کتاب مقدس exegesis ... [+]

MLitt در الهیات تحلیلی و Exegetical الهام بخش مرکزی در اندیشه مسیحیت، تجسم آرمان های علمی و اصول الهیات تحلیلی در حالی که درگیر تحقیقات معاصر در هر دو کتاب مقدس exegesis و فلسفه تحلیلی است.

MLitt در الهیات تحلیلی و اکتشافی یک دوره یک ساله آموزش داده شده توسط موسسه Logos در مدرسه الوهیت است. این برنامه به دانشجویانی است که علاقه مند به درگیر شدن در موضوعات معرفتی الهی در سطح مقدماتی تحصیل شده اند و در نظر دارند پیشرفت های خود را برای تحقیق دکترا انجام دهند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در الهیات سیستماتیک و تاریخی، دانش آموزان را قادر می سازد تا در سطح بالایی با مطالعه دکترین مسیحی در زمینه های تاریخی و بیان سیستماتیک خود شرکت کنند. ... [+]

MLitt در الهیات سیستماتیک و تاریخی، دانش آموزان را قادر می سازد تا در سطح بالایی با مطالعه دکترین مسیحی در زمینه های تاریخی و بیان سیستماتیک خود شرکت کنند.

MLitt در کلیسای سیستماتیک و تاریخی یک سال یک برنامه آموزش داده شده توسط مدرسه الوهیت است.

نکات برجستهدانشجویان را با مدرک کارشناسی در الهیات و یا یک رشته شناخته شده در تعامل با سطح بالا با آموزه های مسیحی در ابعاد تاریخی و سیستماتیک خود تربیت می کنند.مطالعه ریشه های کتاب مقدس، متون الهیات اولیه و بورس تحصیلی معاصر را ادغام می کند.تمرینات تعادل و یک مولفه تحقیق است که امکان استفاده از مهارت های به دست آمده را به یک موضوع یا سوال مهمی درباره انتخاب دانش آموز می دهد.دانشجویان را برای تحصیل در مقطع دکتری در معرفت شناسی سیستماتیک و تاریخی یا برای ارتقاء وزارتخانه در کلیسا و جامعه، فراهم می کند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در الهیات و هنر دانش آموزان را از نظر شناخته شده و به لحاظ تاریخی با توجه به زمینه شناسی و حوزه هنر، به عنوان یک دوره مستقل استاد و یا پله سنگی برای کسانی که در نظر ... [+]

MLitt در الهیات و هنر دانش آموزان را از نظر شناخته شده و به لحاظ تاریخی با توجه به زمینه شناسی و حوزه هنر، به عنوان یک دوره مستقل استاد و یا پله سنگی برای کسانی که در نظر پژوهش دکترا در زمینه است.

MLitt در الهیات و هنر یک ساله آموزش داده شده توسط موسسه الهیات، تخیل و هنر (ITIA)، بخشی از مدرسه الوهیت است. این دوره طراحی شده است تا مقدمه ای گسترده ای در کار کارشناسی ارشد در زمینه الهیات و هنر ارائه دهد. می توان آن را به عنوان یک برنامه آموزشی مستقل و یا به عنوان زمینه ای برای کسانی که قصد دنبال تحقیقات دکترا در این زمینه گرفته شده است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد بازاریابی (MLitt) یک درک یکپارچه و انتقادی از بازاریابی و سازمان ها را ایجاد می کند و دانشجویان را برای برآورده ساختن چالش های راهبردی بازار جهانی تجهیز می ... [+]

کارشناسی ارشد بازاریابی (MLitt) یک درک یکپارچه و انتقادی از بازاریابی و سازمان ها را ایجاد می کند و دانشجویان را برای برآورده ساختن چالش های راهبردی بازار جهانی تجهیز می کند.

کارشناسی ارشد بازاریابی یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه مدیریت است.

نکات برجستهاین برنامه بر نقش بازاریابی در سازمان ها و جهان گسترده ای که در آن کار می کنند تمرکز دارد. پس از اتمام این برنامه، شما یک درک جامع و انتقادی از بازاریابی و سازمان ها خواهید داشت و آماده ای برای گرفتن نقش موثر در آنها خواهید بود.این برنامه تأیید شده و توسط موسسه بازاریابی بازاریابی تأیید شده و برای ورود به دیپلم مدرک کارشناسی ارشد CIM در بازاریابی تأیید شده است.بازرگانان حرفه ای از صنایع و دانشگاه ها به عنوان سخنرانان مهمان به صورت منظم دعوت شده اند تا با شرکت در برنامه، صحبت با دانشجویان و کلاس های کارشناسی ارشد صحبت کنند.دانش آموزان این فرصت را دارند که به یک سفر سالانه مربوط به بازاریابی بروید.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در تاریخ اقتصادی و اجتماعی ترکیبی متمایز از مطالعه بین رشته ای و تخصص دارد. این آموزش برای تحقیقات پیشرفته در تاریخ اجتماعی و اقتصادی فراهم می کند؛ آن را ار ... [+]

کارشناسی ارشد در تاریخ اقتصادی و اجتماعی ترکیبی متمایز از مطالعه بین رشته ای و تخصص دارد. این آموزش برای تحقیقات پیشرفته در تاریخ اجتماعی و اقتصادی فراهم می کند؛ آن را ارائه می دهد آموزش تخصصی در یک دوره تاریخی انتخاب شده و آموزش نوآورانه در انتقال دانش.

مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و تاریخ اجتماعی یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه تاریخ است.

این برنامه ترکیبی متمایز از مطالعه بین رشته ای و تخصص را ارائه می دهد. این آموزش برای تحقیقات پیشرفته در تاریخ اجتماعی و اقتصادی مورد نیاز است. و همچنین مطالعه تخصصی در یک دوره تاریخی انتخاب شده (میان دوره ای به مدرن) و آموزش در انتقال دانش، جایی که دانش آموزان جنبه های تحقیق خود را به مخاطبان غیر آکادمیک انتقال می دهند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این دوره، دیدگاه های فراملیتی جدید و روش های مشاهده گذشته را از طریق درک صریح مقیاس در فضا و زمان ترویج می دهد. دانش آموزان طیف وسیعی از رویکردهای مطالعه تجارت جهانی، توس ... [+]

این دوره، دیدگاه های فراملیتی جدید و روش های مشاهده گذشته را از طریق درک صریح مقیاس در فضا و زمان ترویج می دهد. دانش آموزان طیف وسیعی از رویکردهای مطالعه تجارت جهانی، توسعه شبکه ها، تاریخ مقایسه و برخورد های متقابل فرهنگی را بررسی می کنند.

MLitt در تاریخ بین المللی، جهانی و فضایی یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط موسسه تاریخ بین المللی و فضایی (ITSH) در دانشکده تاریخ برگزار می شود.

نکات برجستهاین برنامه یک مقدمه منحصر به فرد در زمینه در حال ظهور تاریخچه فضایی، از جمله مطالعه نمایندگی از فضا، مناظر، نقشه های ذهنی، شیوه های فضایی و توپوگرافی حافظه است.این برنامه، دیدگاه های جدید بین المللی و راه های مشاهده گذشته را از طریق درک صریح مقیاس در فضا و زمان ترویج می دهد.دانش آموزان رویکردهای تاریخ شهرها را به عنوان مراکز، انتقال و سفر، گردش اندیشه ها و مهاجرت مردم بررسی خواهند کرد.دانش آموزان طیف وسیعی از رویکردهای مطالعه تجارت جهانی، توسعه شبکه ها، تاریخ تطبیقی و برخورد متقابل فرهنگی را بررسی خواهند کرد.دانش آموزان ابزار قدرتمند برای نقشه برداری، تجزیه و تحلیل جغرافیایی و مطالعه شبکه های اجتماعی و همچنین مهارت در استفاده از منابع غیر متنی و غلبه بر چالش های ترجمه و آرشیو های چند زبانه را به دست خواهند آورد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ خاورمیانه فرصت می دهد تا دانش آموزان را به طور جدی به موضوعات و موضوعات مختلف مربوط به تاریخ و فرهنگ این منطقه بسیار مهم در جهان بپردازد. این دوره بر طیف و ... [+]

MLitt در تاریخ خاورمیانه فرصت می دهد تا دانش آموزان را به طور جدی به موضوعات و موضوعات مختلف مربوط به تاریخ و فرهنگ این منطقه بسیار مهم در جهان بپردازد. این دوره بر طیف وسیعی از تخصص در دانشکده تاریخ تدوین شده است.

MLitt در تاریخ خاورمیانه یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده تاریخچه اداره می شود.

نکات برجستهدانش آموزان در عمق گسترده ای از موضوعات تاریخی، از جمله تاریخ اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و فکری این منطقه بسیار برجسته جهان را بررسی می کنند.زمینه های موجود برای کشف عبارتند از: تاریخ کلاسیک اسلامی (امویید و عباس)؛ Seljuks؛ شرق اسلامی قرون وسطایی؛ آناتولی مدیترانه ای؛ ایوبید و ماملوک خاور نزدیک؛ تاریخ عثمانی؛ ارمنستان دوره متوسطه تاریخ فکری اسلامی و سایر زمینه های دیگر مورد نیاز قبل از مشاوره.این دوره دانشجویان را به رویکردهای روش شناختی و تحلیلی، از جمله شرقشناسی معرفی می کند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ اولیه زیست شناسی پیشرفته مطالعه تاریخ دوران مدرن اروپا و اقیانوس اطلس، از جمله امپراتوری عثمانی را فراهم می کند. این دانش آموزان را به طیف وسیعی از رویکرده ... [+]

MLitt در تاریخ اولیه زیست شناسی پیشرفته مطالعه تاریخ دوران مدرن اروپا و اقیانوس اطلس، از جمله امپراتوری عثمانی را فراهم می کند. این دانش آموزان را به طیف وسیعی از رویکردهای به تاریخ اولیه مدرن (1450 تا 1750) معرفی می کند و آموزش های پیشرفته ای را برای مهارت هایی که برای مطالعه در دوره مورد نیاز است فراهم می کند.

MLitt در تاریخ اولیه زیست شناسی یک دوره یک ساله تحصیلات تکمیلی توسط مدرسه تاریخ است.

نکات برجستهکار با شمار قابل توجهی از محققان تاریخ اولیه مدرن، که می تواند سطح بالایی از نظارت تخصصی و آموزش پیشرفته در تاریخ دوران مدرن اروپایی و اقیانوس اطلس را فراهم کند.از تهیه گسترده و عمیق بهره مند شوید، به شما فرصتی می دهد تا هر دو تاریخ نگاری و منابع اولیه را بررسی و انتقاد کنید.آموزش مهارت های سطح بالا را برای ساختن پایاننامه MLitt خود و آماده کردن دانش آموزانی که علاقه مند به تحقیق در مورد دکترا هستند را دنبال کنید.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخچه محیط زیست، در بررسی تاریخ علوم، پزشکی و محیط زیست، تعامل انسان با جهان طبیعی غیر انسانی را بررسی می کند. ... [+]

MLitt در تاریخچه محیط زیست، در بررسی تاریخ علوم، پزشکی و محیط زیست، تعامل انسان با جهان طبیعی غیر انسانی را بررسی می کند.

MLitt در تاریخ زیست محیطی یک برنامه تحصیلات تکمیلی بین رشته ای است که توسط موسسه تاریخچه زیست محیطی و گروه تاریخ مدرن به طور مشترک اجرا می شود.

تاریخچه زیست محیطی در طول زمان، تعامل انسان با دنیای طبیعی را بررسی می کند و دانش آموزان فرصتی برای درگیر شدن با این زمینه فکری فکری خواهند داشت.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ فلسفه تمرکز بر سنت های تاریخی فلسفه غرب، اجازه می دهد دانش آموزان در دوره های مختلف - از دوره کلاسیک تا به فلسفه اولیه تحلیلی. ... [+]

MLitt در تاریخ فلسفه تمرکز بر سنت های تاریخی فلسفه غرب، اجازه می دهد دانش آموزان در دوره های مختلف - از دوره کلاسیک تا به فلسفه اولیه تحلیلی.

تاریخ فلسفه MLitt یک سال تحصیل در برنامه فوق لیسانس توسط سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ در فلسفه (SASP)، توسط کارکنان از University of St Andrews و دانشگاه استرلینگ تدریس می شود.

این توانایی برای مطالعه طیف وسیعی از دوره های فلسفی مختلف، از دوره کلاسیک، از طریق فلسفه متوسطه، فلسفه مدرن، از جمله روشنگری اسکاتلند و کانت، به فلسفه تحلیلی اولیه ارائه می دهد. اگر شما علاقمند به تمرکز بر سوالات متقابل، تم ها و موضوعاتی هستید که در این دوره ها قرار دارد، تاریخچه فلسفه MLitt انتخاب خوبی است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ فکری یک برنامه بین رشته ای است که دانشجویان دانش گسترده ای از آخرین تحقیقات فکری و تاریخی را شامل می شود که شامل سیاست، مذهب، فلسفه، علم، روابط بین الملل، ... [+]

MLitt در تاریخ فکری یک برنامه بین رشته ای است که دانشجویان دانش گسترده ای از آخرین تحقیقات فکری و تاریخی را شامل می شود که شامل سیاست، مذهب، فلسفه، علم، روابط بین الملل، اقتصاد و ادبیات است.

MLitt در تاریخ فکری یک برنامه تحصیلی بین رشته ای است که توسط دانشکده تاریخچه اداره می شود. این دوره جنبه های تاریخی، تاریخ شناسی و روش شناختی تاریخ فکری را در کنار یک برنامه فردی طراحی شده با خواندن کارگردانی بررسی می کند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ مدرن دانش آموزان را فرصتی برای درک مطالب خود از موضوعات کلیدی در رشته با در نظر گرفتن تحصیلات خود در سطح مفهومی پیشرفته ارائه می دهد. مورخان کارشناسی ارشد ... [+]

MLitt در تاریخ مدرن دانش آموزان را فرصتی برای درک مطالب خود از موضوعات کلیدی در رشته با در نظر گرفتن تحصیلات خود در سطح مفهومی پیشرفته ارائه می دهد. مورخان کارشناسی ارشد در زمینه های گوناگون در حوزه های مختلف کار می کنند و در حال دستیابی به پیشرفت مداوم در زمینه های اصلی مانند تاریخ شناسي و روش شناسی هستند.

MLitt در تاریخ مدرن یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده تاریخ اداره می شود.

نکات برجستهاین دوره مقدمه ای برای تاریخ و تاریخنگاری برای دانشجویانی است که علاقه مند به همه شاخه های مطالعه تاریخی هستند.این برنامه برای به حداکثر رساندن انتخاب دانش آموز طراحی شده است. دانش آموزان می توانند در یک منطقه خاص (به عنوان مثال تاریخ فرانسه، تاریخ آلمان، تاریخ بین المللی، تاریخ آمریکا) متخصص باشند یا مقدمه ای گسترده تر برای مطالعه تاریخ در سطح تحصیلات تکمیلی کسب کنند.دانش آموزان ادبیات را در مورد موضوع منافع شخصی تحت هدایت متخصص بررسی خواهند کرد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ میان دوره ای اجازه می دهد تا دانش آموزان به موضوعات مختلفی را در عمق از سراسر جهان، هردو شرق و غرب، از اواخر دوران قرون وسطایی تا قرون وسطی بعد از مدتی مطا ... [+]

MLitt در تاریخ میان دوره ای اجازه می دهد تا دانش آموزان به موضوعات مختلفی را در عمق از سراسر جهان، هردو شرق و غرب، از اواخر دوران قرون وسطایی تا قرون وسطی بعد از مدتی مطالعه کنند. این برنامه گسترده ای طراحی شده است که برای دانشجویان از جاه طلبی های مختلف حرفه ای، زمینه های تخصصی و آموزش های قبلی تهیه شده است.

MLitt در History of Medieval یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط مدرسه تاریخ برگزار می شود.

نکات برجستهاین دوره از محققان میانسال حائز اهمیت فراوان از تخصص است.ماهیت انعطاف پذیری برنامه، آن را برای کسانی که مایل به رفتن به پژوهش دکترا هستند و برای کسانی که مایل به تحصیل یک ساله تخصصی هستند، مناسب است.مطالعه، مهارت های پژوهشی بنیادی، از جمله کتابشناسی و نقد منبع را تقویت می کند.مهارت های نوشتن برای ارائه پروژه های پژوهشی گسترده، از جمله به عنوان آموزش برای تحصیلات دکترا، را توسعه می دهد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ هنر ارائه می دهد طیف متنوعی از زمینه های موضوعی، از هنر و معماری اوایل قرون وسطی به هنر عملکرد معاصر؛ ماژول ها به موضوعات و مفاهیم اصلی متصل می شوند که دور ... [+]

MLitt در تاریخ هنر ارائه می دهد طیف متنوعی از زمینه های موضوعی، از هنر و معماری اوایل قرون وسطی به هنر عملکرد معاصر؛ ماژول ها به موضوعات و مفاهیم اصلی متصل می شوند که دوره های مختلف تاریخ هنر را متصل می کنند.

MLitt در تاریخ هنر طراحی شده است برای توسعه و افزایش مهارت های اصلی تحقیق و نوشتن، معرفی و تقویت دانش از مبانی نظری و روش شناسی از تاریخ هنر، و به دانش آموزان اجازه می دهد تا کشف بحث های انتقادی در حال حاضر، رسانه های هنری و سوالات متنی.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ عکاسی ارائه می دهد تعدادی از ماژول های نوآورانه که از ریشه های عکاسی به شیوه های معاصر و بحث، از جمله عکاسی هنر مدرنیستی، رویکردهای مستند، مجموعه عکاسی، و ... [+]

MLitt در تاریخ عکاسی ارائه می دهد تعدادی از ماژول های نوآورانه که از ریشه های عکاسی به شیوه های معاصر و بحث، از جمله عکاسی هنر مدرنیستی، رویکردهای مستند، مجموعه عکاسی، و پیشرفت های تکنولوژی تا دوران دیجیتال را پوشش می دهد.

MLitt در تاریخچه عکاسی فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه تاریخ عکاسی به عنوان زمینه تخصصی تحقیقاتی ارائه می دهد.

نکات برجستهاین درجه نوآورانه از نقش مهمی که سنت اندروز در تاریخ اولیه از تاثیر گذار ترین رسانه های بصری عصر مدرن به دست می دهد الهام گرفته شده است.دانش آموزان به چالش های نظری و متدولوژیکی و بحث هایی پرداخته می شود که از زمان اختراع آن ها چندین توابع و زمینه های عکاسی را تحریک می کنند.کلاسها به طور کامل از مجموعه عکاسی برجسته کتابخانه دانشگاه و آرشیوهای مربوطه مانند استفاده از گالری ملی اسکاتلند در ادینبورگ استفاده کامل می کنند.اندازه کوچک کلاس اولویت بحث با همسالان و تعامل با معلم است.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات امنیتی خاورمیانه، قفقاز و آسیای میانه (MECCASS) دانش آموزان را با درک عمیق از پویایی های سیاسی و امنیتی منطقه جغرافیایی خاورمیانه، قفقاز و آسیای مرکزی دا ... [+]

MLitt در مطالعات امنیتی خاورمیانه، قفقاز و آسیای میانه (MECCASS) دانش آموزان را با درک عمیق از پویایی های سیاسی و امنیتی منطقه جغرافیایی خاورمیانه، قفقاز و آسیای مرکزی دانش آموزان فراهم می کند.

MLitt در خاورمیانه، قفقاز و مطالعات امنیت آسیای میانه یک دوره رشته ای چند ساله است که توسط دانشکده روابط بین الملل ارائه می شود که مبنای پیشرفته ای را برای امنیت سه منطقه جالب و آشفته ارائه می دهد: خاور میانه، قفقاز و آسیای مرکزی. این موضوع امنیت، سیاست، اقتصاد، تاریخ و فرهنگ این مناطق استراتژیک را مورد بررسی قرار می دهد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در دنیای اجتماعی و سیاسی جهانی یک رشته مدرن بین رشته ای است. این سابقه تاریخچه تفکر اجتماعی و سیاسی در سراسر جهان و تأثیر آن در بحث های معاصر در مورد هویت، ارتباطات ... [+]

MLitt در دنیای اجتماعی و سیاسی جهانی یک رشته مدرن بین رشته ای است. این سابقه تاریخچه تفکر اجتماعی و سیاسی در سراسر جهان و تأثیر آن در بحث های معاصر در مورد هویت، ارتباطات، حکومت، اقتصاد و دیپلماسی را بررسی می کند.

MLitt جهانی اندیشه اجتماعی و سیاسی یک درجه بین رشته ای است که به بررسی تاریخ اندیشه های اجتماعی و سیاسی از زمان های باستان تا حال حاضر است. این درجه درک شما از تاریخ، طبیعت و تمرین سیاست های معاصر جهانی را توسعه می دهد و آموزش هایی را در زمینه تحلیل تاریخی، فلسفه، اقتصاد سیاسی و روابط بین الملل ارائه می دهد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در زبان ها و ادبیات کتاب مقدس دانش آموزان را با مهارت های موجود در زبان های کتاب مقدس ارائه می دهد فرصت افزایش مهارت های زبانی و اجباری خود را از طریق درگیر ارتباط ... [+]

MLitt در زبان ها و ادبیات کتاب مقدس دانش آموزان را با مهارت های موجود در زبان های کتاب مقدس ارائه می دهد فرصت افزایش مهارت های زبانی و اجباری خود را از طریق درگیر ارتباط پایدار و بحرانی با متون و تم های کتاب مقدس است.

MLitt در زبان و ادبیات کتاب مقدس یک ساله برنامه آموزش داده شده توسط مدرسه الوهیت است. این دوره بر مسائل مربوط به متن تمرکز دارد و دانش آموزان مهارت گرامر و نحو عبری و یونانی را به دست خواهند آورد و با استفاده از نسخه های انتقادی متون و روش ها، منابع و هنجارهای بورس تحصیلی کتاب مقدس آشنا خواهند شد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در فرهنگ ادبی شکسپیر و رنسانس دانشجویان را فرصتی برای مطالعه یکی از دوره های هیجان انگیز و شکل گیری در تاریخ اروپا، با تمرکز بر نویسنده کلیدی سنت ادبی انگلیسی - ویل ... [+]

MLitt در فرهنگ ادبی شکسپیر و رنسانس دانشجویان را فرصتی برای مطالعه یکی از دوره های هیجان انگیز و شکل گیری در تاریخ اروپا، با تمرکز بر نویسنده کلیدی سنت ادبی انگلیسی - ویلیام شکسپیر می دهد.

MLitt در فرهنگ ادبی شکسپیر و رنسانس یک برنامه آموزش جامع سالانه توسط دانشکده زبان انگلیسی است. این دوره یک مقدمه کامل در مورد ادبیات قرن های 16 و 17 را با تمرکز خاص بر کار ویلیام شکسپیر ارائه می دهد.

نکات برجستهشامل سخنرانی های نخبه و محبوب، تاثیر دیگر زبان های قاره ای و اهمیت رسانه های چاپی و رسانهای است.دارای طیف وسیعی از دیدگاه های انتقادی و تفسیری است.مهارت های خود را به عنوان یک محقق در یک منطقه خاص از مطالعه با استفاده از ماژول های موضوع خاص در دستنوشته، چاپ، سخنرانی و ویرایش متون رنسانس.تبدیل شدن به بخشی از جامعه دانشگاهی خوش آمدید و پر جنب و جوش. سنت اندروز یک عضو کنسرسیومی از موسسه کتابخانه فولهر شکسپیر در واشنگتن دی سی است و همچنین تعدادی از گروه های تحقیقاتی مربوط به رنسانس انگلیسی را میزبانی می کند.با تحولات کلیدی در مطالعات ادبی مدرن و معاصر در گفتگو با محققان برجسته در زمینه مطالعات شکسپیر، تاریخچه کتاب شکسپیر، ادبیات محبوب رنسانس و فرهنگ ادبی قرن هجده، کاوش کنید.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در فلسفه فرصتی برای مطالعه طیف وسیعی از موضوعات در رشته را فراهم می کند تا درک شما و بررسی موضوعات مختلف پژوهشی را گسترش دهد. ... [+]

MLitt در فلسفه فرصتی برای مطالعه طیف وسیعی از موضوعات در رشته را فراهم می کند تا درک شما و بررسی موضوعات مختلف پژوهشی را گسترش دهد.

MLitt در فلسفه یک سال یک دوره تحصیلات تکمیلی توسط سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ در فلسفه (SASP) است که توسط کارکنان هر دو University of St Andrews و دانشگاه استرلینگ تدریس می شود.

نکات برجستهفلسفه در سنت اندروز در اسکاتلند بالاترین رتبه و در انگلستان در چارچوب چهارچوب تحقيقات بریتانیا در سال 2014 رتبه بندی شد.سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ سومین برنامه فلسفی در بریتانیا در آخرین گزارش گرسنگی فلسفی بود.سرپرستان در هر دو سنت اندروز و استرلینگ در دسترس برای نظارت بر پایان نامه MLitt هستند.دانش آموزان می توانند هر یک از ماژول های اختیاری ارائه شده توسط گروه را انتخاب کنند، به شما این امکان را می دهد تا هر ترکیبی از موضوعات فلسفی را بیابید.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در فلسفه اخلاقی، سیاسی و حقوقی پایه محکمی برای دانشجویانی است که مایل به تخصص در اخلاق هستند و به طور خاص در اخلاق معاصر، از جمله فلسفه اخلاق، فلسفه سیاسی و فلسفه ح ... [+]

MLitt در فلسفه اخلاقی، سیاسی و حقوقی پایه محکمی برای دانشجویانی است که مایل به تخصص در اخلاق هستند و به طور خاص در اخلاق معاصر، از جمله فلسفه اخلاق، فلسفه سیاسی و فلسفه حقوقی.

MLitt در فلسفه اخلاقی، سیاسی و حقوقی یک سال تحصیلات تکمیلی توسط سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ فلسفه (SASP) است که توسط کارکنان هر دو University of St Andrews و دانشگاه استرلینگ تدریس می شود. تمرکز این است که معرفی دانش آموزان به بحث های معاصر در زمینه فلسفه اخلاقی، سیاسی و حقوقی، و همچنین تشویق ارتباط بین این تخصص های مختلف.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد مدیریت (MLitt) دانش آموزان را از رشته های غیر از کسب و کار و مدیریت با درک روش های کلیدی مدرن معاصر و مهارت های تحلیلی، عملی و رهبری اساسی مورد نیاز برای نق ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت (MLitt) دانش آموزان را از رشته های غیر از کسب و کار و مدیریت با درک روش های کلیدی مدرن معاصر و مهارت های تحلیلی، عملی و رهبری اساسی مورد نیاز برای نقش های مدیریت در سازمان ها فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مدیریت یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه مدیریت است.

نکات برجستهاین برنامه برای دانش آموزان از یک رشته غیرواقعی با تجربه کم یا بدون تجربه طراحی شده است.دانش آموزانی که با موفقیت برنامه را تکمیل می کنند، اعتبار نامه را از موسسه مدیریت اجرایی دریافت خواهند کرد.دانش آموزان مهارت های تحلیلی و مدیریتی لازم برای کسب موقعیت حرفه ای را با مسئولیت های مدیریتی یا نقش رهبری در یک سازمان به دست می آورند.این دوره پایه و اساس پایه ای در روش های مدرن مدیریت و مدرسان اصلی کسب و کار است.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (MLitt) یک رویکرد جامع برای مدیریت دارایی های ارزشمند و ارزشمند سازمان می دهد - افرادی که در آنجا کار می کنند و به طور جداگانه و جمعی در ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (MLitt) یک رویکرد جامع برای مدیریت دارایی های ارزشمند و ارزشمند سازمان می دهد - افرادی که در آنجا کار می کنند و به طور جداگانه و جمعی در دستیابی به اهداف خود نقش دارند.

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه مدیریت است.

نکات برجستهدانش آموزان قادرند که به عنوان متخصصان منابع انسانی مؤثر باشند، با توجه به پیچیدگی های موجود در رشته مدیریت منابع انسانی.این برنامه از طریق موسسه انحصاری کارکنان و توسعه مجاز است.دانش آموزان فرصت دارند تا در برنامه فوق فوق برنامه (MX) شرکت کنند که شامل سخنرانی های مهمان از دانشگاهیان برجسته و مدیران اجرایی، جلسات ویژه برای افزایش فرصت های شغلی و تعداد زیادی از بازدیدکنندگان شرکت می باشد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات آلمان به دانشجویان فرصت می دهد تا منافع علمی خود را در جوامع، فرهنگ ها، ادبیات و فیلم های زمین های آلمانی زبان از قرون وسطی تا حال حاضر توسعه دهند. ... [+]

MLitt در مطالعات آلمان به دانشجویان فرصت می دهد تا منافع علمی خود را در جوامع، فرهنگ ها، ادبیات و فیلم های زمین های آلمانی زبان از قرون وسطی تا حال حاضر توسعه دهند.

MLitt در مطالعات آلمانی یک ساله آموزش داده شده توسط گروه آلمانی در مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه برای کسانی است که به دنبال گسترش درک و دانش خود از ادبیات، فرهنگ و تاریخ آلمان و یا ادامه در سطح دکترا هستند.

نکات برجستهدانش آموزان یک ترکیب با دقت متعادل از آموزش در تکنیک های پیشرفته تحقیق و مهارت ها، یک مرور کلی از وضعیت هنر مطالعات آلمان و تخصص در هر منطقه از مطالعات آلمانی دریافت می کنند.شما دسترسی شخصی به معلمان با تخصص در محدوده وسیع تر از حوزه های مطالعات آلمان (ادبیات قرون وسطایی، قرن نوزدهم، واقع گرایی، تاریخنگاری، حافظه فرهنگی و فیلم) خواهید داشت.آموزش به منظور تشویق و هدایت تحقیقات مستقل است.شما بخشی از بخش دوستانه ما و پرورش و یک جامعه مدرن تحصیلات تکمیلی نزدیک با دانش آموزان بسیاری از دانشگاه شان در بون خواهد بود.این دوره دسترسی به معلمان با تخصص در طیف گسترده ای از حوزه های مطالعات آلمان را شامل ادبیات قرون وسطایی، قرن نوزدهم، واقع گرایی، تاریخنگاری، حافظه فرهنگی و فیلم می دهد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات ادبی و فرهنگی خاورمیانه به دانش آموزان فرصت می دهد تا دانش خود را از ادبیات و فرهنگ های عربی و فرهنگی کلاسیک و مدرن فارسی، از جمله موسیقی و فیلم، به عنوا ... [+]

MLitt در مطالعات ادبی و فرهنگی خاورمیانه به دانش آموزان فرصت می دهد تا دانش خود را از ادبیات و فرهنگ های عربی و فرهنگی کلاسیک و مدرن فارسی، از جمله موسیقی و فیلم، به عنوان مقدمه ای برای کار حرفه ای در هنر و فرهنگ منطقه و یا به عنوان یک اساس مبنایی برای پیشرفت به مطالعه دکترا است.

MLitt در ادبیات و مطالعات فرهنگی خاورمیانه، یک ساله آموزش داده شده توسط گروه زبان عربی و فارسی در مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه برای کسانی است که ادبیات فارسی یا عربی را مطالعه کرده اند و علاقه مند به ادبیات و ادبیات تطبیقی زبان های دیگر، مطالعات بعد از کالونیا، مطالعات ترجمه، مطالعات جنسیتی و تاریخ و فرهنگ خاور میانه هستند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات استراتژیک موضوعات اصلی در مطالعات استراتژیک را بررسی می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش استراتژیک و تفکر استراتژیک را به عنوان یک عمل تاریخی در ... [+]

MLitt در مطالعات استراتژیک موضوعات اصلی در مطالعات استراتژیک را بررسی می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش استراتژیک و تفکر استراتژیک را به عنوان یک عمل تاریخی در درگیری های مسلحانه مورد استفاده قرار دهند.

MLitt در مطالعات استراتژیک یک سال تحصیل در برنامه فوق لیسانس به طور مشترک توسط دانشکده روابط بین الملل و تاریخ است و با موسسه مطالعات جنگ و استراتژی مرتبط است.

نکات برجستهالبته در رویکرد تاریخی به موضوع، با نگاهی به نظریه استراتژیک به عنوان زیرمجموعه تاریخ فکری و نظریه سیاسی، به طور جدی پایه ریزی شده است.انتخاب گسترده ای از ماژول های اختیاری دانش آموزان را قادر می سازد تا عناصر تدریس شده برنامه را به نیاز و منافع فردی خود ترتیب دهند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین با هدف توسعه و افزایش دانش آموزان از ادبیات، فرهنگ و تاریخ اسپانیایی از طریق مطالعه متنی و تفکر نظری است. ... [+]

MLitt در مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین با هدف توسعه و افزایش دانش آموزان از ادبیات، فرهنگ و تاریخ اسپانیایی از طریق مطالعه متنی و تفکر نظری است.

MLitt در مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین، یک سال تحصیل در رشته ادبیات اسپانیایی در مدرسه زبان های مدرن است. این در درجه اول به دانش آموزان اختصاص دارد که تمرکز اصلی آنها مطالعات ادبی با علاقه به تاریخ و فرهنگ بصری است.

نکات برجستهدانش آموزان آموزش های مربوط به تکنیک های تحقیقاتی سنتی و جدید را دریافت می کنند و این فرصت را برای گسترش پورتفوی زبان خود دارند.اندازه کلاس های کوچک که بیش از 20 دانشجو نیستند، یک جامعه متقاضی و محیط دوستانه را در بر می گیرد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات اصلاحات آموزش های فشرده در تاریخنگاری، بحث و منابع از اصلاحات پروتستان و کاتولیک فراهم می کند. ... [+]

MLitt در مطالعات اصلاحات آموزش های فشرده در تاریخنگاری، بحث و منابع از اصلاحات پروتستان و کاتولیک فراهم می کند.

MLitt در مطالعات اصلاحات یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط موسسه مطالعات اصلاحات در مدرسه تاریخ برگزار می شود.

نکات برجستهدانش آموزان فرصتی برای کشف ادبیات در زمینه منافع شخصی خاص با یک عضو متخصص کارکنان دارند.این برنامه دانشجویان را قادر می سازد انعطاف پذیری را برای دنبال کردن راه های منفرد خود، متخصص در منطقه خاص الهیات، جغرافیایی یا روش شناختی، و در عین حال ایجاد آگاهی وسیع از تمامی اصلاحات اروپایی، به دانش آموزان ارائه دهد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات ایتالیایی به دانش آموزان فرصتی برای ادامه تحصیل در ادبیات و فرهنگ ایتالیا می دهد. دانشجویان علاوه بر بررسی اجمالی تئوری و آموزش در روشهای تحقیقاتی، به طو ... [+]

MLitt در مطالعات ایتالیایی به دانش آموزان فرصتی برای ادامه تحصیل در ادبیات و فرهنگ ایتالیا می دهد. دانشجویان علاوه بر بررسی اجمالی تئوری و آموزش در روشهای تحقیقاتی، به طور مستقیم به موضوعاتی می پردازند که منافع پژوهشی خود را گسترش داده و توسعه می دهند.

MLitt در مطالعات ایتالیایی یک ساله آموزش داده شده توسط گروه ایتالیایی در مدرسه زبان های مدرن است. تمرکز اصلی این برنامه بر روی سوالات هویت ملی ایتالیا است و دانشجویان از طریق مطالعات متمرکز بر پژوهش بیشتر با توجه به طیف وسیعی از موضوعات تخصصی و متخصص تخصص ارائه شده توسط اداره ایتالیایی تشویق می شوند که منافع خاص خود را در فرهنگ ایتالیایی مورد توجه قرار دهند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات ایرانی به دانشجویان امکان می دهد تا تاریخ، سیاست و روابط بین الملل ایران را در محیط های متنوع و فکری تحریک کند. ... [+]

MLitt در مطالعات ایرانی به دانشجویان امکان می دهد تا تاریخ، سیاست و روابط بین الملل ایران را در محیط های متنوع و فکری تحریک کند.

MLitt در مطالعات ایران یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه تاریخ است.

نکات برجستهمقدمه ای بر تم ها، مفاهیم و رویکردهای مهم، از جمله جنبه های روش شناسی و تاریخنگاری، سوالات ناسیونالیسم، مذهب و جامعه، و همچنین طرح کلی مکان ایران در منطقه و جامعۀ جهانی گسترده.دسترسی به تخصص منحصر به فرد در ایران از اواخر قرن بیستم تا دوران مدرن و همچنین یک محوطه پژوهشی غنی از موسسه مطالعات ایران و کارکنان دیگر مدارس شامل تاریخ هنر، کلاسیک و زبان های مدرن است.شما از منابع کتابخانه دانشگاه که دارای 6000 کتاب فارسی است، یک مجموعه متمایز و یکی از بهترین ها در انگلستان است.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات امنیتی بین المللی امنیت بین المللی را از طریق روش های سنتی و انتقادی معرفی می کند. دانش آموزان با درک رویکردهای نظری متفاوت و مطالعات موردی تجربی یاد می ... [+]

MLitt در مطالعات امنیتی بین المللی امنیت بین المللی را از طریق روش های سنتی و انتقادی معرفی می کند. دانش آموزان با درک رویکردهای نظری متفاوت و مطالعات موردی تجربی یاد می گیرند که صدای خود را پرورش دهند.

MLitt در مطالعات بین المللی امنیت یک سال تحصیل در دوره کارشناسی ارشد که توسط دانشکده روابط بین الملل انجام می شود.

نکات برجستهاین برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا روش های انتقادی و امنیتی سنتی را مطالعه کنند.این تضمین می کند که دانش آموزان درمورد مطالعات امنیتی دربارۀ بحث های برش درگیرند.این دانش آموزان را دعوت می کند که در ابتدا فکر کنند و آنها را به سوالات جایگزین سوق می دهد.این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می کند تا از یک لایه های گسترده ای از لنزهای نظری استفاده کنند.این دانش آموزان را تشویق می کند تا بر مطالعات موردی تجربی و مسائل امنیتی جهانی تمرکز کنند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات تاریخی اسکاتلندی، دانش آموزان را فرصتی برای بررسی درازمدت اسکاتلند در طول زمان و تمرکز بر موضوعات خاص تر مورد علاقه تحت هدایت کارشناسان مشهور در این زمین ... [+]

MLitt در مطالعات تاریخی اسکاتلندی، دانش آموزان را فرصتی برای بررسی درازمدت اسکاتلند در طول زمان و تمرکز بر موضوعات خاص تر مورد علاقه تحت هدایت کارشناسان مشهور در این زمینه می دهد.

MLitt در مطالعات تاریخی اسکاتلند یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده تاریخچه اداره می شود.

نکات برجستهماژول ها تاریخ نگاری تاریخی در اسکاتلند و ارتباط بین گذشته اسکاتلند و حضور اسکاتلندی را بررسی می کنند.تمرکز توجه به یکی از سه دوره زمانی، درک و مهارت لازم برای پیگیری تحقیقات مستقل را توسعه می دهد.دانش آموزان این فرصت را دارند تا مطالعات فشردهتری از ادبیات موضوع انتخاب خود را تحت هدایت یک سرپرست تخصصی انجام دهند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مبارزه با تروریسم و خشونت سیاسی می خواهد در دانش آموزان درک مفهومی از مفهوم تروریسم و خشونت های سیاسی را در زمینه رویکرد چند رشته ای به مطالعات امنیتی توسعه دهد. ... [+]

MLitt در مبارزه با تروریسم و خشونت سیاسی می خواهد در دانش آموزان درک مفهومی از مفهوم تروریسم و خشونت های سیاسی را در زمینه رویکرد چند رشته ای به مطالعات امنیتی توسعه دهد.

تروریسم و خشونت سیاسی نیز به عنوان یک برنامه آموزشی نیمه وقت آموزش داده می شود.

MLitt در تروریسم و خشونت سیاسی یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده روابط بین الملل برگزار می شود.

نکات برجستهمطالعه در مورد تروریسم و خشونت سیاسی، رویکردهای انتخاب شده برای تولید دانش در برابر تروریسم و مبارزه با تروریسم را مورد بررسی قرار می دهد و به بررسی پاسخ های جدید به تروریسم و خشونت های سیاسی می پردازد.دانش آموزان فرصت دارند که برای ترم در خارج از کشور در دانشگاه جورجتاون در واشنگتن دی سی در طول ترم دوم خود درخواست کنند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات رمانتیک و ویکتوریا دانش دانش آموزان و تفکر در مورد رمانتیسم و ادبیات ویکتوریا را از طریق مطالعه فرهنگ ادبی از دهه 1790 تا 1900 را افزایش می دهد. با بررسی ... [+]

MLitt در مطالعات رمانتیک و ویکتوریا دانش دانش آموزان و تفکر در مورد رمانتیسم و ادبیات ویکتوریا را از طریق مطالعه فرهنگ ادبی از دهه 1790 تا 1900 را افزایش می دهد. با بررسی طیف وسیعی از ژانرهای ادبی، دانش آموزان از مراحل تولید و پذیرش ادبی و زمینه های فرهنگی و تاریخی مرتبط.

MLitt در مطالعات رومانتیک و ویکتوریا یک برنامه آموزش جامع سالانه توسط دانشکده زبان انگلیسی است. این دوره متون و موضوعات را از قرن هجدهم و نوزدهم در نظر می گیرد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات روسیه دانش آموزان فرصت می دهد تا دانش خود را از زمینه های مربوط به ادبیات، فرهنگ و تاریخ روسیه از قرن نوزدهم تا کنون تقویت کند. ... [+]

MLitt در مطالعات روسیه دانش آموزان فرصت می دهد تا دانش خود را از زمینه های مربوط به ادبیات، فرهنگ و تاریخ روسیه از قرن نوزدهم تا کنون تقویت کند.

MLitt در مطالعات روسی یک ساله آموزش داده شده توسط وزارت روسیه در مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه ترکیبی از مطالعه راهنمایی و مستقل برخی از نویسندگان و ایده های برجسته روسیه از قرن نوزدهم تا امروز است.

نکات برجستهدانش آموزان در مسائل نظری و روش شناختی مربوط به حوزه مطالعات خود آموزش می دهند.گردهمایی گروهی کوچک در موضوعاتی که مربوط به تدریس و تحقیقات خاص در St Andrews است.دانش آموزان این فرصت را دارند تا به طور عمیق موضوع انتخاب خود را مطالعه کنند و در این مقاله به صورت رسمی 15000 کلمه بنویسند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات فرانسوی دانش آموزان فرصت می کنند تا دانش پیشرفته ای را در مورد زمینه هایی که ادبیات و فرهنگ را در سرزمین های فرانسوی از دوره قرون وسطی تا امروز تا کنون ش ... [+]

MLitt در مطالعات فرانسوی دانش آموزان فرصت می کنند تا دانش پیشرفته ای را در مورد زمینه هایی که ادبیات و فرهنگ را در سرزمین های فرانسوی از دوره قرون وسطی تا امروز تا کنون شکل گرفته اند، فراهم کند.

MLitt در مطالعات فرانسوی یک ساله آموزش داده شده توسط گروه فرانسوی در مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه تمرکز بر مطالعات تحقیقاتی در مورد درگیری های عمده و تداوم در تاریخ فرهنگی، ادبی یا فکری سرزمین های فرانسوی است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات فیلم کمک می کند تا دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های تحقیق پیشرفته را بسازند و دانش مربوط به ساخت و ساز و تجزیه و تحلیل تصویر متحرک، واقعیت های گذشته و ... [+]

MLitt در مطالعات فیلم کمک می کند تا دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های تحقیق پیشرفته را بسازند و دانش مربوط به ساخت و ساز و تجزیه و تحلیل تصویر متحرک، واقعیت های گذشته و حال را از سنت های مختلف فیلم ملی و منطقه ای، پویایی صنعت فیلم های جهانی و رویکردهای نظری مربوط به فیلم.

MLitt در مطالعات فیلم یک ساله آموزش داده شده توسط گروه مطالعات فیلم است. این برنامه به مطالعه فیلم ها از طریق یک رویکرد فکری متنوع و بررسی سینما در یک زمینه جهانی بستگی دارد. شما فرهنگ های فیلم سازی را در خارج از کانون کشف خواهید کرد و فیلم های کلاسی را از طریق دیدگاه های فرهنگی، نظری و تاریخی جدید مورد بررسی قرار می دهید.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

PGDip / MLitt در مطالعات حقوقی و قانون اساسی یک برنامه بین رشته ای است که در آن دانش آموزان می توانند یک مدرک انحصاری با تمرکز اصلی در تاریخ حقوقی یا حقوق بین الملل ایجاد ... [+]

PGDip / MLitt در مطالعات حقوقی و قانون اساسی یک برنامه بین رشته ای است که در آن دانش آموزان می توانند یک مدرک انحصاری با تمرکز اصلی در تاریخ حقوقی یا حقوق بین الملل ایجاد کنند، یا می توانند مدرک یکپارچه و بین رشته ای را دنبال کنند.

PGDip و MLitt در مطالعات قانونی و قانونی برنامه های بین رشته ای هستند که توسط مدارس تاریخ و روابط بین الملل به طور مشترک اجرا می شوند.

نکات برجستهدانش آموزان فرصت دارند تا بر اساس یک گروه فردی و گروهی با دانش پژوهان برجسته بین المللی در حوزه های تحقیق قانونی، مشروطه و تاریخی کار کنند.ماهیت انعطاف پذیری برنامه، آن را برای کسانی که مایل به رفتن به پژوهش دکترا هستند و برای کسانی که مایل به تحصیل یک ساله تخصصی هستند، مناسب است.ماژول های اجباری دانش آموزان را با دانش روش های نظری مختلف به قانون، تاریخ حقوقی و مشروطه خواهی، با استفاده از گذشته برای تحقیق و بررسی مسائل جاری و اختلافات، آموزش می دهند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مطالعات معاصر MLitt یک دوره رشته کارشناسی ارشد یک ساله است. آن را بررسی می کند که چه چیزی به عنوان "معاصر" علامت گذاری می شود و چگونگی شناخت و تعریف دانش در رشته های مختل ... [+]

مطالعات معاصر MLitt یک دوره رشته کارشناسی ارشد یک ساله است. آن را بررسی می کند که چه چیزی به عنوان "معاصر" علامت گذاری می شود و چگونگی شناخت و تعریف دانش در رشته های مختلف را بررسی می کند.

مطالعات معاصر MLitt یک درجه بین رشته ای است که ماهیت معاصر را بررسی می کند. این موضوع موضوعات معاصر را از طیف وسیعی از هنرها، علوم اجتماعی و دیدگاه های انضباطی علمی بررسی می کند. این برنامه توانایی شما را در برخورد با موضوعات و مسائل معاصر با تفکر میان رشته ای و در نتیجه انعطاف پذیری توسعه می دهد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مطالعات MLitt در موزه و گالری، دانشجویان را برای استخدام در موزه ها، عمدتا به عنوان مربیان، با آموزش گسترده در همه موزه ها، گالری ها و سایر امکانات میراث آماده می کند. ... [+]

مطالعات MLitt در موزه و گالری، دانشجویان را برای استخدام در موزه ها، عمدتا به عنوان مربیان، با آموزش گسترده در همه موزه ها، گالری ها و سایر امکانات میراث آماده می کند.

مطالعات MLitt در موزه و گالری به دانش آموزانی که مایل به شروع کار در موزه یا کارگاه گالری، و یا برای کسانی که به دنبال تغییر در اواسط حرفه ای است. دوره نیمه وقت برای کارکنان موزه و گالری یا داوطلبان که مایل به تحصیل هستند در حالی که با کار خود ادامه می دهند، طراحی شده است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این دوره بین رشته ای دانشجویان را با دانش روش های نظری مختلف و بحث های جاری در زمینه های تاریخ، تاریخ هنر، الهیات، زبان ها و ادبیات، به دانش آموزان می آموزد. دانش آموزان ... [+]

این دوره بین رشته ای دانشجویان را با دانش روش های نظری مختلف و بحث های جاری در زمینه های تاریخ، تاریخ هنر، الهیات، زبان ها و ادبیات، به دانش آموزان می آموزد. دانش آموزان می توانند در موضوعاتی که به منافع خود منافات دارند و همچنین افق های خود را فراتر از یک رشته ی منحصر بفرد، کار کنند.

MLitt در مطالعات میان دوره ای یک برنامه بین رشته ای است که توسط موسسه مطالعات میان دوره ای سنت اندروز (SAIMS) اداره می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در مطالعات هویت فرهنگی دانش آموزان را فرصتی برای به دست آوردن نظریه نظری در مورد ابعاد مختلف هویت فرهنگی و کشف راه هایی مانند ابعاد در یک یا چند سنت فرهنگی جهان عرب ... [+]

MLitt در مطالعات هویت فرهنگی دانش آموزان را فرصتی برای به دست آوردن نظریه نظری در مورد ابعاد مختلف هویت فرهنگی و کشف راه هایی مانند ابعاد در یک یا چند سنت فرهنگی جهان عرب و فارسی زبان فرانسه، ایتالیا ، آلمان، اسپانیا، آمریکای لاتین و روسیه.

MLitt در مطالعات هویت فرهنگی یک ساله آموزش داده شده توسط موسسه مطالعات هویت فرهنگی (CISI)، بخشی از مدرسه زبان های مدرن است. این برنامه به بررسی مسئله معاصر هویت های جمعی می پردازد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در معرفت شناسی، ذهن و زبان، دانشجویان را فرصتی برای بررسی موضوعاتی چون هنجار، قصد، نمایندگی، آگاهی، قواعد، تفکر، و دلیل و عقلانیت ارائه می دهد. ... [+]

MLitt در معرفت شناسی، ذهن و زبان، دانشجویان را فرصتی برای بررسی موضوعاتی چون هنجار، قصد، نمایندگی، آگاهی، قواعد، تفکر، و دلیل و عقلانیت ارائه می دهد.

MLitt در معرفت شناسی، ذهن و زبان یک سال تحصیلات تکمیلی توسط سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ در فلسفه (SASP) است که توسط کارکنان هر دو University of St Andrews و دانشگاه استرلینگ تدریس می شود. این موضوع در موضوعات معرفت شناسی، فلسفه ذهن و فلسفه زبان متمرکز است. کلاس ها در دسترس هستند که شامل هنجار، قصد، نمایندگی، آگاهی، قواعد، تفکر، و دلیل و عقلانیت است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در منطق و متافیزیک ارائه می دهد دانش آموزان آموزش های متخصص در موضوعات مختلف در هر دو منطق و متافیزیک است. دانش آموزان تشویق می شوند ارتباط بین این تخصص ها را پیدا ... [+]

MLitt در منطق و متافیزیک ارائه می دهد دانش آموزان آموزش های متخصص در موضوعات مختلف در هر دو منطق و متافیزیک است. دانش آموزان تشویق می شوند ارتباط بین این تخصص ها را پیدا کنند و با درک و ابزار مورد نیاز برای تحقیقات آینده ارائه شوند.

MLitt in Logic and Metaphysics یک دوره تحصیلات تکمیلی توسط سنت اندروز و برنامه تحصیلات تکمیلی استرلینگ در فلسفه (SASP) است که توسط کارکنان هر دو University of St Andrews و دانشگاه استرلینگ تدریس می شود. این موضوع در موضوعات متافیزیک و منطق متمرکز است. شما می توانید طبقات منطقی و منطقی پیشرفته، رویکردهای رسمی به زبان های طبیعی و بحث های معاصر و تاریخی در متافیزیک را پوشش دهید.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در نظریه سیاسی بین المللی دانشجویان را در درک دینامیکی و سیستماتیک از چگونگی تئوری سیاسی در سیاست بین الملل و امور جهانی می آموزد. ... [+]

MLitt در نظریه سیاسی بین المللی دانشجویان را در درک دینامیکی و سیستماتیک از چگونگی تئوری سیاسی در سیاست بین الملل و امور جهانی می آموزد.

MLitt در نظريه سياسي بين المللي، يک سال تحصيل در رشته کارشناسی ارشد مدرسه روابط بين الملل است. این برنامه در ماه سپتامبر آغاز می شود و ماه آگوست به پایان می رسد.

نکات برجستهاین دوره تمرکز منحصر به فردی را در زمینه تاریخچه اندیشه سیاسی و نظریه سیاسی معاصر ارائه می دهد.این برنامه ایده آل برای کار آکادمیک بیشتری است که منجر به دکترا در سنت اندروز و یا جاهای دیگر می شود.MLitt در نظریه سیاسی بین المللی دانشجویان را برای طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای از جمله قانون، تحقیقات سیاسی و مشاوره، سازمان های غیر دولتی، موسسات خیریه، سازمان های بین المللی، خدمات عمومی و انتشارات آماده می کند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در نوشتن خلاق، کار اصلی را در حالی انجام می دهد که مطالعات انتقادی و خلاقانه در هر دو شعر یا پروسس ارائه می دهد. MLitt ارائه شده توسط هنرمندان معاصر با توجه به بهتر ... [+]

MLitt در نوشتن خلاق، کار اصلی را در حالی انجام می دهد که مطالعات انتقادی و خلاقانه در هر دو شعر یا پروسس ارائه می دهد. MLitt ارائه شده توسط هنرمندان معاصر با توجه به بهترین روش در نوشتن معاصر ارائه می دهد.

MLitt در نوشتن خلاق یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه انگلیسی است. این دوره شامل دو ترم است که اجزای تدریس شده را دنبال می کند و سپس یک پروژه نوشتن خلاقانه در طول یک سال انجام می شود، اما با تمرکز ویژه در سه ماه گذشته.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در تاریخ کتاب ارائه می دهد رویکرد بین رشته ای به مطالعه دنیای کتاب از آغاز کتاب چاپ شده در قرن 15th به اختراع مطبوعات مکانیکی در قرن 19th ارائه شده است. ... [+]

MLitt در تاریخ کتاب ارائه می دهد رویکرد بین رشته ای به مطالعه دنیای کتاب از آغاز کتاب چاپ شده در قرن 15th به اختراع مطبوعات مکانیکی در قرن 19th ارائه شده است.

MLitt در تاریخ کتاب یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده تاریخ اداره می شود.

نکات برجستهدانش آموزان مهارت های فنی مورد نیاز برای اداره کتاب نادر را به دست خواهند آورد (آموزش شامل بخش ویژه مجموعه است).این برنامه یک درک عمیق از مسائل و روش های کلیدی در تاریخ کتاب را فراهم می کند و دانش آموزان را با اختراع، توسعه، گسترش و تحول چاپ، آشنا می کند.دانش آموزان می توانند آموزش مهارت های رزمی و یا لاتین یا زبان خارجی مدرن را انجام دهند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک دوره است که مطالعات کتاب مقدس و الهیات را با دیگر رشته های هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی متصل می کند. ... [+]

MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک دوره است که مطالعات کتاب مقدس و الهیات را با دیگر رشته های هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی متصل می کند.

کتاب مقدس و جهان معاصر نیز به عنوان یک برنامه آموزشی نیمه وقت آموزش داده شده است.

MLitt در کتاب مقدس و جهان معاصر یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه الوهیت است.

نکات برجستهفهمیدن اینکه چگونه مسائل و فرهنگ عمومی شکل می گیرد و توسط الهیات مسیحی، تفسیر و عمل کتاب مقدس شکل می گیرد، به دست می آورید.ماژول های یادگیری مبتنی بر محوطه سازی و مجازی را ترکیب می کند.پیوستن به یک گروه بین المللی و بین مذهبی از 20 تا 25 دانش آموز در ارتباط سنت های مسیحی با مسائل عمومی.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی (MLitt) دانشجویان را برای کارهای متقابل فرهنگی آماده می کند و دانش و فهم انتقادی از شیوه های کلیدی کسب و کار و مدیریت را در نظر می گ ... [+]

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی (MLitt) دانشجویان را برای کارهای متقابل فرهنگی آماده می کند و دانش و فهم انتقادی از شیوه های کلیدی کسب و کار و مدیریت را در نظر می گیرد، در حالی که مسائل مربوط به مسئولیت در سازمان ها را در مقیاس جهانی در نظر می گیرد.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک ساله آموزش داده شده توسط مدرسه مدیریت است.

نکات برجستهاین برنامه ارائه می دهد تجزیه و تحلیل عمیق و قدردانی تغییرات در محیط کسب و کار جهانی و سازمانی و معرفی روشی جدید برای تفکر مدیریت است.این دوره دانشجویان را قادر می سازد تا در یک سازمان چند ملیتی یا جهانی با پایه ای قوی در اصول مدیریت استراتژیک کار کنند.دانش آموزان فرصت دارند تا در برنامه فوق فوق برنامه (MX) شرکت کنند که شامل سخنرانی های مهمان از دانشگاهیان برجسته و مدیران اجرایی، جلسات ویژه برای افزایش فرصت های شغلی و تعداد زیادی از بازدیدکنندگان شرکت می باشد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MLitt in Classics یک برنامه آموزش فشرده است که عمدتا به عنوان آماده سازی برای تحقیق بیشتر طراحی شده است. این دوره به شما اجازه می دهد تا در طیف وسیعی از زمینه ها، از جمله ... [+]

MLitt in Classics یک برنامه آموزش فشرده است که عمدتا به عنوان آماده سازی برای تحقیق بیشتر طراحی شده است. این دوره به شما اجازه می دهد تا در طیف وسیعی از زمینه ها، از جمله ادبیات یونانی یا لاتین، تاریخ باستانی، باستان شناسی کلاسیک، مطالعات پذیرش و فلسفه باستان، تخصص داشته باشید.

MLitt در کلاسیک یک برنامه تمام وقت مدرک کارشناسی ارشد که توسط دانشکده کلاسیک اجرا می شود. این دوره شامل مطالعه تمام جنبه های جهان یونان و رومی با فرهنگ ادبی یونانی و لاتین، تاریخ باستانی، باستان شناسی، فلسفه ی کلاسیک و پذیرش عتیقه در دوره های بعد است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در انسان شناسی، هنر و ادراک آموزش برای تحصیلات تکمیلی را به انسان شناسی خلاقیت، هنر، فرهنگ مادی و بیان بصری آموزش می دهد. ادراک به عنوان نقطه شروع آن است و ترس را بر ... [+]

MRes در انسان شناسی، هنر و ادراک آموزش برای تحصیلات تکمیلی را به انسان شناسی خلاقیت، هنر، فرهنگ مادی و بیان بصری آموزش می دهد. ادراک به عنوان نقطه شروع آن است و ترس را بر تم ها که در سراسر مرزهای موضوع بین هنر و انسان شناسی قرار دارد، ترسیم می کند.

MRes در انسان شناسی، هنر و ادراک توسط گروه انسان شناسی اجتماعی در دانشکده فلسفه، علوم انسانی و مطالعات فیلم به رهبری.

نکات برجستهدانش آموزان روش های جدید تفکر انسان شناسی را کشف و دسترسی به ابزار تحقیق پیشرفته برای پژوهش های آینده، از جمله آزمایشگاه های یادگیری عملی با کارشناسان دعوت شده و بازدید از زمین، را بررسی خواهند کرد.البته این دوره از کلاس های کوچک و رویکرد بین رشته ای سود می برد.دانشجویان گزینه ای برای نوشتن یک پایان نامه کارشناسی یا پایان نامه با یک جزء عملی دارند.شرح دوره... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در انسان شناسی اجتماعی پایه ای قوی در روش ها و روش شناسی انسان شناسی اجتماعی و علوم انسانی فراهم می کند و به عنوان پایه ای برای تحقیق دانش و مهارت در انسان شناسی اجت ... [+]

MRes در انسان شناسی اجتماعی پایه ای قوی در روش ها و روش شناسی انسان شناسی اجتماعی و علوم انسانی فراهم می کند و به عنوان پایه ای برای تحقیق دانش و مهارت در انسان شناسی اجتماعی خدمت می کند.

MRes در انسان شناسی اجتماعی یک برنامه کامل تحصیلات تکمیلی است که توسط گروه انسان شناسی اجتماعی در دانشکده فلسفه، علوم انسانی و مطالعات فرهنگی اداره می شود.

این برنامه یک مقدمه عمومی برای انسان شناسی اجتماعی را در سطح تحصیلات تکمیلی فراهم می کند که شامل ارتقاء دانش شناختی انسان شناسی موجود و توسعه دانش در افرادی است که برای اولین بار به انسان شناسی می روند. MRes شامل اجزای مختلف علوم اجتماعی، آموزش و تحقیق و روش شناسی و آموزش هسته ی انسان شناسی اجتماعی است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در مطالعات اقیانوس آرام بررسی تاریخ، زبان ها، فرهنگ ها و انواع سازمان های اجتماعی اقیانوس آرام (ملانزی، پلینزی، و میکرونزی) را بررسی می کند. این برنامه برای دانشجویا ... [+]

MRes در مطالعات اقیانوس آرام بررسی تاریخ، زبان ها، فرهنگ ها و انواع سازمان های اجتماعی اقیانوس آرام (ملانزی، پلینزی، و میکرونزی) را بررسی می کند. این برنامه برای دانشجویانی طراحی شده است که علاقه خاصی به انجام کار میدانی خود را برای یک دکترای علوم انسانی در منطقه دارند یا به این دلیل که مایل هستند در آنجا کار کنند.

MRes در انسان شناسی اجتماعی با مطالعات اقیانوس آرام یک برنامه تمام وقت تحصیلات تکمیلی تحت مدیریت گروه انسان شناسی اجتماعی در دانشکده فلسفه، علوم انسانی و مطالعات فیلم است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در مطالعات انسان شناسی اجتماعی و مطالعات آمریکایی به سوی دانش آموزانی که به دنبال نگرش خاص و تاریخی در آمریکای شمالی هستند، متمرکز است. این برنامه با هدف آگاهی دانشج ... [+]

MRes در مطالعات انسان شناسی اجتماعی و مطالعات آمریکایی به سوی دانش آموزانی که به دنبال نگرش خاص و تاریخی در آمریکای شمالی هستند، متمرکز است. این برنامه با هدف آگاهی دانشجویان از موضوعات و روند تحقیق در مطالعات آمریكایی و آماده سازی آنها برای كارهای میدانی انسان شناسی است.

MRes در علوم انسانی اجتماعی و مطالعات آمریکایی یک دوره کامل تحصیلات تکمیلی است که توسط گروه انسان شناسی اجتماعی در دانشکده فلسفه، علوم انسانی و مطالعات فیلم انجام شده است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این برنامه برای کسانی است که یک جایگاه پژوهشی PhD در جغرافیا انسانی یا توسعه پایدار در سنت اندروز را تأمین کرده اند و علاقمند یا نیاز به یک سال تحصیل در مقطع کارشناسی قبل ... [+]

این برنامه برای کسانی است که یک جایگاه پژوهشی PhD در جغرافیا انسانی یا توسعه پایدار در سنت اندروز را تأمین کرده اند و علاقمند یا نیاز به یک سال تحصیل در مقطع کارشناسی قبل از پیشرفت در PhD خود دارند.

متقاضیان باید در مدرسه جغرافیا و توسعه پایدار بایستی برای تأیید جایگاه دکترا در ابتدا اقدام کنند.

کسانی که جایگاه تحقیقاتی دکترای خود را تأمین نکرده اند، ممکن است به جای آن به کارشناسی ارشد در برنامه توسعه پایدار علاقه مند شوند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در روابط بین الملل، آموزش فشرده در طراحی و روش تحقیق را فراهم می کند و برای دانشجویان با توجه به مطالعات دکترا در نظر گرفته شده است. دانش آموزان به رویکردهای نظری و ... [+]

MRes در روابط بین الملل، آموزش فشرده در طراحی و روش تحقیق را فراهم می کند و برای دانشجویان با توجه به مطالعات دکترا در نظر گرفته شده است. دانش آموزان به رویکردهای نظری و تحلیلی در طراحی IR و تحقیق در علوم اجتماعی به منظور تکمیل یک پیشنهاد تحقیق جامع معرفی خواهند شد.

MRes در روابط بین الملل یک سال تحصیل در دوره کارشناسی ارشد که توسط دانشکده روابط بین الملل انجام می شود.

این دوره یک برنامه ساخت یافته از آموزش تحقیقاتی را فراهم می کند تا دانش آموزان را با مهارت هایی که برای انجام تحقیقات در سطح دکترا در زمینه سیاست های بین المللی یا حرفه ای مرتبط با تحقیقات مورد نیاز است، فراهم کند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

MRes در علوم اعصاب طراحی شده است برای ارائه آموزش پیشرفته در تحقیقات علوم اعصاب. دانش آموزان یک پروژه تحقیقاتی سالانه را انجام می دهند و از طریق روش درس، تکنیک ها و مهارت ... [+]

MRes در علوم اعصاب طراحی شده است برای ارائه آموزش پیشرفته در تحقیقات علوم اعصاب. دانش آموزان یک پروژه تحقیقاتی سالانه را انجام می دهند و از طریق روش درس، تکنیک ها و مهارت های مربوطه را یاد می گیرند. پروژه های تحقیقاتی در یک آزمایشگاه تک در طول برنامه انجام می شود، در نتیجه دانش آموزان فرصتی منحصر به فرد برای ادامه سوالات تحقیق در عمق فراهم می کنند. هدف کلی این است که کمک به دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موفقیت به عنوان دانش پژوهان مستقل به دست آورد.... [-]
بریتانیا Saint Andrews
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

Erasmus Mundus MLitt در Crossways در روایت های فرهنگی دو سال برنامه اتحادیه اروپا، چند رشته ای و چند زبانه ارائه شده توسط یک کنسرسیوم از دانشگاه های بین المللی است. در سن ... [+]

Erasmus Mundus MLitt در Crossways در روایت های فرهنگی دو سال برنامه اتحادیه اروپا، چند رشته ای و چند زبانه ارائه شده توسط یک کنسرسیوم از دانشگاه های بین المللی است. در سنت اندروز، مطالعه در این درجه تمرکز بر زمینه های هویت فرهنگی و ادبیات مقایسهای است.

Erasmus Mundus MLitt در Crossways در روایت های فرهنگی یک برنامه دو ساله تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویان اروپایی و غیر اروپایی باز می شود. این یک کنسرسیوم بین المللی دانشگاه های زیر است:... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of St Andrews

PGDip / MSc در آبزی پروری پایدار ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های نیمه وقت، یادگیری الکترونیکی، ماژول های سطح تحصیلات تکمیلی است که هدف آنها توسعه درک شناختی دانش آموزا ... [+]

PGDip / MSc در آبزی پروری پایدار ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های نیمه وقت، یادگیری الکترونیکی، ماژول های سطح تحصیلات تکمیلی است که هدف آنها توسعه درک شناختی دانش آموزان از توسعه و اصول aquaculture است.

برنامه مدرن آموزش از راه دور آبزی پروری پایدار با استفاده از یک پلت فرم الکترونیکی آموزش آنلاین ارائه پشتیبانی آنلاین آموزش، ارتباط مستقیم مستقیم با معلمان، جریان ویدئو و دسترسی به تابلو اعلانات دانشجویی است. این ساختار به دانشجویان اجازه می دهد حداکثر انعطاف پذیری را برای تکمیل مطالعات خود در حین ادامه کار خود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 - 60 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار به دانش آموزان با زمینه ای در زیست شناسی، اقتصاد، علوم زیست محیطی، جغرافیا، ریاضیات، سیاست یا جامعه شناسی است که علاقه مند به تغییر در جام ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار به دانش آموزان با زمینه ای در زیست شناسی، اقتصاد، علوم زیست محیطی، جغرافیا، ریاضیات، سیاست یا جامعه شناسی است که علاقه مند به تغییر در جامعه، محیط زیست و اقتصاد هستند.

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار یک ساله، تمام وقت برنامه تحصیلات تکمیلی توسط دانشکده جغرافیا و توسعه پایدار است.

توسعه پايدار در حال حاضر به عنوان چارچوب اميدوار کننده در نظر گرفته مي شود كه چالش هاي آب آشاميدني و بهداشت كيفيت، توليد و عرضه انرژي، سلامت انسان، توليد و توزيع مواد غذايي و تهديد تنوع زيستي مي تواند مورد توجه قرار گيرد. برنامه کارشناسی ارشد شما را قادر خواهد ساخت تا دانش مورد نیاز خود را برای درک و رسیدگی به مسائل پایدار از دیدگاه های مختلف به کار گیرید.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این کارشناسی ارشد بخشی از کارشناسی ارشد دو نفره است که در هر دو University of St Andrews و مؤسسه دولتی روابط بینالملل مسکو (MGIMO) صورت میگیرد که برای آنها دانشآموزی از ه ... [+]

این کارشناسی ارشد بخشی از کارشناسی ارشد دو نفره است که در هر دو University of St Andrews و مؤسسه دولتی روابط بینالملل مسکو (MGIMO) صورت میگیرد که برای آنها دانشآموزی از هر دو موسسه دریافت میشود. اولین سال در سنت اندروز بر توسعه پایدار تمرکز دارد، در حالی که سال دوم در MGIMO بر روی انرژی تمرکز دارد.

مدرک کارشناسی ارشد توسعه و انرژی پایدار، یک دوره کامل تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده جغرافیا و توسعه پایدار اداره می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در سیستم های ارتباطات کامپیوتری یک دوره پیشرفته تحقیقاتی است که دانشجویان را با درک کامل از فناوری ها، پروتکل ها و سیستم هایی که دستگاه های محاسباتی را قادر ... [+]

کارشناسی ارشد در سیستم های ارتباطات کامپیوتری یک دوره پیشرفته تحقیقاتی است که دانشجویان را با درک کامل از فناوری ها، پروتکل ها و سیستم هایی که دستگاه های محاسباتی را قادر می سازد در زمینه های متنوع و متنوع متنوعی را فراهم کند، فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در علوم پستاندار دریایی یک ساله برنامه آموزش داده شده توسط واحد تحقیقات دریانوردی دریایی (SMRU)، تنها موسسه انگلستان اختصاص یافته به طور اختصاصی برای تحقیقات پستانداران دریایی اختصاص داده شده است و بر تخصص کمی و متنوع علمی در دانشگاه اسکاتلند اقیانوس موسسه (SOI).... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد کارآموزی پیشرفته سیستم برنامه دو ساله Erasmus Mundus ارائه شده توسط سنت اندروز در ارتباط با دانشگاه Maynooth در ایرلند و Université de Lorraine نانسی در فرا ... [+]

کارشناسی ارشد کارآموزی پیشرفته سیستم برنامه دو ساله Erasmus Mundus ارائه شده توسط سنت اندروز در ارتباط با دانشگاه Maynooth در ایرلند و Université de Lorraine نانسی در فرانسه است. این دانش آموزان را با مهارت ها و درک عمیق فنی از مفاهیم کلیدی مورد نیاز برای طراحی و ساخت سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد فراهم می کند.

مؤسسات مشترک Erasmus Mundus در اداره های پیشرفته سیستم یک برنامه دو ساله آموزش داده شده است که به طور مشترک توسط بخش های علوم کامپیوتر در University of St Andrews ، دانشگاه میونوت و دانشگاه لورن نانسی در فرانسه اجرا می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در تدریس یادگیرندگان جوان، دانش آموزان را در علاقه مند به این زمینه می گذارد که بتوانند تئوری و تمرین تدریس زبان انگلیسی را به سخنرانان زبان ه ... [+]

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در تدریس یادگیرندگان جوان، دانش آموزان را در علاقه مند به این زمینه می گذارد که بتوانند تئوری و تمرین تدریس زبان انگلیسی را به سخنرانان زبان های دیگر، با تمرکز ویژه بر آموزش زبان آموزان جوان، ادغام کنند.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به زبان اسپانیایی زبان های دیگر (TESOL) با تخصص در آموزش زبان آموزان جوان طراحی شده است که برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که در نظر حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی مفید است. این است که در مورد معلمان با توجه خاص به آموزش آموزگاران جوان هدف قرار دارد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در ارزیابی و ارزیابی، دانش آموزان را با علاقه به این زمینه می دهد تا این امکان را به ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان زبان ه ... [+]

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در ارزیابی و ارزیابی، دانش آموزان را با علاقه به این زمینه می دهد تا این امکان را به ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان زبان های دیگر، با توجه خاص به ارزیابی و ارزیابی.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL) با تخصص در ارزیابی و ارزیابی دوره ای است که توسط بخش آموزش زبان انگلیسی انجام می شود. این طراحی شده است که برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که در نظر حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی مفید باشد مفید باشد. این است که در مورد معلمان با علاقه خاص به ارزیابی و ارزیابی هدف گرفته شده است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در تکنولوژی برای آموزش به دانش آموزان علاقه مند است در این زمینه فرصتی برای تدوین تئوری و تمرین آموزش انگلیسی به سخنرانان از دیگر زبان ها، با ... [+]

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در تکنولوژی برای آموزش به دانش آموزان علاقه مند است در این زمینه فرصتی برای تدوین تئوری و تمرین آموزش انگلیسی به سخنرانان از دیگر زبان ها، با تمرکز خاص بر تکنولوژی برای آموزش.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL) با تخصص در تکنولوژی در آموزش طراحی شده است که برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که در نظر حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی مفید است. این است که در مورد معلمان با توجه خاص به فناوری برای آموزش هدف قرار گرفته است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در زبان انگلیسی برای اهداف تحصیلی دانش آموزان را با علاقه به این زمینه می دهد تا این امکان را به ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخن ... [+]

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در زبان انگلیسی برای اهداف تحصیلی دانش آموزان را با علاقه به این زمینه می دهد تا این امکان را به ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان از زبان های دیگر، با تمرکز خاص در آموزش انگلیسی آکادمیک.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به زبان اسپانیایی زبان های دیگر (TESOL) با تخصص در زبان انگلیسی برای اهداف علمی طراحی شده است که برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که از حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند. این است که در مورد معلمان با توجه خاص به آموزش آموزگاران جوان هدف قرار دارد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در دوره متوسطه انگلیسی به دانشجویان علاقه مند است در این زمینه فرصتی را برای ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان ها، ... [+]

کارشناسی ارشد TESOL با تخصص در دوره متوسطه انگلیسی به دانشجویان علاقه مند است در این زمینه فرصتی را برای ادغام نظریه و تمرین آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان ها، با توجه خاص به آموزش متوسطه انگلیسی.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL) با تخصص در زبان انگلیسی دستورالعمل متوسط برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که در نظر حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی مفید است طراحی شده است. این است که در مورد معلمان با توجه خاص به آموزش زبان انگلیسی هدف است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد آمار، دانشجویان را با زمینه های کمی قوی برای تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای آینده در بخش خصوصی آماده می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد آمار، دانشجویان را با زمینه های کمی قوی برای تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای آینده در بخش خصوصی آماده می کند.

کارشناسی ارشد آمار یکی از برنامه های آموزش داده شده توسط دانشکده ریاضیات و آمار است که به راحتی با رایانه های شخصی و لپ تاپ ها، یک کامپیوتر موازی و یک کتابخانه در سایت مجهز است.

نکات برجستهفراهم می کند دانش آموزان با یک مهارت گسترده تر برای ورود به بازار تجزیه و تحلیل تجاری است.این برنامه زمینه های مختلف نظری و کاربردی در سطح پیشرفته را پوشش می دهد.این دوره فرصت هایی برای دانش آموزان فراهم می کند تا دانش آماری خود را در عمل قرار دهند.ارزیابی های دائمی و پایان نامه دانشجویان را قادر می سازد تا اطلاعات آمار خود را به کار گیرند.دانش آموزان آماده هستند تا بتوانند تحقیق را در آمار انجام دهند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

PGDip / MSc در آمار کاربردی و Datamining یک برنامه تجاری مربوطه است که دانش آموزان را با مهارت های تجزیه و تحلیل اطلاعات آماری مورد نیاز برای کسب و کار، تجارت و سایر برنا ... [+]

PGDip / MSc در آمار کاربردی و Datamining یک برنامه تجاری مربوطه است که دانش آموزان را با مهارت های تجزیه و تحلیل اطلاعات آماری مورد نیاز برای کسب و کار، تجارت و سایر برنامه های کاربردی ارائه می دهد.

PGDip / MSc در آمار کاربردی و Datamining یک ساله آموزش داده شده توسط دانشکده ریاضیات و آمار است. این دوره در افرادی با درجه خوب است که حاوی عناصر کمی است که مایل به گرفتن مهارت های تجزیه و تحلیل داده های آماری هستند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی TESOL به دانشآموزان فرصت میدهد تا تئوری و تمرین تدریس زبان انگلیسی را به سخنرانان دیگر زبانها با انعطاف پذیری برای انتخاب ماژولهای مورد علاقه و بهره مندی از حرفه ... [+]

کارشناسی TESOL به دانشآموزان فرصت میدهد تا تئوری و تمرین تدریس زبان انگلیسی را به سخنرانان دیگر زبانها با انعطاف پذیری برای انتخاب ماژولهای مورد علاقه و بهره مندی از حرفه آینده خود به دانشآموزان ارائه دهد.

کارشناسی ارشد در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان ها (TESOL) یک دوره یک ساله است که توسط بخش آموزش زبان انگلیسی برگزار می شود. این طراحی شده است که برای هر دو معلم زبان انگلیسی با تجربه و همچنین کسانی که در نظر حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی مفید باشد مفید باشد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در اخترفیزیک دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه های هسته ای فیزیک، تجربه های لازم را برای انجام تحقیقات فیزیکی انجام دهند. ... [+]

کارشناسی ارشد در اخترفیزیک دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه های هسته ای فیزیک، تجربه های لازم را برای انجام تحقیقات فیزیکی انجام دهند.

کارشناسی ارشد استروفی فیزیک یک ساله آموزش داده شده توسط دانشکده فیزیک و نجوم است. برنامه در نظر گرفته شده برای ارائه یک مسیر ورود به تحقیقات آسترو فیزیک و به طور بالقوه برنامه های دکترا برای دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی در رشته فیزیک، ریاضیات و یا معرفت شناخته شده معادل.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در اقتصاد، پیشرفته و دقیق آموزش در عناصر ضروری اقتصاد - اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی را فراهم می کند - به علاوه طیف وسیعی از گزینه های تخصصی که روی ... [+]

کارشناسی ارشد در اقتصاد، پیشرفته و دقیق آموزش در عناصر ضروری اقتصاد - اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی را فراهم می کند - به علاوه طیف وسیعی از گزینه های تخصصی که رویکردهای نظری و تجربی است که منعکس کننده منافع کارکنان در مدرسه است.

مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد یک سال تحصیل در رشته کارشناسی ارشد است که توسط دانشکده اقتصاد و مالی University of St Andrews تدریس می شود.

نکات برجستهدر 2014 بریتیش کلمبیا بر اساس تحقیقاتی در زمینه تحقیقات بریتیش کلمبیا، دانشکده در دهمین بار در انگلستان و دوم در اسکاتلند بر اساس کیفیت نشریات پژوهشی خود رتبه بندی شد و بیش از 80 درصد از انتشارات پژوهشی به عنوان بین المللی عالی یا جهانی .تدریس گروه کوچک اجازه می دهد تا سطح بالایی از تعامل دانش آموز و معلم، تشویق یک محیط یادگیری گرم و دوستانه.تمرکز برنامه این است که یک تجربه ی مستقل و دقیق برای یادگیری فراهم کنید که شما را برای شروع کار در سطوح عالی در فعالیت های مختلف مرتبط با اقتصاد و یا دنبال تحقیقات بیشتر آماده می کند.شما ابزارهای نظری و تجربی مورد نیاز برای درک اقتصاد به طور فزاینده پیچیده و به سرعت در حال تغییر است.سخنرانی های اضافی در روش های ریاضی و آماری در ابتدای دوره در دسترس است.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی (MSc) دانش آموزان را آماده آمادگی برای تحقیقات علمی بیشتر در بانکداری و مالی و همچنین مهارت های مورد نیاز برای طیف گسترده ای از حرفه ها ... [+]

کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی (MSc) دانش آموزان را آماده آمادگی برای تحقیقات علمی بیشتر در بانکداری و مالی و همچنین مهارت های مورد نیاز برای طیف گسترده ای از حرفه های در صنعت مالی فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی یک ساله برنامه آموزشی تحت مدرسه مدیریت است.

نکات برجستهاین دوره یک مطالعه جامع از نظریه و عمل بانکداری و امور مالی جدید را فراهم می کند.مرکز پاسخگویی بانکداری و مالی (CRBF) دانشجویان را به تحقیق و کار آکادمی های برجسته و مدیران اجرایی فرا می خواند.این برنامه طیف گسترده ای از فرصت های جدید و هیجان انگیز حرفه ای را باز می کند، چرا که بسیاری از شرکت های مالی و سازمان های دولتی نیاز به دانش عمیق در مورد عملکرد بازارهای مالی و موسسات دارند.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مدرک کارشناسی ارشد در برنامه توسعه بین المللی یک ساله مدرک کارشناسی ارشد بین رشته ای است. این کار توسط کارکنان دانشگاهی و متخصصان توسعه انجام می شود و به بررسی جنبه های ن ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در برنامه توسعه بین المللی یک ساله مدرک کارشناسی ارشد بین رشته ای است. این کار توسط کارکنان دانشگاهی و متخصصان توسعه انجام می شود و به بررسی جنبه های نظری و عملی کار توسعه بین المللی می پردازد.

مدرک توسعه بین المللی کارشناسی ارشد رویکرد بین رشته ای به تئوری و عمل توسعه بین المللی ارائه می دهد. دانش آموزان مفاهیم کلیدی نظری را در مطالعات توسعه بررسی می کنند و آموزش های عملی می توانند در سطوح توسعه بین المللی مورد استفاده قرار گیرند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در امور مالی دانش آموزان را با توانایی های پیشرفته تحلیلی و مهارت های فنی در سرمایه گذاری و مدل سازی تجربی تربیت می کند. دانش آموزان درک عمیق از بازارهای ما ... [+]

کارشناسی ارشد در امور مالی دانش آموزان را با توانایی های پیشرفته تحلیلی و مهارت های فنی در سرمایه گذاری و مدل سازی تجربی تربیت می کند. دانش آموزان درک عمیق از بازارهای مالی و موسسات را در انگلستان و خارج از کشور می گیرند، آنها را برای حرفه ای حرفه ای در صنعت مالی آماده می کند.

مدرک کارشناسی ارشد مالی یک سال تحصیل در دوره کارشناسی ارشد است که توسط دانشکده اقتصاد و مالی University of St Andrews شود.

نکات برجستهشما روش های تحقیقاتی مورد استفاده در امور مالی مدرن شرکت های بزرگ را به منظور درک رابطه تئوری مالی شرکت در یک محیط کاری کاربردی یاد بگیرند.رویکرد مورد مطالعه در ماژول های اصلی کمک می کند تا مهارت های تحلیلی را که می تواند در برنامه های سنجش روزانه مالی استفاده شود، توسعه دهد.تدریس گروه کوچک اجازه می دهد تا سطح بالایی از تعامل دانش آموز و معلم، تشویق یک محیط یادگیری گرم و دوستانه.شما در مورد عملکرد و منطق مؤسسات مالی پیشرو در انگلستان و خارج از کشور مطلع خواهید شد.شما مطالعات پیشرفته در امور مالی و حوزه های مرتبط را دنبال خواهید کرد، که به سنت قوی فارغ التحصیلان مدرسه مشغول در جامعه مالی می پردازد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد مالی و اقتصاد آموزش پیشرفته در ابزارهای نظری و تکنیک های تجربی برای اقتصاد و مالی فراهم می کند، دانشجویان برای حرفه ای حرفه ای در بانکداری بین المللی، صنعت ... [+]

کارشناسی ارشد مالی و اقتصاد آموزش پیشرفته در ابزارهای نظری و تکنیک های تجربی برای اقتصاد و مالی فراهم می کند، دانشجویان برای حرفه ای حرفه ای در بانکداری بین المللی، صنعت مالی و ادارات دولتی آماده می کنند.

مدرک کارشناسی ارشد مالی و اقتصاد یک ساله تحصیلات تکمیلی توسط دانشکده اقتصاد و مالیه انجام شده است.

نکات برجستهدر 2014 بریتیش کلمبیا بر اساس تحقیقاتی در زمینه تحقیقات بریتیش کلمبیا، دانشکده در دهمین بار در انگلستان و دوم در اسکاتلند بر اساس کیفیت نشریات پژوهشی خود رتبه بندی شد و بیش از 80 درصد از انتشارات پژوهشی به عنوان بین المللی عالی یا جهانی .تدریس گروه کوچک اجازه می دهد تا سطح بالایی از تعامل دانش آموز و معلم، تشویق یک محیط یادگیری گرم و دوستانه.تمرکز برنامه این است که یک تجربه ی مستقل و دقیق یادگیری فراهم کند که شما را برای شروع کار در یک سطح عالی در فعالیت های مختلف اقتصادی و یا امور مالی و یا دنبال تحقیقات بیشتر آماده می کند.آموزش پیشرفته در عناصر ضروری یک رشته اقتصاد (اقتصاد کلان یا اقتصاد خرد) همراه با آموزش ضروری در امور مالی (تحلیل سرمایه گذاری، امور مالی شرکت ها) همراه با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است.این برنامه با هدف آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل در سطح عالی در طیف گسترده ای از زمینه ها: اقتصاد، مالی، بازرگانی، بیمه، دانشگاه، خدمات دیپلماتیک و بانکی است.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد امور مالی و مدیریت (MSc) کمک می کند تا دانش آموزان درک یکپارچه و انتقادی از زمینه مالی مدیریت سازمان های کسب و کار را بسازند و آنها را قادر می سازد نقش مؤثر ... [+]

کارشناسی ارشد امور مالی و مدیریت (MSc) کمک می کند تا دانش آموزان درک یکپارچه و انتقادی از زمینه مالی مدیریت سازمان های کسب و کار را بسازند و آنها را قادر می سازد نقش مؤثر در این سازمان ها را ایفا کنند.

کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت یک دوره سالی آموزش داده شده توسط دانشکده مدیریت است.

نکات برجستهاین دوره یک مبنای قوی در اصول و عملکرد مالی درون سازمان ها را فراهم می کند.دانشجویان مالی و مدیریت پیچیدگی های شرکت های بین المللی، بازارهای مالی و مدیریت سرمایه گذاری را بررسی خواهند کرد.فرمت آموزش... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل شدید داده ها یک دوره بین رشته ای است که دانش آموزان را در درک نحوه استفاده از داده ها برای به دست آوردن بینش مفیدی در تمام زمینه های تلاش ع ... [+]

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل شدید داده ها یک دوره بین رشته ای است که دانش آموزان را در درک نحوه استفاده از داده ها برای به دست آوردن بینش مفیدی در تمام زمینه های تلاش علمی به کار می گیرد. این برنامه دارای یک جزء آماری اساسی است - هر دو نظریه و تمرین - به علم داده محاسباتی و تجسم.

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده ها یک دوره یک ساله آموزش داده شده است که همکاری توسط دانشکده های علوم کامپیوتر و ریاضیات و آمار است. این دوره شامل دو ترم مدرسهای تدریس می شود که به دنبال آن یک پروژه 11 هفته ای است که منجر به ارائه پایان نامه 15000 کلمه در ماه اوت می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در تعامل انسان و کامپیوتر دانش آموزان را با ابزار، دانش و مهارت برای تبدیل شدن به تمرینکنندگان در زمینه تجربه کاربر، قابلیت استفاده، تجسم اطلاعات، عوامل انس ... [+]

کارشناسی ارشد در تعامل انسان و کامپیوتر دانش آموزان را با ابزار، دانش و مهارت برای تبدیل شدن به تمرینکنندگان در زمینه تجربه کاربر، قابلیت استفاده، تجسم اطلاعات، عوامل انسانی در محاسبات و تحقیقات مربوط به تعامل انسان و کامپیوتر، فراهم می کند.

کارشناسی ارشد فناوری رایانه و فناوری اطلاعات یک ساله آموزش داده شده توسط دانشکده علوم کامپیوتر است. این دوره شامل دو ترم از اجزای تدریس شده و یک پروژه 11 هفته ای است که منجر به ارائه پایان نامه 15000 کلمه در ماه اوت می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار و اقتصاد محیطی فرصت های آموزشی و تحقیقاتی بیشتری را در زمینه اقتصاد زیست محیطی برای دانشجویانی که علاقه مند به تغییر در جامعه، محیط زیست و ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار و اقتصاد محیطی فرصت های آموزشی و تحقیقاتی بیشتری را در زمینه اقتصاد زیست محیطی برای دانشجویانی که علاقه مند به تغییر در جامعه، محیط زیست و اقتصاد هستند فراهم می کند.

مدرک کارشناسی ارشد توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست یک ساله، تمام وقت برنامه تحصیلات تکمیلی توسط دانشکده جغرافیا و توسعه پایدار است.

به اشتراک گذاری عناصر آموزش از کارشناسی ارشد در توسعه پایدار، این برنامه رویکرد بین رشته ای را می گیرد و بر تحلیل اقتصادی و تفکر برای درک ارتباط بین مردم و محیط آنها تمرکز می کند و نتیجه برنامه تحصیلی است که هر دو به لحاظ اخلاقی تحریک آمیز و بسیار مرتبط با شغل امروز است بازار.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این کارشناسی ارشد آموزش فنی و حرفه ای در لیزر، اپتیک و نیمه هادی ها را به نیازهای کسانی که می خواهند به یک صنعت فوتونیک مبتنی بر تحقیقات دانشگاهی بپردازند، فراهم می کند. ... [+]

این کارشناسی ارشد آموزش فنی و حرفه ای در لیزر، اپتیک و نیمه هادی ها را به نیازهای کسانی که می خواهند به یک صنعت فوتونیک مبتنی بر تحقیقات دانشگاهی بپردازند، فراهم می کند. دانش آموزان از کلاس هایی با استفاده از تخصص در دانشگاه های سنت اندروز و هریوت وات بهره می برند و به دنبال آن یک پروژه حدود 3.5 ماهه، اغلب با شرکت فوتونیک بریتانیا. پروژه صنعتی اجازه می دهد تا کاربرد واقعی مواد موجود در دانشگاه ها را تجربه کرده و تجربه ای ارزشمندی در زمینه فوتونیک تجاری ارائه دهد.... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در روانشناسی تکاملی و تطبیقی آموزش های پیشرفته تحقیقاتی را در طیف وسیعی از مهارت های فکری و عملی مرتبط با رویکردهای تکاملی، مقایسهای و توسعه به مطالعه ذهن ا ... [+]

کارشناسی ارشد در روانشناسی تکاملی و تطبیقی آموزش های پیشرفته تحقیقاتی را در طیف وسیعی از مهارت های فکری و عملی مرتبط با رویکردهای تکاملی، مقایسهای و توسعه به مطالعه ذهن ارائه می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تکاملی و تطبیقی یک برنامه تمام وقت تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده روانشناسی و علوم اعصاب اجرا می شود. این برنامه متمایز با استفاده از طیف گسترده ای از رویکردهای نظری و روش شناختی، مسائل اساسی مربوط به ریشه های شناخت حیوان و انسان را مورد توجه قرار می دهد.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد روش تحقیق در روانشناسی برای آموزش دانشآموزانی که مایل به دنبال رشته تحصیلی عالی در رشته روانشناسی هستند، طراحی شده و آنها را با مهارتهای خاص لازم برای انجام ... [+]

کارشناسی ارشد روش تحقیق در روانشناسی برای آموزش دانشآموزانی که مایل به دنبال رشته تحصیلی عالی در رشته روانشناسی هستند، طراحی شده و آنها را با مهارتهای خاص لازم برای انجام حرفه ای به عنوان یک روانشناس پژوهشی طراحی می کند.

کارشناسی ارشد روش های تحقیق در روانشناسی یک برنامه کامل تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده روانشناسی و علوم اعصاب اجرا می شود. این دوره بر اساس یک ابتکار عمل برای ارائه آموزش بین رشته ای در علوم اجتماعی و همچنین آموزش تحقیقاتی پیشرفته در زمینه روان شناسی است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

این کارشناسی ارشد دانش آموزان را با پس زمینه در ریاضیات خالص یا کاربردی برای یک دکترا یا حرفه ای در بخش خصوصی آماده می کند. طیف گسترده ای از موضوعات شامل نظریه گروه، محاس ... [+]

این کارشناسی ارشد دانش آموزان را با پس زمینه در ریاضیات خالص یا کاربردی برای یک دکترا یا حرفه ای در بخش خصوصی آماده می کند. طیف گسترده ای از موضوعات شامل نظریه گروه، محاسبات ریاضی، ترکیبیات، دینامیک مایع، نظریه خورشید، زیست شناسی ریاضی، و اندازه گیری و نظریه ergodic.

کارشناسی ارشد ریاضی شامل دو ترم دوره های تدریس شده توسط دانشکده ریاضیات و آمار است و پس از پایان نامه در طی ماه های تابستان انجام می شود. این برنامه به ویژه برای کسانی که به دنبال حرفه ای در تحقیقات علمی ریاضی یا حرفه ای مرتبط با ریاضیات در بخش خصوصی هستند مناسب است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد علوم شیمی دانش آموزان را با دانش و مهارت های پیشرفته در علوم شیمی مدرن ارائه می دهد و آنها را تشویق می کند موضوعات را با موضوعات تحقیقاتی را از طیف وسیعی از ... [+]

کارشناسی ارشد علوم شیمی دانش آموزان را با دانش و مهارت های پیشرفته در علوم شیمی مدرن ارائه می دهد و آنها را تشویق می کند موضوعات را با موضوعات تحقیقاتی را از طیف وسیعی از ماژول ها کشف کند.

مدرک کارشناسی در علوم شیمی یک ساله برنامه آموزشی است که توسط دانشکده شیمی انجام شده است. این دوره برای کسانی که دانش آموزان و متخصصان دارای مدرک لیسانس در شیمی و یا یک موضوع متفقین هستند طراحی شده است.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد علوم پستاندار دریایی دانش آموزان را برای حرفه ای حرفه ای در تحقیق و حفاظت از پستانداران دریایی آماده می کند. این تنها مدرک تحصیلی محور در این موضوع محبوب در ... [+]

کارشناسی ارشد علوم پستاندار دریایی دانش آموزان را برای حرفه ای حرفه ای در تحقیق و حفاظت از پستانداران دریایی آماده می کند. این تنها مدرک تحصیلی محور در این موضوع محبوب در سراسر جهان است و توسط متخصصان برجسته در واحد تحقیقات دریانوردان دریایی و موسسه اقیانوس آرام اسکاتلند آموزش داده شده است.

کارشناسی ارشد در علوم پستاندار دریایی یک ساله برنامه آموزش داده شده توسط واحد تحقیقات دریانوردی دریایی (SMRU)، تنها موسسه انگلستان اختصاص یافته به طور اختصاصی برای تحقیقات پستانداران دریایی اختصاص داده شده است و بر تخصص کمی و متنوع علمی در دانشگاه اسکاتلند اقیانوس موسسه (SOI).... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته دانش آموزان را با پس زمینه کارشناسی قوی در علوم کامپیوتر فرصت برای دنبال کردن منافع خود را در مطالعه موضوع در یک سطح پیشرفته و تحقی ... [+]

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته دانش آموزان را با پس زمینه کارشناسی قوی در علوم کامپیوتر فرصت برای دنبال کردن منافع خود را در مطالعه موضوع در یک سطح پیشرفته و تحقیقاتی ارائه می دهد. دانش آموزان انعطاف پذیری را برای انتخاب از طیف گسترده ای از ماژول ها در موضوعات پیشرفته از جمله هوش مصنوعی، تعامل انسان و کامپیوتر، شبکه ها و سیستم های توزیع شده و مهندسی نرم افزار انتخاب می کنند.

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر پیشرفته یک ساله آموزش داده شده توسط دانشکده علوم کامپیوتر است. این دوره شامل دو ترم است که اجزای تدریس شده را دنبال می کند و یک پروژه 11 هفته ای است که منجر به ارائه پایان نامه 15000 کلمه در ماه اوت می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات با مدیریت دانش آموزان را از رشته های غیر از کسب و کار و مدیریت با دانش و مهارت های تحلیلی و انتقادی مورد نیاز برای مدیریت فناوری اطلاعات ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات با مدیریت دانش آموزان را از رشته های غیر از کسب و کار و مدیریت با دانش و مهارت های تحلیلی و انتقادی مورد نیاز برای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات است که پایه و اساس همه عمل کسب و کار موفق است.

کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات با مدیریت یک ساله برنامه آموزشی است که به طور مشترک توسط دانشکده علوم کامپیوتر و مدرسه مدیریت اجرا می شود. این دوره شامل دو ترم مدرسهای تدریس می شود که به دنبال آن یک پروژه 11 هفته ای است که منجر به ارائه پایان نامه 15000 کلمه در ماه اوت می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

مطالعات حفاظت از کارشناسی ارشد یک رشته کارشناسی ارشد بین رشته ای است. این درک علمی از جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، اداره محیط زیست و درگیری های بین حفاظت و جوامع را ... [+]

مطالعات حفاظت از کارشناسی ارشد یک رشته کارشناسی ارشد بین رشته ای است. این درک علمی از جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، اداره محیط زیست و درگیری های بین حفاظت و جوامع را فراهم می کند.

مطالعات حفاظت مدرک رویکرد بین رشته ای به تئوری و عمل حفاظت ارائه می دهد. این دانش آموزان و کارکنان دانشگاهی را از طیف وسیعی از زمینه های انضباطی به ارمغان می آورد، اما با شور و شوق مشترک برای حفاظت از.

نکات برجستهکاوش درگیری ها بین سازمان های مختلف انسانی، مشارکت در سیاست حفاظت و حکمرانی در مقیاس های مختلف (محلی، ملی و بین المللی)، و ارتباط بین مردم، علم و سیاست را در نظر بگیرید.مطالعات موردی محیط زیستی و نمونه هایی از طیف وسیعی از زیستگاه ها در سیستم های آبزی و زمین و درک علمی جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها.رویکرد بین رشته ای به این معنی است که شما می توانید طیف وسیعی از رویکردهای روش شناسی را برای حفاظت از محیط زیست، اقتصادی، تاریخی و غیره بررسی کنید.پروژه تحقیقاتی تابستانی شما (با توجه به در دسترس بودن) می بایست با همکاری یک سازمان خارجی درگیر در فعالیت های حفاظتی انجام شود.... [-]
بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد منابع معدنی، آموزش دانش و مهارت لازم برای پیگیری حرفه ای در بخش صنایع معدنی و تهیه دانش آموزان برای پژوهش PhD را فراهم می کند. این دوره آموزشی گسترده ای را ... [+]

کارشناسی ارشد منابع معدنی، آموزش دانش و مهارت لازم برای پیگیری حرفه ای در بخش صنایع معدنی و تهیه دانش آموزان برای پژوهش PhD را فراهم می کند. این دوره آموزشی گسترده ای را در خط مقدم منابع معدنی، از جمله کارگاه های صنعتی و گشت و گذار در زمینه های مختلف فراهم می کند.

مدرک کارشناسی ارشد منابع معدنی یک برنامه تمام وقت تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده علوم زمین و علوم محیطی اجرا می شود. منابع معدنی بخشی از تقریبا همه چیز زندگی روزمره ما است. پیدا کردن این منابع، کار زمین شناسان اقتصادی، دانشمندان چند رشته ای است که از ژئوشیمی، کانی شناسی، ژئوفیزیک، پترولوژی و زمین شناسی ساختاری برای درک، توصیف و کشف منابع معدنی استفاده می کنند.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی یک دوره پیشرفته تحقیقاتی در مطالعه هوش مصنوعی است، مهارت های دانش آموزان را در منطق، برنامه ریزی محدودیت ها، پردازش زبان، یادگیری ماشین و شبکه ها ... [+]

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی یک دوره پیشرفته تحقیقاتی در مطالعه هوش مصنوعی است، مهارت های دانش آموزان را در منطق، برنامه ریزی محدودیت ها، پردازش زبان، یادگیری ماشین و شبکه های عصبی توسعه می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد هوش مصنوعی یک ساله آموزش داده شده توسط دانشکده علوم کامپیوتر است. این دوره شامل دو ترم مدرسهای تدریس می شود که به دنبال آن یک پروژه 11 هفته ای است که منجر به ارائه پایان نامه 15000 کلمه در ماه اوت می شود.... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی ارشد در زمین شناسی در سنت اندروز، آموزش دانش و مهارت در ژئوشیمی و روش های ژئوشیمیایی مدرن، شامل آموزش دستیار آزمایشگاهی، تجربه نمونه برداری از میدان و تجربه با ت ... [+]

کارشناسی ارشد در زمین شناسی در سنت اندروز، آموزش دانش و مهارت در ژئوشیمی و روش های ژئوشیمیایی مدرن، شامل آموزش دستیار آزمایشگاهی، تجربه نمونه برداری از میدان و تجربه با تجهیزات پیشرفته ای را توسعه می دهد.

کارشناسی در ژئوشیمی یک برنامه تمام وقت تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده علوم زمین و علوم زیست محیطی انجام شده است.

ژئوشیمی یک رشته اساسی در علوم زمین است و تکنیک ها و دانش را برای پاسخگویی به این پرسش های بنیادی ارائه می دهد: آیا زندگی مریخ، چگونه سیاره ها را شکل می دهد و چه میزان و رانندگان تغییر آب و هوا، گذشته و حال است؟... [-]

بریتانیا Saint Andrews
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of St Andrews

کارشناسی در کاتالیز دانش آموزان را با دانش و مهارت های تخصصی پیشرفته در کاتالیزور مدرن با توانایی انجام پروژه تحقیق قابل توجهی ب