University of St Andrews

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سنت اندروز در قرن پانزدهم تاسیس شده است اولین دانشگاه اسکاتلند و سومین قدیمی ترین در جهان انگلیسی است

چرا سنت اندروز

سنت اندروز یک مکان منحصر به فرد برای مطالعه و زندگی است. در سواحل شرقی اسکاتلند، دانش آموزان ممکن است خود را در حال عبور از کلاس های گلف در کلاس خود و یا پیاده روی در کنار ساحل پس از شام پیدا کنند. دانشگاه نه تنها شهرت جهانی دارد، بلکه دارای طیف وسیعی از فعالیت های اجتماعی، از جمله بیش از 140 انجمن دانشجویی و 50 باشگاه ورزشی است. ساختمان های تاریخی در برابر امکانات مدرن با هم مخلوط شده اند و بسیاری از سنت های دانشجویی واقعا تجربه ی فراموش نشدنی در سنت اندروز را تجربه می کنند.

آموزش و پرورش سنت اندروز

دانشگاهی از University of St Andrews ، پس از آن توسط کارفرمایان در سراسر جهان به دنبال بخشی به دلیل شهرت عالی دانشگاه است. دانش آموزان به برخی از بهترین استادان و استادان جهان دسترسی دارند و امکانات و خدمات پشتیبانی ما از لحاظ پیشرفته همواره در دسترس شما هستند تا بتوانید در طول تحصیلاتتان به پتانسیل تحصیلی خود دسترسی یابید.

شهرت

به عنوان یک موسسه 600 ساله، جای تعجب نیست که University of St Andrews در سراسر جهان به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه آموزش شناخته شده است. رتبه بندی مستقل ما در هر دو جدول لیگ ملی و جهانی ما را درون 100 دانشگاه برتر جهان قرار می دهد.

این دانشگاه بالاترین رتبه دانشگاه اسکاتلند در راهنمای کامل دانشگاه 2019 بود و به نظر می رسد پنجمین دانشگاه برتر انگلیس است. St Andrews همچنین دانشگاه برتر اسکاتلند در راهنمای دانشگاه تایمز و یکشنبه تایمز 2018 بود و به عنوان "دانشگاه سال انگلستان برای تجربه دانشجویان" نامگذاری شد. راهنمای دانشگاه Guardian 2018 دانشگاه University of St Andrews به عنوان سومین دانشگاه برتر انگلیس رتبه بندی کرد. طبق QS University World Rankings 2018 ، ما در رتبه 92 قرار داریم و 10 سال را نشان می دهیم که سنت اندروز 100 دانشگاه برتر دنیا را ساخته است.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی رتبه بندی تحصیلی 2018 Times University of St Andrews به عنوان 44 بهترین دانشگاه در جهان برای هنر و علوم انسانی رتبه بندی کرد.

ما همچنین برای تحقیقات ما بسیار رتبه می گذاریم، با درصد بسیار بالایی از تحقیقات ما در زمینه روانشناسی و ادبیات انگلیسی که توسط REF 2014 به 4 * امتیاز داده می شود، به این معنی است که از لحاظ اصالت، اهمیت یا سختی در جهان شناخته می شود.

رتبه بندی موضوع

University of St Andrews همچنین در جداول لیگ برای تعالی آن در موضوعات خاصی ویژگی دارد. اکثر سوالاتی که توسط دانشگاه ارائه می شود، اغلب در رتبه دهم انگلستان قرار دارند و بسیاری از آنها در راهنمای دانشگاه گاردین 2018 قرار دارند.

شهرت کارفرمایان

شهرت فوق العاده ما در سراسر جهان باعث می شود University of St Andrews فارغ التحصیلان بسیار ارزشمند توسط کارفرمایان. راهنمای کامل دانشگاه 2019 ما را به شدت برای چشم انداز فارغ التحصیل می کند.

کتابخانه

به عنوان یک دانش آموز در دانشگاه، چند ساختمان در سنت اندروز به عنوان کتابخانه به عنوان مهم شما خواهد بود. دانشگاه دارای تعداد زیادی مجموعه است و کارکنان را تجربه کرده است تا به شما در دسترسی و استفاده از منابع کتابخانه ای برای حمایت از تحصیل و پژوهش کمک کند.

در University of St Andrews ، می توانید به نحوی که می خواهید مطالعه کنید: در کافه کتابخانه، در یک منطقه مطالعه فردی یا یک اتاق مطالعه گروهی - که انتخاب می کنید. شما همچنین می توانید چاپ، کپی و اسکن در کتابخانه و استفاده از تعداد زیادی از منابع آنلاین و ابزار ما ارائه دهد.

کتابخانه اصلی در مرکز سنت اندروز واقع شده است. این برای بیش از 100 ساعت در هفته در طول ترم، از جمله تعطیلات آخر هفته، باز است. کتابخانه تعداد زیادی از منابع را ارائه می دهد که عبارتند از:

  • بیش از یک میلیون جلد
  • بیش از 400،000 کتاب الکترونیکی
  • هزاران مجله چاپی و الکترونیکی
  • پایگاه داده های دانشگاهی
  • مجموعه گسترده ای از دی وی دی ها
  • کامپیوترها در هر سطح از کتابخانه.

این کتابخانه همچنین پشتیبانی متخصص از اعضای تیم کتابدار ارتباطات آکادمیک را فراهم می کند، که می تواند کمک و آموزش در یافتن اطلاعات در کتابخانه و آنلاین را فراهم کند.

استفاده از کتابخانه سریع و ساده است. هنگامی که وارد می شوید یک تور جهت گیری ارائه می شود و دستگاه های خودپرداز برای استفاده آسان به معنی آن است که فقط چند ثانیه طول می کشد تا کتاب های خود را در داخل و خارج بررسی کنید.

خدمات آی تی

خدمات IT دانشگاه ارائه طیف گسترده ای از خدمات برای اطمینان از اتصال شما ماندن در هر کجا که شما در دانشگاه هستند و بنابراین شما باید برای حمایت از شما باید به آن نیاز دارید.

خدمات فناوری اطلاعات همچنان سرمایه گذاری های زیربنایی قابل توجهی را برای ارائه بهترین تجربه ممکن کاربر فراهم می آورد. این شامل تهیه گسترده فای، Office 365، طیف وسیعی از برنامه های نرم افزاری، کلینیک PC و سرویس پشتیبانی است که هفت روز هفته در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که مسائل موثر و موثر مورد رسیدگی قرار می گیرند.

دسترسی به فناوری اطلاعات

شما می توانید به شبکه دانشگاه - و اینترنت - به روش های زیر دسترسی داشته باشید:

دسترسی بی سیم در بیش از 95 درصد از ساختمان های دانشگاه، از جمله در تمام سالن های محل اقامت در دسترس است.

کلاس های کامپیوتر در سراسر دانشگاه توزیع می شود و بسیاری از آنها 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته باز هستند. بیش از 1000 کامپیوتر ثابت در سراسر دانشگاه وجود دارد.

112202_112085_library-004.jpg

تجربه دانشجویی در سنت اندروز

دانشجویان سنت اندروز در مقایسه با سایر دانشگاه های اصلی، بیشترین راضی را در کشور دارند، با این حال، بررسی ملی دانشجویان 2018 با نام سنت اندروز در 12 سال گذشته در بریتانیا برای 10 بار ثبت نام کرده است.

زندگی در اینجا متمرکز بر یک سیستم آموزشی مشهور بین المللی است، اما این طیف گسترده ای از فرصت های اضافی تنها سنت اندروز می تواند فراهم می کند که ایجاد یک تجربه منحصر به فرد است. از آنجایی که سنت اندروز یک دانشگاه کوچک است، دانش آموزان فرصت دارند تا با کارکنان ارتباط برقرار کنند، با یکدیگر ادغام شوند و حس تعلق خاطر را احساس کنند. آنها در سیاست، جمع آوری کمک های خیریه، مشارکت داوطلبانه در سطح محلی و در اجرای نقش حکومتی در نحوه اجرای خدمات خود فعال هستند.

دانش آموزان ما St Andrews را با تحصیلات فراتر از درجه تحصیلی خود ترک می کنند.

آموزش تعالی

ما سنت قرن ها را به ارمغان آوردن درخشان ترین ذهن ها در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را. در اینجا، به عنوان جایی دیگر، دانش آموزان کنجکاو می توانند بهترین دانش پژوهان و معلمان را از سراسر دنیا ببینند و فضای تفکر را به طور جدی برای پرسش از آنچه آموزش می دهند، پیدا کنید.

تدریس ما توسط ماهیت انعطاف پذیری سیستم اسکاتلندی پشتیبانی می شود، که به شما اجازه می دهد تا در طی دوره مدرک تحصیلی خود را انتخاب کنید. این همه کمک می کند توضیح دهد که چرا ما وضعیت TEF طلایی را در سال 2017 اعطا کردیم و چرا ما در دانشگاه بریتیش کلمبیا برای تدریس در دانشگاه The Times و The Sunday Times University Guide 2017 تعهد دادیم.

شهر

سنت اندروز از قرنها به زائران پیوسته است و در نتیجه، مهمان نوازی مردم محلی غریزی است. بسیاری از ستاره های فیلم، افراد مشهور و سیاستمداران بازدید می کنند که یکی از جاذبه های سنت اندروز این است که هر بازدید کننده یک خوش آمدید برابر است.

بسیاری از آنها به سنت اندروز به عنوان "خانه گلف" کشیده می شوند. گلف در سنت اندروز جاه طلبی نهایی بسیاری از گلف بازان است. این یک رویا است که برای بسیاری از دانش آموزان در هر سال اتفاق می افتد، زیرا گلف در سنت اندروز برای ریشه های اسکاتلندی خود به عنوان یک بازی برای همه ثابت است.

با این حال، Auld Gray Toun همه چیز در مورد گلف نیست. سنت اندروز جایزه خلاقیت 2012 - بالاترین امتیاز هنرهای اسکاتلند را به دست آورد - به رسمیت شناختن مجموعه های قابل توجه آن از جشنواره ها، رویدادهای فرهنگی و مشارکت اجتماعی. شهر همچنین دارای سه سواحل، بزرگترین کلیسای جامع اسکاتلند و ترکیبی از مغازه ها، رستوران ها و گالری های مستقل است.

این شهر معمولا حدود 16000 نفر در خانه محسوب می شود که از جامعه محلی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و بازدیدکنندگان تشکیل شده است. این شهر احساسات صمیمی ای را به همراه می آورد که از نزدیکی نزدیک همه امکانات دانشگاه، ساختمان ها و سالن های اقامت است.

مناسبت ها

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد سنت اندروز، ثروت حوادثی است که هر ترم در آن رخ می دهد. از گفتگوهای علمی و کنفرانس ها تا رویدادهای دانشگاه مانند انتخاب ریاست دانشگاه و خدمات سالانه کارول، همیشه چیزی وجود دارد.

رویدادهای دانشجویی نیز بسیار محبوب هستند. رویدادهای موسیقی از فستیوال موسیقی دانش آموزان Starfields به وسیله گروهی از کنسرت ها، ارکسترها و گروه های موسیقی آکاپلا به نمایش در می آیند. طرفداران تئاتر و هنر در The Rocks، بزرگترین جشنواره هنرهای تجسمی اسکاتلند، که هر بهار و هر ساله در نزدیکی دو تئاتر دانشگاه اتفاق می افتد، لذت خواهند برد.

پشتیبانی دانشجویی

از روز اول شما در سنت اندروز، شما توسط کارکنان حرفه ای در مدارس دانشگاهی، در سالن های اقامت و از طریق تیم خدمات دانشجویی دانشگاه پشتیبانی خواهید شد.

با تمام دانشجویان سال اول سال تحصیلی، سال اول خود را در یک سالن دانشگاه تضمین می کنند، تعجب برانگیز نیست که دانش آموزان ما اغلب سالن های خود را به عنوان مکانی که آنها گروه دوستی خود را برای بقیه درجه خود می بینند، اعتبار می دهند. هر یک از سالن های ما نیز به یک سیستم سالانه از کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می پردازد، که در شبها و تعطیلات آخر هفته به دانش آموزانی که نیاز به مشاوره، پشتیبانی و یا فقط کسی را دارند که با شام بخوابند. دانش آموزانی که نیاز به حمایت بیشتر دارند، به تیم خدمات دانشجویی دانشگاه هدایت می شوند.

تیم خدمات دانشجویی، که شامل مشاوران آموزش دیده است، می تواند از طیف وسیعی از مسائل، از جمله معلولیت، سلامت روان، مسائل علمی، امور مالی یا رفاه، کمک و راهنمایی کند. دانشگاه چپلین نیز به آسانی در دسترس برای حمایت از دانش آموزان در مورد موضوعات مختلف است.

شما می توانید از خدمات توسعه شخصی و حرفه ای دانشگاه، CAPOD استفاده کنید که می تواند به کمک مهارت های تحصیلی و حمایت آموزشی از طریق مطالعات شما کمک کند. دانشجویان بین المللی نیز فرصت دارند تا با تیم تدریس زبان انگلیسی ما کار کنند، که می توانند قبل از شروع تحصیلات خود و یا زمانی که شما اینجا هستند، حمایت از زبان مادری خود را از زبان انگلیسی ارائه دهند.

112462_SRB_3260a.jpg

مکان ها

سنت اندروز

Address
St Katharine's West
The Scores

KY16 9AJ سنت اندروز, اسکاتلند, بریتانیا

برنامه ها

دوره های اجرایی