University of Lincoln

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا لینکلن را انتخاب می کنید؟

از زمان افتتاح توسط ملکه الیزابت دوم در سال 1996 ، University of Lincoln بیش از 300 میلیون پوند در ساختمان ها و امکانات خود سرمایه گذاری کرده است. محیط مدرن دانشجویی مبتنی بر مارینا زیبا Brayford Pool است ، و هر آنچه دانش آموزان به آن نیاز دارند یا در دانشگاه است یا یک پیاده روی کوتاه است. University of Lincoln با رتبه 17 در انگلستان در راهنمای دانشگاه گاردین ، راهنمای دانشگاه 2020 ، همچنین در چارچوب تعالی تدریس به طلا اهدا شد و همچنین در دانشگاه انگلیس برای مکان های دانشگاه در رتبه 10 دانشگاه علوم تجربی تایمز با استفاده از تجربیات برتر رتبه 10 قرار گرفت.

یکی از شهرهای بزرگ تاریخی جهان ، لینکلن به دلیل ادغام قدیمی و جدید مشهور است . لینکلن‌شایر زادگاه فیزیکدان و ریاضیدان مشهور سر ایزاک نیوتون و نخستین زن نخست وزیر انگلیس ، مارگارت تاچر است. اخیراً شهر لینکلن در Downton Abbey و کد داوینچی نمایش داده شده است.

جامعه جهانی فارغ التحصیلان University of Lincoln شامل بیش از 90،000 دانشجوی سابق در 135 کشور است . فارغ التحصیلان لینکلن به دنبال شغل در شرکتها و سازمانهای بزرگ در سراسر جهان ، از جمله بی بی سی ، رولز رویس ، زیمنس ، چکمه ها ، GlaxoSmithKline ، بانک لویدز و Rockstar Games هستند.

تجربه ای بی نظیر

استیپ هیل معروف این شهر - خیابانی زیبا و سنگفرش شده که دارای مغازه های بوتیک و اشک آور است - دروازه ورود به محله تاریخی کلیسای جامع کلیساها و منطقه Bailgate را فراهم می کند که در آن مغازه ها و کافه های مستقل بین دیوارهای قلعه قرون وسطایی لینکلن و شکوه کلیسای جامع لینکلن قرار دارند.

مراسم فارغ التحصیلی University of Lincoln در محوطه تاریخی کلیسای جامع لینکلن برگزار می شود ، و به شما کمک می کند تا خاطراتی را بکشید که ماندگاری داشته باشد.

نمونه برداری از غذاهای محلی وسوسه انگیز شهرستان از کالباس معروف لینکلنشر گرفته تا پنیرهای خوشمزه و نان آلو خانگی تهیه شده است. لینکلن در رستوران ها و کافه های متنوعی قرار دارد که از غذاهای مختلفی در سراسر دنیا تخصص دارند. نمونه ها شامل چینی ، کره ای ، اسپانیایی ، یونانی و مکزیکی است. همچنین انواع فروشگاه های غذایی شرقی و اروپایی و یک قصاب حلال نیز وجود دارد. در ماه دسامبر بازار معروف کریسمس شهر را از دست ندهید.

تمرکز روی اشتغال

هر ساله دانشگاه از طیف وسیعی از سخنرانان مهمان که گفتگوهای الهام بخش در زمینه های مربوطه خود را انجام می دهند ، به عنوان بخشی از سری سخنرانی های زندگی بزرگ ما استقبال می کند. مثالهای قبلی شامل کریس پاخام ، مجری بی بی سی و مهندس فضاپیمای اگزومارس ، ابی هوتی است.

رویکرد University of Lincoln برای همکاری با کارفرمایان از طریق سلسله جوایز و جوایز ملی ، از جمله یک جایزه Lord Stafford (2011) به منظور به رسمیت شناختن مشارکت با مشاغل ، و جایزه آموزش عالی بالاتر برای نامزدهای کارفرمای برجسته (2012) )

مکان ها

لینکلن

Address
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS لینکلن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)