توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده هنر در دانشگاه کنت در محوطه دانشگاه کانتربری که در خارج از شهر تاریخی و فرهنگی کانتربری قرار دارد، مستقر است.

دانشکده هنر برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در چهار موضوع را ارائه می دهد: درام و تئاتر؛ فیلم؛ تاریخ هنر؛ و مطالعات رسانه ای.

برنامه های افتخار ما تنها در کنار مقدماتی نظری تمرکز حرفه ای تمرین می کنند. ما همچنین طیف گسترده ای از برنامه های افتخاری مشترک را ارائه می دهیم، به شما این امکان را می دهد که مدرک هنری خود را با موضوع دیگری ترکیب کنید. همچنین گزینه هایی برای صرف یک سال در خارج از کشور و یا در محل قرار گرفتن، با پیشرفت تحصیلی خوب وجود دارد. ما تشویق می کنیم تا برنامه تحصیلی خود را با توجه به منافع و جاه طلبی های خود مطرح کنید.

همه افراد ما از تخصص کارکنان ما، از تحقیقات و کارهای صنعتی بهره می گیرند. برنامه های ما همچنین از امکانات عالی ما، از جمله فضاهای اختصاصی برای تولید تئاتر، فیلمبرداری و ویرایش استودیو، فضای گالری و سینما و تئاتر در محل استفاده می کنند.

کنت به شدت امتیاز دارد: راهنمای دانشگاه گاردین 2019 در کنت 10 در انگلستان برای مطالعات فیلم و رسانه رتبه بندی شده است. و Kent طلا، بالاترین امتیاز را در چارچوب تعالی آموزش عالی انگلستان اعطا کرد.

کانتربری خود دارای یک زندگی فرهنگی غنی است، از جمله تئوری مارلو، و خانه مجلسی هنر و دانش. کنت خود را نیز دارای ایستگاه تلویزیونی خود KMTV، پوشش زندگی در منطقه است.

این شهر همچنین دارای ایستگاه راه آهن با سرعت بالا به لندن است، که دسترسی سریع به زندگی فرهنگی غنی پایتخت، از جمله تئاتر و گالری های غرب غربی را فراهم می کند. به همین ترتیب تیت مارگیت تنها 30 دقیقه سفر قطار است.

کنت به عنوان "دانشگاه اروپایی انگلستان" شناخته می شود، که از نزدیکی آن به سرزمین اصلی اروپا بهره می گیرد. ترمینال Eurostar تنها 15 دقیقه سفر قطار در Ashford است و بندر دوور تنها 30 دقیقه فاصله دارد.

ما برنامه های MA که شامل مطالعه در مراکز کنت در پاریس و رم هستند، شامل دوره های کارشناسی ارشد در فیلم و تاریخ و فلسفه هنر است که در مدرسه هنر و فرهنگ ما در پاریس ارائه می شود و یک مدرک کارشناسی در تاریخ هنر است که ارائه می دهد در مدرسه رم در مطالعات کلاسیک و رنسانس رم است. شما همچنین می توانید برای کارشناسی ارشد در فیلم یا تاریخ و فلسفه هنر بر اساس صرفا در پاریس تحصیل کنید. همه ما و برنامه های ما در دانشگاه کانتربری ما در دسترس هستند.

مدرسه هنر ارتباطات قوی با بسیاری از سازمان های مبتنی بر هنر دارد و شانس شما را برای برقراری ارتباط با آنها فراهم می کند و ارتباطات مفید را به شما امکان می دهد تا تجربه دانش آموزان خود را افزایش داده و فرصت های شغلی خود را افزایش دهید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Kent, School of Arts

این شامل یک اصطلاح در رم است که ما با MA دانشگاه رم کار می کنیم. طیف وسیعی از موضوعات و رویکردها در این مؤسسه با توجه به هنرهای قرون وسطی، رنسانس و باروک در ایتالیا مورد ... [+]

بررسی اجمالی

این شامل یک اصطلاح در رم است که ما با MA دانشگاه رم کار می کنیم. طیف وسیعی از موضوعات و رویکردها در این مؤسسه با توجه به هنرهای قرون وسطی، رنسانس و باروک در ایتالیا مورد توجه قرار گرفته است. اولین دوره در کانتربری تدریس می شود.

در طول مدت در رم، این مركز بر هنر رم تمركز دارد كه دوره ی هسته ای آن تقریبا دو هزار سال است و چهره ی در حال تغییر شهر ابدی را بررسی می كند. این هسته زمان بیشتری را در دوره 1400-1700 صرف می کند، که همچنین دوره ای است که دوره ی دوم از طیف وسیعی از موضوعات انتخاب شده است. شما دست اول هنر روم را مطالعه خواهید کرد، از سایتها و موزه های مربوطه بازدید می کنید، با گزینه هایی برای مطالعه تاریخ رم و هنرمندان خاص. کارکنان کنت به عنوان بخشی از دوره بهار در رم حضور دارند تا تداوم راهنمایی های دانشگاهی و پشتیبانی کشیشی را تضمین کنند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Arts

برنامه کارشناسی ارشد فیلم توسط کارشناسان فیلم تدریس می شود و می خواهد با عناصر کلیدی که طبیعت متنوع فیلم ها و تصاویر متحرک را تشکیل می دهند، شما را درگیر کند. ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد فیلم توسط کارشناسان فیلم تدریس می شود و می خواهد با عناصر کلیدی که طبیعت متنوع فیلم ها و تصاویر متحرک را تشکیل می دهند، شما را درگیر کند.

فیلم MA همچنین می تواند بین Canterbury و پاریس، با اولین دوره در پردیس کانتربری ما و دوره بهار در مرکز ما در پاریس، مورد مطالعه قرار گیرد. این نیز در پاریس فقط در جایی است که شما تمام سال را در پایتخت فرانسه صرف می کنید.

فکر می کنم سری ویدئو Kent... [-]
بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

International Student Testimonial

Graduate Profile - Eleni Duke

Graduate Profile - Niamh Lynam-Cotter

Graduate Profile - Colum McGuire

Graduate Profile - Piers Bailey

Jarman Building
Address
School of Arts, University of Kent, Jarman Building, The University of Kent
CT2 7UG کانتربری, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 1227 764000