University of Kent, School of Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده هنر در دانشگاه کنت در محوطه دانشگاه کانتربری که در خارج از شهر تاریخی و فرهنگی کانتربری قرار دارد، مستقر است.

دانشکده هنر برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در چهار موضوع را ارائه می دهد: درام و تئاتر؛ فیلم؛ تاریخ هنر؛ و مطالعات رسانه ای.

برنامه های افتخار ما تنها در کنار مقدماتی نظری تمرکز حرفه ای تمرین می کنند. ما همچنین طیف گسترده ای از برنامه های افتخاری مشترک را ارائه می دهیم، به شما این امکان را می دهد که مدرک هنری خود را با موضوع دیگری ترکیب کنید. همچنین گزینه هایی برای صرف یک سال در خارج از کشور و یا در محل قرار گرفتن، با پیشرفت تحصیلی خوب وجود دارد. ما تشویق می کنیم تا برنامه تحصیلی خود را با توجه به منافع و جاه طلبی های خود مطرح کنید.

همه افراد ما از تخصص کارکنان ما، از تحقیقات و کارهای صنعتی بهره می گیرند. برنامه های ما همچنین از امکانات عالی ما، از جمله فضاهای اختصاصی برای تولید تئاتر، فیلمبرداری و ویرایش استودیو، فضای گالری و سینما و تئاتر در محل استفاده می کنند.

کنت به شدت امتیاز دارد: راهنمای دانشگاه گاردین 2019 در کنت 10 در انگلستان برای مطالعات فیلم و رسانه رتبه بندی شده است. و Kent طلا، بالاترین امتیاز را در چارچوب تعالی آموزش عالی انگلستان اعطا کرد.

کانتربری خود دارای یک زندگی فرهنگی غنی است، از جمله تئوری مارلو، و خانه مجلسی هنر و دانش. کنت خود را نیز دارای ایستگاه تلویزیونی خود KMTV، پوشش زندگی در منطقه است.

این شهر همچنین دارای ایستگاه راه آهن با سرعت بالا به لندن است، که دسترسی سریع به زندگی فرهنگی غنی پایتخت، از جمله تئاتر و گالری های غرب غربی را فراهم می کند. به همین ترتیب تیت مارگیت تنها 30 دقیقه سفر قطار است.

کنت به عنوان "دانشگاه اروپایی انگلستان" شناخته می شود، که از نزدیکی آن به سرزمین اصلی اروپا بهره می گیرد. ترمینال Eurostar تنها 15 دقیقه سفر قطار در Ashford است و بندر دوور تنها 30 دقیقه فاصله دارد.

ما برنامه های MA که شامل مطالعه در مراکز کنت در پاریس و رم هستند، شامل دوره های کارشناسی ارشد در فیلم و تاریخ و فلسفه هنر است که در مدرسه هنر و فرهنگ ما در پاریس ارائه می شود و یک مدرک کارشناسی در تاریخ هنر است که ارائه می دهد در مدرسه رم در مطالعات کلاسیک و رنسانس رم است. شما همچنین می توانید برای کارشناسی ارشد در فیلم یا تاریخ و فلسفه هنر بر اساس صرفا در پاریس تحصیل کنید. همه ما و برنامه های ما در دانشگاه کانتربری ما در دسترس هستند.

مدرسه هنر ارتباطات قوی با بسیاری از سازمان های مبتنی بر هنر دارد و شانس شما را برای برقراری ارتباط با آنها فراهم می کند و ارتباطات مفید را به شما امکان می دهد تا تجربه دانش آموزان خود را افزایش داده و فرصت های شغلی خود را افزایش دهید.

مکان ها

کانتربری

Jarman Building

Address
School of Arts, University of Kent,
Jarman Building, The University of Kent

CT2 7UG کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 764000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: