University of Kent, Kent School of Architecture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشکده معماری کانت یکی از موفق ترین مدارس معماری در انگلستان است. برنامه های نوآورانه، آموزش مبتنی بر استودیو، لینک های حرفه ای و امکانات عالی برای ایجاد یک محیط یادگیری الهام بخش ترکیب شده اند.

  • 10th در راهنمای دانشگاه گاردین 2018.
  • 90٪ از دانشجویان معماری سال آخر با کیفیت کلی رشته خود راضی بودند.
  • 3RD برای چشم انداز فارغ التحصیل در راهنمای دانشگاه گاردین 2018.
  • 91٪ از دانشجویان معماری که از کنت در سال 2016 فارغ التحصیل شده بودند در شغل های حرفه ای و یا تحصیل بیشتر در عرض شش ماه (DLHE) بودند.

دیدگاه ما

دانشکده معماری کانت دارای یک فلسفهی پیشروی است. ما تحقیقات معاصر را با چارچوبی آموزشی ترکیب می کنیم که شما را برای جهان علمی و حرفه ای آماده می کند.

دانش آموزان ما از یکی از پیشرفته ترین محیط های یادگیری در انگلستان بهره مند می شوند. همچنین به عنوان یک فرهنگ استودیو خلاق، تجربه ای در استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات به شما می دهد که شما را برای کار در صنعت یا تحصیل بیشتر آماده می کند.

ما ارتباطات قوی با کسب و کارهای محلی، جوامع منطقه ای و متخصصان محیط زیست ایجاد کرده ایم. این به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در کنار یکدیگر در پروژه هایی که به طور مستقیم بر منطقه منطقه تاثیر می گذارد، و همچنین بسیاری از دانش آموزان ما که در کار حرفه ای و حرفه ای معماری در سراسر جهان کار می کنند، کار می کند.

امکانات پیشرفته کشور

دانشکده معماری کنت مجهز به آخرین منابع از جمله استودیوهای مدرن طراحی، یک کارگاه آموزشی اختصاصی با امکانات لیزر برش و چاپ سه بعدی و استودیوی کامپیوتری با آخرین تکنولوژی است.

فضای جدیدی که از لحاظ تکنولوژی پیشرفته ما دارای هشت نمایشگر پیشرفته با صفحه نمایش 70 اینچی با رزولوشن HD می باشد. اینها دانش آموزان و معلمان ما را فرصتی برای تعامل و کمک به سخنرانی ها و آموزش ها می گذارد.

آموزش الهام بخش

کارکنان دانشگاهی مشتاق ما دارای سالها تجربه آموزش در سطح رشته و نقاط قوت خاص در جنبه های تاریخی، زیست محیطی، فنی و دیجیتالی موضوع است. ما روش نوآورانه ای را برای تدریس ایجاد می کنیم که اعتماد طراحی شما را از طریق آزمایش و کار پروژه تقویت می دهد.

تحصیلات دانشگاهی شما توسط یک طرح مربیگری با موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) تکمیل شده است. شما همچنین از مشارکت عملی با معماران و پروژه های محلی و همچنین تجربیات یادگیری موجود در خارج از مدرسه معماری کنت مانند سفرهای حومه و تورهای تحصیلی بهره مند خواهید شد.

تعالی تحقیقاتی

دانشکده معماری کانت دارای کیفیت بین المللی برای تحقیقات خود است. کارکنان پژوهشی ما در کنفرانس های علمی و حرفه ای، ملی و بین المللی فعال هستند و در رسانه های محلی و ملی نمایش داده می شوند و منتشر می شوند.

ما تحقیقات نوآورانه و بین رشته ای را با تاکید بر طراحی پایدار ترویج می کنیم. ما میزبان دو مرکز تحقیقاتی: مرکز تحقیقات معماری اروپا (CREAte) و مرکز معماری و محیط زیست پایدار (CASE).

چشم انداز چشمگیر

تحصیل در مدرسه معماری کنت، شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند. علاوه بر بالا بردن مهارت های حرفه ای ما، ما همچنین مهارت های قابل انتقال خودمان مانند ارتباطات، کار تیمی، حل مسئله و سواد رایانه ای را توسعه می دهیم.

بسیاری از دانش آموزان ما به کارهای حرفه ای احتیاج دارند معماری در سراسر جهان، مانند معماران Grimshaw، Farrells، معماران HLM، HOK، Jestico Whiles و Herzog

شناخت حرفه ای

برنامه های ما توسط RIBA تأیید شده و جوایز توسط هیئت ثبت نام معماران (ARB) تعیین می شوند. این به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک معمار حرفه ای به عنوان مجوز رسمی کامل کار کنید.

اتمام موفقیت آمیز معماری BA (Hons) معافیت از قسمت 1 امتحانات ARB / RIBA را فراهم می کند، در حالی که برنامه دو ساله MArch معافیت از قسمت 2 امتحانات ARB / RIBA را فراهم می کند.

محل

دانشکده معماری کنت براساس دانشگاه کانتربری است که دارای کلاس های آکادمیک و تفریحی درجه یک است. ما با آخرین منابع مجهز هستیم و محیط زیبای ما به مقدار زیادی فضاهای آرام برای مطالعه و استراحت ارائه می دهد.

همه چیزهایی که به دانشگاه نیاز دارید، در مسیر پیاده روی، از جمله فروشگاه عمومی، کتابفروشی، بانک، مرکز پزشکی و داروخانه است. شما می توانید از محوطه دانشگاه برای کشف ساختمان های قرون وسطی شهر، بارهای تاریخی و مجموعه ای از مغازه ها بروید و لندن فقط یک ساعت با قطار است.

مکان ها

کانتربری

Marlowe Building

Address
Kent School of Architecture,
Marlowe Building,
University of Kent

CT2 7NR کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 824689