توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشکده معماری کانت یکی از موفق ترین مدارس معماری در انگلستان است. برنامه های نوآورانه، آموزش مبتنی بر استودیو، لینک های حرفه ای و امکانات عالی برای ایجاد یک محیط یادگیری الهام بخش ترکیب شده اند.

  • 10th در راهنمای دانشگاه گاردین 2018.
  • 90٪ از دانشجویان معماری سال آخر با کیفیت کلی رشته خود راضی بودند.
  • 3RD برای چشم انداز فارغ التحصیل در راهنمای دانشگاه گاردین 2018.
  • 91٪ از دانشجویان معماری که از کنت در سال 2016 فارغ التحصیل شده بودند در شغل های حرفه ای و یا تحصیل بیشتر در عرض شش ماه (DLHE) بودند.

دیدگاه ما

دانشکده معماری کانت دارای یک فلسفهی پیشروی است. ما تحقیقات معاصر را با چارچوبی آموزشی ترکیب می کنیم که شما را برای جهان علمی و حرفه ای آماده می کند.

دانش آموزان ما از یکی از پیشرفته ترین محیط های یادگیری در انگلستان بهره مند می شوند. همچنین به عنوان یک فرهنگ استودیو خلاق، تجربه ای در استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات به شما می دهد که شما را برای کار در صنعت یا تحصیل بیشتر آماده می کند.

ما ارتباطات قوی با کسب و کارهای محلی، جوامع منطقه ای و متخصصان محیط زیست ایجاد کرده ایم. این به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در کنار یکدیگر در پروژه هایی که به طور مستقیم بر منطقه منطقه تاثیر می گذارد، و همچنین بسیاری از دانش آموزان ما که در کار حرفه ای و حرفه ای معماری در سراسر جهان کار می کنند، کار می کند.

امکانات پیشرفته کشور

دانشکده معماری کنت مجهز به آخرین منابع از جمله استودیوهای مدرن طراحی، یک کارگاه آموزشی اختصاصی با امکانات لیزر برش و چاپ سه بعدی و استودیوی کامپیوتری با آخرین تکنولوژی است.

فضای جدیدی که از لحاظ تکنولوژی پیشرفته ما دارای هشت نمایشگر پیشرفته با صفحه نمایش 70 اینچی با رزولوشن HD می باشد. اینها دانش آموزان و معلمان ما را فرصتی برای تعامل و کمک به سخنرانی ها و آموزش ها می گذارد.

آموزش الهام بخش

کارکنان دانشگاهی مشتاق ما دارای سالها تجربه آموزش در سطح رشته و نقاط قوت خاص در جنبه های تاریخی، زیست محیطی، فنی و دیجیتالی موضوع است. ما روش نوآورانه ای را برای تدریس ایجاد می کنیم که اعتماد طراحی شما را از طریق آزمایش و کار پروژه تقویت می دهد.

تحصیلات دانشگاهی شما توسط یک طرح مربیگری با موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) تکمیل شده است. شما همچنین از مشارکت عملی با معماران و پروژه های محلی و همچنین تجربیات یادگیری موجود در خارج از مدرسه معماری کنت مانند سفرهای حومه و تورهای تحصیلی بهره مند خواهید شد.

تعالی تحقیقاتی

دانشکده معماری کانت دارای کیفیت بین المللی برای تحقیقات خود است. کارکنان پژوهشی ما در کنفرانس های علمی و حرفه ای، ملی و بین المللی فعال هستند و در رسانه های محلی و ملی نمایش داده می شوند و منتشر می شوند.

ما تحقیقات نوآورانه و بین رشته ای را با تاکید بر طراحی پایدار ترویج می کنیم. ما میزبان دو مرکز تحقیقاتی: مرکز تحقیقات معماری اروپا (CREAte) و مرکز معماری و محیط زیست پایدار (CASE).

چشم انداز چشمگیر

تحصیل در مدرسه معماری کنت، شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند. علاوه بر بالا بردن مهارت های حرفه ای ما، ما همچنین مهارت های قابل انتقال خودمان مانند ارتباطات، کار تیمی، حل مسئله و سواد رایانه ای را توسعه می دهیم.

بسیاری از دانش آموزان ما به کارهای حرفه ای احتیاج دارند معماری در سراسر جهان، مانند معماران Grimshaw، Farrells، معماران HLM، HOK، Jestico Whiles و Herzog

شناخت حرفه ای

برنامه های ما توسط RIBA تأیید شده و جوایز توسط هیئت ثبت نام معماران (ARB) تعیین می شوند. این به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک معمار حرفه ای به عنوان مجوز رسمی کامل کار کنید.

اتمام موفقیت آمیز معماری BA (Hons) معافیت از قسمت 1 امتحانات ARB / RIBA را فراهم می کند، در حالی که برنامه دو ساله MArch معافیت از قسمت 2 امتحانات ARB / RIBA را فراهم می کند.

محل

دانشکده معماری کنت براساس دانشگاه کانتربری است که دارای کلاس های آکادمیک و تفریحی درجه یک است. ما با آخرین منابع مجهز هستیم و محیط زیبای ما به مقدار زیادی فضاهای آرام برای مطالعه و استراحت ارائه می دهد.

همه چیزهایی که به دانشگاه نیاز دارید، در مسیر پیاده روی، از جمله فروشگاه عمومی، کتابفروشی، بانک، مرکز پزشکی و داروخانه است. شما می توانید از محوطه دانشگاه برای کشف ساختمان های قرون وسطی شهر، بارهای تاریخی و مجموعه ای از مغازه ها بروید و لندن فقط یک ساعت با قطار است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Kent, Kent School of Architecture

گرسنگی برای تجسم دیجیتالی معماری و محیط شهری به طور نمادین در هر دو صنعت معماری و فیلم افزایش یافته است. همانطور که نیاز به طراحان و انیماتورهای ماهر با آگاهی از مسائل مع ... [+]

گرسنگی برای تجسم دیجیتالی معماری و محیط شهری به طور نمادین در هر دو صنعت معماری و فیلم افزایش یافته است. همانطور که نیاز به طراحان و انیماتورهای ماهر با آگاهی از مسائل معماری و سینمایی افزایش می یابد، این مربی در تجسم معماری، مهارت های خود را برای برقراری ارتباط معماری و شهرت برای انواع برنامه ها و مخاطبین توسعه می دهد.

بررسی اجمالی

مدرک تجارب معماری به طور مشترک توسط دانشکده معماری کنت و دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی آموزش داده می شود. بر اساس برنامه های موفق کارشناسی ارشد در انیمیشن کامپیوتری و جلوه های بصری دیجیتال، این مؤسسه دانش آموزان را قادر می سازد تا در سطح پیشرفته مهارت، دانش و درک شبیه سازی دیجیتالی و مدل سازی سه بعدی را توسعه دهند که آنها را قادر می سازد تا حرفه ای های بسیار ماهر در تجسم معماری شوند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, Kent School of Architecture

کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری (MAUD) یک برنامه گسترده گسترده ای از کارشناسی ارشد در معماری است که به شما دیدگاه بین رشته ای و بین فرهنگی را در معماری معاصر و طراحی شه ... [+]

کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری (MAUD) یک برنامه گسترده گسترده ای از کارشناسی ارشد در معماری است که به شما دیدگاه بین رشته ای و بین فرهنگی را در معماری معاصر و طراحی شهری می دهد. این برنامه شما را در مورد آخرین دانش معماری و طراحی شهری مطلع می سازد تا آماده سازی شما برای تبدیل شدن به حرفه ای موفق حرفه ای در مقیاس جهانی.

بررسی اجمالی

شما آموخته اید که چگونه تجزیه و تحلیل علمی را با توسعه مهارت های خلاق و فکری ترکیب کنید. ما تئوری و عمل معماری را به همان اندازه اهمیت می دانیم و معتقدیم که تلاش های مشترک و برتری در هر دو منطقه برای برقراری ارتباط با معماری و طراحی شهری با مهارت و موفقیت لازم است. شما تشویق به توسعه توانایی های خلاقانه و تخیلی خود می باشید؛ برای تولید ایده ها و انجام کارهایی که درک شما از معماری و شهرها را به شیوه های تازه و موثر تبدیل می کند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, Kent School of Architecture

مؤسسه معماری و طراحی شهری (MAUD) چشم انداز خاصی از شهر را پیشنهاد می دهد که ترکیبی از قدرت تاریخ معماری و تئوری با مطالعه شهر معاصر است تا درک معماری و طراحی شهری را که ب ... [+]

بررسی اجمالی

شما مسیر مسیر توسعه شهرها را بررسی می کنید، به خصوص در رابطه با روشنگری، صنعتی شدن، نقش مدرنیسم و ​​شرایط قرن بیست و یکم. در انجام این کار، از چارچوب گسترده ای از علوم انسانی، مطالعات فرهنگی، هنرهای تجسمی، درام، فیلم و رسانه های دیگر که بر شکل گیری چشم انداز شهری تاثیر می گذارید، استفاده می کنید.

یک برنامه بین فرهنگی و بین رشته ای، اولین دوره خود را در دانشگاه کانتربری ما با دسترسی کامل به امکانات آموزشی و تفریحی عالی خود صرف می کنید. در دوره بهار، شما را به مدرسه هنر و فرهنگ پاریس نقل مکان می کند که در مرکز جهانی کلمبیا (به نام رید هال) در یک گوشه تاریخی مونپارنس تحصیل می کنید. شما در پانزده سالگی از پاریس دیدن می کنید، جایی که با کارکنان پاریس ملاقات می کنید و در تور شهر می روید. ما به شما توصیه و پشتیبانی می کنیم تا به شما در پاریس کمک کنید.... [-]

بریتانیا کانتربری
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Kent, Kent School of Architecture

کارشناسی ارشد معماری و محیط زیست پایدار (MASE) یک دوره آموزشی است که با حرفه ای ها و دانشگاهیان سراسر جهان همراه با علاقه به پایداری در محیط زیست ساخته شده است، از جمله م ... [+]

کارشناسی ارشد معماری و محیط زیست پایدار (MASE) یک دوره آموزشی است که با حرفه ای ها و دانشگاهیان سراسر جهان همراه با علاقه به پایداری در محیط زیست ساخته شده است، از جمله معماران، مهندسین، جغرافیدانان، نقشه برداران، مورخان و طراحان شهری.

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد توسط مرکز معماری و محیط زیست پایدار ارائه شده است، یک مرکز تحقیقاتی جدید در دانشکده معماری کنت که یک رویکرد متقابل انضباطی برای تحقیق در زمینه پایداری در محیط زیست ایجاد می کند، مرزهای سنتی بین هنر و علوم، تحقیق و عمل.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, Kent School of Architecture

کارشناسی ارشد معماری حفظ یک دوره آموزشی است که با حرفه ای و دانشگاهی در سراسر جهان همراه با علاقه به میراث معماری از جمله معماران، مهندسین، باستان شناسان، مورخان هنر، جغر ... [+]

کارشناسی ارشد معماری حفظ یک دوره آموزشی است که با حرفه ای و دانشگاهی در سراسر جهان همراه با علاقه به میراث معماری از جمله معماران، مهندسین، باستان شناسان، مورخان هنر، جغرافیدانان و نقشه برداران است.

بررسی اجمالی

این دوره به طور کامل توسط موسسه حفاظت از ساختمان تاریخی (IHBC) به رسمیت شناخته شده است. این دوره هر دو درک کامل از میراث معماری و مهارت های مورد نیاز برای کمک به حفظ و توسعه سایت های تاریخی را فراهم می کند. این برنامه با بهره گیری از موقعیت آن در شهر تاریخی کانتربری، این برنامه مطالعه مطالعه تئوری حفاظت و فلسفه را با بررسی جنبه های فنی تعمیر و بازسازی، ترکیب می کند. کلیسای خیره کننده شهر دانش آموزان را با یک منبع آموزشی فراهم می کند و به آنها فرصت می دهد تا از حفاظت از میراث جهانی می توانند یاد بگیرند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Marlowe Building
Address
Kent School of Architecture, Marlowe Building, University of Kent
CT2 7NR کانتربری, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 1227 824689