University of Hull

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Hull در سال 1927 تشکیل شد و ما را به چهاردهمین دانشگاه قدیمی در انگلیس تبدیل کرد. با سابقه ای افتخارآفرین دانشگاهی و ایجاد و الهام بخشیدن به تحقیقات در حال تغییر زندگی ، ما می توانیم از ترکیب عالی میراث و فناوری بالا ، همه در یک شهر دانشجویی دوستانه و مقرون به صرفه استفاده کنیم.

تعالی آموزش و پژوهش

هال در چارچوب تعالی دولت تدریس (TEF 2018) موفق به کسب جایزه نقره ای شد که از تعالی در تدریس و یادگیری در دانشگاه ها و کالج های انگلستان برخوردار است و در رشته های مختلفی از دوره های تدریس کارشناسی ارشد با کیفیت بالا و تحقیقات بعد از کارشناسی ارشد تخصص دارد.

ما در 50 دانشگاه برتر برای قدرت تحقیق (REF 2014) و فوق العاده جاه طلبانه در مورد برنامه تحقیقاتی ما هستیم. ما چالش های بزرگ جهانی را در پیش گرفته ایم - از سلامتی گرفته تا زیستگاه ها ، از مواد غذایی گرفته تا سیل و از زنجیره های تأمین گرفته تا بردگی. هفت موسسه تحقیقاتی ما تخصصهای مختلف گوشه های دانشگاه را گرد هم می آورد و محققان ما با شرکای کلیدی و ذینفعان همکاری می کنند تا تحقیقاتی را ارائه دهند که برای همه سودمند باشد ، و سیاست های آینده را شکل و اطلاع رسانی می کند.

دانش آموزان بین المللی

با دانش آموزان بیش از 100 کشور در سراسر جهان که می توانند در هال تحصیل کنند ، ما یک موسسه جهانی هستیم. 97.9٪ چشمگیر دانشجویان بین المللی ما طی شش ماه از فارغ التحصیلی (HESA 2018) وارد کار می شوند یا تحصیل می کنند.

اغلب در کشور خود شما فرصت ملاقات با کارکنان دانشگاه ما وجود دارد. برای فهمیدن اینکه چه موقع به بازدید شما خواهیم رسید صفحه کشور خود را در وب سایت ما بررسی کنید.

دانشگاه و زندگی دانشجویی

ما 300 میلیون پوند برای تأسیسات جدید سرمایه گذاری کرده ایم که از آن جمله می توان به یک کتابخانه در سطح جهانی ، یک سالن کنسرت برتر از هنر ، اقامت دانشجویان در دانشگاه و امکانات ورزشی جدید اشاره کرد. در اینجا شما می توانید همه چیز را برای مطالعه ، زندگی و معاشرت پیدا کنید - از مکانهای کاری متنوع گرفته تا یک سرویس شغلی برنده جوایز - همه در یک سایت. اتحادیه دانشجویی برنده جوایز ما - با بیش از 150 انجمن و باشگاه ورزشی - و تیم پشتیبانی دانشجویی ما - مشاوره در مورد موضوعاتی مانند سلامت و رفاه ، پول ، پشتیبانی از یادگیری - اطمینان حاصل می کنند که از هرچه دانشگاه ارائه می دهد ، بیشترین بهره را می برید.

برای دیدن پردیس زیبای سبز و جذاب ما ، از تور مجازی کاوش کنید!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

ما همچنین تنها دانشگاهی هستیم که یک تیم رسمی GB GB هستیم. این مشارکت انحصاری شش ساله به دانشجویان ما برای ارائه فرصت هایی برای پروژه های تحقیقاتی مشترک و کارآفرینی و فرصتهای شغلی و شغلی کمک خواهد کرد.

هزینه ها و بودجه

شهریه برای دوره ها و برنامه های مختلف متفاوت است ، برای اطلاعات بیشتر و همچنین صفحات ما در بورس های تحصیلی و بورس ها و بورس های بین المللی ، وب سایت ما را بررسی کنید.

شرایط ورود

ما طیف وسیعی از مدارک بین المللی را می پذیریم ، برای اطلاع از شرایط ورود به سایت ، به صفحات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ما مراجعه کنید.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست و قبل از تحصیل با ما به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، ما دوره های قبل از دوره آموزش زبان انگلیسی را در سطوح مختلف ارائه می دهیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه از University of Hull بخواهید فرم را پر کرده و خط مشی حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید.

مکان ها

پوست

Address
Cottingham Road
HU6 7RX پوست, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید