University of Dundee

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Dundee یکی از 200 دانشگاه برتر جهان است که طبق رتبه بندی جهانی دانشگاه جهانی تایمز 2018 است.

ما همچنین یک جایزه طلایی - بالاترین امتیاز ممکن را در چارچوب تعالی تدریس 2017 که توسط دولت انگلیس به رسمیت شناختن و پاداش آموزش و یادگیری عالی ارائه شده است، برگزار می کنیم.

پردیس جمع و جور ما موقعیت ایده آل در قلب Dundee دارد و با هزینه کم زندگی، مناظر زیبای و فرصت های تحصیلی فوق العاده ای است که برای زندگی دانشجوی جدید شما مناسب است.

از طریق این صفحات بیشتر در مورد ما بیاموزید یا از داندی برای خودتان دیدن کنید.

آمار و ارقام

  • داندی پس از یک رابطه 70 ساله با دانشگاه سنت اندروز در سال 1967 به یک دانشگاه مستقل تبدیل شد
  • ریشه های دانشگاه به سال 1881 هنگامی که کالج دانشگاه، داندی تاسیس شد
  • این دانشگاه دارای بیش از 17،000 دانش آموز و بیش از 3000 کارمند است که کمک می کند تا بیشترین دانش آموز شهر دانتی اسکاتلند را
  • 25٪ از دانش آموزانی که درگیر آن هستند از خارج از انگلستان هستند
  • داندی یکی از بالاترین رتبه های دانشگاه بریتانیا در Barometer Student International است که میزان سالانه رضایت دانشجویان است
  • این دانشگاه در سال تحصیلی سالانه تحصیلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طور مرتب در اسکاتلند رتبه بندی شده است
  • این دانشگاه یک شریک بنیانگذار V است

200 دانشگاه برتر جهان

ما یکی از 200 دانشگاه برتر دنیا هستیم (تایمز تحصیلات عالی 2018) و یکی از تنها 12 نفر در انگلستان نیز جایزۀ طلا در چارچوب تعالی تربیتی 2017 را در اختیار دارد.

ما یکی از دانشگاه های برتر دانشگاه انگلیس برای تجربه دانشجویان و فارغ التحصیل شدن است که باعث می شود داندی یکی از بهترین مکان های تحصیل در انگلستان باشد.

در جداول اصلی لیگ انگلیس ما در طول سه سال گذشته به طور متوسط ​​20 مکان را ثبت کرده ایم و در هر یک از آنها 30 عنوان برتر است - راهنمای دانشگاه سانتا تایمز خوب، راهنمای دانشگاه گاردین و راهنمای کامل دانشگاه.

ما همچنین در میان دانشگاههای نوآورانه اروپا قرار داریم که در فهرست شاخص نوآوری در طبیعت در سال 2017 رتبه برتر را در بریتانیا به خود اختصاص داده اند و در رتبه پنجم بین دانشگاه های نوآورانه رویترز تنها کمبریج، امپریال، آکسفورد و منچستر هستند.

زندگی دانشجویی در داندی

پردیس کمپانی ما، محل قدمت ایدهآل در قلب شهر داندی، تنها 5 دقیقه از قدم زدن از بهترین مغازه ها، کافه ها، هنرها و مراکز تفریحی است، اما همچنان آرام و آرام است و برای تمام جنبه های زندگی دانشجویی فراهم می شود.

داندی یک شهر پویا و چند فرهنگی است که در آن به طور واقعی در مورد آن صحبت می شود. به تازگی به عنوان "جالب ترین شهر کوچک بریتانیا" ( GQ Magazine ) شناخته شده است و ما در مورد تغییرات و پیشرفت های زیادی که در حال انجام است هیجان زده هستیم.

داندی، چهارمین شهر بزرگ اسکاتلند است و جمعیت آن حدود 150،000 نفر است. مردم داندی معروف دوستانه و باز هستند، و نسبتا کوچک و جامعه همجنسگرا باعث می شود شهر هر دو مقرون به صرفه برای زندگی و محل امن است.

مکان ها

داندی

Address
Nethergate
DD1 4HN داندی, اسکاتلند, بریتانیا