University of Derby

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

در اینجا در University of Derby ، ما معتقدیم هر چیزی ممکن است. با طیف وسیعی از دوره های پایه، دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، می توانیم به شما کمک کنیم که حرفه ای خود را به یک شروع عالی آغاز کنید. ما می دانیم چقدر مهم است که بهترین آموزش را داشته باشیم، و ما افتخار می کنیم که Gold در چارچوب تعالی تدریس رتبه بندی شود؛ اما ما همچنین با ارائه برخی از بهترین امکانات دانشگاهی در کشور، فرصت های تجارتی صنعتی و عملی، یادگیری آسان برای ایجاد مطالعات مربوط به زندگی پس از فارغ التحصیلی، بسیار بیشتر را ارائه می دهیم. برای کمک به گسترش افق ها، ما طیف گسترده ای از فرصت های تحصیلی در خارج از کشور را به هر موضوعی ارائه می دهیم - راهی عالی برای تجربه فرهنگ متفاوت، ملاقات با افراد جدید و اضافه کردن به CV است.

امکانات

محوطه اصلی ما در دربی است، یک شهر با تکنولوژی پیشرفته، با تعداد زیادی کار در حال انجام است. محوطه دانشگاه در سراسر چندین سایت پخش می شود، از اصلی اصلی ما در Road Kedleston که همچنین مرکز ورزشی و کتابخانه اصلی ما را به یک میدان دروازه دروازه، ساختمان متخصص ما برای قانون و جرم شناسی دوره های آموزشی می زند. Markeaton Street پایه شما برای هنر، مهندسی و تکنولوژی است و دارای مرکز STEM جدید و همچنین یک ساختمان جداگانه برای مد و منسوجات است. یک گام کوتاه از اینجا، بریتانیا میل میل زیبایی است که در آن شما می توانید هنر زیبا، رقص، کار اجتماعی و یا روش های بیان خلاق مطالعه کنید.

تمام سایت های ما فضاهای آموزشی و غذا را برای فواصل بین سخنرانی ها فراهم می کنند. ما طی ده سال گذشته 200 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم که این بدان معنی است که شما در محیط های سلامت فن آوری، از جمله یک بخش بیمارستان فکری، مرکز آموزش های قانونی چندین مرحله و آزمایشگاه بازارهای مالی بلومبرگ، .

حمل و نقل رایگان بین سایت های دربی، مسکن و مرکز شهر وجود دارد، بنابراین آسان است به اطراف.

پردیس بوشتون ما یک شهر آبگرم و سلامتی پیشرو در لبه ناحیه Peak است که یکی از شلوغ ترین پارک های ملی انگلیس است. این شهر محل مناسب برای مهمان نوازی، آبگرم، هنرهای آشپزی، رویدادها، گردشگری و دوره های در فضای باز را فراهم می کند. ما در گنبد تاریخی Devonshire مستقر هستیم که مجهز به همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا مهارت های خود را بهبود ببخشید، از جمله آشپزخانه با کیفیت بالا، رستوران و کافی نت و برنده جایزه آبگرم تجاری روز دنیا.

در Chesterfield، ترکیب قدیمی و جدیدی را برای ایجاد حالت پیشرفته برای دوره های پرستاری و مراقبت های بهداشتی پیدا خواهید کرد. ما دبیرستان دختران سابق چسترفیلد را تبدیل به یک پایگاه مدرن و روشن برای تحصیلات خود کرده ایم. در میان امکانات آن یک مجتمع شبیه سازی تعاملی پیچیده و پیچیده است که تکثیر سناریوهای زندگی واقعی در محیط یادگیری امن است.

زندگی دانشجویی

اتحادیه فعال دانشجویان ما مجموعه ای از فعالیت ها را برای کمک به شما برای به حداکثر رساندن وقت خود با ما سازماندهی می کند. خوش آمدید Fortnight به شما می دهد نه تنها دو هفته از سرگرم کننده است که شما در زندگی دانشگاه زندگی می کنند.

شب ها و احزاب باشگاه به زودی شما دوستان خود را، در حالی که سینما در فضای باز و شب های گیتار باز فراهم چیزی کمی بیشتر گذاشته. ورزش در سطح رقابتی یا اجتماعی ارائه می شود، و جوامع دارای طیف وسیعی از موضوعات تحصیلی، سرگرمی ها و سایر منافع هستند. اتحادیه همچنین در طول زمان خود در دانشگاه برای نشان دادن و حمایت از شما است.

دربی دارای مرکز شهر پر جنب و جوش و جمع و جور با مکان های زیادی برای خوردن و نوشیدن است. سینما، مرکز هنر و انتخاب خوبی از سرگرمی ها، از باشگاه های شبانه تا فرار از اتاق، مرکز تراموپلیمر، یخچال یخ کریسمس، بولینگ و گلف داخل سالن وجود دارد. اگر دوست دارید به فروشگاه بروید، مرکز خرید Intu در منوی انتخابی خوبی از مغازه های خیابانی وجود دارد، در حالی که بلوک تاریخی Cathedral دارای تعدادی از بوتیک های فردی و مغازه های متخصص است.

باکستون یک شهر ساکت و پایه عالی برای فعالیت در فضای باز است، اگر شما عاشق راه رفتن، صعود، دوچرخه سواری یا قایقرانی باشید. همچنین برای صحنه هنری و فرهنگی آن شناخته شده است، که در آن جشنواره هنرهای معاصر در میان چندین رویداد مشهور است. یک انتخاب خوب از مغازه ها، کافه ها و رستوران ها وجود دارد، اما اگر فقط یک شب بزرگ را بخواهید، تنها یک سفر کوتاه به نور های منچستر منچستر می باشد، بنابراین شما می توانید بهترین دو جهان را در اینجا دریافت کنید.

روزهای باز

ما دوست داریم شما را به یک روز باز خوش آمدید. این بهترین راه برای دیدن دانشگاه برای خودتان است و از تمام سوالاتی که در مورد دوره، شهر و دانشگاه ها دارید می پرسید. شما می توانید با دانشجویان فعلی یک تور دانشگاهی بگذرانید، به بحث در مورد موضوعی که می خواهید مطالعه کنید، ملاقات کنید و دانشجویان و کارکنانی که می توانند به شما بگویند چطوری این را اینجا مطالعه کنید و سفر خود را در مورد مسکن خود بگذارید. مشاوره در مورد درخواست، امور مالی و تحصیل در خارج از کشور، و همچنین دوره های دسترسی، مطالعه آنلاین و سایر گزینه ها در دست است.

روزهای باز در تمام طول سال برگزار می شود - برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید.

مکان ها

شهرآورد

Address
Kedleston Road (4,515.61 mi)
DE22 1GB شهرآورد, انگلستان, بریتانیا