توضیحات رسمی را مطالعه کنید

116285_logos3.png

به چالش کشیدن ذهن های بزرگ و شکل دادن به آینده آنها

با یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بیرمنگام، مدرک لیسانس خود را به دست بیاورید. یکی از موسسات عالی دانشگاهی انگلستان ، آن را ترکیبی از تاریخ طولانی از دانشگاهیان سختگیر و دانش آگاه از دانشکده ما با روش های نوآورانه آموزشی است.

دوره های آموزشی آنلاین انعطاف پذیر دانشگاه بیرمنگام شما را با دانشکده های بین المللی و همسالان مرتبط می کند، بنابراین مهارت های حرفه ای و چشم انداز آگاهی جهانی را به دست می آورید. به عنوان عضو گروه راسل، دانشگاه بیرمنگام همچنین دانش آموزان را با پیوندهای علمی و پژوهشی علمی در بخش خصوصی و دولتی محاصره می کند.

یکی از موسسات برتر جهان (QS World University Rankings 2018) و عضو Russell Group، دانشگاه بیرمنگام است که بیش از یک قرن به چالش کشیدن و پیشرفت چشمگیر توجه کرده است. این سنت همچنان ادامه دارد، دانش آموزان با دانش پژوهان و پژوهش های علمی بالا در هر دو بخش خصوصی و عمومی - بدون توجه به کجا و چگونه مطالعه می کنند.

"دانشگاه بیرمنگام رویکرد بسیار خوبی برای آموزش آنلاین - از طریق جلسات آنلاین، از طریق ایمیل و یا حتی اسکایپ استفاده می کند. همچنین فرصت های شبکه های بزرگ وجود دارد - که من معتقدم از طریق پروژه های مختلف گروهی، موثر است."

Safiya Carroll، دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار در حال حاضر (جامائیکا)

ما با افتخار می توانیم 100٪ مدرک کارشناسی ارشد آنلاین ارائه دهیم:

آینده ی خود را با یادگیری آنلاین برای دانش آموز مدرن تحصیلات تکمیلی ترسیم کنید.

اطلاعات بیشتر

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

Enrich your learning experience with an online programme

How does it feel to study 100% online?

Location address
UK Online, GB