توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Bath توسط University of Bath سلطنتی در سال 1966 تاسیس شده است. دانشگاه ما از منظره یونسکو میراث جهانی زیبای شهر حمام چشم پوشی می کند و محیط محرمانه، حمایتی و الهام بخش برای تحقیق و مطالعه را ارائه می دهد.

سبکی از جامعه دانشگاهی ما از فرهنگ آشتی، سرمایه گذاری، خلاقیت و تنوع بالا می آید. فعالیت های پژوهشی و آموزشی ما بر قدرت علمی ما در علوم، فناوری، مهندسی، مدیریت و علوم اجتماعی متمرکز شده است. در این مناطق، ما یک حلقه فضیلت تحقیق و تعالی تدریس ایجاد کرده ایم و رویکرد متعهدانه و چابک ما با دستور کار جهانی به سرعت در حال تطابق است.

تحقیق ما برنامه های کاربردی با سود اجتماعی و اقتصادی است و در یک روح واقعی همکاری بین المللی و بین رشته ای انجام می شود.

ما رهبران بخش در حال تبدیل اکتشاف به تمرین، سیاست، طراحی، کارآیی و اثربخشی است.

ما اولین دانشگاه انتخابی برای دانشجویان در سراسر جهان هستیم. ما ترکیبی متمایز از شهرت آکادمیک، رکورد فوق العاده کارآموزی فارغ التحصیل، امکانات ورزشی ورزشی جهانی و یک برنامه کامل از فرصت های اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و شخصی را ارائه می دهیم.

اخلاق مشارکت ما، تحقیقات ما، شبکه های میزبانی ما و قابلیت استخدام فارغ التحصیلان / کارشناسی ارشد ما است. فرصت های شغلی در سراسر رشته رشته ما در بین دانشگاه های پیشرو در انگلستان منحصر به فرد است.

ما سهم مثبت در رشد اقتصادی منطقه مان را داریم، حمایت از هر یک در هر 17 شغل و حدود 300 میلیون پوند در تولید ناخالص داخلی بنت و شمال شرقی آمسترست. مرکز نوآوری ما کمک به تنوع اقتصادی مشخصات شهر با انکوب کردن کسب و کارهای با بازده بالا و هماهنگ کردن تعدادی از شبکه های منطقه ای برای بخش های پیشرفته فن آوری است.


ماموریت ما

ماموریت ما ارائه تحقیقات و آموزش در سطح جهانی است، آموزش دانشجویان ما برای تبدیل شدن به رهبران و نوآوران آینده، و از طریق تحقیقات، سرمایه گذاری و نفوذ ما از جمعیت وسیع تر بهره مند شوند.


دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک مرکز بین المللی تحقیق و آموزش عالی، به دست آوردن تاثیر جهانی از طریق فارغ التحصیلان، پژوهش و مشارکت های استراتژیک به رسمیت شناخته شود.


ارزش های ما

ارزش های ما را می توان در تعهد ما به:

 • ارائه کیفیت و برتری؛
 • پرورش آرزوهای بلند؛
 • حمایت از آزادی برای تحقق بخشیدن به عقل؛
 • مشتاق به بالاترین استانداردهای یکپارچگی علمی و حرفه ای است.
 • کار مسئولانه و با احترام به دیگران؛
 • ترویج برابری، تنوع، انعطاف پذیری و دسترسی؛
 • اتخاذ بهترین تمرین زیست محیطی.

University of Bath - تور از ساختمان ها و تسهیلات از University of Bath در ویمئو.


آینده ما

طی پنج سال آینده، ما بر این میراث غنی از اختراع، سرمایه گذاری و مشارکت بین المللی برای ایجاد:

 • قدرت تحقیقاتی ما را با استخدام محققان پویا، پرورش استعدادهای خود و تقویت جاه طلبی خود گسترش دهند؛
 • تأکید بر نفوذ بین المللی ما از طریق همکاری های جهانی است که پاسخ های خلاقانه به فرصت های تحقیق و آموزش را ارائه می دهند؛
 • تبدیل شدن به یک رهبر بین المللی در آموزش عالی، جذب تعداد روزافزون مدرک کارشناسی ارشد با افزایش نمونه کارهای معتبر خود را با روش های ابتکاری و جهانی تحویل؛
 • تجربیات کارشناسی ارشد و کارشناسی را غنی سازی کنید و با هدفمند بودن با کارکنان، دانشجویان، کارفرمایان، همکاران و همکاران فارغ التحصیل کنید؛
 • گسترش ظرفیت و قابلیت های خود را با سرمایه گذاری در زیرساخت های جدید، امکانات و فن آوری. با انجام این کار، ویژگی های متمایز تحقیق و تعلیم و تربیت ما نیز افزایش می یابد.


استراتژی های ما

تحقق بخشیدن به تحقیقات

تقویت ظرفیت تحقیقاتی ما از طریق انتصاب های دانشگاهی جدید و سرمایه گذاری، تاثیر و نفوذ ما را افزایش خواهد داد. گسترش دانش آموزان دانشجوی دکترای ما و حمایت از محققان حرفه ای در ابتدای کار، موجبات رشد فرهنگ تحقیقاتی ما را افزایش می دهد و یک خط لوله استعدادی ایجاد می کند. گسترش همکاری های تحقیقاتی ما نمایه ما را افزایش می دهد، دیدگاه های تازه ای ایجاد می کند و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند.

مشارکت در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی حصول اطمینان از اینکه منابع فکری ما تاثیرات مطلوبی بر شتاب اقتصادی و نوآوری اجتماعی دارند.


ارائه آموزش تعالی

طراحی برنامه درسی نوآورانه و یادگیری پیشرفته تکنولوژی، کیفیت قابل قبولی تحویل ما را حفظ خواهد کرد. مشارکت با دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ما به افزایش مداوم آموزش و یادگیری ما اطلاع می دهد. درگیر شدن با کارفرمایان و سازمان های حرفه ای، پاسخ ما به مهارت های تغییر در محل کار را تسهیل می کند. شناخت و توسعه تعالی در عمل تدریس سطح رضایت دانشجویان را افزایش می دهد و از آرمان های حرفه ای افرادی که مسئول تحویل آن هستند حمایت می کند. تجزیه و تحلیل اهداف شغلی فارغ التحصیلان و کارشناسان تحصیلات تکمیلی، اطمینان حاصل خواهد کرد که ما به چشم انداز اشتغال اضافه می کنیم. سرمایه گذاری در فن آوری های دیجیتال و زیرساخت های جدید به ما کمک خواهد کرد تا تقاضای بالا برای ارائه خدمات ما و اتخاذ رویکردهای آموزشی جدید را برآورده کنیم.


ارتقاء مشارکت و همکاری بین المللی

تقویت همکاری های رسمی ما با دانشگاه های برجسته بین المللی و سیاست گذاران شبکه های بین المللی ما را تقویت و نفوذ خود را گسترش می دهد. افزایش تحرک و حمایت بین فرهنگی برای محققان و پژوهشگران حرفه ای اولیه، به بهبود مشخصات بین المللی خود و گسترش شبکه های پژوهشی کمک می کند. حمایت از فرصت های تحقیقاتی دوجانبه و چندجانبه مشترک، سمپوزیوم ها و همکاران شبکه های بین المللی ما را تقویت خواهد کرد. گسترش فرصت های تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به دانش آموزان ما کمک می کند تا توانایی شغلی خود را در بازار استخدام جهانی افزایش دهند و شبکه های آینده را ایجاد کنند.


جذب و حمایت از بهترین دانش آموزان از زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی

ارائه یک محیط فراگیر که پیش نیازهای مختلف پشتیبانی از دانشجویان مختلف دانشجویی را به دانش آموزان فردی برای دستیابی به توانایی های خود کمک می کند. با همکاری مدارس و کالج های شریک جهت بالا بردن آرزوهای جوانان با استعداد و اطمینان از داشتن دانش و مهارت های پیشین برای بهره مند شدن از ما، ما برای رسیدن به اهداف مشارکت گسترده به ما کمک خواهیم کرد. تقویت هدفمند و همکار ما، پشتیبانی از شبکه برای دانش آموزان از زمینه های زیر نشان داده شده کمک خواهد کرد که ما برای حفظ رکورد برجسته ما برای حفظ دانش و موفقیت دانش آموزان.


تجربه دانشجویی را در مشارکت با یک دانشجوی دانشجویی افزایش دهید

کار با همکاری اتحادیه دانشجویان اطمینان حاصل خواهد کرد که صدای دانشجو تصمیم گیری را اعلام می کند و تمام دانش آموزان، دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دریافت خدمات رفاهی با کیفیت بالا، پشتیبانی روحانی و تحصیلی. همچنین از ارائه فرصت هایی برای توسعه مهارت های شخصی، حرفه ای و تحصیلی و تعامل با فعالیت های اجتماعی، تفریحی و داوطلب حمایت می کند. تقویت فعالیت های القاء ما، انتقال دانش آموزان به زندگی دانشگاه و انتقال دانش آموزان به تحصیلات تکمیلی را پشتیبانی می کند. سرمایه گذاری در حمایت از استخدام، یک جنبه برجسته و متمایز از ارائه ما را تقویت خواهد کرد.


توسعه ظرفیت زیرساخت های فیزیکی ما و فناوری اطلاعات برای پاسخ دادن به تغییرات در حجم و ماهیت فعالیت های ما

ما با همکاری با تعدادی از مقامات محلی و مشارکت های سازمانی محلی، خواهیم ساخت زیرساخت های فیزیکی ما را برای حمایت از رشد قدرت تحقیقاتی ما و پاسخگویی به تقاضا از دانشجویان پیش دبستانی و کارشناسی ارشد تحصیلات تکمیلی. اتخاذ فن آوری های جدید دیجیتال و افزایش انعطاف پذیری زیرساخت های فناوری اطلاعات ما به اهمیت بنیادین فناوری اطلاعات به تمامی جنبه های فعالیت های ما، و نیز حمایت از گسترش آموزش های آنلاین و ترکیبی ما پاسخ خواهد داد.


توانایی مردم ما را برای ارائه اهداف ما و انعطاف پذیری به نیازهای متغیر توسعه دهیم

استخدام بهترین افراد و حمایت از آنها برای تحقق بخشیدن به تمام توان خود، به ما کمک خواهد کرد تا برتری را ارائه دهیم. سرمایه گذاری در رهبری و ظرفیت مدیریت ما به ما کمک می کند تا از همکاران حمایت کنیم تا به انعطاف پذیری نیازهای دانشجویان و سایر ذینفعان پاسخ دهند.


ظرفیت مالی را برای ارزیابی منابع در تحقیقات و آموزش ارائه کنید

تامین مازاد مالی ما را قادر به سرمایه گذاری در آینده خواهد کرد، تقویت توان تحقیقاتی ما، گسترش نفوذ بین المللی ما، رشد جمعیت ماورالطبیعه و حفظ کیفیت تجربه دانشجویی. سرمایه گذاری انتخابی و تخصیص منابع تاثیر فعالیت های ما را بهینه می کند. به دست آوردن هدف جمع آوری 50 میلیارد پوند سالیانه ما، ما را قادر می سازد تا تحویل سرمایه گذاری در قدرت تحقیقاتی و امکانات جدید برای افزایش تجربه دانش آموزان را تسریع بخشیم.


ویژگی های ما

ویژگیهایی که جوایز جامعه ما عبارتند از:

عزم به اکسل :
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Bath

تفسیر و ترجمه (اروپایی) ... [+]

50 سال آموزش تعالی

ترجمه و تفسیر MA در حمام برای بیش از 50 سال در حال اجرا است و برای کیفیت آموزش عالی بین المللی بسیار مورد احترام است.

این دوره شامل ترجمه حرفه ای و انواع مختلف تفسیر است، از جمله ترجمه همزمان و متوالی در محیط های عمومی و تجاری. دانش آموزان به جدیدترین سوئیت های تفسیر دیجیتال دسترسی دارند و در کنفرانس های کوچک شرکت می کنند تا مهارت ها را به کار گیرند، بحث های مربوط به موضوعات بحث برانگیز را انجام دهند و به عنوان نماینده و مترجم عمل کنند.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

تحولات جاری در جهان - از قبیل تهدیدات امنیتی، تغییر رهبری، ظهور قدرت های جدید و ماهیت در حال توسعه اتحادیه اروپا - چالش های تازه ای را برای دولت ها، مناطق و نظام بین المل ... [+]

دانش خود را از روابط بین الملل تقویت کنید و مهارت ها را برای باز کردن و شناسایی علل و پیامدهای بزرگترین چالش های جهان بدست آورید.

تحولات جاری در جهان - از قبیل تهدیدات امنیتی، تغییر رهبری، ظهور قدرت های جدید و ماهیت در حال توسعه اتحادیه اروپا - چالش های تازه ای را برای دولت ها، مناطق و نظام بین المللی به طور کلی در اختیار دارد.

این دوره به بررسی این مسائل در عمق، نگاهی دقیق به سیاست و سیاست گذاری در اروپا معاصر، نقش اروپا به عنوان یک بازیکن جهانی و تعامل قدرت، نظم و نهادهای بین المللی می پردازد.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

دوره یادگیری زبان و ادبیات حرفه ای در سال 2003 در پاسخ به درخواست کارفرمایانی برای زبان شناسان با آموزش در زمینه ترجمه، ویرایش و اصلاح در میان مهارت های دیگر توسعه یافت. ... [+]

دوره یادگیری زبان و ادبیات حرفه ای در سال 2003 در پاسخ به درخواست کارفرمایانی برای زبان شناسان با آموزش در زمینه ترجمه، ویرایش و اصلاح در میان مهارت های دیگر توسعه یافت. این یکی از معدود دوره های آموزشی در جهان است که دانشجویان را در چنین مهارتهای مختلفی دنبال می کند که می تواند بلافاصله در بازار حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.

یادگیری از مترجمان و مترجمان حرفه ای

دوره های ما توسط آموزگاران بسیار با تجربه که قبلا یا در حال حاضر به عنوان مترجمان حرفه ای، سردبیران، مدیران ترجمه و مترجمان حرفه ای کار می کنند، تدریس می شود. آنها یک تجربه عظیم را با شما به اشتراک می گذارند و ارتباطات مفیدی را از جمله فرصت های شغلی بالقوه ارائه می دهند.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Bath

اگر می خواهید کار حرفه ای با دستگاه های الکترونیکی و سیستم ها کار کنید، کارشناسی ارشد ما تخصص شما را برای آماده سازی شما برای صنعت توسعه می دهد. ما به شما آموزش می دهیم ت ... [+]

یک کارشناسی ارشد که بر روی توانمندی های خود تمرکز می کند، با دادن مهارت های طراحی عملی خود برای گرفتن نقش اصلی در صنعت الکترونیک، مطالعه کنید.

اگر می خواهید کار حرفه ای با دستگاه های الکترونیکی و سیستم ها کار کنید، کارشناسی ارشد ما تخصص شما را برای آماده سازی شما برای صنعت توسعه می دهد. ما به شما آموزش می دهیم تا به شما در تبدیل شدن به یک مهندس با استعداد بپردازید که می تواند در یک بخش سریع در حال تغییر سازگار و نوآوری باشد.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

این دوره به چالش های اصلی جهانی بحران های بحران و بحران های انسانی می پردازد و تمرکز عملی بر ابزار و رویکردهایی است که می تواند به این چالش ها پاسخ دهد. شما به طور جدی پی ... [+]

درک درستی از بحران درگیری و بحران انسانی در این دوره یادگیری از راه دور ایجاد کنید. مهارت ها در ایجاد صلح و پاسخ بشردوستانه را به دست آورید.

این دوره به چالش های اصلی جهانی بحران های بحران و بحران های انسانی می پردازد و تمرکز عملی بر ابزار و رویکردهایی است که می تواند به این چالش ها پاسخ دهد. شما به طور جدی پیچیدگی های درگیر در حل و فصل اختلاف و ترویج صلح را بررسی خواهید کرد. علاوه بر این، شما همچنین راه حلهای سیاست پایدار را که به نیازهای افرادی که در اثر درگیری و فاجعه طبیعی آواره شده اند، بررسی کنید.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

دوره ما برای مهندسان و دانشمندان است که می خواهند نقش مهمی در نوآوری، طراحی و مدیریت فرآیندهای و سیستم های پایدار داشته باشند. بهبود بهره وری منابع یک اولویت مهم برای صنا ... [+]

با درک چگونگی ایجاد و مدیریت فرآیندهای مهندسی شیمی در زمینه منابع کارآمد، به چالش ایجاد یک جامعه پایدارتر نگاه کنید.

دوره ما برای مهندسان و دانشمندان است که می خواهند نقش مهمی در نوآوری، طراحی و مدیریت فرآیندهای و سیستم های پایدار داشته باشند. بهبود بهره وری منابع یک اولویت مهم برای صنایع فرآوری است که به مواد و انرژی متکی هستند. درس ما با توجه به این چالش با دادن ابزار شما برای پیدا کردن راه های پایدار برای انجام بیشتر یا بهتر با کمتر، تمرکز می کند.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

این که آیا شما فارغ التحصیل هستید که با هدف ایجاد تفاوت در جهان و یا یک حرفه ای که مایل به تقویت دانش و تفکر انتقادی است، مجموعه های ما از دوره های مدرک انکشافی بین الملل ... [+]

مهارت ها و فهمیدن را برای مقابله با چالش های جهانی فقر، نابرابری، درگیری، پایداری و عدالت اجتماعی توسعه دهید.

این که آیا شما فارغ التحصیل هستید که با هدف ایجاد تفاوت در جهان و یا یک حرفه ای که مایل به تقویت دانش و تفکر انتقادی است، مجموعه های ما از دوره های مدرک انکشافی بین المللی برای شما مناسب است.

با مشارکت در بحث های جاری در سیاست و عمل و در علوم اجتماعی بین رشته ای متکی هستید، ابزارها و اعتماد به نفس را برای راه حل های خلاقانه ای که مشکالت عملی را در راه های استراتژیک حل می کنند، توسعه می دهید.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

این کارشناس ارشد در سیاست عمومی به شما این امکان را می دهد تا به نحوه ایجاد سیاست های عمومی، چگونگی شکل گیری آن و نحوه ایجاد یک تفاوت واقعی به عنوان یک سیاست ساز تبدیل شو ... [+]

سیاست عمومی را از روی زمین در این دوره یادگیری دور بیندازید. کشف رویکردهای خلاقانه برای ایجاد و تأثیرگذاری بر طراحی و تحویل سیاست.

این کارشناس ارشد در سیاست عمومی به شما این امکان را می دهد تا به نحوه ایجاد سیاست های عمومی، چگونگی شکل گیری آن و نحوه ایجاد یک تفاوت واقعی به عنوان یک سیاست ساز تبدیل شوید.

شما دینامیک سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و نیروهایی را که بر مسائل سیاست عمومی معاصر تاثیر می گذارند، بررسی خواهید کرد. این به شما این امکان را می دهد که به طور خلاقانه درباره طراحی و تحویل سیاست های عمومی و نقش خود در آن فکر کنید.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

شما یاد خواهید گرفت که از دانش جدید برای حل مشکلات پیچیده ماشین های آموزشی و سیستم های خودمختار استفاده کنید. شما طیف وسیعی از مهارت ها را شامل نظریه یادگیری ماشین، هوش م ... [+]

یاد بگیرید چگونه به تحقیق، طراحی و توسعه آموزش ماشین و فن آوری های سیستم مستقل. شما برای طیف گسترده ای از حرفه های صنعت آماده خواهید شد.

سیستم های هوشمند و مستقل در همه حوزه های زندگی انسان و فعالیت های پزشکی و اکتشافات فضا به کشاورزی و سرگرمی به طور فزاینده ای اهمیت می دهند.

درک و توسعه سیستم های خودمختار شامل طیف وسیعی از مهارت ها و دانش شامل طراحی سیستم های تعاملی با عناصر انسان و ماشین و مدل سازی و ساخت سیستم هایی است که می توانند احساس کنند و یاد بگیرند.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

علم اطلاعات بخش قابل توجهی از فعالیت اقتصادی جهانی را در بر می گیرد و بر پیشرفت علمی در زمینه های مختلف تأثیر می گذارد. این دوره شما را با ابزارهایی برای تبدیل شدن به متخ ... [+]

به دست آوردن پایه جامد در نظریه و عمل علوم داده. شما دانش تخصصی را در آمار، آموزش دستگاه و تکنولوژی نرم افزار خواهید آموخت.

علم اطلاعات بخش قابل توجهی از فعالیت های اقتصادی جهانی را تحت تاثیر قرار می دهد و بر پیشرفت علمی در زمینه های مختلف تأثیر می گذارد. این دوره شما را با ابزارهایی برای تبدیل شدن به متخصص صنعت با یک پایه ریاضی قوی فراهم می کند. شما درک مفیدی از ترکیب علمی و فن آوری مورد نیاز برای ارائه دانش اطلاعات موثر خواهید داشت.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

البته ما رهبری و مهارت های مدیریت شما را ایجاد می کند و به شما می آموزد که چگونه آنها را در یک زمینه مهندسی مورد استفاده قرار دهید. شما تاثیر فناوری های جدید و نحوه ارتبا ... [+]

توسعه مهارت های فنی و درک کسب و کار، عملیات و استراتژی برای آماده سازی شما برای حرفه ای در مدیریت مهندسی.

این دوره برای 2018 جدید است

البته ما رهبری و مهارت های مدیریت شما را ایجاد می کند و به شما می آموزد که چگونه آنها را در یک زمینه مهندسی مورد استفاده قرار دهید. شما تاثیر فناوری های جدید و نحوه ارتباط آنها با مدیریت در بخش مهندسی را خواهید آموخت. مطالعات شما شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، توسعه محصول و مدیریت زنجیره تامین است.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

اگر شما در حال بررسی کار در یک موسسه مالی، مشاوره، وزارت امور مالی یا اقتصاد یا بانک مرکزی هستید، کارشناسی ارشد اقتصاد و دارایی ما یک انتخاب عالی است. ... [+]

این دوره ترکیبی از اقتصاد هسته ای با مباحث مربوط به امور مالی، یکی از معدود موارد آمادگی مطلوب و ایده آل برای حرفه ای متمرکز بر مالی است.

اگر شما در حال بررسی کار در یک موسسه مالی، مشاوره، وزارت امور مالی یا اقتصاد یا بانک مرکزی هستید، کارشناسی ارشد اقتصاد و دارایی ما یک انتخاب عالی است.

یکی از چندین دوره آموزشی در انگلستان که این مجموعه ای از موضوعات را ارائه می دهد، ترکیبی از آموزش و پرورش در نظریه پیشرفته اقتصادی با ماژول های مالی مربوطه است.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

اقتصاد ماکیاسی کاربردی مجموعه ای از دوره های آموزشی است که آموزش های دقیق در تمام جنبه های اصلی اقتصاد را فراهم می کند. ... [+]

پایه های قوی در اقتصاد پیشرفته را بدست آورید و دانش خود را با استفاده از زمینه ای که بیشتر شما را به آن علاقه مند می کند، یک گام مهمی در پیش رو داشته باشید.

اقتصاد ماکیاسی کاربردی مجموعه ای از دوره های آموزشی است که آموزش های دقیق در تمام جنبه های اصلی اقتصاد را فراهم می کند.

با شروع یک دوره جامع تجدید نظر در ریاضیات و مهارت های اقتصادی ضروری، شما در حال دریافت آموزش پیشرفته در تجزیه و تحلیل مشکلات در اقتصاد میکرو اقتصاد، اقتصاد کلان، اقتصاد سنجی و تصمیم گیری استراتژیک است.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bath

البته این دوره به شما کمک خواهد کرد تا حرفه ای خود را در زمینه نوآوری و توسعه مهندسی به پیش ببرید. این توازن نظریه پیشرفته با مهارت های فنی به طوری که شما می توانید یاد ب ... [+]

مهارت ها و تکنیک های ضروری برای توسعه سیستم های خودمختار، هوش مصنوعی و رباتیک را یاد بگیرید.

این دوره برای 2018 جدید است

البته این دوره به شما کمک خواهد کرد تا حرفه ای خود را در زمینه نوآوری و توسعه مهندسی به پیش ببرید. این توازن نظریه پیشرفته با مهارت های فنی به طوری که شما می توانید یاد بگیرند برای توسعه سیستم های عملیاتی کامل. البته اگر بخواهید در صنایع الکترونیک و برق، علوم رایانه یا رشته مرتبط با آن درس بخوانید، دوره شما مناسب است.... [-]

بریتانیا کلاورتون داون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Bath University - 50th anniversary video