University of Bath

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما منشور سلطنتی خود را در سال 1966 دریافت کردیم و اکنون به عنوان 10 دانشگاه برتر بریتانیا با شهرت تحقیق و تعالی آموزش تاسیس شده است.

University of Bath یک دانشگاه در سطح جهانی است که فرصت های تدریس و تحقیق خارق العاده ای را ارائه می دهد ، یک برنامه جایگاه کاملاً پشتیبانی شده و تثبیت شده ، امکانات ورزشی کلاس اول و یک دانشگاه و شهر پر جنب و جوش و معقول است.

این دانشگاه در چارچوب تعالی تعالیم (TEF) دارای درجه طلا است ، ارزیابی دولت از کیفیت تدریس در دانشگاه ها ، به این معنی که تدریس آن در انگلیس از بالاترین کیفیت برخوردار است.

ما توسط راهنمای دانشگاه گاردین 2020 و چهارم در بررسی تجربه دانشجویی در رتبه ششم انگلیس قرار داریم. بات همچنین توسط دانشگاه تایمز و یکشنبه تایمز خوب دانشگاه 2020 در رتبه 5 برای چشم انداز تحصیلات تکمیلی قرار دارد.

استراتژی دانشگاه

ماموریت ما

ماموریت ما ارائه تحقیقات و آموزش در سطح جهانی است، آموزش دانشجویان ما برای تبدیل شدن به رهبران و نوآوران آینده، و از طریق تحقیقات، سرمایه گذاری و نفوذ ما از جمعیت وسیع تر بهره مند شوند.

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک مرکز بین المللی تحقیق و آموزش عالی، به دست آوردن تاثیر جهانی از طریق فارغ التحصیلان، پژوهش و مشارکت های استراتژیک به رسمیت شناخته شود.

ارزش های ما

ارزش های ما را می توان در تعهد ما به:

 • ارائه کیفیت و برتری؛
 • پرورش آرزوهای بلند؛
 • حمایت از آزادی به چالش کشیدن خرد به دست آمده؛
 • مشتاق به بالاترین استانداردهای یکپارچگی علمی و حرفه ای است.
 • کار مسئولانه و با احترام به دیگران؛
 • ترویج برابری، تنوع، انعطاف پذیری و دسترسی؛
 • اتخاذ بهترین تمرین زیست محیطی.

134178_pexels-photo-3184407.jpeg

استراتژی های ما

تحقق بخشیدن به تحقیقات

تقویت ظرفیت تحقیق ما از طریق قرارهای جدید دانشگاهی و سرمایه گذاری باعث افزایش تأثیر و تأثیر ما خواهد شد. گسترش جمعیت دانشجویی دکترا و حمایت از محققان در اوایل کار باعث تقویت نشاط فرهنگ تحقیقات ما و ایجاد خط استعدادی خواهد شد. گسترش همکاریهای پژوهشی ما باعث افزایش مشخصات ما ، ارائه دیدگاههای تازه و ایجاد فرصتهای جدید می شود. تعامل منطقه ای ، ملی و بین المللی تضمین می کند که منابع فکری ما تأثیر بهینه بر شتاب اقتصادی و نوآوری اجتماعی داشته باشند.

ارائه تعالی آموزش

طراحی برنامه درسی نوآورانه و یادگیری پیشرفته تکنولوژی، کیفیت قابل قبولی تحویل ما را حفظ خواهد کرد. مشارکت با دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ما به افزایش مداوم آموزش و یادگیری ما اطلاع می دهد. درگیر شدن با کارفرمایان و سازمان های حرفه ای، پاسخ ما به مهارت های تغییر در محل کار را تسهیل می کند. شناخت و توسعه تعالی در عمل تدریس سطح رضایت دانشجویان را افزایش می دهد و از آرمان های حرفه ای افرادی که مسئول تحویل آن هستند حمایت می کند. تجزیه و تحلیل اهداف شغلی فارغ التحصیلان و کارشناسان تحصیلات تکمیلی، اطمینان حاصل خواهد کرد که ما به چشم انداز اشتغال اضافه می کنیم. سرمایه گذاری در فن آوری های دیجیتال و زیرساخت های جدید به ما کمک خواهد کرد تا تقاضای بالا برای ارائه خدمات ما و اتخاذ رویکردهای آموزشی جدید را برآورده کنیم.

تعامل و مشارکت بین المللی را ارتقا دهید

تقویت همکاری های رسمی ما با دانشگاه های برجسته بین المللی و سیاست گذاران شبکه های بین المللی ما را تقویت و نفوذ خود را گسترش می دهد. افزایش تحرک و حمایت بین فرهنگی برای محققان و پژوهشگران حرفه ای اولیه، به بهبود مشخصات بین المللی خود و گسترش شبکه های پژوهشی کمک می کند. حمایت از فرصت های تحقیقاتی دوجانبه و چندجانبه مشترک، سمپوزیوم ها و همکاران شبکه های بین المللی ما را تقویت خواهد کرد. گسترش فرصت های تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به دانش آموزان ما کمک می کند تا توانایی شغلی خود را در بازار استخدام جهانی افزایش دهند و شبکه های آینده را ایجاد کنند.

بهترین دانشجویان را با سوابق متنوع اجتماعی و فرهنگی جذب و حمایت کنید

ارائه یک محیط فراگیر که پیش نیازهای مختلف پشتیبانی از دانشجویان مختلف دانشجویی را به دانش آموزان فردی برای دستیابی به توانایی های خود کمک می کند. با همکاری مدارس و کالج های شریک جهت بالا بردن آرزوهای جوانان با استعداد و اطمینان از داشتن دانش و مهارت های پیشین برای بهره مند شدن از ما، ما برای رسیدن به اهداف مشارکت گسترده به ما کمک خواهیم کرد. تقویت هدفمند و همکار ما، پشتیبانی از شبکه برای دانش آموزان از زمینه های زیر نشان داده شده کمک خواهد کرد که ما برای حفظ رکورد برجسته ما برای حفظ دانش و موفقیت دانش آموزان.

تجارب دانشجویی را با همکاری یک نهاد دانشجویی درگیر تقویت کنید

کار با همکاری اتحادیه دانشجویان اطمینان حاصل خواهد کرد که صدای دانشجو تصمیم گیری را اعلام می کند و تمام دانش آموزان، دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دریافت خدمات رفاهی با کیفیت بالا، پشتیبانی روحانی و تحصیلی. همچنین از ارائه فرصت هایی برای توسعه مهارت های شخصی، حرفه ای و تحصیلی و تعامل با فعالیت های اجتماعی، تفریحی و داوطلب حمایت می کند. تقویت فعالیت های القاء ما، انتقال دانش آموزان به زندگی دانشگاه و انتقال دانش آموزان به تحصیلات تکمیلی را پشتیبانی می کند. سرمایه گذاری در حمایت از استخدام، یک جنبه برجسته و متمایز از ارائه ما را تقویت خواهد کرد.

ظرفیت زیرساخت های فیزیکی و فناوری اطلاعات را برای پاسخ به تغییرات در حجم و ماهیت فعالیت های ما توسعه دهیم

ما با همکاری با تعدادی از مقامات محلی و مشارکت های سازمانی محلی، خواهیم ساخت زیرساخت های فیزیکی ما را برای حمایت از رشد قدرت تحقیقاتی ما و پاسخگویی به تقاضا از دانشجویان پیش دبستانی و کارشناسی ارشد تحصیلات تکمیلی. اتخاذ فن آوری های جدید دیجیتال و افزایش انعطاف پذیری زیرساخت های فناوری اطلاعات ما به اهمیت بنیادین فناوری اطلاعات به تمامی جنبه های فعالیت های ما، و نیز حمایت از گسترش آموزش های آنلاین و ترکیبی ما پاسخ خواهد داد.

توانایی مردم ما برای تحقق اهدافمان و پاسخگویی انعطاف پذیر به نیازهای در حال تغییر ، توسعه یابد

استخدام بهترین افراد و حمایت از آنها برای تحقق بخشیدن به تمام توان خود، به ما کمک خواهد کرد تا برتری را ارائه دهیم. سرمایه گذاری در رهبری و ظرفیت مدیریت ما به ما کمک می کند تا از همکاران حمایت کنیم تا به انعطاف پذیری نیازهای دانشجویان و سایر ذینفعان پاسخ دهند.

ظرفیت مالی برای تعالی منابع در تحقیق و آموزش را تحویل دهید

تامین مازاد مالی ما را قادر به سرمایه گذاری در آینده خواهد کرد، تقویت توان تحقیقاتی ما، گسترش نفوذ بین المللی ما، رشد جمعیت ماورالطبیعه و حفظ کیفیت تجربه دانشجویی. سرمایه گذاری انتخابی و تخصیص منابع تاثیر فعالیت های ما را بهینه می کند. به دست آوردن هدف جمع آوری 50 میلیارد پوند سالیانه ما، ما را قادر می سازد تا تحویل سرمایه گذاری در قدرت تحقیقاتی و امکانات جدید برای افزایش تجربه دانش آموزان را تسریع بخشیم.

میراث ما

University of Bath توسط University of Bath سلطنتی در سال 1966 تاسیس شده است. دانشگاه ما از منظره یونسکو میراث جهانی زیبای شهر حمام چشم پوشی می کند و محیط محرمانه، حمایتی و الهام بخش برای تحقیق و مطالعه را ارائه می دهد.

سبکی از جامعه دانشگاهی ما از فرهنگ آشتی، سرمایه گذاری، خلاقیت و تنوع بالا می آید. فعالیت های پژوهشی و آموزشی ما بر قدرت علمی ما در علوم، فناوری، مهندسی، مدیریت و علوم اجتماعی متمرکز شده است. در این مناطق، ما یک حلقه فضیلت تحقیق و تعالی تدریس ایجاد کرده ایم و رویکرد متعهدانه و چابک ما با دستور کار جهانی به سرعت در حال تطابق است.

تحقیقات ما کاربردهای عملی با منافع اجتماعی و اقتصادی دارد و با روحیه واقعی همکاری بین المللی و بین رشته ای انجام می شود. ما رهبران بخش در ترجمه اکتشاف به اقدامات پیشرفته ، سیاست ، طراحی ، کارآیی و اثربخشی هستیم.

ما اولین دانشگاه انتخابی برای دانشجویان در سراسر جهان هستیم. ما ترکیبی متمایز از شهرت آکادمیک، رکورد فوق العاده کارآموزی فارغ التحصیل، امکانات ورزشی ورزشی جهانی و یک برنامه کامل از فرصت های اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و شخصی را ارائه می دهیم.

اخلاق مشارکت ما تحقیق ، شبکه های جایگذاری و اشتغال فارغ التحصیل / کارشناسی ارشد ما را در بر می گیرد. ارائه فرصت های قرارگیری در سراسر رشته رشته ما در بین دانشگاه های معتبر تحقیقاتی انگلیس بی نظیر است.

ما در تقویت اقتصاد منطقه خود سهم مثبتی می گذاریم و از هر 17 شغل یک نفر پشتیبانی می کنیم و تولید ناخالص داخلی در حدود 300 میلیون پوند را به تولید ناخالص داخلی و شمال شرقی سامرست اختصاص می دهیم. مرکز نوآوری ما با ایجاد مشاغل با بازده بالا و هماهنگی تعدادی از شبکه های منطقه ای برای بخش های پیشرفته فناوری ، به تنوع بخشیدن به مشخصات اقتصادی شهر کمک می کند.

آینده ما

در طول 2016-2021 ، هدف ما ایجاد این میراث غنی از اختراعات ، شرکت ها و تعامل بین المللی است :

 • قدرت تحقیقاتی ما را با استخدام محققان پویا، پرورش استعدادهای خود و تقویت جاه طلبی خود گسترش دهند؛
 • تأکید بر نفوذ بین المللی ما از طریق همکاری های جهانی است که پاسخ های خلاقانه به فرصت های تحقیق و آموزش را ارائه می دهند؛
 • تبدیل شدن به یک رهبر بین المللی در آموزش عالی، جذب تعداد روزافزون مدرک کارشناسی ارشد با افزایش نمونه کارهای معتبر خود را با روش های ابتکاری و جهانی تحویل؛
 • تجربیات کارشناسی ارشد و کارشناسی را غنی سازی کنید و با هدفمند بودن با کارکنان، دانشجویان، کارفرمایان، همکاران و همکاران فارغ التحصیل کنید؛
 • با سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، امکانات و فناوری های جدید ، ظرفیت و توانایی ما را گسترش دهیم.

با انجام این کار ، ما ویژگی های متمایز تحقیق و تعالی آموزش را نیز تقویت خواهیم کرد.

رتبه بندی دانشگاه ما

ما از نظر عملکرد کلی ، رضایت دانشجویی و اشتغال فارغ التحصیل در جدول جداول لیگ مستقل قرار داریم.

نکات برجسته

 • جایزه طلا را در چارچوب تعالی دولت تدبیر و امید دریافت کرد
 • رتبه چهارم از 122 در نظرسنجی تجربه دانشجویی 2018
 • رتبه ششم دانشگاه برتر انگلیس توسط راهنمای دانشگاه Guardian 2020
 • پس از شش ماه در راهنمای دانشگاه Guardian 2020 ، رتبه 4 را برای اشتغال به دست آورد
 • 87.26٪ برای رضایت کلی دانشجویان در National National Survey Student 2019
 • رتبه پنجم برای دوره های تحصیلات تکمیلی توسط دانشگاه تایمز و راهنمای دانشگاه یکشنبه تایمز خوب دانشگاه 2020

مکان ها

کلاورتون داون

Address
BA2 7AY کلاورتون داون, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید