University of Bath School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یکی از مدارس تجاری پیشرو در انگلستان هستیم. ما رتبه اول برای بازاریابی، دوم برای مطالعات کسب و کار و مدیریت (راهنمای کامل دانشگاه 2018) و سوم برای مطالعات تجاری (The Times and Sunday Times University Guide 2017) رتبه بندی شده است.

ما یک مرکز پیشرو برای تحقیق مدیریت است، در وب سایت خارجی در آخرین ارزیابی تحقیق در انگلستان قرار گرفته است.

EQUIS، بنیاد بازرسی کیفیت بنیاد مدیریت اروپا، ما اعتبار نامه پنج ساله را به ما واگذار کرده است. تنها حدود 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به این شناخت موفق شده اند.

تحقیق ما

ما شهرت خوبی برای کیفیت تحقیقات ما داریم که تمام زمینه های مدیریت را پوشش می دهد. ما تحقیقات خود را در مورد مراکز تحقیقاتی متقابل انجام می دهیم که ابتکار و بودجه ما را هدف قرار می دهند.

این مراکز با منافع بخش های ما و موضوعات پژوهشی همپوشانی دارند.

جامعه ی ما

ما دارای بیش از 100 کارمند آموزشی و تحقیقاتی و یک تیم حرفه ای در حدود 70 مدرس و کارمند اداری هستیم.

ما حدود 2500 دانشجو داریم: 150 دانشجوی MBA، 600 دانشجوی کارشناسی ارشد، 250 دانشجوی تحصیلی و بیش از 1500 دانشجوی کارشناسی.

دوره های ما

  • دوره های کارشناسی
  • دوره های کارشناسی ارشد
  • برنامه های MBA
  • برنامه های تحصیلی
  • برنامه های اجرایی توسعه

هویت و هدف ما

  • ما در حال کسب کسب و کار و جامعه برای تأثیرگذاری بر آینده و شکل دادن به آینده از طریق بورس تحصیلیمان هستیم.
  • ما درخشان ترین ذهن ها را برای تولید بهترین فارغ التحصیلان کسب و کار و نسل بعدی رهبران آموزش می بینیم.
  • ما آموزش های مربوطه را ارائه می دهیم تا به بهترین شیوه تجربه دانش آموزان را ارائه دهیم.
  • ما این امر را از طریق یک دانشکدۀ اجتماعی و مدون مدیریت اجتماعی انجام می دهیم که تحقیق بین المللی و پیشرو را انجام می دهد.

برای تجهیز دانشجویان به بهترین فرصت ممکن، دانشگاهیان ما تحقیق در سطح جهانی انجام می دهند. ما مشتاق تولید ایده هایی هستیم که در محل کار تأثیر می گذارند و بر این باورند که دانش آموزان از طریق بحث های تعاملی به بهترین نحو می آموزند تا فرصتی برای پرسش کردن تفکر کنونی مثبت تشویق شوند. این همکاری میان دانشجویان و آکادمیک است که به این دلیل است که ما برای رضایت دانشجویان و همچنین توانایی استخدام فارغ التحصیلان خیلی بالا هستیم.

شهر

حمام یکی از جالب ترین، جهانگردان و پر جنب و جوش شهرستانها در انگلستان است. همچنین در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و به دلیل تاریخ روم و گرجستان، مقصد توریستی محبوب است. این شهر به ویژه برای معماری زیبای گرجستان و چشمه های طبیعی آن شناخته شده است.

حمام همچنین یک شهر پر جنب و جوش و جهانگردی است که با خرید عالی و انتخاب گسترده ای از کافه ها، کافه ها، رستوران ها و باشگاه ها ارائه می شود. همچنین دارای دو سینما و سه تئاتر است. به عنوان یک شهر کوچک، راهی آسان برای پیدا کردن آن آسان است. بازدید از حمام اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که شهر ارائه می دهد و راهنمای خوک ارائه می دهد دوستانه بیرون رفتن / رستوران راهنمای حمام است. لیست پیاده روی حمام همچنین رویدادهای دوستانه دانشجویان را در داخل و اطراف شهر ترویج می کند.

راه های بسیاری وجود دارد که می توانید در جامعه مدرسه دخالت کنید از جمله پیوستن به کمیته های رویدادهای ما و کمک به سازماندهی رویدادها، باشگاه مکالمه که هر هفته برگزار می شود که دانشجویان را قادر می سازد تا زبان انگلیسی خود را در یک محیط غیر رسمی یا دانش آموز و کارکنان فوتبال و بسکتبال تیم ها

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان طیف گسترده ای از خدمات و فعالیت ها را ارائه می دهد. این خانه نزدیک به 100 جوامع مختلف، 55 باشگاه ورزشی مختلف و فرصت های داوطلبانه و همچنین برگزاری مسابقات منظم مانند هفته های فرسج، توپ تابستانی و سفرهای روزانه است.

پردیس

محوطه کوچک در زمینه های گسترده ای با دیدگاه های باز و یک مایل دور از مرکز شهر قرار گرفته است. این خانه دارای مجموعه ای از مسکن، یک کتابخانه 24 ساعته، مغازه ها، دو بانک، کلیسای کاتولین، مرکز هنرهای نمایشی، مراکز ورزشی سطح جهانی و چندین رستوران، کافه و بارها است.

ورزش در حمام

آموزش و پرورش آموزش ورزش دانشگاه ارائه می دهد برخی از بهترین امکانات ورزشی در انگلستان است. امکانات شامل مجموعه تناسب اندام، رعد و برق، رعد و برق 8 ستاره، استخر شنا 50 متر، 18 زمین تنیس، 12 دادگاه بدمینتون، دائمی جودو، 8 تیراندازی حصارکشی، تپانچه هوایی، مسیر Bobsleigh و رگی و فوتبال است.

دانش آموزان بین المللی

حمام دانشجویان بیش از 130 کشور مختلف است که فقط بیش از 30 درصد از دانشجویان را تشکیل می دهند. ما جامعه دانشجویان بین المللی را در محیطی حمایتی و جهانشمول برای یادگیری ارائه می دهیم. وب سایت دفتر بین المللی فراهم می کند اطلاعات و پشتیبانی بیشتر.

مکان ها

حمام

Address
University Of Bath, School of Management
حمام, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1225 383757

اعتیار سنجی ها