University Of the West Of England, Bristol

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

UWE بریستول دانشگاه دانشگاه اتحاد با یک ماموریت مشترک برای ایجاد تفاوت در شهرهای و مناطق ما است. ما از تجربه ما در ارائه آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا با تأثیرات واقعی در زمینه شکل دادن آموزش عالی و سیاست تحقیق به نفع دانشجویان و شرکای تجاری و مدنی استفاده می کنیم. ما با یکدیگر همکاری می کنیم، از یکدیگر یاد می گیریم و از هر عضو حمایت می کنیم تا زندگی را تغییر دهیم و رشد کنیم.

تدریس ما

با بیش از 600 دوره در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دوره کارشناسی و دوره کوتاه، ما طیف گسترده ای از موضوعات را در زمینه هنر، صنایع خلاق، بهداشت، علم، تجارت، قانون، محیط زیست و رشته های تکنولوژی ارائه می دهیم. ما به خوبی از کیفیت آموزش ما و برای تجربه دانش آموزانمان به طور کلی شناخته شده هستیم.

ما ارتباطات نزدیک با کارفرمایان پیشرو مانند CERN، Rolls Royce، NHS، Aardman Animation و بی بی سی برای کمک به توسعه محتوای مناسب برای دوره های ما و ارائه دانش آموزان به فرصت های مختلف حرفه ای ما ایجاد کرده ایم.

"ما می خواهیم دانش آموزان ما برای فارغ التحصیلان آماده و توانمند باشند، که در توانایی های خود و بخش هایی که باید در جهان بازی کنند، اعتماد به نفس دارند."

پروفسور استیو وست، نایب رئیس

محوطه دانشگاه ما

14 بخش مختلف ما در سه محوطه دانشگاه در بریستول و اطراف آن گسترش یافته است - و ما در کالج گلاستر و هارتپوری در کالج و همچنین در حال ارائه دوره ها از طریق شرکای مطالعات محلی و موسسات شریک جهانی هستیم.

ما در آخرین امکانات و منابع سرمایه گذاری کرده ایم تا دانش آموزانمان را به همه چیزهایی که برای موفقیت نیاز دارند به دست آوریم - با 300 میلیون پوند صرف فضاهای یادگیری پیشرفته جدید و صرفه جویی به عنوان بخشی از استراتژی 2020 برای افزایش پیشنهاد ما حتی به علاوه.

تحقیق ما و تاثیر گسترده تر

علاوه بر آموزش ما، دانشگاهیان ما در تحقیقات ملی و بین المللی مشهور در زمینه های جالب توجه - از رباتیک به مسائل ظاهر کار می کنند. علاوه بر غنی سازی تدریس ما، ما اطمینان می دهیم که تحقیقات ما به وسیله تبادل دانش، ارتباطات علمی، مشارکت و حمایت از نوآوری و رشد اقتصادی، به جامعه و اقتصاد کمک می کند.

ما همچنین نقش بسیار فعال در شهر و منطقه گسترده ایفا می کنیم و توسط بسیاری از کارفرمایان و سازمان ها به عنوان "رفتن به دانشگاه" برای استخدام فارغ التحصیلان دیده می شود.

مکان ما

بریستول برای دانشجویان و کارفرمایان یکسان است. یکی از شهرهای متنوع و مطلوب انگلیس برای تحصیل و زندگی در آن، این شهر است که با صنعت جالب است - با شبکه های جالب، فرصت ها و گزینه های اشتغال فارغ التحصیلان در اینجا در آستانه ما.

منطقه ما

در مجموع، دانشگاه تخمین زده است که سهم ناخالص افزایشی بیش از 400 میلیون پوند به تولید ناخالص داخلی غربی انگلستان در سال 2014/15 تولید کرده است. این معادل 1.3٪ از خروجی اقتصادی منطقه شهرستان است.

گزارش ما، تأثیر اقتصادی دانشگاه غرب انگلستان، به بررسی مشارکتی است که UWE بریستول در سال 2014/15 به اقتصاد محلی خود تحمیل کرد.

مکان ها

استوک گیفورد

University Of the West Of England, Bristol

تلفن
+44(0)1179656261