توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

UWE بریستول دانشگاه دانشگاه اتحاد با یک ماموریت مشترک برای ایجاد تفاوت در شهرهای و مناطق ما است. ما از تجربه ما در ارائه آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا با تأثیرات واقعی در زمینه شکل دادن آموزش عالی و سیاست تحقیق به نفع دانشجویان و شرکای تجاری و مدنی استفاده می کنیم. ما با یکدیگر همکاری می کنیم، از یکدیگر یاد می گیریم و از هر عضو حمایت می کنیم تا زندگی را تغییر دهیم و رشد کنیم.

تدریس ما

با بیش از 600 دوره در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دوره کارشناسی و دوره کوتاه، ما طیف گسترده ای از موضوعات را در زمینه هنر، صنایع خلاق، بهداشت، علم، تجارت، قانون، محیط زیست و رشته های تکنولوژی ارائه می دهیم. ما به خوبی از کیفیت آموزش ما و برای تجربه دانش آموزانمان به طور کلی شناخته شده هستیم.

ما ارتباطات نزدیک با کارفرمایان پیشرو مانند CERN، Rolls Royce، NHS، Aardman Animation و بی بی سی برای کمک به توسعه محتوای مناسب برای دوره های ما و ارائه دانش آموزان به فرصت های مختلف حرفه ای ما ایجاد کرده ایم.

"ما می خواهیم دانش آموزان ما برای فارغ التحصیلان آماده و توانمند باشند، که در توانایی های خود و بخش هایی که باید در جهان بازی کنند، اعتماد به نفس دارند."

پروفسور استیو وست، نایب رئیس

محوطه دانشگاه ما

14 بخش مختلف ما در سه محوطه دانشگاه در بریستول و اطراف آن گسترش یافته است - و ما در کالج گلاستر و هارتپوری در کالج و همچنین در حال ارائه دوره ها از طریق شرکای مطالعات محلی و موسسات شریک جهانی هستیم.

ما در آخرین امکانات و منابع سرمایه گذاری کرده ایم تا دانش آموزانمان را به همه چیزهایی که برای موفقیت نیاز دارند به دست آوریم - با 300 میلیون پوند صرف فضاهای یادگیری پیشرفته جدید و صرفه جویی به عنوان بخشی از استراتژی 2020 برای افزایش پیشنهاد ما حتی به علاوه.

تحقیق ما و تاثیر گسترده تر

علاوه بر آموزش ما، دانشگاهیان ما در تحقیقات ملی و بین المللی مشهور در زمینه های جالب توجه - از رباتیک به مسائل ظاهر کار می کنند. علاوه بر غنی سازی تدریس ما، ما اطمینان می دهیم که تحقیقات ما به وسیله تبادل دانش، ارتباطات علمی، مشارکت و حمایت از نوآوری و رشد اقتصادی، به جامعه و اقتصاد کمک می کند.

ما همچنین نقش بسیار فعال در شهر و منطقه گسترده ایفا می کنیم و توسط بسیاری از کارفرمایان و سازمان ها به عنوان "رفتن به دانشگاه" برای استخدام فارغ التحصیلان دیده می شود.

مکان ما

بریستول برای دانشجویان و کارفرمایان یکسان است. یکی از شهرهای متنوع و مطلوب انگلیس برای تحصیل و زندگی در آن، این شهر است که با صنعت جالب است - با شبکه های جالب، فرصت ها و گزینه های اشتغال فارغ التحصیلان در اینجا در آستانه ما.

منطقه ما

در مجموع، دانشگاه تخمین زده است که سهم ناخالص افزایشی بیش از 400 میلیون پوند به تولید ناخالص داخلی غربی انگلستان در سال 2014/15 تولید کرده است. این معادل 1.3٪ از خروجی اقتصادی منطقه شهرستان است.

گزارش ما، تأثیر اقتصادی دانشگاه غرب انگلستان، به بررسی مشارکتی است که UWE بریستول در سال 2014/15 به اقتصاد محلی خود تحمیل کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University Of the West Of England, Bristol

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دوره این است که شما فرصت دارید که با یک شرکت برای ارائه یک استراتژی سازمانی BIM و یک برنامه اجرایی BIM قرار دهید. شما همچنین شرکت هایی ر ... [+]

در باره

مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) در طراحی، ساخت و ساز و عملیات به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد استاندارد صنعت در طراحی، تجزیه و تحلیل و مدیریت چرخه عمر ساختمان است. در این دوره، شما یک رویکرد جامع برای همه چیز از جمله طراحی و ساخت و ساز به تعمیر و نگهداری، بهره برداری و پایداری از کارشناسان صنعت و پژوهش با استفاده از نرم افزار پیشرفته BIM یاد خواهید گرفت. شما همچنین از مذاکرات منظم از کارشناسان BIM و ارتباطات نزدیک با صنعت و مرکز منطقه ای BIM: جنوب غربی بهره مند خواهید شد.... [-]

بریتانیا Stoke Gifford
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of the West Of England, Bristol

نقشه برداری یک حرفه ای استوار است - به خوبی مورد احترام است، زندگی خوبی را ارائه می دهد و فرصتی برای کار در هر جای دنیا می دهد. این دوره به شما می دهد مجموعه ای از مهارت ... [+]

در باره

نقشه برداری یک حرفه ای استوار است - به خوبی مورد احترام است، زندگی خوبی را ارائه می دهد و فرصتی برای کار در هر جای دنیا می دهد. این دوره به شما می دهد مجموعه ای از مهارت های قابل انتقال است که شما را به شدت پس از دنبال در بازار کار و ارائه یک برنامه مطالعه برای ارائه فارغ التحصیلان درجه غیر مرتبط با دانش فنی و مهارت های اصلی که می تواند منجر به عضویت در سلطنتی موسسه نقشه برداران مجاز (RICS). به عنوان یک دانش آموز در این دوره، شما می توانید عضویت دانشجویی آزاد را از RICS بدست آورید.... [-]

بریتانیا Stoke Gifford
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 32 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of the West Of England, Bristol

مدیریت پروژه ساختمانی MSC به طور خاص طراحی شده است تا درک خود را از مدیریت پروژه ها و حمایت از متخصصان ساخت و ساز در عمل و سازمان های مشتری تقویت کند. این پروژه در معمارا ... [+]

در باره

در بازار امروز در حال تغییر است، متخصصان ساخت و ساز نیاز به دانش و مهارت های موجود از طریق تحصیلات تکمیلی بیش از هر زمان دیگری. مدیران پروژه موفق باید قادر به فکر کردن، هدایت و عمل در یک محیط کسب و کار نامشخص و پویا باشند، دسترسی به آخرین اطلاعات، درک تکنیک های مناسب و سیستم ها داشته باشند و مهارت های لازم برای اعمال آنها به نیازهای بازار و فرصت های تجاری داشته باشند.

مدیریت پروژه ساختمانی MSC به طور خاص برای افزایش درک شما از مدیریت پروژه ها و حمایت از متخصصان ساخت و ساز در عمل و سازمان های مشتری طراحی شده است. این پروژه در معماران، نقشه برداران، مهندسان خدمات، مهندسین مدنی، مدیران ساخت و ساز و مدیران پروژه های موجود که مایل هستند آموزش خود را در مورد مشتری و عرضه ارائه دهند، هدف قرار می گیرد.... [-]

بریتانیا Stoke Gifford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 28 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of the West Of England, Bristol

همه سازمان ها نیازمند رهبری موثر هستند و مدیران می توانند آگاهی از مسائل مربوط به تجارت جهانی را در کنار این نشان دهند. این یک ساله، کارشناسی تمام وقت در مدیریت بین الملل ... [+]

در باره

همه سازمان ها نیازمند رهبری موثر هستند و مدیران می توانند آگاهی از مسائل مربوط به تجارت جهانی را در کنار این نشان دهند. این یک ساله، کارشناسی تمام وقت در مدیریت بین المللی به شما تخصص، دانش و مهارت های لازم را برای انجام نقش مدیریتی در یک سازمان بین المللی می دهد.

این که آیا این یک تغییر شغلی یا ارتقاء حرفه ای است، البته شما را بالاتر از سایر نامزدها در بازار کار افزایش خواهد داد و شما را قادر می سازد تا به طیف وسیعی از موقعیت ها برسید، نه فقط در سطح ملی بلکه در سطح جهانی.... [-]

بریتانیا Stoke Gifford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

UWE Bristol overview

Bristol's views

Frenchay campus open day

University Of the West Of England, Bristol
وب سایت
تلفن
+44(0)1179656261