Unicaf - University of East London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه شرق لندن از سال 1898 پیشگام در آینده است: از 2 انقلاب صنعتی تا جایی که اکنون ما هستیم ، 4. ما یک دانشگاه تحت هدایت مشاغل هستیم که برای حمایت از دانشجویان خود برای توسعه مهارت ها ، هوش هیجانی و خلاقیت لازم برای پیشرفت در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، اختصاص داده ایم.

در طول سال تحصیلی 2018-19 ، دانشگاه شرق لندن در حال توسعه و شروع به اجرای یک استراتژی 10 ساله جدید ، ویژن 2028 است ، تا برنامه های درسی ، آموزشی ، آموزشی ، تأثیر تحقیق و مشارکت ما را تغییر دهد تا در دانشجو ، فارغ التحصیل تفاوت مثبتی ایجاد کند. و موفقیت جامعه. هدف بلندپروازانه اما قابل دستیابی ما تبدیل شدن به دانشگاه پیشرو متمرکز و شغلی در انگلستان است ، دانشگاهی که هم دانشجویان ما را برای مشاغل آینده آماده می کند و هم نوآوری را برای هدایت آن آینده پایدار و فراگیر فراهم می کند.

درباره مشارکت با Unicaf

Unicaf شریک تحویل جهانی دانشگاه شرق لندن ، انگلستان ، مسئول استخدام ، پذیرش ، ثبت نام و پشتیبانی فراگیران آنلاین به جوایز دانشگاهی است که برای ارسال آنلاین از راه دور تأیید شده است. با اتمام موفقیت آمیز ، فارغ التحصیلان یک جایزه دانشگاه شرق لندن را دریافت می کنند.

تجربه آنلاین Unicaf

یادگیری آنلاین باعث تحول در آموزش عالی شده است. به عنوان یک دانشجوی آنلاین ، شما می توانید در برنامه هفتگی خود بیاموزید ، در هر کجا که مناسب است ، تحصیل کنید و شغل خود را حفظ کنید ، یا به مراقبت از خانواده خود ادامه دهید.

مشاور دانشجویی منصوب شده شما کمک می کند تا با کل مراحل آشنا شوید. قبل از شروع تحصیلات وی ، هر زمان که به حمایت نیاز داشته باشید ، تا زمان فارغ التحصیلی شما در کنار شما خواهد بود.

136515_photo-1516321318423-f06f85e504b3.jpg

نکات برجسته آموزش آنلاین

یادگیری آنلاین دقیقاً چیست؟

با یادگیری آنلاین یا آموزش آنلاین می توانید چندین مزیت داشته باشید. سه مورد از اصلی ترین تفاوت ها این است که شما می توانید هر زمان که متناسب با برنامه شما باشد ، از هرجای دیگر و برای بخشی از هزینه های یک برنامه مدرک دانشگاهی ، در دانشگاه تحصیل کنید. شما کلیه مطالب موردنیاز خود را بصورت آنلاین دریافت می کنید و از طریق پلت فرم آنلاین با مربیان خود در تعامل هستید.

چه کسی می تواند از یادگیری آنلاین بهره مند شود؟

این که آیا شما یک مربی مدارس هستید که فقط شغل خود را شروع می کنید ، کسی که دارای تعهدات خانوادگی است ، یا یک حرفه ای با برنامه شلوغ هستید ، می توانید از آن استفاده کنید. اما یادگیری آنلاین فقط مناسب نیست. این همچنین به بخشی جدایی ناپذیر از یک حرفه موفق تبدیل می شود. در گذشته ، دانش آموز دانش را به دست می آورد که در ابتدا یک عمر به طول می انجامد. امروز ، طبق روزنامه فایننشال تایمز ، با سرعت زیاد پیشرفت ، ماندن در صدر تحولات جدید ضروری است. علاوه بر این ، به دست آوردن دانش همراه با تجربه در محل کار می تواند باعث افزایش شغلی شما شود.

ارتباطات

از طریق یادگیری آنلاین ، می توانید با مربیان خود در تماس باشید. در حالی که مطالعات درون دانشگاهی تعامل با چند ساعت در هفته را محدود می کند ، توانایی درخواست شفاف سازی یا مشاوره در هر زمان می تواند درک شما را از موضوع مورد مطالعه تا حد زیادی بهبود بخشد.

شبکه سازی

محیط یادگیری مجازی (VLE) به شما امکان می دهد تا با دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار کنید. خواه به بازخورد نیاز دارید یا می خواهید در مورد یک موضوع بحث کنید ، همکارانتان در کنار شما هستند.

منابع

دیگر لازم نیست کتابخانه ای از کتاب های سنگین ایجاد کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید - مقالات تحقیقاتی ، کتابهای الکترونیکی ، فیلم ها ، سخنرانی ها - از طریق VLE به راحتی بصورت آنلاین در دسترس است. فقط چند کلیک یا لمس از آن فاصله دارد.

کمک

در صورت بروز هرگونه سؤال یا مسئله ، آیا مربوط به مطالعات ، VLE ، پرداخت ها یا موارد دیگر می توانید از خدمات چت زنده دانشجویان Unicaf استفاده کنید. شما در هر لحظه بدون نیاز به قرار ملاقات و یا منتظر ساعت کار ، از شما کمک دریافت می کنید.

ثبت نام آسان

به راحتی می توانید در عرض چند دقیقه به صورت آنلاین ثبت نام کنید. سپس یک مشاور دانشجویی با شما تماس خواهد گرفت ، در مورد تمام جزئیات بحث و گفتگو خواهد کرد ، در مورد روند درخواست به شما کمک می کند و به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهید. به سادگی فرم زیر را پر کنید و از این فرصت تغییر زندگی امروز شروع کنید.

مکان ها

لندن

Address
University Way, Royal Docks, E16 2RD
لندن, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: