Ulster University, London & Birmingham Campuses

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لندن دانشگاه شاخه

دانشگاه لندن ما این است که درست در قلب شهرستان واقع شده است، در تاریخی هولبورن. نزدیک به بسیاری از حمل و نقل، رستوران ها، کافه ها و جاذبه، دانشگاه ما هنوز موفق به یک احساس صمیمی، با کارکنان دوستانه و دانش آموزان به طور یکسان.

پردیس به تازگی نوسازی گسترده در سراسر دستخوش و در حال حاضر یک محیط حتی بهتر برای شما به مطالعه و معاشرت در فراهم می کند. مجهز به اتاق کامپیوتر، زمینه های مشترک، کلاس های درس، امکانات کتابخانه، Wi-Fi رایگان در سراسر و مناطق مورد مطالعه خصوصی، آن را یک مکان ایده آل است.

چرا انتخاب برای تحصیل در لندن؟

 • دانش آموزان بینش ارزشمندی به دست آوردن را به عملکرد داخلی از یکی از شهرستانها مترقی ترین و متنوع ترین در جهان است. لندن هنوز هم به عنوان مرکز جهان از امور مالی در نظر گرفته و آن را به تازگی پیش از نیویورک به عنوان مرکز جریانهای سرمایه جهانی و خدمات مالی قرار داده شد. موقعیت اقتصادی قوی لندن اجازه می دهد تا برای فرصت های زیادی برای اشتغال پاره وقت برای دانش آموزانی که قادر به کار، برای کمک به آنها را به هم قرار داده و آنچه را که آنها را به عمل آموخته اند و یا مکمل هزینه های زندگی خود.
 • لندن یکی از مراکز فرهنگی در جهان است، با بیش از 200 موزه (دو بار به عنوان بسیاری از پاریس یا نیویورک)، بسیاری از آنها رایگان هستند را ببینید، و همچنین صدها نفر از ساختمان های تاریخی، سالن های کنسرت، تئاتر، هزاران جریب پارک زمین، بسیاری از سایت های مورد علاقه علمی و 4 سایت های میراث جهانی.
 • لندن دارای صحنه های اجتماعی مشهور و شگفت انگیز جهان، و به خوبی برای بسیاری از بالای رستوران کلاس ها، بارها، کافه ها، باشگاه و سینمای شناخته شده است. بسیاری از دانش آموزان به استفاده از تحصیل در یکی از بهترین مکان ها در جهان برای موسیقی زندگی می کنند، با مکان های مانند عرصه O2، ومبلی و بسیاری از مکان های دیگر بین المللی معروف مانند آکادمی Brixton در، همه به طور منظم میزبانی هنرمندان و گروههای موسیقی در. همچنین تعداد زیادی از کارناوال و جشنواره مانند ناتینگ هیل وجود دارد، در لندن در طول سال را جشن گرفتند.
 • لندن دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی فوق العاده و به خوبی توسعه یافته است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به سفر به راحتی به و در اطراف شهرستان. زیر زمین یا لوله شبکه، اتوبوس 24 ساعته، شبکه قطار ملی اتصال لندن با سایر نقاط کشور، و البته همیشه قابل اعتماد لندن کابین سیاه و سفید همیشه وجود دارد برای کمک به. دوچرخه سواری نیز تبدیل شدن به محبوب تر هر سال به عنوان یک روش حمل و نقل "سبز".

بیرمنگام دانشگاه شاخه

دانشگاه بیرمنگام ما دارای یک محل بزرگ در مرکز شهرستان نزدیک به ایستگاه راه آهن خیابان جدید اصلی در ساختمان مرکز شهر.

در حال حاضر امکانات آموزش عالی و اساتیدی مجرب که تعارف گرم و نرم، دانشگاه صمیمی ما این است که نسبت به یادگیری و اشتغال بشود.

چرا انتخاب به مطالعه در بیرمنگام؟

 • بیرمنگام یک دوره قابل توجه از تغییرات بصری در سال های اخیر قرار گرفته است. این مرکز خرید صحنه یا میدان گاوبازی معروف و نمادین است دوباره توسعه شده است. علاوه بر این، مراکز خرید مانند صندوق پستی ارائه امکانات بسیار عالی اضافی با طیف وسیعی از رسانه ها برای هر بودجه.
 • بسیاری از موزه ها در بیرمنگام، حاوی مجموعه ای از اهمیت محلی و ملی وجود دارد. بیرمنگام نیز در منزل به باله بیرمنگام سلطنتی و ارکستر سمفونیک بیرمنگام، و سمفونی هال به عنوان یکی از بهترین سالن های کنسرت در اروپا محسوب می شود. با 4 تئاتر بزرگ، همه به طور منظم نشان دادن پایان غرب را نشان می دهد مستقیم از لندن، بیرمنگام تا چیزی برای همه.
 • بیرمنگام همچنین شامل تعداد زیادی از تاریخ - خانه شکسپیر از استراتفورد، تاریخی کاونتری، و وارویک در این نزدیکی هست. Bournville را در منزل خود به تولید شکلات شرکت جهان معروف از Cadbury، و مهمتر از Cadbury در جهان است. Sarehole آسیاب است و مشهور است الهام بخش برای هابیتون در مجموعه میانه زمین JRR تالکین.
 • بیرمنگام دارای طیف گسترده ای از رستوران ها، از موسسات ستاره میچلین به مکان های رسمی. علاوه بر بیرمنگام معروف برای خانه های بالتی آن، ظرف امضا از پایتخت کاری از انگلستان است.
 • موسیقی در بیرمنگام را برآورده سازد برای تمام سلیقه ها، با انواع سالن های موسیقی مانند در NEC از Barclaycard در میدان جنگ (که قبلا در NIA) و آکادمی O2 نمایش اعمال از سراسر جهان است. سرور و نشاط باشگاه محلی برای خنده در کنار سایر باشگاه کمدی در شهرستان، نور فراهم می کند. برای علاقمندان فیلم، علاوه بر طیف گسترده ای از حالت سینما هنر، بیرمنگام همچنین دارای قدیمی ترین سینمای کار این کشور، برقی، که در سال 1909 افتتاح شد.
 • با جمعیت دانشجویی از 65،000+، بیرمنگام دارای تعداد زیادی از بارها، کاباره ها، کافه ها و رستوران و آن را یکی از بهترین مکان ها در انگلستان به یک دانش آموز.
 • بیرمنگام دارای امکانات ورزشی بزرگ است. استون ویلا و بیرمنگام سیتی تیم های فوتبال 2 گل سرسبد شهرستان ها، با غرب برومویچ آلبیون و ولورهمپتون واندررز نیز در نزدیکی هستند. Edgbaston را زمین کریکت میزبان مسابقات کریکت از سراسر جهان. میدان جنگ داخل سالن ملی نیز به ارمغان می آورد دو و میدانی بین المللی به بیرمنگام، و همچنین میزبانی تنیس و طیف وسیعی از دیگر رویدادهای ورزشی در طول سال. برج ناقوس کلیسا گلف، یکی از مقصدهای گلف معروف ترین در جهان است، در منطقه ساتن کولدفیلد از شهرستان واقع شده است.

دوره های آموزشی

کارشناسی

مدرک کارشناسی ما تمرکز قوی بر روی فرصت های اشتغال و حرفه ای، و توسط اعضای هیئت علمی و صنعت را تجربه تدریس به شما کمک کند شروع زندگی حرفه ای خود را.

قبل از کارشناسی ارشد

ما دوره های پیش از استادان طراحی شده اند برای کمک به پیشرفت در به مطالعه در سطح کارشناسی ارشد در حال حاضر اگر شما واجد شرایط برای ورود به کارشناسی ارشد خود را انتخاب نشده است.

کارشناسی ارشد

دارای مدرک تحصیلات تکمیلی ما شانس خود را برای تخصص در موضوع کسب و کار با مضمون، افزایش چشم انداز شغلی خود را و به شما این شانس را به ایستادگی کردن از همسالان خود هستند.

مکان ها

لندن

Address
St James' House
10 Rosebery Avenue

EC1R 4TF لندن, انگلستان, بریتانیا

بیرمنگام

Address
5th Floor, Centre City
5-7 Hill Street

B5 4UA بیرمنگام, انگلستان, بریتانیا