توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

 • 50 دانشگاه برتر در راهنمای دانشگاه گاردین 2019.
 • به عنوان مدرک دانشگاهی برتر در لندن رتبه بندی شده است
 • جوایز تحصیلی تایمز در سال 2018 نامزد "دانشگاه سال"
 • دانشگاه برتر مدرک لندن برای رضایت دانشجویان **

دانشگاه غرب لندن نه تنها آموزش عالی با کیفیت بسیار نزدیک به اشتغال فراهم می کند بلکه دانش آموز را در قلب یک جامعه دوستانه و حامی قرار می دهد. این دانشگاه 150 میلیون پوند در یک پردیس جدید در سایت ایلینگ سرمایه گذاری کرده است تا تجربیات یادگیری و اجتماعی دانش آموزان را بهبود بخشد. توسعه شامل یک کتابخانه جدید، اتحادیه دانشجویان مجتمع، امکانات آموزشی جدید و استودیوهای جدید برای ایستگاه رادیویی دانشجویی بود.

 • این دانشگاه در غرب لندن واقع شده است و این دانشگاه در حاشیه یکی از مناطق موفق تجاری انگلستان، "طلایی مایل"، و همچنین به خوبی به شهر متصل است. یک لوله یا سفر قطار 20 دقیقه شما را به / از لندن مرکزی یا به / از فرودگاه هیترو می برد.
 • دانشگاه غرب لندن ، دانشگاه شغل، دانشگاه برتر مدرن در لندن برای مشاغل است: 98 درصد از دانش آموزان در شغل پس از شش ماه فارغ التحصیلی مشغول به تحصیل هستند.
 • UWL ارتباط نزدیکی با صنعت از جمله سازمان های ملی و چند ملیتی دارد.
 • همه دانشکده ها دارای کارکنان بسیار حرفه ای هستند که دارای تجربه فراوان صنعت در حوزه انتخابی خود هستند و متعهد به توسعه مهارت ها و آرزوهای حرفه ای دانش آموزان هستند.
 • این دانشگاه دارای محل اقامت خاص در سایت Brentford خود است، با یک اتوبوس رایگان بین دانشگاه و Ealing Broadway ارائه می شود.
 • این دانشگاه دارای جامعه دانشجویی پر جنب و جوش است و تمام دانش آموزان این فرصت را دارند تا با اتحادیه دانشجویان درگیر شوند که طیف وسیعی از جوامع و رویدادهای ویژه ای را برای همه دارند.

UWL دو مصرف اصلی را ارائه می دهد؛ هر ژانویه و سپتامبر، و همچنین ماه مه برای برنامه های کارشناسی ارشد پیشرفته. برای دانشجویان در سال اول تحصیلات ابتدایی و یا تحصیلات عالی، دانشگاه همچنین تا سال 100 کمک هزینه تحصیلی بین المللی (5000 تا 5000 پوند) ارائه می دهد که به شما در هر موردی برای درخواست تحصیل در غرب لندن می پردازد.

یک مکان پر جنب و جوش

این دانشگاه در مناطق پر جنب و جوش و امن در غرب لندن واقع شده است که دانش آموزان می توانند از خانه های چند ملیتی در خانه های خود انتظار داشته باشند. لینک های حمل و نقل عمومی عالی وجود دارد و همچنین یک اتوبوس شاتل رایگان بین سایت های غرب لندن UWL و ایستگاه ایلینگ برادوی وجود دارد. کمتر از 30 دقیقه در Underground تا قلب شهر با Cross Rail زودتر به بهبود ارتباطات حمل و نقل ادامه می دهد.

UWL دارای سه سایت است. دو سایت در غرب لندن - برنتفورد و ایلینگ - و سوم در Reading، که به طور خاص میزبان دانش آموزان پرستاری و مامایی می باشد، می باشد. سایت Ealing در منطقه تاریخی جذاب با بسیاری از کافه ها و پارک ها قرار دارد و نزدیک به مرکز خرید ایلینگ برادوی (خانه های مد، زیبایی، برق، مخابرات و مواد غذایی) است. این سایت به طور UWL آموزش UWL ، اما همچنین برای کافی شاپ ها و رستوران ها، سالن ورزش و نوار دانشگاه دانشجویان خانه است. امکانات ورزشی دیگر مانند زمین فوتبال و سبز کریکت نیز در ایلین محلی می باشد.

سایت Brentford یک تخت 11 طبقه مدرن است که به راحتی در هنگام سفر در کنار راهرو M4 شناخته می شود و همچنین به Paragon Lets می آید؛ دانشگاه محل اقامت هدفمند. ایستگاه قطار برنتفورد - کمتر از پنج دقیقه پیاده روی - خطوط قطار مستقیم را به لندن واترلو یا خارج از شهر نسبت به ویندزور می دهد.

در داخل و در اطراف پردیس

امکانات جدید

به عنوان بخشی از پروژه بازسازی که UWL تازگی تکمیل کرده است، انواع تدریس و یادگیری جدید در هر دو سایت ایلینگ و برنتفورد ایجاد شده است. در میان آنها یک کتابخانه دسترسی 24 ساعته، یک دادگاه فریبکار، استودیوی رادیویی تخصصی، یک تئاتر کاملا متشکرم و مراکز شبیه سازی تخصصی برای دانشجویانی است که در کالج پرستاری، مامایی و بهداشت و درمان حضور دارند. اخیرا آزمایشگاه نوآوری های غذایی آغاز شده است، همانطور که شرکت Westmont Enterprise Hub - یک انکوباتور راه اندازی شده است و مرکز Faringdon که خانه تکنولوژی رادار پناهنده زمین را در اختیار دارد. یک شبیه ساز پرواز جدید (Flight Pad) نیز به طور ناگهانی باز می شود.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان UWL (UWLSU) به عنوان بهترین اتحادیه دانشجویان در انگلستان در سال 2017 به رسمیت شناخته شد **. هدف اصلی اتحادیه دانشجویان نشان دادن دانش آموزان و دانشجویان به عنوان یک کل است. دانش آموزان همچنین می توانند به هر یک از جوامع دانشجویی در محوطه دانشگاه، با انواع مختلفی از آنها انتخاب شوند. UWLSU همچنین دارای نوار، کافی شاپ و سالن مخصوص خود است که دانش آموزان می توانند در طول سال استفاده کنند.

مسکن

مسکن امن و مطمئن ضروری است برای دانشجویان بین المللی هنگام تحصیل در دانشگاه. گزینه های مختلف برای دانشجویان بین المللی که در لندن تحصیل می کنند شامل مسکن خصوصی، مسکن مشترک یا Paragon Lets می باشد.

Paragon Lets سایت UWL در محل اقامت دانشجویی توسط Notting Hill Housing است و برای دانشجویان سال اول بسیار توصیه می شود. این مسکن مسکونی دانشجویی ساخته شده در سایت برنتفورد واقع شده است. هر یک از اتاق ها دارای دسترسی به اینترنت با پهنای باند و امکانات حمام و دوش می باشد. آشپزخانه های عمومی و مناطق ناهار خوری برای هر گروه از هشت اتاق نصب شده است.

اتوبوس شاتل

دانشگاه معتقد است دانش آموزان خواهان بررسی آنچه لندن در هنگام مطالعه می کنند و کمک می کند تا با ارائه یک سرویس اتوبوس شاتل رایگان برای اتصال سایت ها به لینک های اصلی حمل و نقل کمک کند. خدمات UWL Shuttle Bus از Ealing Broadway (خط مرکزی، خطوط ناحیه، خط دایره، قطارهای صلیب و خطوط اصلی قطار) به سایت برنتفورد (5 دقیقه راه رفتن به ایستگاه قطار اصلی برنتفورد) متصل می شود. در میان آن نیز در ایستگاه Ealing و ایستگاه South Ealing (خط Piccadilly) متوقف می شود، و دانشجویان هر فرصتی را برای به حداکثر رساندن وقت خود در شهر فراهم می کنند.

محدوده مطالعات

دانشگاه غرب لندن یک موسسه دولتی شناخته شده در انگلستان است که دوره های معتبر را در سطوح تحصیلی زیر ارائه می دهد:

 • کارشناسی
 • کارشناسی ارشد

دوره های بنیاد مجتمع (به عنوان بخشی از مدرک)، دوره های پیشرفته کارشناسی ارشد و دوره های پیش زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.

این دانشگاه مجموعه ای متنوع از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدارس آکادمیک زیر را ارائه می دهد:

 • کالج موسیقی لندن
 • مدرسه فیلم لندن، رسانه
 • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
 • کالج پرستاری، مامایی و بهداشت و درمان
 • مدرسه کسب و کار کلود لیتنر
 • دانشکده حقوق و جرم شناسی
 • دانشکده هتلداری و گردشگری لندن جرل
 • دانشکده محاسبات و مهندسی

مسیر ورود

تیم مطالعات درس در دانشگاه لندن همیشه برای کمک به دانش آموزان در انتخاب دوره مناسب از طیف گسترده ای از دوره های هنر، تجارت، بهداشت و رسانه است - این شامل یک پایه مناسب و یا دوره انگلیسی اگر دانشجو ندارد نمرات به طور مستقیم به درجه.

برنامه های کارشناسی

دانشجویان بین المللی که برای دوره های کارشناسی درخواست می کنند می توانند به صورت مستقیم با استفاده از فرم درخواست آنلاین دانشگاه اقدام به UWL کنند . در عوض، دانش آموزان می توانند از خدمات پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) درخواست دهند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

متقاضیان دوره های تحصیلات تکمیلی باید با استفاده از فرم آنلاین به طور مستقیم به دانشگاه اعمال می شود . برنامه های تحصیلات تکمیلی همراه با گزارش داوران (در صورت لزوم) و همچنین ممکن است دانشجویان در مصاحبه شرکت کنند.

هزینه ها و بورس تحصیلی

هزینه های تحصیل

دانشجویان خارج از کشور در دانشگاه لندن باید تمام هزینه های مطالعه خود را پرداخت کنند. میزان هزینه دانشجویی که باید پرداخت شود بسته به شرایط خاص متفاوت است. الزامات نیز بسته به سطح تحصیلات و دوره انتخاب شده متفاوت خواهد بود.

دانشجویان باید مبلغ 3،000 پوند از هزینه خود را به عنوان یک سپرده غیر قابل پرداخت پس از پذیرش پیشنهاد از دانشگاه پرداخت کنند. برای کسانی که هزینه های آن توسط یک حامی مالی در خارج از کشور پرداخت می شود، پرداخت کامل هزینه در زمان ثبت یا قبل از ثبت نام ضروری است.

اطلاعات بیشتر در مورد شرایط هزینه تحصیل در وب سایت دانشگاه می توانید یافت .

بورس تحصیلی سفیر

دانشگاه وست لندن هر سال تحصیلی را برای دانشجویان در سال اول تحصیلات خود در UG یا PG ارائه می دهد. این کمک هزینه های تحصیلی (از طریق تخفیف در هزینه های تحصیل در دوره اول) به دانش آموزان برجسته ای که مایل به تبدیل شدن به سفیر برای دانشگاه هستند.

هشدارها:

* T Timeshell / Sunday Times Good University Guide 2018.
** بررسی ملی دانشجویان (NSS) 2017.
این آخرین ارقام با توجه به شاخص های عملکرد استخدامی (EPI) منتشر شده توسط اداره آمار آموزش عالی HESA در سال 2018 است.
نکته: دانشگاه های مدرن به عنوان موسسات آموزش عالی تعریف می شوند که در دانشگاه و پس از آن در سال 1992 به دانشگاه اعطا شده اند. UWL رتبه بندی های فوق را در مقایسه با سایر دانشگاه های مدرن رتبه بندی شده در راهنماها / نظرسنجی های ذکر شده دریافت کرده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

UWL University of West London

جایزه فوق لیسانس در زمینه مدیریت و مدیریت مواد غذایی برای تولید فارغ التحصیلانی که به طور انحصاری با رضایت و توانایی لازم برای طراحی، مدیریت و هدایت تحولات در صنایع غذایی ... [+]

بررسی اجمالی

صنایع غذایی و مهمانداری در قرن بیست و یکم رشد و انعطاف پذیری چشمگیری داشته و تقاضای کارکنان ماهر همچنان ادامه دارد. SME ها (شرکت های کوچک و متوسط) با وجود رکود اقتصادی، شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای بوده اند.

جایزه فوق لیسانس در زمینه مدیریت و مدیریت مواد غذایی برای تولید فارغ التحصیلانی که به طور انحصاری با رضایت و توانایی لازم برای طراحی، مدیریت و هدایت تحولات در صنایع غذایی طراحی شده اند طراحی شده است.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

به عنوان یک دانش آموز در دوره بازاریابی، تجاری و ارتباطی MA در دانشگاه لندن، شما تبدیل به یک متفکر و متخصص استراتژیک برای ایجاد کمپین تبلیغاتی، برند و طراحی پیشرفته می شو ... [+]

بررسی اجمالی

این روزها، چیزهای خوب به کسانی که صبر می کنند، نمی آیند - آنها به کسانی که حرکت می کنند می آیند.

به عنوان یک دانش آموز در دوره بازاریابی، تجاری و ارتباطی MA در دانشگاه لندن، شما تبدیل به یک متفکر و متخصص استراتژیک برای ایجاد کمپین تبلیغاتی، برند و طراحی پیشرفته می شوید. ما درک خود را از ارتباطات برند، طراحی گرافیک حرفه ای، استراتژی تبلیغاتی و خلاقیت برای کمک به آماده سازی شما برای حرفه آینده خود می سازیم. یک محیط یادگیری ترکیبی در مرکز این جامعه الهام بخش و بازتاب دهنده انتقادی است.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

دوره استاد در مدیریت گردشگری بین المللی و مدیریت حمل و نقل هوایی به دنبال تئوری ها، مفاهیم و شیوه هایی برای ایجاد درک حیاتی از یک حرفه ای مدیریتی در صنعت گردشگری یا صنعت ... [+]

بررسی اجمالی

دوره استاد در مدیریت گردشگری بین المللی و مدیریت حمل و نقل هوایی به دنبال تئوری ها، مفاهیم و شیوه هایی برای ایجاد درک حیاتی از یک حرفه ای مدیریتی در صنعت گردشگری یا صنعت حمل و نقل است.

کارشناسی ارشد فرصتی برای افزایش مهارت های تحقیقاتی برای ارتقاء قابلیت های استخدام در صنعت گردشگری یا حمل و نقل می دهد. این یک دوره تمام وقت و دو ساله یک دوره نیمه ساله ارائه می شود. این دوره در یک موسسه بین المللی به رسمیت شناخته شده است.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

موفقیت تجاری و شغلی پایدار در صنعت موسیقی به طور فزاینده ای بستگی به توانایی هنرمند برای ایجاد صوت کوچک خود را دارد، حق نسخه برداری خود را مدیریت می کند، رویدادهای زنده ر ... [+]

بررسی اجمالی

موفقیت تجاری و شغلی پایدار در صنعت موسیقی به طور فزاینده ای بستگی به توانایی هنرمند برای ایجاد صوت کوچک خود را دارد، حق نسخه برداری خود را مدیریت می کند، رویدادهای زنده را تسهیل می کند، کار خود را گسترش می دهد و سلامت خود را حفظ می کند.

مدیر یک گروه از متخصصان صنعت اختصاص داده شده با بینش منحصر به فرد و تجربه بی سابقه در این زمینه، شما فرصتی برای مطالعه مفاهیم کلیدی در مدیریت و توسعه حرفه خود - و یا از یک عمل شما نمایندگی داشته باشد.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

UWL University of West London

امنیت سایبر یک مسئله کلیدی در ارائه خدمات است، از لایه کاربردی تا بلوک های اصلی ساختمان کامپیوتر و سیستم های شبکه. ... [+]

بررسی اجمالی

امنیت سایبر یک مسئله کلیدی در ارائه خدمات است، از لایه کاربردی تا بلوک های اصلی ساختمان کامپیوتر و سیستم های شبکه.

این دوره کارشناسی ارشد در امنیت سایبری توسط دانشکده محاسبات و مهندسی ارائه شده است و در پاسخ به تقاضای بالا برای متخصصان امنیت سایبری با درک سیستماتیک از اصول و فن آوری های مبتنی بر سیستم های فناوری اطلاعات امروز توسعه یافته است.

دانشکده محاسبات و مهندسی با رهبران صنعت امنیتی همکاری کرده است تا شما را به دوره ای هدایت کند که به شما امکان می دهد دانش جامع و مهارت های انتقادی را در امنیت رایانه به دست آورید. این دوره شما را قادر می سازد تا حرفه ای را به عنوان حرفه ای امنیت سایبری در بخش عمومی یا خصوصی دنبال کنید.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

این دوره ایده آل برای فارغ التحصیلان حسابداری و امور مالی است که به دنبال بهبود فرصت های شغلی و توسعه شخصی خود هستند. متقاضیان با مدارک حرفه ای و تجربه صنعت نیز تشویق می ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره ایده آل برای فارغ التحصیلان حسابداری و امور مالی است که به دنبال بهبود فرصت های شغلی و توسعه شخصی خود هستند. متقاضیان با مدارک حرفه ای و تجربه صنعت نیز تشویق می شوند که درخواست کنند.

اعضای انجمن حسابداران مجاز خبره (ACCA) مزیت خاصی دارند که ممکن است براساس تکمیل مدارک حرفه ای ACCA، از معافیت های خاصی در مورد دوره های مالی و حسابداری کارشناسی ارشد استفاده کنند.

هنگام مطالعه مالی و حسابداری در UWL ، شما با مدرسان دوره ی ما ارتباط مستقیمی با دانش تئوری و تجربه دنیای واقعی برقرار می کنید. بیش از 85٪ از اعضای هیئت علمی ما دارای مدرک دکترا هستند که با بیش از 100 سال تجربه صنعت ترکیبی تکمیل شده است.... [-]

بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

کارشناسی ارشد ما در دوره بازاریابی دیجیتال با تمرکز صنعت طراحی شده است. ما قصد داریم شما را با یک رقابت بسیار رقابتی برای بازار کار مدرن، در یک بخش تجاری پر جنب و جوش با ... [+]

بررسی اجمالیکارشناسی ارشد ما در دوره بازاریابی دیجیتال با تمرکز صنعت طراحی شده است. ما قصد داریم شما را با یک رقابت بسیار رقابتی برای بازار کار مدرن، در یک بخش تجاری پر جنب و جوش با شکاف مهارت های قابل توجهی ارائه دهیم.این دوره تعادل زیادی را در کارهای عملی و نظری در طول دوره فراهم می کند و همچنین درک جدیدترین گرایش های دیجیتالی و تکنیک ها را درک می کند. ما یک نگاه عمیق به آن خواهیم داشت:بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعیبازاریابی الکترونیکروند بازاریابی آنلایناستراتژی بازاریابی دیجیتالچرا این دوره را انتخاب می کنید؟کارشناسی ارشد رشته بازاریابی دیجیتال در UWL به شما دانش کامل در مورد آخرین روند بازاریابی آنلاین و اطلاعات را می دهدتکنیک ها در بازار دیجیتال.شما یاد خواهید گرفت:استفاده موثر از رسانه های اجتماعی و کانال های دیجیتالچگونه یک جامعه آنلاین ایجاد کنیمآخرین تکنولوژی و نوآوری دیجیتال.کارشناسی ارشد ما در بازاریابی دیجیتال یک شروع عالی برای ایجاد یک حرفه ی پرطرفدار است. این دوره حرفه ای حرفه ای شما را با اعتماد به نفس شما برای ایجاد استراتژی های دیجیتالی موفق فراهم خواهد کرد.در طول دوره، شما فرصت های زیادی برای اجرای پروژه های بازاریابی دیجیتال برای شرکت های واقعی خواهید داشت. این دوره نیز به شدت بر روش یادگیری مبتنی بر پرس و جو اتخاذ می شود و بنابراین روش های آموزشی مانند مطالعه موردی و بازی های شبیه سازی استفاده می شود.این یک توازن عالی از کار عملی و نظری را در طول دوره فراهم می کند و همچنین درک آخرین آخرین... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

این دوره به منظور ارتقاء مهارت های تحلیلی در زمینه های موضوع اصلی مهندسی عمران از جمله تجزیه و تحلیل ساختاری، پایداری و هیدرولیک طراحی شده است. استفاده از تکنیک های فناور ... [+]

بررسی اجمالیاین دوره به منظور ارتقاء مهارت های تحلیلی در زمینه های موضوع اصلی مهندسی عمران از جمله تجزیه و تحلیل ساختاری، پایداری و هیدرولیک طراحی شده است. استفاده از تکنیک های فناوری مدرن برای حل مشکل پیچیده، موضوعی است که از طریق این دوره اجرا می شود. این دوره همچنین مسائل گسترده ای از پروژه و مدیریت فرآیند در مهندسی عمران را پوشش می دهد.چرا این دوره را انتخاب می کنید؟دوره مدرک مهندسی عمران و محیط زیست ما توسط موسسه معتبر مهندسان نقشه برداری مدرن (ICES) تأیید شده است و تکمیل موفقیت آمیز شرایط مورد نیاز دانشگاهی را برای وضعیت اسناد پذیرش پذیرفته است.این دوره به منظور ارتقاء مهارت های تحلیلی شما طراحی شده است و به شما در درک بهتر رابطه بین مسائل زیست محیطی و مهندسی عمران کمک می کند. این دوره ها این مطالعات را به موضوعات موضوع اصلی مهندسی عمران مرتبط می کند از جمله، پایداری، ژئوتکنیک و هیدرولیک، اما نه محدود به آن.شما در دو مکان به آزمایشگاه محاسبات اختصاصی دسترسی خواهید داشت و عناصر آکادمیک و حرفه ای این دوره به خوبی توسط کتابخانه دانشگاه پشتیبانی می شود.شما همچنین می توانید طیف وسیعی از منابع دیجیتال موجود را از جمله بسته های شبیه سازی ویژه با مجوزهای کامل مانند:ANSYSETABSبی خطرلواسااین دوره در یک مدرسه مبتنی بر تحقیق با حدود 30 دانشجوی دکترا ارائه می شود و مسائل گسترده ای از پروژه و مدیریت فرآیند در مهندسی عمران را پوشش می دهد.بسته های شبیه سازی تخصصی با مجوز کامل از جمله Ansys، ETABS، SAFE... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UWL University of West London

هدف این دوره، آماده سازی دانشجویان برای حرفه های حرفه ای در این زمینه مهم سیستم های نرم افزاری است. شما با گستره وسیعی از کارهای بورس تحصیلی در مهندسی نرم افزار آشنا خواه ... [+]

بررسی اجمالیهدف این دوره، آماده سازی دانشجویان برای حرفه های حرفه ای در این زمینه مهم سیستم های نرم افزاری است. شما با گستره وسیعی از کارهای بورس تحصیلی در مهندسی نرم افزار آشنا خواهید شد، یاد بگیرید چگونه تحقیق و بررسی کارهای منتشر شده را مطالعه کنید.مطالعات شما همچنین شما را در درک عملی در مورد مسائل مربوط به طراحی، تجزیه و تحلیل و اجرای سیستم های نرم افزاری مدرن به شما می دهد و شما فرصت هایی برای دیدار با سخنرانان صنعت، از جمله کارفرمایان بالقوه خواهید داشت.به طور خلاصه، این دوره شما را برای حرفه ای یا تحقیق حرفه ای در این زمینه مهم آماده می کند.چرا این دوره را انتخاب می کنید؟با گسترش بخش فناوری اطلاعات به سرعت در سراسر جهان، هیچ فرصتی برای توسعه مهارت های مهندسی نرم افزار وجود نداشته است.این دوره شما را در درک آخرین تکنولوژی های مهندسی نرم افزار مورد استفاده برای حل چالش های امروز در توسعه نرم افزار و همچنین درک عمیق از مسائل مربوط به طراحی، تجزیه و تحلیل و اجرای سیستم های نرم افزاری مدرن را به شما می دهد.دانش آموزان به تکنولوژی های استاندارد صنعت دسترسی خواهند داشت و از فرصت برای تخصص در مباحثی از معماری نرم افزار تا تکنیک های پیاده سازی برخوردار خواهند شد، که براساس مهارت های لازم مورد نیاز برای مقابله با سیستم های نرم افزاری مدرن در یک زمینه صنعتی است.روش های مختلفی برای کشف تمام جنبه های این حوزه استفاده می شود. یک فرهنگ حمایتی قوی در میان معلمهای... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of West London
Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF London, England, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 (0) 20 8231 2440