UWL University of West London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

 • 50 دانشگاه برتر در راهنمای دانشگاه گاردین 2019.
 • به عنوان مدرک دانشگاهی برتر در لندن رتبه بندی شده است
 • جوایز تحصیلی تایمز در سال 2018 نامزد "دانشگاه سال"
 • دانشگاه برتر مدرک لندن برای رضایت دانشجویان **

دانشگاه غرب لندن نه تنها آموزش عالی با کیفیت بسیار نزدیک به اشتغال فراهم می کند بلکه دانش آموز را در قلب یک جامعه دوستانه و حامی قرار می دهد. این دانشگاه 150 میلیون پوند در یک پردیس جدید در سایت ایلینگ سرمایه گذاری کرده است تا تجربیات یادگیری و اجتماعی دانش آموزان را بهبود بخشد. توسعه شامل یک کتابخانه جدید، اتحادیه دانشجویان مجتمع، امکانات آموزشی جدید و استودیوهای جدید برای ایستگاه رادیویی دانشجویی بود.

 • این دانشگاه در غرب لندن واقع شده است و این دانشگاه در حاشیه یکی از مناطق موفق تجاری انگلستان، "طلایی مایل"، و همچنین به خوبی به شهر متصل است. یک لوله یا سفر قطار 20 دقیقه شما را به / از لندن مرکزی یا به / از فرودگاه هیترو می برد.
 • دانشگاه غرب لندن ، دانشگاه شغل، دانشگاه برتر مدرن در لندن برای مشاغل است: 98 درصد از دانش آموزان در شغل پس از شش ماه فارغ التحصیلی مشغول به تحصیل هستند.
 • UWL ارتباط نزدیکی با صنعت از جمله سازمان های ملی و چند ملیتی دارد.
 • همه دانشکده ها دارای کارکنان بسیار حرفه ای هستند که دارای تجربه فراوان صنعت در حوزه انتخابی خود هستند و متعهد به توسعه مهارت ها و آرزوهای حرفه ای دانش آموزان هستند.
 • این دانشگاه دارای محل اقامت خاص در سایت Brentford خود است، با یک اتوبوس رایگان بین دانشگاه و Ealing Broadway ارائه می شود.
 • این دانشگاه دارای جامعه دانشجویی پر جنب و جوش است و تمام دانش آموزان این فرصت را دارند تا با اتحادیه دانشجویان درگیر شوند که طیف وسیعی از جوامع و رویدادهای ویژه ای را برای همه دارند.

UWL دو مصرف اصلی را ارائه می دهد؛ هر ژانویه و سپتامبر، و همچنین ماه مه برای برنامه های کارشناسی ارشد پیشرفته. برای دانشجویان در سال اول تحصیلات ابتدایی و یا تحصیلات عالی، دانشگاه همچنین تا سال 100 کمک هزینه تحصیلی بین المللی (5000 تا 5000 پوند) ارائه می دهد که به شما در هر موردی برای درخواست تحصیل در غرب لندن می پردازد.

یک مکان پر جنب و جوش

این دانشگاه در مناطق پر جنب و جوش و امن در غرب لندن واقع شده است که دانش آموزان می توانند از خانه های چند ملیتی در خانه های خود انتظار داشته باشند. لینک های حمل و نقل عمومی عالی وجود دارد و همچنین یک اتوبوس شاتل رایگان بین سایت های غرب لندن UWL و ایستگاه ایلینگ برادوی وجود دارد. کمتر از 30 دقیقه در Underground تا قلب شهر با Cross Rail زودتر به بهبود ارتباطات حمل و نقل ادامه می دهد.

UWL دارای سه سایت است. دو سایت در غرب لندن - برنتفورد و ایلینگ - و سوم در Reading، که به طور خاص میزبان دانش آموزان پرستاری و مامایی می باشد، می باشد. سایت Ealing در منطقه تاریخی جذاب با بسیاری از کافه ها و پارک ها قرار دارد و نزدیک به مرکز خرید ایلینگ برادوی (خانه های مد، زیبایی، برق، مخابرات و مواد غذایی) است. این سایت به طور UWL آموزش UWL ، اما همچنین برای کافی شاپ ها و رستوران ها، سالن ورزش و نوار دانشگاه دانشجویان خانه است. امکانات ورزشی دیگر مانند زمین فوتبال و سبز کریکت نیز در ایلین محلی می باشد.

سایت Brentford یک تخت 11 طبقه مدرن است که به راحتی در هنگام سفر در کنار راهرو M4 شناخته می شود و همچنین به Paragon Lets می آید؛ دانشگاه محل اقامت هدفمند. ایستگاه قطار برنتفورد - کمتر از پنج دقیقه پیاده روی - خطوط قطار مستقیم را به لندن واترلو یا خارج از شهر نسبت به ویندزور می دهد.

در داخل و در اطراف پردیس

امکانات جدید

به عنوان بخشی از پروژه بازسازی که UWL تازگی تکمیل کرده است، انواع تدریس و یادگیری جدید در هر دو سایت ایلینگ و برنتفورد ایجاد شده است. در میان آنها یک کتابخانه دسترسی 24 ساعته، یک دادگاه فریبکار، استودیوی رادیویی تخصصی، یک تئاتر کاملا متشکرم و مراکز شبیه سازی تخصصی برای دانشجویانی است که در کالج پرستاری، مامایی و بهداشت و درمان حضور دارند. اخیرا آزمایشگاه نوآوری های غذایی آغاز شده است، همانطور که شرکت Westmont Enterprise Hub - یک انکوباتور راه اندازی شده است و مرکز Faringdon که خانه تکنولوژی رادار پناهنده زمین را در اختیار دارد. یک شبیه ساز پرواز جدید (Flight Pad) نیز به طور ناگهانی باز می شود.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان UWL (UWLSU) به عنوان بهترین اتحادیه دانشجویان در انگلستان در سال 2017 به رسمیت شناخته شد **. هدف اصلی اتحادیه دانشجویان نشان دادن دانش آموزان و دانشجویان به عنوان یک کل است. دانش آموزان همچنین می توانند به هر یک از جوامع دانشجویی در محوطه دانشگاه، با انواع مختلفی از آنها انتخاب شوند. UWLSU همچنین دارای نوار، کافی شاپ و سالن مخصوص خود است که دانش آموزان می توانند در طول سال استفاده کنند.

مسکن

مسکن امن و مطمئن ضروری است برای دانشجویان بین المللی هنگام تحصیل در دانشگاه. گزینه های مختلف برای دانشجویان بین المللی که در لندن تحصیل می کنند شامل مسکن خصوصی، مسکن مشترک یا Paragon Lets می باشد.

Paragon Lets سایت UWL در محل اقامت دانشجویی توسط Notting Hill Housing است و برای دانشجویان سال اول بسیار توصیه می شود. این مسکن مسکونی دانشجویی ساخته شده در سایت برنتفورد واقع شده است. هر یک از اتاق ها دارای دسترسی به اینترنت با پهنای باند و امکانات حمام و دوش می باشد. آشپزخانه های عمومی و مناطق ناهار خوری برای هر گروه از هشت اتاق نصب شده است.

اتوبوس شاتل

دانشگاه معتقد است دانش آموزان خواهان بررسی آنچه لندن در هنگام مطالعه می کنند و کمک می کند تا با ارائه یک سرویس اتوبوس شاتل رایگان برای اتصال سایت ها به لینک های اصلی حمل و نقل کمک کند. خدمات UWL Shuttle Bus از Ealing Broadway (خط مرکزی، خطوط ناحیه، خط دایره، قطارهای صلیب و خطوط اصلی قطار) به سایت برنتفورد (5 دقیقه راه رفتن به ایستگاه قطار اصلی برنتفورد) متصل می شود. در میان آن نیز در ایستگاه Ealing و ایستگاه South Ealing (خط Piccadilly) متوقف می شود، و دانشجویان هر فرصتی را برای به حداکثر رساندن وقت خود در شهر فراهم می کنند.

محدوده مطالعات

دانشگاه غرب لندن یک موسسه دولتی شناخته شده در انگلستان است که دوره های معتبر را در سطوح تحصیلی زیر ارائه می دهد:

 • کارشناسی
 • کارشناسی ارشد

دوره های بنیاد مجتمع (به عنوان بخشی از مدرک)، دوره های پیشرفته کارشناسی ارشد و دوره های پیش زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.

این دانشگاه مجموعه ای متنوع از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدارس آکادمیک زیر را ارائه می دهد:

 • کالج موسیقی لندن
 • مدرسه فیلم لندن، رسانه
 • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
 • کالج پرستاری، مامایی و بهداشت و درمان
 • مدرسه کسب و کار کلود لیتنر
 • دانشکده حقوق و جرم شناسی
 • دانشکده هتلداری و گردشگری لندن جرل
 • دانشکده محاسبات و مهندسی

مسیر ورود

تیم مطالعات درس در دانشگاه لندن همیشه برای کمک به دانش آموزان در انتخاب دوره مناسب از طیف گسترده ای از دوره های هنر، تجارت، بهداشت و رسانه است - این شامل یک پایه مناسب و یا دوره انگلیسی اگر دانشجو ندارد نمرات به طور مستقیم به درجه.

برنامه های کارشناسی

دانشجویان بین المللی که برای دوره های کارشناسی درخواست می کنند می توانند به صورت مستقیم با استفاده از فرم درخواست آنلاین دانشگاه اقدام به UWL کنند . در عوض، دانش آموزان می توانند از خدمات پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) درخواست دهند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

متقاضیان دوره های تحصیلات تکمیلی باید با استفاده از فرم آنلاین به طور مستقیم به دانشگاه اعمال می شود . برنامه های تحصیلات تکمیلی همراه با گزارش داوران (در صورت لزوم) و همچنین ممکن است دانشجویان در مصاحبه شرکت کنند.

هزینه ها و بورس تحصیلی

هزینه های تحصیل

دانشجویان خارج از کشور در دانشگاه لندن باید تمام هزینه های مطالعه خود را پرداخت کنند. میزان هزینه دانشجویی که باید پرداخت شود بسته به شرایط خاص متفاوت است. الزامات نیز بسته به سطح تحصیلات و دوره انتخاب شده متفاوت خواهد بود.

دانشجویان باید مبلغ 3،000 پوند از هزینه خود را به عنوان یک سپرده غیر قابل پرداخت پس از پذیرش پیشنهاد از دانشگاه پرداخت کنند. برای کسانی که هزینه های آن توسط یک حامی مالی در خارج از کشور پرداخت می شود، پرداخت کامل هزینه در زمان ثبت یا قبل از ثبت نام ضروری است.

اطلاعات بیشتر در مورد شرایط هزینه تحصیل در وب سایت دانشگاه می توانید یافت .

بورس تحصیلی سفیر

دانشگاه وست لندن هر سال تحصیلی را برای دانشجویان در سال اول تحصیلات خود در UG یا PG ارائه می دهد. این کمک هزینه های تحصیلی (از طریق تخفیف در هزینه های تحصیل در دوره اول) به دانش آموزان برجسته ای که مایل به تبدیل شدن به سفیر برای دانشگاه هستند.

هشدارها:

* T Timeshell / Sunday Times Good University Guide 2018.
** بررسی ملی دانشجویان (NSS) 2017.
این آخرین ارقام با توجه به شاخص های عملکرد استخدامی (EPI) منتشر شده توسط اداره آمار آموزش عالی HESA در سال 2018 است.
نکته: دانشگاه های مدرن به عنوان موسسات آموزش عالی تعریف می شوند که در دانشگاه و پس از آن در سال 1992 به دانشگاه اعطا شده اند. UWL رتبه بندی های فوق را در مقایسه با سایر دانشگاه های مدرن رتبه بندی شده در راهنماها / نظرسنجی های ذکر شده دریافت کرده است.

مکان ها

لندن

University of West London

Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0) 20 8231 2440