University of Liverpool Management School ULMS

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در یک مدرسه مدیریت منجر

دانشگاه لیورپول بخشی از گروه راسل از دانشگاه است، اذعان به عنوان موسسات پیشرو در بریتانیا برای برتری در آموزش و پژوهش.

AACSB معتبر، دانشگاه لیورپول دانشکده مدیریت در بالای 5٪ از مدارس کسب و کار در سراسر جهان است. به عنوان یکی از ارزیابی دقیق ترین، بسیاری از استخدام بالای جهانی تنها نامزد از مدارس AACSB معتبر در نظر - یک سیگنال روشن که برنامه های ما به نیازهای کسب و کار پاسخ می دهند و دیدار با استانداردهای خاص تعالی.

برنامه MBA وارد اکونومیست 'کدام MBA؟ بالا 100 رتبه بندی جهانی در سال 2015.

دانشکده مدیریت با رهبران امروز در کسب و کار و مدیریت کار آماده سازی دانش آموزان خود را به رهبران آینده است. ماموریت مدرسه است یادگیری را به یک تفاوت و یک باور اساسی است که هدف از پژوهش مدرسه و آموزش است به منظور توسعه دانش آموزانی که نه تنها مدیران خوب هستند، اما افرادی که واقعا متعهد به ساخت یک تفاوت وجود دارد. ما امیدواریم که که دانش آموزان ما را به دانش و مهارت آنها در نقش های آینده خود را در اینجا به دست آورید برای کمک به حل برخی از مشکلات رایج ترین افراد، شرکت ها و جوامع صورت استفاده کنید.

مدرسه ارائه می دهد طیف گسترده ای از مدیریت آموزش و پرورش کارشناسی ارشد، از جمله برنامه های MBA و کارشناسی ارشد.

عمومی

برنامه های MBA

انتخاب یک MBA که به بهترین وجه متناسب اهداف حرفه ای شما ما ارائه می دهیم لیورپول MBA عمومی و تخصص دو بخش: MBA صنایع فوتبال یا اصیل صنایع Horseracing MBA. هر برنامه می تواند تمام وقت به مدت 1 سال یا پاره وقت به مدت 2 سال مورد مطالعه است.

آینده اثبات حرفه ای خود را به عنوان یک یادگیرنده و رهبر - تمرکز ما بر روی توسعه همه افراد است. در اینجا ما به شما یاد می که چه فکر می کنم، اما چگونه به فکر می کنم. این یک تفاوت مهم است. ما باور داریم که یک رویکرد سازگار برای موفقیت در کار کسب و کار شما ضروری خواهد بود. بسیاری از نقش شما در زندگی کاری خود را حتی ممکن است وجود داشته باشد و در عین حال، به طوری که از این فکر می کنم به عنوان شکلی از آینده تصحیح. ما نه تنها شما را با آخرین در تئوری مدیریت تجهیز، اما با مهارت شما نیاز به رهبری موثر در هر سازمان است.

دریافت پشتیبانی فرصتهای شغلی اختصاصی هر تجربه ای خود را به عنوان یک مدیر و هر جاه طلبی های حرفه ای خود را، شما را با برنامه ریزی شغلی آینده خود را با مشاور شغلی MBA از هفته اول پشتیبانی می شود.

ارتباط با صنعت لینک های نزدیک دانشکده مدیریت با رهبران در سازمان ملی و بین المللی بدان معنی است که دانشجویان MBA خود را از ثروت از تخصص و فرصت بهره مند شوند.

قرار دادن آنچه شما آموخته ام به کار درخواست نظریه و مفاهیم شما آموخته ام، حل یک مشکل واقعی برای یک سازمان واقعی در طول پروژه و یا مشاوره فرصت مبتنی بر کار.

رشد در شهرستان که در آن استعداد شناخته شده و پرورش این همه تنها در Liverpool- یک شهرستان است که برای باز بودن آن به ایده های جدید، نفوذ تجاری خود و تاثیر فرهنگی خود در سراسر جهان معروف تبدیل شده است.

برنامه های کارشناسی ارشد برنامه های کارشناسی ارشد ما برای افرادی که مایل به شروع کار خود را در مدیریت و یا که مایل به تغییر زندگی حرفه ای خود و یا تعمیق تجربه خود را در یک منطقه خاص مدیریت طراحی شده است.

پشتیبانی و توسعه شغلی از لحظه ای که شما شروع به کارشناسی ارشد خود را به شما امکان دسترسی به یک تیم متخصص شغلی داشته باشد. در بازار کار به طور فزاینده رقابتی و جهانی را برای شما به خود را مجهز برای پروسه استخدام دقیق و سختی آن ضروری است. در طول زمان خود در اینجا، و تا پنج سال پس از فارغ التحصیلی، ما در اینجا به شما کمک کند برای این آماده سازی و به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از وقایع فرصتهای شغلی، فعالیت ها و پشتیبانی دارند.

فرصت های بین المللی حرفه ای ما کارفرما بین المللی اختصاص داده افسر نامزدی ارائه می شود تا به روز بین المللی اطلاعات بازار کار، ایجاد و حفظ روابط مثبت با کارفرمایان بالقوه و ذینفعان و تولید طیف وسیعی از اطلاعات و مشاوره به نفع دانش آموزان کار جستجو را در کشور خود.

لینک به کارفرمایان دانش آموزان در این سال کارفرمایان تراشه آبی، از جمله سانتاندر و یونیلور سفر کرده اند. کارفرمایان مانند پی دبلیو سی، شرکت Deloitte، KPMG، وودافون و جگوار لندرور، بازدید از دانشگاه و ملاقات دانش آموزان و ارائه کارگاه ها و سخنرانی. این وقایع یک فرصت بزرگ به شبکه با کارفرمایان و به طور مستقیم شنیدن از آنها در مورد شیوه های استخدام آنها فراهم می کند.

کار با صنعت ما قادر به ارائه فرصت های پروژه برخی از دانشجویان کارشناسی ارشد مبتنی بر کار. برخی از برنامه های ما به دانش آموزان فرصتی برای کار بر روی پروژه های گروه مشاوره، کار دست در در صنعت برای حل مشکلات واقعی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

اقتصاد کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا لیورپول

[+]

همه نامزدها باید سطح مورد نیاز ما از انگلیسی را تامین کند. چشم انداز شغلی [-]

امور مالی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 12  August 2017 بریتانیا لیورپول + {تعداد} بیشتر

این برنامه یک پایه شرکت در امور مالی، اقتصاد مالی و تجربی مالی فراهم می کند. کارشناسی ارشد به طور خاص طراحی برای حمایت از ورود حرفه ای و توسعه در بخش های مالی، سازمان های دولتی و به آموزش عالی. [+]

این برنامه به دانش آموزان با تاکید خاص بر تکنیک ها و مدل ها و کاربرد آنها به مشکلات جهان واقعی فراهم grounding جامد در امور مالی و اقتصاد مدرن است. و همچنین شما را با ارائه مبانی علمی شرکت، در این دوره نیز با هدف توسعه فردی است. شما خواهید مهارت های حیاتی انتظار می رود از فارغ التحصیلان در کنار مهارت های "نرم" از کار گروهی، تفکر خلاق و ارتباطات تاثیر بالا را یاد بگیرند. شما همچنین می خواهید از تقویم منحصر به فرد ما از مهمانان و حوادث بهره مند شوند. بلندگوهای اخیر شامل مدیران ارشد از Newsmith سرمایه، برگر کینگ، UBS و کابل و بی سیم. ساخت برنامه این برنامه 12 ماهه شامل شش ماژول اجباری و دو ماژول های اختیاری به دنبال یک پایان نامه در طول دوره تابستان از اتمام ترم 2. ماژول اجباری اقتصاد امور مالی شرکت من بازارهای مالی مدیریت نمونه کارها مدلسازی مالی سری زمانی مالی بین المللی پایان نامه ماژول های اختیاری مدیریت ریسک مالی صورت های مالی تجزیه و تحلیل امور مالی شرکت دوم دارایی قیمت گذاری تئوری مهندسی مالی شرایط ورود درجه اول از یک دانشگاه مورد تایید و یا انگلستان 2: 1 و یا بین المللی معادل برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی را در امور مالی، حسابداری و اقتصاد. نامزدهای استثنایی با مدارک تحصیلی کلاس اول در افراد دیگر (با یک بخش قابل توجهی از امور مالی) در نظر گرفته خواهد شد. دانش آموزانی که فاقد مدارک دانشگاهی معمول اما مدارک حرفه ای مناسب (با نمرات... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 12  August 2017 بریتانیا لیورپول + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت است برای دانش آموزان که می خواهند به دنبال یک حرفه ای در مدیریت است. این برنامه مناسب برای دانش آموزانی که می خواهم به مطالعه مدیریت برای اولین بار است. [+]

هدف این برنامه به ارائه یک دید کلی از فرآیندهای مدیریت و سازمان است. این پشتیبانی از توسعه موضوع مهارت های قابل انتقال خاص و کلید لازم برای استخدام در مدیریت. شما از این فرصت به دست آوردن طیف وسیعی از تکنیک های تحلیلی مورد نیاز برای مدیریت تاکتیکی و استراتژیک اثربخش سازمان، شما را قادر به توسعه مهارت های IT خود را و به دست آوردن آشنایی با طیف وسیعی از نرم افزار مالی و آماری داشته باشد. همچنین شما می خواهد مهارت های ارتباطی مکتوب و شفاهی خود را توسعه دهد. از SBA (استراتژیک واحد تجزیه و تحلیل کسب و کار) اجازه می دهد تا شما را به بخشی در تعاملی، شبیه سازی مجازی که در آن یادگیری خود را می توان به عمل قرار داده. شما یک پایه نظری صدا در منطقه گسترده ای از شن و ماسه مدیریت کسب و کار و به دست آوردن یک طیف وسیعی از مهارت های ارتباطی را توسعه دهد. ساخت برنامه این برنامه 12 ماهه شامل هشت ماژول اجباری، و به دنبال یک پروژه تحقیقاتی (تحلیل کسب و کار استراتژیک) و یا پایان نامه بیش از دوره تابستان پس از اتمام ترم 2 انجام شده است. ماژول اجباری اعمال روش های پژوهش دیدگاه های مدیریت مدیریت بازاریابی مدیریت اقتصاد امور مالی برای سازمان بین المللی مدیریت استراتژیک کسب و کار اخلاق مدیریت ماژول های اختیاری استراتژیک کسب و کار تجزیه و تحلیل پایان نامه شرایط ورود به طور معمول 2: درجه 1 افتخارات در هر رشته از دانشگاههای بریتانیا انتظار... [-]

ویدئو ها

Why go to University of Liverpool Management School ULMS?

تماس

University of Liverpool Management School

آدرس Chatham Street
Liverpool L69 7ZH, United Kingdom