University of Leeds, School of Chemistry

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نقطه قوت اصلی این دانشگاه لیدز، دانشکده شیمی تحویل آموزش برجسته کارشناسی ارشد است. دانش آموزان ما یک جزء حیاتی و جدایی ناپذیر از جامعه ما هستند. اندازه ما و ساختار فراگیر برای یک محیط فوق العاده، حمایتی و دوستانه با فوق لیسانس ما در مرکز همه چیز ما است. هدف ما کمک به شما، به عنوان یک دانش آموز، برای تبدیل شدن به یکی از افرادی که باعث می شود پیشرفت بزرگ بعدی در شیمی است. ما افتخار می کنیم از موفقیت فوق لیسانس ما که به موقعیت خود را در سازمان های علمی، صنعتی و تجاری در سراسر جهان پیشرفت هستند. تعهد ما به شما کمک کند جاه طلبی های خود را و آرمان های حرفه ای متوجه است که در یک سابقه قوی از تحقیق است. شما خواهید قله از برتری در شیمی اتمسفر، شیمی دارویی، اسپکتروسکوپی لیزری، سنتز آلی، و رنگ و شیمی پلیمر را پیدا به عنوان یک مرکز برجسته تعالی برای شیمی، شما خواهد شد با برخی از بهترین ذهن ها را در این زمینه خود را مطالعه. ما همچنین تضمین می کنند که شما را به پشتیبانی و امکانات اجازه می دهد تا شما را به دریافت بیشتر از وقت خود را در اینجا در لیدز گسترده است.

توسعه پتانسیل کامل خود را کارشناسی ارشد جایزه یک سطح بالاتر از لیسانس و می تواند در یک سال از تحصیل تمام وقت (12 ماه) به پایان رسید. دوره های کارشناسی ارشد ما به ماژول تدریس که در آن شما خواهد شد مورد بررسی و علاوه بر این، شما همچنین نیاز خواهد بود به نوشتن یک پایان نامه تحقیق و یا پروژه سازمان یافته است. هنگامی که شما انتخاب می کنید به مطالعه کارشناسی ارشد در دانشکده لیدز شیمی شما را از استفاده از امکانات عالی ما، حمایت از دانشجویان استثنایی ما و فضای استقبال، همه از آن در خدمت به پرورش بالقوه یادگیری خود را بهره مند شوند.

بورس های تحصیلی طیف وسیعی از بورس های تحصیلی در دسترس هستند، لطفا برای اطلاعات بیشتر پرس و جو. اگر شما یک دانش آموز سابق دانشگاه لیدز شما ممکن است واجد شرایط برای 10٪ خزانه داری فارغ التحصیلان شهریه.

آموزش و پژوهش با بالاترین کیفیت دانشگاه لیدز است که به خوبی در سطح جهانی برای کیفیت آموزش و پژوهش آن شناخته شده است، و درجه ما توسط کارفرمایان و دانشگاه ها در سراسر جهان شناخته شده است. در آخرین تحقیقات تعالی چارچوب، مدرسه ما از شیمی به عنوان یکی از بخش های بالا تایید شده است، که 4 در انگلستان برای تاثیر تحقیقات قرار گرفت. تمام دوره های کارشناسی ارشد ما به شدت به گروه های تحقیقاتی ما مرتبط به این معنی که به شما خواهد شد توسط کارکنان که به طور جدی در عمل حرفه ای های تحقیقاتی جهانی و برش لبه درگیر تدریس می شود.

طیف گسترده ای از فرصت های شغلی ارتباط قوی با صنعت اطمینان حاصل شود که دوره های ما هستند تا به روز و در راستای نیازهای کارفرما به این معنی که در فارغ التحصیلی شما خواهد شد ایده آل قرار داده به دنبال شغلی علوم مرتبط از انتخاب شما در صنعت و یا پیشرفت به درجه پژوهش.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

پلیمرهای کارشناسی ارشد، رنگ و مواد شیمیایی خوب

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Leeds

هدف از این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای از مواد شیمیایی خوب، لوازم آرایشی، مادهای، پلیمرها، پوشش های سطحی و صنایع رنگ برای به خوبی آموزش دیده، کارکنان مشتاق داشتن یک وسعت مهارت های عملی و علمی در سطح پیشرفته، شما را با ارائه دانش پیشرفته و پژوهش مهارت در علوم رنگ و در تئوری، نرم افزار و تجزیه و تحلیل از پلیمرها، مواد شیمیایی خوب و رنگ. [+]

هدف از این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای از مواد شیمیایی خوب، لوازم آرایشی، مادهای، پلیمرها، پوشش های سطحی و صنایع رنگ برای به خوبی آموزش دیده، کارکنان مشتاق داشتن یک وسعت مهارت های عملی و علمی در سطح پیشرفته، شما را با ارائه دانش پیشرفته و پژوهش مهارت در علوم رنگ و در تئوری، نرم افزار و تجزیه و تحلیل از پلیمرها، مواد شیمیایی خوب و رنگ.

کارشناسی ارشد شما را با مهارت های از جمله آزمایش برنامه ریزی و فرآیندها، سنتز، شناسایی و کاربرد جنبه، در کنار طیف گسترده ای از مهارت های عمومی مانند حل مسئله و ارتباطات تجهیز.... [-]