University of Kent, School of Anthropology & Conservation

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشکده انسان شناسی و حفاظت یک جامعه تحقیقاتی چند ملیتی است که تلاش می کند تا تاثیر واقعی در جهان داشته باشد. استادان خلاق ما، پژوهش های بین المللی شناخته شده، امکانات پیشرفته آزمایشگاهی و استقبال از فضاهای دانشجویی محیط آموزشی الهام بخش را ایجاد می کنند.

  • طلا در چارچوب تعالی تدریس، بالاترین امتیاز ممکن است
  • 15th For Humanity در راهنمای کامل دانشگاه 2019
  • 88٪ از دانشجویان علوم انسانی که به بررسی ملی دانشجویان 2018 پاسخ دادند، به طور کلی راضی بودند

دیدگاه ما

ما اهمیت پیوند اساسی بین جامعه بشری، تکامل انسان و محیط طبیعی را به رسمیت می شناسیم. این کلید برای قدرت ما است: با برچیدن موانع بین علوم طبیعی و اجتماعی، ما می توانیم روابط بین انسان و جهان را که در آن زندگی می کنیم را بررسی کنیم و به دنبال راه حلی برای چالش هایی که در پیش داریم، را بررسی کنیم. ما می خواهیم تغییرات جهانی داشته باشیم و ما می خواهیم شما در این ماجرا شرکت کنید.

آموزش الهام بخش

کارکنان دانشگاهی بسیار متعهد ما را به طیف گسترده ای از ماژول های مطلع شده توسط آخرین تحقیقات. استادان اطمینان می دهند که در کنار تئوری و دانش پایه ای مهارت های عملی، علمی، حرفه ای و بین المللی را توسعه می دهید. ما ارزش زیادی را در زمینه یادگیری از طریق تجربه در نظر می گیریم، و در نتیجه بیشتر برنامه ها در محل های آزمایشگاهی پیشرفته و مکان های مبتنی بر محوطه دانشگاه ارائه می دهند.

ما می خواهیم شور و شوق ما را برای کار ما با شما به اشتراک بگذارید. ما ارزش مدرن و مدنی ما را بالا می بریم که محیط آموزشی فراوانی را در زمینه فرهنگ، تنوع و چالش های فکری ایجاد می کند.

محیط دانش آموزان حمایتی

مدرسه یک محیط استقامتی را فراهم می کند. استادان ما مشتاق گوش دادن و ارائه مشاوره هستند، با شما کار می کنند تا اطمینان حاصل کنید که پتانسیل کامل خود را به دست آورید. دانش آموزان ما یک گروه انگیزه و جاه طلب هستند که از همکاری و همکاری یکدیگر حمایت می کنند.

همه دانش آموزان یک مشاور استاد دانشگاهی هستند. شما همچنین می توانید به هماهنگ کننده پشتیبانی دانشجویان دانشجویی خود دسترسی داشته باشید، که پشتیبانی، راهنمایی و نشانه گذاری به خدمات اضافی را برای مسائل رفاهی و تحصیلی شخصی ارائه می دهد.

تعالی تحقیقاتی

ما به پیوند صمیمی بین تدریس و تحقیق اعتقاد داریم که تضمین می کند که ماژول های ما الهام بخش، مرتبط و فکری است. استادان و دانشجویان ما در پروژه های هیجان انگیز در انگلستان و در سراسر جهان مشغول به فعالیت هستند. ما تحقیقات نوآورانه و بین رشته ای را ترویج می دهیم که توسط مراکز تحقیقاتی ما تسهیل می شود.

کارکنان پژوهشی ما در کنفرانس های علمی و حرفه ای، ملی و بین المللی فعال هستند و در مجلات برجسته ای منتشر می کنند. کار آنها اغلب توجه رسانه های جهانی را جلب می کند و تعدادی از کارکنان و دانشجویان ما جایزه معتبر برای تحقیق و سهم خود در مسائل علمی و دنیای واقعی را دریافت کرده اند. این شامل جوایز Whitley، جوایز علمی حفاظت از RSPB، جوایز طبیعت آینده، قهرمانان متمایز سال، و جایزه تحقیقاتی ریچارد ایوانز شولتز است.

امکانات پیشرفته کشور

این دانشکده دانش آموزان و گروه های تحقیقاتی را با امکانات عالی که مجهز به تجهیزات پیشرفته و منابع هستند فراهم می کند. ما آزمایشگاه های اختصاصی برای تکامل حیوانات پس از قاعدگی، محیط زیست، انسانشناسی، استخوانشناسی انسان، ژنتیک، پالئوتروپولوژی مجازی و انسان شناسی بصری اختصاص داده ایم.

فضاهای آموزشی ما به طور کامل با قابلیت های صوتی و تصویری مجهز شده است و مجموعه کامپیوتری ما با 32 رایانه با وضوح HD و سخت افزار حق بیمه تامین می شود.

چشم انداز هیجان انگیز

تحصیل با دانشکده ی انسان شناسی و حفاظت، شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند. همچنین با ارائه یک تجربه تحصیلی درجه اول، ما همچنین مهارت های قابل انتقال خود را مانند ارتباط، کار تیمی، حل مسئله و سواد رایانه ای توسعه می دهیم.

شما از تحقیقات و شبکه های گسترده ای که توسط کارکنان ما کشت می شود بهره می برید. با سمینارهای هفتگی، سخنرانی های سالانه و نمایشگاه های کارآفرینی، جذب کارشناسان مشهور و مشهور دنیا، فرصت های فراوانی برای الهام گرفتن و ایجاد ارتباطات خود دارید.

در طول 25 سال گذشته، دانش آموزان ما نقش اصلی را در برخی از ابتکارات پایدار ابتکاری و موفقیت آمیز جهان ایفا کرده اند و در طیف وسیعی از سازمان ها، از جمله بنیاد جهانی تنوع، موزه بوتانیک اقتصادی هاروارد و خیریه مسکن بی نظیر .

محل

دانشکده ی انسان شناسی و حفاظت در محوطه ی کانتربری ما با امکانات و امکانات آکادمیک و تفریحی درجه یک قرار دارد. ما با آخرین منابع مجهز هستیم و محیط زیبای ما به مقدار زیادی فضاهای آرام برای مطالعه و استراحت ارائه می دهد.

همه چیزهایی که در پردیس مورد نیاز است، در فاصله پیاده روی است، از جمله فروشگاه عمومی، کتابفروشی، بانک، سینما، تئاتر، مرکز پزشکی و داروخانه. شما می توانید از محوطه دانشگاه برای کشف ساختمان های قرون وسطی شهر، بارهای تاریخی و مجموعه ای از مغازه ها بروید. لندن و فرانسه تنها یک ساعت با قطار هستند.

مکان ها

کانتربری

Marlowe Building

Address
School of Anthropology and Conservation,
Marlowe Building, The University of Kent

CT2 7NR کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 824689

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید