توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی دارای شهرت عالی برای کیفیت آموزش و تاثیر تحقیقات ما است.

یک مدرسه ویژه ای که ترکیبی از مهندسی، فن آوری و رسانه های دیجیتال است، تخصص ما با توجه به نیازهای قرن بیست و یکم مناسب است. پیشگویی و فرهنگ متنوع، ما متعهد به توسعه فارغ التحصیلان حرفه ای و اخلاقی است که به طور مثبت در جامعه تاثیر می گذارند. ساختمان خود ما، ما به اندازه کافی کوچک هستیم تا همه دانش آموزانمان را به عنوان افراد و کارکنان و دانش آموزان در محیط بسیار دوستانه بدانیم.

این مدرسه بیش از 50 سال پیش ایجاد شده است و یک مبحث تدریس و تحقیق با کیفیت بالا و رتبه بندی عالی در هر دو ارزیابی تحقیق و تدریس ایجاد کرده است. ما در تحقیقات با کیفیت بالا در ارتباطات ، تعاملی هوشمند و ابزار دقیق و کنترل با تاثیر قابل توجه ملی و بین المللی مشارکت کرده ایم و از منابع شورای پژوهشی انگلستان، برنامه های تحقیقاتی اروپایی، شرکت های صنعتی و تجاری، ادارات دولتی و دیگران و گسترش دانش ما اجازه می دهد تا ما به سرعت به تحولات جدید واکنش نشان می دهند. در تازه ترین چارچوب تحقیقاتی (REF)، 98 درصد از تحقیقات ما به عنوان کیفیت بین المللی محسوب می شود.

ما دانشجویان خود را برای طیف وسیعی از مشاغل آماده می کنیم که آنها را قادر می سازد حرفه های حرفه ای پویا را در انگلستان و خارج از کشور دنبال کنند.

33 نفر از کارکنان دانشگاهی و بیش از 130 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارکنان پژوهشی، تیم هایی را تشکیل می دهند که تمرکز ایده آل برای حمایت از سطح بالایی از فعالیت های تحقیقاتی دارند. یک دانشجوی پر رونق تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی در یک محیط تدریس و تحقیق قابل توجه و دوست داشتنی است.

دوره های آموزشی

E NGINGERING

· مهندسی ارتباطات پیشرفته (فناوری و ارتباطات RF) (کارشناسی ارشد)

· مهندسی ارتباطات پیشرفته (سیستم های بی سیم و شبکه ها) (کارشناسی ارشد)

· پیشرفته سیستم های الکترونیکی مهندسی (کارشناسی ارشد)

· امنیت اطلاعات و بیومتریک (کارشناسی ارشد)

هنرهای تجسمی

· انیمیشن کامپیوتری (کارشناسی ارشد)

· جلوه های بصری دیجیتال (MSc)

دوره های تحقیقاتی

· هنرهای تجسمی دیجیتال، دکتری

· مهندسی الکترونیک MSc، PhD

گزینه های حرفه ای هیجان انگیز

برای اینکه بتوانید به خواسته های بازار کار رقابتی برسید، باید سطح بالایی از دانش آکادمیک را به دست آورید و مهارت های قابل انتقال را که می توانید برای تمام جنبه های استخدام استفاده کنید، به دست آورید. در کنت، ما یک بسته جامع از برنامه های آموزش مهارت های توسعه ارائه می دهیم مشاوره شغلی و داوطلب شدن و فرصت های شغلی برای افزایش چشم انداز شغلی خود در محل کار جهانی است. هر یک از صفحات دوره ما دارای اطلاعات دقیق تر در مورد مهارت ها و حرفه ای خاص برنامه است.

کنت یک رکورد عالی کارشناسی کارشناسی ارشد دارد: 92 درصد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما که در سال 2017 فارغ التحصیل شده اند و در یک نظرسنجی ملی پاسخ داده اند در طی شش ماه (DLHE) در محل کار یا تحصیلات تکمیلی شرکت کردند.

انجمن بین رشته ای

تجربه دانشجویان کارشناسی ارشد در کنت فراتر از مطالعات علمی خود است. انجمن بین المللی رشته های تحصیلات تکمیلی ما اجازه می دهد تا کارکنان و دانش آموزان به تعامل و تبادل نظر با دیگران خارج از تخصص خود بپردازند.

ما همچنین از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی، یک چارچوب قوی حمایت می کنیم. این مدرسه به توسعه مهارت های حرفه ای برای همه دانش آموزان متعهد است، که توسط کارگاه های آموزشی پیشرفته، جایزه مهارت های جهانی و برنامه توسعه پژوهشی نشان داده شده است.

منابع تحصیلات تکمیلی

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی دارای طیف گسترده ای از سخت افزار و نرم افزار برای تصویر برداری و پردازش تصویر و امکانات برای طراحی سیستم های تعبیه شده با استفاده از تکنولوژی منطق و تراشه قابل برنامه ریزی است که توسط ابزار CAD و نرم افزار توسعه از شرکت های بین المللی از جمله CadenceTM، XilinxTM، AlteraTM، National Instruments® و Mentor GraphicsTM. یک مجموعه کامل از Matlab / Simulink® در دسترس است. آزمایشگاه ابزار ما دارای جریان چند مرحلهای و تست های احتراق است که می تواند طیف وسیعی از فرایندهای صنعتی را، حتی در مقیاس کاهش یافته، تولید کند.

ابزارهای طراحی نرم افزار RF، آنتن و سیستم های فوتونی (مانند ADSTM، CSTTM، HFSSTM و VPITransmissionMakerTM) و تست های بعدی با آنالیزورهای شبکه و طیف تا 110 گیگاهرتز، ژنراتور شکل موج دلخواه به 12 GSa / s، سرعت بالا اسیلوسکوپ نمونه برداری به 100 GSa / s، پروب بر روی ویفر و اتاق های با کیفیت بی نظیر.

منابع محاسباتی رسانه دیجیتالی وسیع آن شامل ایستگاه های PC پیشرفته ای است که AliasTM Maya و Foundry Nuke در حال ساخت استودیوی عکاسی و یک استودیوی تولید با صفحه سبز است.

یک مدرسه فعال

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما بخشی از یک جامعه تحقیقاتی پرطرفدار هستید و از طریق برنامه گسترده ای نظارت فردی، سمینارهای تخصصی تخصصی، برنامه های آموزش مهارت های عمومی و کلیه بخش های عمومی، معمولا با سخنرانان خارجی دریافت می کنید. ما شما را تشویق می کنیم که در کنفرانس های بزرگ خود شرکت کنید و کار خود را ارائه دهید و همچنین در کنفرانس های داخلی و برنامه های سمینار خود شرکت کنید. فضای مدرسه ما غیر رسمی و دوستانه است و در مرکز آن، یک جامعه پیشرفته و متخصص در زمینه تحصیلات تکمیلی جهان. ما همچنین یک جامعه پر جنب و جوش از دانش آموزان و فارغ التحصیلان شرکت در رسانه های اجتماعی ما در فیس بوک و توییتر که شما را تشویق به بخشی از.

چرا کانت یوتیوب ما را تماشا نکنید تا نگاهی به فیلم های تبلیغاتی و کارهای دانشجویی خود داشته باشید به علاوه یک تور مجازی از مدرسه ما را ببینید.

پشتیبانی مالی

این دانشگاه دارای صندوق بورس تحصیلی بیش از 11 میلیون پوند برای حمایت از جامعه دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود است. تحصیلات تکمیلی سرمایه گذاری قابل توجهی در آینده شما است، که طول عمر مزایای را به دست می آورد و طیف وسیعی از بسته ها را برای اطمینان از داشتن مالی لازم حمایت کردن. ما جوایز کامل برای حمایت از نامزدهای تحقیق دکترا، دریافت جوایز تحصیلی برای کسانی که تحصیلات فوق العاده و تخفیف وفاداری را برای فارغ التحصیلان ما تدریس می کنند. دانش آموزان واجد شرایط با وام های تحصیلات تکمیلی برای مدرک کارشناسی ارشد می توانند تا 10609 پوند قرض کنند.

برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق وب سایت دانشگاه درخواست کنید.

جزئیات تماس

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با خانم تارا ساتون، هماهنگ کننده استخدام در دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی تماس بگیرید:

پست الکترونیکی: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

تلفن: 44 1227 827323

آدرس پستی:
دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتال
ساختمان جنیونس
دانشگاه کنت
کانتربری
کنت CT2 7NT
انگلستان

وب سایت: http://www.eda.kent.ac.uk/

فیس بوک: https://www.facebook.com/edakent

توییترedakent

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

مديريت اطلاعات امنيتي و بيومتريک سطح پيشرفته يادگيري را پيشنهاد مي کند و درک مفصلي از نظريه ها، مفاهيم و تکنيک هاي طراحي، توسعه و استفاده موثر از سيستم هاي اطلاعات امني ر ... [+]

سیستم های اطلاعات امن برای کسب و کار و جوامع مدرن بسیار مهم هستند. از سیستم های بانکی و سیستم های پزشکی به زیرساخت های برق و یا یک کامپیوتر خانگی ساده، امنیت حیاتی است زیرا آنها معمولا به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق اینترنت یا سیستم تلفنی به طور مستقیم متصل می شوند.

این برنامه کارشناسی ارشد مهندسی و تکنولوژی مدرن را با رسانه های دیجیتال ترکیب می کند و دانش آموزان را با مهارت هایی که برای توسعه سیستم های امنیتی مدرن با تاکید بر مدیریت هویت بیومتریک فراهم می کند، فراهم می کند. فارغ التحصیلان این برنامه پس از آن قادر به سازگاری با تغییرات در زمینه و هدایت آن در نوآوری هستند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

برنامه کارشناسی ارشد کامپیوتر انیمیشن در کنت به نیازهای صنعتی، تکنولوژی و عملیات فعلی هدایت می شود. این طراحی شده است که یک مسیر مستقیم به این صنعت با مشخصات بالا، مدرن و ... [+]

دانش و درک خود را از روند انیمیشن، ابزارهای نرم افزاری، تکنیک ها و بسته ها و جنبه های فنی کار در یک محیط انیمیشن حرفه ای را توسعه دهید. برنامه کارشناسی ارشد، تجربهی کارآمدی برای کارهای خلاقانه حرفه ای و تحت نظارت متخصص انیماتورهای حرفه ای را برای شما برای حرفه ای در صنعت فراهم می کند.

مسابقه در انیمیشن و جلوه های بصری شدید است و موفقیت بستگی به سطح تمرکز شما، تمرین دائمی و توانایی در درک ماهیت و تکنیک های مدرن انیمیشن دارد. دانشجویان موفق سابق در حال حاضر در نقش انیمیشن و انیمیشن برای شرکت هایی مانند بازی های سونی و Framestore CFC در عناوین اصلی بازی ها، تلویزیون و فیلم کار می کنند.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

جلوه های بصری دیجیتال MSc شما را با مهارت های پیشرفته، دانش و درک اثرات دیجیتال با کیفیت بالا به شما کمک می کند تا به عنوان مدیر فنی (TD) در صنعت جلوه های بصری تبدیل شوید ... [+]

این برنامه به طور کامل به نیازهای صنعتی، تکنولوژی و عملیات فعلی هدایت می شود و مسیر مستقیم را به صنعت خلاق بسیار مطلوب ارائه می دهد. دانش آموزان سابق موفق ما در لندن و برای شرکت های بین المللی در زمینه های مختلف از گرافیک تلویزیون به تجسم معماری کار می کنند.

این شامل ساختمان 3D مدل، بافت، نور، رندر، انیمیشن رویه ای (پارچه، مو، خز، دینامیک)، ترکیبی پیشرفته و اثرات دیجیتال با کیفیت بالا است. گرچه محور این برنامه به فیلم ها و انیمیشن های فوق العاده پایان می دهد، استانداردها و تکنیک هایی که یاد می گیرید به شما امکان می دهد در بسیاری از زمینه های دیگر از جلوه های دیجیتالی کار کنید.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

این مدرسه تحقیقاتی با کیفیت بالا در سطح ملی و بین المللی را انجام می دهد و فرصت های عالی برای تحصیلات تکمیلی را فراهم می کند، با موفقیت با ترکیب مهندسی و تکنولوژی مدرن با ... [+]

قدرت ویژه در طراحی و توسعه وب، از جمله تجارت الکترونیک، یادگیری الکترونیکی، سلامت الکترونیک، وجود دارد. و گروه تجربه قابل توجهی در طراحی تعامل (به عنوان مثال قابلیت استفاده و قابلیت دسترسی)، محاسبات اجتماعی (به عنوان مثال شبکه های اجتماعی، ارتباطات متصل به کامپیوتر)، فناوری های تلفن همراه (مانند آی فون)، دنیای مجازی (به عنوان مثال Second Life) و بازی های ویدئویی . در زمینه رسانه های مبتنی بر زمان، این گروه علاقمند به ضبط و ویرایش فیلم های دیجیتال و دستکاری در تکنیک های مدل سازی 3D به طور کامل متحرک است که در بازی ها و فیلم های مورد استفاده قرار می گیرد.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

مهندسی ارتباطات پیشرفته (سیستم های بی سیم و شبکه) MSc یکی از جدیدترین برنامه های کنت است. این نیازهای محققان و صنعت را در یک بخش ارتباطات سریع و گام به گام هدایت می کند ک ... [+]

برنامه نشان دهنده آخرین تحولات در ارتباطات بی سیم است، با تاکید ویژه بر پردازش سیگنال دیجیتال با استفاده از سیستم های جاسازی شده. این طراحی شده است تا مهندسین کالیبراسیون بالا تولید کنند که می توانند طرح های پیچیده سیستم مورد استفاده در زمینه ارتباطات بی سیم را درک کنند و درک کنند.

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتال در کنت، تدریس و تحقیق درست را انجام می دهد و دسترسی به تخصص و امکانات عالی برای پروژه ها دارد. شما همچنین می توانید از مشاوره در مورد قرار دادن پروژه با استفاده از ارتباطات صنعت و ارتباطات تحقیقاتی ما بهره مند شوید.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

این برنامه کارشناسی ارشد نیازهای یک بخش مهندسی ارتباطات به سرعت در حال تکامل را هدف قرار می دهد و یک تخصص حرفه ای مرتبط و هیجان انگیز را در آخرین فن آوری های پیشرفته ارتب ... [+]

تکنیک ها و فن آوری هایی را که امکان ارائه ارتباطات پیشرفته را از طریق شبکه های ثابت و بی سیم / تلفن همراه فراهم می کنند، بررسی می کند و مدرن سازی شبکه های اصلی برای ارائه نرخ بیت بالا و پشتیبانی چندین سرویس است. مهندسی ارتباطات پیشرفته (تکنولوژی RF و ارتباطات) در کنت، توسط شرکت ها و موسسات تحقیقاتی در انگلستان و خارج از کشور پشتیبانی می شود.

این برنامه نشان دهنده آخرین مسائل و تحولات صنعت مخابرات است که آموزش و پرورش سطح بالایی از سیستم را ارائه می دهد. دریافت دانش عمیق از نسل بعدی سیستم های ارتباطی بی سیم از جمله فن آوری آنتن، اجزای و سیستم ها، و شبکه های دسترسی فیبر نوری و همگرا.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتال در محدوده وسیعی از رشته های تحقیقاتی از جمله ارتباطات راه دور، شبکه های تلفن همراه، آنتن ها و سیستم های نوری و رادیویی، سیستم های کنترل و ... [+]

یک ساله کارشناسی ارشد ما توسط تحقیقات در صنایع الکترونیک، درجه پیشرفته تحصیلات تکمیلی در سطح بین المللی است و پایه ایده آل برای مهارت های پیشرفته و دانش است. مدارک تحصیلی سنتی در درجه اول شامل مدرک های تدریس می شوند، در حالی که کارشناسی ارشد توسط تحقیقات به شدت تحقیق و یا مبتنی بر عمل است و شما از طریق پروژه های دست آموز یاد می گیرید.

در حالیکه یک استاد تدریس مهارت های موجود در دانش موضوعی را توسعه می دهد، یک کارشناسی ارشد تحقیقاتی تاکید بیشتر بر تحقیق و تخصص عملی و مبتنی بر پروژه است نه مبتنی بر مدول. یک کارشناسی ارشد تحقیقاتی می تواند بر روی مهارت های تحقیقاتی فردی تمرکز کند و پایه ای قوی برای دانشجویان با توجه به درجه دکترا (PhD) فراهم آورد. به طور خلاصه، کارشناسی ارشد خود را با تحقیق می توان با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر تمرین انجام داد که بیشتر به سمت صنعت هدایت می شود. این به خوبی ساختار یافته است، با وظایف به وضوح تعریف شده به اتمام است، که در نهایت منجر به پایان نامه نهایی.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

MSc پیشرفته سیستم های الکترونیکی مهندسی یک برنامه گسترده ای در الکترونیک پیشرفته است، که منعکس کننده آخرین پیشرفت های مخابرات، سیستم های جاسازی شده، ابزار دقیق و کنترل اس ... [+]

با وجود این گستردگی قابل توجه، طیف گسترده ای از گزینه ها به دانشجویان اجازه می دهد که دوره را متناسب با نیازهای فردی خود تنظیم کنند. این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های پیشرفته در زمینه های مختلف سخت افزار، نرم افزار و مهندسی نرم افزار را توسعه دهند.

این برنامه آخرین تحولات در طراحی سیستم الکترونیکی را نشان می دهد و استفاده از فن آوری های سیستم های الکترونیکی را در ابزار دقیق، اندازه گیری و کنترل نشان می دهد. شما مهارت های طراحی و ساخت سیستم های پیچیده الکترونیکی را در طیف وسیعی از برنامه ها، با استفاده از فن آوری ها و تکنیک های مناسب توسعه می دهید.... [-]

بریتانیا کانتربری
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Jennison Bldg
Address
The University of Kent, Jennison Building
CT2 7NT کانتربری, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 (0)1227 823246