University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی دارای شهرت عالی برای کیفیت آموزش و تاثیر تحقیقات ما است.

یک مدرسه ویژه ای که ترکیبی از مهندسی، فن آوری و رسانه های دیجیتال است، تخصص ما با توجه به نیازهای قرن بیست و یکم مناسب است. پیشگویی و فرهنگ متنوع، ما متعهد به توسعه فارغ التحصیلان حرفه ای و اخلاقی است که به طور مثبت در جامعه تاثیر می گذارند. ساختمان خود ما، ما به اندازه کافی کوچک هستیم تا همه دانش آموزانمان را به عنوان افراد و کارکنان و دانش آموزان در محیط بسیار دوستانه بدانیم.

این مدرسه بیش از 50 سال پیش ایجاد شده است و یک مبحث تدریس و تحقیق با کیفیت بالا و رتبه بندی عالی در هر دو ارزیابی تحقیق و تدریس ایجاد کرده است. ما در تحقیقات با کیفیت بالا در ارتباطات ، تعاملی هوشمند و ابزار دقیق و کنترل با تاثیر قابل توجه ملی و بین المللی مشارکت کرده ایم و از منابع شورای پژوهشی انگلستان، برنامه های تحقیقاتی اروپایی، شرکت های صنعتی و تجاری، ادارات دولتی و دیگران و گسترش دانش ما اجازه می دهد تا ما به سرعت به تحولات جدید واکنش نشان می دهند. در تازه ترین چارچوب تحقیقاتی (REF)، 98 درصد از تحقیقات ما به عنوان کیفیت بین المللی محسوب می شود.

ما دانشجویان خود را برای طیف وسیعی از مشاغل آماده می کنیم که آنها را قادر می سازد حرفه های حرفه ای پویا را در انگلستان و خارج از کشور دنبال کنند.

33 نفر از کارکنان دانشگاهی و بیش از 130 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارکنان پژوهشی، تیم هایی را تشکیل می دهند که تمرکز ایده آل برای حمایت از سطح بالایی از فعالیت های تحقیقاتی دارند. یک دانشجوی پر رونق تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی در یک محیط تدریس و تحقیق قابل توجه و دوست داشتنی است.

دوره های آموزشی

E NGINGERING

· مهندسی ارتباطات پیشرفته (فناوری و ارتباطات RF) (کارشناسی ارشد)

· مهندسی ارتباطات پیشرفته (سیستم های بی سیم و شبکه ها) (کارشناسی ارشد)

· پیشرفته سیستم های الکترونیکی مهندسی (کارشناسی ارشد)

· امنیت اطلاعات و بیومتریک (کارشناسی ارشد)

هنرهای تجسمی

· انیمیشن کامپیوتری (کارشناسی ارشد)

· جلوه های بصری دیجیتال (MSc)

دوره های تحقیقاتی

· هنرهای تجسمی دیجیتال، دکتری

· مهندسی الکترونیک MSc، PhD

گزینه های حرفه ای هیجان انگیز

برای اینکه بتوانید به خواسته های بازار کار رقابتی برسید، باید سطح بالایی از دانش آکادمیک را به دست آورید و مهارت های قابل انتقال را که می توانید برای تمام جنبه های استخدام استفاده کنید، به دست آورید. در کنت، ما یک بسته جامع از برنامه های آموزش مهارت های توسعه ارائه می دهیم مشاوره شغلی و داوطلب شدن و فرصت های شغلی برای افزایش چشم انداز شغلی خود در محل کار جهانی است. هر یک از صفحات دوره ما دارای اطلاعات دقیق تر در مورد مهارت ها و حرفه ای خاص برنامه است.

کنت یک رکورد عالی کارشناسی کارشناسی ارشد دارد: 92 درصد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما که در سال 2017 فارغ التحصیل شده اند و در یک نظرسنجی ملی پاسخ داده اند در طی شش ماه (DLHE) در محل کار یا تحصیلات تکمیلی شرکت کردند.

انجمن بین رشته ای

تجربه دانشجویان کارشناسی ارشد در کنت فراتر از مطالعات علمی خود است. انجمن بین المللی رشته های تحصیلات تکمیلی ما اجازه می دهد تا کارکنان و دانش آموزان به تعامل و تبادل نظر با دیگران خارج از تخصص خود بپردازند.

ما همچنین از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی، یک چارچوب قوی حمایت می کنیم. این مدرسه به توسعه مهارت های حرفه ای برای همه دانش آموزان متعهد است، که توسط کارگاه های آموزشی پیشرفته، جایزه مهارت های جهانی و برنامه توسعه پژوهشی نشان داده شده است.

منابع تحصیلات تکمیلی

دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی دارای طیف گسترده ای از سخت افزار و نرم افزار برای تصویر برداری و پردازش تصویر و امکانات برای طراحی سیستم های تعبیه شده با استفاده از تکنولوژی منطق و تراشه قابل برنامه ریزی است که توسط ابزار CAD و نرم افزار توسعه از شرکت های بین المللی از جمله CadenceTM، XilinxTM، AlteraTM، National Instruments® و Mentor GraphicsTM. یک مجموعه کامل از Matlab / Simulink® در دسترس است. آزمایشگاه ابزار ما دارای جریان چند مرحلهای و تست های احتراق است که می تواند طیف وسیعی از فرایندهای صنعتی را، حتی در مقیاس کاهش یافته، تولید کند.

ابزارهای طراحی نرم افزار RF، آنتن و سیستم های فوتونی (مانند ADSTM، CSTTM، HFSSTM و VPITransmissionMakerTM) و تست های بعدی با آنالیزورهای شبکه و طیف تا 110 گیگاهرتز، ژنراتور شکل موج دلخواه به 12 GSa / s، سرعت بالا اسیلوسکوپ نمونه برداری به 100 GSa / s، پروب بر روی ویفر و اتاق های با کیفیت بی نظیر.

منابع محاسباتی رسانه دیجیتالی وسیع آن شامل ایستگاه های PC پیشرفته ای است که AliasTM Maya و Foundry Nuke در حال ساخت استودیوی عکاسی و یک استودیوی تولید با صفحه سبز است.

یک مدرسه فعال

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما بخشی از یک جامعه تحقیقاتی پرطرفدار هستید و از طریق برنامه گسترده ای نظارت فردی، سمینارهای تخصصی تخصصی، برنامه های آموزش مهارت های عمومی و کلیه بخش های عمومی، معمولا با سخنرانان خارجی دریافت می کنید. ما شما را تشویق می کنیم که در کنفرانس های بزرگ خود شرکت کنید و کار خود را ارائه دهید و همچنین در کنفرانس های داخلی و برنامه های سمینار خود شرکت کنید. فضای مدرسه ما غیر رسمی و دوستانه است و در مرکز آن، یک جامعه پیشرفته و متخصص در زمینه تحصیلات تکمیلی جهان. ما همچنین یک جامعه پر جنب و جوش از دانش آموزان و فارغ التحصیلان شرکت در رسانه های اجتماعی ما در فیس بوک و توییتر که شما را تشویق به بخشی از.

چرا کانت یوتیوب ما را تماشا نکنید تا نگاهی به فیلم های تبلیغاتی و کارهای دانشجویی خود داشته باشید به علاوه یک تور مجازی از مدرسه ما را ببینید.

پشتیبانی مالی

این دانشگاه دارای صندوق بورس تحصیلی بیش از 11 میلیون پوند برای حمایت از جامعه دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود است. تحصیلات تکمیلی سرمایه گذاری قابل توجهی در آینده شما است، که طول عمر مزایای را به دست می آورد و طیف وسیعی از بسته ها را برای اطمینان از داشتن مالی لازم حمایت کردن. ما جوایز کامل برای حمایت از نامزدهای تحقیق دکترا، دریافت جوایز تحصیلی برای کسانی که تحصیلات فوق العاده و تخفیف وفاداری را برای فارغ التحصیلان ما تدریس می کنند. دانش آموزان واجد شرایط با وام های تحصیلات تکمیلی برای مدرک کارشناسی ارشد می توانند تا 10609 پوند قرض کنند.

برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق وب سایت دانشگاه درخواست کنید.

جزئیات تماس

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با خانم تارا ساتون، هماهنگ کننده استخدام در دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتالی تماس بگیرید:

پست الکترونیکی: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

تلفن: 44 1227 827323

آدرس پستی:
دانشکده مهندسی و هنرهای دیجیتال
ساختمان جنیونس
دانشگاه کنت
کانتربری
کنت CT2 7NT
انگلستان

وب سایت: http://www.eda.kent.ac.uk/

فیس بوک: https://www.facebook.com/edakent

توییترedakent

مکان ها

کانتربری

Jennison Bldg

Address
The University of Kent,
Jennison Building

CT2 7NT کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0)1227 823246