توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در قلب یک دانشگاه با میراث 400 سال است که به طور مداوم امتیاز یکی از بهترین در جهان، و در مرکز یکی از کسب و کار و فرهنگی پایتخت خیره کننده ترین در اروپا واقع شده دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار ارائه می دهد یک تجربه است که چند می تواند رقیب.

دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار یک سنت طولانی مدت از آموزش و پژوهش می باشد. این مدرسه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی در کسب و کار و مدیریت فراهم می کند و یک پلت فرم برای تحقیق، بحث و گفتگو در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار.

سه گانه معتبر

ما در بالا 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان هستند برای نگه داشتن مجوز رسمی سه گانه. این داده ها با اعطا شده است:

انجمن آمریکا برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) کیفیت اروپا و سیستم بهبود (EQUIS) انجمن گزارشها (AMBA)

یک مدرسه بین المللی

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در اروپا، مدرسه است یک نهاد دانشجویان بین المللی به نمایندگی از بیش از 88 کشور جهان، ایده های جدید فریبنده از فرهنگ ها و زمینه های مختلف تشکیل شده است. شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما گسترش بیش از 120 کشور به شما این امکان تماس های متعدد دسترسی به تمام سراسر جهان است.

پژوهش

ما در تلاش برای تولید، تحقیق عملا مربوطه نظریه منجر شد که آدرس چالش های کسب و کار، سازمان های دولتی، نهادهای نظارتی، و سیاست گذاران. مدرسه با هدف ایجاد یک فرهنگ پژوهش حمایت، همکاری، و پر جنب و جوش با بالا بردن کیفیت خروجی تحقیق ما و با کمک دانشکده برای رسیدن به اهداف ما است.

برنامهی بررسی اجمالی

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد برنامه آکادمیک جدی و بسیار گردد برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. تدریس و تحقیق پوشش شش حوزه موضوعی اصلی، که عبارتند از: حسابداری و امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، علوم مدیریت و کسب و کار اقتصاد، بازاریابی، مطالعات سازمانی و استراتژی و کسب و کار بین المللی است.

امکانات و منابع

این ساختمان دولت از هنر، امکانات سالن های سخنرانی، اتاق های متعدد سندیکای، مجموعه آموزش و پرورش اجرایی، کافه و فضای قابل توجهی برای دانشجویان و کارکنان. دانش آموزان همچنین دسترسی به توپی، یک مرکز فراهم می کند که امکانات مطالعه جامع و دسترسی به پایگاه داده های پژوهش، مجلات آنلاین و رهبری خدمات اطلاعات مالی داشته باشد.

ماموریت

توسعه رهبران موثر و مسئول با ایجاد دانش روشنگری و الهام بخش ذهن در گفت و گو با جهان اطراف ما.

چشم انداز

به عنوان یک جامعه مترقی و متصل برای رهبری فکری در صحنه کسب و کار بین المللی شناخته شده است.

ارزش

مدرسه کسب و کار را شناسایی کرده است 5 ارزش های کلیدی است که ما را کمک خواهد کرد برای رسیدن به دید ما و در نتیجه کارکنان تشویق به اتخاذ این هر کجا امکان پذیر است.

رویایی الهام بخش همکاری تاثیرگذار پایدار

چرا ادینبورگ؟

ادینبورگ همواره یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و کار در انگلستان نامگذاری شده است. این شهرستان قابل توجه برای معماری گرجستان و ویکتوریا خوب، پارک ها قابل توجه آن و خط افق قابل توجه است.

واقع در سواحل فرت چهارم و تنظیم در هفت تپه، ادینبورگ شهر شامل یک کاخ سلطنتی، قلعه صخره بالا و یک آتشفشان خاموش. این شهرستان دارای یک پویایی مدرن کنار با خیابان بنیاد تاریخی و خانه را به چهار دانشگاه، بدنام جشنواره ادینبورگ فرینج، گالری کلاس جهانی، تئاتر، سالن های کنسرت و خیابان های خرید است.

شهرستان از فرهنگ

ادینبورگ شهرستان های بین المللی است. مردم از سراسر جهان در اینجا حل و فصل ظهور به طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها و بارها با عطر و طعم قوی قومی. این شهرستان جمع و جور و به راحتی با پای پیاده کشتیرانی است که هنوز آن همه از مزایای استفاده از یک سرمایه بزرگ اروپا است.

یک شهرستان برای کسب و کار

ادینبورگ همچنین شهرستان برای کسب و کار. این دومین مرکز مالی در انگلستان با یک پر رونق، اقتصادی متنوع و دارای تحصیلات عالی، نیروی کار با انگیزه است. چندین موسسه مالی عمده جهانی - بانک ها، شرکت های بیمه، خانه های سرمایه گذاری و کارگزاران - دارای مقر خود را در ادینبورگ.

شهرستان از نوآوران

این شهرستان، و در واقع دانشگاه، خانه را به برخی ابزاری متفکران، نوآوران، دانشمندان و مردم کسب و کار. دالی گوسفند، پستاندار اولین کلون جهان در دانشگاه ادینبورگ به دنیا آمد که آن هم در منزل خود به کامپیوتر قدرتمند ترین در انگلستان است. دانشگاه دارای بسیاری از فارغ التحصیلان قابل توجه از جمله چارلز داروین، سر آرتور کانن دویل و رابرت لوئیس استیونسون. مدرسه کسب و کار خود را نیز محل تحصیل برخی از کارآفرینان شناخته شده از جمله جان بوید دانلوپ از دانلوپ لاستیک و آرتور جوان از ارنست و یانگ.

اسکاتلند

فراتر از مرزهای شهرستان، اسکاتلند سرزمین زیبایی ناهموار، یکی از بیابانش بزرگ آخرین اروپا با کوه ها، lochs و هفت هزار مایل خط ساحلی خیره کننده است.

در عرض تنها چند مایل از مدرسه نهفته حومه نورد شرق Lothian، با سواحل، روستاها و زمین های گلف معروف که همه آنها به خوبی به ارزش سفر یک روزه و یا بازدید از تعطیلات آخر هفته. شهرستانها همسایه ادینبورگ به رخ کشیدن جاذبه های گردشگری بسیاری: زمین گلف سنت اندرو، میراث کشتی گلاسکو و معماری خیره کننده گرانیت آبردین هستند همه به راحتی در دسترس توسط خدمات اتوبوس یا قطار مکرر. اسکاتلند به همان اندازه برای بسیاری از جزایر زیبا آن خال خال در سراسر کشور که ارائه یک خوش آمدید، آرامش بخش استراحت از زندگی شهرستان شلوغ معروف است.

چشم انداز این قابل توجه، کشور متنوع و ایده آل برای زندگی ورزشی در فضای باز مناسب است. اسکی، موج سواری، پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی تنها برخی از فعالیت های هیجان انگیز در ارائه، ترین تنها چند دقیقه از آستان خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما در حسابداری و امور مالی، درک نظری و مهارت های کلیدی را برای افزایش کار خود در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی فراهم می کند. ما قصد داریم شما را ... [+]

کارشناسی ارشد ما در حسابداری و امور مالی ، درک نظری و مهارت های کلیدی را برای افزایش کار خود در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی فراهم می کند. ما قصد داریم شما را با توانایی های حسابداری و مالی ضروری، از جمله تجزیه و تحلیل بحران، تحقیق و حسابدهی پیشرفته، تجهیز کنیم.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما طراحی شده است به دانش آموزان آموزش و پرورش متخصص در حسابداری و امور مالی، مناسب برای طیف وسیعی از حرفه ای در بخش مالی است. این شما را در درک استانداردهای حسابداری بین المللی، بازارهای مالی جهانی و عوامل موفقیت و شکست در سازمان های مختلف به شما ارائه می دهد. این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا مهارت های عملی مانند توانایی ارزیابی اظهارات مالی، برآورد ارزش منصفانه و مقایسه سرمایه گذاری های مختلف را افزایش دهید.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما در امور مالی شما را با ترکیب تئوری لحظه به لحظه با کاربرد عملی ، تعداد زیادی از گزینه های شغلی شما را آماده می کند. با تلفیق نظریه روزانه و دقیقه با کارب ... [+]

ترکیب تئوری تا لحظه به لحظه با کاربرد عملی، ما استادان در امور مالی شما را برای تعداد زیادی از گزینه های حرفه ای آماده خواهد شد. این برنامه کارشناسی ارشد شده است به شما این فرصت را به شما خلق یادگیری خود را به آرمان های شغلی خود را برنامه. به شما اجازه می دهد تا زمینه های مختلف مالی را در اختیار داشته باشید و یا متخصص شوید:

امور مالی شرکتبازار انرژیدارایی، مالیه، سرمایه گذاریمروری بر برنامه... [-]
بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

بهره برداری از بازارهای مالی و تحویل خدمات مالی بر انواع مختلف مسائل مربوط به دنیای واقعی تأثیر می گذارد، از جمله ایجاد شغل و تأیید اعتبار. کارشناسی ارشد جدید ما در امور ... [+]

بهره برداری از بازارهای مالی و تحویل خدمات مالی بر انواع مختلف مسائل مربوط به دنیای واقعی تأثیر می گذارد، از جمله ایجاد شغل و تأیید اعتبار. کارشناسی ارشد جدید ما در امور مالی، تکنولوژی و سیاست ، اولین نوع خود در جهان، شکاف دانش ایجاد شده توسط سرعت تغییرات تکنولوژیکی در خدمات مالی و بازارهای را بررسی می کند.

نتایج یادگیری

این مدرک کارشناسی ارشد در تقاطع سه مهم ترین رانندگان اقتصاد مدرن - خدمات مالی و بازار، فن آوری و سیاست قرار دارد.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما در Carbon Finance اولین برنامه جهانی اختصاص داده شده به حرفه ای ها در زمینه سرمایه گذاری و کربن کم کربن است. طراحی شده برای بهبود درک خود را از چگونگی چا ... [+]

کارشناسی ارشد ما در Carbon Finance اولین برنامه جهانی اختصاص داده شده به حرفه ای ها در زمینه سرمایه گذاری و کربن کم کربن است. طراحی شده برای بهبود درک خود را از چگونگی چالش های تغییر آب و هوا باعث تریلیون پوند از سرمایه گذاری جدید در طیف وسیعی از بخش ها، از جمله تولید انرژی، مسکن و زیرساخت ها، این برنامه نیز شما را آماده ارائه این سرمایه گذاری با دانش و مهارت های پیشرفته .

مروری بر برنامه

برنامه ما شما را در درک تغییرات علمی و سیاست تغییر آب و هوا، ارتباط آنها با مالی و سرمایه گذاری و رویه ها و مسائل درون بخش انرژی و بازارهای کربنی به شما ارائه می دهد. این به متخصصان در زمینه سرمایه گذاری و سرمایه گذاری کم کربن اختصاص یافته است، و تمرکز بر فرصت های تجاری و جریان های مالی ناشی از پاسخ جامعه به تغییرات آب و هوایی است. کارشناسی ارشد به طور اساسا در رشته متخصص بین رشته ای است و بنابراین متقاضیان از طیف گسترده ای از زمینه ها، از جمله کسب و کار، اقتصاد و علم را استقبال می کند.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما یک دانش عمیق در زمینه بازاریابی را از دیدگاه دانشآموزان و متخصصان به شما ارائه میدهد تا بتوانید به چالشهای بازاریابی در راههای انتقادی و خلاقانه بپردازید ... [+]

کارشناسی ارشد ما یک دانش عمیق در زمینه بازاریابی را از دیدگاه دانشآموزان و متخصصان به شما ارائه میدهد تا بتوانید به چالشهای بازاریابی در راههای انتقادی و خلاقانه بپردازید. این برنامه برای کمک به کسانی که از رشته های مربوط به کسب و کار عمومی یا مدیریت مرتبط هستند، به متخصصان بازاریابی نوآور تبدیل می شود که می توانند تصمیمات استراتژیک را در ایجاد محصولات و خدمات موفق به وجود آورند.

مروری بر برنامه... [-]
بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای برا ... [+]

کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای برای شکل گیری و تصویب تصمیمات تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار با ترکیب تخصص در هر دو علم مدیریت بازاریابی و مدیریت، دانشجویان را برای شغل در هر دو زمینه آماده می کند.

مروری بر برنامه

ارائه شده توسط دانشکده بازاریابی دانشکده در همکاری با گروه مدیریت دانش خود، ما کارشناسی ارشد شما درک نظری از علم بازاریابی و مدیریت از نظر چشم انداز دانشگاهی و پزشکان، و همچنین توانایی در استفاده از تکنیک های تجزیه و تحلیل کسب و کار به آدرس بازاریابی و کسب و کار چالش ها و مسائل. این برنامه همچنین شما را قادر می سازد تا روش های تحقیق بازاریابی را درک کنید و تحقیقات کمی و کیفی خود را انجام دهید.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

هدف از کارشناسی ما در بانکداری و ریسک این است که به شما دانش، درک و مهارت های کلیدی را بدهد که شما را قادر می سازد تحلیلگران ریسک ریسک و مدیران موسسات مالی، به ویژه بانک ... [+]

هدف از کارشناسی ما در بانکداری و ریسک این است که به شما دانش، درک و مهارت های کلیدی را بدهد که شما را قادر می سازد تحلیلگران ریسک ریسک و مدیران موسسات مالی، به ویژه بانک ها، در هر کشور جهان باشد.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما در بانکداری و ریسک از اکثریت برنامه های مشابه متفاوت است، زیرا با خواسته های بخش های تخصصی در شرکت های مالی مطابقت دارد. به عنوان یک دانش آموز، شما در مورد نقش بانکداری در اقتصاد و خطرات مختلفی که بانک ها با آن مواجه هستند و نحوه مدیریت آنها را یاد می گیرید. شما همچنین می توانید مهارت های عملی در درک اظهارات مالی، پیش بینی خطرات ناشی از وام گیرنده بالقوه و برآورد مدل های خط مشی پیش بینی شده با استفاده از نرم افزار کامپیوتری بدست آورید. به طور کلی، این برنامه بانکداری را به عنوان یک صنعت چندمنظوره به جای یک رشته دانشگاهی تلقی می کند.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای نوظهور و نحوه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد جهان بهره مند شود. ما قصد داریم شما را با مهارت های کلیدی کسب و کار به منظور ... [+]

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای نوظهور و نحوه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد جهان بهره مند شود. ما قصد داریم شما را با مهارت های کلیدی کسب و کار به منظور مقابله به طور موثر با افراد و کسب و کار در یک زمینه چند فرهنگی.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما به شما کمک خواهد کرد که از پویایی ملت های فردی و اقتصادهای در حال ظهور قدردانی کنید و به درک مسائل کلیدی مربوط به رقابت بین المللی کسب و کار. این همچنین به شما کمک خواهد کرد که تکنیک های عملی و مهارت های مورد نیاز برای کار با شرکت ها در پروژه های کسب و کار بین المللی را توسعه دهید. به طور کلی، هدف از برنامه این است که به شما اطلاع دهد که چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصادی استفاده کند و مذاکره برای توسعه سریع نیروگاه های اقتصادی جدید.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

این سن داده های بزرگ است. سازمانها اطلاعات بیشتری نسبت به محیط تجاری خود دارند تا هر زمان دیگری. این سازمانها به طور فزاینده ای نقش داده ها را در کسب بینش و رقبای تفکر غی ... [+]

این سن داده های بزرگ است. سازمانها اطلاعات بیشتری نسبت به محیط تجاری خود دارند تا هر زمان دیگری. این سازمانها به طور فزاینده ای نقش داده ها را در کسب بینش و رقبای تفکر غیرفعال می دانند. در نتیجه، تقاضای رو به رشد برای کارکنان و مدیران دارای مهارت های تحلیلی وجود دارد و می تواند تصمیمات آگاهانه ای بگیرد که می تواند موفقیت سازمانی را به وجود آورد.

مروری بر برنامه

با توجه به افزایش حجم اطلاعاتی که کسب و کارها امروزه دسترسی دارند، تقاضا برای کارکنانی که مهارت های محاسباتی و تحلیلی دارند و می توانند تصمیمات کسب و کار را برای افزایش کارایی اعلام کنند، وجود دارد. کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل کسب و کار شده است فقط با توجه به ذهن و هدف ما این است که آموزش دانش آموزان چگونه به درخواست تجزیه و تحلیل توصیفی، پیش بینی و تجدید نظر از مفاهیم و تکنیک های داده های بزرگ برای ایجاد بینش ارزشمند است که می تواند به تصمیم گیری کمک کند.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد ما به شما در درک مسائل مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه تغییر می دهد و فرصتی برای اعمال دانش خود به چالش های مدیریتی زندگی واقعی است. این برنامه در رتبه ... [+]

کارشناسی ارشد ما به شما در درک مسائل مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه تغییر می دهد و فرصتی برای اعمال دانش خود به چالش های مدیریتی زندگی واقعی است. این برنامه، توسط Financial Times در 10 سالگی در انگلستان در سال 2017 رتبه بندی شده است، برای هر دو کسانی که در کسب و کار و کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های موجود خود هستند، ارزشمند است.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما در مدیریت به شما درک عمیق از تکنیک های مدیریتی مورد استفاده در شرایط مختلف کسب و کار، و همچنین توانایی اعمال این دانش در سناریوهای مربوطه را می دهد. شما یاد خواهید گرفت که تحقیقات متدولوژیکی را در مورد مسائل مربوط به شرکت ها و مدیریت انجام دهید و مفاهیم خود را بطور انعطاف پذیر و حساس طراحی کنید. ترکیب تکنیک های مدیریت کلاسیک با تازه ترین تفکر مدیریت، این برنامه شامل مسائل بین المللی و ویژگی های مختلف کسب و کار ملی و تنظیمات.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) با هدف دانش آموزان، درک و مهارت های کلیدی دانشجویان متخصص در زمینه منابع انسانی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به طور موثر به ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) با هدف دانش آموزان، درک و مهارت های کلیدی دانشجویان متخصص در زمینه منابع انسانی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به طور موثر به سازمان های پویا کمک کنند.

مروری بر برنامه

به عنوان نمونه کارهای مسئولیت های مدیریت منابع انسانی، نسل بعدی مدیران سیاست های گسترده تر را در ارتباط با حوزه هایی چون طراحی انگیزشی و تعادل کار و زندگی در نظر می گیرند. به طور مداوم با پیشرفت ها، مدرک معتبر CIPD ما به طور کامل دانش های مربوط به مفاهیم مدیریت منابع انسانی و مهارت های مدیریتی افراد را برای کسب و کار مدرن، توسعه می دهد. مدرک کارشناسی ارشد ما در زمینه آموزش های علمی، کاربردی و نظری آگاهی است.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

جهاني شدن و چشم انداز اقتصادي در حال تغيير معرفي فرصت ها و روش هاي جديد براي مديريت منابع انساني هستند. کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی بین المللی، درک شما از مسا ... [+]

جهاني شدن و چشم انداز اقتصادي در حال تغيير معرفي فرصت ها و روش هاي جديد براي مديريت منابع انساني هستند. کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی بین المللی ، درک شما از مسائل مربوط به منابع انسانی در دنیای واقعی را توسعه داده و مهارت های لازم را برای کار در مرزهای ملی به عنوان یک کارمند منابع انسانی به ارمغان خواهد آورد.

مروری بر برنامه

بر اساس موفقیت MSc در مدیریت منابع انسانی، اخیرا معرفی MSc در مدیریت منابع انسانی بین المللی فراهم می کند مدیران کلیدی مهارت های عملی، نظری و تحقیق خاص به نیازهای کار برای سازمان های چند ملیتی و در سراسر مرزهای ملی. در این کارشناسی ارشد، شما درک از نظریه های کلیدی در مدیریت منابع انسانی، درک عمیق از شیوه های خاص سازمان ثبت احوال عمومی و درک مسائل مربوط به مدیریت پرسنلی بین المللی خواهید آموخت.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Edinburgh Business School

با توجه به سازمان هایی که به دنبال استخدام افراد با توانایی کشف و استفاده از فرصت های جدید هستند، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده ای دنبال می شود. کارشناسی ار ... [+]

با توجه به سازمان هایی که به دنبال استخدام افراد با توانایی کشف و استفاده از فرصت های جدید هستند، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده ای دنبال می شود. کارشناسی ارشد شما را برای طیف گسترده ای از حرفه های در کسب و کار از جمله توسعه کسب و کار و راه اندازی راه اندازی.

مروری بر برنامه

کارشناسی ارشد ما طراحی شده است تا مهارت های کارآفرینی و نوآوری در دانش آموزان را تقویت کنید تا بتوانید به نوآوری در بازاریابی حرفه ای در شرکت های موجود و یافتن فرصت های جدید دست یابید. شما خواهید آموخت که چگونه سازمان ها با استفاده از شیوه های کارآفرینی، چالش ها و فرصت هایی که معمولا با کسب و کارهای جدید و فعلی مواجه می شوند، و توانایی طراحی و اجرای استراتژی های خلاقانه، ارزش ایجاد می کنند. این برنامه تاکید قوی بر استفاده از مهارت ها و دانش خود را به موقعیت های واقعی و سازمان ها می دهد.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Business School The University of Edinburgh 29 Buccleuch Place
EH8 9JS Edinburgh, Scotland, بریتانیا