University of Edinburgh Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

در قلب یک دانشگاه با میراث 400 سال است که به طور مداوم امتیاز یکی از بهترین در جهان، و در مرکز یکی از کسب و کار و فرهنگی پایتخت خیره کننده ترین در اروپا واقع شده دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار ارائه می دهد یک تجربه است که چند می تواند رقیب.

دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار یک سنت طولانی مدت از آموزش و پژوهش می باشد. این مدرسه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی در کسب و کار و مدیریت فراهم می کند و یک پلت فرم برای تحقیق، بحث و گفتگو در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار.

سه گانه معتبر

ما در بالا 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان هستند برای نگه داشتن مجوز رسمی سه گانه. این داده ها با اعطا شده است:

انجمن آمریکا برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) کیفیت اروپا و سیستم بهبود (EQUIS) انجمن گزارشها (AMBA)

یک مدرسه بین المللی

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در اروپا، مدرسه است یک نهاد دانشجویان بین المللی به نمایندگی از بیش از 88 کشور جهان، ایده های جدید فریبنده از فرهنگ ها و زمینه های مختلف تشکیل شده است. شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما گسترش بیش از 120 کشور به شما این امکان تماس های متعدد دسترسی به تمام سراسر جهان است.

پژوهش

ما در تلاش برای تولید، تحقیق عملا مربوطه نظریه منجر شد که آدرس چالش های کسب و کار، سازمان های دولتی، نهادهای نظارتی، و سیاست گذاران. مدرسه با هدف ایجاد یک فرهنگ پژوهش حمایت، همکاری، و پر جنب و جوش با بالا بردن کیفیت خروجی تحقیق ما و با کمک دانشکده برای رسیدن به اهداف ما است.

برنامهی بررسی اجمالی

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد برنامه آکادمیک جدی و بسیار گردد برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. تدریس و تحقیق پوشش شش حوزه موضوعی اصلی، که عبارتند از: حسابداری و امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، علوم مدیریت و کسب و کار اقتصاد، بازاریابی، مطالعات سازمانی و استراتژی و کسب و کار بین المللی است.

امکانات و منابع

این ساختمان دولت از هنر، امکانات سالن های سخنرانی، اتاق های متعدد سندیکای، مجموعه آموزش و پرورش اجرایی، کافه و فضای قابل توجهی برای دانشجویان و کارکنان. دانش آموزان همچنین دسترسی به توپی، یک مرکز فراهم می کند که امکانات مطالعه جامع و دسترسی به پایگاه داده های پژوهش، مجلات آنلاین و رهبری خدمات اطلاعات مالی داشته باشد.

ماموریت

توسعه رهبران موثر و مسئول با ایجاد دانش روشنگری و الهام بخش ذهن در گفت و گو با جهان اطراف ما.

چشم انداز

به عنوان یک جامعه مترقی و متصل برای رهبری فکری در صحنه کسب و کار بین المللی شناخته شده است.

ارزش

مدرسه کسب و کار را شناسایی کرده است 5 ارزش های کلیدی است که ما را کمک خواهد کرد برای رسیدن به دید ما و در نتیجه کارکنان تشویق به اتخاذ این هر کجا امکان پذیر است.

رویایی الهام بخش همکاری تاثیرگذار پایدار

چرا ادینبورگ؟

ادینبورگ همواره یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و کار در انگلستان نامگذاری شده است. این شهرستان قابل توجه برای معماری گرجستان و ویکتوریا خوب، پارک ها قابل توجه آن و خط افق قابل توجه است.

واقع در سواحل فرت چهارم و تنظیم در هفت تپه، ادینبورگ شهر شامل یک کاخ سلطنتی، قلعه صخره بالا و یک آتشفشان خاموش. این شهرستان دارای یک پویایی مدرن کنار با خیابان بنیاد تاریخی و خانه را به چهار دانشگاه، بدنام جشنواره ادینبورگ فرینج، گالری کلاس جهانی، تئاتر، سالن های کنسرت و خیابان های خرید است.

شهرستان از فرهنگ

ادینبورگ شهرستان های بین المللی است. مردم از سراسر جهان در اینجا حل و فصل ظهور به طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها و بارها با عطر و طعم قوی قومی. این شهرستان جمع و جور و به راحتی با پای پیاده کشتیرانی است که هنوز آن همه از مزایای استفاده از یک سرمایه بزرگ اروپا است.

یک شهرستان برای کسب و کار

ادینبورگ همچنین شهرستان برای کسب و کار. این دومین مرکز مالی در انگلستان با یک پر رونق، اقتصادی متنوع و دارای تحصیلات عالی، نیروی کار با انگیزه است. چندین موسسه مالی عمده جهانی - بانک ها، شرکت های بیمه، خانه های سرمایه گذاری و کارگزاران - دارای مقر خود را در ادینبورگ.

شهرستان از نوآوران

این شهرستان، و در واقع دانشگاه، خانه را به برخی ابزاری متفکران، نوآوران، دانشمندان و مردم کسب و کار. دالی گوسفند، پستاندار اولین کلون جهان در دانشگاه ادینبورگ به دنیا آمد که آن هم در منزل خود به کامپیوتر قدرتمند ترین در انگلستان است. دانشگاه دارای بسیاری از فارغ التحصیلان قابل توجه از جمله چارلز داروین، سر آرتور کانن دویل و رابرت لوئیس استیونسون. مدرسه کسب و کار خود را نیز محل تحصیل برخی از کارآفرینان شناخته شده از جمله جان بوید دانلوپ از دانلوپ لاستیک و آرتور جوان از ارنست و یانگ.

اسکاتلند

فراتر از مرزهای شهرستان، اسکاتلند سرزمین زیبایی ناهموار، یکی از بیابانش بزرگ آخرین اروپا با کوه ها، lochs و هفت هزار مایل خط ساحلی خیره کننده است.

در عرض تنها چند مایل از مدرسه نهفته حومه نورد شرق Lothian، با سواحل، روستاها و زمین های گلف معروف که همه آنها به خوبی به ارزش سفر یک روزه و یا بازدید از تعطیلات آخر هفته. شهرستانها همسایه ادینبورگ به رخ کشیدن جاذبه های گردشگری بسیاری: زمین گلف سنت اندرو، میراث کشتی گلاسکو و معماری خیره کننده گرانیت آبردین هستند همه به راحتی در دسترس توسط خدمات اتوبوس یا قطار مکرر. اسکاتلند به همان اندازه برای بسیاری از جزایر زیبا آن خال خال در سراسر کشور که ارائه یک خوش آمدید، آرامش بخش استراحت از زندگی شهرستان شلوغ معروف است.

چشم انداز این قابل توجه، کشور متنوع و ایده آل برای زندگی ورزشی در فضای باز مناسب است. اسکی، موج سواری، پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی تنها برخی از فعالیت های هیجان انگیز در ارائه، ترین تنها چند دقیقه از آستان خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد بازاریابی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما به شما یک دانش عمیق از بازاریابی از هر دو دیدگاه علمی و پزشک، شما را قادر به مقابله با چالش های بازاریابی به روشهای انتقادی و خلاق است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به کسانی که از کسب و کار به طور کلی و یا رشته های مرتبط با مدیریت به بازاریابی حرفه ای نوآورانه که می تواند تصمیم گیری های استراتژیک در ایجاد محصولات و خدمات موفق رانندگی را توسعه دهد. [+]

کارشناسی ارشد ما به شما یک دانش عمیق از بازاریابی از هر دو دیدگاه علمی و پزشک، شما را قادر به مقابله با چالش های بازاریابی به روشهای انتقادی و خلاق است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به کسانی که از کسب و کار به طور کلی و یا رشته های مرتبط با مدیریت به بازاریابی حرفه ای نوآورانه که می تواند تصمیم گیری های استراتژیک در ایجاد محصولات و خدمات موفق رانندگی را توسعه دهد. برنامهی بررسی اجمالی کارشناسی ارشد ما در بازاریابی به شما یک درک نظری از رفتار مصرف کننده، روش های پژوهش بازاریابی و مدیریت بازاریابی، و همچنین صلاحیت و خلاقیت برای بکارگیری این دانش در زندگی واقعی شرایط بازاریابی می دهد. این برنامه همچنین شما را با فرصت کافی برای ایجاد مهارت های مدیریت کلید مانند ارتباطات و عمل مستقل، از طریق کار گروه ها و سخنرانی های فردی فراهم می کند. کارشناسی ارشد شامل حال حاضر و روند در حال ظهور در تئوری بازاریابی و عمل به شما دانش و مهارت های پژوهشمحور است که توسط شرکت ها و کارفرمایان مورد نیاز است. ساختار برنامه ترم اول (سپتامبر-دسامبر) از این برنامه خواهد از یک هفته خوش آمدید جامع و پس از چهار دوره هسته تشکیل شده است. در دوره دوم (ژان-مه) به شما این فرصت را به انتخاب چهار دوره گزینه ای است که شما را قادر به خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب کرده اند. پایان نامه نهایی در دراز تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و... [-]

کارشناس ارشد تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای استفاده می شود برای شکل دادن و اطلاع تصمیمات کسب و کار فراهم می کند. ترکیب تخصص در هر دو بازاریابی و علم مدیریت، برنامه دانشجویان برای مشاغل در هر دو از این زمینه ها آماده می کند. [+]

ما کارشناس ارشد تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای استفاده می شود برای شکل دادن و اطلاع تصمیمات کسب و کار فراهم می کند. ترکیب تخصص در هر دو بازاریابی و علم مدیریت، برنامه دانشجویان برای مشاغل در هر دو از این زمینه ها آماده می کند. برنامهی بررسی اجمالی تحویل داده شده توسط دانشکده بازاریابی مدرسه با همکاری گروه علوم مدیریت آن، کارشناسی ارشد ما به شما یک درک نظری از بازاریابی و مدیریت علم از هر دو دیدگاه یک پزشک دانشگاهی و، و همچنین به عنوان توانایی برای اعمال روش های تجزیه و تحلیل کسب و کار برای رسیدگی به بازاریابی و کسب و کار را مشکلات. این برنامه همچنین شما را قادر به درک چگونگی روش تحقیق بازاریابی به کار گرفته شوند و به انجام پژوهش کمی و کیفی خود را. ساختار برنامه ترم اول (سپتامبر-دسامبر) از این برنامه خواهد از چهار دوره هسته تشکیل شده است. در دوره دوم (ژان-مه) به شما این فرصت را به انتخاب چهار دوره گزینه، که بسیاری از آنها با علم گروه مدیریت مدرسه تدوین کرده اند و اجازه می دهد که شما را به خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب. دوره های موجود شامل بازاریابی و جامعه، شناخت علامت های تجاری، مدیریت ریسک اعتباری و داده کاوی. پایان نامه است در تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و... [-]

کارشناس ارشد کارآفرینی و نوآوری

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

با سازمان به دنبال استخدام افراد با توانایی به نقطه و استفاده از فرصت های جدید، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده پس از دنبال. کارشناسی ارشد ما شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل در کسب و کار از جمله توسعه کسب و کار و در حال اجرا راه اندازی. [+]

با سازمان به دنبال استخدام افراد با توانایی به نقطه و استفاده از فرصت های جدید، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده پس از دنبال. کارشناسی ارشد ما شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل در کسب و کار از جمله توسعه کسب و کار و در حال اجرا راه اندازی. برنامهی بررسی اجمالی کارشناسی ارشد ما طراحی شده است به پرورش مهارت های کارآفرینی و نوآوری در دانش آموزان، شما را قادر به یک نوآوری شغلی مدیریت در شرکت های موجود و پیدا شده سرمایه گذاری های جدید. به شما خواهد آموخت که چگونه سازمان ساخت ارزش از طریق استفاده از شیوه های کارآفرینی، چالش ها و فرصت معمولا مواجه جدید و کسب و کار موجود، و توانایی طراحی و پیاده سازی استراتژی های خلاق. این برنامه تاکید قوی بر روی استفاده از مهارت های خود را و دانش به شرایط واقعی زندگی و سازمان ها. ساختار برنامه شما پنج دوره هسته ای در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و دو در دوره دوم (ژان-مه) است. دوره های هسته ای در دوره دوم خواهد بود دوره های مبتنی بر پروژه در سازمان های موجود نیاز شما را به استفاده از دانش نظری خود را به شرایط واقعی زندگی. همچنین شما می خواهد قادر به انتخاب دو دوره گزینه در دوره دوم، اجازه می دهد شما را به تخصص در منطقه مربوط به مسیر شغلی خود را آینده باشد. پایان نامه است در دراز تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت. فرصت های شغلی برنامه ما... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

ترکیب تئوری تا به دقیقه به دقیقه با برنامه های عملی، کارشناسی ارشد ما در مالی شما را برای تعداد زیادی از گزینه های شغلی آماده کند. این برنامه کارشناسی ارشد شده است برای 2017 با ترکیب عناصر کلیدی از برنامه های مالی فعلی ما (در حال اجرا در سال 2016)، از جمله امور مالی و سرمایه گذاری کارشناسی ارشد که 38 توسط بار مالی قرار گرفت ابداع، به منظور به شما این فرصت را به خیاط آموخته های خود را به آرمان های حرفه ای خود را. [+]

ترکیب تئوری تا به دقیقه به دقیقه با برنامه های عملی، ما کارشناسی ارشد در امور مالی شما را برای تعداد زیادی از گزینه های شغلی آماده کند. این برنامه کارشناسی ارشد شده است برای 2017 با ترکیب عناصر کلیدی از برنامه های مالی فعلی ما (در حال اجرا در سال 2016)، از جمله امور مالی و سرمایه گذاری کارشناسی ارشد که 38 توسط بار مالی قرار گرفت ابداع، به منظور به شما این فرصت را به خیاط آموخته های خود را به آرمان های حرفه ای خود را. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به مخلوط مناطق مختلف امور مالی و یا تخصص در: امور مالی شرکت بازارهای انرژی امور مالی و سرمایه گذاری برنامهی بررسی اجمالی مهارت های عملی، نظری و عددی به دست از طریق برنامه، و همچنین چشم انداز جهانی که از طریق یادگیری در کلاس درس و بحث به دست آورده خواهد، شما را ترک خواهد و واجد شرایط برای طیف وسیعی از رشته های حرفه ای امور مالی مربوط می شود. ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان را به این سمت با شرکت هایی مانند بزرگ 4، با سرمایه گذاری و تجاری بانک ها؛ بازار و تحقیقات مصرف کننده مراکز؛ شرکت های مدیریت صندوق؛ آب و برق انرژی و مشاوره؛ و همچنین با بخش بخش عمومی مسئول سیاست بخش مالی، انرژی و تغییر آب و هوا. ساختار برنامه شما چهار دوره اصلی در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و یکی بیشتر در دوره دوم (ژان-مه) است. امور مالی شرکت، بازارهای انرژی، و یا سرمایه... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی کربن

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما در امور مالی کربن اولین برنامه جهان در زمینه امور مالی کم کربن و سرمایه گذاری به حرفه ای اختصاص داده است. طراحی شده برای توسعه درک خود را از چگونه چالش تغییر آب و هوا در حال رانندگی تریلیون پوند سرمایه گذاری های جدید در یک طیف عظیمی از بخش ها شامل تولید انرژی، مسکن و زیرساخت، این برنامه همچنین آماده خواهد کرد که شما برای ارائه این سرمایه گذاری با دانش و مهارت های پیشرفته . [+]

کارشناسی ارشد ما در امور مالی کربن اولین برنامه جهان در زمینه امور مالی کم کربن و سرمایه گذاری به حرفه ای اختصاص داده است. طراحی شده برای توسعه درک خود را از چگونه چالش تغییر آب و هوا در حال رانندگی تریلیون پوند سرمایه گذاری های جدید در یک طیف عظیمی از بخش ها شامل تولید انرژی، مسکن و زیرساخت، این برنامه همچنین آماده خواهد کرد که شما برای ارائه این سرمایه گذاری با دانش و مهارت های پیشرفته . برنامهی بررسی اجمالی برنامه ما شما را با درک درستی از آب و هوا علم تغییرات و سیاست، رابطه خود را به امور مالی و سرمایه گذاری، و روش و مسائل در بازارهای بخش انرژی و کربن فراهم می کند. این است که به حرفه ای در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری کم کربن اختصاص داده شده، با تمرکز بر فرصت های کسب و کار و جریان های مالی رانده شده توسط پاسخ جامعه به تغییر آب و هوا. کارشناسی ارشد اساسا در ماهیت میان رشته ای است، و بنابراین استقبال متقاضیان از طیف گسترده ای از پس زمینه ها، از جمله کسب و کار، اقتصاد و علوم. ساختار برنامه شما چهار دوره اصلی در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و سه در دوره دوم (ژان-مه)، از جمله یک گروه پروژه مشاور کربن، که مهارت های حرفه ای و کار گروهی را پرورش خواهد شد. در دوره دوم شما همچنین می خواهد این فرصت را به یک دوره گزینه، شما را قادر به تخصص در منطقه مربوط به مسیر شغلی... [-]

کارشناسی ارشد در بانکداری و خطر

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

هدف از کارشناسی ارشد ما در بانکداری و خطر است به شما از دانش، درک و مهارت های کلیدی که شما را قادر به تحلیلگران ریسک موثر و مدیران در موسسات مالی، به ویژه بانک ها، در هر کشور در جهان است. [+]

هدف از کارشناسی ارشد ما در بانکداری و خطر است به شما از دانش، درک و مهارت های کلیدی که شما را قادر به تحلیلگران ریسک موثر و مدیران در موسسات مالی، به ویژه بانک ها، در هر کشور در جهان است. برنامهی بررسی اجمالی ما کارشناسی ارشد در بانکداری و خطر متفاوت از اکثر برنامه های مشابه به دلیل آن مطابق با خواسته های گروه متخصص در شرکت های مالی. به عنوان یک دانشجوی شما در مورد نقش بانکی در اقتصاد و خطرات مختلف است که بانک ها روبرو هستند و چگونه آنها را مدیریت یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد به دست آوردن مهارت های عملی در درک صورتهای مالی، پیش بینی خطرات مرتبط با یک وام گیرنده بالقوه و برآورد مدل خطرات پیش بینی با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری. به طور کلی، آن برنامه بانکی به عنوان یک صنعت چند وجهی به جای یک رشته دانشگاهی. ساختار برنامه در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) شما چهار دوره هسته، از جمله مقدمه ای بر بانکداری و آمار برای امور مالی. در طول دوره دوم (ژان-مه)، شما دو دوره، هسته باقیمانده و نیز این فرصت برای انتخاب دو دوره گزینه، شما را قادر می سازد به خیاط یادگیری خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب. پایان نامه است در تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت، با امکان تحقیق یک موضوع زندگی می کنند مواجه شده یک شرکت واقعی است. تبادل دانش به عنوان یک دانش آموز در کارشناسی ارشد ما در بانکداری و... [-]

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

در این سن بزرگ داده است. سازمان اطلاعات بیشتری در مورد محیط های کسب و کار خود از همیشه قبل از نگه دارید. به طور فزاینده، این سازمان ها به رسمیت شناختن نقش داده ها را در به دست آوردن بینش و رقبای خارج تفکر. به عنوان یک نتیجه است رشد تقاضا برای کارکنان و مدیران که مهارت های تحلیلی و می توانید تصمیم گیری آگاهانه است که می تواند موفقیت سازمانی رانندگی وجود دارد. [+]

در این سن بزرگ داده است. سازمان اطلاعات بیشتری در مورد محیط های کسب و کار خود از همیشه قبل از نگه دارید. به طور فزاینده، این سازمان ها به رسمیت شناختن نقش داده ها را در به دست آوردن بینش و رقبای خارج تفکر. به عنوان یک نتیجه است رشد تقاضا برای کارکنان و مدیران که مهارت های تحلیلی و می توانید تصمیم گیری آگاهانه است که می تواند موفقیت سازمانی رانندگی وجود دارد. برنامهی بررسی اجمالی با توجه به حجم روزافزون داده که کسب و کار دسترسی به امروز است، تقاضا برای کارکنان که دارای مهارت های محاسباتی و تحلیلی و که می تواند تصمیمات کسب و کار اطلاع به افزایش بهره وری وجود دارد. کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار شده است تنها با که در ذهن توسعه یافته و هدف ما این است که برای آموزش دانش آموزان چگونه به درخواست تجزیه و تحلیل توصیفی، پیش بینی، و تجویزی از مفاهیم داده های بزرگ و تکنیک برای تولید بینش ارزشمندی است که می تواند با تصمیم گیری کمک کند. لینک صنعت پایگاه علمی قوی در کنار دانشکده پرشور و دانشجویان بین المللی یک تجربه یادگیری با ارزش در شهرستان مرکز دانشگاه ما تضمین خواهد کرد. این مدرسه دارای برخی مشارکت عمده با سازمان هایی مانند Carphone انبار / Connexity و لینک بیشتر این صنعت گسترده است که شما را قادر به از تخصص طیف وسیعی از سخنرانان مهمان بهره مند شوند. پروژه های صنعت را به برنامه درسی گنجانیده شده است... [-]

کارشناسی ارشد در حسابداری و امور مالی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما در حسابداری و امور مالی فراهم می کند درک نظری و مهارت های کلیدی برای پیشبرد کار خود را در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی. هدف ما به شما تجهیز با حسابداری و امور مالی قابلیت ضروری، از جمله تجزیه و تحلیل انتقادی، تحقیق و نوشتن و حساب پیشرفته. [+]

ما کارشناسی ارشد در حسابداری و امور مالی درک نظری و مهارت های کلیدی برای پیشبرد کار خود را در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی فراهم می کند. هدف ما به شما تجهیز با حسابداری و امور مالی قابلیت ضروری، از جمله تجزیه و تحلیل انتقادی، تحقیق و نوشتن و حساب پیشرفته. برنامهی بررسی اجمالی کارشناسی ارشد ما طراحی شده است را به دانش آموزان آموزش و پرورش متخصص در حسابداری و امور مالی، مناسب برای طیف وسیعی از مشاغل در بخش مالی. این شما را با درک درستی از استانداردهای بین المللی حسابداری، بازارهای مالی جهانی و عوامل پشت موفقیت و شکست در سازمان های مختلف فراهم می کند. این برنامه همچنین به شما برای توسعه مهارت های عملی، مانند توانایی ارزیابی صورتهای مالی کمک خواهد کرد، برآورد ارزش منصفانه و مقایسه سرمایه گذاری های مختلف. ساختار برنامه شما چهار دوره اصلی در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و دو در دوره دوم (ژان-مه) است. در دوره دوم شما همچنین می خواهد قادر به انتخاب دو دوره گزینه تخصصی باشد. پایان نامه نهایی در دراز تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت. البته ساختار یافته است به شما اجازه می برای به دست آوردن یک بنیان قوی در حسابداری و امور مالی، در حالی که اجازه می دهد شما به تخصص و خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب. تبادل دانش محل مدرسه در دومین مرکز مالی بریتانیا اجازه می دهد تا دانش آموزان در کارشناسی ارشد از دیدن سخنرانان... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) هدف را به دانش آموزان دانش، درک و مهارت های کلیدی است که توسط حرفه ای های HR امروز مورد نیاز و برای فعال کردن دانش آموزان به طور موثر به سازمان پویا کمک می کند. [+]

کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) هدف را به دانش آموزان دانش، درک و مهارت های کلیدی است که توسط حرفه ای های HR امروز مورد نیاز و برای فعال کردن دانش آموزان به طور موثر به سازمان پویا کمک می کند. برنامهی بررسی اجمالی به عنوان نمونه کارها از مسئولیت های مدیریت منابع انسانی تکامل می یابد، نسل بعدی از مدیران سیاست گسترده تر متصل به زمینه هایی مانند طراحی تشویقی و تعادل کار و زندگی در آغوش. همگام با پیشرفت ها، ما به طور کامل CIPD معتبر کارشناسی ارشد توسعه دانش از مفاهیم مدیریت منابع انسانی و مهارت های مدیریت مردم را به کسب و کار مدرن بسیار مهم است. کارشناسی ارشد ما این است که در خط مقدم، آموزش عملی و نظری مطلع رهبری پژوهش. ساختار برنامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی طراحی شده است برای ارائه یک ترکیبی از دوره که توسعه حرفه ای از مدیران منابع انسانی آینده را فعال کنید. در دوره اول خود (سپتامبر-دسامبر) دانش آموزان القا و البته هسته را. در طول دوره دوم (ژانویه-مه) دانش آموزان دوره های اختیاری را انتخاب نمایید. پایان نامه نهایی در دراز تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است. یادگیری از طریق سخنرانی، قرائت مجموعه، تمرین ها، مطالعات موردی و ارائه به دست آورد. لینک صنعت یک پایگاه قوی، هیئت علمی پرشور و کوهورت بین المللی یک تجربه با ارزش در دانشگاه دانش آموز شهرستان، مرکز ما تضمین خواهد کرد. این مدرسه دارای لینک صنعت گسترده و دانش آموزان قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از سخنرانان مهمان... [-]

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و بازارهای در حال ظهور

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای در حال ظهور توسعه و چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد در جهان بهره مند شوند. هدف ما به شما تجهیز با مهارت های کلیدی کسب و کار برای مقابله موثر با مردم و کسب و کار در زمینه چند فرهنگی است. [+]

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای در حال ظهور توسعه و چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد در جهان بهره مند شوند. هدف ما به شما تجهیز با مهارت های کلیدی کسب و کار برای مقابله موثر با مردم و کسب و کار در زمینه چند فرهنگی است. برنامهی بررسی اجمالی کارشناسی ارشد ما کمک خواهد کرد که شما را به درک پویایی ملت فردی و اقتصادهای در حال ظهور، و به درک مسائل کلیدی مربوط به رقابت کسب و کار بین المللی است. همچنین شما به توسعه تکنیک های عملی و مهارت های مورد نیاز برای کار با شرکت های بین المللی در پروژه های کسب و کار کمک خواهد کرد. به طور کلی، این برنامه با هدف اطلاع شما از چگونه کسب و کار می توانند از مزایای جهانی شدن اقتصاد و مذاکره توسعه سریع موتورخانه جدید اقتصادی است. ساختار برنامه شما سه دوره اصلی در دوره اول خود را (سپتامبر-دسامبر) و دو در دوره دوم (ژان-مه) است. در دوره دوم شما همچنین می خواهد این فرصت برای انتخاب دو دوره از گزینه های گسترده، لیست سالانه بررسی، که اجازه خواهد شما را به خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب کرده اند. همچنین شما می خواهد این فرصت را به انجام یک پروژه شرکت دست در کار با مشتریان کسب و کار واقعی است. پایان نامه نهایی خواهد شد بیش از مدت تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت. فرصت های شغلی موفقیت کارشناسی... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما به شما درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر، و این شانس را به استفاده از دانش خود را به چالش های مدیریت در زندگی واقعی است. این برنامه، در 10 صفحه در انگلستان در سال 2015 توسط بار مالی رتبه بندی شده، با ارزش را به هر دو آن شروع کردن در کسب و کار، و کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های موجود خود را است. [+]

کارشناسی ارشد ما به شما درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر، و این شانس را به استفاده از دانش خود را به چالش های مدیریت در زندگی واقعی است. این برنامه، در 10 صفحه در انگلستان در سال 2015 توسط بار مالی رتبه بندی شده، با ارزش را به هر دو آن شروع کردن در کسب و کار، و کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های موجود خود را است. برنامهی بررسی اجمالی ما کارشناسی ارشد مدیریت به شما یک درک عمیق از تکنیک های مدیریت مورد استفاده در موقعیت های مختلف کسب و کار، و همچنین توانایی بکارگیری این دانش در سناریوهای مرتبط است. به شما خواهد آموخت برای انجام تحقیقات روش به مسائل شرکت ها و مدیریت و به تدبیر مفاهیم خود را incisively و حساسیت. ترکیب تکنیک های مدیریت کلاسیک با آخرین در تفکر مدیریت، برنامه شامل مسائل بین المللی و ویژگی های متنوع کسب و کار ملی و تنظیمات. ساختار برنامه شما پنج انتخابی هسته ای در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و روش هسته البته تحقیقات در دوره دوم (ژان-مه) است. در دوره دوم شما همچنین می خواهد قادر به انتخاب دو دوره گزینه که به شما اجازه به خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب باشد. پایان نامه نهایی در دراز تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت. یادگیری از طریق سخنرانی، قرائت مجموعه، مطالعات موردی، کارگاه های آموزشی و شبیه سازی تمرینات عملی به دست آورد.... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا ادینبورگ

جهانی شدن و چشم انداز اقتصادی تغییر معرفی فرصت ها و شیوه های جدید به مدیریت منابع انسانی موثر است. کارشناسی ارشد ما در مدیریت بین المللی منابع انسانی درک خود را از مسائل HR در دنیای واقعی توسعه و تجهیز شما را با مهارت های لازم برای در سراسر مرزهای ملی عمل به عنوان یک منابع انسانی حرفه ای است. [+]

جهانی شدن و چشم انداز اقتصادی تغییر معرفی فرصت ها و شیوه های جدید به مدیریت منابع انسانی موثر است. ما کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی بین المللی درک خود را از مسائل HR در دنیای واقعی توسعه و تجهیز شما را با مهارت های لازم برای در سراسر مرزهای ملی عمل به عنوان یک منابع انسانی حرفه ای است. برنامهی بررسی اجمالی بر اساس موفقیت از کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی، کارشناسی ارشد به تازگی معرفی در مدیریت بین المللی منابع انسانی مدیران عملی، مهارت های کلیدی نظری و پژوهشی خاص به خواسته های کار برای سازمان های چند ملیتی و در سراسر مرزهای ملی را فراهم می کند. در این کارشناس ارشد، شما درک درستی از نظریه های اصلی در مدیریت منابع انسانی به دست آورید، دانش عمیق از شیوه های IHRM خاص، و همچنین درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت پرسنل بین المللی است. ساختار برنامه شما چهار دوره اصلی در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و دو در دوره دوم (ژان-مه) است. در دوره دوم شما همچنین می خواهد این فرصت برای انتخاب دو دوره گزینه ای است که شما را قادر به خیاط مطالعات خود را به سمت مسیر شغلی خود را انتخاب کرده اند. پایان نامه نهایی خواهد شد بیش از مدت تابستان (ژوئن-اوت) نوشته شده است و توسط سرپرست دانشگاهی نظارت. به طور کلی، برنامه طراحی شده است به عنوان سمبل تحولات نظری و عملی سریع در زمینه IHRM. لینک صنعت پایگاه علمی قوی، دانشکده پرشور و دانشجویان بین المللی یک تجربه... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Scotland, EH8 9JS GB
رسانه های اجتماعی