University of Edinburgh Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

در قلب یک دانشگاه با میراث 400 سال است که به طور مداوم امتیاز یکی از بهترین در جهان، و در مرکز یکی از کسب و کار و فرهنگی پایتخت خیره کننده ترین در اروپا واقع شده دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار ارائه می دهد یک تجربه است که چند می تواند رقیب.

دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار یک سنت طولانی مدت از آموزش و پژوهش می باشد. این مدرسه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی در کسب و کار و مدیریت فراهم می کند و یک پلت فرم برای تحقیق، بحث و گفتگو در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار.

سه گانه معتبر

ما در بالا 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان هستند برای نگه داشتن مجوز رسمی سه گانه. این داده ها با اعطا شده است:

انجمن آمریکا برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) کیفیت اروپا و سیستم بهبود (EQUIS) انجمن گزارشها (AMBA)

یک مدرسه بین المللی

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در اروپا، مدرسه است یک نهاد دانشجویان بین المللی به نمایندگی از بیش از 88 کشور جهان، ایده های جدید فریبنده از فرهنگ ها و زمینه های مختلف تشکیل شده است. شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما گسترش بیش از 120 کشور به شما این امکان تماس های متعدد دسترسی به تمام سراسر جهان است.

پژوهش

ما در تلاش برای تولید، تحقیق عملا مربوطه نظریه منجر شد که آدرس چالش های کسب و کار، سازمان های دولتی، نهادهای نظارتی، و سیاست گذاران. مدرسه با هدف ایجاد یک فرهنگ پژوهش حمایت، همکاری، و پر جنب و جوش با بالا بردن کیفیت خروجی تحقیق ما و با کمک دانشکده برای رسیدن به اهداف ما است.

برنامهی بررسی اجمالی

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد برنامه آکادمیک جدی و بسیار گردد برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. تدریس و تحقیق پوشش شش حوزه موضوعی اصلی، که عبارتند از: حسابداری و امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، علوم مدیریت و کسب و کار اقتصاد، بازاریابی، مطالعات سازمانی و استراتژی و کسب و کار بین المللی است.

امکانات و منابع

این ساختمان دولت از هنر، امکانات سالن های سخنرانی، اتاق های متعدد سندیکای، مجموعه آموزش و پرورش اجرایی، کافه و فضای قابل توجهی برای دانشجویان و کارکنان. دانش آموزان همچنین دسترسی به توپی، یک مرکز فراهم می کند که امکانات مطالعه جامع و دسترسی به پایگاه داده های پژوهش، مجلات آنلاین و رهبری خدمات اطلاعات مالی داشته باشد.

ماموریت

توسعه رهبران موثر و مسئول با ایجاد دانش روشنگری و الهام بخش ذهن در گفت و گو با جهان اطراف ما.

چشم انداز

به عنوان یک جامعه مترقی و متصل برای رهبری فکری در صحنه کسب و کار بین المللی شناخته شده است.

ارزش

مدرسه کسب و کار را شناسایی کرده است 5 ارزش های کلیدی است که ما را کمک خواهد کرد برای رسیدن به دید ما و در نتیجه کارکنان تشویق به اتخاذ این هر کجا امکان پذیر است.

رویایی الهام بخش همکاری تاثیرگذار پایدار

چرا ادینبورگ؟

ادینبورگ همواره یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و کار در انگلستان نامگذاری شده است. این شهرستان قابل توجه برای معماری گرجستان و ویکتوریا خوب، پارک ها قابل توجه آن و خط افق قابل توجه است.

واقع در سواحل فرت چهارم و تنظیم در هفت تپه، ادینبورگ شهر شامل یک کاخ سلطنتی، قلعه صخره بالا و یک آتشفشان خاموش. این شهرستان دارای یک پویایی مدرن کنار با خیابان بنیاد تاریخی و خانه را به چهار دانشگاه، بدنام جشنواره ادینبورگ فرینج، گالری کلاس جهانی، تئاتر، سالن های کنسرت و خیابان های خرید است.

شهرستان از فرهنگ

ادینبورگ شهرستان های بین المللی است. مردم از سراسر جهان در اینجا حل و فصل ظهور به طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها و بارها با عطر و طعم قوی قومی. این شهرستان جمع و جور و به راحتی با پای پیاده کشتیرانی است که هنوز آن همه از مزایای استفاده از یک سرمایه بزرگ اروپا است.

یک شهرستان برای کسب و کار

ادینبورگ همچنین شهرستان برای کسب و کار. این دومین مرکز مالی در انگلستان با یک پر رونق، اقتصادی متنوع و دارای تحصیلات عالی، نیروی کار با انگیزه است. چندین موسسه مالی عمده جهانی - بانک ها، شرکت های بیمه، خانه های سرمایه گذاری و کارگزاران - دارای مقر خود را در ادینبورگ.

شهرستان از نوآوران

این شهرستان، و در واقع دانشگاه، خانه را به برخی ابزاری متفکران، نوآوران، دانشمندان و مردم کسب و کار. دالی گوسفند، پستاندار اولین کلون جهان در دانشگاه ادینبورگ به دنیا آمد که آن هم در منزل خود به کامپیوتر قدرتمند ترین در انگلستان است. دانشگاه دارای بسیاری از فارغ التحصیلان قابل توجه از جمله چارلز داروین، سر آرتور کانن دویل و رابرت لوئیس استیونسون. مدرسه کسب و کار خود را نیز محل تحصیل برخی از کارآفرینان شناخته شده از جمله جان بوید دانلوپ از دانلوپ لاستیک و آرتور جوان از ارنست و یانگ.

اسکاتلند

فراتر از مرزهای شهرستان، اسکاتلند سرزمین زیبایی ناهموار، یکی از بیابانش بزرگ آخرین اروپا با کوه ها، lochs و هفت هزار مایل خط ساحلی خیره کننده است.

در عرض تنها چند مایل از مدرسه نهفته حومه نورد شرق Lothian، با سواحل، روستاها و زمین های گلف معروف که همه آنها به خوبی به ارزش سفر یک روزه و یا بازدید از تعطیلات آخر هفته. شهرستانها همسایه ادینبورگ به رخ کشیدن جاذبه های گردشگری بسیاری: زمین گلف سنت اندرو، میراث کشتی گلاسکو و معماری خیره کننده گرانیت آبردین هستند همه به راحتی در دسترس توسط خدمات اتوبوس یا قطار مکرر. اسکاتلند به همان اندازه برای بسیاری از جزایر زیبا آن خال خال در سراسر کشور که ارائه یک خوش آمدید، آرامش بخش استراحت از زندگی شهرستان شلوغ معروف است.

چشم انداز این قابل توجه، کشور متنوع و ایده آل برای زندگی ورزشی در فضای باز مناسب است. اسکی، موج سواری، پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی تنها برخی از فعالیت های هیجان انگیز در ارائه، ترین تنها چند دقیقه از آستان خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Carbon Finance

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

[+]

در دوره دوم، شما همچنین می توانید فرصتی برای یک دوره انتخابی داشته باشید تا بتوانید در یک منطقه خاص مربوط به مسیر شغلی آینده خود تخصص داشته باشید.

[-]

کارشناس ارشد بازاریابی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما به شما یک دانش عمیق از بازاریابی از هر دو دیدگاه علمی و پزشک، شما را قادر به مقابله با چالش های بازاریابی به روشهای انتقادی و خلاق است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به کسانی که از کسب و کار به طور کلی و یا رشته های مرتبط با مدیریت به بازاریابی حرفه ای نوآورانه که می تواند تصمیم گیری های استراتژیک در ایجاد محصولات و خدمات موفق رانندگی را توسعه دهد. [+]

کارشناسی ارشد ما به شما یک دانش عمیق از بازاریابی از هر دو دیدگاه علمی و پزشک، شما را قادر به مقابله با چالش های بازاریابی به روشهای انتقادی و خلاق است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به کسانی که از کسب و کار به طور کلی و یا رشته های مرتبط با مدیریت به بازاریابی حرفه ای نوآورانه که می تواند تصمیم گیری های استراتژیک در ایجاد محصولات و خدمات موفق رانندگی را توسعه دهد.

برنامهی بررسی اجمالی ... [-]

کارشناس ارشد تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای استفاده می شود برای شکل دادن و اطلاع تصمیمات کسب و کار فراهم می کند. ترکیب تخصص در هر دو بازاریابی و علم مدیریت، برنامه دانشجویان برای مشاغل در هر دو از این زمینه ها آماده می کند. [+]

ما کارشناس ارشد تجزیه و تحلیل بازاریابی و کسب و کار شما را با مبانی نظری بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها و تکنیک های مدل سازی کسب و کار است که به طور فزاینده ای استفاده می شود برای شکل دادن و اطلاع تصمیمات کسب و کار فراهم می کند. ترکیب تخصص در هر دو بازاریابی و علم مدیریت، برنامه دانشجویان برای مشاغل در هر دو از این زمینه ها آماده می کند.

برنامهی بررسی اجمالی

تحویل داده شده توسط دانشکده بازاریابی مدرسه با همکاری گروه علوم مدیریت آن، کارشناسی ارشد ما به شما یک درک نظری از بازاریابی و مدیریت علم از هر دو دیدگاه یک پزشک دانشگاهی و، و همچنین به عنوان توانایی برای اعمال روش های تجزیه و تحلیل کسب و کار برای رسیدگی به بازاریابی و کسب و کار را مشکلات. این برنامه همچنین شما را قادر به درک چگونگی روش تحقیق بازاریابی به کار گرفته شوند و به انجام پژوهش کمی و کیفی خود را.... [-]


کارشناس ارشد کارآفرینی و نوآوری

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

با سازمان به دنبال استخدام افراد با توانایی به نقطه و استفاده از فرصت های جدید، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده پس از دنبال. کارشناسی ارشد ما شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل در کسب و کار از جمله توسعه کسب و کار و در حال اجرا راه اندازی. [+]

با سازمان به دنبال استخدام افراد با توانایی به نقطه و استفاده از فرصت های جدید، مهارت های کارآفرینی و نوآوری به طور فزاینده پس از دنبال. کارشناسی ارشد ما شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل در کسب و کار از جمله توسعه کسب و کار و در حال اجرا راه اندازی.

برنامهی بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد ما طراحی شده است به پرورش مهارت های کارآفرینی و نوآوری در دانش آموزان، شما را قادر به یک نوآوری شغلی مدیریت در شرکت های موجود و پیدا شده سرمایه گذاری های جدید. به شما خواهد آموخت که چگونه سازمان ساخت ارزش از طریق استفاده از شیوه های کارآفرینی، چالش ها و فرصت معمولا مواجه جدید و کسب و کار موجود، و توانایی طراحی و پیاده سازی استراتژی های خلاق. این برنامه تاکید قوی بر روی استفاده از مهارت های خود را و دانش به شرایط واقعی زندگی و سازمان ها.... [-]


کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

ترکیب تئوری تا به دقیقه به دقیقه با برنامه های عملی، کارشناسی ارشد ما در مالی شما را برای تعداد زیادی از گزینه های شغلی آماده کند. این برنامه کارشناسی ارشد شده است برای 2017 با ترکیب عناصر کلیدی از برنامه های مالی فعلی ما (در حال اجرا در سال 2016)، از جمله امور مالی و سرمایه گذاری کارشناسی ارشد که 38 توسط بار مالی قرار گرفت ابداع، به منظور به شما این فرصت را به خیاط آموخته های خود را به آرمان های حرفه ای خود را. [+]

ترکیب تئوری تا لحظه به لحظه با کاربرد عملی، ما استادان در امور مالی شما را برای تعداد زیادی از گزینه های حرفه ای آماده خواهد شد. این برنامه کارشناسی ارشد شده است به شما این فرصت را برای تطبیق یادگیری خود را به آرزوهای شغلی خود را برنامه. به شما اجازه می دهد تا زمینه های مختلف مالی را در اختیار داشته باشید و یا متخصص شوید:

امور مالی شرکت بازارهای انرژی امور مالی و سرمایه گذاری برنامهی بررسی اجمالی ... [-]

کارشناسی ارشد در بانکداری و خطر

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

هدف از کارشناسی ارشد ما در بانکداری و خطر است به شما از دانش، درک و مهارت های کلیدی که شما را قادر به تحلیلگران ریسک موثر و مدیران در موسسات مالی، به ویژه بانک ها، در هر کشور در جهان است. [+]

هدف از کارشناسی ارشد ما در بانکداری و خطر است به شما از دانش، درک و مهارت های کلیدی که شما را قادر به تحلیلگران ریسک موثر و مدیران در موسسات مالی، به ویژه بانک ها، در هر کشور در جهان است.

برنامهی بررسی اجمالی

ما کارشناسی ارشد در بانکداری و خطر متفاوت از اکثر برنامه های مشابه به دلیل آن مطابق با خواسته های گروه متخصص در شرکت های مالی. به عنوان یک دانشجوی شما در مورد نقش بانکی در اقتصاد و خطرات مختلف است که بانک ها روبرو هستند و چگونه آنها را مدیریت یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد به دست آوردن مهارت های عملی در درک صورتهای مالی، پیش بینی خطرات مرتبط با یک وام گیرنده بالقوه و برآورد مدل خطرات پیش بینی با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری. به طور کلی، آن برنامه بانکی به عنوان یک صنعت چند وجهی به جای یک رشته دانشگاهی.... [-]


کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

در این سن بزرگ داده است. سازمان اطلاعات بیشتری در مورد محیط های کسب و کار خود از همیشه قبل از نگه دارید. به طور فزاینده، این سازمان ها به رسمیت شناختن نقش داده ها را در به دست آوردن بینش و رقبای خارج تفکر. به عنوان یک نتیجه است رشد تقاضا برای کارکنان و مدیران که مهارت های تحلیلی و می توانید تصمیم گیری آگاهانه است که می تواند موفقیت سازمانی رانندگی وجود دارد. [+]

در این سن بزرگ داده است. سازمان اطلاعات بیشتری در مورد محیط های کسب و کار خود از همیشه قبل از نگه دارید. به طور فزاینده، این سازمان ها به رسمیت شناختن نقش داده ها را در به دست آوردن بینش و رقبای خارج تفکر. به عنوان یک نتیجه است رشد تقاضا برای کارکنان و مدیران که مهارت های تحلیلی و می توانید تصمیم گیری آگاهانه است که می تواند موفقیت سازمانی رانندگی وجود دارد.

برنامهی بررسی اجمالی

با توجه به حجم روزافزون داده که کسب و کار دسترسی به امروز است، تقاضا برای کارکنان که دارای مهارت های محاسباتی و تحلیلی و که می تواند تصمیمات کسب و کار اطلاع به افزایش بهره وری وجود دارد. کارشناسی ارشد ما در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار شده است تنها با که در ذهن توسعه یافته و هدف ما این است که برای آموزش دانش آموزان چگونه به درخواست تجزیه و تحلیل توصیفی، پیش بینی، و تجویزی از مفاهیم داده های بزرگ و تکنیک برای تولید بینش ارزشمندی است که می تواند با تصمیم گیری کمک کند.... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری و امور مالی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما در حسابداری و امور مالی فراهم می کند درک نظری و مهارت های کلیدی برای پیشبرد کار خود را در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی. هدف ما به شما تجهیز با حسابداری و امور مالی قابلیت ضروری، از جمله تجزیه و تحلیل انتقادی، تحقیق و نوشتن و حساب پیشرفته. [+]

کارشناسی ارشد ما در حسابداری و امور مالی ، درک نظری و مهارت های کلیدی را برای افزایش کار خود در طیف وسیعی از حرفه های مربوط به امور مالی فراهم می کند. هدف ما به شما تجهیز با حسابداری و امور مالی قابلیت ضروری، از جمله تجزیه و تحلیل انتقادی، تحقیق و نوشتن و حساب پیشرفته.

برنامهی بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد ما طراحی شده است را به دانش آموزان آموزش و پرورش متخصص در حسابداری و امور مالی، مناسب برای طیف وسیعی از مشاغل در بخش مالی. این شما را با درک درستی از استانداردهای بین المللی حسابداری، بازارهای مالی جهانی و عوامل پشت موفقیت و شکست در سازمان های مختلف فراهم می کند. این برنامه همچنین به شما برای توسعه مهارت های عملی، مانند توانایی ارزیابی صورتهای مالی کمک خواهد کرد، برآورد ارزش منصفانه و مقایسه سرمایه گذاری های مختلف.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) هدف را به دانش آموزان دانش، درک و مهارت های کلیدی است که توسط حرفه ای های HR امروز مورد نیاز و برای فعال کردن دانش آموزان به طور موثر به سازمان پویا کمک می کند. [+]

کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی (HRM) هدف را به دانش آموزان دانش، درک و مهارت های کلیدی است که توسط حرفه ای های HR امروز مورد نیاز و برای فعال کردن دانش آموزان به طور موثر به سازمان پویا کمک می کند.

برنامهی بررسی اجمالی

به عنوان نمونه کارها از مسئولیت های مدیریت منابع انسانی تکامل می یابد، نسل بعدی از مدیران سیاست گسترده تر متصل به زمینه هایی مانند طراحی تشویقی و تعادل کار و زندگی در آغوش. همگام با پیشرفت ها، ما به طور کامل CIPD معتبر کارشناسی ارشد توسعه دانش از مفاهیم مدیریت منابع انسانی و مهارت های مدیریت مردم را به کسب و کار مدرن بسیار مهم است. کارشناسی ارشد ما این است که در خط مقدم، آموزش عملی و نظری مطلع رهبری پژوهش.... [-]


کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و بازارهای در حال ظهور

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای در حال ظهور توسعه و چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد در جهان بهره مند شوند. هدف ما به شما تجهیز با مهارت های کلیدی کسب و کار برای مقابله موثر با مردم و کسب و کار در زمینه چند فرهنگی است. [+]

کارشناسی ارشد ما درک خود را از بازارهای در حال ظهور توسعه و چگونه کسب و کار می تواند از جهانی شدن اقتصاد در جهان بهره مند شوند. هدف ما به شما تجهیز با مهارت های کلیدی کسب و کار برای مقابله موثر با مردم و کسب و کار در زمینه چند فرهنگی است.

برنامهی بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد ما کمک خواهد کرد که شما را به درک پویایی ملت فردی و اقتصادهای در حال ظهور، و به درک مسائل کلیدی مربوط به رقابت کسب و کار بین المللی است. همچنین شما به توسعه تکنیک های عملی و مهارت های مورد نیاز برای کار با شرکت های بین المللی در پروژه های کسب و کار کمک خواهد کرد. به طور کلی، این برنامه با هدف اطلاع شما از چگونه کسب و کار می توانند از مزایای جهانی شدن اقتصاد و مذاکره توسعه سریع موتورخانه جدید اقتصادی است.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

کارشناسی ارشد ما به شما درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر، و این شانس را به استفاده از دانش خود را به چالش های مدیریت در زندگی واقعی است. این برنامه، در 10 صفحه در انگلستان در سال 2015 توسط بار مالی رتبه بندی شده، با ارزش را به هر دو آن شروع کردن در کسب و کار، و کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های موجود خود را است. [+]

کارشناسی ارشد ما به شما درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت معاصر در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر، و این شانس را به استفاده از دانش خود را به چالش های مدیریت در زندگی واقعی است. این برنامه، در 10 صفحه در انگلستان در سال 2015 توسط بار مالی رتبه بندی شده، با ارزش را به هر دو آن شروع کردن در کسب و کار، و کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های موجود خود را است.

برنامهی بررسی اجمالی

ما کارشناسی ارشد مدیریت به شما یک درک عمیق از تکنیک های مدیریت مورد استفاده در موقعیت های مختلف کسب و کار، و همچنین توانایی بکارگیری این دانش در سناریوهای مرتبط است. به شما خواهد آموخت برای انجام تحقیقات روش به مسائل شرکت ها و مدیریت و به تدبیر مفاهیم خود را incisively و حساسیت. ترکیب تکنیک های مدیریت کلاسیک با آخرین در تفکر مدیریت، برنامه شامل مسائل بین المللی و ویژگی های متنوع کسب و کار ملی و تنظیمات.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا ادینبورگ

جهانی شدن و چشم انداز اقتصادی تغییر معرفی فرصت ها و شیوه های جدید به مدیریت منابع انسانی موثر است. کارشناسی ارشد ما در مدیریت بین المللی منابع انسانی درک خود را از مسائل HR در دنیای واقعی توسعه و تجهیز شما را با مهارت های لازم برای در سراسر مرزهای ملی عمل به عنوان یک منابع انسانی حرفه ای است. [+]

جهانی شدن و چشم انداز اقتصادی تغییر معرفی فرصت ها و شیوه های جدید به مدیریت منابع انسانی موثر است. کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی بین المللی ، درک شما از مسائل مربوط به منابع انسانی در دنیای واقعی را توسعه داده و مهارت های لازم را برای کار در مرزهای ملی به عنوان یک کارمند منابع انسانی به ارمغان خواهد آورد.

برنامهی بررسی اجمالی

بر اساس موفقیت از کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی، کارشناسی ارشد به تازگی معرفی در مدیریت بین المللی منابع انسانی مدیران عملی، مهارت های کلیدی نظری و پژوهشی خاص به خواسته های کار برای سازمان های چند ملیتی و در سراسر مرزهای ملی را فراهم می کند. در این کارشناس ارشد، شما درک درستی از نظریه های اصلی در مدیریت منابع انسانی به دست آورید، دانش عمیق از شیوه های IHRM خاص، و همچنین درک درستی از مسائل مربوط به مدیریت پرسنل بین المللی است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Scotland, EH8 9JS GB
رسانه های اجتماعی