University of Edinburgh Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در قلب یک دانشگاه با میراث 400 سال است که به طور مداوم امتیاز یکی از بهترین در جهان، و در مرکز یکی از کسب و کار و فرهنگی پایتخت خیره کننده ترین در اروپا واقع شده دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار ارائه می دهد یک تجربه است که چند می تواند رقیب.

دانشگاه ادینبورگ مدرسه کسب و کار یک سنت طولانی مدت از آموزش و پژوهش می باشد. این مدرسه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی در کسب و کار و مدیریت فراهم می کند و یک پلت فرم برای تحقیق، بحث و گفتگو در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار.

سه گانه معتبر

ما در بالا 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان هستند برای نگه داشتن مجوز رسمی سه گانه. این داده ها با اعطا شده است:

انجمن آمریکا برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) کیفیت اروپا و سیستم بهبود (EQUIS) انجمن گزارشها (AMBA)

یک مدرسه بین المللی

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در اروپا، مدرسه است یک نهاد دانشجویان بین المللی به نمایندگی از بیش از 88 کشور جهان، ایده های جدید فریبنده از فرهنگ ها و زمینه های مختلف تشکیل شده است. شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما گسترش بیش از 120 کشور به شما این امکان تماس های متعدد دسترسی به تمام سراسر جهان است.

پژوهش

ما در تلاش برای تولید، تحقیق عملا مربوطه نظریه منجر شد که آدرس چالش های کسب و کار، سازمان های دولتی، نهادهای نظارتی، و سیاست گذاران. مدرسه با هدف ایجاد یک فرهنگ پژوهش حمایت، همکاری، و پر جنب و جوش با بالا بردن کیفیت خروجی تحقیق ما و با کمک دانشکده برای رسیدن به اهداف ما است.

برنامهی بررسی اجمالی

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد برنامه آکادمیک جدی و بسیار گردد برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. تدریس و تحقیق پوشش شش حوزه موضوعی اصلی، که عبارتند از: حسابداری و امور مالی، کارآفرینی و نوآوری، علوم مدیریت و کسب و کار اقتصاد، بازاریابی، مطالعات سازمانی و استراتژی و کسب و کار بین المللی است.

امکانات و منابع

این ساختمان دولت از هنر، امکانات سالن های سخنرانی، اتاق های متعدد سندیکای، مجموعه آموزش و پرورش اجرایی، کافه و فضای قابل توجهی برای دانشجویان و کارکنان. دانش آموزان همچنین دسترسی به توپی، یک مرکز فراهم می کند که امکانات مطالعه جامع و دسترسی به پایگاه داده های پژوهش، مجلات آنلاین و رهبری خدمات اطلاعات مالی داشته باشد.

ماموریت

توسعه رهبران موثر و مسئول با ایجاد دانش روشنگری و الهام بخش ذهن در گفت و گو با جهان اطراف ما.

چشم انداز

به عنوان یک جامعه مترقی و متصل برای رهبری فکری در صحنه کسب و کار بین المللی شناخته شده است.

ارزش

مدرسه کسب و کار را شناسایی کرده است 5 ارزش های کلیدی است که ما را کمک خواهد کرد برای رسیدن به دید ما و در نتیجه کارکنان تشویق به اتخاذ این هر کجا امکان پذیر است.

رویایی الهام بخش همکاری تاثیرگذار پایدار

چرا ادینبورگ؟

ادینبورگ همواره یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و کار در انگلستان نامگذاری شده است. این شهرستان قابل توجه برای معماری گرجستان و ویکتوریا خوب، پارک ها قابل توجه آن و خط افق قابل توجه است.

واقع در سواحل فرت چهارم و تنظیم در هفت تپه، ادینبورگ شهر شامل یک کاخ سلطنتی، قلعه صخره بالا و یک آتشفشان خاموش. این شهرستان دارای یک پویایی مدرن کنار با خیابان بنیاد تاریخی و خانه را به چهار دانشگاه، بدنام جشنواره ادینبورگ فرینج، گالری کلاس جهانی، تئاتر، سالن های کنسرت و خیابان های خرید است.

شهرستان از فرهنگ

ادینبورگ شهرستان های بین المللی است. مردم از سراسر جهان در اینجا حل و فصل ظهور به طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها و بارها با عطر و طعم قوی قومی. این شهرستان جمع و جور و به راحتی با پای پیاده کشتیرانی است که هنوز آن همه از مزایای استفاده از یک سرمایه بزرگ اروپا است.

یک شهرستان برای کسب و کار

ادینبورگ همچنین شهرستان برای کسب و کار. این دومین مرکز مالی در انگلستان با یک پر رونق، اقتصادی متنوع و دارای تحصیلات عالی، نیروی کار با انگیزه است. چندین موسسه مالی عمده جهانی - بانک ها، شرکت های بیمه، خانه های سرمایه گذاری و کارگزاران - دارای مقر خود را در ادینبورگ.

شهرستان از نوآوران

این شهرستان، و در واقع دانشگاه، خانه را به برخی ابزاری متفکران، نوآوران، دانشمندان و مردم کسب و کار. دالی گوسفند، پستاندار اولین کلون جهان در دانشگاه ادینبورگ به دنیا آمد که آن هم در منزل خود به کامپیوتر قدرتمند ترین در انگلستان است. دانشگاه دارای بسیاری از فارغ التحصیلان قابل توجه از جمله چارلز داروین، سر آرتور کانن دویل و رابرت لوئیس استیونسون. مدرسه کسب و کار خود را نیز محل تحصیل برخی از کارآفرینان شناخته شده از جمله جان بوید دانلوپ از دانلوپ لاستیک و آرتور جوان از ارنست و یانگ.

اسکاتلند

فراتر از مرزهای شهرستان، اسکاتلند سرزمین زیبایی ناهموار، یکی از بیابانش بزرگ آخرین اروپا با کوه ها، lochs و هفت هزار مایل خط ساحلی خیره کننده است.

در عرض تنها چند مایل از مدرسه نهفته حومه نورد شرق Lothian، با سواحل، روستاها و زمین های گلف معروف که همه آنها به خوبی به ارزش سفر یک روزه و یا بازدید از تعطیلات آخر هفته. شهرستانها همسایه ادینبورگ به رخ کشیدن جاذبه های گردشگری بسیاری: زمین گلف سنت اندرو، میراث کشتی گلاسکو و معماری خیره کننده گرانیت آبردین هستند همه به راحتی در دسترس توسط خدمات اتوبوس یا قطار مکرر. اسکاتلند به همان اندازه برای بسیاری از جزایر زیبا آن خال خال در سراسر کشور که ارائه یک خوش آمدید، آرامش بخش استراحت از زندگی شهرستان شلوغ معروف است.

چشم انداز این قابل توجه، کشور متنوع و ایده آل برای زندگی ورزشی در فضای باز مناسب است. اسکی، موج سواری، پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی تنها برخی از فعالیت های هیجان انگیز در ارائه، ترین تنها چند دقیقه از آستان خود را.

مکان ها

ادینبورگ

Address
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا

اعتیار سنجی ها