University of East Anglia Faculty of Science

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده UEA علوم

خوراک اشتیاق خود را برای علم در UEA: تعمیق دانش خود را، تخصص، کار خود را به سطح بعدی، به چالش کشیدن خود و اطمینان حاصل کنید که لبه با کارفرمایان بالقوه است.

هیچ جا وجود دارد بهتر است به خود را در هر جزئیات آخرین اگر درست انتخاب خود را غوطه ور است.

دانشکده علوم یکی از بزرگترین دانشکده در دانشگاه شرق آنجلیا (UEA) است و در یک ساختمان به هم پیوسته تشویق یک دانشکده بدون دیوار رویکرد به نوآوری و برتری، در یادگیری، آموزش و پژوهش است.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد شما این شانس را به مطالعه در خط مقدم آموزش و پرورش علوم و تحقیقات کارشناسی ارشد، با برخی از دانشگاهیان پیشرو در جهان داشته باشد.

رویکرد میان رشته ای

تمرکز دانشکده در همکاری میان رشته ای در سراسر UEA و از طریق مشارکت قوی آن با پارک تحقیقاتی نورویچ است. دانش آموزان بخشی از این شبکه علمی داخلی فوق العاده، با فرصت برای کار با موسسات همکار از جمله: Innes در مرکز جان، مرکز تجزیه و تحلیل ژنوم، این سینزبوریس آزمایشگاهی، موسسه تحقیقات غذایی و Norfolk و بیمارستان دانشگاه نورویچ.

شما می تواند بخشی از پروژه های تحقیقاتی که ارائه مفاهیم و محصولات جدید با مزایای مستقیم به جامعه گسترده تر، از موضوعات مختلف به عنوان تصویربرداری دیجیتال بهبود یافته است، به تشخیص مواد مخدر غیر قانونی، و روشهای جدید درمان بیماری.

دانشکده های مطالعه در دانشکده علوم به ارائه یک تجربه یادگیری فکری به چالش کشیدن در یک محیط آموزشی حمایتی است که پاسخگو به نیازهای دانشجویان متعهد است. این است که در نمرات به طور مداوم بالا دریافت در بررسی رضایت ملی دانشجویان منعکس شده است.

دانشکده های مطالعه، هر مشهور برای تعالی بین المللی خود، عبارتند از:

• علوم زیستی
• علم شیمی
• محاسبه
• علوم محیط زیست
• ریاضی
• داروسازی

هر مدرسه می آموزد و تحقیق در طیف وسیعی از مناطق نظم و انضباط خاص و همچنین ارائه برنامه های چند رشته ای در موضوعات زیر است:

• علوم آماری
• مهندسی
• جغرافیا
• علوم طبیعی

تحقیقات پیشرو جهان

در 2014 تحقیقات تعالی چارچوب (REF)، دانشکده UEA علوم بسیاری از کارکنان خود بازگشتند برای ارزیابی، و به تاثیر بین المللی تمام فعالیت های تحقیقاتی خود در نظر گرفته شد.

84 درصد از حدود 700 خروجی به REF بازگشت تشخیص داده شود یا پیشرو در جهان و یا بین المللی بسیار عالی است.
90 درصد از تاثیر تحقیقات UEA است می شود یا پیشرو در جهان و یا بین المللی بسیار عالی در نظر گرفته شد.
97 درصد از محیط تحقیقاتی UEA است می شود یا پیشرو در جهان و یا بین المللی بسیار عالی در نظر گرفته شد.
امکانات برای دانشکده علوم دائما در حال گسترش و بهبود: آخرین اضافه شده عبارتند از موسسه زاکرمن برای همبند تحقیقات زیست محیطی (ZICER) ساختمان، مرکز اقیانوس و علوم جوی (COAS)، مرکز تحقیقات پزشکی (BMRC) و سوئیت تصویربرداری، به علاوه یک عمده تسهیلات برای شیمی بیوفیزیکی، آزمایشگاه جدید برای تحقیقات انرژی و تامپسون مرکز دیارسی، که در خانه آزمایشگاه زیست شناسی محاسباتی.

"UEA در انگلستان 10 است برای کیفیت خروجی تحقیقات خود را"
- تحقیق و پژوهش تعالی چارچوب 2014، 2014

بودجه کارشناسی ارشد

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد، بورسیه و دانشجویی دکترا در دسترس دانش آموزان در دانشکده علوم اجتماعی هستند و معمولا بر اساس لیاقت علمی تعلق می گیرد. مهلت نرم افزار متفاوت است، به طوری که شما به شدت توصیه به درخواست در اسرع وقت در سال خود را از ورود. برای کشف جزئیات بیشتر در مورد بودجه پیوند شده به منطقه خود را از مطالعه بازدید از صفحه اختصاصی UEA برای فرصت های مالی کارشناسی ارشد.

UEA: جهان پیشرو موسسه با دانش آموزان در قلب آن

دانشگاه شرق آنجلیا (UEA) یک دانشگاه مبتنی بر دانشگاه های مشهور بین المللی ارائه می شود که دانشگاهی با کیفیت بالا، اجتماعی و فرهنگی به بیش از 15،000 دانش آموزان است. جامعه کارشناسی ارشد UEA است در اطراف 3،500 دانشجویان، تشکیل یکی از نقاط قوت مرکزی دانشگاه.

اثبات روح پیشگام آن، UEA با افتخار در نشسته بالا 1٪ از دانشگاه ها در جهان (جدول بار عالی لیگ جهانی 2015-16) و به طور مداوم در انجام صفحه 5 برای تجربه دانشجویی در بررسی ملی دانشجو از آن آغاز شد 10 سال پیش.

این پردیس در یک سرسبز، فضای سبز نورویچ، اولین شهر یونسکو انگلستان از ادبیات واقع شده است. این فقط دو مایل از قلب شهرستان است که به راحتی با پای پیاده، دوچرخه و یا اتوبوس است. ساحل خیره کننده نورفولک سریع 2 ساعت با قطار است 1 ساعت دور، و لندن است. این دانشگاه منحصر به فرد قرار داده شده است نیز بخشی از پارک تحقیقاتی نورویچ، یکی از بزرگترین غلظت اروپا از محققان در زمینه های محیط زیست، بهداشت و علوم گیاهی.

امکانات ورزشی در محوطه دانشگاه عبارتند از Sportspark، که در خانه استخر شنا به اندازه و به طور منظم میزبان رویدادهای ورزشی محلی و بین المللی. UEA نیز ارائه می دهد جهان معروف مرکز SAINSBURY هنرهای تجسمی و میزبان جشنواره بین المللی ادبی که شامل نام های مشهور مانند ایان مک ایوان، کازوئو ایشیگورو و آن انرایت (همه فارغ التحصیلان دوره UEA نوشتن خلاق).

اگر شما می خواهید برای تغییر جهان با مدرک خود را، به تاثیر در صنعت خود و رسیدن به پتانسیل کامل خود را - دانشگاه شرق آنجلیا گام بعدی درخشان است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

علوم رایانه، دلگرمی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

، دلگرمی محاسبات علم به دانش آموزان فراهم می کند با آموزش پایه و اساس در مهارت های اساسی و پیشرفته تحقیق برای ورود به یک برنامه دکتری کافی است. این برنامه، دلگرمی است همچنین مناسب برای داوطلبانی که ممکن است مایل به دست آوردن درجه پژوهش محور، اما نمی خواهید به خود را متعهد به یک دوره طولانی تر از مطالعه. [+]

چرا این دوره را انتخاب کنید؟ ، دلگرمی محاسبات علم دانش آموزان فراهم می کند با آموزش پایه و اساس در مهارت های اساسی و پیشرفته تحقیق برای ورود به یک برنامه دکتری کافی است. این برنامه، دلگرمی است همچنین مناسب برای داوطلبانی که ممکن است مایل به دست آوردن درجه پژوهش محور، اما نمی خواهید به خود را متعهد به یک دوره طولانی تر از مطالعه. مسیر، دلگرمی دارای یک عنصر تحقیقات بیشتر از دیگر برنامه های کارشناسی ارشد ارائه شده توسط مدرسه، در حالی که همچنین به دانش آموزان فرصت برای به دست آوردن اعتبار برای اجزای تدریس می شود. برنامه، دلگرمی طراحی شده اند به پر کردن شکاف بین مطالعات کارشناسی و مهارت های مورد نیاز توسط محققان حرفه ای است. زمان تماس دانش آموزان به طور متوسط ​​15 ساعت از زمان تماس در هر هفته با کارکنان آموزش از طریق سخنرانی، جلسات و سمینارها آزمایشگاهی دارند، هر چند ممکن است بسته به انتخاب ماژول متفاوت باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید حداقل 25 ساعت در هفته برای مطالعه، تکالیف طی دوره و پروژه اختصاص دهند. آموزش و ارزیابی ، دلگرمی محاسبات علوم تمام وقت، برنامه یک ساله است. همچنین می تواند پاره وقت بیش از دو سال در نظر گرفته شود. هنگامی که بر روی این دوره، شما در یکی از زمینه تحقیقاتی دانشکده تخصص خواهد شد. به طور معمول شما سه ماژول آموزش داده می شود که به منطقه خود را از تخصص مربوط یا که شما با دانش مهم پس زمینه فراهم می کند. همچنین شما می خواهد یک ماژول در روش های پژوهش و یک ماژول مطالعه کارگردانی است. ماژول مطالعه کارگردانی خواهد مربوط به منطقه خود را از تخصص و اغلب، آن را به یک جزء پروژه داشته باشد. مشاور تحصیلی شما شما را از طریق گزینه های ماژول خود را راهنمایی و در انتخاب موضوعات مناسب برای انجام مطالعه کمک به شما. وجود خواهد داشت تاکید بر مهارت های قابل انتقال قابل اجرا به یک حرفه تحقیقات آینده، از جمله مهارت های پژوهشی تحلیلی و انتقادی، مهارت های ارتباطی و مدیریت پروژه. عنصر پایان نامه از برنامه بزرگتر از دوره های کارشناسی ارشد تدریس ما خواهد بود، شمارش برای 80 اعتبار. شما خواهید منطقه پایان نامه خود را در اوایل سال تحصیلی را انتخاب کنید، انجام کار های اولیه بر روی آن در طول ترم بهار و کار بر روی آن تمام وقت پس از امتحانات تا اوایل ماه سپتامبر. فرصت های شغلی عنوان یک فارغ التحصیل از این دوره، شما یک بنیاد عالی برای ورود به برنامه دکترا داشته باشد. شما همچنین می توانید یک حرفه ای به دنبال در یک محیط بخش های تجاری یا عمومی که در آن شما می توانید مهارت های خود را و دانش تحقیقات متخصص بهره برداری. شرایط ورود درجه موضوع: علوم کامپیوتر و یا مرتبط با موضوع. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن). [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

ارزیابی زیست محیطی کارشناسی ارشد و مدیریت

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

تمرکز ارزیابی زیست محیطی از سطح پروژه، که در آن مفاهیم پروژه های پیشنهادی فردی ارزیابی به سطح استراتژیک، که در آن مفاهیم از سیاست ها، برنامه ها و طرح ارزیابی منتقل شده،. استراتژیک EA تمرین در سراسر جهان و در سطوح مختلف تصمیم گیری متفاوت است. [+]

شده است یک رشد سریع در وجود دارد ارزیابی زیست محیطی (EA) مورد نیاز در سراسر جهان، در هر دو پروژه و سطوح استراتژیک، است که تولید نیاز به پرسنل اضافی. در اروپا هزاران نفر از ارزیابی های زیست محیطی هستند که سالانه انجام شده، و قانون جدید تعهدات در بسیاری از سازمان ها قرار داده است برای ارزیابی استراتژیک زیست محیطی طرح ها و برنامه خود را بدون پرسنل آموزش دیده برای انجام این کار. EA مکان های خواسته بر کسانی که در هر دو برنامه ریزی و اجازه طرح های توسعه. دانشمندان باید تخصص فنی خود را به ارائه ورودی به اکسپرت استفاده می کنند؛ وکلا باید ایجاد و راه اندازی روش؛ توسعه دهندگان باید پیشنهادهای خود را در درون چارچوب قانونی تدوین و فرموله؛ سازمان باید کفایت اکسپرت بررسی؛ و تصمیم گیرندگان باید یاد بگیرند که چگونه برای پاسخ به افزایش وسعت و عمق اطلاعات در مورد اثرات بالقوه. تمرکز ارزیابی زیست محیطی از سطح پروژه، که در آن مفاهیم پروژه های پیشنهادی فردی ارزیابی به سطح استراتژیک، که در آن مفاهیم از سیاست ها، برنامه ها و طرح ارزیابی منتقل شده،. استراتژیک EA تمرین در سراسر جهان و در سطوح مختلف تصمیم گیری متفاوت است. بعضی حوزه های قضایی در تنها جنبه های زیست محیطی تمرکز، در حالی که دیگران انجام ارزیابی پایداری که توازن اثرات زیست محیطی در کنار اثرات اجتماعی و اقتصادی (از جمله بهداشت). هر چه تمرکز، نیاز به ایجاد groundrules برای از محدوده ارزیابی، و نیاز به اعمال روش های ارزیابی مناسب به طور کامل درک نتایج بالقوه سیاست، طرح یا برنامه توسعه وجود دارد. برای دیدار با تقاضا برای پرسنل ماهر در این مناطق، این یک دوره حرفه ای طراحی شده برای ارائه آموزش دقیق و حرفه ای در طیف گسترده ای از مهارت های مورد نیاز است. این ترکیب تئوری، که بسیاری از کارکنان توسط مشهور بین المللی مستقر در مدرسه، با تمرین از طریق همکاری با کسب و کارهای محلی توسعه داده است. عناوین اخیر پایان نامه مدیریت مواد زائد در ادارات: یک مطالعه موردی از نورفولک و بیمارستان نوریچ یک ارزیابی از برداشت از موانع استفاده از زیست توده محصول به عنوان یک منبع انرژی تجدید پذیر تعیین اهمیت در ارزیابی اثرات زیست محیطی: بررسی اثرات بر محیط اجتماعی و اقتصادی و آب "کارشناسی ارشد من به عنوان یک مزیت بزرگ به رسمیت شناخته شده بود که من به اولین کار من در مشاوره محیط زیست استفاده شد. در حال تدریس در یک بخش متخصص به معنای من دانش و مهارت های که ارزشمند در زندگی کاری من به طور مستقیم مربوط به فرانسیس Kirwan دانشجوی سابق به دست آورد. ". شرایط ورود درجه موضوع: این برنامه به دانش آموزان با درجه برای اولین بار در یک رشته مرتبط و / یا تجربه کاری مرتبط است. رشته های مرتبط عبور از علوم، علوم اجتماعی و هنر. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن) مدارک جایگزین: لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما مطمئن نیستید در مورد مناسب بودن پس زمینه خود را است. [-]

تغییر آب و هوا کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

کارشناسی ارشد تغییر آب و هوا در واحد آب و هوا پژوهش (CRU) در دانشکده علوم محیط زیست (ENV) است. دوره طراحی شده است تا شما را با دانش عمیق میان رشته ای از علم تغییر آب و هوا، جامعه و سیاست فراهم می کند. محتوای دوره مجهز فارغ التحصیلان ما برای کاری که در مناطق مختلف به عنوان سازمان های دولتی، مشاوره کسب و کار و دانشگاه ها. [+]

کارشناسی ارشد در تغییر آب و هوا در واحد تحقیقات اب و هوای (CRU) بر اساس در دانشکده علوم محیط زیست (ENV). دوره طراحی شده است تا شما را با دانش عمیق میان رشته ای از علم تغییر آب و هوا، جامعه و سیاست فراهم می کند. محتوای دوره مجهز فارغ التحصیلان ما برای کاری که در مناطق مختلف به عنوان سازمان های دولتی، مشاوره کسب و کار و دانشگاه ها. تغییرات اقلیمی و تنوع نقش عمده ای در شکل دادن به تاریخ بشر و چشم انداز گرم شدن کره زمین به عنوان یک نتیجه از فعالیت های انسانی ایفا کرده است ارائه جامعه با افزایش چالش ها در طول دهه های آینده. این دوره یک ارزیابی معتبر از موضوع، از جمله تاریخ اخیر آب و هوا، تغییرات امروزی و پیش بینی آب و هوا، راه هایی که ایده های تاثیر تغییرات آب و هوا بر محیط زیست، جامعه و رفاه و آسایش انسان، و نقش علم آب و هوا در توسعه سیاست . کانون موقت آن دهانه دوره هولوسن از طریق به سال 2100، با تاکید خاص بر مسائل معاصر شما را تشویق به تعامل با محتوای دوره از طریق یک سری از مباحث رهبری دانشجویان. البته پوشش می دهد اصول تغییر آب و هوا، از جمله تعادل انرژی زمین، گردش خون عمومی از جو، علل تغییرات اقلیمی و تنوع و اثر گلخانه ای. همچنین شما می خواهد در مورد روش تحقیق یادگیری، متشکل از روش تجربی برای بازسازی آب و هوا (تجزیه و تحلیل به عنوان مثال درخت حلقه)، آماده سازی داده ها و تجزیه و تحلیل، تشخیص تغییرات انسانی و رویکردهای نظری و یا مبتنی بر مدل پیش بینی آب و هوا برای. شما را به شواهد و دلایل تغییرات آب و هوایی اخیر با تمرکز بر دوره از 1 AD تا به امروز، از جمله اتمسفر ساخت تا از گازهای گلخانه ای و پیامدهای آن برای رفتار سیستم زمین مطالعه است. راه هایی که تغییرات آب و هوایی است که توسط جوامع درک و چگونه آن را بر توسعه سیاست و تحریک عمل اجتماعی یک جزء کلیدی از آن دوره است. این تاریخ اجتماعی تغییر آب و هوا، ادراک خطر آب و هوا، اقتصاد آب و هوا، کاهش و انطباق را پوشش می دهد. این شامل یک ارزیابی از چهارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا، چشم انداز برای انتشار در سطح ملی و بین المللی، آب و هوا جغرافیای سیاسی و عدالت و توسعه آشتی با تغییر آب و هوا را کنترل کنید. عناوین اخیر پایان نامه جریان اصلی سیاست انطباق تغییرات آب و هوا در برنامه توسعه ملی در مصر فنولوژی درخت انگلستان و ارتباط آن با آب و هوا، در گذشته و حال پاسخ جامعه محلی به تغییر آب و هوا در چیانگ مای، تایلند صنعت سیمان و تغییر آب و هوا - انگیزه ها، محرک ها و موانع برای تغییر "مطالعه کارشناسی ارشد در تغییر آب و هوا در UEA یک فرصت بزرگ، هر دو حرفه ای و شخصی بود. به لطف تجربه، من یک کار که واقعا برآورده انتظارات من - و من هم برخی از مردم بزرگ است که تبدیل شده اند برخی از بهترین دوستان من "خاویر Sabogal Mogollón دانشجوی سابق ملاقات کرد.. "هزینه یک سال تحصیل با کارشناسان در تغییرات آب و هوایی در UEA و انجام تحقیقات برای پایان نامه من من در کار من بهتر انجام کمک کرده است. علاوه بر این، روابط که من در طول دوره ساخته شده است در سراسر زندگی حرفه ای من کار بر روی مسائل مربوط تغییرات آب و هوایی در مصر مفید باشد. "صابر عثمان سابق دانشجویی. شرایط ورود درجه موضوع: این برنامه به دانش آموزان با درجه اول خوب در علوم زیست محیطی و یا یک رشته مرتبط است. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن) [-]

سیستم های اطلاعات کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا Norwich + {تعداد} بیشتر

این دوره متمرکز اول، در توسعه سیستم و تجزیه و تحلیل کسب و کار: مسائل فنی و اجتماعی درگیر در ساخت و نگهداری سیستم های بزرگ. مساله دوم این دوره در هوش کسب و کار است: تکنیک ها و ابزار برای ارزیابی، درک و تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی و داده های آنها را تولید کند. [+]

چرا این دوره؟ طراحی، توسعه و مدیریت در مقیاس بزرگ سیستم های اطلاعات کامپیوتری را به سازمان ها در قرن 21st، حیاتی است. مدیریت، تجزیه و تحلیل و درک حجم عظیمی از داده که این سیستم تولید به موفقیت بسیاری از سازمانها حیاتی است. این دوره متمرکز اول، در توسعه سیستم و تجزیه و تحلیل کسب و کار: مسائل فنی و اجتماعی درگیر در ساخت و نگهداری سیستم های بزرگ. مساله دوم این دوره در هوش کسب و کار است: تکنیک ها و ابزار برای ارزیابی، درک و تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی و داده های آنها را تولید کند. سیستم های اطلاعاتی کارشناسی ارشد شما ارائه می دهد یک برنامه مطالعه که اجازه می دهد تا به شما برای توسعه: درک درستی از مسائل در طراحی و توسعه سیستم های اطلاعاتی، درک روش های معاصر به تجزیه و تحلیل و طراحی، قرار گرفتن در معرض حوزه های کلیدی دانش را برای توسعه، تجزیه و تحلیل و درک سیستم، درک گسترده ای از زمینه و عوامل موفقیت برای موفق پروژه سیستم های اطلاعاتی. دوره تمام وقت، یک سال برنامه آموزش داده که همچنین می تواند پاره وقت بیش از دو سال گرفته شده است. این برنامه دارای کامل خبره حرفه ای (CITP) اعتباربخشی (علاوه بر آموزش عنصر) و همچنین منجر به مهندس خبره (CEng) وضعیت از (BCS - موسسه خبره برای آن) زمان تماس دانش آموزان به طور متوسط ​​15 ساعت از زمان تماس در هر هفته با کارکنان آموزش از طریق سخنرانی، جلسات و سمینارها آزمایشگاهی دارند، هر چند ممکن است بسته به انتخاب ماژول متفاوت باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید حداقل 25 ساعت در هفته برای مطالعه، تکالیف طی دوره و پروژه اختصاص دهند. آموزش و ارزیابی شما تعدادی از ماژول های تدریس پوشش جنبه های فنی و سازمانی برای توسعه، مدیریت و استفاده از سیستم های اطلاعات مدرن است. انتخاب ماژول با توجه به سابقه علمی، تجربه و منافع خود را ساخته شده است. همچنین شما می خواهد یک پایان نامه در مورد یک موضوع در زمینه سیستم های اطلاعات کامل. این است که اغلب در همکاری با یک شرکت یا سازمان های دیگر انجام می شود. عناوین پایان نامه های اخیر عبارتند از: یک سیستم اطلاعات سفارش شرکت برای یک تامین کننده دارویی توسعه مشترک از منابع اطلاعات مبتنی بر وب رسیدگی به دسترسی به وب و قابلیت استفاده زمینه و تنظیمات برای محاسبات تلفن همراه مشارکت در سیستم های اطلاعاتی وب فرصت های شغلی عنوان یک فارغ التحصیل از این دوره شما قادر خواهید بود تا به دنبال شغلی در تعدادی از زمینه ها از جمله مهندسی نرم افزار، تجزیه و تحلیل سیستم، مدیریت IT و یا مدیریت به طور کلی با تعصب فنی خواهد بود. شما همچنین ممکن است برای ادامه تحصیل خود را از طریق دکترا به منظور به دنبال یک حرفه ای در تحقیقات صنعتی و یا شغل دانشگاهی را انتخاب نمایید. شرایط ورود درجه موضوع: علوم کامپیوتر، سیستم های اطلاعات و یا مرتبط با موضوع. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن). [-]

علوم محیط زیست کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

یک منطقه بزرگ در زمینه علم تغییر آب و هوا و چگونه باید به افزایش دمای جهانی وفق دهند و افزایش سطح دریا است. این ارتباط بین مطالعه فرآیندهای طبیعی است، اثرات آلودگی، سوء مدیریت و overexploitation از منابع و دیگر فرآیندهای انسانی، و میل به پیدا کردن راه هایی برای حل مشکلات زیست محیطی که باعث می شود علوم محیط زیست یک موضوع چالش کشیدن و پاداش در هزاره جدید . [+]

کارشناسی ارشد علوم محیط زیست از جمله مسیرهای در توسعه پایدار علاوه بر هسته ای ما البته کارشناسی ارشد علوم محیط زیست، ما نیز ارائه دو محیط زیست علوم مسیرهای که جای تمرکز خاص بر موضوع پایداری: علم، جامعه و توسعه پایدار محیط زیست و توسعه پایدار اقتصاد دانشکده علوم محیط زیست دارای محققان برجسته در زمینه محیط زیست و پایداری. تحقیقات خود را میان رشته ای است، طراحی در تخصص در حفاظت، اقتصاد، جغرافیای انسانی و علوم سیاسی است. تک تک علوم محیط زیست مسیر شامل مجموعه ای از ماژول های مجزا که سوء استفاده از نقاط قوت تحقیق ما و طراحی شده است مجهز به دانش آموزان برای مقابله با چالش های مختلف است که مسائل مربوط به پایداری در حال حاضر. کارشناسی ارشد علوم محیط زیست علوم محیط زیست مطالعه میان رشته ای از اتمسفر، اقیانوس، آب شیرین و محیط زمینی همراه با درک درستی از تعامل با جامعه انسانی است. یک منطقه بزرگ در زمینه علم تغییر آب و هوا و چگونه باید به افزایش دمای جهانی وفق دهند و افزایش سطح دریا است. این ارتباط بین مطالعه فرآیندهای طبیعی است، اثرات آلودگی، سوء مدیریت و overexploitation از منابع و دیگر فرآیندهای انسانی، و میل به پیدا کردن راه هایی برای حل مشکلات زیست محیطی که باعث می شود علوم محیط زیست یک موضوع چالش کشیدن و پاداش در هزاره جدید . آموزش در علوم محیطی شما مجهز با مهارت های قابل انتقال مفید است. توانایی برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارائه مجموعه داده های مختلف و اغلب به استفاده از ابزار تحلیلی مانند مدل های عددی و سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) شما فراهم می کند با تعدادی از مهارت های فنی و نمایشی که در بازار کار با ارزش است. تصمیم گیری های مدیریت زیست محیطی اغلب پیچیده شامل یک ارزیابی خطر در ارتباط با گزینه های مختلف و یادگیری چگونه برای شرکت در چنین تصمیم گیری هم یک مهارت ارزشمند. کارشناس ارشد علوم محیط زیست به شما طیف وسیعی از افراد را ارائه می دهند را انتخاب کنید و یک آرایه وسیعی از گزینه های شغلی، هر دو در تحقیقات کارشناسی ارشد و اشتغال حرفه ای. ساختار دوره انعطاف پذیر ما مناسب هر دو دانش آموزان دنبال به دست آوردن آموزش های اضافی در علوم محیط زیست و فارغ التحصیلان علوم غیر محیطی از زمینه های مرتبط به دنبال گسترش دانش و مهارت های زیست محیطی خود را. یک ساختار مدولار اجازه می دهد تا به این اهداف متفاوت به درون همان برنامه ملاقات کرد. شما می توانید از مناطق مختلف تخصص در مدرسه از جمله علوم زمین، علوم جوی، اقیانوس شناسی، بوم شناسی، علوم خاک و اقتصاد محیط زیست را انتخاب کنید و می توانید دانش خود را با روش های عملی ارزیابی اثرات زیست محیطی و مدیریت در اختیار دارد. دیگر طول می کشد 46 هفته، با شروع در آغاز سال تحصیلی در اواسط ماه سپتامبر و در پایان در اواسط ماه اوت. حدود دو سوم از زمان به دوره های آموزش داده و بقیه به یک پروژه تحقیقاتی اصلی اختصاص داده است. همه دوره ها توسط هیئت علمی و کارکنان پژوهش در مدرسه مشهور بین المللی از علوم محیط زیست و مراکز مرتبط با آن، که به شما این فرصت را به از دانشمندان فعال در پیشبرد دانش در علوم زیست محیطی دخیل یاد میگیرند. عنوان پایان نامه اخیر: اثرات بالقوه تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب دریا در شارژ و نفوذ آب شور در شمال نورفولک استفاده از دانش برای کاربران سنتی به مدیریت شیلات گرمسیری اقتصاد جنگل حفاظت شده مدیریت منطقه در امریکا لاتین. "سال من به عنوان یک دانشجوی علوم محیط زیست یک تجربه بسیار مثبت بود. آموزش در مدرسه در سطح کارشناسی ارشد سازگار باشد، حمایتی، عادلانه و قابل انعطاف به نیازهای فردی دانش آموز سابق جکی بارو بود، به عنوان بازخورد و ارتباطات از هر دو مشاور من و سرپرست پروژه بود. ". شرایط ورود درجه موضوع: این برنامه به دانش آموزان با درجه اول در جغرافیا، زمین و علوم محیط زیست یا رشته های مرتبط است. این نیز مناسب برای فارغ التحصیلان با درجه تک نظم و انضباط در شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضیات، محاسبات، مهندسی، اقتصاد و سیاست است. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن) [-]

کارشناسی ارشد اکولوژی کاربردی - برنامه های بین المللی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

هدف این دوره به شکل متخصصان قادر به توسعه و منجر پروژه های زیست محیطی در سراسر جهان با ارائه طیف گسترده ای از شایستگی ها و مهارت ها، توسط یک تخصص حرفه ای در یکی از زمینه های مختلف پیشرو در زمینه اکولوژی (حفاظت از تنوع زیستی، Ecotoxicology، اکوسیستم های کاربردی تکمیل ، نظریه و اکوسیستم سیستم خدمات، محیط زیست تکاملی، ارزیابی تنوع زیستی، تجزیه و تحلیل و حفاظت). شما می توانید یک لیست کامل از پایان نامه دانشجویان پیشین ما جستجو کنید تا ببینید که چه نوع از موضوعات ما را پوشش میدهد. [+]

کارشناسی ارشد بین المللی در زمینه اکولوژی کاربردی (IMAE) یک برنامه بین المللی هیجان انگیز شامل نه دانشگاه معتبر است. در حالی که یادگیری در خط مقدم تحقیق در محیط زیست استفاده شود، شما با حداقل چهار محیط دانشگاه های مختلف، سه در اروپا و یکی در امریکا لاتین متصل خواهد شد. IMAE یک برنامه دو ساله کارشناسی ارشد مربوط به موسسات زیر است: دانشگاه شرق آنجلیا (UK) دانشگاه Poitiers (فرانسه) دانشگاه کویمبرا (پرتغال) مسیحی Albrechts-را دانشگاه در کیل (آلمان) دانشگاه Quito (اکوادور) دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول (برزیل) دانشگاه آدلاید (استرالیا) دانشگاه اوتاگو (نیوزیلند). هدف این دوره به شکل متخصصان قادر به توسعه و منجر پروژه های زیست محیطی در سراسر جهان با ارائه طیف گسترده ای از شایستگی ها و مهارت ها، توسط یک تخصص حرفه ای در یکی از زمینه های مختلف پیشرو در زمینه اکولوژی (حفاظت از تنوع زیستی، Ecotoxicology، اکوسیستم های کاربردی تکمیل ، نظریه و اکوسیستم سیستم خدمات، محیط زیست تکاملی، ارزیابی تنوع زیستی، تجزیه و تحلیل و حفاظت). شما می توانید یک لیست کامل از پایان نامه دانشجویان پیشین ما جستجو کنید تا ببینید که چه نوع از موضوعات ما را پوشش میدهد. // در طی سال اول برنامه شما دوره در سه کشور مختلف اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد و به اکوادور برای یک سفر میدان که شامل جزایر گالاپاگوس، اکوادور آند و Yasuni ذخیره گاه زیستکره سفر می کند. در طول سال دوم شما یک تخصص را انتخاب خواهد شد و در یکی از دانشگاه های IMAE است. کار میدانی برای پایان نامه را می توان در تعدادی از مکان های مختلف در سراسر جهان انجام شده است. اطلاعات بیشتر در مورد این دوره در دسترس است از استاد بین المللی در وب سایت اصلی در زمینه اکولوژی کاربردی است. برنامه IMAE اراسموس موندوس کارشناسی ارشد دوره (EMMC) پشتیبانی شده توسط کمیسیون اروپا است. در پایان برنامه IMAE شما یک درجه چند که بسته به نوع دانشگاه شما مشغول اند. گواهی نهایی از دانشگاه پواتیه اعطا بیان همه دانشگاه ها که در آن شما دوره حضور داشتند. رونان Carvill (2012-14 کوهورت) در زمینه کار توسعه حرفه ای برنامه IMAE کارشناسی ارشد با تخصص سال دوم در UEA شما را با مهارت های مورد نیاز به منظور توسعه یک حرفه ای در زمینه اکولوژی کاربردی با اخلاق چند رشته ای فراهم می کند. برنامه IMAE انتقال ماژول از سه مدرسه های مختلف مطالعه (علوم زیستی، علوم محیط زیست و توسعه بین المللی) به شما این فرصت برای توسعه دانش میان رشته ای است. دانش آموزان IMAE (2013/2015) با مدیرعامل دوره. از چپ به راست: لیلیان آلبا-Mejia و، الکس هرلی، سارا هاتن. Hamera عایشه، فیلیپه Moreli Fantacini، Janina به Kypke و Aldina فرانکو صنعت اطلاعات تماس در دانشکده علوم محیط زیست به شما خواهد شد آموزش با کیفیت بالا مربوط به تحقیقات عالی را تجربه کنند. لینک ما را به صنعت، سازمان های غیر دولتی و سازمان های دولتی ارائه طیف گسترده ای از فرصت ها و تسهیل ایجاد تماس است که ممکن است اشتغال در آینده فراهم می کند. برخی از نکات برجسته بخش عبارتند از: در انگلستان رتبه اول برای تاثیر از تحقیقات ما در سال 2014 تحقیقات تعالی چارچوب (REF)، 88٪ از تحقیقات طبقه بندی شده به عنوان پیشرو در جهان و یا بین المللی بسیار عالی است. آموزش از بالاترین کیفیت. در ارزیابی کیفیت آموزش عالی ترین امتیاز ". 62 اعضای هیئت علمی، دانشکده بزرگترین گروه علوم محیط زیست میان رشته ای در بریتانیا است. سرمایه گذاری گسترده اخیر در ساختمان ها و آزمایشگاه ارائه امکانات بسیار خوبی برای تحقیق. یک جامعه بزرگ از محققان، از جمله بیش از 150 دانش آموزان پژوهش، کارکنان 72 و 27 تکنسین تحقیقات. [-]

کارشناسی ارشد شیمی آلی پیشرفته

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

شیمی آلی اساس تحقیق و توسعه در بسیاری از صنایع شیمیایی مناطق که در آن خواسته های تحقیقات معاصر گونه ای است که آموزش های پیشرفته فراتر از سطح مدرک افتخاری در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای لازم است. [+]

شیمی آلی اساس تحقیق و توسعه در بسیاری از صنایع شیمیایی مناطق که در آن خواسته های تحقیقات معاصر گونه ای است که آموزش های پیشرفته فراتر از سطح مدرک افتخاری در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای لازم است. شده است یک سنت طولانی مدت از دوره های سخنرانی کارشناسی ارشد در دانشکده شیمی وجود دارد. این تدریس کارشناسی ارشد شیمی آلی پیشرفته بر اساس تخصص و با هدف ارائه یک درک عمیق از برنامه های کاربردی صنعتی مرتبط از موضوع دارد. این دوره برای هر دو فارغ التحصیلان شیمی و کسانی که با مدرک دانشگاهی در علوم ترکیبی که شامل یک جزء شیمی طراحی شده است، و با هدف افزایش درک گسترده ای خود را از مواد شیمیایی و کامل مهارت های خود را در جنبه های اساسی شیمی آلی (مکانیسم واکنش های آلی، طیف سنجی، و استراتژی مصنوعی ). شما می توانید انتظار برای رسیدن به مرزهای دانش در جنبه های کلیدی این موضوع از طریق یک سری از دوره های تخصصی پیشرفته سخنرانی، کلاس های حل مسئله، تمرینات آزمایشگاهی پیشرفته و یک پروژه تحقیقاتی آزمایشگاهی بخشی ساله است. دوره 45 هفته طولانی است. به طور معمول شما خواهد نه دوره های سخنرانی پیشرفته در سطح تعمیم و تست شده و سه یا چهار کلاس های حل مسئله است. موضوعات اخیر شامل سنتز، سنتز هدف گرا نامتقارن، طیف سنجی، شیمی آلی فلزی، فضایی، شیمی دارویی، organometallics، اکسیداسیون و کاهش، و محصولات طبیعی است. این دوره به طور خاص انتخاب به منظور افزایش آموزش های خود را در مورد فنون و افراد مورد نیاز دارویی، سموم گیاهی، تخصص و خوب صنعتی مواد شیمیایی آلی. جزء آزمایشگاهی از دوره در طول سال کار اجرا می شود. آن را با یک برنامه هشت هفته از تمرینات آزمایشگاهی پیشرفته و آزمایش های طراحی شده برای ارائه یک آموزش واقعی در شیمی تجربی را با اتکا به مهارت های اولیه مقدماتی شروع می شود. این است که با یک پروژه تحقیقاتی، خواهد شد که از طریق یک پایان نامه نوشته شده و معاینه دهان و دندان بررسی شوند. عنوان پایان نامه اخیر: طلا سنتز از سیستم های پیچیده heterocylic کاتالیزور. آنزیم ها در سنتز. گسترش ابزار پالادیوم در واکنش متقابل گرانشی. "این دوره فشرده تا کنون بیش از چند سال موفق تکامل یافته به نگه دارید تا با خواسته های در حال تغییر از تحقیقات مدرن است. فارغ التحصیلان یک رکورد فوق العاده از دستاورد، تامین امنیت طیف گسترده ای از موقعیت های صنعتی و دانشگاهی " شرایط ورود درجه موضوع: این برنامه به دانش آموزان با درجه اول خوب در شیمی یا، مربوط به نظم و انضباط مشترک مناسب (بسته به محتوای) باز است. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن). [-]

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر (البته تبدیل)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا Norwich + {تعداد} بیشتر

محاسبات کارشناسی ارشد علوم برای فارغ التحصیلان از افراد غیر محاسبات به مطالعه فن آوری کامپیوتر و مهارت های به گسترش دانش خود و ایجاد چشم انداز شغلی جدید طراحی شده است. این 12 ماه دوره تمام وقت است اما ممکن است پاره وقت بیش از 24 ماه مطالعه قرار گرفت. [+]

چرا این دوره؟ محاسبات کارشناسی ارشد علوم برای فارغ التحصیلان از افراد غیر محاسبات به مطالعه فن آوری کامپیوتر و مهارت های به گسترش دانش خود و ایجاد چشم انداز شغلی جدید طراحی شده است. این 12 ماه دوره تمام وقت است اما ممکن است پاره وقت بیش از 24 ماه مطالعه قرار گرفت. آموزش در این دوره نه تنها ضروری می آموزد محاسبه دانش فنی بلکه توسعه عمومی، مهارت های قابل انتقال مانند در ارتباطات، تفکر انتقادی و استدلال، حل مسئله، مستقل و کار گروهی و مدیریت پروژه، با هدف به فارغ التحصیلان این دوره حرفه ای رقابتی و انعطاف پذیر در یک محیط اشتغال به چالش کشیدن و تغییر است. بنابراین، فارغ التحصیلان می توانند اشتغال در طیف وسیع تری از فرصتهای شغلی در صنعت، کسب و کار، بخش های دولتی، آموزش و پرورش و موسسات تحقیقاتی، پیدا کردن کار نقش به عنوان متنوع، اعم از، توسعه دهندگان نرم افزار، تحلیلگران سیستم، تحلیلگران داده ها، مدیران فناوری اطلاعات، به مشاوران مستقل و دانشگاهی و یا تجاری محققان. زمان تماس دانش آموزان به طور متوسط ​​15 ساعت از زمان تماس در هر هفته با کارکنان آموزش از طریق سخنرانی، جلسات و سمینارها آزمایشگاهی دارند، هر چند ممکن است بسته به انتخاب ماژول متفاوت باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید حداقل 25 ساعت در هفته برای مطالعه، تکالیف طی دوره و پروژه اختصاص دهند. آموزش و ارزیابی این دوره از طریق سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات کارگردانی و تمرینات آزمایشگاهی، شامل کار گروهی و انفرادی ارائه می شود. ارزیابی انجام شده توسط درسی و / یا امتحانات نوشته شده انجام شده است. دانش آموزان ماژول از جمله روش های پژوهش، برنامه نویسی شی گرا (جاوا) و روش توسعه نرم افزار با UML (زبان مدلسازی یکپارچه)، پایگاه داده، و اینترنت و تکنولوژی چند رسانه ای یاد می گیرند. این همه در یک چارچوب مبتنی بر وب یکپارچه و دانش آموزان گروه بندی می شوند به عنوان تیم طراحی و پیاده سازی یک نرم افزار مبتنی بر وب قابل توجهی است. دانش آموزان همچنین به چند ماژول های اختیاری، از لیست ماژول اختیاری، که شامل داده کاوی، آمار کاربردی، شبکه، مهندسی سیستم، سیستم های توسعه، هوش مصنوعی، تصویر، و گفتار و پردازش زبان. شروع بهار ترم تا آگوست، دانش آموزان پایان نامه کارشناسی ارشد پروژه در یک موضوع است که معمولا به زمینه های تحقیقاتی مدرسه با بدن خارج مربوط، اغلب در همکاری انجام دهند. پروژه نیاز دانش آموزان به دانش و مهارت های آنها را از این دوره به دست به انجام پژوهش در عمق بر روی یک موضوع، و یا توسعه یک سیستم کار برای کاربردهای مختلف. برخی از کارهای پروژه ممکن است با شرکت های انجام شده و می تواند شامل قرار دادن در یک شرکت پرداخت می شود. نمونه از عناوین پایان نامه های اخیر: خدمات فناوری موقعیت یابی ترکیبی برای مبتنی بر مکان با آی فون یک برنامه تشخیص شات ویدئو روش های یادگیری ماشین گروه برای شناسایی وب سایت های جعلی پیش بینی نتایج مسابقات تنیس را در زمان واقعی فرصت های شغلی به عنوان یک فارغ التحصیل از این دوره، شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن کار در بخش خصوصی، سازمان های بخش دولتی و در تحقیقات، کار در نقش های گوناگون، اعم از مشاوران مستقل، توسعه دهندگان نرم افزار، تحلیلگران سیستم، تحلیلگران داده ها و مدیران IT به دانشگاهی یا تجاری محققان. من یک کار به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار تاریخ و زمان پیدا کرده اند و من در پیدا کردن هستم که البته من به خوبی برای این آماده شده است. یک بار دیگر من می خواهم به شما برای گرفتن دانش آموزان خود را آماده برای دنیای واقعی تشکر می کنم. Rungano Mudimu، (دانشجوی سابق). شرایط ورود طبقه بندی درجه: درجه خوب برای اولین بار (حداقل 2.1 یا معادل آن). در سطح کارشناسی. [-]

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر و جوی پیشرفته

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته محاسبات علم یک برنامه انعطاف پذیر است که پوشش می دهد طیف گسترده ای از محاسبات، منعکس کننده منافع پژوهش و تخصصی از دانشکده ارائه می دهد. این تمام وقت، یک سال برنامه آموزش داده، که همچنین می تواند پاره وقت بیش از دو سال گرفته شده است. البته در دانش آموزان با درجه اول در علوم مایل به گسترش و تعمیق دانش خود را از این موضوع محاسبه است. [+]

چرا این دوره؟ توسعه سریع محاسبات در تمام اشکال آن است باعث بسیاری از فارغ التحصیلان اخیر برای گسترش و تعمیق دانش خود را از طریق مطالعه یک دوره کارشناسی ارشد. بسیاری از پزشکان نیز می خواهید به گسترش تخصص خود و تازه کردن مهارت های خود. علم و جوی پیشرفته کارشناسی ارشد کامپیوتر ارائه می دهد یک برنامه انعطاف پذیر است که پوشش می دهد طیف گسترده ای از محاسبات، منعکس کننده منافع پژوهش و تخصصی از مدرسه. این تمام وقت، یک سال برنامه آموزش داده، که همچنین می تواند پاره وقت بیش از دو سال گرفته شده است. البته در دانش آموزان با درجه اول در علوم مایل به گسترش و تعمیق دانش خود را از این موضوع محاسبه است. این برنامه دارای کامل خبره حرفه ای (CITP) مجوز رسمی (علاوه بر عنصر آموزش) و همچنین منجر به مهندس خبره (CEng) وضعیت از (BCS - موسسه خبره برای آن) زمان تماس دانش آموزان به طور متوسط ​​15 ساعت از زمان تماس در هر هفته با کارکنان آموزش از طریق سخنرانی، جلسات و سمینارها آزمایشگاهی دارند، هر چند ممکن است بسته به انتخاب ماژول متفاوت باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید حداقل 25 ساعت در هفته برای مطالعه، تکالیف طی دوره و پروژه اختصاص دهند. آموزش و ارزیابی دوره ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر دوره های کارشناسی ارشد تخصصی تر است. هنگامی که بر روی این برنامه شما وابسته به یکی از زمینه تحقیقاتی مدرسه. به طور معمول شما خواهد شد و پنج ماژول های اختیاری، که حداقل دو به حوزه پژوهش خود را انتخاب مربوط است. ماژول های دیگر طراحی شده اند برای تکمیل این و به شما اجازه می به گسترش دانش خود را. شما خواهید موضوع پایان نامه خود را انتخاب کنید و انجام کار مقدماتی بر روی آن در طول ترم بهار و کار بر روی آن تمام وقت پس از امتحانات تا اواسط ماه سپتامبر. این دوره به شما مهارت های فنی و تحلیلی پیشرفته در رشته انتخابی خود را از تخصص. برخی از کارهای پروژه ممکن است با شرکت های انجام شده و می تواند شامل قرار دادن در یک شرکت عناوین برخی پایان نامه اخیر پرداخت: سیستم ها و امنیت اینترنت تشخیص شات ویدئو رابط مبتنی بر وب برای پیکربندی از راه دور شخص سنسور فرصت های شغلی چشم انداز خود را به عنوان یک فارغ التحصیل در نتیجه در تخصص شما بستگی دارد و ممکن است شامل مشاوره، توسعه نرم افزار، مدیریت پروژه، طراح خدمات وب و یا سازنده، و غیره دانشمندان کامپیوتر به طور کلی پس از دنبال و به خوبی در محیط های گوناگون از جمله شرکت های بین المللی کوچک و بزرگ، سازمان های دولتی و موسسات تحقیقاتی پرداخت و کار. این برنامه همچنین شما را برای آموزش بیشتر از طریق دکترا به منظور به دنبال یک حرفه ای در تحقیقات صنعتی و یا دانشگاهی آماده کند. من در حال مطالعه کارشناسی ارشد لذت می برد. البته در رایانه. من تعداد زیادی از دانش ارزشمند و همچنین بسیاری از مهارت های قابل انتقال به دست آورد. سخنرانان و کارکنان بسیار مفید بودند. به طور کلی، این یک تجربه فوق العاده بود. رهام Abualhamayel، دانشجوی سابق. شرایط ورود درجه موضوع: علوم کامپیوتر و یا مرتبط با موضوع. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن). [-]

کارشناسی ارشد محیط زیست و حفاظت از اعمال

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

کارشناسی ارشد اکولوژی کاربردی و حفاظت یک ساختار انعطاف پذیر البته مناسب برای دانش آموزانی که مایل به کسب مهارت های لازم برای طیف وسیعی از مشاغل در حفاظت و محیط زیست اعمال می کند. [+]

کارشناسی ارشد اکولوژی کاربردی و حفاظت یک ساختار انعطاف پذیر البته مناسب برای دانش آموزانی که مایل به کسب مهارت های لازم برای طیف وسیعی از مشاغل در حفاظت و محیط زیست اعمال می کند. هدف از این برنامه شما را با آموزش های میان رشته ای تشکیل پلت فرم ایده آل هم برای ادامه به پژوهش دکترا یا برای دسترسی مستقیم به اشتغال حفاظت مربوط فراهم می کند. دوره اجرا می شود بیش از یک سال کامل با شروع از یک دوره زمینه است. شما ترکیبی از ماژول های تدریس در طول نیمه اول سال با نیمه دوم صرف شده در یک پروژه تحقیقاتی فردی را اغلب در خارج از کشور. علاوه بر دروس پایه در روش های بررسی های زیست محیطی، مسائل جاری در حفاظت، مهارت های تحقیق و پژوهش برای محیط زیست و آمار، شما قادر خواهید بود به انتخاب از طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری، از جمله سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)، حفاظت عملی و محل کار، محیط زیست مرمت، ژنتیک حفاظت، حفاظت از تنوع زیستی و جامعه انسانی و زیست محیطی مدل سازی. زیست شناسان حفاظت و محیط زیست در مدارس زیستی و علوم محیط زیست و سازمان های پیشرو حفاظت از انجام بسیاری از آموزش. علاوه بر در عمق قرار گرفتن در معرض مسائل حفاظت جهانی البته فراهم می کند آموزش در طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال و شما را با فرصت برای ایجاد تماس با ارزش با کارفرمایان بالقوه از طریق تجربه کاری کوتاه مدت و بلند مدت و تعامل تحقیقات با طیف وسیعی از ملی فراهم و سازمان های بین المللی برای حفاظت. مطالعه موردی خرگوش نادر و گریزان یافت شده است، برگزار شد و عکس توسط یک محقق در حال حاضر برای مطالعه کارشناسی ارشد در زمینه اکولوژی کاربردی و حفاظت در UEA. داستان او به تازگی توجه مطبوعات ملی دریافت کرده است. نمونه هایی از برخی پروژه های تحقیقاتی انجام شده توسط دانش آموزان اخیر در این دوره کارشناسی ارشد عبارتند از: این آسیب پذیری از پرندگان به تغییر آب و هوا (با BirdLife بین المللی) Mandrills در گابن: وضعیت فعلی و تهدید (با انجمن حفاظت از حیات وحش) Microhabitat و رژیم غذایی تنظیمات از سقنقور Telfair را در جزیره گرد: پیامدها برای انتقال (با بنیاد موریس حیات وحش) انتخاب آشیانه سایت و شکار غیر قانونی در طوطی آمازون زرد سر (با اعتماد زمین جهانی) خرچنگ به عنوان شاخص کیفیت زیستگاه (با طبیعت سیشل) "من کارشناسی ارشد در زمینه اکولوژی کاربردی و حفاظت یافت می شود یک دوره بسیار عالی برای کمک به توسعه زندگی حرفه ای من. طیف متنوعی از ماژول اجازه می دهد تا هر کسی به قالب البته به منافع خود، در حالی که کلاس های هسته ای را تضمین پایه صدا در کل فرایند برنامه ریزی، جمع آوری پول برای، و در حال اجرا یک پروژه تحقیقاتی "جو هاوز آموزان سابق. [-]

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی با مدیریت زیست محیطی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Norwich

این برنامه کارشناسی ارشد ترکیبی از سرمایه گذاری در مهندسی با تخصص های موجود و قابل توجهی در سراسر دانشکده علوم در زمینه های ریاضیات کاربردی، منابع انرژی، مدیریت زیست محیطی و مهندسی الکترونیک. [+]

این برنامه کارشناسی ارشد ترکیبی از سرمایه گذاری در مهندسی با تخصص های موجود و قابل توجهی در سراسر دانشکده علوم در زمینه های ریاضیات کاربردی، منابع انرژی، مدیریت زیست محیطی و مهندسی الکترونیک. این برنامه شده است در همکاری با صنعت و کارفرمایان از طریق همکاری نزدیک با شرق از گروه انرژی انگلستان (EEEGR) را توسعه داده است، با هدف رفع کمبود ملی و منطقه ای بالا کالیبر فارغ التحصیلان واجد شرایط در زمینه مهندسی انرژی. دانشکده علوم خانه یک پایگاه قابل توجه از دانش مهندسی، به ویژه در مدارس از ریاضیات، علوم زیستی، علوم زیستی، علوم محاسبات و شیمی. ما در سطح بین المللی برای تحقیق و آموزش در بسیاری از زمینه های مربوطه، از جمله ریاضی کاربردی، مهندسی سیستم های کامپیوتری، علوم و فیزیکی ژئوفیزیک اقیانوس شناسی و شیمی فیزیک مشهور، به نام اما چند. این تخصص موجود را تضمین خواهد کرد که این برنامه کارشناسی ارشد مجهز دانش آموزان با آموزش در مبانی مهندسی، همراه با کاربرد آن در صنعت انرژی. همه دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود به انجام یک پروژه مهندسی قابل توجهی به عنوان بخشی از برنامه کارشناسی ارشد، و انتظار می رود که بسیاری از دانش آموزان این فرصت را به انجام عناصر عملی این پروژه در محیط های صنعتی در بخش انرژی است. اعتباربخشی شده است توسط موسسه انرژی اعطا اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان معافیت جزئی نسبت به وضعیت CEng. این برنامه چشم انداز شغلی عالی برای فارغ التحصیلان ارائه دهد. کارفرمایان کمبود مهندسان در بخش انرژی را شناسایی کرده اند، فارغ التحصیلان کالیبر بسیار بالا از این برنامه در خواست می شود. "به عنوان یک شرکت محلی است که در استخدام فارغ التحصیلان مهندسی به سطح کارشناسی ارشد، ما از دوره های جدید که از طریق UEA در دسترس خواهد بود خوشحال. این یک مثال عالی از صنعت و دانشگاه با هم کار از طریق مهارت های برنامه انرژی در طول سه سال گذشته برای کمک به طراحی و ارائه کارشناسی ارشد و لیسانس البته برای پاسخگویی به نیازهای صنعت منطقه ما است. در گذشته ما همیشه تا به حال به فارغ التحصیلان که در جای دیگر واجد شرایط، قادر به استخدام از افراد آموزش دیده در منطقه ما. در حال حاضر ما این فرصت را به حمایت از فارغ التحصیلان سطح کارشناسی ما برای تکمیل دوره های کارشناسی ارشد دارند، بدون نیاز به برای این که با دانشگاه انجام خیلی بیشتر در صحرا. "پل Chilvers، مدیر منطقه ای، ODE" شرق انگلستان است منحصر به فرد و سرعت در حال رشد ترکیب انرژی. ما کسب و کار پیشرو در گاز دریایی، هسته ای و انرژی های تجدید پذیر و یک میراث از دست در کار در بخش های دریایی، کشاورزی و مهندسی. برای کسانی که می توانید مهارت های مدیریت به این سنت از کار سخت را اضافه کنید، آینده ای روشن است. چه جایی بهتر از منطقه انرژی برای به دست آوردن این مهارت ها؟ "داگلاس نان، مدیر عامل، فریزر دریایی با مسئولیت محدود" در UEA کارشناسی ارشد و لیسانس برنامه ها فقط آنچه را که صنعت انرژی در شرق انگلستان نیاز دارد. از آنجا که از دخالت در صنعت از آغاز طراحی و پشتیبانی از طریق دوره های خود را تحویل، نتایج باید به مراتب بیشتر قابل اجرا به نیازهای صنعت و چیزی که ما در فارغ التحصیلان که ما از نیاز دارید. آنها فرصت های شغلی بلند مدت با افزایش توانایی کار در بخش های انرژی در منطقه ای که صنعت پر جنب و جوش و در حال رشد است زیر بنای. "بلر Ainslie را، MD، Seajacks (و رئیس مهارت های انرژی)" توسعه یک درجه محلی برنامه به شکل یک نقطه عطفی برای صنعت انرژی در منطقه است. باور ما این است که از طریق طیف متنوعی از عرضه انرژی و سرمایه گذاری مداوم در منطقه، در شرق انگلستان می توانید یک توپی شناخته شده بین المللی برای تولید انرژی در آینده و ذخیره سازی تشکیل می دهند. این برنامه به شکل یک بخش کلیدی از توانایی منطقه به جذب، توسعه و استخدام مهارت های مورد نیاز برای نسل بعدی از تولید نفت و گاز، فراهم آوردن فرصت برای مردم و سازمان های محلی. بدون چنین برنامه ای، به این اهداف می شود سخت تر برای رسیدن به ". جان سول، مدیر عملیات، Perenco (و نایب رئیس مهارت های انرژی) شرایط ورود درجه موضوع: این برنامه به دانش آموزان با درجه (یا معادل آن) در یک موضوع مرتبط، که شامل محتوای مفهومی ریاضی است. حد اقل کفایت ریاضی خواهد بود ریاضیات (یا معادل آن) A-سطح. طبقه بندی درجه: مدرک کارشناسی خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن) مدارک جایگزین: ورود با مدارک تحصیلی و یا تجربه های دیگر خواهد شد در نظر گرفته اگر تخصص لازم ریاضی و فنی در جای دیگر به دست آورد شده است (به عنوان مثال تجربه صنعتی مربوطه). [-]

کارشناسی ارشد کشف دانش و داده کاوی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا Norwich + {تعداد} بیشتر

این درس ارائه می دهد پلت فرم بسیار عالی به یک حرفه ای در تجزیه و تحلیل داده است و توسط یکی از گروه های پیشرو در تحقیقات داده کاوی در انگلستان تدریس می شود. [+]

چرا این دوره؟ این درس ارائه می دهد پلت فرم بسیار عالی به یک حرفه ای در تجزیه و تحلیل داده است و توسط یکی از گروه های پیشرو در تحقیقات داده کاوی در انگلستان تدریس می شود. البته هر دو عناصر نظری و عملی و دانش آموزان دست به دست در تجربه در داده کاوی تجاری و نرم افزار آماری است. دانش آموزان این فرصت را به شرکت در پروژه های داده کاوی تجاری به عنوان بخشی از ارزیابی خود، به دست آوردن تجربه در تمام مراحل KDD است. این برنامه دارای کامل خبره حرفه ای (CITP) اعتباربخشی (علاوه بر آموزش عنصر) و همچنین منجر به مهندس خبره (CEng) وضعیت از (BCS - موسسه خبره برای آن) فرصت های شغلی به عنوان یک فارغ التحصیل از این دوره، شما آماده برای یک حرفه ای در تجزیه و تحلیل داده خواهد شد. درحال کار برای تحلیل گران اطلاعات، همچنین دانشمندان داده نامیده می شود، به سرعت در حال افزایش است (نگاه کنید به نمودار از لینک پارسیان گرفته شده). متوسط ​​حقوق مرتبط با شغل در داده کاوی برای انگلستان، در طول 2010-2012 بین 44،000 £ £ 52،000 و هستند. درجه همچنین می توانید به عنوان یک پلت فرم بسیار خوبی برای درجه پژوهش در KDD عمل می کنند. KDD چیست؟ تمام سازمان اطلاعات با کیفیت بالا برای تصمیم گیری های استراتژیک بستگی دارد. این اطلاعات اغلب از کوه سرعت در حال رشد از داده های خام تولید شده از سیستم های عملیاتی کامپیوتری سازمانها مشتق شده است. این کار نیاز به یک نسل جدید از تحلیلگران با آگاهی از روش های موثر و کارآمد تحلیل داده ها و درک درستی از روند شناخته شده به عنوان کشف دانش و داده کاوی (KDD). محبوبیت این منطقه توسط نرم افزار فوق العاده ای بالقوه آن در مناطق مختلف به عنوان امور مالی، پزشکی، زیست شناسی و محیط زیست هدایت می شود. دوره تمام وقت است، یک سال برنامه، طراحی شده برای دانشجویان و پزشکان و جوی پیشرفته تدریس می شود؛ همچنین می تواند پاره وقت بیش از دو سال در نظر گرفته شود. چرا تحصیل در این موضوع UEA؟ داده کاوی، یادگیری ماشین و آمار در گروه UEA شامل هشت عضو هیئت علمی، هشت دستیاران پژوهشی و بین 10 و 20 دانشجوی دکترا. به این ترتیب، آن را یکی از بزرگترین گروه های مانند در انگلستان است. اعضای گروه سهم قابل توجهی در تکنیک های داده کاوی و KDD در 10 سال گذشته، ساخته شده اند به طور خاص: KDD روش؛ استفاده از metaheuristics برای حکومت و القای درخت. القای همه حکومت؛ تکنیک های خوشه بندی. قابلیت انتخاب زیر مجموعه. ساخت و ساز از ویژگی های، و همچنین بسیاری از برنامه های کاربردی در صنعت خدمات مالی، پزشکی و ارتباط از راه دور. پشتیبانی از این پژوهش از BBSRC، EPSRC و انجمن سلطنتی و همچنین شرکت های متعدد (از جمله آلستون حمل و نقل، پلیس داربیشر، Lanner گروه، کارشناسی ارشد مواد غذایی، دفتر مت، ترافیک خدمات ملی هوایی، Aviva به، روند تکامل آموزشی ویبولیتین، Simultec دریافت شده است AG زوریخ و ویرجین پول). دانشجویان کارشناسی ارشد خواهد بود بخشی از جامعه پژوهش پر جنب و جوش و فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت به دکترا داشته باشد. زمان تماس دانش آموزان به طور متوسط ​​15 ساعت از زمان تماس در هر هفته با کارکنان آموزش از طریق سخنرانی، جلسات و سمینارها آزمایشگاهی دارند، هر چند ممکن است بسته به انتخاب ماژول متفاوت باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید حداقل 25 ساعت در هفته برای مطالعه، تکالیف طی دوره و پروژه اختصاص دهند. آموزش و ارزیابی در این دوره شما ماژول های اجباری در روش های پژوهش، داده کاوی، آمار و هوش مصنوعی و همچنین دو ماژول های اختیاری از طیف وسیعی، که ممکن است شامل برنامه های کاربردی برنامه نویسی، دستکاری پایگاه داده، بازیابی اطلاعات و NLP، و یا یک موضوع تحقیقاتی است. ارزیابی با استفاده از انواع فرمت های از جمله مقالات، گزارش پروژه، سخنرانیها، و امتحانات انجام خواهد گرفت. برخی از کارهای پروژه ممکن است با شرکت های انجام شده و می تواند شامل قرار دادن در یک شرکت پرداخت می شود. شما هم می توانید از تعدادی از موضوعات مرتبط پایان نامه ارائه شده توسط دانشکده انتخاب کنید و یا تدوین و فرموله طرح پروژه خود را. این پروژه ها اغلب رسیدگی به مشکلات دنیای واقعی است. عنوان پایان نامه اخیر: القای حاکمیت طبقه بندی برای الگوهای گردش جوی طبقه بندی بر اساس کلید واژه پست الکترونیکی تجزیه و تحلیل داده از عملیات های ارتوپدی شرایط ورود درجه موضوع: رایانه، ریاضیات و یا مرتبط با موضوع. طبقه بندی درجه: درجه اول خوب (حداقل 2.1 یا معادل آن). [-]