UCFB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

UCFB است که در آموزش ورزش ، دارای مدرک دانشگاهی و آموزش های اجرایی در صنعت فوتبال و ورزش است. UCFB با داشتن امکانات پیشرفته در دو دانشگاه الهام بخش در لندن و منچستر ، که استادیوم های UCFB ، یک محیط استثنایی برای زندگی و یادگیری فراهم می کند.

UCFB به ارائه برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد زمینی در جنبه های استراتژیک ، عملیاتی و UCFB تجارت فوتبال و صنایع گسترده تر و رویدادهای ورزشی اختصاص دارد. UCFB مشخصات صلاحیت های پیشگام را ایجاد کرده است تا افرادی که در این صنعت کار می کنند بتوانند حرفه خود را پیش ببرند ، و دروازه ای را برای کسانی که مایل به دنبال جاه طلبی های خود برای کار در این بخش بازار چند میلیارد پوند جهانی هستند فراهم کند. این برنامه های درسی به هر دانش آموز فرصت می دهد تا در چارچوب صنعتی که برای آنها علاقه و علاقه واقعی دارد ، یک موضوع تحصیلی سنتی را مطالعه کند.

مدرک کارشناسی ارشد

UCFB نمایه ای از مدارک تحصیلی پیشگام در مقطع کارشناسی ارشد را ایجاد کرده است تا افرادی که در این صنعت کار می کنند بتوانند حرفه خود را پیش ببرند و دروازه ای را برای کسانی که مایل به دنبال جاه طلبی های خود برای کار در این بخش بازار هیجان انگیز جهانی چند میلیارد پوند هستند فراهم کند.

همانند تمام برنامه های ما، دوره های تحصیلات تکمیلی ما توسط افراد برجسته در کسب و کار فوتبال و دانشگاه های ورزشی آموزش داده می شود. دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا با رهبران صنعت از شنیدن و کار با آنها و ایجاد منافع خاص از طریق پایان نامه تحقیقاتی برخوردار شوند.

هر برنامه با در نظر گرفتن اهمیت صنعت در سراسر جهان طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هر دانشآموز کسب مهارتهای مدیریتی و تجاری در بهترین سطح را برای موفقیت در صنایع فوتبال، ورزش و رویدادها به دست آورد.

یک جنبه منحصر به فرد و محبوب در برنامه های ماستر کارآموزی، یک همکاری مشترک با مدرسه فارغ التحصیل رئال مادرید - Universidad Europea، بازوی آموزش و پرورش بزرگترین باشگاه فوتبال جهان است که دانش آموزان مدرسه بین المللی مدیریت ورزش بین المللی فرصت بی نظیری برای زندگی، یادگیری و کار در پایتخت اسپانیا در طول برنامه یک ساله.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

 • مدیریت مدرک کارشناسی ارشد
 • مدیریت بازرگانی بین المللی
 • MSc International Sport Management (آنلاین)
 • مربیگری فوتبال انگلستان
 • کارشناسی ارشد فوتبال کسب و کار
 • کارشناسی ارشد فوتبال آنلاین (آنلاین)
 • ارتباطات فوتبال MSc

امکانات

UCFB ومبلی

UCFB Wembley ، لندن ، ورزشگاه نمادین ومبلی را در قلب محوطه دانشگاه خود دارد. چه چیزی می تواند انگیزه بیشتری برای حرفه آینده در صنعت فوتبال و ورزش از پیاده روی به معروف ترین ورزشگاه جهان باشد؟ پردیس UCFB ومبلی ما با داشتن تئاترهای سخنرانی ، اتاق های سمینارها ، مناطق بی سر و صدا ، کتابخانه و مجموعه های رسانه ای از امکانات بسیار خوبی برخوردار است تا بتواند چند مورد را نام برد.

با پیاده روی کوتاه از استادیوم امکانات یادگیری اطراف ما در کتابخانه ومبلی و تئاتر طبل در مرکز مدنی برنت و مراکز تجاری ومبلی تعطیلات ، هیلتون و نووتل وجود دارد که هر یک از محیط های حرفه ای را برای پیشرفت تجربه آموزشی شما ارائه می دهند. UCFB تضمین کرده است که این امکانات یک محیط یادگیری مداوم و استثنایی را برای دانش آموزان ما حفظ کند.

دانشگاه دانشگاه UCFB

پردیس دانشگاه UCFB Etihad پردیس UCFB کشور ما است که در قلب منچستر - یکی از مشهورترین شهرهای فوتبال جهان با جمعیت دانشجویی پررونق به تجارت فوتبال و صنایع وابسته اختصاص داده شده است.

با استادیوم Etihad در قلب محوطه دانشگاه، دانش آموزان می توانند زندگی کنند، یاد بگیرند و در مرکز یکی از پیشرفته ترین تسهیلات فوتبال در اروپا کار کنند. با امکانات قابل ملاحظه ای در محل برای کمک به مطالعات خود، از جمله تئاتر های خنده دار سخنرانی و اتاق های سمینار، مناطق اجتماعی دانش آموزان و کافه تریا، کتابخانه، رسانه ها و مناطق مطالعه آرام، سخت است که از محیط اطراف خود الهام گرفته شود.

امکانات کلاس جهانی موجود در دانشگاه اتیهد عبارتند از:

 • آرژانتین منطقه ای منچستر - میدان هشت خط و میدان میدان با ظرفیت 6500 تماشاگر. این فضا در سال 2002 بازی های مشترک المنافع به عنوان یک منطقه گرم شدن مورد استفاده قرار گرفت.
 • مرکز اسکواش ملی - اسکواش خانه انگلستان و باشگاه منچستر اسکواش؛
 • تنیس منطقه ای

علاوه بر استادیوم Etihad و پردیس Etihad ، دانشجویان UCFB در دهکده ورزشی Belle Vue در نزدیکی آموزش داده می شوند - یک مجموعه ورزشی جدید چند میلیون پوندی جدید که شامل امکانات زیر است:

 • مرکز تفریح ​​و سرگرمی Belle Vue - شامل دو منطقه پیشرفته تمام زمین آب و هوا، مجموعه بهداشت و تناسب اندام، استودیو رقص و هشت بدمینتون سالن ورزشی چند نفره.
 • مرکز عملکرد ملی بسکتبال - سه دادگاه استاندارد FIBA ​​است و برای تیم های ملی بسکتبال انگلستان است.
 • استادیوم اسپیدای ملی - خانه ای برای Belle Vue Aces و تعدادی از فضاهای آموزشی پیشرفته تر است.

خدمات کتابخانه

هر دو دانشگاه ها دارای کتابخانه هایی با طیف گسترده ای از کتاب های درسی برای کمک به مطالعات شما هستند. سوپرمارکت های پیشرفته ای شامل مکینتاش نیز در دسترس هستند، به دانش آموزان امکان دسترسی به بهترین تکنولوژی و تجهیزات موجود در هر روز را می دهد.

زندگی دانشجویی

وظیفه اتحادیه دانشجویان نشان UCFB دانشجویان UCFB و وقت خود را در اینجا تا آنجا که ممکن است هیجان انگیز و با ارزش باشد. SU همچنین مسئولیت درگیری دانشجویان در هر دانشگاه ، مانند برنامه ریزی رویدادهای اجتماعی فراموش نشدنی و صدا و سیما و نقطه تماس دانشجویان با مدیریت ارشد را بر عهده دارد.

هر یک از اعضای SU به پست خود انتخاب می شوند و از نقش خود در UCFB افتخار می کنند. SU مسئولیت برگزاری هفته همیشه باورنکردنی سالانه کشتی گیران را در آغاز هر سال تحصیلی بر عهده دارد. مهمانی هفته ای یک فرصت عالی برای آشنایی دانشجویان جدید است و شامل موسیقی زنده ، سفر به یک مسابقه فوتبال و بازی های سرگرم کننده در اطراف لندن و منچستر - بسته به دانشگاه شما - برای آشنایی با این منطقه است.

در طول زمان حضور در UCFB ، شما می توانید در تعدادی از سفرهای سرگرم کننده و منحصر به فرد که به مدت طولانی در حافظه زندگی می کنند شرکت کنید. سفرهای قبلی یک روز در مسابقات Cheltenham ، مهمانی های قایق و مسابقات اختصاصی در کلاب های شبانه را شامل می شد.

اتحادیه دو و میدانی UCFB دانش آموزان را قادر می سازد در زمان حضور خود در تعدادی از ورزش ها اعم از رقابتی یا تفریحی ، در تعدادی از ورزش ها شرکت کنند.

ما برای دانش آموزان دختر و پسر، از جمله فوتبال، راگبی، اسکواش و بسکتبال، تیم های مختلفی در هر دو محوطه دانشگاه داریم که ورزش های بیشتری را به آن اضافه می کنند.

تعدادی از تیم های ما در لیگ ها و مسابقات دانشگاه های انگلیس و کالج های اسپرت (BUCS) بریتانیا - سازمان دهنده اصلی فعالیت های رقابتی در بین دانشگاه ها - به رقابت می پردازند. تیم های فوتبال ما در هر دو دانشگاه در سال های اخیر از موفقیت های خاصی برخوردار بوده اند. اگر ورزشی که در آن بازی می کنید تیمی در UCFB ، ممکن است فرصتی ایجاد شود. هماهنگ كنندگان ورزش ما هميشه از كمك و تبادل نظر در مورد ايده هاي جديد براي گسترش فعاليت هاي ارائه شده به دانش آموزان خوشحال هستند.

دانش آموزانی که مایل به شرکت در فعالیت های ورزشی فردی هستند نیز به رقابت تشویق می شوند و از UCFB برای ورود به مسابقات در تمام مدت زمان خود در اینجا حمایت می شوند.

برای دانش آموزانی که ترجیح می دهند به جای شرکت کردن ، مشاهده کنند ، همچنین امکان حضور در تیم های رسانه ای روز مسابقه طرفین مربوطه UCFB وجود دارد. فرصتی برای فیلمبرداری از مسابقات ، مصاحبه با بازیکنان و نوشتن گزارش مسابقات ، نه تنها به دانشجویان کمک می کند تا موفقیت های یکدیگر را ارتقا دهند ، بلکه این فرصتی است برای متخصصین رسانه های ورزشی که می توانند مهارت خود را ارتقا دهند.

زندگی در لندن

در سال های اخیر ، مطالعات بزرگ نشان داده است که لندن مطلوب ترین مکان برای کار ، شهر مورد علاقه انگلیس ، "پایتخت اروپا" و محبوب ترین مقصد گردشگری جهان است. UCFB Wembley فقط یک سفر 20 دقیقه ای با لوله به مرکز شهر و فراوانی از نقاط دیدنی جهان ، رستوران ها ، اماکن ورزشی و دیدنی های فرهنگی دارد.

زندگی در منچستر

منچستر مترادف موفقیت فوتبال است و به دو نفر از غول های لیگ برتر، منچستر سیتی و منچستر یونایتد می پردازد. گذشته از فوتبال، پیروزی بزرگی برای لیگ راگبی، اتحادیه راگبی، کریکت و دوچرخه سواری نیز وجود دارد. موسیقی زنده نیز در قلب این شهر، با بسیاری از سالن های معروف است که مانند Oasis و سنگ های گلدار لذت بردن از ارائه گروه های بر اساس شبانه. خرید، موزه ها، کافه ها و رستوران ها نیز این شهر را یکی از زیباترین بریتانیا می کند.

مراکز مطالعات جهانی UCFB

مراکز مطالعات جهانی UCFB در برخی از جالب ترین مناطق ورزشی جهان واقع شده است. Red Bull Arena نیویورک ، ورزشگاه مرسدس بنز با نام تجاری جدید آتلانتا ، BMO Field Toronto FC و ملبورن کریکت زمین ، همگی میزبان اجلاس های جهانی UCFB در سرتاسر جهان خواهند بود و دانشجویان و فارغ التحصیلان را قادر می UCFB دانش و تخصص خود را افزایش دهند. صنعت بین المللی ورزش

مکان ها

لندن

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS لندن, انگلستان, بریتانیا

ومبلی

Address
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom
ومبلی, انگلستان, بریتانیا