UCFB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

UCFB است که در آموزش ورزش ، دارای مدرک دانشگاهی در صنعت فوتبال و ورزش می باشد. ما با داشتن امکانات پیشرفته در دو دانشگاه الهام بخش در لندن و منچستر ، که استادیوم های نمادین ومبلی و اتیاد را در قلب خود دارند ، ما یک محیط استثنایی را برای زندگی و یادگیری فراهم می کنیم.

UCFB به ارائه برنامه های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در جنبه های استراتژیک ، عملیاتی و تجاری فوتبال و ورزش اختصاص دارد. UCFB مشخصات صلاحیت های پیشگام را ایجاد کرده است تا افرادی که در این صنعت کار می کنند بتوانند حرفه خود را پیش ببرند و دروازه ای را برای کسانی که مایل به دنبال جاه طلبی های خود برای کار در بخش بازار جهانی چند میلیارد پوند جهانی هستند فراهم کند. به عنوان بخشی از ارائه مدرک دانشگاه UCFB ، ما همچنین انتخابی از برنامه های آنلاین و ترکیبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهیم تا به دانشجویان این فرصت را بدهند تا از آسایش در خانه خود و در یک بازه زمانی مناسب تر به سبک زندگی خود فرصت های شغلی خود را بیشتر کنند.

UCFB همچنین با برخی از نام های مطرح در ورزش از جمله انجمن های فوتبال ، انجمن مدیران لیگ ، لیگ ملی و لیگ فوتبال راگبی همکاری های بسیاری دارد که به دانشجویان امکان دسترسی به برخی از بزرگترین و بهترین ذهن در فوتبال و ورزش را می دهد.

ما افتخار می کنیم که 92 درصد فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد طی شش ماه مشغول به کار تمام وقت هستند و 82 درصد نیز در ورزش مشغول به کار هستند.

مدرک کارشناسی ارشد

UCFB نمایه ای از مدارک تحصیلی پیشگام در مقطع کارشناسی ارشد را ایجاد کرده است تا افرادی که در این صنعت کار می کنند بتوانند حرفه خود را پیش ببرند و دروازه ای را برای کسانی که مایل به دنبال جاه طلبی های خود برای کار در این بخش بازار هیجان انگیز جهانی چند میلیارد پوند هستند فراهم کند.

همانند تمام برنامه های ما، دوره های تحصیلات تکمیلی ما توسط افراد برجسته در کسب و کار فوتبال و دانشگاه های ورزشی آموزش داده می شود. دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا با رهبران صنعت از شنیدن و کار با آنها و ایجاد منافع خاص از طریق پایان نامه تحقیقاتی برخوردار شوند.

هر برنامه با در نظر گرفتن اهمیت صنعت در سراسر جهان طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هر دانشآموز کسب مهارتهای مدیریتی و تجاری در بهترین سطح را برای موفقیت در صنایع فوتبال، ورزش و رویدادها به دست آورد.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

 • مدیریت مدرک کارشناسی ارشد
 • مدیریت بازرگانی بین المللی
 • MSc International Sport Management (آنلاین)
 • مربیگری و تجزیه و تحلیل فوتبال MSc
 • کارشناسی ارشد فوتبال کسب و کار
 • کارشناسی ارشد فوتبال آنلاین (آنلاین)
 • کارشناسی ارشد ارتباطات فوتبال و بازاریابی دیجیتال
 • مربیگری MA Soccer (مخلوط)

امکانات

UCFB ومبلی

UCFB Wembley ، لندن ، ورزشگاه نمادین ومبلی را در قلب محوطه دانشگاه خود دارد. چه چیزی می تواند انگیزه بیشتری برای یک حرفه آینده در صنعت ورزشی از پیاده روی به مشهورترین استادیوم جهان باشد؟

پردیس UCFB ومبلی ما با داشتن تئاترهای سخنرانی ، اتاق های سمینارها ، مناطق بی سر و صدا ، کتابخانه و مجموعه های رسانه ای از امکانات بسیار خوبی برخوردار است تا نام آنها را معرفی کند.

امکانات بی نظیر در UCFB Wembley شامل موارد زیر است:

 • ورزشگاه ومبلی - قلب دانشگاه UCFB ومبلی؛
 • کندو ، لندن - محل آکادمی UCFB ، ومبلی؛
 • Bridge Park Community تفریح مرکز - یک مرکز تفریحی چند ورزشی است.
 • تئاتر و مرکز همایش های طبل - مستقر در مقابل استادیوم ومبلی ، طبل یک فضای رویدادهای معاصر است که در قلب احیای برنت قرار دارد. این مرکز و همچنین مناطق رویدادهای مدرن ، پذیرایی در محل را ارائه می دهد و از دسترسی زیاد آن به مرکز لندن بهره می برد.
 • مرکز ورزشی والی مزرعه واله - فقط با یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه زیرزمینی North Wembley (Bakerloo) ، مزرعه واله دارای تعدادی از امکانات از جمله زمین فوتبال 3G ، زمین تنیس ، سالن ورزشی و سالن ورزشی پیشرفته برای فعالیت های ورزشی متعدد است. ؛
 • UCFB مطالعه UCFB - یک مرکز دانشجویی مدرن شامل یک کتابخانه ، مرکز آموزشی و فضای اجتماعی ، و همچنین خدمات ترک تحصیلی پشتیبانی و پشتیبانی معنوی است.
 • سالن ورزشی Purushottam Mahal - بخشی از مجتمع Shree Muktajeevan Swamibapa در Kingsbury ، سالن ورزشی فقط با پیاده روی کوتاه از ایستگاه زیرزمینی Kingsbury (Jubilee) فاصله دارد.
 • Forum House - خانه مرکز مطالعات UCFB ، کتابخانه ، مجموعه رسانه ها و تئاترهای سخنرانی معاصر.
 • خانه هلال - دارای فضاهای یادگیری مدرن است.
 • Hendon FC - محل UCFB تیم های مختلف فوتبال UCFB و فضای آموزشی عملی و نظری برای برنامه های مربیگری.

UCFB پردیس اتحاد

دانشگاه دانشگاه UCFB Etihad پردیس UCFB کشور ما است که در قلب منچستر - یکی از مشهورترین شهرهای فوتبال جهان با جمعیت دانشجویی پررونق به صنعت فوتبال اختصاص داده شده است.

با استادیوم Etihad در قلب محوطه دانشگاه، دانش آموزان می توانند زندگی کنند، یاد بگیرند و در مرکز یکی از پیشرفته ترین تسهیلات فوتبال در اروپا کار کنند. با امکانات قابل ملاحظه ای در محل برای کمک به مطالعات خود، از جمله تئاتر های خنده دار سخنرانی و اتاق های سمینار، مناطق اجتماعی دانش آموزان و کافه تریا، کتابخانه، رسانه ها و مناطق مطالعه آرام، سخت است که از محیط اطراف خود الهام گرفته شود.

امکانات کلاس جهانی موجود در دانشگاه اتیهد عبارتند از:

 • استادیوم Etihad - استادیوم 55000 ظرفیتی Etihad در قلب محوطه دانشگاه Etihad قرار دارد.
 • دهکده ورزشی منچستر ، Belle Vue - مکان تدریس برای کلیه دانشجویان غیر فوتبالی در دانشگاه دانشگاه UCFB Etihad؛
 • Curzon Ashton - UCFB از امکانات موجود در Curzon اشتون از جمله زمین 3G استفاده می کند.
 • مرکز ملی بسکتبال - مرکز ملی بسکتبال ، واقع در کنار روستای ورزشی منچستر ، دارای سه دادگاه با مارک های بسکتبال و نت بال است. این مرکز همچنین شامل یک مرکز تفریحی ، استودیوی رقص و سالن اجتماعات است.
 • UCFB مطالعه UCFB @ مکان Piccadilly - این هتل با نام تجاری جدید و مدرن واقع در خیابان ایستگاه Piccadilly و در قلب منچستر واقع شده است.
 • آرژانتین منطقه ای منچستر - میدان هشت خط و میدان میدان با ظرفیت 6500 تماشاگر. این فضا در سال 2002 بازی های مشترک المنافع به عنوان یک منطقه گرم شدن مورد استفاده قرار گرفت.
 • مرکز اسکواش ملی - اسکواش خانه انگلستان و باشگاه منچستر اسکواش؛
 • مرکز تنیس و فوتبال منچستر - ترکیبی از شش زمین داخلی و سه زمین در فضای باز کاملاً مطابق با استانداردهای LTA ، به همراه سه زمین فوتبال 5 طرفه 3G.
 • استادیوم National Speedway - خانه Belle Vue Aces و تعدادی از فضاهای آموزشی.
 • مرکز ملی دوچرخه سواری - یکی از بهترین و سریعترین آهنگ های هیئت مدیره در جهان ، خانه دوچرخه سواری بریتانیا و تنها مسیر BMX داخلی دائمی انگلیس.
 • مجتمع ورزشی ده هکتاری لین - خانه مرکز ملی تکواندو. تسهیلات همچنین یک زمین فوتبال مدرن 3G را فراهم می کند.

خدمات کتابخانه

هر دو پردیس دارای کتابخانه هایی با طیف گسترده ای از کتاب های درسی برای کمک به مطالعات شما هستند. مجموعه های رایانه ای پیشرفته نیز موجود است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا به روزانه به بهترین فناوری و تجهیزات موجود دسترسی پیدا کنند.

زندگی دانشجویی

وظیفه اتحادیه دانشجویان نشان UCFB دانشجویان UCFB و وقت خود را در اینجا تا آنجا که ممکن است هیجان انگیز و با ارزش باشد. SU همچنین مسئولیت درگیری دانشجویان در هر دانشگاه ، مانند برنامه ریزی رویدادهای اجتماعی فراموش نشدنی و صدا و سیما و نقطه تماس دانشجویان با مدیریت ارشد را بر عهده دارد.

هر یک از اعضای SU به پست خود انتخاب می شوند و از نقش خود در UCFB افتخار می کنند. SU مسئولیت برگزاری هفته همیشه باورنکردنی سالانه کشتی گیران را در آغاز هر سال تحصیلی بر عهده دارد. مهمانی هفته ای یک فرصت عالی برای آشنایی دانشجویان جدید است و شامل موسیقی زنده ، سفر به یک مسابقه فوتبال و بازی های سرگرم کننده در اطراف لندن و منچستر - بسته به دانشگاه شما - برای آشنایی با این منطقه است.

در طول زمان حضور در UCFB ، شما می توانید در تعدادی از سفرهای سرگرم کننده و منحصر به فرد که به مدت طولانی در حافظه زندگی می کنند شرکت کنید. سفرهای قبلی یک روز در مسابقات Cheltenham ، مهمانی های قایق و مسابقات اختصاصی در کلاب های شبانه را شامل می شد.

اتحادیه دو و میدانی UCFB دانش آموزان را قادر می سازد در زمان حضور خود در تعدادی از ورزش ها اعم از رقابتی یا تفریحی ، در تعدادی از ورزش ها شرکت کنند.

ما برای دانش آموزان دختر و پسر، از جمله فوتبال، راگبی، اسکواش و بسکتبال، تیم های مختلفی در هر دو محوطه دانشگاه داریم که ورزش های بیشتری را به آن اضافه می کنند.

تعدادی از تیم های ما در لیگ ها و مسابقات دانشگاه های انگلیس و کالج های اسپرت (BUCS) بریتانیا - سازمان دهنده اصلی فعالیت های رقابتی در بین دانشگاه ها - به رقابت می پردازند. تیم های فوتبال ما در هر دو دانشگاه در سال های اخیر از موفقیت های خاصی برخوردار بوده اند. اگر ورزشی که در آن بازی می کنید تیمی در UCFB ، ممکن است فرصتی ایجاد شود. هماهنگ كنندگان ورزش ما هميشه از كمك و تبادل نظر در مورد ايده هاي جديد براي گسترش فعاليت هاي ارائه شده به دانش آموزان خوشحال هستند.

دانش آموزانی که مایل به شرکت در فعالیت های ورزشی فردی هستند نیز به رقابت تشویق می شوند و از UCFB برای ورود به مسابقات در تمام مدت زمان خود در اینجا حمایت می شوند.

برای دانش آموزانی که ترجیح می دهند به جای شرکت کردن ، مشاهده کنند ، همچنین امکان حضور در تیم های رسانه ای روز مسابقه طرفین مربوطه UCFB وجود دارد. فرصتی برای فیلمبرداری از مسابقات ، مصاحبه با بازیکنان و نوشتن گزارش مسابقات ، نه تنها به دانشجویان کمک می کند تا موفقیت های یکدیگر را ارتقا دهند ، بلکه این فرصتی است برای متخصصین رسانه های ورزشی که می توانند مهارت خود را ارتقا دهند.

زندگی در لندن

لندن مظهر یک شهر جهانی است. در سالهای اخیر ، مطالعات بزرگ نشان داده است که این مکان مطلوب ترین مکان برای کار ، شهر مورد علاقه انگلیس ، "پایتخت اروپا" و محبوب ترین مقصد گردشگری جهان است. بد نیست پایتخت یک کشور کمی بیش از نیمی از اندازه کالیفرنیا باشد.

در حالی که ومبلی در شمال غربی لندن واقع شده است ، دسترسی راحت به خطوط متروپولیتن و خطوط تفریحی زیرزمینی بدین معنی است که تنها با 20 دقیقه با قطار می توانید به تفریحات و تفریحات مرکزی برسید. با توجه به این نکته ، می توان فهمید که چرا بسیاری از دانش آموزان ثبت نام در UCFB Wembley را انتخاب می کنند.

زندگی در منچستر

منچستر مترادف موفقیت فوتبال است و به دو نفر از غول های لیگ برتر، منچستر سیتی و منچستر یونایتد می پردازد. گذشته از فوتبال، پیروزی بزرگی برای لیگ راگبی، اتحادیه راگبی، کریکت و دوچرخه سواری نیز وجود دارد. موسیقی زنده نیز در قلب این شهر، با بسیاری از سالن های معروف است که مانند Oasis و سنگ های گلدار لذت بردن از ارائه گروه های بر اساس شبانه. خرید، موزه ها، کافه ها و رستوران ها نیز این شهر را یکی از زیباترین بریتانیا می کند.

مراکز مطالعات جهانی UCFB

مراکز مطالعات جهانی UCFB در برخی از جالب ترین مناطق ورزشی جهان واقع شده است. Red Bull Arena نیویورک ، ورزشگاه مرسدس بنز با نام تجاری جدید آتلانتا ، BMO Field Toronto FC و ملبورن کریکت زمین ، همگی میزبان اجلاس های جهانی UCFB در سرتاسر جهان خواهند بود و دانشجویان و فارغ التحصیلان را قادر می UCFB دانش و تخصص خود را افزایش دهند. صنعت بین المللی ورزش

مکان ها

منچستر

Address
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF منچستر, انگلستان, بریتانیا

ومبلی

Address
UCFB Wembley
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom

ومبلی, انگلستان, بریتانیا

لندن

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS لندن, انگلستان, بریتانیا