UCFB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

واسه چی

یک رهبر بازار و جهان برای اولین بار در آموزش عالی، UCFB است به تحویل مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در جنبه های عملیاتی و کسب و کار از فوتبال، ورزش و اوقات فراغت صنعتی اختصاص یافته است.

UCFB فراهم می کند محیط استثنایی برای زندگی و یادگیری در، با امکانات کارشناسی ارشد، برنده جایزه در دو پردیس الهام بخش. یاد استادیوم ومبلی، لندن، خانه انگلیسی از فوتبال و ورزش و دولت از هنر، ورزشگاه اتحاد، منچستر، بخشی از اتحاد مرکز پردیس ورزشی مدرن است. این امکانات ورزشی جهان پیشرو است که به شما اجازه زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در ماشین آلات صنعت ورزش.

در اینجا در UCFB، ما هر دانش آموز فرصت را به مطالعه یک موضوع سنتی دانشگاهی در چارچوب یک صنعت است که برای آنها یک شور و شوق و علاقه واقعی، در حالی که اطمینان انتقال کامل آموزش و پرورش، مهارت و تجربه است.

مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد در UCFB

UCFB هیجان زده به اعلام راه اندازی مجموعه کارشناسی ارشد ما را از برنامه در پاییز سال 2015، شروع با ما در سطح جهانی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است.

همانطور که با تمام برنامه های ما، ما کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی خواهد شد چهره های پیشرو در کسب و کار فوتبال و ورزش های دانشگاهی، در محیط یادگیری الهام بخش از ورزشگاه ومبلی و ورزشگاه اتحاد، با امکانات مشرف به زمین یاد شده برای ایجاد انگیزه و جسور و متهور شما تدریس می شود. دانش آموزان ما این فرصت را به از شنیدن و از صنعت همکاری با رهبران، و توسعه منافع خاص را از طریق یک پایان نامه تحقیقاتی داشته باشد.

از طریق تحویل درجه کارشناسی ارشد دوم زمین شکستن، UCFB ومبلی، در همکاری با دانشکده تحصیلات تکمیلی رئال مادرید، فرصت بی سابقه ای برای دانش آموزان به زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در داخل از بزرگترین محل های ورزشی در جهان است، ورزشگاه ومبلی، و همچنین ایجاد کرده اند به عنوان تجربه عملکرد داخلی از بزرگترین باشگاه فوتبال جهان، رئال مادرید. علاوه بر تجربه بی نظیر تحویل در UCFB ومبلی، دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت ورزش ما انجام یک دوره مطالعه در رئال مادرید دانشکده تحصیلات تکمیلی، ارائه یک آموزش های ورزشی بین المللی بی نظیر و یک فرصت بی نظیر برای تجربی مشتاق رهبران ورزشی.

UCFB دارای استانداردهای کیفیت بالا برای تمام برنامه های آن، حصول اطمینان از شهرت برای ارائه آموزش در سطح جهانی. ما برنامه های تدریس ما با دقت فراوان در همکاری با صنعت گسترده تر و ورزشی جهانی را توسعه داده اند تا اطمینان حاصل شود که نه تنها دانش آموزان ما بهترین در کلاس کسب و کار و مدیریت قابلیت، بلکه درک مهارت های مورد نیاز و تفاوت های ظریف از محدوده از حرفه های ورزشی در دسترس.

هیات علمی و معنوی ما به خوبی مشهور، پرشور و مراقبت عمیقا در مورد شما و موسسه ما. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد UCFB تجربه خود را بر «نقطه لمسی در یک روز به صورت روز بر اساس و در UCFB ما اطمینان حاصل شود که کارکنان ما نزدیک هستند و در های تحصیلی، شغلی و توسعه شخصی حمایت از شما.

به عنوان یک CAPSTONE به درجه کارشناسی ارشد، دانشجویان این فرصت را به تخصص و تجربه علمی خود را با انجام یک طرح تحقیقاتی با سازمان های ورزشی، اعمال نفوذ شبکه جهانی UCFB از تماس با سازمان های پیشرو مانند فدراسیون فوتبال، بی بی سی ورزشی، فدراسیون تنیس روی ایالات متحده ، لیگ برتر فوتبال راگبی، و همچنین بسیاری از فوتبال و باشگاه های ورزشی هر دو در داخل و خارج از کشور. کوتاه مدت دادن، کارآموزی و پروژه نیز در دسترس از طریق استخدام اختصاص داده شده ما و تیم غنی سازی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی ما، لطفا بازدید از صفحات وب مرتبط:

  • کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی
  • کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی ورزش
  • علم فوتبال کارشناسی ارشد
  • قانون های بین المللی ورزشی LLM
  • کارشناسی ارشد کسب و کار تبادل نظر
  • مدیریت MA بین المللی رویداد ورزشی

در باره

UCFB فراهم می کند محیط استثنایی برای زندگی و یادگیری در، با امکانات کارشناسی ارشد، برنده جایزه در دو پردیس الهام بخش. یاد استادیوم ومبلی، لندن، خانه انگلیسی از فوتبال و ورزش و دولت از هنر، ورزشگاه اتحاد، منچستر، بخشی از اتحاد مرکز پردیس ورزشی مدرن است. این امکانات ورزشی جهان پیشرو است که به شما اجازه زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در ماشین آلات صنعت ورزش.

برنامه درسی مکمل ما (TM)

به موازات آن به برنامه های درسی دانشگاهی سنتی اجرا می شود CurriculumTM مکمل. یک سفر از توسعه حرفه ای و شخصی از طریق فعالیت های یادگیری و افزایش دانش است. این اجازه می دهد تا دسترسی به صنعت پیشرو سخنرانان مهمان و گواهی های اضافی مانند پروزون تجزیه و تحلیل عملکرد و مدیریت ارتباط با مشتریان Green4Solutions.

اعتباربخشی

آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) آموزش و پرورش بررسی عالی در کالج UCFB فوتبال کسب و کار با مسئولیت محدود در سال 2014 بر عهده گرفت. این بررسی در حال حاضر برای مشاهده عموم منتشر شده و می تواند در qaa.ac.uk. پیدا شده است

خدمات / امکانات

UCFB فراهم می کند محیط استثنایی برای زندگی و یادگیری در، با امکانات کارشناسی ارشد، برنده جایزه در دو پردیس الهام بخش. یاد استادیوم ومبلی، لندن، خانه انگلیسی از فوتبال و ورزش و دولت از هنر، ورزشگاه اتحاد، منچستر، بخشی از اتحاد مرکز پردیس ورزشی مدرن است. این امکانات ورزشی جهان پیشرو است که به شما اجازه زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در ماشین آلات صنعت ورزش.

در UCFB ومبلی و UCFB اتحاد مکان دانشگاه امکانات ما منعکس تعالی از ورزشگاه با تئاتر کلاس های درس درس، اتاق سمینار، مناطق مورد مطالعه آرام، کتابخانه و وسایل رسانه ها، به نام اما چند، مشرف به زمین. هر سخنرانی، سمینار، جلسه سخنران مهمان و برخورد قرار دادن دانش آموزان را قادر خواهد ساخت تا تجربه خود را در صنعت، برای کمک به رسیدن به آرمان های خود.

UCFB ومبلی

UCFB ومبلی در داخل استادیوم ومبلی متصل شده توسط EE واقع شده است، با کلاس های درس مشرف به زمین. به عنوان یک استادیوم جهانی و نمادین، UCFB ومبلی به وضوح شما فراهم می کند با یک محیط الهام بخش و انگیزه برای مطالعات خود را.

بالا رفتن از ومبلی راه هر روز به خانه انگلیسی از فوتبال است، واقعا یک تجربه الهام بخش است. در محوطه دانشگاه UCFB ومبلی ما در حال حاضر امکانات که منعکس کننده تعالی از ورزشگاه با سالن های سخنرانی، اتاق سمینار، مناطق مورد مطالعه آرام، کتابخانه و وسایل رسانه به نام اما چند.

در طول زمان خود را در UCFB ومبلی، به شما این فرصت را به کار (پرداخت شده و نشده) و تعامل با کارکنان و شرکای ومبلی داشته باشد.

همچنین به عنوان یک دانش آموز UCFB ومبلی به شما این فرصت برای اشتغال روز واقعه مصاحبه شود. این یک فرصت فوق العاده برای شما نه تنها تجربه با بهترین در محیط کسب و کار کلاس و شرکای خود بلکه به شما این فرصت را به حمایت از شما در حالی که از لحاظ مالی شما در حال مطالعه را به دست آورید. علاوه بر این، به عنوان هنجار در UCFB است وجود دارد خواهد شد تعدادی از دادن و تجربه کاری در دسترس خواهد بود در طول مطالعات کارشناسی خود را.

علاوه بر این کارکنان کلیدی ومبلی عملیاتی نیز بخشی از برنامه بلندگو اجرایی ما به دست آوردن بینش ارزشمند را نه تنها عملیات تشکیل بلکه به شما این امکان به شبکه و ارتقاء خود را برای فرصت های شغلی آینده است.

پردیس UCFB اتحاد

راه اندازی دانشگاه سوم UCFB است، پردیس UCFB اتحاد، در ورزشگاه اتحاد در منچستر نشانه یک گام مهم در رشد UCFB است.

پردیس UCFB اتحاد اجازه خواهد داد که دانش آموزان به زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در قلب یکی از امکانات ورزشی پیشرو در اروپا، و سخنرانی ها و سمینارهای داخل ورزشگاه خود را تحویل داده دید، ساختمان در محیط یادگیری منحصر به فرد در مهار UCFB. افتتاح در پاییز سال 2016، امکانات پردیس UCFB اتحاد شامل دسترسی به شهر آکادمی فوتبال در میان دیگر دولت از هنر، امکانات ورزشی مدرن در قلب شهرستان ورزشی واقعا جهانی است.

قرار دادن دانش آموز و فرصت های شغلی خدمات

UCFB افتخار اعلام میکند که باور نکردنی 90٪ از فارغ التحصیلان کنونی در اشتغال و دو در سه تا از این فارغ التحصیلان در حال کار در صنعت ورزش می باشد.

به منظور قرار فارغ التحصیلان در بهترین موقعیت ممکن برای یک شغل در ورزش، UCFB در CurriculumTM افتخاری منحصر به فرد، که آماده کردن دانش آموزان برای صنعت ورزش پویا و تضمین می کند که آنها ایستادگی کردن به همه کارفرمایان بالقوه متمرکز است. UCFB ارائه می دهد فرصت بی نظیر را به انجام دادن دانش آموز و تجربه کار با سازمانهای ورزشی پیشرو در سراسر هر رشته.

تا به امروز، دانش آموزان از موقعیت UCFB در صنعت، جایی که آنها آموزش رسانه ای توسط مجریان ورزشی آسمان و مشاوره رسانه متخصص را دریافت کرده اند، بهره مند. به دست آورد مهارت های ارائه، بینش هیأت مدیره و مهارت های مصاحبه، همه از برخی از بهترین در عرصه های ورزشی.

کتابخانه و اطلاعات خدمات

کتابخانه ارائه می دهد منابع و امکانات فوق العاده از جمله: جلو کمک های کتابخانه 1-1 جلسه مهارت مطالعه را پوشش مرجع، ساختار انتساب و مهارت های پژوهش؛ هزاران کتاب، صدها نفر از مجلات و نشریات امور جاری و روزنامه ها.

کامپیوتر امکانات و خدمات در سراسر هر دو دانشگاه عبارتند از: همه در یک کامپیوتر رومیزی. اینترنت و WiFi لپ تاپ؛ چاپ، فتوکپی و اسکن امکانات. دفتر 365 حساب های ایمیل. استفاده از محیط یادگیری مجازی و بسیاری از امکانات دانشجویی بیشتر مفید است.

امکانات ورزشی

اتحادیه ورزشی UCFB همه دانش آموزان را تسهیل برای شرکت در ورزش برخی از طبیعت را در طول زندگی حرفه علمی خود را، که آیا آن را به عنوان یک رقیب، شرکت کنندگان، سازمان و یا تماشاگر است. با هر دو به فعالیت های رقابتی و تفریحی که در طول مدت زمان بازی در هر بعد از ظهر چهارشنبه و در زمان های دیگر راحت است، آن را فرصتی مناسب برای درگیر شدن و نشان UCFB در انواع ورزشها از جمله فوتبال، نت بال، فوتسال، راگبی، کریکت، تنیس و یا است هنرهای رزمی، به نام تنها چند. UCFB وارد تیم ها و افراد به رقابت BUCS لیگ ها و مسابقات برای طیف وسیعی از ورزش است. در پردیس UCFB اتحاد ما، دانش آموزان خوش شانس خواهد بود دسترسی به چشمگیر شهر آکادمی فوتبال در میان دیگر دولت از هنر، امکانات ورزشی مدرن، که در حالی که دانش آموزان UCFB ومبلی لذت بردن از امکانات دولت از هنر در همسایه هندون باشگاه فوتبال.

همچنین مقدار زیادی از فرصت ها برای ورزش های تفریحی و حتی افراطی وجود دارد، که آیا شما یک متخصص هستید و یا به سادگی به دنبال یک سرگرمی جدید. دانشجویان اتحادیه در هر دو دانشگاه اجرا لیگ ورزش های درون مرزی و میزبانی فعالیت های تفریحی به طور منظم برای همه دانش آموزان. این فوق العاده است برای دانش آموزان به پایین می آیند و کمی سرگرم کننده از ورزش های رقابتی و مطالعات خود را. رویدادهای ورزشی تفریحی برنامه ریزی شده عبارتند هاکی، فریزبی نهایی، اسکی داخل سالن و اسنوبورد، بدمینتون، برو، قرتنج، بسکتبال، فوتبال 5-A-side و 7S راگبی، در میان بسیاری دیگر. دانش آموزان UCFB حتی این فرصت را در تور های ورزشی خارج از کشور در طول تعطیلات عید پاک است.

UCFB برای همه نیازهای ورزشی تهیه شده است. فرصت های فراوان برای راه اندازی تیم های ورزشی جدید، ارسال گزارش در مسابقات مهم در طول سال و یا حتی درگیر شدن از منظر سازمانی وجود دارد. این یک راه بسیار خوبی برای بهبود صحنه های اجتماعی خود را، توسعه مهارت های ورزشی خود را و حفظ تناسب اندام در طول زمان خود را در UCFB است.

زندگی دانشجویی

نقش اتحادیه دانشجویان است برای حمایت و نشان دهنده دانش آموزان UCFB و تجربه خود و زندگی دانشجویی به عنوان هیجان انگیز و پاداش که ممکن است، و همچنین ارائه به دانش آموزان با فرصت های بسیاری به عنوان آن می توانید. و همچنین به عنوان توپی از زندگی اجتماعی دانشجویی، اتحادیه دانشجویی نیز رویدادهای ورزشی سازماندهی در تمام طول سال و سفرهای اتحادیه ورزشکاران سالانه.

زندگی در لندن

لندن مظهر یک شهرستان جهان است. در سال های اخیر، مطالعات عمده آن را نشان داد به محل مطلوب ترین روی زمین به کار، شهرستان مورد علاقه بریتانیا، "پایتخت اروپا» و محبوب ترین مقصد توریستی در جهان است. رفتن بد نیست برای پایتخت یک کشور کمی بیش از نیمی از اندازه از کالیفرنیا.

در حالی که ومبلی در شمال غرب لندن واقع شده، دسترسی آسان به خط متروپولیتن زیرزمینی بدان معنی است که جاذبه های مرکزی و امکانات می تواند فقط در 20 دقیقه با قطار رسیده است. با این در ذهن، آن را آسان ببینید که چرا بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به ثبت نام در UCFB ومبلی.

سازمان دیده بان UCFB دانشجویی تجربه های ما در زندگی در لندن در تب ویدئو.

زندگی در منچستر

ورزشگاه اتحاد در منچستر، خانه پردیس UCFB اتحاد است، در پردیس اتحاد، واقع است که خانه نیز قابل توجه شهر آکادمی فوتبال در میان دیگر دولت از هنر، امکانات ورزشی مدرن در قلب شهرستان ورزشی واقعا جهانی است.

پردیس UCFB اتحاد اجازه خواهد داد که دانش آموزان به زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در قلب یکی از امکانات ورزشی پیشرو در اروپا، و سخنرانی ها و سمینارهای داخل ورزشگاه خود را تحویل داده دید، ساختمان در محیط یادگیری منحصر به فرد در مهار UCFB.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

علم فوتبال کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا لندن

این برنامه منحصر به فرد شامل فعالیت های هسته ای، عملکرد موثر بر درک و مسئولیت های شغلی کلی برای پزشک علوم ورزشی در فوتبال حرفه ای است. [+]

* موضوع به اعتبار. این برنامه منحصر به فرد شامل فعالیت های هسته ای، عملکرد موثر بر درک و مسئولیت های شغلی کلی برای پزشک علوم ورزشی در فوتبال حرفه ای است. عملیات فوتبال در سطح حرفه ای در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده، رقابتی، جامع و شامل یک تیم همیشه در حال رشد از متخصصان استفاده شده است. برای برنده شدن عملکرد به دست آورد و پایدار ضروری است که سطوح بالایی از نرم افزار معتبر، تجربه، شواهد و مردم مهارت استفاده شده است. تیم اجرای بالا نیاز دستاوردهای متخصصان نرم افزار و روشن، خاموش و اطراف زمین قادر به کار به طور موثر با و برای، افراد دیگر. کارشناسی ارشد علوم فوتبال مناسب برای دستیابی به بالا فارغ التحصیلان در علوم ورزشی و یا موضوعات مرتبط با تجربه حرفه ای در صنعت و میل به رسیدن به رده های بالاتر از این بازی است. این برنامه خواهد بود در اطراف متمرکز اعمال نرم افزار های علمی، درک معاصر فوتبال حرفه ای و حالات زندگی می کنند از بازی مدرن است. دانش آموزان یک پروژه تحقیقاتی فوتبال حرفه ای اعمال می شود به دنبال عملکرد یا سلامت مداخلات در بازی حرفه ای انجام دهند. چشم انداز شغلی چشم انداز شغلی برای فارغ التحصیلان برنامه رشته علوم فوتبال کارشناسی ارشد در UCFB شامل بسیار مانند یک دانشمند ورزش یا یک تحلیلگر عملکرد پی، پس از مشاغلی در یک تیم فوتبال حرفه ای است. دانش آموختگان از برنامه علوم فوتبال کارشناسی ارشد خواهد شد درجه های محترم نهاد شریک دانشگاهی ما، دانشگاه نورث هامپتون تعلق می گیرد. کارشناسی ارشد علوم ماژول فوتبال فرهنگ فوتبال حرفه ای تمرین تجزیه و تحلیل ترافیک فوتبال مسائل جاری در فوتبال پیشگیری از آسیب دیدگی در فوتبال تغذیه برای آموزش و عملکرد بهداشت روانی یک فوتبالیست پایان نامه و پژوهش روش [-]

مدیریت ورزشی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا لندن

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است برای کسانی که با آرمان نسبت به موقعیت های ارشد و یا مدیریت خط در هسته بخش های عملکردی صنعت مدیریت ورزشی توسعه یافته است. [+]

ویژگی ورزشی، با پوشش رسانه ای خود را بالا و ذینفعان متعدد، نیاز به مدیران به مهارت های کسب و کار منحصر به فرد را پرورید و دانش عمیق از اصول مدیریت ورزشی. کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است، بنابراین از کسانی که با آرمان های برای سمت موقعیت های ارشد و یا مدیریت خط در هسته بخش های عملکردی صنعت مدیریت ورزشی توسعه یافته است. ما در UCFB شکاف بین دانشگاه و کسب و کار پل. دانش آموزان در برنامه های کارشناسی ارشد تدریس ما زمان تماس به طور قابل توجهی بیشتر از کسانی که در موسسات آموزش عالی سنتی است. به موازات آن به برنامه های درسی دانشگاهی اجرا می شود CurriculumTM مکمل. یک سفر از توسعه حرفه ای و شخصی از طریق فعالیت های یادگیری و افزایش دانش است. برنامه درسی مکمل اجازه می دهد تا دسترسی به سخنرانان مهمان صنعت پیشرو، فرصت های صنعت و گواهی های اضافی مانند پروزون تجزیه و تحلیل عملکرد و مدیریت ارتباط با 4 راه حل های سبز مشتری و FA سطح 1 و 2 جایزه مربیگری. کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی مناسب برای فارغ التحصیلان همه رشته ها و برای کار حرفه ای در صنعت ورزش، مدیریت، بازاریابی، عملیات و یا سایر مناطق مناسب است، و که مایل به ساخت که تجربه را از طریق یک برنامه ساخت یافته از مطالعه. طرح های پژوهشی خواهد شد با سازمان های خارجی انجام شده است. UCFB دارای یک مجموعه گسترده ای از اطلاعات تماس صنعت که فرصت برای دادن کوتاه مدت و پروژه برای دانشجویان کارشناسی ارشد فراهم می کند. این شامل، اما نه محدود به، سازمان هایی مانند استادیوم ومبلی، فدراسیون فوتبال (FA)، اسکاتلند لیگ حرفه ای فوتبال (SPFL)، پروزون، Green4Solutions گیرنده، نمایشگر ورزشی، لیگ فوتبال راگبی (RFL)، ​​لیگ باشگاه های فوتبال منجر و اورلاندو شهر باشگاه فوتبال. دانش آموختگان از برنامه کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی خواهد شد درجه های محترم نهاد شریک دانشگاهی ما، دانشگاه نورث هامپتون تعلق می گیرد. کارشناسی ارشد ورزش ماژول مدیریت ما ماژول کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی به منظور به شما بهترین آمادگی برای یک شغل رهبری در صنعت ورزش را گسترده تر توسعه یافته اند. استراتژی شرکت در یک زمینه ورزشی (20 واحد) مدیریت رویداد ورزشگاه پایدار و (20 واحد) مدیریت مالی و سرمایه انسانی (20 واحد) رهبری و نفوذ در ورزش (20 واحد) استراتژیک ورزشی مدیریت بازاریابی (20 واحد) تم در حال ظهور در قانون ورزشی (20 واحد) روش تحقیق و پایان نامه (60 واحد) * موضوع به اعتبار. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی بین المللی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا لندن منچستر + {تعداد} بیشتر

UCFB ومبلی، در همکاری با رئال مادرید دانشکده تحصیلات تکمیلی، فرصت بی سابقه ای برای دانش آموزان ایجاد کرده اند به زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در داخل از بزرگترین محل های ورزشی در جهان است، ورزشگاه ومبلی، و همچنین تجربه عملکرد داخلی از بزرگترین باشگاه فوتبال جهان، رئال مادرید. [+]

UCFB ومبلی، در همکاری با رئال مادرید دانشکده تحصیلات تکمیلی، فرصت بی سابقه ای برای دانش آموزان ایجاد کرده اند به زندگی می کنند، یاد می گیرند و کار در داخل از بزرگترین محل های ورزشی در جهان است، ورزشگاه ومبلی، و همچنین تجربه عملکرد داخلی از بزرگترین باشگاه فوتبال جهان، رئال مادرید. منحصر به فرد ما کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت ورزشی فرصت های آموزشی و تجربی بی نظیر برای مشتاق رهبران ورزشی فراهم می کند. این برنامه پیشرو به عنوان یک سفر تحول مناسب برای فارغ التحصیلان از همه رشته ها، و همچنین برای حرفه ای ها در حال حاضر مشغول به کار در بخش های مختلف صنعت ورزش، برای مثال در مدیریت، بازاریابی و یا عملیات توسعه داده است. علاوه بر تجربه بی نظیر تحویل در UCFB ومبلی، دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت ورزش ما انجام یک دوره مطالعه در رئال مادرید دانشکده تحصیلات تکمیلی، ارائه یک آموزش های ورزشی بین المللی بی نظیر. با مطالعه در دو از مقاصد ورزشی نمادین ترین در جهان، ورزشگاه ومبلی و مادرید، دانش آموزان به طور کامل در صنعت ورزش غوطه ور هستند و قادر به توسعه شبکه ای از اطلاعات تماس صنعت در سطح جهانی. به عنوان یک CAPSTONE به درجه کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت ورزشی، دانش آموزان این فرصت را به تخصص و تجربه علمی خود را با انجام یک طرح تحقیقاتی با سازمان های ورزشی، اعمال نفوذ شبکه جهانی UCFB از تماس با سازمان های پیشرو مانند فدراسیون فوتبال، بی بی سی ورزشی، دارای آمریکا انجمن تنیس، لیگ فوتبال راگبی، و همچنین بسیاری از فوتبال و باشگاه های ورزشی هر دو در داخل و خارج از کشور. کوتاه مدت دادن، کارآموزی و پروژه نیز در دسترس از طریق استخدام اختصاص داده شده ما و تیم غنی سازی می باشد. دانش آموختگان از برنامه مدیریت ورزشی کارشناسی ارشد بین المللی خواهد شد درجه های محترم نهاد شریک دانشگاهی ما، دانشگاه نورث هامپتون تعلق می گیرد. فارغ التحصیلان این برنامه برجسته رشته مدیریت ورزشی کارشناسی ارشد بین المللی، تکمیل شده توسط دیپلم در مدیریت ورزشی از رئال مادرید دانشکده تحصیلات تکمیلی دریافت خواهید کرد. کارشناسی ارشد بین المللی ماژول مدیریت ورزشی ما ماژول کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت ورزشی به منظور به شما بهترین آمادگی برای یک شغل رهبری در صنعت ورزش را گسترده تر توسعه یافته اند. مالی و مدیریت سرمایه انسانی (20 واحد) رهبری و نفوذ در ورزش (20 واحد) مدیریت رویداد ورزشگاه پایدار و (20 واحد) فعالیت های ورزشی استراتژیک مدیریت بازاریابی (20 واحد) استراتژی شرکت در یک زمینه ورزشی (20 واحد) جهانی شدن مدیریت ورزشی (20 واحد) روش تحقیق و پایان نامه (60 واحد) [-]

ویدئو ها

UCFB Student Experience