UCFB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی مدرسه

UCFB دارای بالاترین سطح تربیت بدنی در جهان است، ارائه دوره های کارشناسی و آموزش پیشرفته مدیریت در صنایع فوتبال و ورزش. UCFB یک محیط عالی زندگی و یادگیری را فراهم می کند. دو پردیس با امکانات پیشرفته ترین در لندن و منچستر واقع شده اند. استادیوم ومبلی و ورزشگاه Etihad در محوطه دانشگاه واقع شده اند.

UCFB متعهد به ارائه دوره های مدرک کارشناسی ارشد و برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های استراتژیک، عملیاتی و تجاری کسب و کار فوتبال و صنایع مختلف ورزشی و رویدادها است. در UCFB ، ما یک دوره پیشرو برای دوره کارشناسی ارشد برای تمرینکنندگان صنعت ایجاد کردیم تا بتوانیم شغل خود را ارتقاء دهیم و آنها را برای کسانی که میخواهند در این صنعت هیجان انگیز چند میلیارد پوند در بازار جهانی سرمایه گذاری کنند، ارائه می دهند. فرصت این برنامه های تحصیلی به دانشجویان فرصت می دهد تا موضوعات سنتی تحصیل در زمینه هایی را که دوست دارند و علاقه مندند مطالعه کنند.

مدرک کارشناسی ارشد

در UCFB ، ما یک دوره پیشرو برای دوره کارشناسی ارشد برای تمرینکنندگان صنعت ایجاد کردیم تا بتوانیم شغل خود را ارتقاء دهیم و آنها را برای کسانی که میخواهند در این صنعت هیجان انگیز چند میلیارد پوند در بازار جهانی سرمایه گذاری کنند، ارائه می دهند. فرصت

مدرس علوم مدیریت در مدرسه ما، مانند همه دوره های ما، توسط رهبران کسب و کار فوتبال و دانشگاه های ورزشی آموزش داده خواهد شد. دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا از رهبران صنعت مشاوره بگیرند و با آنها کار کنند و بتوانند از طریق پایاننامه فارغ التحصیلی، جهت تحقیق را ایجاد کنند.

هر دوره طراحی شده است تا به صنعت جهانی اعمال شود تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز دارای اولویت کسب و کار و مهارت های مدیریتی برای موفقیت در صنایع فوتبال، ورزش و صنایع ورزشی است.

برنامه کارشناسی ارشد منحصر به فرد و محبوب ما در همکاری با دانشگاه اروپایی - مدرسه عالی رئال مادرید - بزرگترین موسسه آموزشی فوتبال باشگاه های فوتبال جهان است که به دانشجویان علوم انسانی مدیریت ورزش بین المللی فرصتی بی سابقه ای برای یک دوره ی یک ساله می دهد پایتخت اسپانیا زندگی می کند، یاد می گیرد و کار می کند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

  • استاد مدیریت ورزشی
  • استاد مدیریت ورزشی بین المللی
  • مدیر ورزشی بین المللی (آموزش شبکه) استاد
  • مربی فوتبال و تحلیل کارشناسی ارشد

امکانات تدریس

UCFB دانشگاه ومبلی

UCFB قلب دانشگاه UCFB لندن، دانشگاه ومبلی، استادیوم ومبلی است. چه چیز دیگری می تواند مردم را به طور فعال در صنایع فوتبال و ورزش مشارکت دهد تا به مرحله معروف ترین ورزشگاه جهان برسد؟ دانشگاه UCFB دانشگاه ومبلی مجهز به امکانات کلاس اول مانند کلاس های بزرگ، کلاس های ویژه، مناطق مطالعه آرام، کتابخانه ها و اتاق های رسانه ای است.

یک پیاده روی کوتاه از استادیوم، امکانات آموزشی فراوانی را در اطراف کتابخانه ومبلی و تئاتر درام در مرکز مدنی Brent، و همچنین سرگرمی مسافرتی ومبلی، هیلتون و مرکز کسب و کار نووتل پیدا خواهید کرد. ارائه یک فضای حرفه ای و بهبود تجربه آموزشی خود را. UCFB همیشه تضمین می کند که این امکانات یک محیط آموزشی یکنواخت و کامل برای دانش آموزان ما را حفظ خواهد کرد.

UCFB Etihad Campus

دانشگاه UCFB Etihad یک محوطه بسیار پیشرفته ای است که در خدمت تجارت فوتبال و صنایع وابسته قرار دارد و در قلب منچستر، معروف ترین شهر فوتبال جهان قرار دارد و تعداد دانش آموزان در حال افزایش است.

استادیوم Etihad در قلب محوطه دانشگاه قرار دارد و بر پایه ی پیشرفته ترین تسهیلات فوتبال در اروپا است که دانش آموزان در آن زندگی می کنند، تحصیل می کنند و کار می کنند. امکانات زیادی در محوطه دانشگاه وجود دارد که می تواند برای کمک به شما در تحصیلات شما، از جمله خیره کننده کلاس های بزرگ و کلاس های ویژه، مناطق اجتماعی دانشجویان و کافه ها، کتابخانه ها، اتاق های رسانه ای و مناطق مطالعه آرام باشد. در جو، سخت است که تشویق نشویم.

امکانات کلاس جهانی در محوطه دانشگاه آدلات عبارتند از:

  • استادیوم منطقه ای منچستر دارای هشت باند و یک منطقه ورزشی است که می تواند 6،500 تماشاچی را جابجا کند. برای اولین بار در سال 2002 بازی های مشترک المنافع به عنوان یک محل گرم کردن استفاده شد.
  • مرکز ملی اسکواش، پایگاه اصلی اسکواش انگلستان و باشگاه منچستر اسکواش؛
  • مرکز تنیس محلی شامل شش دادگاه داخلی و سه دادگاه در فضای باز است. نورپردازی مطابق با استاندارد LTA است و سه استادیوم فوتبال نسل سوم وجود دارد که هر کدام می توانند دو تیم از پنج بازیکن را در اختیار داشته باشند.

علاوه بر استادیوم UCFB و پردیس UCFB ، دانشجویان UCFB نیز در نزدیکی روستای ورزشی Bellevue، یک مجموعه جامع ورزشی جامع GBP که شامل امکانات زیر است:

  • مرکز تفریح ​​و سرگرمی Bellevue شامل دو دادگاه عالی از دادگاه های تمام آب و هوا، امکانات تناسب اندام، استودیوهای رقص و هشت سالن ورزشی بدمینتون است.
  • مرکز ملی بسکتبال، با سه دادگاه استاندارد FIBA، زمین اصلی تیم بسکتبال ملی انگلستان است.
  • ورزشگاه ملی مسابقات، میدان تیم Bellevue Aces و بسیاری از مکان های آموزشی پیشرفته.

خدمات کتابخانه

هر دو دانشگاه ها دارای یک کتابخانه با انواع مختلفی از کتاب های درسی هستند که می توانند برای کمک به یادگیری استفاده شوند. این موزه همچنین دارای پیشرفته ترین سیستم کامپیوتری مک است که به دانش آموزان امکان می دهد با استفاده از بهترین تکنولوژی و تجهیزات در طول روز، با بهترین تجهیزات تماس بگیرید.

زندگی دانشجویی

نقش اتحادیه دانشجویان به عنوان نماینده دانشجویان در UCFB . زمان صرف شده در اینجا به همان اندازه غنی و هیجان انگیز است. اتحادیه دانشجویی نیز مسئولیت تنظیم برنامه های دانشجویی در فعالیت های مختلف در محوطه دانشگاه، نظیر برنامه ریزی رویدادهای اجتماعی قابل یادبود، صحبت کردن از طرف دانشجویان و مشارکت با مدیریت ارشد را دارد.

هر عضو شورای دانشجویی به دقت بر اساس الزامات شغلی انتخاب شده و از نقش خود در UCFB . شورای دانشجویی مسئول برگزاری هفته خوش آمد گویی در ابتدای هر سال تحصیلی است. محتویات هر سال فوق العاده است. حزب هفته ها یک فرصت عالی برای تازه واردین برای شناختن یکدیگر است، از جمله حضور در کنسرت های زنده، تماشای مسابقات فوتبال و بازی کردن (بسته به منطقه مدرسه) در سراسر لندن و منچستر برای آشنا شدن با منطقه اطراف.

در زمانی که شما در UCFB شرکت می UCFB ، شما این فرصت را دارید تا شخصا در انواع سفرهای جالب و منحصر به فرد شرکت کنید، خاطرات خاطره انگیز زندگی خود را به اشتراک بگذارید. سفرهای قبلی شامل سفرهای روزانه به مسابقه در لندن، احزاب قایقرانی و کاباره های خصوصی خصوصی بود.

اتحاد UCFB Athletic Alliance به دانش آموزان اجازه می دهد تا در طول مدرسه تعداد زیادی از ورزش ها شرکت کنند، بعضی از آنها رویدادهای رقابتی هستند، در حالی که دیگران برای اهداف سرگرمی هستند.

تیم های مختلفی از ورزش های مختلف در هر دو دانشگاه، از جمله فوتبال، راگبی، اسکواش و بسکتبال در اختیار ما قرار می دهند. پروژه های بیشتر همچنان در آینده اضافه خواهند شد.

ما تیم های متعددی را در انواع مختلف لیگ ها و مسابقات میزبانی شده توسط BUCS، برگزار می کنیم که در این زمینه برگزار می شود. تیم های فوتبال ما در هر دو دانشگاه ها نتایج بسیار خوبی در سال های اخیر به دست آورده اند. اگر مشارکت روزانه شما در ورزش هنوز در UCFB ایجاد نشده باشد، این ممکن است یک فرصت خوب برای ایجاد تیم خود باشد. هماهنگکنندگان ورزشی ما همیشه آماده هستند تا به ایده های جدید کمک کنند و کشف کنند و ادامه فعالیت های مختلف را برای دانش آموزان گسترش دهند.

ما همچنین دانش آموزانی را می خواهیم که در برنامه های ورزشی فردی شرکت کنند تا از یکدیگر یاد بگیرند و در تمام جنبه های شرکت در مسابقه در طول مدرسه پشتیبانی کنند.

در مقایسه با شرکت در دانش آموزانی که ترجیح می دهند بازی را تماشا کنند، آنها همچنین می توانند به تیم بازی گزارش احزاب احتیاج داشته باشند. این فرصت برای شرکت در مسابقه، مصاحبه بازیکنان و ارسال گزارش های رقابتی نه تنها به دانش آموزان کمک می کند که عملکرد عالی همکلاسی های خود را به اشتراک بگذارند، بلکه فرصتی برای متخصصان رسانه های ورزشی برای توسعه مهارت ها فراهم می کند.

زندگی در لندن

در سال های اخیر تعدادی از مطالعات گسترده نشان داده اند که لندن بیشترین شغل مورد نظر در جهان است. شهر بسیار محبوب انگلیس، "Capital Europe"، محبوب ترین مقصد توریستی در جهان است. از دانشگاه UCFB ومبلی، به مرکز شهر و بسیاری از نشانه های مشهور جهان، رستوران ها، سالن های ورزشی و جاذبه های فرهنگی بروید، فقط 20 دقیقه با مترو.

زندگی در منچستر

منچستر مترادف موفقیت در دنیای فوتبال است و دو منچستر سیتی و منچستر یونایتد را در اختیار دارد. علاوه بر فوتبال، تعداد زیادی از لیگ های فوتبال، لیگ های راگبی، مسابقات کریکت و دوچرخه سواری نیز دیده می شود. موسیقی زنده نیز یکی از عناصر اصلی شهر است. بسیاری از مکانهای مشهور، در شب با گروههای معروف مانند Oasis و Rock Rose اجرا خواهند شد. خرید، موزه ها، کافه ها و رستوران ها نیز لندن را یکی از بهترین شهرهای انگلستان می دانند.

مکان ها

لندن

Address
UCFB Wembley Wembley National Stadium Wembley
HA9 0WS لندن, انگلستان, بریتانیا

منچستر

Address
UCFB Etihad Campus Etihad Stadium Etihad Campus
M11 3FF منچستر, انگلستان, بریتانیا

برنلی

Address
برنلی, انگلستان, بریتانیا

ومبلی

Address
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom
ومبلی, انگلستان, بریتانیا