The University of Nottingham - Faculty of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Nottingham: Faculty of Engineering

دانشکده مهندسی در ناتینگهام به دلیل تحقیقات کلاس جهانی ، آموزش الهام بخش و جامعه دانشگاهی متنوع شناخته شده است.

با پیوستن به ما در ناتینگهام ، شما بخشی از جامعه دانشجویان بیش از 150 کشور مختلف از سراسر جهان خواهید بود.

  • سوم در انگلستان برای قدرت تحقیق تحت REF 2014 ، چارچوب تعالی پژوهشی دولت انگلیس
  • بیش از 98٪ تحقیقات مهندسی از کیفیت بین المللی برخوردار است و 85٪ از آنها به عنوان پیشرو در جهان یا بین المللی عالی (REF 2014) درجه بندی شده اند

خواهید دید که دانشکده یک محیط کار دوستانه و حمایتی است. شما در کنار افراد خلاق و الهام بخشی که مشتاق به اشتراک گذاشتن تجربیات خود هستند کار خواهید کرد.

ما متعهد به حمایت از افراد با استعداد و توسعه مشارکت با صنعت ، ارگان های تأمین بودجه و سازمان های دولتی هستیم ، به منظور ایجاد یک فضای مثبت که در آن کشف ، بورس تحصیلی ، نوآوری ، بهره برداری تجاری و مشارکت عمومی رشد می کند. این دانشکده در صدها پروژه تحقیقاتی زنده شرکت دارد و از نزدیک با صنعت همکاری می کند. تمرکز و رویکرد عملی ما می تواند شما را در داشتن دانش و مهارتهایی که برای ورود به تحقیقات تحصیلات تکمیلی یا ادامه کار مهندسی در هر جای دنیا نیاز دارید ، به شما کمک کند.

با تحصیل در ناتینگهام:

  • مهارت های عالی در بازار را توسعه دهید
  • توسط کارمندان دانشگاهی استثنایی و بسیار پر استناد ، اغلب رهبران جهان در رشته خود ، آموزش داده شود
  • با شبکه دانشگاههای بین المللی در انگلستان ، چین و مالزی بخشی از یک جامعه تحصیلات تکمیلی جهانی باشید
  • فارغ التحصیل با یک مدرک معتبر و معتبر بین المللی

شما توسط دانشگاهیانی که علاقه مند به زمینه های تخصص خود هستند و متعهد به توسعه مهندسان ، معماران و محققان نسل آینده هستند ، به شما آموزش داده می شود. شما به عنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی در دانشکده ، به مجموعه ای چشمگیر از امکانات و منابع برای پشتیبانی فعالیت در انواع تخصص ها دسترسی خواهید داشت.

بسیاری از دوره های ما توسط نهادهای حرفه ای معتبر شناخته شده اند ، و بسیاری از پروژه های تحقیقاتی ما ماهیت چند رشته ای دارند و طیف متنوعی از متخصصان را از سراسر دانشگاه ، موسسات تحقیقاتی ، شرکای صنعت و ادارات دولتی دور هم جمع می کنند تا راه حل های جدیدی را برای چالش مسائل جهانی ارائه دهند.

در سال 2012 ما م Instituteسسه فناوری هوافضا (IAT) را افتتاح کردیم که میزبان برنامه دکتری نوآورانه ماری کوری با هدف ارائه طرح اولیه برای حمل و نقل هوایی فردا است. خانه های انرژی خلاق ما یک توسعه هفت خانه است که یک سایت آزمایش زنده برای شرکت های پیشرو برای کار با دانشگاه برای بررسی ادغام فن آوری های کارآمد انرژی در ساختمان ها فراهم می کند.

نقاط قوت تحقیق ما شامل مواد کامپوزیت ، تولید افزودنی و چاپ سه بعدی ، انرژی ، پایداری و هوا فضا است. ما یکی از بزرگترین گروههای تحقیقاتی الکترونیک قدرت و یکی از بزرگترین گروههای تحقیقاتی تولید مواد افزودنی در جهان را داریم.

دانشگاه ناتینگهام

  • برای تدریس برجسته ما در چارچوب تعالی تدریس انگلیس (TEF) 2017 دارای رتبه طلایی است
  • یکی از هدفمندترین دانشگاهها در انگلستان توسط کارفرمایان فارغ التحصیل (شماره 1 دانشگاه هدفمند (بازار فارغ التحصیلان در سال 2014) و دومین دانشگاه هدفمند (بازار فارغ التحصیلان در سال 2015 و 2016) - تحقیقات عالی پرواز)
  • در The Times و The Sunday Times Good University Guide 2017 به عنوان دانشگاه سال استخدام فارغ التحصیلان شناخته شده است

مرکز آموزش زبان انگلیسی دانشگاه ناتینگهام (CELE) با کیفیت بالا زبان انگلیسی آکادمیک و مهارت های مطالعه را آماده می کند و پشتیبانی می کند قبل و در طول تحصیل دانشجویان

مکان ها

ناتینگهام

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MSc)