The University of Nottingham - Faculty of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ناتینگهام: دانشکده فنی

ایندانشکده فنی و مهندسی در ناتینگهامبرای تحقیقات در سطح جهانی، آموزش الهام بخش و جامعه دانشگاهی متنوع شناخته شده است.

با پیوستن به ما در ناتینگهام، شما بخشی از یک جامعه دانشجویان از بیش از 150 کشور مختلف از سراسر جهان خواهید بود.

 • 3 در انگلستان برای قدرت تحقیقاتی تحت REF 2014، چارچوب تعالی تحقیقات دولت بریتانیا
 • بیش از 98٪ از تحقیقات مهندسی کیفیت بین المللی است، که 85٪ آن را به عنوان جهانی یا بین المللی عالی (REF 2014)
 • 10 دانشكده مهندسی در انگلستان: بار رتبه بندی دانشگاه جهانی تحصیلات دانشگاهی 2017
 • ناتینگهام در رتبه 10 بریتانیا برای مهندسی مکانیک و مهندسی برق (QS World Rankings 2017) رتبه بندی شده است.

شما پیدا کردن یک محیط کاری دانشکده دوستانه و حمایت است. شما در کنار افراد خلاق و الهام بخش که مشتاق به اشتراک گذاشتن تجارب خود کار می کنند.

ما متعهد به حمایت از افراد با استعداد و ایجاد مشارکت با صنایع، موسسات مالی و سازمان های دولتی هستیم تا محیطی مثبت ایجاد کنیم که در آن کشف، بورس، نوآوری، بهره برداری تجارتی و مشارکت عمومی رشد کند. هیئت علمی در صدها پروژه تحقیقاتی زنده فعالیت می کند و با صنعت همکاری می کند. تمرکز و رویکرد عملی ما می تواند به شما در فراهم آوری دانش و مهارت هایی که شما نیاز دارید به تحقیقات تحصیلات تکمیلی بروید یا به دنبال کار حرفه ای در زمینه مهندسی در هر نقطه از جهان باشید.

با مطالعه در ناتینگهام شما خواهد شد:

 • مهارت های قابل فروش را به پایان برسانید
 • توسط کارکنان دانشگاهی استثنایی و بسیار مورد اشاره، اغلب رهبران جهان در زمینه خود، آموزش داده می شود
 • بخشی از یک انجمن جهانی تحصیلات تکمیلی با شبکه ای از دانشگاه های بین المللی در انگلستان، چین و مالزی باشید
 • فارغ التحصیل با صلاحیت بین المللی شناخته شده و ارزشمند است

شما توسط دانشگاهیان پرسیده می شود که در مورد تخصص های خود علاقه مند هستند و متعهد به توسعه مهندسان آینده، معماران و محققان آینده نسل آینده هستند. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشکده، به مجموعه ای از امکانات و منابع چشمگیر برای حمایت از فعالیت های مختلف در زمینه های مختلف دسترسی خواهید داشت.

بسیاری از دوره های ما توسط سازمان های حرفه ای مورد تایید قرار می گیرند و بسیاری از پروژه های تحقیقاتی ما متشکل از چند رشته ای هستند که متخصصین مختلف از سراسر دانشگاه، مؤسسات تحقیقاتی، شرکای صنعت و ادارات دولتی را برای راه اندازی راه حل های جدید برای چالش بردن مسائل جهانی به ارمغان می آورند.

در سال 2012، موسسه فناوری هوافضایی (IAT) را باز کردیم که مؤسسۀ برنامه درسی نوآورانه ماری کوری را متعهد به ارائه یک طرح برای حمل و نقل هوایی فردا می کند. خانه خلاق انرژی ما هفت خانه است که یک سایت آزمایشی زنده برای شرکت های برجسته برای کار با دانشگاه برای بررسی ادغام فن آوری های کارآمد انرژی در ساختمان ها فراهم می کند.

نقاط قوت تحقیق ما شامل مواد کامپوزیتی، تولید افزودنی و چاپ سه بعدی، انرژی، پایداری، و هوا فضا است. ما یکی از بزرگترین گروههای تحقیقاتی الکترونیک قدرت و یکی از بزرگترین گروههای تحقیقاتی تولید مواد افزودنی در جهان را داریم.

دانشگاه ناتینگهام

 • جایزه رتبه طلا برای تسلط فوق العاده ما در چارچوب تعلیم آموزش انگلستان (TEF) 2017
 • یکی از دانشگاه های برتر در بریتانیا توسط کارفرمایان فارغ التحصیل (شماره 1 ترین دانشگاه مورد علاقه (بازار فارغ التحصیل در سال 2014) و دومین دانشگاه هدفمند (بازار فارغ التحصیلان در سال های 2015 و 2016) - تحقیقات Fliers بالا
 • دانشگاه سال افتتاحیه تحصیلات تکمیلی در تایمز و راهنمای سالانه دانشگاه سانتا تایمز 2017

مرکز مطالعات زبان انگليسی دانشگاه ناتينگهام (CELE) آمادگی و حمايت تحصيلی عالی قبل از تحصيل و در حين تحصيل را فراهم می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Courses » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MRes Electrical and Electronic Engineering

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

تدریس توسط محققان پیشرو فعال در زمینه آگاه شده است دسترسی به بسیاری از منابع آنلاین انعطاف پذیری در محتوای درس

امکانات

امکانات ما برجسته هستند و دارای یک سلول الکترومغناطیسی عرضی جغرافیایی، یک اتاق RF بیخوابی، یک آزمایشگاه سیستم ارزیابی مواد نوری، یک آزمایشگاه RF، یک آزمایشگاه فوتولومینسنس، اپتیک و آزمایشگاههای اولتراسونیک شامل نیمکتهای نوری، اتاقهای تمیز نیمه هادی، یک دستگاه بسته بندی الکترونیکی ماژول قدرت ، 270 kVA متغیر فرکانس AC، تست دینامومتر به 800 کیلو و 120.000 دور در دقیقه و آزمایش محیطی شامل درجه حرارت، ارتفاع، رطوبت و ارتعاش است.... [-]


راهپیمایی طراحی محیطی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره بر روی آوردن ملاحظات محیطی به خط مقدم طراحی معماری تمرکز دارد. [+]

هدف از این دوره، تجهیز طراحان به مهارت های لازم برای ادغام اصول طراحی محیط زیست از مرحله اولیه طراحی فرایند است که آنها را قادر می سازد ساختمان های واقعا پایدار را ارائه دهند.

دوره 12 ماهه در معماری و طراحی محیطی یک مدرک کارشناسی ارشد طراحی است که برای ارائه آموزش پیشرفته در طراحی یکپارچه زیست محیطی و پایداری در معماری طراحی شده است. این در درجه اول برای پزشکان در معماری و صنعت ساختمان است که مایل به گسترش دانش خود را در طراحی ساختمان پایدار و استفاده از اصول طراحی محیط زیست و عمل در پروژه های معماری است.... [-]


طراحی مارس

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

12 ماه مارس البته طراحی در توسعه و استفاده از دانش معماری متخصص و تکنیک های طراحی پیشرفته و فن آوری، تمرکز دارد. [+]

12 ماه مارس البته طراحی در توسعه و استفاده از دانش معماری متخصص و تکنیک های طراحی پیشرفته و فن آوری، تمرکز دارد.

این دوره در اصل تاسیس شد برای پاسخ به افزایش رقابت در تهیه حرفه ای از ساختمان ها و به رشد تقاضا برای دانش تخصصی و مهارت در دستیابی به تعالی معماری. این ارائه می دهد فرصت را به تمرکز بر روی معماری و یا طراحی شهری، علوم انسانی، طراحی محیط زیست و تکنولوژی را به سطح بالایی از پختگی و بدون نیاز به در یک منطقه متخصص منفرد کار کنند.... [-]


مارس طراحی شهری پایدار

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره با تمرکز بر طراحی مناطق شهری و شهرستانها با طراحی نوآورانه با آخرین تحقیقات. [+]

12 ماه مارس البته پایدار طراحی شهری در طراحی مناطق شهری و شهرستانها متمرکز است و تحقیق و برنامه های مبتنی بر پروژه است. دوره طراحی شده است به منظور افزایش کیفیت از شهرستانها ما با آوردن طراحی نوآورانه به یک رابطه جدید با آخرین تحقیقات نظری با توجه به ساختار فرم شهر و ایجاد مکان های شهری به منظور پاسخ به فرصت ها و چالش های عمده است.

این برنامه تساوی بر تحقیق و عمل تخصص از هیات علمی در وزارت. این شامل نویسندگان کتاب های مشهور بین المللی و مقالات مجله در طراحی شهری و زمینه های مرتبط با تجربه بین المللی عمل قابل توجهی که به اطلاع تدریس در برنامه است.... [-]


معماری دیجیتال راهپیمایی و تکتونیک

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره تمرکز بر نقش و کاربرد مواد و فن آوری در ایجاد معماری معاصر است. [+]

این 12 ماه معماری دیجیتال و معماری میرچ بر نقش و کاربرد فناوری های دیجیتالی و مواد پیشرفته و روش های ساخت و ساز در ایجاد معماری معاصر تمرکز دارد.

این دوره طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که مناسب ترین فن آوری ها در تفکر طراحی جامع ادغام شده اند. به این ترتیب، آن را به پیشرفت های تکنولوژیک اخیر در زمینه سازه مورفولوژی، عملکرد محور طراحی، مدل سازی دیجیتال، فن آوری نمونه سازی سریع، مواد پیشرفته و روش ساخت و ساز فراهم می کند بینش.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MSc Advanced Materials

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

سهم هر ماژول هسته ای بر نتایج یادگیری را می توان در نقشه برنامه درسی مرتبط مشاهده کرد که در آن هر مولفه به طور دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و به سهم خود در نتایج یادگیری پرداخته است.

[-]

MSc Bioengineering

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

*

آیلتس: 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر) [-]

MSc Chemical Engineering

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

فرصت های شغلی و قابلیت کار [-]

MSc Energy Process Systems Engineering

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

[-]

MSc Mechanical Engineering

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

بیومکانیک

ماژول هسته

پروژه تکمیلی مستقل [-]

MSc Transportation Infrastructure Engineering: Sustainable Highways / Sustainable Railways

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره دارای دو مسیر متمایز است. بزرگراه های پایدار و راه آهن های پایدار. [+]

این دوره دارای دو مسیر متمایز است. بزرگراه های پایدار و راه آهن های پایدار.

مهندسی بزرگراه با برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری و بهره برداری بزرگراه ها، از جمله وسایل نقلیه، چرخه و بزرگراه های عابر پیاده و مدیریت موثر آنها مواجه است. همه اینها باید به طور قابل ملاحظه ای به عنوان پایدار به دست آید. مهندسی راه آهن با برنامه ریزی، طراحی، ساخت، تعمیر و نگهداری و بهره برداری از خطوط راه آهن، گسترش به سیستم های حمل و نقل سریع (تراموا) و مدیریت موثر آنها اهمیت دارد. این همه باید به عنوان پایدار که ممکن است به دست آورد. [-]

MSC مهندسی فرآوری مواد غذایی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره طراحی شده است تا شما را با مهارت، دانش و توانایی تبدیل شدن به یک مهندس فرایند حرفه ای غذا تجهیز کند. [+]

این دوره کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع غذایی به شما دانش علمی و عملی مورد نیاز در صنعت غذا را می دهد که در کنار آموزش و تجربه مربوطه صنعتی می تواند به شما در مسیر تبدیل شدن به یک مهندس ارشد کمک کند.

آموزش شما به شما درک مفصل از نظریه های مهندسی فرایند مواد غذایی، روش ها و تمرینات را می دهد و توسط یک تیم از متخصصان از جمله سخنرانان صنایع غذایی و یا تجربه صنایع غذایی به دست می آید.

حقایق کلیدی یادگیری شما توسط استادان صنایع غذایی و یا با تجربه صنایع غذایی مطلع خواهد شد. این دوره آموزش های تخصصی را فراهم می کند که توسط صنایع و قدرت های تحقیقاتی هیات علمی، در پردازش خواص مواد غذایی از مزرعه به چنگال اطلاع داده می شود. دانشگاه ناتینگهام دارای شهرتی قوی در زمینه علم مواد غذایی است. مدرسه ما علوم زیستی رتبه بندی نشده است. 1 محیط تحقیقاتی در انگلستان برای کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی (چارچوب تعالی تحقیقات سال 2014). ... [-]

ارتباطات الکترونیکی کارشناسی ارشد و مهندسی کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

البته شما فراهم می کند با مهارت های مورد نیاز یک مهندس کار بر روی سیستم در صنایع مختلف متفاوت است. [+]

این 12 ماه کارشناسی ارشد آموزش پیشرفته در الکترونیک، مخابرات و مهندسی کامپیوتر است.

هدف این دوره به شما با یک پوشش جامع از مهارت های مورد نیاز توسط یک مهندس مشغول به کار در ابزار دقیق، سیستم های الکترونیکی، ارتباطات از راه دور بی سیم و سیمی، سخت افزار کامپیوتر، و جنبه های نرم افزار از کامپیوتر فراهم می کند.

این برنامه به صورت بسیار عالی برای مهندسین مایل به روز رسانی دانش خود، دانش آموزانی که مایل به در به انجام تحقیقات و یا برای دانش آموزان درجه اول که مایل به افزایش آموزش را فراهم می کند.... [-]


الکترونیک قدرت و درایوهای کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره آموزش و پرورش ویژه در الکترونیک قدرت و درایوهای تکنیک ها، و شیوه های فعلی فراهم می کند. [+]

این برنامه آموزشی برای ایجاد دوره ای تا به امروز و پویا در الکترونیک قدرت و درایو ها و برنامه های کاربردی آنها توسعه داده شده است.

کنترل و تبدیل توان الکتریکی با استفاده از تکنیک های حالت جامد رایج هستند در هر دو محیط های خانگی و صنعتی. برآورد اخیر نشان می دهد که بیش از 40٪ از تمام قدرت الکتریکی تولید از طریق سیلیکون قبل از رسیدن به مقصد نهایی آن عبور می کند.

دانش و درک از رشته های گوناگون احاطه شده توسط الکترونیک قدرت - دستگاه، مبدل، تئوری کنترل و سیستم های درایو موتور - بنابراین به همه مهندسان قدرت ضروری است.... [-]


انرژی های تجدید پذیر کارشناسی ارشد و معماری

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره بر روی یکپارچه سازی انرژی های تجدید پذیر و فن آوری و پایدار برای بهبود آسایش و آب و هوا، تمرکز دارد. [+]

انرژی تجدید پذیر و معماری MSc یک دوره چند رشته ای برای ادغام جهانشمول انرژی های تجدید پذیر و انرژی پایدار و فن آوری های ساختمانی در طرح سایت و ایجاد فرم، پارچه و خدمات با تمرکز بر محیط زیست و آسایش انسان است، با استفاده از تکنیک های معماری و مهندسی و شبیه سازی کامپیوتر و آزمایشگاهی قدرتمند.

این دوره بین المللی با دقت سازماندهی شده است تا بتواند منافع و مهارت های کسانی را که مرتبط با طراحی ساختمان و فن آوری و ساختمان انرژی و عملکرد محیطی هستند مرتبط سازد. برای متقاضیان از زمینه های مختلف، از جمله معماری، مهندسی (مکانیکی، مدنی / ساختاری، مهندسی برق و ساختمان) و برنامه ریزی شهری / طراحی شهری، باز است.... [-]


تبدیل انرژی کارشناسی ارشد و مدیریت

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره در مورد فرآیندهای تبدیل انرژی و توانایی های عملی در مسائل مربوط به مدیریت متمرکز است. [+]

انرژی تبدیل و کارشناسی ارشد مدیریت طراحی شده است تا شما را با سطح بالایی از مهندسی و تخصص فنی در فرآیندهای تبدیل انرژی، همراه با توانایی های عملی در مسائل مربوط به مدیریت.

مطالعات پیشرفته در روش شناسی پژوهش های مربوط به مهندسی تجربه ارزشمند هم به سمت مطالعه علمی بیشتر و یا تحقیق و توسعه مبتنی بر صنعت فراهم می کند.

حقایق کلیدی به عنوان بخشی از اختیارات آن، گروه معماری و محیط زیست ساخته شده با هدف توسعه مهارت های حرفه ای خود و نگرش سازگار با محیط زیست لازم در جهان به سرعت در حال تغییر امروز. بخش لینک های مشترک قوی با موسسات خارج از کشور برخوردار است. ... [-]

تولید مواد افزودنی Msc و چاپ سه بعدی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره آموزش متخصص در فن آوری، عوامل انسانی و مدیریت، مربوط به تولید افزودنی را فراهم می کند. [+]

این دوره کارشناسی ارشد در تولید افزایشی و چاپ سه بعدی می تواند مهارت های پیشرفته و دانش شما را برای تبدیل شدن به حرفه ای یا پژوهشگر صنعت در این منطقه هیجان انگیز و در حال توسعه فراهم کند.

شما از ناتینگهام در صنعت ارتباطات و نقاط قوت تحقیقات در تولید پیشرفته، مانند کسانی که در موسسه پیشرفته ساخت (IfAM) تاسیس شده است.

شما به آزمایشگاه های تولید افزوده و امکانات موجود در ساختمان جدید پیشرفته ساخت و همچنین آزمایشگاه های Coates Building L2 دسترسی خواهید داشت. نظارت علمی در پردیس جبلی و همچنین در دانشکده مهندسی در دانشگاه پردیس دانشگاه در دسترس خواهد بود.... [-]


عوامل انسانی و ارگونومی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

عوامل انسانی کارشناسی ارشد و ارگونومی با هدف تجهیز دانشجویان به دانش و مهارت های مورد نیاز برای طراحی محصولات، مشاغل / وظایف و محیط از منظر انسان است. اگر شما علاقه مند در افراد، فن آوری و طراحی، پس این می تواند دوره برای شما. [+]

همانطور که تکنولوژی تا کنون بیشتر پیچیده و فراگیر در جامعه ما می شود، آن «عوامل انسانی در طراحی مهندسی که ایجاب موفقیت یا شکست است.

عوامل انسانی کارشناسی ارشد و ارگونومی با هدف تجهیز دانشجویان به دانش و مهارت های مورد نیاز برای طراحی محصولات، مشاغل / وظایف و محیط از منظر انسان است. اگر شما علاقه مند در افراد، فن آوری و طراحی، پس این می تواند دوره برای شما.

تنوع در انسان (در توانایی، محدودیت ها، تجارب، انتظارات، رفتارها، و غیره) با چالش های بسیاری برای محققان و پژوهشگران در صنعت ایجاد می کند. با اتخاذ یک رویکرد "انسان محور، ممکن است مزایای بسیاری را برای مشتریان و / یا کارکنان، مانند قابلیت استفاده بهتر برای محصولات، فرآیندهای کار کارآمد تر، محیط های امن تر، تجربه کالا جذاب تر، و غیره وجود دارد. در مقابل، با غفلت عوامل انسانی و مسائل ارگونومی، شرکت به احتمال زیاد روبرو شکستهای بزرگ قابلیت اطمینان، حوادث، کار مشکلات روابط و معرفی ناموفق از محصولات و فن آوری. ... [-]


فن آوری کارشناسی ارشد هوافضا

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

هوا و فضا یک حوزه پژوهشی اولویت برای دانشگاه است - دانشکده مهندسی راه اندازی آن موسسه فناوری هوا و فضا در سال 2010. این توسعه تکنولوژی برش لبه در این زمینه تحقیقات کلیدی رانندگی، با هدف کاملا بهبود تمام جنبه های حمل و نقل هوایی. [+]

هوا و فضا یک حوزه پژوهشی اولویت برای دانشگاه است - دانشکده مهندسی راه اندازی آن موسسه فناوری هوا و فضا در سال 2010. این توسعه تکنولوژی برش لبه در این زمینه تحقیقات کلیدی رانندگی، با هدف کاملا بهبود تمام جنبه های حمل و نقل هوایی.

این دوره کارشناسی ارشد برنامه چند رشته آموزش داده که مکمل نقاط قوت تحقیقات موسسه فناوری هوا و فضا، نقاشی بر روی تخصص کارکنان در سراسر دانشکده است.

این برنامه با هدف ارائه فارغ التحصیلان علوم یا مهندسی از یک تنوع پس زمینه، با یک پایه جامد در فن آوری های هوا و فضا در حال حاضر، همراه با گزینه های به توسعه تاکید در تولید، مواد پیشرفته و سازه ها، و سیستم های الکترونیکی قدرت است.... [-]


مدیریت زیست محیطی کارشناسی ارشد و مشاهده زمین

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این مزایای البته از تخصص کارکنان در موسسه جغرافیایی ناتینگهام. [+]

این دوره 12 ماه توسط گروه مهندسی عمران، اما سود حاصل از دانش تحقیق و تخصص کارکنان در مکانی موسسه ناتینگهام (NGI) ارائه شده است.

این هدف در فارغ التحصیلان جغرافیا و علوم، کارشناسان صنعتی، پرسنل نظامی و دولتی است.

حقایق کلیدی این موسسه که قبلا موسسه نظارت بر مهندسی و ژئودزی فضایی (IESSG) شناخته می شود، تقریبا 40 سال فعالیت داشته و پیشرفت های عمده ای در زمینه سیستم های تصویر برداری زمینی، هوایی و فضایی، سیستم های ناوبری inertial و توسعه سیستم های ماهواره ای مانند حمل و نقل، GPS و GLONASS، EGNOS و گالیله. این موسسه دارای امکانات بسیار عالی برای آموزش و پژوهش، با استادان برگرفته از گروهی از دانشگاهیان بسیار مورد احترام و کارشناسان خارجی. ما به همکاری نزدیک با شرکای صنعتی و سازمان های دولتی، و این فرصت های عالی برای فارغ التحصیلان ما برای پیدا کردن کار با سازمان های با مشخصات بالا را فراهم می کند. ... [-]

مطالعات مهندسی برای کارشناسی ارشد با علم اطلاعات جغرافیایی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره به ارمغان می آورد نقشه برداری با کیفیت بالا و موقعیت و تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی و مدیریت با هم. [+]

استفاده از اطلاعات جغرافیایی در حال تبدیل شدن به محل مشترک در زندگی روزمره از طریق سیستم های ناوبری ماهواره و سیستم های اطلاعات جغرافیایی. علاوه بر برنامه های کاربردی عموم مردم به نیازها و خواسته های جامعه حرفه ای اغلب از طریق مهندسی و علوم زیست محیطی هستند.

هسته برای این منافع علوم اندازه گیری فضایی، جمع آوری اطلاعات و مدیریت می باشد. این دوره بر اساس بسیار موفق کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری و ژئودزی و کارشناسی ارشد جغرافیایی علم اطلاعات (GIS) را به رشته نقشه برداری با کیفیت بالا و موقعیت و تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی و مدیریت با هم.... [-]


مهندسی برق کارشناسی ارشد برای انرژی پایدار و تجدید پذیر

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره ترکیبی از اصول و تحولات در انرژی پایدار و تجدید پذیر با مهندسی برق است. [+]

مهندسی برق انگلیس برای انرژی های پایدار و قابل تجدید طراحی شده است تا آموزش هایی را در اصول انرژی های پایدار و فن آوری های تجدید پذیر ارائه دهد. این اصول در کنار مطالعات در زمینه مهندسی برق، از جمله برق الکترونیک، ماشین های الکتریکی و سیستم های قدرت آموخته می شود.

این دوره 12 ماهه به شما در زمینه پیشرفته مهارت های مهندسی متخصص نیاز دارد که یک مهندس کار در تکنولوژی برق برای سیستم های انرژی تجدید پذیر و پایدار نیاز دارد.... [-]


مهندسی عمران کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره یک برنامه جامع مطالعه مهندسی عمران سراسر طیف وسیعی از مناطق موضوع است. [+]

مشکلات مهندسی عمران نیاز به استفاده از تحلیلی، تصمیم گیری و مهارت های تفکر انتقادی، این دوره دانش آموزان با دانش فنی و تجربه مورد نیاز برای توسعه این مهارت را فراهم کند.

این دوره نیز در دانشگاه مالزی دانشگاه ناتینگهام تدریس می شود.

بخش روابط گستردهای با حامیان مالی صنعتی و سازمان های دیگر، محلی، ملی و بین المللی است. تحقیقات ما این است که توسط مهندسی و شورای پژوهش علوم فیزیکی (EPSRC)، UK شرکت صنعتی و تجاری، ادارات دولتی بریتانیا، سازمان های خیریه و اتحادیه اروپا پشتیبانی می شود. محتوای دوره ... [-]

کارشناسی ارشد ارتباطات از راه دور مدرن

Campus تمام وقت 18  January 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره در وروکلاو در لهستان و ناتینگهام برگزار می شود و این دوره آموزشی پیشرفته در فن آوری ارتباطات راه دور را فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد مدرن ارتباطات یک دوره مشترک بین گروه ها از مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه ناتینگهام، انگلستان و الکترونیک در دانشگاه Wroclaw در فناوری، لهستان است.

حقایق کلیدی این دوره دانش فنی و مهارت های خود را برای تجهیز شما برای حرفه ای پیشرو در ارتباطات، مهندسی الکترونیک و فوتونیک و مهندسی کامپیوتر فراهم می کند. دانشگاه ناتینگهام به عنوان یک استاندارد طلایی در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت (TEF) شناخته شده است که هدف آن شناخت و آموزش عالی است. جزئیات دوره ... [-]

کارشناسی ارشد انرژی پایدار و کارآفرینی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham + {تعداد} بیشتر

این دوره شما می توانید با مهارت های پیشرفته در انرژی های تجدید پذیر، بهره وری انرژی و کسب و کار فراهم می کند. [+]

مؤسسه انرژی پایدار و کارآفرینی توسط وزارت معماری و محیط زیست ساخته شده در ارتباط با مدرسه کسب و کار دانشگاه ناتینگهام ارائه شده است. این دوره دانش آموزان با مهارت های پیشرفته در انرژی های تجدید پذیر، بهره وری انرژی و کسب و کار را فراهم می کند.

این دوره برای دانش آموزان با یک پس زمینه در مهندسی (به عنوان مثال مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، انرژی، و غیره) و یا علوم (فیزیک، شیمی، علوم زیست محیطی) و یا اقتصاد طراحی شده است.... [-]


کارشناسی ارشد تعامل کامپیوتر انسان

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره فراهم می کند پایه های نظری، دانش عملی، و دست به تجربه های مورد نیاز برای شکل دادن به سیستم های کامپیوتری برای قرن 21st. [+]

به عنوان محاسبات تا به حال فراگیر تر می شود و می رسد به زندگی روزمره، دانشگاه و صنعت می دانیم که توسعه سیستم های موفق به طور فزاینده به توانایی ما به جای مردم در مرکز از انقلاب دیجیتال متکی است.

تعامل انسان و کامپیوتر (HCI) است یک شاخه متمایز از علوم کامپیوتر اختصاص داده شده به درک رابطه بین مردم و کامپیوتر، و به فعال کردن سیستم های طراحان و مهندسان نرم افزار توسعه برنامه های کاربردی محاسبات که بهتر است به نیازهای مشتریان، مشتریان و کاربران نهایی پاسخ . قوانین و مقررات مربوط شامل طراحی انسان محور، طراحی سیستم های تعاملی، طراحی تجربه کاربر، طراحی رابط کاربر، و مهندسی قابلیت استفاده.... [-]


کارشناسی ارشد فن آوری ساخت و ساز پایدار

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره به نظر می رسد که چگونه فن آوری های انرژی تجدید پذیر و پایدار می توانید ساختمان های سازگار با محیط زیست ایجاد کنید. [+]

کارشناسی ارشد پایدار فناوری ساختمان است به طور خاص به سمت فارغ التحصیلان در خدمات ساختمانی، مهندسی محیط زیست معماری، معماری و سایر رشته های مرتبط طراحی شده است.

این دوره به دقت ساختار به جای منافع و مهارت کسانی که به ساخت و ساز طراحی و فن آوری و انرژی و عملکرد زیست محیطی ساخت و ساز مرتبط است.

تاکید قوی است همزیستی موفق از فن آوری های انرژی های تجدید پذیر و پایدار را به ساختمان، که نیاز به درک درستی از طراحی و تکنولوژی و از این رو همکاری نزدیک معماری و مهندسی هدف قرار دادند.... [-]


کارشناسی ارشد فن آوری ساخت و ساز پایدار (مشترک)

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره به نظر می رسد که چگونه فن آوری های انرژی تجدید پذیر و پایدار می توانید ساختمان های سازگار با محیط زیست ایجاد کنید. [+]

موسسه فن آوری انرژی پایدار (ISET) در حال حاضر این دوره کارشناسی ارشد را با همکاری هشت دانشگاه زیر ارائه می دهد:

موسسه تکنولوژی هاربین دانشگاه شیان حمل و نقل دانشگاه DONGHUA دانشگاه شیان از معماری و تکنولوژی دانشگاه شاندونگ معماری دانشگاه جنوب شرقی دانشگاه هی کیونگ، کره مرکز محیط زیست فیزیکی خارطوم (پک)

کارشناسی ارشد پایدار فناوری ساختمان است به طور خاص به سمت فارغ التحصیلان در خدمات ساختمانی، مهندسی محیط زیست معماری، معماری و سایر رشته های مرتبط طراحی شده است.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی انرژی پایدار

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره 12 ماه طراحی شده است تا فارغ التحصیلان علوم و مهندسی برای ارزیابی گزینه های مختلف تامین انرژی. دانش آموزان یک درک جامع از فن آوری های مدرن پایدار، تجدید پذیر و متعارف برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی به دست آورید. [+]

این دوره 12 ماه طراحی شده است تا فارغ التحصیلان علوم و مهندسی برای ارزیابی گزینه های مختلف تامین انرژی. دانش آموزان یک درک جامع از فن آوری های مدرن پایدار، تجدید پذیر و متعارف برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی به دست آورید.

به دلیل کمبود رشد مهارت ها در بخش انرژی، به ویژه در حال ظهور فن آوری های انرژی، صنعت نیاز به فارغ التحصیلان با دانش تخصصی و توانایی های چند رشته ای. درک گسترده ای از فن آوری های انرژی و مهارت های مهندسی عملی تر هستند در طول این دوره ارائه شده است.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره ارائه می دهد طیف وسیعی از ماژول های مختلف. مباحث شامل ماشین های الکتریکی، الکترونیک قدرت و برنامه های الکتریکی. [+]

این کارشناسی ارشد مهندسی برق به شما امکان می دهد تا موضوعات متنوعی را از حوزه مهندسی برق مطالعه کنید. این شامل شبکه های برق، ماشین های الکتریکی، درایو ها و کنترل موتور، تبدیل انرژی، مبدل های الکترونیکی برق و طراحی آنها و روش های کنترل مدرن است.

همچنین ماژول های تمرکز بیشتری در مورد موضوعاتی مانند سیستم های قدرت برای حمل و نقل و انرژی های تجدید پذیر در دسترس هستند.

هدف ما این است برای کمک به توسعه اعتماد به نفس به عنوان یک حرفه ای کار می کنند، در سهولت با کنوانسیون های از نظم و انضباط، و آماده برای مقابله با هر قسمتی از تحقیق در مهندسی برق.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی برق و الکترونیک

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره کارشناسی ارشد گسترده با طیف وسیعی از گزینه های از برق به میکرو الکترونیک است. [+]

مهندسی برق و الکترونیک MSc اجازه می دهد تا برای مطالعه موضوعات مختلف از جمله طراحی الکترونیکی، ارتباطات، مهندسی نرم افزار، تولید و توزیع برق، ماشین های الکتریکی و سیستم های انرژی تجدید پذیر.

البته ارائه درک گسترده از هنر مهندسی برق و الکترونیک و مطالعه عمیق از موضوعات را پوشش تکنولوژی مدرن برای مهندسی برق و الکترونیک.

هدف ما این است که به شما در ایجاد اعتماد به نفس برای کار حرفه ای، به راحتی با کنوانسیون رشته و آماده برای مقابله با هر منطقه از تحقیقات در مهندسی برق و الکترونیکی است.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی برق و الکترونیک و کارآفرینی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره، در همکاری با مدرسه کسب و کار، در تجاری سازی فن آوری های جدید، تمرکز دارد. [+]

این دوره 12 ماه شما فرصت می دهد برای به دست آوردن مهارت های مورد نیاز برای توسعه و تجاری فن آوری های جدید در مهندسی برق و الکترونیک.

این دوره گرد هم می آورد نقاط قوت و منابع هر دو گروه مهندسی برق و الکترونیک و دانشکده بازرگانی دانشگاه ناتینگهام.

همانطور که شما این شانس را به تجربه ارزشمند گام های لازم برای یک ایده تجاری فنی داشته باشد، این برنامه به صورت بسیار عالی برای کسانی که مایل به مهندسان تجاری ایده و یا فارغ التحصیلان که مایل به کشف جهان هیجان انگیز از تجاری خود را فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی زیستی: مواد زیستی و بیومکانیک

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره 12 ماه با هدف ارائه فارغ التحصیلان علوم یا مهندسی از یک تنوع پس زمینه با grounding جامد در فن آوری مهندسی زیستی مدرن، همراه با تاکید قوی در بیومکانیک و بیومتریال. این دوره دانش آموزان برای یک شغل در یک محیط بالینی یا تحقیقات صنعتی، یادگیری مستقل و تحقیقات کارشناسی ارشد و یا فرصتهای شغلی در صنعت و یا بیمارستان آماده کند. [+]

این دوره 12 ماه با هدف ارائه فارغ التحصیلان علوم یا مهندسی از یک تنوع پس زمینه با grounding جامد در فن آوری مهندسی زیستی مدرن، همراه با تاکید قوی در بیومکانیک و بیومتریال. این دوره دانش آموزان برای یک شغل در یک محیط بالینی یا تحقیقات صنعتی، یادگیری مستقل و تحقیقات کارشناسی ارشد و یا فرصتهای شغلی در صنعت و یا بیمارستان آماده کند.

این دوره یکی از دو دوره از نزدیک مرتبط استادان مهندسی زیستی که شامل یک هسته مشترک با توانایی به تمرکز بر روی جنبه های خاصی از مهندسی زیستی است.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی سازه

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره دانشآموزان و دانش فنی تخصصی را به دانشآموزانی که مایل به تخصص در مهندسی ساخت و ساز هستند، فراهم می کند. [+]

این برنامه تحصیلات تکمیلی به شما امکان می دهد یک درک نظری دقیق از مهندسی ساخت و ساز و نحوه استفاده از این درک به شرایط عملی طراحی کنید. این شامل پاسخ ساختار به بارگذاری شدید، مانند باد و زلزله است.

البته این تئوری، کاربرد و طراحی را هماهنگ می کند. نظریه در کنار کاربرد آن با استفاده از نرم افزار پیشرفته و مدل سازی کامپیوتری، در مهندسی ساخت و ساز و BIM معرفی خواهد شد تا شما بتوانید ببینید که چگونه با مشکلات واقعی در ارتباط است.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره در مورد ارزیابی زیست محیطی، مدیریت منابع، طراحی مهندسی فرایند و فناوری متمرکز است. [+]

مهندسی محیط زیست کارشناسی ارشد البته فارغ التحصیلان بسیار استخدام که به عنوان رهبران و مدیران خدمت به نیازهای زیست محیطی صنایع فرآیند قانون فراهم می کند. این برنامه به بررسی مشکلات زیست محیطی مانند زباله های سمی، آلودگی هوا، دفع زباله، بهره وری انرژی، زمین های آلوده و آب و مجهز فارغ التحصیلان با صلاحیت در سطح بالا در طراحی مهندسی فرآیند، ارزیابی زیست محیطی، مدیریت منابع و نوآوری های تکنولوژیک.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB