The Italian Chamber of Commerce and Industry for the UK

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اتاق ایتالیایی بازرگانی و صنعت برای بریتانیا یکی از قدیمی ترین اتاق در خارج از کشور است و تا به امروز بیش از 400 عضو دارد. در سال 1886 بنا نهاده شده، ICCIUK با هدف ترویج و توسعه روابط تجاری بین ایتالیا و انگلستان. با تشکر از همکاری های متعدد با نهادهای ایتالیایی و انگلیسی، ما اغلب برگزاری برنامه های بخش محور، مانند کارگاه های آموزشی، ماموریت های ورودی، دوره ها، سمینارها، و همچنین خانه تابستانی ایتالیایی در نمایشگاه های تجاری اصلی در انگلستان است. علاوه بر این، ما کمک به شرکت ایتالیایی وارد بازار انگلستان، از مراحل اولیه ایجاد کسب و کار خود را، تا پیدا کردن شرکای تجاری مناسب، و میزبانی فعالیت های مختلف تبلیغاتی برای آنها مانند رویدادهای شبکه، انتشارات در وب سایت خود اتاق، و نامههای پستی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Events Management

Campus تمام وقت 650  May 2018 بریتانیا لندن

[+]

هدف از این استاد است که به آموزش بلند پروازانه، جوانان با استعداد قادر به مدیریت , , , , , , , [-]

استاد در مهمان نوازی و مدیریت هتل

Campus تمام وقت 4 - 7  March 2018 بریتانیا لندن

اتاق بازرگانی ایتالیایی با خوشحالی به معرفی نسخه 20 از استاد در مهمان نوازی و مدیریت هتل است. استاد در مهمان نوازی و مدیریت هتل با هدف مهارت های مختلف، از جمله به عنوان حرفه ای به دانش آموزان ... [+]

اتاق بازرگانی ایتالیایی برای انگلستان با خوشحالی به اعلام باز شدن روند درخواست برای نسخه 20 از استاد در مهمان نوازی و مدیریت هتل است. در مرکز لندن برگزار شد.

 

استاد در مهمان نوازی و مدیریت هتل مناسب برای افراد جوان و با استعداد که می خواهند به رشد حرفه ای در این بخش و یک روز مدیریت هتل خود را دارند.

 

استاد یک دوره حرفه ای است، با تمرکز بر عمل است. دانش آموزان ما چهار هفته فشرده از سخنرانی (کلاس ها همه به زبان انگلیسی)، توسط یک قرار دادن سه ماه تا شش در یک هتل معتبر در لندن به دنبال شرکت کنند.... [-]

تماس

Italian Chamber Of Commerce For Uk

آدرس Princes Street 1
W1B 2AY United Kingdom
وب سایت http://www.italchamind.eu/EN/
تلفن +44 20 7495 8191